Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 94 z 94

Wątek: 02.08.2015 IMME - Leszno

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Dawny Gollob owszem. A co do Warda. Oglądał ktoś jego ostatni mecz w Szwecji? Podobnie, jak wczoraj w Lesznie, tor w Motali odsypujący się i pozwalający na walkę na dystansie. Ward zaczął słabo, po spasowaniu był już praktycznie nie do zatrzymania na dystansie. Iversen, Fredka, Antek - objeżdżał ich jak szkółkowiczów, nie wspominając o reszcie. Kildemand? Fighter bez dwóch zdań, ale w tym rzecz, że on co drugi bieg leży na torze. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć konkretnego dzwona Laguty, a ostatnia jego poważniejsza kontuzja nazywała się brak wypłaty na czas.

    Edyta na koniec, jakby komuś było mało wczorajszej rywalizacji między Ruskami, parę linków. Oni raczej zawsze podchodzą dość prestiżowo do pojedynków między sobą, ścigają się ostro od lat. Słychać było wczoraj lekki zawód w głosie Emila kiedy redaktor zapytał o akcję Laguty.

    https://www.youtube.com/watch?v=KsX46xhOHGw

    https://www.youtube.com/watch?v=qKyI7xoyZTU

    https://www.youtube.com/watch?v=gi0qVN_AWwo

    Chyba zapomniałeś o świetnym wyścigu ze Smederny w tym roku:

    https://www.youtube.com/watch?v=nISwhpw_IOA


    No faktem jest, że po Wardzie to Łaguta jeździ najbardziej błyskotliwie na świecie. Kildemand jeździ o wiele bardziej siłowo, podobnie reszta tych świetnych fighterów.

    Najbliżej tego poziomu lekkości i możliwości co ww. dwójka jest wg. mnie w tej chwili Piotr Pawlicki tylko u niego jeszcze za dużo jest chaotyczności i takiego młodzieńczego szaleństwa podczas jazdy - ambicja i gorąca głowa biorą górę nad możliwościami torowymi, tak jak to było wczoraj w starciu z Nickim - gdyby się tak bardzo nie podpalał to mógłby spokojnie jeszcze Pedersena łyknąć po trasie. Ale jest dobrze, potwierdził niesamowitą moc Piotrek - fury chodzą elegancko wszędzie, oby nic nieprzewidzianego nie stanęło w finale challenge to będziemy mieć bardzo mocną załogę GP (Janowski + Pawlicki jr + Hampel), chyba najmocniejszy skład w historii.
    Ostatnio edytowane przez toolowiec ; 04-08-2015 o 00:27

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    Super zawody, od strony sportowej rzeczywiście rewelacja. Jedyna drzazga to liczebność publiki - tak jak myślałem, pazerność organizatorów (normalne od 50 zł za de facto zawody towarzyskie?) dodatkowo przy transmisji TV zabiła frekwencję.
    50 zł to kosztował najtańszy (normalny) bilet, koło wieży sędziowskiej trzeba było płacić 70 i 80 zł.
    Ceny biletów, to był piękny samobój, lub strzał w stopę. Ale jacy muszą tam idioci pracować, żeby łudzić się, że ludzie wydadzą tyle kasy na bilet ?? hahha

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    50 zł to kosztował najtańszy (normalny) bilet, koło wieży sędziowskiej trzeba było płacić 70 i 80 zł.
    Ceny biletów, to był piękny samobój, lub strzał w stopę. Ale jacy muszą tam idioci pracować, żeby łudzić się, że ludzie wydadzą tyle kasy na bilet ?? hahha
    Odrealnieni milionerzy

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    chcialbym kiedys takie zawody obejrzec na zywo
    Jeśli jesteś z ZG to miałeś do Leszna 500 km bliżej ode mnie . Ja zawody widziałem na żywo.

    Czułem ze muszę pojechać i nie zawiodłem się. Chyba najlepsze zawody jakie widziałem w życiu. Najlepszy był Walas po zawodach: Grzes, ale dziś dobry turniej był, nie? - Tak...? - Aha , bo wy siedzicie w tych motorach.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 04-08-2015 o 19:01

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •