Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 401 z 401

Wątek: XI Kolejka Stal Rzeszów - KS Toruń, 26 lipca, godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,785
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    nie pamietam, bo nic nie pisalem

  2. Powrót do góry    #362
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    nie pamietam, bo nic nie pisalem
    Jasne.napewno uważałeś że wszystko było ok,tylko teraz napisałeś już kilkanaście postów nic nie wnoszących,za to wychwalasz pod niebiosa Larsenów,Lampartów itp jakie to odważne żużloki.Przypomnij mi ile to na ciężkim torze w Gorzowie ugrały tuzy trudnego toru?opamiętaj się póki nie jest za pózno.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  3. Powrót do góry    #363
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale sedno polega na tym dlaczego byl do dupy wg Was? bo Torun nie potrafil sie spasowal i latac tak jak Kildemand czy Larsen? w czym byl do dupy? dalo sie wyprzedzac nie poprzez bledy rywala? dalo. dalo po duzej jak Kildemand? dalo. dalo sie po malej jak Larsen? dalo.

    wiec pytanie... w czym byl zly tor? wszyscy lamali sie w lukach wiec w czym byl zly tor? byl wymagajacy, ale nie byl zly. moze ja inny mecz widzialem. wiec. tor w rzeszowie byl zly fatalny itd bo: prosze wymienic. jesli ktos nie potrafi w 2-3 zdaniach tego napisac tylko odsylac np. do meczow sprzed 9 lat to o czym w ogole ta dyskusja?


    #Robi Jako wielbiciela "naszego" bardzo prawdopodobnie podwójnego w tym roku mistrza zapytam Cię czy ten Qrwiszon z napisem na plecach "menedżer" ma coś jeszcze do powiedzenia w rzeszowskim żużlu?

    Ps. I jeszcze zapytam kibiców z Torunia jak porównują przygotowanie toru z linka powyżej vs. mecz Rzeszów-Toruń vs. półfinał 2011 Leszno-Toruń.
    Ostatnio edytowane przez donvito ; 28-07-2015 o 00:07

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,785
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Jasne.napewno uważałeś że wszystko było ok
    niby dlaczego jak ja klubu z Rzeszowa nie lubie za to co tam sie dzieje? 2 sprawa znajdz zwiazek pomiedzy tamtym meczem w Gorzowie a tym w ta nd. mowmy TYLKO i WYLACZNIE o mecz z niedzieli.

    o ktorego Qrwiszona Ci chodzi? Ruda Grazyna? nie jestem blisko klubu jak kiedys ale nie podoba mi sie to za uciekla w cien a nadal w radach zasiada i ma wiekszosc i akcje nie sprzedala wiec swoje "3" grosze male (a moze duze) nadal ma z tylniego fotela... ale to juz lepiej poinformowani Ultras wiedza

    mialem nie pisac. koniec
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 28-07-2015 o 00:18

  5. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    ale sedno polega na tym dlaczego byl do dupy wg Was? bo Torun nie potrafil sie spasowal i latac tak jak Kildemand czy Larsen? w czym byl do dupy? dalo sie wyprzedzac nie poprzez bledy rywala? dalo. dalo po duzej jak Kildemand? dalo. dalo sie po malej jak Larsen? dalo.

    wiec pytanie... w czym byl zly tor? wszyscy lamali sie w lukach wiec w czym byl zly tor? byl wymagajacy, ale nie byl zly. moze ja inny mecz widzialem. wiec. tor w rzeszowie byl zly fatalny itd bo: prosze wymienic. jesli ktos nie potrafi w 2-3 zdaniach tego napisac tylko odsylac np. do meczow sprzed 9 lat to o czym w ogole ta dyskusja?
    Czy to Robi jestes idiota? Napsalem ci wyraznie po co przywolalem tor sprzed 9 lat. Pomijajac, ze wtedy byly takie same "argumenty" ze tor byl rowny dla wszystkich.
    Jak dalej nie wiesz dlaczego sie do tego odnioslem to zapytaj kolegi kilka postow wczesniej, ktory to ze Stachyry chce zrobic toromistrzowskie guru.
    A jak juz dalej nie kapujesz to nie uzywaj tego argumentu.
    Rece opadaja.

    Cytat Zamieszczone przez Marcinst Zobacz posta

    Co to znaczy nie do końca regulaminowy tor ? Komisarz nadzorował prace nad torem ? Nadzorował . Dał zielone światło do jazdy ? Dał. Więc o jakim nie regulaminowym torze mówimy. Następna rzecz - Larsen jeszcze na treningu dzień przed meczem poruszał się o kulach. Jakoś jemu nie przeszkadzał niedzielny tor , tylko zapier... aż miło. Tylko trzeba było trzymać gaz i chcieć jechać. To jest to czego brakowało Waszym zawodnikom . Przestańcie już udowadniać niestworzone rzeczy z taśmami itp.
    Z innej beczki... Jak to w koncu jest? Jak mecz jest zagrozony i komisarz nim dowodzi, to podobno nie mozna nic z torem robic. Trenowac jednak mozna? Pytam powaznie, bo juz przestaje nadazac za tym.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Malin017 (28-07-2015)

  7. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcinst Zobacz posta

    Co to znaczy nie do końca regulaminowy tor ? Komisarz nadzorował prace nad torem ? Nadzorował . Dał zielone światło do jazdy ? Dał. Więc o jakim nie regulaminowym torze mówimy. Następna rzecz - Larsen jeszcze na treningu dzień przed meczem poruszał się o kulach. Jakoś jemu nie przeszkadzał niedzielny tor , tylko zapier... aż miło. Tylko trzeba było trzymać gaz i chcieć jechać. To jest to czego brakowało Waszym zawodnikom . Przestańcie już udowadniać niestworzone rzeczy z taśmami itp.
    Jeden lepszy od drugiego,serio.

    Nam braklo checi,Pawla w trzech biegach,nie trzymalismy gazu a zrobilismy 40pkt.
    Maly konkurs.
    Ile bysmy zrobili punktow gdybysmy trzymali gaz,Pawel jechal 5 razy a i checi mielibysmy przynajmniej takie jak mistrzowie z Rzeszowa?
    Odpowiedzi prosze wysylac na adres:

    Wojewodzki Samodzielny Psychiatryczny
    Zespol Publiczny Opieki Zdrowotnej
    ul.Partyzantow 2/4 05-802 Pruszkow.

    Glowna nagroda:
    Dwutygodniowy pobyt w placowce.
    Calodobowa opieka,pelne wyzywienie.
    Gra w berka i w panstwa-miasta.
    Turniej rycerski.
    Nagroda specjalna:
    Przedluzenie pobytu do lat dwoch i dyplom.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-07-2015 o 06:22
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (28-07-2015)

  9. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,423
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Mam nadzieję, że Ślączka weźmie udział w konkursie. No i Piotrek Baron też. Kapituła zapewne wybierze obu ex aequo.
    UNSCARED

  10. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Ślączka weźmie udział w konkursie. No i Piotrek Baron też. Kapituła zapewne wybierze obu ex aequo.
    No co ty, będzie jak na konkursie chopinowskim. I nagrody nie przyznają, II otrzyma sędzia Lis a Baron ze Ślączką dostaną nagrodę publiczności.

    PS - czemu qwa Pruszków ? Jak już mazowieckie klimaty to Tworki!

    PS 2 - wczoraj oglądałem ligę angielską. Taka zacofana, gdzie jej tam do naszej Najlepszej Ekstralipy We Wszechświecie a fotofinisz mieli i taśma działała bezproblemowo. Ciekawe kiedy my doczekamy się takich luksusów w tym naszym wszechświecie.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 28-07-2015 o 10:41

  11. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    To ty faktycznie nie rozumiesz. No ale to twoj problem nie moj.

    edit. Ten post byl do robiego, ale widze, ze jego post zniknal - zignorujcie wiec ten moj
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,785
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    "mialem nie pisac. koniec"
    Ty nie rozumiesz.
    nie chce sie w****iac...

  13. Powrót do góry    #371
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Odpowiedzcie mi na proste pytanie: Czemu obwiniacie nas (rzeszowian) za przygotowanie toru? Przeciez czuwal nad tym komisarz. WTF. Leci z nami pilot?
    Tylko w odpowiedziach nie wyjezdzajcie z tasma - to powinno byc dawno ogarniete, ale nie wiem czemu nie jest.

  14. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Robi, miales nie pisac, ale napisales, napsiukales, potem skasowales... drugi blacktop?
    Ja nie wiem czego nie rozumiesz, zadziwiasz mnie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,785
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    mialem litanie napisac na pol strony, ale nie warto, dlatego skasowalem.

  16. Powrót do góry    #374
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    Odpowiedzcie mi na proste pytanie: Czemu obwiniacie nas (rzeszowian) za przygotowanie toru? Przeciez czuwal nad tym komisarz. WTF. Leci z nami pilot?
    Czy ktoś obwinia wyłącznie Stal za stan toru? Nie. Natomiast faktem jest, że nie jest to Wasz pierwszy przypadek nawierzchni dziurawej i rozsypującej się. Plus zignorowanie prognoz - kiedy przewidywany jest deszcz należy zrobić wszystko aby tor do nie go przygotować.

    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    Tylko w odpowiedziach nie wyjezdzajcie z tasma - to powinno byc dawno ogarniete, ale nie wiem czemu nie jest.
    I co z tego, że powinno zostać "ogarnięte" skoro nie zostało? Jeśli nie umiecie zapewnić sprawnej maszyny startowej - a sezon dobitnie pokazuje, że nie umiecie - to co robicie w "najlepszej lidze świata"?

  17. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    Odpowiedzcie mi na proste pytanie: Czemu obwiniacie nas (rzeszowian) za przygotowanie toru? Przeciez czuwal nad tym komisarz. WTF. Leci z nami pilot?
    Tylko w odpowiedziach nie wyjezdzajcie z tasma - to powinno byc dawno ogarniete, ale nie wiem czemu nie jest.
    No właśnie też to mnie zastanawia,
    gdyż ponoć Kenni Larsen o kulach poruszał
    się na treningu. Jak za zagrożone zawody
    odpowiada komisarz, to nie ma przecież żadnych treningów.
    Jak więc było, bo zazwyczaj winny przyparty do muru gubi
    się w zeznaniach ?
    !Adrian walcz!

  18. Powrót do góry    #376
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,785
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    trening byl w piatek o 17. nie slyszalem zeby w sobote jezdzili.

  19. Powrót do góry    #377
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Czy ktoś obwinia wyłącznie Stal za stan toru? Nie. Natomiast faktem jest, że nie jest to Wasz pierwszy przypadek nawierzchni dziurawej i rozsypującej się. Plus zignorowanie prognoz - kiedy przewidywany jest deszcz należy zrobić wszystko aby tor do nie go przygotować.
    Ale o co Wam chodzi ? Komisarz przejmuje prace nad torem w niedzielę rano, a od soboty nawet łopatka z piaskownicy nie może zostać wbita natomiast w piątek był trening. W takim razie co mieliśmy zrobić ?
    Ignorowanie prognoz ? Rozwiniesz temat bo nie za bardzo łapię o co chodzi ... Rzeszów zrobił WSZYSTKO żeby te zawody zostały odbyte ZGODNIE z REGULAMINEM. Padało od późnego sobotniego popołudnia do południa w niedzielę. Komisarz przeją pracę nad torem. Janusz Stachyra ze swoim teamem robił to co kazał komisarz. Więc w czym problem ?

    Jak sobie przypominam żużel sprzed kilkunastu lat to tak tory wyglądały bardzo często. Wtedy nikt nie płakał. Trzymano gaz na łukach i był super żużel. Teraz jak się pojawi kilka dziurek lub tor jest jakiś pofalowany bądź po prostu przyczepny to już ten nie nadaje się do jazdy. Czyżby kilkanaście lat temu jeździli prawdziwi Żużlowcy, a teraz pipki ?

  20. Powrót do góry    #378
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    to co robicie w "najlepszej lidze świata"?
    Ja wiem ze wedle ludzi z polnocy miejsce Rzeszowa, czy Tarnowa jest w 1 lidze, ale mam nadzieje, ze szybko tak się nie stanie.

    Natomiast faktem jest, że nie jest to Wasz pierwszy przypadek nawierzchni dziurawej i rozsypującej się. Plus zignorowanie prognoz - kiedy przewidywany jest deszcz należy zrobić wszystko aby tor do nie go przygotować.
    Rzeszów powinien robić kopny i trudny tor, taki jaki im pasuje. Nie ma w regulaminie zapisu, ze gdy prognozy pogody zapowiadają deszcz, to trzeba przygotowywać beton. Gdybym był odpowiedzialny za tor dla swojej drużyny, a jej pasuje kopa, to prognozy pogody nie byłyby dla mnie żadnym miernikiem. Najwyżej przełożymy mecz.

  21. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez GoodLikE Zobacz posta
    Ale o co Wam chodzi ? Komisarz przejmuje prace nad torem w niedzielę rano, a od soboty nawet łopatka z piaskownicy nie może zostać wbita natomiast w piątek był trening. W takim razie co mieliśmy zrobić ?
    Ignorowanie prognoz ? Rozwiniesz temat bo nie za bardzo łapię o co chodzi ... Rzeszów zrobił WSZYSTKO żeby te zawody zostały odbyte ZGODNIE z REGULAMINEM. Padało od późnego sobotniego popołudnia do południa w niedzielę. Komisarz przeją pracę nad torem. Janusz Stachyra ze swoim teamem robił to co kazał komisarz. Więc w czym problem ?

    Jak sobie przypominam żużel sprzed kilkunastu lat to tak tory wyglądały bardzo często. Wtedy nikt nie płakał. Trzymano gaz na łukach i był super żużel. Teraz jak się pojawi kilka dziurek lub tor jest jakiś pofalowany bądź po prostu przyczepny to już ten nie nadaje się do jazdy. Czyżby kilkanaście lat temu jeździli prawdziwi Żużlowcy, a teraz pipki ?
    W tym, że to pseudo expert od torów robił czyli Jasiu i jego świta.

    Czyżby jeden z tych Twoich super riderów był pi$%^ w korkach na podobnym torze w Warszawie? a w niedziele żużlowcem? To co chyba kiedyś był żużlowcem, w Wawie pi$%^ a w niedziele znowu fantastycznym żużlowcem. Fenomen! W końcu 3-krotny MŚ

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Malin017 (28-07-2015)

  23. Powrót do góry    #380
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Ja wiem ze wedle ludzi z polnocy miejsce Rzeszowa, czy Tarnowa jest w 1 lidze, ale mam nadzieje, ze szybko tak się nie stanie.
    Nie wiem o jakich ludziach północy piszesz. I co ma do tego Tarnów? Dla mnie miejsce klub jest tam gdzie aktualnie ma możliwość być. Rozumiem, że w Rzeszowie startowanie x sezonów z niesprawną maszyną startową jest normą? Aprobujesz to?

    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Rzeszów powinien robić kopny i trudny tor, taki jaki im pasuje. Nie ma w regulaminie zapisu, ze gdy prognozy pogody zapowiadają deszcz, to trzeba przygotowywać beton. Gdybym był odpowiedzialny za tor dla swojej drużyny, a jej pasuje kopa, to prognozy pogody nie byłyby dla mnie żadnym miernikiem. Najwyżej przełożymy mecz.
    Otóż z tym się fundamentalnie nie zgadzam. Handicap toru kończy się tam, gdzie jego utrzymanie jest zagrożeniem dla odbycia się zawodów. Jeśli są uzasadnione przypuszczenia, że opady mogą zrobić z kopnego toru gnój, to gospodarz ma święty obowiązek zrobić wszystko, żeby mecz się odbył. Jeśli ten sport ma być poważny to jest to absolutna podstawa. Inaczej można zapomnieć o poważnym zaangażowaniu telewizji i sponsorów. Jeśli mając jednoznaczne prognozy robisz kopę, przez którą toru nie da się doprowadzić do normalnego stanu (powtarzam, tor może być przyczepny ale nie może być dziurawy) to nie ma żadnego "najwyżej przełożymy". Powinien być bezwzględny walkower.

  24. Powrót do góry    #381
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Drodzy Rzeszowianie,

    Róbcie sobie i nawet kopę po jaja, byle ta kopa była na całej długości i szerokości toru jednakowa. W niedzielę tak nie było.

  25. Powrót do góry    #382
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta

    PS - czemu qwa Pruszków ? Jak już mazowieckie klimaty to Tworki!
    Tworki to dzielnica Pruszkowa.
    Adres prawidlowy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #383
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nieźle masz to obcykane Kingpin

    (no offence )
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #384
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,690
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nieźle masz to obcykane Kingpin

    (no offence )
    Bo to nagroda przechodnia
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  28. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules napisał:
    Robi, miales nie pisac, ale napisales, napsiukales, potem skasowales... drugi blacktop?
    Może mu nie płacą za wierszówkę, tak jak niektórym więc może skasować sobie co chce
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Robi (28-07-2015)

  30. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    U mnie pelno dyplomow na scianach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #387
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    mialem litanie napisac na pol strony, ale nie warto, dlatego skasowalem.
    Robi, wyślijmy smsa o treści "Pomagam". Czytając posty niektórych z fanów KST mam na to sporą ochotę. Jak ze mnie jeden Piotra Lisa zrobił...
    Stopień hipokryzji na metr kwadratowy w krzyżackich wątkach przekroczył już dawno dopuszczalną normę.
    Do Torunia przyjedzie Unia Leszno, wygra, Pedersen zakręci koło kompletu i się skończy rumakowanie.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  32. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Robi, wyślijmy smsa o treści "Pomagam". Czytając posty niektórych z fanów KST mam na to sporą ochotę. Jak ze mnie jeden Piotra Lisa zrobił...
    Stopień hipokryzji na metr kwadratowy w krzyżackich wątkach przekroczył już dawno dopuszczalną normę.
    Do Torunia przyjedzie Unia Leszno, wygra, Pedersen zakręci koło kompletu i się skończy rumakowanie.
    Jak mama konto pre-paid doładowała ,
    to nie krępuj się - wysyłaj .
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #389
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Rozumiem, że w Rzeszowie startowanie x sezonów z niesprawną maszyną startową jest normą? Aprobujesz to?
    Odnośnie maszyny startowej wyraziłem sie jasno. Nie bede sie powtarzał.

    btw w zuzlu wiele spraw nie aprobuje. Tego ze na czele ekstraligi stoi jakiś laik z Torunia tylko dlatego ze był przydupasem sponsora rozgrywek pochodzącego z Torunia tez nie i wiele innych zjawisk jak kolesiostwo , układy itp. sprawy.

    Drodzy Rzeszowianie,

    Róbcie sobie i nawet kopę po jaja, byle ta kopa była na całej długości i szerokości toru jednakowa. W niedzielę tak nie było.
    O jej...

  34. Powrót do góry    #390
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Odnośnie maszyny startowej wyraziłem sie jasno. Nie bede sie powtarzał.

    btw w zuzlu wiele spraw nie aprobuje. Tego ze na czele ekstraligi stoi jakiś laik z Torunia tylko dlatego ze był przydupasem sponsora rozgrywek pochodzącego z Torunia tez nie i wiele innych zjawisk jak kolesiostwo , układy itp. sprawy.



    O jej...
    Z Gorzowa laiku.
    !Adrian walcz!

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    polewaczka (28-07-2015)

  36. Powrót do góry    #391
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Moje "małe" podsumowanie wyjazdu do Rzeszowa...

    Obiad w czeskiej knajpce na Rynku zdecydowanie na plus. Staruszek grający na harmonii na deptaku
    również zdecydowanie na plus.

    Wynik - zwycięstwo gospodarzy - bezdyskusyjne i zasłużone. Wysokość zaś zwycięstwa już oczywiście, niestety dyskusyjna.

    Przygotowanie toru - komisarz podobno siedział w Rzeszowie od soboty, nie wnikam jakie decyzje były jego, jakie
    były toromistrza. Wiem jedno, że mecz opóźniono o 45 minut, a kilkadziesiąt minut tor usiłowała ubijać pusta
    polewaczka, dlaczego ubijał tor tylko jeden samochód, dlaczego nie kilka samochodów, tego już nie rozumiem.
    Pośmiewisko z kibiców, którzy przybyli na stadion i z kibiców zgromadzonych przed telewizorami, którzy musieli
    patrzeć na te niezasłużone atrakcje i kręcenie kółek przez polewaczkę.
    Potem zawodnicy wjechali na próbę toru, jeździli różnie, ale sporo nawierzchni się odsypało. Nie było prezentacji
    zawodników, ale za to zrealizowano zobowiązanie wobec sponsora, który wpuścił na tor kilka samochodów określonej marki,
    które zrobiły stadnie przez parę minut kilka kółek i ubiły jakieś 2/3 nawierzchni od wewnętrznej pozostawiając odsypane
    1/3 pod bandą po czym sędzia je zegnał i rozpoczął mecz nie przejmując się, że tor nie ma jednolitej nawierzchni.
    Ogólnie duży minus dla sędziego, komisarza i toromistrza. Ten tor można było dużo lepiej przygotować mimo
    przedpołudniowego opadu tym bardziej, że temperatura na to pozwalała. I o to można mieć pretensje do tych,
    którzy mieli na to wpływ i nie są to żadne płacze tylko stwierdzenie faktu, że zrobiono tor nierówny, niebezpieczny
    i na którym wielkiego widowiska nie było. Poza tym jak już bawić się w owe płacze, to lepiej płakać nad torem niż
    potem na połamanymi czy nawet poobijanymi zawodnikami.

    Słupek startowy. Tutaj trzeba powiedzieć wprost. Panowie rzeszowianie nie potraficie naprawić słupka, nie macie słupka
    na zmianę, robicie szopkę z zawodów na całą Polskę. Było widać, że szwankuje coś w okolicach zamka, a gość kilkakrotnie
    bez sensu w ramach "naprawiania" szprajował jakimś wd40 górną część prowadnicy zamiast zająć się dolną. Postawa
    sędziego wobec działania taśmy i skutków działania tej taśmy - nierówne starty też żenująca i dyskwalifikująca go jako
    arbitra. W takim meczu i na takim torze, gdzie przede wszystkim liczy się start, gdy walka o bonusa idzie na żyletkę
    powinno być wszystko fair i dopięte na ostatni guzik, a tu jakieś chocki klocki - i kompromitacja i miejscowych działaczy
    i sędziego. Procedura naprawy słupka powinna być powtarzana do skutku już po III biegu, a najpóźniej po pierwszej
    odsłonie biegu IV. Jeżeli by się nie dało należało jechać na chorągiewkę, światło, czy jak tam przepisy dają możliwość.
    Moim zdaniem taśma zdecydowanie wypaczyła wynik meczu, próbowałem to policzyć i teoretycznie wyszło, że na
    szwankującej taśmie na starcie rzeszowianie ugrali o 3-4 pozycje więcej niż torunianie. Nie było moim zdaniem zamierzone
    działanie miejscowych fachowców od taśmy te nieudane naprawy - tak po prostu jakoś wyszło z układu biegów na ich korzyść.
    Jak byłoby na mecie, gdyby pozbawić gospodarzy tego taśmowego bonusa w tych 3-4 sytuacjach tego nie wiadomo, bo to już
    gdybologia, tak samo jak to moje wyliczenie.
    Ale ogólnie najważniejsze jest jedno i jest to bezdyskusyjne - szwankująca taśma przez tak długi czas na pewno
    wypaczyła wynik spotkania zatem ten pozasportowy aspekt dyskwalifikuje tych, którzy za nią odpowiadają
    i tego, który to spotkanie prowadził. Już lepiej byłoby chyba oglądać starty bez taśmy i być może podziwiać znowu jak
    Doyle trafia w taśmę, której nie ma... już to miałoby większy sens niż nagłe powtarzanie biegu X... przecież taśma cały
    czas szwankowała od 6-7 biegów, to czemu powtórzono tylko dziesiąty bieg? Bez sensu panie sędzio.

    Jan Ząbik. Przyznaję, że po raz pierwszy w tym sezonie żałowałem, że na wyjeździe nie ma już pana Jana. Ząbik zwykle
    stał na pierwszym łuku czasami chłopakom pokazywał, że mają jechać szerzej, albo bardziej wąsko, co na ogól było i tak
    ignorowane, czasami sprawdzał przygotowanie pól startowych, czy równo - ogólnie jakoś wielkie pracy i wpływu na jazdę
    ekipy nie miał. Szkoda, że go jednak nie było w niedzielę, bo znając doświadczenie trenera pewno od razu dorwałby się do
    słupka i albo go naprawił, albo wykonał kilka telefonów do sędziego stwierdzając, że ten słupek to nienaprawialny szrot
    i trzeba dzwonić do Tarnowa po działający, żeby pożyczyli. Szkoda. Przyznaję, że nie wiem jak wyglądały interwencje
    toruńskich działaczy czyli Jacka Gajewskiego u sędziego, od kiedy się zaczęły, jak były ostre itp. Na pewno nic nie dały
    przez większą część meczu. Dla mnie wielką szopką niewątpliwie był wyjazd do biegu IV, gdy zostali już tylko Doyle i Kildemand
    - wiadomo było, że Peter będzie w uprzywilejowanej pozycji, bo było to widać i w pierwszej i drugiej odsłonie tego biegu,
    gdy taśma szła nierówno... ech, szkoda gadać. Nic nie zdziałano u sędziego, albo nic nie próbowano wtedy jeszcze zdziałać.

    Jabłoński i Fajfer. Zupełnie dwa różne upadki i nie wiem dlaczego wrzucane do jednego wora. Co do Jabłońskiego mam
    mieszane uczucia, może tak, może nie - nie zdziwiłem się, że został wykluczony do końca meczu. W przypadku Fajfera
    decyzja paranoiczna, chłopak poleciał przez całą szerokość toru, zero teatru. Na trybunie głównej grupa tryglodytów
    rzuciła się do wieżyczki sędziowskiej, a druga zaczęła mu wygrażać i obiecywać co zrobi z nim po meczu. Wydaje się,
    że sędzia uległ presji i być może chciał naprawić jeden błąd lub "niebłąd" drugim błędem. Kolejny dowód na to, że nie
    panował w tym meczu nad sytuacją i... sobą. Ochrona też nie panowała nad zachowaniami, ale mniejsza tym razem o to.

    Gdybologia. Torunianie tego meczu wygrać nie mogli. Świetnie pojechał zaleczony Larsen, swoje zrobili Kildemand
    i mimo słabszej postawy początkowo Hancock (łącznie 37 pkt.). Ważne punkty dorzucili Lampart i Czaja.
    Torunianie pojechali słabo. Holder, Miedziński, czy Gomólski, ba - nawet Fajfer zrobili powiedzmy, że zrobili swoje.
    Koszmarnie pojechali Doyle i Łaguta. Nic im nie szło. Przed meczem bałem się o postawę Doyla, a Łaguta wydawał się
    być w miarę pewnym na rzeszowskim długodystansowym torze. Niestety pierwsze się sprawdziło, drugie nie.
    Jeżeli doliczymy do tych, którzy przeszli z mocnej, na słabą stronę mocy i Pawełka, który miał wiadome problemy
    to wyszło tak jak wyszło. Pięć zwycięstw indywidualnych nie mogło rokować sukcesu w postaci zwycięstwa.
    Ale czy mogliśmy obronić bonusa? Z pewnością tak - i to wcale wielkiego splotu pozytywnych zdarzeń tu być
    nie musiało. Holder mógł przymknąć Kildemanda w jednym z biegów, Gomólski nie musiał tak kurczowo jechać
    w XIV i dać się łyknąć Hancockowi, być może trzeba było od początku mocniej protestować z taśmą. Do gdybologii
    należy też zaliczyć rozważanie, czy nie lepiej było we wspomnianym XIV biegu wstawić zamiast Gomólskiego,
    który słabo pojechał w biegu XIII jednak Łagutę, albo Miedzińskiego z taktycznej? To już moje gdybanie, ale tak
    obstawiałem przed nominowanymi, że tak będzie i mam do tego prawo. No i można jeszcze pogdybać o sytuacji
    Łaguta - Larsen... Przegraliśmy bonusa o jeden punkt - czyli naprawdę o włos. Gdybać można.

    Meczu wielkiego nie było, choć ze trzy akcje zasługują na uwagę. Mogłoby być ich więcej ale tor rozłożył
    wszystko, a dobiła to jeszcze taśma. "Przebojem" było też pytanie prowadzącego konferencję po meczu,
    czy torunianie odpuścili sobie specjalnie ten mecz widząc wynik w Zielonej Górze...
    Zatem gospodarze zasłużenie wygrali na tym trudnym torze, czy zdobyli zasłużenie bonusa o tym nie jestem
    przekonany. Klamka zapadła trzeba jechać dalej - tym bardziej, że zbliżają się super trudne mecze. Leszno
    i Tarnów u siebie, oraz Grudziądz na wyjeździe.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 28-07-2015 o 20:14
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Malin017 (28-07-2015), Yozayan (29-07-2015), kingpin (28-07-2015), miki1970 (28-07-2015)

  38. Powrót do góry    #392
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    W polsce za bardzo przezywacie te nawierzchnie. Analizujecie, czy przejechało dwa, czy 4 traktory, gdzie był jaki pas itd. Tymczasem Kildemandy i Dojle niby z niczego robia sie klasowymi zawodnikami i pozniej klepia waszych Pawełkow i naszych Lampciów. Maszyna startowa to osobna kwestia i mozna sie tu rozwodzić jak nalezalo postąpić. Natomiast kwestia toru jest dla mnie prosta. Popadało, tor zrobili wszyscy lacznie z komisarzem i Krzyzaniakami, kto potrafił to trzymał gaz, pojechali, ktos tam wygrał i po sprawie. Ale wy jak płaczki, nie wykluczając Gajewskich, dziennikarzy i tutejszych gwiazd forumowych. Nie dziwi mnie ta postawa, bo nie odbiega od reszty miast wliczając Rzeszow. W ciągu sezonu wielu kibicow mnie zaczepia i przezywa minimalne porazki Rzeszowa. Gdybają, dodają punkty itd, a ja im sie w twarz śmieje, ze widza tylko w jedna manke i wymyślają niestworzone rzeczy. Gdyby tamten mial sraczke, a tamten nie itd. Czasem jest sie pod wozem, czasem na odwrót. Takie życie i trzeba jechać dalej, a nie doszukiwac sie ze polewaczka była pusta, pelna, czy moze pol pelna. Nawet jesli byla pusta, bo tak pasowało miejscowym, to co z tego? Tak kombinowali zeby wygrac. Kombinowali tak samo jak wy i cala reszta. Taki urok zuzla, sportu i zycia w ogole.


    Oczywiście macie przekonanie, ze pisze tak dlatego, ze wygrał Rzeszów, a ja jestem z Rzeszowa. Gdybym was tam wszystkich zebrał na tej motoarenie to lacznie razem nie mieliście w życiu tylu dobrych intencji, mysli i emocji względem Rzeszowa niz ja do Torunia. Nie wiem w zasadzie do konca czemu, ale w trakcie meczu bylerm bardziej za Toruniem. Chyba przeważyła łączna suma sympatii za poszczególnymi zawodnikami.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 28-07-2015 o 20:47

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    polewaczka (28-07-2015), unimil_to_run (29-07-2015)

  40. Powrót do góry    #393
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    To z tego, że były narzekania na tory w Zielonej, Lesznie i Gorzowie i dziś są tam już fajne widowiska a nie anty-żużel.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #394
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    No to moze ty jeden narzekasz z Torunia na rzeszowki tor pod względem słabego widowiska, a nie wpływu nawierzchni na ostateczny wynik. ale mam wrażenie, ze ton i ostrość tych wypowiedzi jest nieco na wyrost u kogos kto tylko ubolewa ze nie obejrzał zuzla w większym kontakcie.

    O tym mankamencie zuzla nie musisz mi pisac, podkreslac i przypominać. Pokonałem wiele tysięcy kilometrów, gdzie po przybyciu na stadiony zobaczyłem walke z torem anizeli ściganie. Bylem wtedy zwyczajnie zly i czułem sie oszukany. Z drugiej strony bardzo lubie sciganie w trudnych warunkach, bo wtedy widzę kto ile potrafi, a to dla mnie sol w interesowaniu sie tym sportem. Sek w tym, zeby "tory nie do jazdy" nie pojawiały sie za czesto. Ostatnio bylem na trawie w Osnabrick i cale zawody lalo. Było błoto i niebezpiecznie. Mnie sie bardzo podobalo, bo zuzel to takze czasem walka na błocie.

    Podsumowując na tym polega urok zuzla ze w jednym osrodku przez jakis czas - albo i prze długie lata np Gniezno - jest twardo, w innym przyczepnie itd. I nie mozna ganic za to organizatorów, ze chca taki tor przygotowywać.

    Zgadzam sie, ze robienie toru wymagającego na ktorym nie ma walki w kontakcie odstrasza kibicow. Sam jestem tego dowodem, gdy np. w pewnym momencie odechciało mi sie kilka lat temu jezdzic czy nawet ogladac mecze w TV z Zielonej Gory. Ale to juz kwestia za i przeciw w rozrachunku wladz klubu.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    unimil_to_run (29-07-2015)

  43. Powrót do góry    #395
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    No to moze ty jeden narzekasz z Torunia na rzeszowki tor pod względem słabego widowiska, a nie wpływu nawierzchni na ostateczny wynik. ale mam wrażenie, ze ton i ostrość tych wypowiedzi jest nieco na wyrost u kogos kto tylko ubolewa ze nie obejrzał zuzla w większym kontakcie.
    A nie można narzekać jednocześnie na słabe widowisko i na to, że zły tor wpłynął na końcowy wynik? Można.
    Ile w meczu było fajnych akcji? Ze trzy może. Każdy chyba wolałby analizować, podziwiać itp. ładny atak
    Kildemanda niż to, że Rempałę rzucało po całym torze?
    I dlaczego mamy puszczać ot tak sobie sytuacje, że coś można było zrobić lepiej, ale tego nie zrobiono,
    to w sumie i dobrze, bo przecież tym razem się nic nie stało. Znowu ma królować taka "bylejakoś"?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #396
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Dla mnie wielką szopką niewątpliwie był wyjazd do biegu IV, gdy zostali już tylko Doyle i Kildemand
    - wiadomo było, że Peter będzie w uprzywilejowanej pozycji, bo było to widać i w pierwszej i drugiej odsłonie tego biegu,
    gdy taśma szła nierówno... ech, szkoda gadać. Nic nie zdziałano u sędziego, albo nic nie próbowano wtedy jeszcze zdziałać.


    Do gdybologii należy też zaliczyć rozważanie, czy nie lepiej było we wspomnianym XIV biegu wstawić zamiast Gomólskiego,
    który słabo pojechał w biegu XIII jednak Łagutę, albo Miedzińskiego z taktycznej? To już moje gdybanie, ale tak
    obstawiałem przed nominowanymi, że tak będzie i mam do tego prawo. No i można jeszcze pogdybać o sytuacji
    Łaguta - Larsen... Przegraliśmy bonusa o jeden punkt - czyli naprawdę o włos. Gdybać można.
    Gajewski dzwonił do sędziego. Według jego słów po rozmowie sędzia uznał, że nieprawidłowo puszczona taśma nie miała wpływu na wynik. Ja tu z takim liskiem chytruskiem dyskutować?

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta

    Do gdybologii należy też zaliczyć rozważanie, czy nie lepiej było we wspomnianym XIV biegu wstawić zamiast Gomólskiego,
    który słabo pojechał w biegu XIII jednak Łagutę, albo Miedzińskiego z taktycznej? To już moje gdybanie, ale tak
    obstawiałem przed nominowanymi, że tak będzie i mam do tego prawo. No i można jeszcze pogdybać o sytuacji
    Łaguta - Larsen... Przegraliśmy bonusa o jeden punkt - czyli naprawdę o włos. Gdybać można.
    A nie o dwa punkty?

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Do gdybologii należy też zaliczyć rozważanie, czy nie lepiej było we wspomnianym XIV biegu wstawić zamiast Gomólskiego,
    który słabo pojechał w biegu XIII jednak Łagutę, albo Miedzińskiego z taktycznej?
    Z perspektywy tv - Gomólski jechał po trasie w tej fazie lepiej od Miedzińskiego i Łaguty.

    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Analizujecie, czy przejechało dwa, czy 4 traktory, gdzie był jaki pas itd. Tymczasem Kildemandy i Dojle niby z niczego robia sie klasowymi zawodnikami i pozniej klepia waszych Pawełkow i naszych Lampciów.

    Wiem, że to tylko obrazowy przykład ale jak można w ogóle zestawić w jednym zdaniu zestawić paralityka jakim jest "Lampcio" z Pawełkiem, który na trudnych nawierzchniach śmiga aż miło?
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 29-07-2015 o 11:48

  45. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Źle Drozd, Ma być Ein reich, ein folk, ein beton Modern spidłej bicz.

  46. Powrót do góry    #398
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Jawohl Herr General!

  47. Powrót do góry    #399
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak tak czytam te posty to nasuwa mi się jeden wniosek.
    Najbardziej narzekają Ci, którzy na żużlu nie jeżdżą ... zawodnicy mówili, że Rzeszów wygrał zasłużenie lub tor był wymagający, ale to nie było przyczyną przegranej

  48. Powrót do góry    #400
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Czyli mówią dokładnie to samo co pisze tu zdecydowana większość, więc o co Ci chodzi?

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Morciasz (30-07-2015)

  50. Powrót do góry    #401
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Gajewski dzwonił do sędziego. Według jego słów po rozmowie sędzia uznał, że nieprawidłowo puszczona taśma nie miała wpływu na wynik. Ja tu z takim liskiem chytruskiem dyskutować?
    Nie wiem w którym miejscu relacji TV to było. Jeżeli po III biegu to super,
    jeżeli po odsłonie pierwszej IV biegu to też super - ale chyba już w tym
    przypadku trzeba było zrobić coś radykalnego, żeby sędzia nie świro....
    - sam nie wiem co. Przecież kolejne biegi to była jedna wielka paranoja
    z tą taśmą - a start Doyle-Kildemand powinien być pokazywany na szkolniach
    jak nie należy puszczać biegów. Ku....asz przerywają sędziowie biegi, bo
    ktoś minimalnie się wstrzelił w taśmę, a tutaj gościu puszcza biegi mimo,
    że taśma powoduje, że pole D wygrywa starty nieomal jak chce....


    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    A nie o dwa punkty?
    Tak o dwa.

    [/QUOTE]Z perspektywy tv - Gomólski jechał po trasie w tej fazie lepiej od Miedzińskiego i Łaguty.[/QUOTE]

    Z mojej perspektywy przy tym układzie biegów, pól w XIII postawiłbym na jednego z ww. panów z tym,
    że oczywiście jest to gdybologia - bo przecież Gomólski całkiem ładnie się trzymał... trzy okrążenia.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •