Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 71516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 819

Wątek: XII kolejka KS Toruń - Unia Leszno, 9 sierpnia, godz. 19.30

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Wykluczenie Pedersena nie miało związku z wydarzeniami w parkingu bo informacja o czerwonej była szybciej.
    Nie zrozumiałeś. Miałem na myśli ewentualne dalsze konsekwencje sytuacji sprowokowanej przez niezbyt rozgarniętego (vide jego późniejszy wywiad) działacza z Torunia...

  2. Powrót do góry    #722
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez FarciarzGilmore Zobacz posta
    Odnośnie kary dla Dzika to mam nadzieję, że na jednym meczu kary się skończy.
    po pierwsze to nie recydywa Nickiego, bo nie przypominam sobie zeby kogos zdzielil kaskiem i skakal z piesciami w ekstralidze.
    po drugie to byla czysta prowokacja druzyny przeciwnej wiec kara 1 meczu ktora i tak ma plus finansowa plus wiszace zawieszenie przy kolejnej tego typu sytuacji.

  3. Powrót do góry    #723
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    toruń tworzy precedens.
    Proponuję by po kolejnych meczach gdy np. "deptacz szalików" Holder lub "jeździec bez głowy" Miedziński będą po wywrotce w kontakcie, działacz przeciwnika powinien pobiec do ich boksu i pokrzyczeć na nich , wyzwać np. od bandytów torowych, pomachać im przed nosem rękami. Jeżeli zareagują zbyt gwałtownie powinni zostać wykluczeni do końca sezonu.
    To będzie zachowanie "a la Gajewski"....
    Był taki mecz w Lesznie, w którym połamał się Miedziński, a potem Pulczyński.
    Gdy Pulczyński był zabierany do karetki znany eks żużlowiec miejscowej drużyny
    bawiąc się radośnie wykrzykiwał w stronę toruńskiej drużny: he he he o jeszcze
    jedne się połamał, he he he, ciekawe, czy będzie jeszcze jeden he he he........
    Co powiesz o takim zachowaniu JaacPoz?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #724
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Był taki mecz w Lesznie, w którym połamał się Miedziński, a potem Pulczyński.
    Gdy Pulczyński był zabierany do karetki znany eks żużlowiec miejscowej drużyny
    bawiąc się radośnie wykrzykiwał w stronę toruńskiej drużny: he he he o jeszcze
    jedne się połamał, he he he, ciekawe, czy będzie jeszcze jeden he he he........
    Co powiesz o takim zachowaniu JaacPoz?
    Nie wiem kogo to tak bawiło? Kiedy to było? Oczywiście, że bym tego nie pochwalał.

  5. Powrót do góry    #725
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    po pierwsze to nie recydywa Nickiego, bo nie przypominam sobie zeby kogos zdzielil kaskiem i skakal z piesciami w ekstralidze.
    po drugie to byla czysta prowokacja druzyny przeciwnej wiec kara 1 meczu ktora i tak ma plus finansowa plus wiszace zawieszenie przy kolejnej tego typu sytuacji.
    Co z tego, że to nie recydywa.
    Żużlowy "autorytet dziennikarski" o nazwisku Gapiński napisał na taki argument następująco (cytat z twittera):

    "Rozumiem, że mordercy, który to robi pierwszy raz również nie należy zamykać, bo wcześniej nikogo nie zabił?"

    Brzydzę się tym Panem.
    Afera z Pedersenem pozwala na to, że maski opadają i można się poznać na tym kto jest kim i jaką rolę gra w tym naszym żużlowym grajdołku

  6. Powrót do góry    #726
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ten Pan nie wie ze chodzi o "widelki" jak zabijesz idziesz do wiezienia ale sa rozne kary 5 10 15 25 lat dozywocie itd. jesli to kolejne zabojstwo po wyjsciu z wiezienia to dostajesz surowsza kare.

    tutaj takze mamy widelki 1-4 mecze od 3 tys zl do ponoc 50 ja czytalem ze max 15 tys zl
    zawieszenie na pol roku itd.

  7. Powrót do góry    #727
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Może nie na temat. Mała podpowiedź dla gajesa.

    Pedersen poszedł z Hancockiem do sądu!

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...ockiem-do-sadu
    UNSCARED

  8. Powrót do góry    #728
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Pamiętam czasy, gdy Gajewski był wskazywany przez leszczynian jako autorytet w kwestii żużla i którego pragnęli widzieć w swoim klubie, gdy Jankowski dawał kolejny raz ciała.
    A teraz to bandzior w byczym mieście niczym Kryjom. Wszystko dlatego, że nawrzucał jednemu idiocie, któremu musicie kibicować.
    Gajewski sam wypowiedział się, że jesteście świetnymi kibicami, tylko obdarowano was kretynem, którego nie toleruje się na żadnym torze w Polsce. Sami go nie tolerowaliście i pewnie ucieszycie się, gdy działacze odpuszczą sobie tego typa.
    Co zaś się tyczy akcji Griszy tydzień wcześniej, to różnicę chyba każdy widzi. Pojechał ostro, ale z głową. Nikogo nie powywracał i nikt do niego nie miał o ten atak pretensji.
    Pedersen zaś jedzie po trupach.


    PS.
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Może nie na temat. Mała podpowiedź dla gajesa.

    Pedersen poszedł z Hancockiem do sądu!



    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...ockiem-do-sadu
    Kolo jest bezczelny
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-08-2015)

  10. Powrót do góry    #729
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No nie wiem czy pojechał z głową. Trafił na kozaka, a nie pipę, to upadku nie było.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Mefitzo (11-08-2015)

  12. Powrót do góry    #730
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Pedersen coś o panienkach niedawno gadał a sam leci na skarge. Żałosny typ

  13. Powrót do góry    #731
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Jak wejdzie do Twojego domu z wulgaryzmem, bo właśnie potrąciłeś jego dziecko na ulicy, potem wyjdzie z tego domu sam, to nie możesz go kopnąć w cztery litery.
    Dobra, ale dzieci w to nie mieszaj. Poza tym nawet w takiej sytuacji, nikt nie ma prawa wejść do czyjegoś domu, chyba, że z nakazem.
    Na stadionie nie było żadnego domu, ani dzieci w parkingu i na torze. Za to była świadoma prowokacja menadżera drużyny przeciwnej, mająca na celu wywołanie takiego a nie innego zachowania Duńczyka. Gajewski dotąd chyba myśli, że można bezkarnie, doskoczyć do zawodnika tylko dlatego, że ten jest na cenzurowanym. I jeszcze to palenie głupa, że linii nie przekroczył, a poza tym jak po meczu stwierdził, przekraczał ją wielokrotnie, więc co on bidul takiego złego zrobił. Tyle, że tam nie plac zabaw i raczej przywołane tu przez Ciebie dzieci tych linii nie namalowały. Kara się należy i to nie mniejsza niż dla Nickiego.

    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Co zaś się tyczy akcji Griszy tydzień wcześniej, to różnicę chyba każdy widzi. Pojechał ostro, ale z głową. Nikogo nie powywracał i nikt do niego nie miał o ten atak pretensji.
    Pedersen zaś jedzie po trupach.

    ale za to akcja Doyla w biegu z Zengotą i Piotrem była bardzo nieprzemyślana, gdyż ten ewidentnie uderzył w Zengotę i tylko dzięki temu, że Grześ zrobił wszystko by nie staranować Piotra, obyło się bez tragedii, do której widocznie musi dojść, by niewidomi sędziowie zaczęli wykluczać w takich sytuacjach. Doyle nawet upomnienia nie dostał, co już jest dla mnie kolejnym elementem świadczącym o tym, że sędzia był tego dnia beznadziejny.

  14. Powrót do góry    #732
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Dobra, ale dzieci w to nie mieszaj. Poza tym nawet w takiej sytuacji, nikt nie ma prawa wejść do czyjegoś domu, chyba, że z nakazem.
    Doszukujesz się czegoś czego nie napisałem bo nigdzie nie stwierdziłem, że osoba taka ma prawo wejść do domu (nawiasem mówiąc nie może też "z nakazem" bo nakazów takich się nie wydaje). Chodziło jedynie o to, że takie naruszenie nie daje prawa do późniejszego naruszenia.

    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Za to była świadoma prowokacja menadżera drużyny przeciwnej, mająca na celu wywołanie takiego a nie innego zachowania Duńczyka.
    Wiesz, można (a nawet trzeba) zachowanie Gajewskiego potępiać ale doszukiwać się w tym świadomej prowokacji? Jaki byłby w tym interes? Gajeś się zagotował i nawrzucał Nickiemu, za co powinien zostać ukarany i zapewne zostanie.

  15. Powrót do góry    #733
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Może nie na temat. Mała podpowiedź dla gajesa.

    Pedersen poszedł z Hancockiem do sądu!



    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...ockiem-do-sadu

    To nic nowego. Swego czasu Bajerski podobnie postąpił z Gollobem.

  16. Powrót do góry    #734
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    A przedtem dostał prezent od Grzesia Walaska:

    bilde.jpg

    Ech, ta kulturka żużlowa...

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    miles (11-08-2015)

  18. Powrót do góry    #735
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pedersen coś o panienkach niedawno gadał a sam leci na skarge. Żałosny typ
    Żałosny?

    Właśnie teraz zachował się jak człowiek cywilizowany. Miał z pięściami biegać za Gregiem? Po to są sądy by rozstrzygać takie sprawy... Sprawa z Gregiem to nie upadek w ferworze walki na torze, ale świadomy atak po biegu ze strony Grega.

  19. Powrót do góry    #736
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Lubie tego wariata,ale teraz zachowal sie jak pizzzda straszna.

    Naprawde trudno pojac dlaczego to zrobil.

    Niby taki zabijaka a polecial na skarge z byle powodu.

    Wstyd!

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kian za jego przydatny post!

    spitt22 (11-08-2015)

  21. Powrót do góry    #737
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Doszukujesz się czegoś czego nie napisałem bo nigdzie nie stwierdziłem, że osoba taka ma prawo wejść do domu (nawiasem mówiąc nie może też "z nakazem" bo nakazów takich się nie wydaje). Chodziło jedynie o to, że takie naruszenie nie daje prawa do późniejszego naruszenia.


    Wiesz, można (a nawet trzeba) zachowanie Gajewskiego potępiać ale doszukiwać się w tym świadomej prowokacji? Jaki byłby w tym interes? Gajeś się zagotował i nawrzucał Nickiemu, za co powinien zostać ukarany i zapewne zostanie.
    Mamy tu dyskutować o prawie karnym czy o speedwayu? Chodziło mi o to, że nikt nie ma prawa wejść do czyjegoś domu bez nakazu i oczywiste jest to, że może to zrobić tylko uprawniony do tego organ, a wcześniej przytoczyłeś przykład, że ktoś wchodzi do czyjegoś domu z wulgaryzmem, bo mu dziecko potrącili i w dupę go kopnąć nie można.

    Daj już sobie spokój z wykładnią prawa w Twoim wydaniu, a skup się na tym, co jest przedmiotem tego wątku.

    Gajewski nie powinien znaleźć się tam gdzie był i prowokować (świadomie czy nie) takich sytuacji. Moje zdanie jest takie, że prowokacja była świadoma, Ty możesz oczywiście mieć inne zdanie.

  22. Powrót do góry    #738
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    Lubie tego wariata,ale teraz zachowal sie jak pizzzda straszna.

    Naprawde trudno pojac dlaczego to zrobil.
    raczej dlatego ze wszyscy bronili i chwalili Hancocka za to co zrobil w sytuacji gdy ktos leci z piesciami do innego zawodnika. taki pozew oduczy innych chetnych.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 11-08-2015 o 13:27

  23. Powrót do góry    #739
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Nie chce mi się czytać wszystkich stron tego tematu. A dopiero teraz obejrzałem tą sytuację z Torunia. I może mi ktoś wytłumaczyć po co Gajewski wszedł do strefy boksów drużyny z Leszna, bo to wyraźnie widać, że przekroczył tą żółta linie.

  24. Powrót do góry    #740
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Nie chce mi się czytać wszystkich stron tego tematu. A dopiero teraz obejrzałem tą sytuację z Torunia. I może mi ktoś wytłumaczyć po co Gajewski wszedł do strefy boksów drużyny z Leszna, bo to wyraźnie widać, że przekroczył tą żółta linie.

    chcial wpier ..dol dostac

    innego wytlumaczenia nie widze.

    chyba ze Gajek taki cwany ze specjalnie go powokowal liczac na kartke.


    Poza tym gdzie byla druzyna gdy trenera bili??????

  25. Powrót do góry    #741
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Mamy tu dyskutować o prawie karnym czy o speedwayu? Chodziło mi o to, że nikt nie ma prawa wejść do czyjegoś domu bez nakazu i oczywiste jest to, że może to zrobić tylko uprawniony do tego organ, a wcześniej przytoczyłeś przykład, że ktoś wchodzi do czyjegoś domu z wulgaryzmem, bo mu dziecko potrącili i w dupę go kopnąć nie można.

    Daj już sobie spokój z wykładnią prawa w Twoim wydaniu, a skup się na tym, co jest przedmiotem tego wątku.

    Gajewski nie powinien znaleźć się tam gdzie był i prowokować (świadomie czy nie) takich sytuacji. Moje zdanie jest takie, że prowokacja była świadoma, Ty możesz oczywiście mieć inne zdanie.
    Zarzucasz mi przyjęcie pewnej konwencji pomijasz jednak, że jest ona jedynie próbą wpasowania się w wypowiedź Twojego kolegi i ma ukazać absurd w jego rozumowaniu. Cały czas skupiam się na tym co jest przedmiotem wątku. Napisałem chyba z 5 razy, że Gajewski naruszył regulamin, postąpił głupio i powinien ponieść konsekwencje. Jeśli chcesz, żebym napisał wprost, to napiszę (bez analogii bo jak widzę razi Cię ona niesamowicie). Obrażenie Nickiego słownie w żadnym wypadku nie daje prawa do naruszenia jego nietykalności (usiłowanie uderzenia kaskiem i całkiem dokonane kopnięcie). Użycie przemocy jest występkiem moralnie gorszym od użycia wulgaryzmów. To są rzeczy dla każdego cywilizowanego człowieka oczywiste.

    Jeśli prowokacja była świadoma to odpowiedz na pytanie - jaki klub z Torunia miał w tym interes, skoro Unia jedzie w najbliższych kolejkach z naszymi rywalami a całe zajście miało miejsce już po ogłoszeniu czerwonej kartki? I co wskazuje na to, że było to działanie świadome (chłodne, kalkulowane)? Bo zachowanie Gajewskiego - kipiącego emocjami jeszcze w wywiadzie pomeczowym - świadczy o czymś zgoła odmiennym, tj. o działaniu w wyniku dużego wzburzenia. Masz prawo do własnej oceny sytuacji ale wypada jednak powiedzieć racjonalnie - co na taką ocenę wpływa.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    raczej dlatego ze wszyscy bronili i chwalili Hancocka za to co zrobil w sytuacji gdy ktos leci z piesciami do innego zawodnika. taki pozew oduczy innych chetnych.
    Rozumiem, że poprzesz ewentualny pozew Gajewskiego przeciwko Nickiemu? Tak dla idei, żeby oduczyć innych chętnych do kopania osób funkcyjnych w parku maszyn?

    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta

    chyba ze Gajek taki cwany ze specjalnie go powokowal liczac na kartke.
    Kartkę Nicki dostał już wcześniej. W tv grafika pokazana była już w momencie kiedy Gajewski szedł w stronę Dzika.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 11-08-2015 o 13:38

  26. Powrót do góry    #742
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Co za typ z tego Gajewskiego.
    https://www.youtube.com/watch?v=DA2bnBoX9v0 - 1:43:17 wyraźnie widać, gdzie on przyszedł, stoi na wysokości boksu Jonassona.
    A chwilę później w wywiadzie mówi, że nie przekroczył żółtej linii. Komedia.

  27. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Rozumiem, że poprzesz ewentualny pozew Gajewskiego przeciwko Nickiemu? Tak dla idei, żeby oduczyć innych chętnych do kopania osób funkcyjnych w parku maszyn?
    no przeciez ja Gajewskiemu nie bronie, moze zlozyc tyle, ze o ile akcja Nickiego nikt nie popiera to cale srodowisko Hancocka bronila co bylo absurdem, bo to propagowalo i zezwalalo na to, ze po faulu mozna kogos pobic.

  28. Powrót do góry    #744
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Żałosny?

    Właśnie teraz zachował się jak człowiek cywilizowany. Miał z pięściami biegać za Gregiem? Po to są sądy by rozstrzygać takie sprawy... Sprawa z Gregiem to nie upadek w ferworze walki na torze, ale świadomy atak po biegu ze strony Grega.
    Idiota nie jest najgorszy, gorzej jest z tymi co za nim idą...

  29. Powrót do góry    #745
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Czyli robisz z Grega Chrystusa środowiska żużlowego? Ma odcierpieć za poparcie tegoż? Czy chodzi jednak o naganność samego czynu?

  30. Powrót do góry    #746
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Bo byl wk...ny na maxa.Potem w wywiadzie przyznal,ze linie prsekroczyl.
    Kto wie,czy ta wycieczka nie byla spowodowana wlasnie ta czerwona kartka.
    Jak Gajes uslyszal,ze sedzia wreczyl czerwien,pomyslal,ze ten faul byl niewiadomo jak brutalny.
    Nie wiem,to tylko teoria,bo tak naprawde nie widac kiedy sie ten dym zaczal.
    Glupi usmiech Pedersena o ktorym mowil Gajes tez pewnie mial wplyw.
    Do Gajesia mam wieksze pretensje o wywiady na drugi dzien,gdzie emocje juz opadly.Powinien zachowac sie bardziej stonowanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #747
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta

    Jeśli prowokacja była świadoma to odpowiedz na pytanie - jaki klub z Torunia miał w tym interes, skoro Unia jedzie w najbliższych kolejkach z naszymi rywalami a całe zajście miało miejsce już po ogłoszeniu czerwonej kartki? I co wskazuje na to, że było to działanie świadome (chłodne, kalkulowane)? Bo zachowanie Gajewskiego - kipiącego emocjami jeszcze w wywiadzie pomeczowym - świadczy o czymś zgoła odmiennym, tj. o działaniu w wyniku dużego wzburzenia. Masz prawo do własnej oceny sytuacji ale wypada jednak powiedzieć racjonalnie - co na taką ocenę wpływa.
    Wyobraź sobie, że Pedersen za to kopnięcie jest zawieszony na 4 mecze. Nadal będziesz się zgrywał, że nie widzisz konsekwencji dla Unii? Gajewskiego nie podejrzewam, by był na tyle inteligentny, by w kilka chwil przekalkulować , z kim Unia jedzie w następnych meczach, chyba, że jest menadżerem wybitnym i w głowie ma kalendarz dla wszystkich kandydatów do play-off, ale to , że na Pedersena nagonka się nakręci i może być dłuższa dyskwalifikacja, to już jego rozum pewnie ogarnął.

    Poza tym, czy emocje i wzburzenie wyklucza kalkulację? poziom zdenerwowania można też zaimprowizować dla kamer tv np.

  32. Powrót do góry    #748
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Żałosny?

    Właśnie teraz zachował się jak człowiek cywilizowany. Miał z pięściami biegać za Gregiem? Po to są sądy by rozstrzygać takie sprawy... Sprawa z Gregiem to nie upadek w ferworze walki na torze, ale świadomy atak po biegu ze strony Grega.



    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Wyobraź sobie, że Pedersen za to kopnięcie jest zawieszony na 4 mecze. Nadal będziesz się zgrywał, że nie widzisz konsekwencji dla Unii? Gajewskiego nie podejrzewam, by był na tyle inteligentny, by w kilka chwil przekalkulować , z kim Unia jedzie w następnych meczach, chyba, że jest menadżerem wybitnym i w głowie ma kalendarz dla wszystkich kandydatów do play-off, ale to , że na Pedersena nagonka się nakręci i może być dłuższa dyskwalifikacja, to już jego rozum pewnie ogarnął.

    Poza tym, czy emocje i wzburzenie wyklucza kalkulację? poziom zdenerwowania można też zaimprowizować dla kamer tv np.
    UNSCARED

  33. Powrót do góry    #749
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Wyobraź sobie, że Pedersen za to kopnięcie jest zawieszony na 4 mecze. Nadal będziesz się zgrywał, że nie widzisz konsekwencji dla Unii? Gajewskiego nie podejrzewam, by był na tyle inteligentny, by w kilka chwil przekalkulować , z kim Unia jedzie w następnych meczach, chyba, że jest menadżerem wybitnym i w głowie ma kalendarz dla wszystkich kandydatów do play-off, ale to , że na Pedersena nagonka się nakręci i może być dłuższa dyskwalifikacja, to już jego rozum pewnie ogarnął.

    Poza tym, czy emocje i wzburzenie wyklucza kalkulację? poziom zdenerwowania można też zaimprowizować dla kamer tv np.
    Mam wrażenie, że rozumujemy na jakiejś kompletnie innej płaszczyźnie. Nie napisałem, że nie będzie to miało konsekwencji dla Unii tylko, że nie da to nic KST, a wręcz przeciwnie, osłabi Unię w starciu z naszymi bezpośrednimi rywalami do PO. Chyba oczywistym jest, że jeśli takie działanie miałoby zostać zaplanowane to miałby przynieść korzyść KST, nie pognębić Leszno.

    Zarzucanie, ze Gajewski nie jest w stanie ogarnąć z kim jadą Wrocław i Falubaz w dwóch następnych meczach przy jednoczesnym założeniu, że doskonale orientuje się on jaka kara grozi za określone przewinienie dyscyplinarne (i dodatkowo pominięciu faktu, że kara grozi jego samemu) trzyma się kupy mniej więcej tak jak słowa Lisa po biegu, że nierówny start taśmy nie miał wpływu na jego wynik.

    Odnośnie udawanych emocji - jasne. Najprostsza odpowiedź jest po prostu najbardziej prawdopodobna. Gajewski zagotował się, dał się ponieść emocjom i poniesie za to konsekwencje (szczególnie, ze Gruby Wojtek nie wybaczy mu ataku personalnego). Dorabianie do tego teorii spiskowej jest niepoważne. Oczywiście istnieje szansa, że Gajewski jest po prostu geniuszem zła i nie kierując się szkodą dla własnej osoby oraz własnego klubu chciał po prostu dokuczyć Unii Leszno i Dzikowi ale bądźmy poważni. Jaka jest szansa, że tak było? 0,001% do 99,999% (zaplanowana akcja vs. głupi wybryk pod wpływem emocji).

  34. Powrót do góry    #750
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Czy chodzi jednak o naganność samego czynu?
    oczywiscie ze chodzi o sam czyn bo to Hancock byl strona atakujaca z premedytacja. tutaj kopniak Pedersena wynikal z szarpaniny i klotni. jedno i drugie niestosowne.

  35. Powrót do góry    #751
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Wyobraź sobie, że Pedersen za to kopnięcie jest zawieszony na 4 mecze. Nadal będziesz się zgrywał, że nie widzisz konsekwencji dla Unii? Gajewskiego nie podejrzewam, by był na tyle inteligentny, by w kilka chwil przekalkulować , z kim Unia jedzie w następnych meczach, chyba, że jest menadżerem wybitnym i w głowie ma kalendarz dla wszystkich kandydatów do play-off, ale to , że na Pedersena nagonka się nakręci i może być dłuższa dyskwalifikacja, to już jego rozum pewnie ogarnął.

    Poza tym, czy emocje i wzburzenie wyklucza kalkulację? poziom zdenerwowania można też zaimprowizować dla kamer tv np.
    A może po prostu Boczek nie zakładał,
    że idiota Pedersen go kopnie? Co do wypowiedzi:
    czego innego się spodziewacie - przecież to polityk PO ?
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #752
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Mam wrażenie, że rozumujemy na jakiejś kompletnie innej płaszczyźnie. Nie napisałem, że nie będzie to miało konsekwencji dla Unii tylko, że nie da to nic KST, a wręcz przeciwnie, osłabi Unię w starciu z naszymi bezpośrednimi rywalami do PO. Chyba oczywistym jest, że jeśli takie działanie miałoby zostać zaplanowane to miałby przynieść korzyść KST, nie pognębić Leszno.

    Zarzucanie, ze Gajewski nie jest w stanie ogarnąć z kim jadą Wrocław i Falubaz w dwóch następnych meczach przy jednoczesnym założeniu, że doskonale orientuje się on jaka kara grozi za określone przewinienie dyscyplinarne (i dodatkowo pominięciu faktu, że kara grozi jego samemu) trzyma się kupy mniej więcej tak jak słowa Lisa po biegu, że nierówny start taśmy nie miał wpływu na jego wynik.

    Odnośnie udawanych emocji - jasne. Najprostsza odpowiedź jest po prostu najbardziej prawdopodobna. Gajewski zagotował się, dał się ponieść emocjom i poniesie za to konsekwencje (szczególnie, ze Gruby Wojtek nie wybaczy mu ataku personalnego). Dorabianie do tego teorii spiskowej jest niepoważne. Oczywiście istnieje szansa, że Gajewski jest po prostu geniuszem zła i nie kierując się szkodą dla własnej osoby oraz własnego klubu chciał po prostu dokuczyć Unii Leszno i Dzikowi ale bądźmy poważni. Jaka jest szansa, że tak było? 0,001% do 99,999% (zaplanowana akcja vs. głupi wybryk pod wpływem emocji).
    Gajewski z pewnością nie miał w tym momencie z tyłu głowy scenariusza kto z kim jedzie , ba, przecież nawet nie wiedział jak zakończy się ten mecz, ale żeby dopiec Pedersenowi , sprowokował go wg mnie celowo, bo doskonale wiedział , że reakcja może być mocna i co za tym idzie jak najbardziej mógł to skalkulować. A np osłabiona Unia w półfinale playoff to już chyba jak najbardziej po myśli wszystkich drużyn aspirujących do DMP.

    Nawiasem mówiąc, kto wie czy teraz np. KST nie trafi własnie na Unię bez Dzika o ile Toruń się tam w ogóle znajdzie, a Dzik dostanie nadspodziewanie wysoka karę.
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 11-08-2015 o 14:29

  37. Powrót do góry    #753
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Oczywiście że Gajewski się zagotował, tak jak Nicki, dlatego na wydarzenia, które się dzieją bezpośrednio po takim zajściu na torze patrzę zawsze z dystansem. Większe lub mniejsze przepychanki się zdarzały i będą się zdarzać bez względu na konsekwencje. Taki jest sport - są emocje - są reakcje, nie zawsze kontrolowane. Dziwi mnie tylko wypowiedź Gajewskiego z dnia wczorajszego, gdzie na chłodno powinien jednak stonować nieco swoją wypowiedź, bo zabrzmiała ona bardziej jak przy budce z piwem. Szkoda, bo sporo stracił w oczach wielu kibiców.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Robi (11-08-2015), Yozayan (11-08-2015)

  39. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    oczywiscie ze chodzi o sam czyn bo to Hancock byl strona atakujaca z premedytacja. tutaj kopniak Pedersena wynikal z szarpaniny i klotni. jedno i drugie niestosowne.
    Oczywiscie zapominasz z czego ta "premedytacja" Hancocka wynikala.Tam nie chodzilo o klotnie,tylko cos bardziej dla zdrowia szkodliwego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #755
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Za to była świadoma prowokacja menadżera drużyny przeciwnej, mająca na celu wywołanie takiego a nie innego zachowania Duńczyka.
    Tak - Gajewski przewidział i doskonale wiedział, że najpierw Pedersen będzie coś miotał w jego
    stronę kaskiem, a potem Gajewski doskonale przewidział, że działacze z Leszna odgrodzą go
    od Pedersena i specjalnie zostawią taką małą lukę na wyprowadzenie przez Pedersena kopa w jego nogę....
    pewno ćwiczyli to już na zajęciach przedmeczowych... prawda?
    Masz rację. Gajewski to przewidział co do joty... A tak bardzie serio - może mniej zaciętości
    w dyskusji, a więcej rozsądku? Gajesia poniosło, Pedersena poniosło, ale to wszystko było poza
    "świadomym prowokowaniem". Jeżeli naprawdę w to wierzysz to naprawdę czas chyba udać się
    co najmniej do sanatorium lub na dłuższy spacer.....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  41. Powrót do góry    #756
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ok spoko bron Hancocka w takim razie Ward od Kildemanda powinien dostac tube jakich malo bo mogl mu zakonczyc kariere tak? nawet nie odpowiadaj bo to bylo dawno. zlozyl pozew. koniec tematu.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 11-08-2015 o 14:38

  42. Powrót do góry    #757
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez leszczynianin Zobacz posta
    Gajewski z pewnością nie miał w tym momencie z tyłu głowy scenariusza kto z kim jedzie , ba, przecież nawet nie wiedział jak zakończy się ten mecz, ale żeby dopiec Pedersenowi , sprowokował go wg mnie celowo, bo doskonale wiedział , że reakcja może być mocna i co za tym idzie jak najbardziej mógł to skalkulować. A np osłabiona Unia w półfinale playoff to już chyba jak najbardziej po myśli wszystkich drużyn aspirujących do DMP.

    Nawiasem mówiąc, kto wie czy teraz np. KST nie trafi własnie na Unię bez Dzika.
    Wybacz, nadal nie rozumiem (a - uwierz mi - staram się). Uważasz, że Gajewski nie miał w głowie scenariusza "kto z kim jedzie" (naprawdę byłaby to rzecz dziwna - to wie przeciętny kibic, a miałby nie wiedzieć menadżer?) ale wiedział, że chce osłabić Unię dla korzyści potencjalnych rywali w PO? Musiałby być głupszy nawet niż uważasz, że jest.

    Nawiasem mówiąc, kto wie czy teraz KST nie wyleci z PO przez porażkę Unii z Falubazem (oraz - co oczywiste - przez własne porażki).

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-08-2015)

  44. Powrót do góry    #758
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tak - Gajewski przewidział i doskonale wiedział, że najpierw Pedersen będzie coś miotał w jego
    stronę kaskiem, a potem Gajewski doskonale przewidział, że działacze z Leszna odgrodzą go
    od Pedersena i specjalnie zostawią taką małą lukę na wyprowadzenie przez Pedersena kopa w jego nogę....
    pewno ćwiczyli to już na zajęciach przedmeczowych... prawda?
    Masz rację. Gajewski to przewidział co do joty... A tak bardzie serio - może mniej zaciętości
    w dyskusji, a więcej rozsądku? Gajesia poniosło, Pedersena poniosło, ale to wszystko było poza
    "świadomym prowokowaniem". Jeżeli naprawdę w to wierzysz to naprawdę czas chyba udać się
    co najmniej do sanatorium lub na dłuższy spacer.....

    Faktycznie trudno sobie wyobrazić reakcję Dzika na takiej adrenalinie.

  45. Powrót do góry    #759
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta

    Nawiasem mówiąc, kto wie czy teraz KST nie wyleci z PO przez porażkę Unii z Falubazem (oraz - co oczywiste - przez własne porażki).
    Wreszcie ktoś to napisał. uff.
    UNSCARED

  46. Powrót do góry    #760
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Wreszcie ktoś to napisał. uff.
    Trzeba ukuwać już teraz alibi tak jak po zeszłorocznym zaskakującym zwycięstwie w Zielonej
    i po dziwnej jeździe Kasparzaka w meczu z Gorzowem u siebie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Powrót do góry    #761
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Wybacz, nadal nie rozumiem (a - uwierz mi - staram się). Uważasz, że Gajewski nie miał w głowie scenariusza "kto z kim jedzie" (naprawdę byłaby to rzecz dziwna - to wie przeciętny kibic, a miałby nie wiedzieć menadżer?) ale wiedział, że chce osłabić Unię dla korzyści potencjalnych rywali w PO? Musiałby być głupszy nawet niż uważasz, że jest.

    Nawiasem mówiąc, kto wie czy teraz KST nie wyleci z PO przez porażkę Unii z Falubazem (oraz - co oczywiste - przez własne porażki).
    Nie manipuluj moją wypowiedzią. Napisałem, że "w tym momencie nie miał głowie scenariusza kto z kim jedzie" , bo istotnie zdenerwowany z pewnością był, ale doskonale wiedział,że reakcja Pedersena będzie ostra, może nawet jeszcze ostrzejsza niż była i że może dzięki temu zadać cios Dzikowi i Unii przed zbliżającym się play off.

    Uważasz, że Falubaz wygra w Lesznie? Fakt to tylko sport i wszystko się może zdarzyć.

    Gajewski był niemal pewien, że mecz z Unią wygrany i play off w kieszeni.
    Ostatnio edytowane przez leszczynianin ; 11-08-2015 o 14:56

  48. Powrót do góry    #762
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Wygrał lepszy, Panom G. i P. zorganizujmy zapasy w kisielu i skończmy ta dyskusję

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Phenomenon (11-08-2015), lemur6666 (11-08-2015)

  50. Powrót do góry    #763
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Nie manipuluję. Po prostu nie rozumiem jak z jednej strony można twierdzić, że zachowanie Gajesia było celową prowokacją (a celowość oznacza liczenie na określony rezultat), a z drugiej zakładać, że nie znał terminarza i nie wiedział tak naprawdę jaki skutek przyniesie jego "zaplanowana akcja".

    Nie wiem czy Falubaz wygra z Unią. Nadal minimalnym faworytem wydaje się Leszno (ale naprawdę minimalnym). Fakt jest jednak taki, że bez Pedersena szanse Falubazu rosną znacząco.

  51. Powrót do góry    #764
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2013
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    160
    Podziękowania: 142 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Nie manipuluję. Po prostu nie rozumiem jak z jednej strony można twierdzić, że zachowanie Gajesia było celową prowokacją (a celowość oznacza liczenie na określony rezultat), a z drugiej zakładać, że nie znał terminarza i nie wiedział tak naprawdę jaki skutek przyniesie jego "zaplanowana akcja".
    Nigdzie nie napisałem, że JG nie był zdenerwowany, na pewno był, chciał dopiec Pedersenowi w maksymalny sposób, i celowo chciał go sprowokować, tak trudno to zrozumieć? A że już niemal witał się z gąską (play-off) po czerwonej kartce i się jednak nie udało, to teraz dupa go boli i chce lać po pysku Dzika.

  52. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Może nie na temat. Mała podpowiedź dla gajesa.

    Pedersen poszedł z Hancockiem do sądu!



    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...ockiem-do-sadu
    Tygodnik Żużlowy w swoim plebiscycie powinien dodać nową kategorię - C.I.P.A. Roku. Nikuś za ten pozew byłby murowanym kandydatem do zwycięstwa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •