Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 215 z 215

Wątek: 25/07/2015 SGP (6) Szwecji - Mallila

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Czy jest tu Moderator Marcinie???

    Wątek o GP, a chłopcy z ZG znowu w kółko to samo.

    Czasami mam wrażenie, że winobranie u Was trwa cały rok.
    W sumie to tłumaczyłoby wybór klubu przez Warda...........

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    mhsol (25-07-2015)

  3. Powrót do góry    #182
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    No cóż, trudno walczyć z drużyną, która ucieka z meczu
    Ale jemu chyba chodzi o to że jak ........ z W69 to mieliśmy ich gonić ,złapać,związać,nastraszyć i dostarczyć na stadion

  4. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Mariusz możesz zakłamywać rzeczywistość ale to byli ludzie którymi szczyciliście się latami. Kiedyś rozpierała was duma, teraz tak łatwo nie da się od tego odciąć. Chociaż zawsze możesz iść w pewne ślady i pisać o przebierańcach....
    Ale kogo masz na myśli, bo już gubię się pomału

    No chyba nie mówisz o tych w kominiarkach ? Nikt, nigdy w ZG takimi debilami się nie szczycił. Czego wyraz dał niemal cały stadion w tamtym meczu.

    Widze, że i Welne powoli zaczyna Ward boleć Niby apeluje do admina o porządek w wątku a drugą ręką sam szpileczkę wbija
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-07-2015 o 23:21
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Brawo Nikuś Robi będzie miał jutro kaca


    EDIT- Libky nie byłeś na meczu, nie widziałeś tej sytuacji, kamery tego też nie pokazały więc nie gadaj głupot. Cały stadion (prócz trybuny K) skandował "Debile" w rekacji na zachowanie tych 5 debili. Natomiast na trybunie K, większość ludzi skandowała na nich "wypier^dalać".
    Gdy ochrona wreszcie zabrała się za ten chamski napis to dostała brawa od publiki. Więc o co ci chodzi? Jakoś nie widziałem twojej skruchy na tym forum za regularne chamstwo uskuteczniane na Zawarciu przez bandę debili przy parku maszyn. Jakoś nikt u was palcem nie kiwnął żeby to ukrócić a wjeżdżasz tu z jakimś moralizatorstwem.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 25-07-2015 o 23:25

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Robi doszedl

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Z czego tylko 1 złoto w czystej sportowej walce. Do tego różowy prezes polityk i masa afer. Może dlatego.
    Czysta sportowa walka, to tylko w Toruniu.
    Gdy nie ma szans na wygranie, to zwija się zabawki i zostawia honor na rogatkach obcych miast.

    W Toruniu za to afer brak, jak już jest afera to taka, że trzeba zmieniać nazwe klubu i całe towarzystwo wokół, żeby jakoś móć pokazać się na stadionach.

    Brawo Dziku. Świetne zawody.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-07-2015 o 23:25
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    kapitan bomba (25-07-2015)

  9. Powrót do góry    #187
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Czy jest tu Moderator Marcinie???

    Wątek o GP, a chłopcy z ZG znowu w kółko to samo.

    Czasami mam wrażenie, że winobranie u Was trwa cały rok.
    W sumie to tłumaczyłoby wybór klubu przez Warda...........
    Na tym forum nie karze (to słowo dedykuję ich prezesowi) się falubaziaków.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Buszmen (25-07-2015), spitt22 (25-07-2015)

  11. Powrót do góry    #188
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Robi nie jest minimalistą i wie, że to zwycięstwo symboliczne. W punktach remis, a na pewno liczone tu było na odrobienie strat. Tai zrobił błąd z wyborem pola w 21. Chociaż w sumie... Błąd bo nie wygrał zawody, ale raczej nie ma co narzekać.

    Ciekawe jaka będzie forma Antonio za rok. To jest nieodgadniony typ. Spokojnie mógłby się liczyć w walce o medale.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #189
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Robi nie jest minimalistą i wie, że to zwycięstwo symboliczne. W punktach remis, a na pewno liczone tu było na odrobienie strat. Tai zrobił błąd z wyborem pola w 21. Chociaż w sumie... Błąd bo nie wygrał zawody, ale raczej nie ma co narzekać.
    Tai w pewnym momencie mógł z palcem (przy pewnym ryzyku) minąć Dzika ale chyba skalkulował wynik i odpuścił.

  13. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Czysta sportowa walka, to tylko w Toruniu.
    Gdy nie ma szans na wygranie, to zwija się zabawki i zostawia honor na rogatkach obcych miast.

    W Toruniu za to afer brak, jak już jest afera to taka, że trzeba zmieniać nazwe klubu i całe towarzystwo wokół, żeby jakoś móć pokazać się na stadionach.

    Brawo Dziku.
    Nie wybielam tego co Karkosik zrobił w finale.
    W Toruniu za to za Unibaxu było jak dla mnie zbyt fair, powiedziałbym frajersko fair. Tor Ząbikowy przyjazny innym. Trzeba było kopać doły jak Żyto czy Jankowski, a nie próbować zbawiać polski żużel. Przynajmniej więcej niż 1 złoto by sobie Karkosik mógł sobie zawiesić na szyi.

    Pytanie tylko czy tedy droga...

    Wracając do właściwego wątku. Tai pewnie zmierza po kolejny tytuł. Gratulacje dla Pały za zwycięstwo.

  14. Powrót do góry    #191
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Daleko do takich wniosków, bo tak naprawdę to dopiero półmetek, a nawet nie (niedokończone zawody w Warszawie i Daugavpils), ale wydaje się, że nieco krystalizuje się podział na pierwszą 8 i resztę. Nie chodzi mi o różnice punktowe, bo to nie są wielkie, właściwie żadne. Ale o ogólny obraz jazdy, dyspozycji.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Nie wybielam tego co Karkosik zrobił w finale.
    W Toruniu za to za Unibaxu było jak dla mnie zbyt fair, powiedziałbym frajersko fair. Tor Ząbikowy przyjazny innym. Trzeba było kopać doły jak Żyto czy Jankowski, a nie próbować zbawiać polski żużel. Przynajmniej więcej niż 1 złoto by sobie Karkosik mógł sobie zawiesić na szyi.

    Pytanie tylko czy tedy droga...
    Stary, nie zbaczaj z tematu
    Powiedziałeś A: "Z czego tylko 1 złoto w czystej sportowej walce", to powiedz B i udowodnij, a nie piszesz pierdoły o tym, że trzeba było doły kopać. Zresztą jakie doły były, gdzie i kiedy? Te Twoje gadanie to zwykłe pierd...lenie. O co Ty masz pretensje do Falubazu? o kontuzje zawodników Apatora, czy o to, ze Falubaz był po prostu mocniejszy?

  16. Powrót do góry    #193
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    No ja mam pretensje do Najwyższego, że w 2009 deszcze nie rozpuściły wału zielonogórskiego i błoto nie pokryło tego W69
    Widocznie to nie były deszcze...

  17. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta

    EDIT- Libky nie byłeś na meczu, nie widziałeś tej sytuacji, kamery tego też nie pokazały więc nie gadaj głupot. Cały stadion (prócz trybuny K) skandował "Debile" w rekacji na zachowanie tych 5 debili. Natomiast na trybunie K, większość ludzi skandowała na nich "wypier^dalać".
    Gdy ochrona wreszcie zabrała się za ten chamski napis to dostała brawa od publiki. Więc o co ci chodzi? Jakoś nie widziałem twojej skruchy na tym forum za regularne chamstwo uskuteczniane na Zawarciu przez bandę debili przy parku maszyn. Jakoś nikt u was palcem nie kiwnął żeby to ukrócić a wjeżdżasz tu z jakimś moralizatorstwem.

    Na tym forum nigdy nie widziałem też jakiś pochwał dla chlejusów plujących do parkingu. Widziałem za to jak szczyciliście się pewną organizacją od której teraz tak jednoznacznie się odcinacie...

    Gdzie zwiali bandyci po całej akcji? Miedzy kibiców FNF i z tego co wiem dalej ich nazwiska nie są znane. Dla mnie trybuna K to twarz Falubazu, cieszę się że dostrzegacie ropiejącego pryszcza ale to nie zmienia faktu, że on jest właśnie na tej konkretnej twarzy...

  18. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Nie wybielam tego co Karkosik zrobił w finale.
    W Toruniu za to za Unibaxu było jak dla mnie zbyt fair, powiedziałbym frajersko fair. Tor Ząbikowy przyjazny innym. Trzeba było kopać doły jak Żyto czy Jankowski, a nie próbować zbawiać polski żużel. Przynajmniej więcej niż 1 złoto by sobie Karkosik mógł sobie zawiesić na szyi.

    Pytanie tylko czy tedy droga...

    Wracając do właściwego wątku. Tai pewnie zmierza po kolejny tytuł. Gratulacje dla Pały za zwycięstwo.
    Wszyscy mają swoje za uszami. Takie licytacje które złoto było "czystsze" jest bez sensu. Sam zaczynasz głupie gadki.
    Żyto jak już kopał doły to regulaminowe.

    W sprawie kopania dołów to prosze uderzać do pewnego instruktora i klubu, który to płacił za nieregulaminowe przygotowywanie torów.

    A zbawiać polski żuzel to chciał sam Karku, swego czasu to nawet chciał swoją lige utworzyć. Wtedy pewnie te seryjne złota DMP Unibaxu byłyby czyste jak łza.


    Także proponuje spojrzeć we własne gniazdo zanim zacznie się komuś coś wypominać.

    A wracając do tematu, to miejmy nadzieje, że Janoś da rade utrzymać się w cyklu.
    A Kasprzak niech spręża, żeby do końca cyklu dał rade chociaż Hampela wyprzedzić w ogólnej klasyfikacji.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    libky

    Gdzie zwiali bandyci po całej akcji? Miedzy kibiców FNF i z tego co wiem dalej ich nazwiska nie są znane. Dla mnie trybuna K to twarz Falubazu, cieszę się że dostrzegacie ropiejącego pryszcza ale to nie zmienia faktu, że on jest właśnie na tej konkretnej twarzy...
    No tak, jak by tych kilku gamoni zwiało na sektor "G" czy "H" to byś miał do mnie pretensje, że nie podałem ich nazwisk ? Trybuna "K" to prawie 7 tys kibiców. Z tego kilkadziesiąt osób, w ostatnim czasie, regularnie się błaźni.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #197
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Na tym forum nigdy nie widziałem też jakiś pochwał dla chlejusów plujących do parkingu. Widziałem za to jak szczyciliście się pewną organizacją od której teraz tak jednoznacznie się odcinacie...

    Gdzie zwiali bandyci po całej akcji? Miedzy kibiców FNF i z tego co wiem dalej ich nazwiska nie są znane. Dla mnie trybuna K to twarz Falubazu, cieszę się że dostrzegacie ropiejącego pryszcza ale to nie zmienia faktu, że on jest właśnie na tej konkretnej twarzy...
    Przyjmijmy że twarz Falubaz to sektor K a twarz Stali to kultura przy parkingu żużlowców i idziemy spać bo wełna parówkami będzie rzucał

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    spitt22 (26-07-2015), welna (26-07-2015)

  22. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    i idziemy spać bo wełna parówkami będzie rzucał

    Scoti nie szalej

    Dobrobyt dobrobytem, ale ,,żarcie'' trzeba szanować.

    Nawet jak jest to ,,parówka''

  23. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Nie bardzo wiem czy trafiłem na wątek najwspanialszych czy GP ale cieszy że Nickuś znowu zawstydził ekspertów.Wypowiedz Kowalika mistrza groteski była zabawna " Żużel to sport w którym przygotowanie fizyczne nie odgrywa aż takiego większego znaczenia ale znaczenie jednak miewa bardzo ogromne" Polać mu
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  24. Powrót do góry    #200
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 127 w 82 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Nie bardzo wiem czy trafiłem na wątek najwspanialszych czy GP ale cieszy że Nickuś znowu zawstydził ekspertów.Wypowiedz Kowalika mistrza groteski była zabawna " Żużel to sport w którym przygotowanie fizyczne nie odgrywa aż takiego większego znaczenia ale znaczenie jednak miewa bardzo ogromne" Polać mu
    Tuż przed finałem zdążył jeszcze powiedzieć, że na pewno nie wygra Nicki. Expert!

  25. Powrót do góry    #201
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Nicki będzie IMŚ w tym sezonie. Życzę mu tego.

    Co do jego wczorajszego zwycięstwa, to równie mocno cieszy mnie w**** u jego toruńskich antyfanów, bo ten "paralityk" (słowa B.z T. ) miał czelność ograć "ich" przewspaniałych Australijczyków.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  26. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    No, jak się nie ma argumentów to i różowy argument jest dobry. Niektórzy to nawet uciekają z finału byle potem móc argumentować, że te złoto nie zostało zdobyte w sportowej walce. I trudno temu zaprzeczyć skoro przeciwnik spier...dolił
    Nie spierdo...l a olal cieplym moczem.

    Po tych wszystkich wydarzeniach ktore nastapily po tym haniebnym finale czyli :
    -parszywego tanca Dowhana i Jankowskiego nad wysokoscia kar dla Unibaxu
    -checi przepedzenia Karkosika z zuzla
    - podejscia do afery dudkowej
    -ukladania sie aby wyautowac nas z PO 2014
    -organizacji pikniku
    -naglej milosci do pijaka,cpuna i gwalciciela
    -potraktowaniu Loktayewa przez Dowhana i wiekszosc kibicow i zestawienia tego z potraktowaniem Dudka,
    dochodze do wniosku,ze Roman pokazal po prostu kim jestescie i jak nalezy sie z wami obchodzic.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-07-2015 o 10:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Lawin (26-07-2015), Lipa_PL (26-07-2015), energo (26-07-2015)

  28. Powrót do góry    #203
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Mnie jeszcze ciekawi, czy po wczorajszych zawodach cały i zdrowy jest Robert Kasprzak.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  29. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    welna, o co ci chodzi ze mna i mlodym Pawlickim? Poprzestawialo sie cos w glowce od upalow?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Robi nie jest minimalistą i wie, że to zwycięstwo symboliczne. W punktach remis, a na pewno liczone tu było na odrobienie strat.
    miało być +3, jest 0. to nie 2006 jak sie wygrywalo za 25 pkt jedziemy dalej jak Woffi jechal za Nickim przypomniala mi sie Praga 2013 polfinal. tam Nicki z kontuzja reki bronil sie perfekcyjnie ale przegral o grubosc opony. Woffinden majac przed soba NP nie umie wyprzedzac bedac szybszym/lepiej spasowanym...
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 26-07-2015 o 14:10

  31. Powrót do góry    #206
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tai po prostu kalkuluje i minimalizuje ryzyko.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    w biegu o brąz też kaulkulował?

  33. Powrót do góry    #208
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    A wtedy był szybszy/lepiej spasowany?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #209
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Raczej się boi

    Tai jest szybki w tym roku ale przede wszystkim ma dużo lepszą technikę jazdy od Nickiego i większości żużlowców. Tu nie chodzi tylko o spasowanie, o sprzęt - on ustawia i napędza motocykl doskonale - szczególnie wyjścia z łuków przy kredzie to czysta perfekcja w wykonaniu Tajskiego.

    Jak do tej pory sezon układa się wzorcowo dla anglika. Zobaczymy czy przyjdzie słabszy moment, jakieś mniejsze wahania automatyzmu - chyba tylko w Szwecji miał trochę problemów (w lidze), jeśli dalej zachowa taką regularność to naprawdę ciężko znaleźć szansę by Nicki odrobił gdziekolwiek punkty. Tymbardziej, że Pedersenowi zdarzają się te słabsze momenty w GP i ligach.

    Wczoraj zaskoczył mnie tak marny wynik punktowy Hancocka, był szybki - zrobił fajną akcję przy krawężniku. Od dłuższego czasu łapie wiatr w żagle i prędkość w motorach i gdy wydawało się, że to jest ten moment (jak przed rokiem gdy zaczął wymiatać), odrobi punkty... Trudno powiedzieć co zaważyło. W zeszłym roku pewnie wskoczyłby z tyloma oczkami jeszcze na pudło. Wczoraj trochę starty kulały. I chyba już nie ma szans odrobić oczek do czołowej dwójki.

    Mimo wszystko brąz powinien wybronić amerykanin, jest mocna grupa pościgowa Holder-Zagar-PUK-Janowski-Doyle ale żaden z nich nie gwarantuje 10+ co turniej.

  35. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    a nie był? wręcz hamował nogami żeby przypadkiem NP nie wyprzedzić.

  36. Powrót do góry    #211
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta

    Wczoraj zaskoczył mnie tak marny wynik punktowy Hancocka, był szybki - zrobił fajną akcję przy krawężniku. Od dłuższego czasu łapie wiatr w żagle i prędkość w motorach i gdy wydawało się, że to jest ten moment (jak przed rokiem gdy zaczął wymiatać) i odrobi punkty... Trudno powiedzieć co zaważyło. W zeszłym roku pewnie wskoczyłby z tyloma oczkami jeszcze na pudło. Wczoraj trochę starty kulały. I chyba już nie ma szans odrobić oczek do czołowej dwójki.
    Pola. W pierwszej serii spieprzył z A. A potem z tych zewnętrznych, w trudnych stawkach - brakowało mu niewiele do zakładania, ale jednak brakowało.

    Robi: już nie pamiętam dobrze, no Tai tam łapał prędkość. Ale i Nicki w tych zawodach był mega szybki. Poza tym, wiadomo, że Nickiego wyprzedzić nie jest łatwo. Chyba, że robi błędy, co czasem mu się zdarza, jak dopada go słabość.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-07-2015 o 14:42
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Nicki na starosc nie trzyma kredy i czesto za srodek toru na lukach. Wtedy lapie sie za glowe, bo NP bawi sie wtedy w Golloba z lat 90 w GP. Ale bez bledow NP jest najlepszym brpniacym sie zuzlowcem na swiecie i to nie chodzi o to za w bande pakuje jak to zaraz Torretoo napisze.

    Chociaz kiedys nawet jak idealnie jechal po linii Nicki trzymajac krede to zawsze wpychal sie tam i jechal po trawie... Hans Andersen

  38. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Nicki na starosc nie trzyma kredy i czesto za srodek toru na lukach. Wtedy lapie sie za glowe, bo NP bawi sie wtedy w Golloba z lat 90 w GP. Ale bez bledow NP jest najlepszym brpniacym sie zuzlowcem na swiecie i to nie chodzi o to za w bande pakuje jak to zaraz Torretoo napisze.

    Chociaz kiedys nawet jak idealnie jechal po linii Nicki trzymajac krede to zawsze wpychal sie tam i jechal po trawie... Hans Andersen
    Nic takiego nie pisze to Ty jesteś mistrzem w drwieniu z mojego faworyta. Ja powiem tylko tyle, kibicuje, wierz w Nickiego czy zostanie MS? Wątpię. Myślę, ze Tai jak Holder w 2012 nawet w Melbourne ale przechyli szale na swoją korzyść i tyle. Choć uważam, że może przed Australią być tak duża przewaga, że wystarczy "normalna" runda zasadnicza Taia i przed półfinale poleci w górę. Forma Nickiego urosła stąd jak na początku sezonu przewidywałem MS dla Taia już w Toruniu tak teraz raczej tego nie przewiduje

    Ps. Nie pisze, że nie drwisz z mojego faworyta

  39. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Nicki w defensywie jest mistrzem, co do tego nie mam wątpliwości. Ale przeciwnicy jak Tai mają świadomość, że jeździ ostro, często ucieka sie do nieczystych zagrań, niebezpiecznych i Pedersen na tym korzysta. Dlatego m.in. w Toruniu nie został wyprzedzony przez Woffindena czy wczoraj w finale.

    Lindbaeck w tym roku naprawdę wymiata. Jak mu nie strzeli coś w przerwie zimowej do łba to za rok może w GP namieszać (przeczuwam, że DK przy mizerii AJ i THJ otrzyma). Fajnie, że prawdziwy Antonio znowu zadziwia swoimi pięknymi akcjami - sposób w jaki szwed prowadzi maszynę - niepodrabialny dla mnie + ładna sylwetka. Ale z nim to nigdy nic nie wiadomo i nie ma sensu gdybać co Anton może za rok zdobyć. Dobrze jakby w SEC wywalczył medal, forma predysponuje go.
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 26-07-2015 o 16:36

  40. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Coś mi się zdaje, że żaden zawodnik nie przyjechał tyle razy z rzędu na ostatnim miejscu co KK Na chwilę obecną licznik zatrzymał się na liczbie 10. Żal patrzeć.
    Wliczając Cardiff to nawet 11 zer z rzędu. A w sumie na 15 biegów, 13 razy na ostatnim miejscu... Nawet Protasiewicz nie miał takich "osiągnięć". Jednak koniec końców to Kasprzak ma tytuł vicemistrza świata, czego nikt mu już nie odbierze.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •