Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 118 z 118

Wątek: 07/08/2015 Runda 7 SGP Danii - Horsens

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Zawody fajne tylko ten zwycięzca/symulant zaczyna mnie już denerwować.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    spitt22 (08-08-2015)

  3. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    I pisze to kibic Unii Leszno który w swoich szeregach ma identycznych zawodników
    czyli ??

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Boże Scot ta choroba staje sie naprawdę groźna... Powodzenia w leczeniu.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Ruszkiewicz chyba ostro tankuje w przerwach

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    Ruszkiewicz chyba ostro tankuje w przerwach
    wiem, że lubi

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    No niestety wygrywa zawodnik którego w ogóle nie powinno być w półfinałach , ale przez debila sędziego się tam znalazł. Jak Kildemand kiedyś dozna kontuzji a'la Hampel albo Holder to w ogóle nie będzie mi go żal

  8. Powrót do góry    #97
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Boże Scot ta choroba staje sie naprawdę groźna... Powodzenia w leczeniu.
    No chyba nam nie wmówisz, że Pawliccy są święci.

  9. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    A ja gratuluję Kildemandowi. Rok temu w Kopenhadze zabrakło niewiele żeby założyć się na wszystkich i wygrać, tym razem okoliczności bardziej mu sprzyjały. Wykluczenie Woffindena może i kontrowersyjne, no ale to pretensje raczej nie do Petera, a do sędziów, którzy przy najmniejszym nawet kontakcie wykluczają atakującego. Takie są reguły gry i Pająk w nie zagrał - jak widać opłaciło się.

    Doyle zaczyna mi trochę przypominać Warda 2013. Nie wiem co się z nim dzieje w półfinałach, ale wygląda na to, że kompletnie traci głowę. Musi jak najszybciej wyciągnąć z tego wnioski jeśli chce w tym sezonie walczyć o coś więcej niż spokojne utrzymanie.

    Holder też się nie popisał w 1/2 - bardzo słabo rozegrany pierwszy łuk. Szkoda, bo liczyłem na coś więcej.

  10. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Narzekamy na polskich sędziów, że brani po znajomości i drukują - prawda, ale takich kmiotów jak ten dziś na wieżyczce nawet naszym Wojaczkom i innym Grodzkim ciężko byłoby przebić w "gospodarskim" sędziowaniu. Świetne ściganie jak na jednorazowy tor, ale kompletnie wypaczone zawody. Musiała być jakaś klauzura w kontrakcie między Dunami i SGP, że zawody miał wygrać baletmistrz bez mózgu i szyi, albo sędzia zapomniał po przebudzeniu wyjąć ze szklanki oczy i wprawić w oczodoły, inaczej trudno wytłumaczyć tendencyjne decyzje.

  11. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    No chyba nam nie wmówisz, że Pawliccy są święci.
    Oczywiście ze Nie , w tym sporcie świętych nie ma! A Scot choruje na Leszno i poprostu żal mi chłopczyka
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #101
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ma czego żałować Janowski. Od początku roku nie sprzyja mu szczęście. Najpierw bezczelnie skrzywdzony w Warszawie, potem na Łotwie turniej zakończony po 20 biegach i tu teraz tak "pokpił" sprawę. Spokojnie mógł dorzucić 4-5 oczek, co sytuowałoby go tuż za medalową pozycją. Szkoda, bo gdyby nie wypadek Holdera, to w tej 1 odsłonie już by raczej dojechał. W powtórce wiadomo, Tai miał łatwiej się przebić i jeszcze głupio utracone punkty nie dość, że na rzecz Zagara, to nawet 1 za brak dojazdu do mety.

    Doyle odstawił faktycznie jeszcze większe frajerstwo, aż nie do wiary. Hancock załatwiony polami.
    Woffinden miał generalnie słabe zawody i była opcja go troche podgonić, a on... buduje przewagę nad Nickim i Hancockiem. Chyba nie ma w tym roku bata na Anglika, wszystko mu sprzyja.

    Zawody niezłe, szkoda tylko, że znowu tak ogromna rola pól.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    młody_piernik (09-08-2015)

  14. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Pola polami ale Hancock też tutaj za dużo sobie nie pomógł, też pokpił sprawę. A byłem święcie przekonany, że wygra i odrobi oczka. Dziwne są te ostatnie tygodnie. Tai nic specjalnego nie jedzie, a przewagę buduje i już raczej powinien czuć się komfortowo na piedestale przy tak nierównej dyspozycji Nickiego.

  15. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    A ja mam wrażenie, że niestety ale jeszcze wiele pracy przed Taiem. Ku radości Robiego Nicki jest w sztosie, dzisiaj pech i ogólnie jazda bez głowy trochę spowodowała taki a nie inny wynik. Woffinden ze swoją jazdą w RZ gdyby nie 2xA nie był by w półfinale. Wygrał ostatni bieg i dzięki temu ledwo, ledwo półfinał i dopiero spasowany w zasadzie w 7 biegu czyli drugim podejściu półfinału. był już na tyle dopasowany, że podium by spokojnie było i nie 4 a + 5,6 punktów. Jednak podsumowując mimo wszystko niech Bógu dziękuje, że przy dzisiejszej dyspozycji nic nie stracił. Jak w Gorzowie nic nie straci to można będzie co nie co mówić o tym tytułem tym bardziej, że on w miarę dobrze jeżdzi na jednodniowych a takie będzie kończyło cykl. Ja jednak uważam, że niech tylko się szczęście odwróci a Nicki szybko się zbliży bo w formie jest obecnie lepszej. Z tym, że Nicki musi liczyć chyba na jakiś super turniej na poziomie 16-18 a Tai wtedy 8-10 bo inaczej nie odrobi takiej straty np 3x5, bo Tai jeszcze na pewno w którymś turnieju pojedzie lepiej niż Nicki a tak jak napisałem wyżej w Australii tor może sprzyjać Taiowi tak samo chyba Toruń... Gorzów? sam nie wiem. Krsko no tam uważam, że Nicki ma dużą szansę ale czy 7-10 punktów jest w stanie? a w stolicy Szwecji obaj jechali tam w 13 i 14 lekko mówiąc średnio. Gorzów może dać tak na prawdę odpowiedż co do walki o tytuł bo jak Tai nic nie straci lub nawet zyska to faktycznie chyba nic go nie zatrzyma. A Greg? już mnie męczy , cieszyłbym się jak by któryś z peletonu goniącego odebrał mu ten brąz mimo wszystko. Pieprzenie o polach, jak był w formie to potrafił nawet w półfinałach po słabej RZ po równaniu zamknąć wszystkich i wygrać póżniej turniej. Po prostu nie jest w super formie ale reszta miewa wpadki stąd jeszcze jest "3".

    Żarty, żartami ale tak jeżdżący Janowski nie popełniający błędów to spokojnie jest w stanie odrobić te 7 punktów do Grega. Ogólnie "9" Jensen już traci tylko 9 punktów do brązowego medalu. Mocno mnie zdziwi mnie mimo wszystko brązowy medal w tym roku dla Grega. Holder, Zagar, Iversen, Janoś są w lepszej formie i za całokształt zasługując na niego dużo bardziej.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 08-08-2015 o 23:57

  16. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Nicki niech lepiej broni tej pozycji. Nie widze najmniejszych szans żeby Duńczyk dogonił Anglika. Woffinden musi zostać mistrzem świata, bo... najgroźniejszych rywali nie ma w GP badz nie jezdza od początku: Hampel, Ward, Laguta, Kildemand. W tym układzie ma do pokonania dwóch staruszków, ktorzy nieźle szarpią Hancock (choc naprawdę zaskakuje wyborna forma w ligach) i Pedersen oraz drugi rzut czołowki swiatowej, ktory albo jest po kontuzjach albo dopiero puka na szczyty: Holder, Zagar, Doyle, Janowski, Iversen. Dlatego tez przed sezonem napisałem ze mistrza świata jestem najbardziej pewien od 2010 roku.

    Dzis stawiałem ze Hancock wymęczy finał, a tam zaskoczy. Niestety dla Grega jak mu czasem wszystko szło, tak w tym roku nieustannie jak po grudzie. Nie ma nic dziwnego w braku medalu Hancocka, bo ten gość po prostu będzie słabł. Najwyższa pora.

    Kildemanda wykluczyłbym dzisiaj dwa razy. Mimo ze bardzo lubie tego zawodnika, to mam dzis po jego triumfie mieszane uczucia.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 09-08-2015 o 00:14

  17. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Za ŁĄgute wpisz Emila i wszystko się zgadza Hampel to chyba przez kurtuazje/litość po kontuzji. Niebyłby żadnym przeciwniiem dla Taia/Nickiego.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Buszmen (09-08-2015)

  19. Powrót do góry    #106
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Ten cały biznesmen Ruszkiewicz i jego opowiadania...

    Może tu ktoś zorientowany jasno określić czy w przypadku gdy na koniec tego sezonu gp Pająk łapiąc się do pierwszej ósemki w generalce, załapie się na sgp 2016 czy jednak się nie załapie ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #107
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie załapie, ale wtedy ma DK w kieszeni. No ale do 8 się raczej nie wbije.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Zawody bardzo ciekawe. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że to było najlepsze GP w tym roku pod względem walki. W końcu przebudzony Liglad, tak agresywnego i przede wszystkim skutecznego na dystansie dawno go nie widziałem. Zawody oczywiście wygrał Zagar (bo symulanta nie biorę pod uwagę) i spory szacunek dla niego, bo ten nadgarstek to chyba na poważnie zaboli dopiero jutro jak adrenalina zejdzie. Oby jednak Matej czuł się dobrze i był gotowy pojechać w Gorzowie, bo jego brak byłby sporą stratą dla widowiska. Zawiodłem się na Iversenie i Hancocku. Szczególnie na Puku. Janowski i Doyle chyba psychicznie nie wytrzymali. U Australijczyka to kolejna tego typu sytuacja, głowa zagotowana. Z drugiej strony to jego pierwszy sezon w GP, jego czas jeszcze nadejdzie.

    Niestety wygrał symulant. Tak jak zawsze lubiłem jazdę tego chłopaka, tak moja niechęć do niego ostatnimi czasy staje się bardzo duża. To jest naprawdę słabe jak chłop praktycznie za każdym razem w momencie wyprzedzania przez przeciwnika przy delikatnym kontakcie kładzie się na tor. Dzisiaj zrobił to dwukrotnie. Za pierwszym razem w starciu z Harrisem i tutaj sędzia podjął dobrą decyzję. Za drugim razem w finale. Szkoda, że sędzia w ten sposób wypaczył wyniki.
    TeamLindgren

  22. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Bardzo fajne zawody. Pod względem dramaturgii jak i "efektów specjalnych" na torze. Krótki 272 metrowy tor pokazał w którą stronę powinien iść "modern speedway". Zwłaszcza że mają podpisaną umowę do 2017 roku. Dawno nie widziałem, tylu spięć w GP. Raz że był ścisk na torze, dwa że był ścisk w klasyfikacji po zasadniczej i trzy że wygrał Pająk, który według wszystkich nie powinien, nie zasłużył, ale chyba najbardziej jemu właśnie dzisiaj zależało. Mimo trzech upadków wygrał i zrobił kolejny krok w stronę stałego uczestnictwa w cyklu, które mu się zwyczajnie należy.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 09-08-2015 o 03:48
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #110
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Ze symulant, to fakt, ale żeby twierdzić że w biegu z Harrisem się celowo wyłożył to jednak trzeba być geniuszem.

    Dla takich dzikusów się zapełniają stadiony, a w żużlu jak w żadnym innym sporcie sprawiedliwość nie ma racji bytu.

    Chociaż i mnie takie bezjajeczne kładzenie motoru jak w biegu z Woffindenem drażni, szczególnie przez gościa który kilka biegów wcześniej był gotów zaatakować z drugiej strony bandy.

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #111
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Wy tu nie piszcie o symulancie ... ale o tym jak Kildemand ściął dwóch zawodników naraz (MZ i NP) i jeszcze został dopuszczony do powtórki ... zresztą takie akcje to u niego standard, na lidze robi to jeszcze bardziej bezczelnie ...

  25. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    pisalem ze raczej Tajski odskoczy. no i tak sie stalo. mimo tego, ze niby jakis spadek formy, bo w ligach jedzie srednio a Nicki fruwal. strata jest juz duza. Tajski nawet jak jedzie piach to i tak laduje w finale majac tez szczesie, bo ile razy to juz widze jak przegrywa start i wciska sie od kredy, bo 3 pozostale kaski mu robia msc. tu potrzeba takiego turnieju jak Vojens 2012 gdzie Nicki prawie komplet i odrobil bardzo duzo do Holdera. moze Krsko w tym roku? ale chyba Tai IMS.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 09-08-2015 o 11:46

  26. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Strasznie wyrównana jest rywalizacja w tym roku. Niby prowadzi Tai, no ale spośród jego rywali tak naprawdę każdy może wygrać turniej:
    Nicki, Greg, Matej, Iversen, Doyle, Janowski, Holder, Jensen, Kildemand...
    Czasem dominatorów typu Crump, Rickardsson, Nielsen, Gollob dawno minęły.
    Trochę błędem cyklu jest to, że zwycięzca finału nie jest jakoś ekstra premiowany. Dochodzi do sytuacji, że ktoś wygrywa finał, ale nawet 2 czy trzech zawodników dopisuje do swojego dorobku więcej punktów. Niegłupie byłoby zatem przyznawanie zwycięzcy finału 30 punktów, niezależnie od tego, ile sam wywalczył punktów. W przeciwnym razie zrównuje się wygranie biegu z Harrisem, Kasprzakiem i jakimś Frajerssonem z dziką kartą do zwycięstwa w finale z Pedersenem, Holderem czy Woffindenem.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  27. Powrót do góry    #114
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Janowski wygrał już 3x RZ na 7 turniejów. Jak na debiut nieźle, ale wciąż mu tych punktów z finałów z różnych przyczyn brakuje. Szkoda, bo z taką jazdą spokojnie powinien być w okolicach medali.

    30 punktów? Trochę przesada totalna. Poprzedni system z podwójnymi punktami w finale był OK.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    system z poczatkowych lat. runda zasadnicza a pozniej 4 finaly. final D,C,B i na koniec final A. pkt stale.

  29. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Jakby ten system obowiązywał, to rok temu Kasprzak byłby IMŚ. Z tego co kojarzę, to wygrał on kilka turniejów więcej od Hancocka, a przegrał z nim o raptem 6-7 punktów.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  30. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    nie wie. ale policz sobie ile razy wchodzil do finalu z pozycji 5-8 po RZ, bo wtedy w tamtym systemie startowalby w finale B.

  31. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    no i w sumie trzeba pamiętać, że sędzia sprezentował "Słodko- słodkiemu" zwycięstwo w Toruniu, wykluczając Pedersena, zamiast niego.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    MrSelfDestruct (09-08-2015)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •