Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 107 z 107

Wątek: Mecze towarzyskie/test-mecze

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Ja tylko dodam, że pisanie w odniesieniu tego tercetu, że któryś w czymś bije pozostałych na głowę może być tylko oparte na bardzo emocjonalnej a nie merytorycznej analizie.
    Technicznie i sprzętowo są na bardzo zbliżonym do siebie poziomie. Startowo również, choć akurat tutaj Zmarzlik chyba wypada najsłabiej ...
    No nie wiem. Być może to jest spowodowane testami różnych silników czy ustawień. Ale póki co to chyba Patryk najsłabiej startuje z tej trójki.

    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    No bez jaj kolego .Dzisiaj Patryk ale też momentami Bartek ,sprzętowo wyglądali przy Piotrku jak jacyś amatorzy z pod budki z piwem . Mogę się jednak mylić i rzeczywiście Piotrek lata na szrocie a że tak zap.....la to wina tego że się odpycha nogami
    Ja bym, na wszelki przypadek, kazał sędziemu sprawdzić, czy nie ma tam czasami jakichś cudownych wkładek w butach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie wiem. Być może to jest spowodowane testami różnych silników czy ustawień. Ale póki co to chyba Patryk najsłabiej startuje z tej trójki.
    Ja odnoszę się ogólnie, do ostatnich sezonów, a nie tylko do tego meczu. Starty nie były dotąd najsilniejszą bronią Bartka.
    Notabene, dzisiejsza postawa Patryka na W69 to ... zagadka
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Welna tym razem wrzucił granata

    No akurat dzisiaj to Piter sprzętowo lał obydwóch, a Patryka to już przewyższał co najmniej dwukrotnie. Jeśli chodzi o starty, to też na ten moment Piter jest lepszy. Tyle tylko, że tak naprawdę nie mamy za dużo materiału porównawczego. Ten dzisiejszy test mecz, to nic nam nie mówi. Bo starty, oprócz refleksu, wymagają również najlepszego sprzętu.

    Przykład Doyle pokazuje aż nadto, że jak bierze odpowiedni sprzęt to nawet z gorszego pola robi trójki i wygrywa starty. Jak wziął ujowy sprzęt to od razu miał kiepskie starty i przywoził zera.

    Jak tak pomyśleć to miał Shrek nosa, ze przygotował taki akurat tor. Dał zawodnikom Falubazu sporo do myślenia. Ale też jemu samemu, bo na tym torze taki Pepe traci połowę swojej skuteczności. Również Patryk, póki nie odnajdzie swoich startów, będzie miał problemy na takiej nawierzchni. Przyjdą pierwsze mecze ligowe, ruszy Szwecja, wystartuje SGP, wtedy dopiero będziemy mogli powiedzieć nieco więcej.
    Patrzę na to ,,ciutkę'' szerzej
    Pary w Toruniu, sparingi Unii
    Wszędzie Piter jest wolny.
    Zresztą pisałem to już w wątku leszczyńskim, że póki co motory trzymają zeszłoroczny ,,poziom''

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Welna, niby patrzysz szerzej, a nie pomyślałeś, że nawet jeśli jest w jakimś fragmencie wolniejszy, to jest to spowodowane ustawieniami sprzętu ? Może on ustawia tak silniki aby być lepszym na starcie, kosztem szybkości na trasie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Nigel (02-04-2017)

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale mam bekę teraz.

    A Baron i kibice z Leszna, pewnie teraz mają dopiero zagwozdkę. I jak tu dać do składu Zengotę, kosztem Nickiego

    A w Grudziądzu, wyjściowy skład Torunia dostaje niezle wciry od GKM
    A to akurat żadne zaskoczenie. Mało kto tam z 40 punktów wyjdzie. A jak Pieszczek udanie zastąpi Goloba na wyjazdach to nastukają bonusów i mogą wjechać do play off
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    To już chyba wiadomo skąd się wzięła ta niezła jazda Dzika.

    Nicki na niedzielnym meczu pojawił się ze swoją partnerką Helene Huttmann, która zasiadła na trybunie prasowej i której słał z toru całusy przy każdej możliwej okazji.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    A to akurat żadne zaskoczenie. Mało kto tam z 40 punktów wyjdzie. A jak Pieszczek udanie zastąpi Goloba na wyjazdach to nastukają bonusów i mogą wjechać do play off
    O tym samym pomyślałem. Jeśli Buczek z Okoniem choć w połowie będą tak skuteczni na wyjazdach jak u siebie w domu, to Łaguta, Lindbaeck i Pieszczek powinni swoje zrobić. I wtedy PO moga być realne. Mnie tylko zastanawia jedno, czy w GKM nie dojdzie do jakichś konflików z Pieszczkiem czy Gollobem. Obaj to nerwusy. A może taki Pieszczek będzie na tyle skuteczny, że ktoś inny wyleci ze składu. Tylko kto ? Chyba największy problem będzie jednak z wystawieniem składu na mecze w Grudziądzu. Bo paradoksalnie, np. po takim wczorajszym sparingu z KS Toruń, to ja nie wiem kogo należałoby odsunąć od składu ? Który senior powinien pauzować ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O tym samym pomyślałem. Jeśli Buczek z Okoniem choć w połowie będą tak skuteczni na wyjazdach jak u siebie w domu.
    Nie będą.

  10. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba największy problem będzie jednak z wystawieniem składu na mecze w Grudziądzu. Bo paradoksalnie, np. po takim wczorajszym sparingu z KS Toruń, to ja nie wiem kogo należałoby odsunąć od składu ? Który senior powinien pauzować ?
    Zdaję się, że nie tylko ty tego nie wiesz. I to będzie naprawdę duży kłopot odstawić któregoś z seniorów na domowym torze. Jeśli uda się to Kempesowi i reszcie osób decyzyjnych rozwiązać bez większych konfliktów to będzie dobrze.

  11. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Ten tor jest jak dziecko zrobione przypakowo.Tu tylko tarnowiacy maja podobny klimat preparacji czarnego widowiska.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  12. Powrót do góry    #101
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Ten tor jest jak dziecko zrobione przypakowo.Tu tylko tarnowiacy maja podobny klimat preparacji czarnego widowiska.
    Powiedział kibic klubu który wielokrotnie zabijał widowisko spreparowanym torem

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie będą.
    Też mi się tak wydaje, no chyba, że jesteśmy dosłowni. Skoro w połowie tak skuteczni jak u siebie to ze średniej 2,2 zejdą na 1,1. To akurat jest bardzo prawdopodobne. Z grudziądzkiej perspektywy najważniejsza będzie postawa Łaguty, Antona i Pieszczka, bo to oni powinni ciągnąć wynik drużyny na wyjazdach
    Ostatnio edytowane przez KC ; 04-04-2017 o 09:43
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  13. Powrót do góry    #102
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Ten tor jest jak dziecko zrobione przypakowo.Tu tylko tarnowiacy maja podobny klimat preparacji czarnego widowiska.
    Chciałbym oglądać na Jancarzu, takie mecze jakie były w Tarnowie. Większość pojedynków w Gorzowie, dostarcza więcej emocji związanych z nawierzchnią, a nie ściganiem i sportową walką. I to tych negatywnych emocji, nieraz aż zęby bolały jak się oglądało to "widowisko".
    Preparujcie tor jak w Tarnowie i będzie dobrze.

  14. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Patrzę na to ,,ciutkę'' szerzej
    Pary w Toruniu, sparingi Unii
    Wszędzie Piter jest wolny.
    Zresztą pisałem to już w wątku leszczyńskim, że póki co motory trzymają zeszłoroczny ,,poziom''
    Ja też to widzę, Piter ma wolniejsze czasy w tegorocznych turniejach od Zmarzlika i Doyla o 1 s, aczkolwiek z drugiej strony Koldi wypowiedział się, iż Piotr jest obecnie chyba najszybszym zawodnikiem na świecie.

  15. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Ja ma być Piter taki wolny cały sezon i robić po 12 pkt na mecz to jestem jak najbardziej za😁😁😁

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Dominik (04-04-2017)

  17. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Ostatni łuk, pewne prowadzenie do mety na jednym kole więc jak ma mieć czasy lepsze?

  18. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Gała chciał przycwaniakowac i tak sie podniecil blokiem JHJ ze zrobil Pepete

  19. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Ale trzeba przyznać zrobił to bardzo stylowo
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •