Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 94

Wątek: 02.08.2015 IMME - Leszno

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Trochę offtop, wie ktoś ile redbulla Pawliccy wypijają podczas zawodów?

    Sent from my A0001 using Tapatalk

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Szacunek dla toromistrza, wszystkich zawodników i oczywiście Griszy za jego dwa ostatnie biegi.
    Wszystko razem dało jedne z najlepszych zawodów ostatnimi czasy
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Trochę offtop, wie ktoś ile redbulla Pawliccy wypijają podczas zawodów?

    Sent from my A0001 using Tapatalk
    Podobno na cały sezon wystarcza im równowartość jednej polewaczki.

  4. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zdzichu328 za jego przydatny post!

    Gadol (02-08-2015), Robi (02-08-2015), kingpin (02-08-2015), pawel_KST (02-08-2015)

  5. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Od ataku roku jak to piszesz do kraksy roku brakowało niewiele, na szczęście.
    Oj tam czepiasz się Gdyby taką akcję przeprowadził Pawlicki to sikał byś z zachwytu Piękne ściganie w Lesznie.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kriskro za jego przydatny post!

    el_kwas (03-08-2015)

  7. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Trochę offtop, wie ktoś ile redbulla Pawliccy wypijają podczas zawodów?

    Sent from my A0001 using Tapatalk
    Podejrzewam że to jest woda a nie energetyki.

  8. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Jeszcze grają rosyjski hymn,niedługo będzie śpiewał inaczej..

  9. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Podejrzewam że to jest woda a nie energetyki.
    Ale Piter wali z puszki a nie bidonu z wezykiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale Piter wali z puszki a nie bidonu z wezykiem.
    To nie wiem, ale jak tyle tego piją to sobie szykują zawał serca przed 40stką.

  11. Powrót do góry    #54
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To nie wiem, ale jak tyle tego piją to sobie szykują zawał serca przed 40stką.
    Dokładnie! Miałem podobne spostrzeżenie już w ubiegłym sezonie

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,703
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    ale frekwencyjna klapa. drogie bilety czy przesyt zuzla? bo co niedziele czy to liga czy turnieje w Lesznie nawet 2x w ciagu dnia...

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Najlepsze zawody sezonu. Kapitalne ściganie, zwroty akcji i ten niesamowity atak w finale. Te zawody od strony sportowej miały wszystko i aż żal, że na stadionie obejrzało je tak mało osób. Trudno bowiem o lepszą promocję żużla.
    Ciekaw jestem czy są jeszcze na tym forum osoby, które mają wątpliwości co do umiejętności jeździeckich G.Laguty. Absolutny kosmita. Gdyby tylko w parze ze skillem szło właściwe podejście to Grisza byłby zawodnikiem na medale SGP. No cóż, trzeba mieć nadzieję, że się jeszcze ogarnie.

  14. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Przecież nikt w Toruniu nie wątpi w umiejętności Łaguty. Ludzie wkurzaja się na luzackie podejście do ligi i brak inwestycji w sprzęt. Na osiołkach żaden żużlowiec nie wykręci dobrego wyniku. Faktem jest jednak, że jesli tor jest do walki i Grisza ma pod tyłkiem dobrego motóra to chyba pod bandą może mu dorównać tylko Ward w formie.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 02-08-2015 o 23:30

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Najlepsze zawody sezonu. Kapitalne ściganie, zwroty akcji i ten niesamowity atak w finale. Te zawody od strony sportowej miały wszystko i aż żal, że na stadionie obejrzało je tak mało osób. Trudno bowiem o lepszą promocję żużla.
    Ciekaw jestem czy są jeszcze na tym forum osoby, które mają wątpliwości co do umiejętności jeździeckich G.Laguty. Absolutny kosmita. Gdyby tylko w parze ze skillem szło właściwe podejście to Grisza byłby zawodnikiem na medale SGP. No cóż, trzeba mieć nadzieję, że się jeszcze ogarnie.
    No cóż... wynagrodzenie za start w IMME jest mimo wszystko bardziej pewne niż to, jakie kluby płacą za występ w lidze, stąd mnie osobiście dzisiejsza postawa pana Ferrari nie dziwi.

    Zresztą Grisza już pewien czas temu zdążył zadeklarować, jaki "stosunek" łączy go z obecnym klubem, dlatego drodzy koledzy z Torunia nie spodziewajcie się po jego podejściu niewiadomo czego..
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdzichu328 Zobacz posta
    Podobno na cały sezon wystarcza im równowartość jednej polewaczki.
    Oni pija juz 3 sezon i dalej ich nikt nie zauwazyl w przeciwienstwie do Warda

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Przecież nikt w Toruniu nie wątpi w umiejętności Łaguty. Ludzie wkurzaja się na luzackie podejście do ligi i brak inwestycji w sprzęt. Na osiołkach żaden żużlowiec nie wykręci dobrego wyniku. Faktem jest jednak, że jesli tor jest do walki i Grisza ma pod tyłkiem dobrego motóra to chyba pod bandą może mu dorównać tylko Ward w formie.
    Ale ja wcale nie miałem na myśli ludzi z Torunia. Do podejścia Laguty sam mam zastrzeżenia. Są natomiast osoby, którzy poddają pod wątpliwość jego czysto jeździeckie umiejętności co dla mnie jest niezrozumiałe.

  18. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Oni pija juz 3 sezon i dalej ich nikt nie zauwazyl w przeciwienstwie do Warda
    lepiej niech już piją energetyki niż to co swojego czasu Dudek czy Ward.

    A bardziej poważnie to takie uroki podpisania kontraktu z Monsterem czy Red Bullem. Po IMME nsport pokazał wywiad z 5-krotnym bodajże zwycięzcą Dakaru Markiem Comą, nie dość, że ubrany był w strój Red Bulla, w tle reklamy Red Bulla to w ręku również miał puszkę energetyka.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    lepiej niech już piją energetyki niż to co swojego czasu Dudek czy Ward.

    A bardziej poważnie to takie uroki podpisania kontraktu z Monsterem czy Red Bullem. Po IMME nsport pokazał wywiad z 5-krotnym bodajże zwycięzcą Dakaru Markiem Comą, nie dość, że ubrany był w strój Red Bulla, w tle reklamy Red Bulla to w ręku również miał puszkę energetyka.
    wlasnie o to chodzi ze oni nie maja zadnej umowy sponsorskiej z red bullem

  20. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,564
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    wlasnie o to chodzi ze oni nie maja zadnej umowy sponsorskiej z red bullem
    Czyli, że co, machają za free tymi puszkami przed kamerami TV ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli, że co, machają za free tymi puszkami przed kamerami TV ?
    dokladnie i tak od bodajze 3 sezonow mysle ze ktos z LESZNA bedzie wiedzial wiecej w tym temacie

  22. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Ochłonąłem

    Nie wiem zabovsky kogo masz na myśli, przecież każdy widzi/widział, że to kawał rajdera i nie straszne mu na torze nic. Ten atak w finale to z zamkniętymi źrenicami chyba wykonał... już widziałem przy wejściu tam karambol oczami fatalisty, sam atak przeprowadzony w wirtuozerski sposób ale to tylko Grisza mógł takie coś stworzyć. Rzeczywiście to była akcja ala Gollob 2007, tylko tam było dwóch gości i to robi mega różnicę. To trzeba mieć gen szaleństwa pod czaszką.

    Ciekawe jakby się potoczyła finałowa część pod obecność Nickiego, który był bardzo szybki. Śmiem wątpić, że Grisza mógłby spokojnie dojechać 3,4 w 1/2. Emil jednak w defensywie jest beznadziejny, nie potrafi zupełnie obronić wypracowanej pozycji. Każdy z trójki Tai-Greg-Nicki jest w tym od niego o niebo lepszy; nie mówiąc o Griszce.

    W drugiej części zawodów brylował Pawlicki i wydawało mi się, że nawet po przegranym starcie w finale wykosi towarzystwo. W sumie zrobił swoje i pokazał niedowiarkom, że jest absolutnie topowym obecnie zawodnikiem i miejscem dla niego jest GP już teraz.

    Ogólnie zawody wspaniałe, obfitujące w w czystą, sportową walkę na torze.

  23. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Wałkowane milion razy ... bracia mają kontrakt reklamowy z RedBullem od 2012 roku.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Ochłonąłem

    Nie wiem zabovsky kogo masz na myśli, przecież każdy widzi/widział, że to kawał rajdera i nie straszne mu na torze nic. Ten atak w finale to z zamkniętymi źrenicami chyba wykonał... już widziałem przy wejściu tam karambol oczami fatalisty, sam atak przeprowadzony w wirtuozerski sposób ale to tylko Grisza mógł takie coś stworzyć. Rzeczywiście to była akcja ala Gollob 2007, tylko tam było dwóch gości i to robi mega różnicę. To trzeba mieć gen szaleństwa pod czaszką.

    Ciekawe jakby się potoczyła finałowa część pod obecność Nickiego, który był bardzo szybki. Śmiem wątpić, że Grisza mógłby spokojnie dojechać 3,4 w 1/2. Emil jednak w defensywie jest beznadziejny, nie potrafi zupełnie obronić wypracowanej pozycji. Każdy z trójki Tai-Greg-Nicki jest w tym od niego o niebo lepszy; nie mówiąc o Griszce.

    W drugiej części zawodów brylował Pawlicki i wydawało mi się, że nawet po przegranym starcie w finale wykosi towarzystwo. W sumie zrobił swoje i pokazał niedowiarkom, że jest absolutnie topowym obecnie zawodnikiem i miejscem dla niego jest GP już teraz.

    Ogólnie zawody wspaniałe, obfitujące w w czystą, sportową walkę na torze.



    W końcu ktoś zauważył świetną jazdę Pitera.......Dziś oglądałem nie pojedyncze zawody zakończone finalem a od samego początku walkę o złoto ??Kapitalne zawody, Smok odczarowany....

  25. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ale ja wcale nie miałem na myśli ludzi z Torunia. Do podejścia Laguty sam mam zastrzeżenia. Są natomiast osoby, którzy poddają pod wątpliwość jego czysto jeździeckie umiejętności co dla mnie jest niezrozumiałe.
    A to się trochę zagalopowałem Ale swoją drogą Trajektoriu takie opinie, że jest tylko dobrym zawodnikiem sprowokował sam nie traktując do końca poważnie swojej profesji. Jeździć na pewno nie zapomniał i o tym mogliśmy się choćby dzisiaj przekonać. Tylko żeby częściej mu się chciało starać.
    No i nie można też zapominać o odpowiedniej nawierzchni do takiego ścigania. Smok się ładnie dzisiaj odsypywał, zresztą od pierwszego biegu było dość luźnej szlaki do odpychania koła.

  26. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Nie wiem zabovsky kogo masz na myśli, przecież każdy widzi/widział, że to kawał rajdera i nie straszne mu na torze nic. Ten atak w finale to z zamkniętymi źrenicami chyba wykonał... już widziałem przy wejściu tam karambol oczami fatalisty, sam atak przeprowadzony w wirtuozerski sposób ale to tylko Grisza mógł takie coś stworzyć.
    No właśnie niestety toolowiec, ale nie każdy ; ] Zdziwiłbyś się, ale są takie osoby, które twierdzą, że Laguta wcale jakoś świetnie nie jeździ, a nadrabia brawurą itp. Nie chce mi się szukać teraz konkretnych wypowiedzi, natomiast pamiętam, że takie się zdarzały.

  27. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Dobrze że to nie Nicki wszedł tak pod łokieć Hancocka i Pawlickiego w finale, bo płaczu i lamentu nie byłoby końca, a Hancock pewnie wywróciłby się od razu w momencie przeprowadzania ataku i znów Nicki byłby tym toromordobijcom.

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Chaz (03-08-2015), Phenomenon (03-08-2015), darsen (03-08-2015)

  29. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Wałkowane milion razy ... bracia mają kontrakt reklamowy z RedBullem od 2012 roku.
    ok sorry zwracam honor

  30. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Wałkowane milion razy ... bracia mają kontrakt reklamowy z RedBullem od 2012 roku.
    To dlaczego nie mają na sobie ani pół reklamy jak choćby Janowski? Hampel? Wcześniej Crump czy Bech? RedBull płaci im w puszkach?

  31. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Zawody super, tor twardy z czasami prawie jak za czasów Jancarza. Walkę stworzyła przede wszystkim wyrównana stawka, a potem równy na całej powiechrzni i niedziurawy tor.
    Brakowało tylko blasku show jaki dają zapełnione trybuny. Może zarząd zrozumie błędy w polityce cenowej z biletami.

    Zaborovsky
    Czasami u Griszy wystębuje element chamstwa na torze, bowiem często nie umie przegrywać. Grisza jest kozakiem, a nie technikiem. Atak bądź co bądź piękny.
    Chociaż gdyby w pófinale jechał Nicki, grisza biegu by nie wygrał.

    Piter jest pierwszym zawodnikiem od czasów Jarmuły, który ma taki kontakt z kibicami. Nie wiem co uwidoczniła TV, ale chłopak zatrzymał motor na prostej, ukłonił się jak kiedyś Gollob na GP i przeskoczył koło tunelu do kibiców.

    Bartek bojowy przez 4 kółka, pod tym kątem był najlepszym Polakiem.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 03-08-2015 o 09:51

  32. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Zawody super, tor twardy z czasami prawie jak za czasów Jancarza. Walkę stworzyła przede wszystkim wyrównana stawka, a potem równy na całej powiechrzni i niedziurawy tor.
    Niby tor twardy, ale czasy do ósmego biegu jak na lidze 61,--, Emil nawet zszedł po niżej 61, jak to możliwe ??
    PS.Druga faza zawodów to tor twardy, tu się zgadzam.

  33. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    To dlaczego nie mają na sobie ani pół reklamy jak choćby Janowski? Hampel? Wcześniej Crump czy Bech? RedBull płaci im w puszkach?
    Przecież kontrakt z RedBullem ma więcej zawodników niż wspomniani wyżej+Porsing i Emil ale tylko ci zawodnicy mają ich reklamę na kasku ... zresztą o szczegóły to zapytaj Pawlickich bądź ich menadżera Przemka Mocka.Ja wiem że umowę z RedBullem mają od 3 lat , narazie paradują z puszkami.Pewnie przy awansie do GP dojdzie większa pomoc RB.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ma ktoś linka do relacji TV z tych zawodów na np. Youtube? Niestety nie było mi dane ich obejrzeć.
    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Primo: Pozbawić żużel naszej swojskiej, zaściankowej otoczki i mamy w Polsce ściganie na kosmicznym poziomie, o jakim mogą sobie tylko pomarzyć panowie z FIM/BSI/SEC i innych tam gówien, zainteresowanych jedynie pieniążkami na koncie. Szkoda, że przy pustych trybunach. Niestety na ligę trzeba już tor zrobić "pod swoich", bo prezes jeden czy drugi musi być górą, a dla przeciętnego kibola żużel to tylko dodatek do wydarcia ryja i chęci pognębienia rywala (moje musi być na wierzchu, choćby po trupie). Sam żużel jak widać mało kogo interesuje, liczą się tylko nasze lokalne wojenki. To one napędzają publikę i $$$. Jeden dzień bez skandalu z Różowym, czy innym tam Unibaksem w rolach głównych to w tym biznesie dzień stracony. Żeby nie było, że wymieniłem dla przykładu dwie instancje patologii toczącej niczym rak ten piękny sport - to się tyczy wszystkich ośrodków od Ekstraligi po 2 Ligę, jak nasz kraj długi i szeroki. Nie grasz w te klocki, nie kopiesz dołów pod przeciwnikiem, nie licytujesz się o najemników, nie manipulujesz przy regulaminach lub nie spiskujesz w kuluarach - wypadasz z gry.

    Secundo. Aktualnie jest tylko dwóch wirtuozów żużla. Cała reszta to wspaniali rzemieślnicy z lepszym/gorszym sprzętem i mniejszymi/większymi ambicjami. Patrząc na umiejętności czysto jeździeckie pozostali mogą jedynie zamiatać wióry w tartaku u tych panów. Z całą sympatią i szacunkiem dla reszty. Taki Dzik na ten przykład może sobie tylko oglądać do znudzenia powtórki, jak należy wchodzić za koło Emilowi i uniknąć spotkania się z bandą. Nie żebym się chłopa czepiał, to się tyczy całej reszty Drewnersenów, Wacków, czołgaczy Janosiów i Hamplów, Tajów i reszty gwiazd ze swoimi setkami motocykli z tytanu i włókien węglowych.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    bartekdm (03-08-2015), pawel_KST (03-08-2015)

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

    Secundo. Aktualnie jest tylko dwóch wirtuozów żużla. Cała reszta to wspaniali rzemieślnicy z lepszym/gorszym sprzętem i mniejszymi/większymi ambicjami. Patrząc na umiejętności czysto jeździeckie pozostali mogą jedynie zamiatać wióry w tartaku u tych panów. Z całą sympatią i szacunkiem dla reszty. Taki Dzik na ten przykład może sobie tylko oglądać do znudzenia powtórki, jak należy wchodzić za koło Emilowi i uniknąć spotkania się z bandą. Nie żebym się chłopa czepiał, to się tyczy całej reszty Drewnersenów, Wacków, czołgaczy Janosiów i Hamplów, Tajów i reszty gwiazd ze swoimi setkami motocykli z tytanu i włókien węglowych.
    Tak się rozpisałeś, że chyba tylko przez tą ilość ,,literek'' zapomniałeś ujawnić tych wirtuozów

    No chyba, że jeszcze się zastanawiasz nad nazwiskami.......

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Mariusz (03-08-2015)

  39. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Przeciez to jasne o kogo chodzi.
    Ward i Grisza czyli wychowankowie klubu z Torunia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    polewaczka (03-08-2015)

  41. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Fakt, że się trochę rozpisałem (mądrej głowie dość dwie słowie), ale Kingpin celnie i z humorem postawił kropkę nad i.

  42. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Z tych dwóch wirtuozów Ward chyba by nie przeprowadził takiego ataku jak Grigorij wczoraj. Tylko Gollob za swoich najlepszych czasów imo.

    Zawody roku zdecydowanie!

    Laguta, Ward i Pawlicki powinni bezwzględnie jeździć w GP 2016.

  43. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez GumoL Zobacz posta
    Ma ktoś linka do relacji TV z tych zawodów na np. Youtube? Niestety nie było mi dane ich obejrzeć.
    https://www.youtube.com/watch?v=04Cv_LLNCac


    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta

    Secundo. Aktualnie jest tylko dwóch wirtuozów żużla.
    Ja bym jeszcze dorzucił Kildemanda. Obala się trochę zbyt często, ale na motocyklu jest kozakiem jakich mało.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi markuz za jego przydatny post!

    GumoL (03-08-2015), nikt_ważny (03-08-2015)

  45. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Z tych dwóch wirtuozów Ward chyba by nie przeprowadził takiego ataku jak Grigorij wczoraj. Tylko Gollob za swoich najlepszych czasów imo.

    Zawody roku zdecydowanie!

    Laguta, Ward i Pawlicki powinni bezwzględnie jeździć w GP 2016.
    Tak jak mówiłem wirtuozerski atak od kraksy wieczoru dzieli bardzo cienka linia, a jakby to wszedł Nicki jak ktoś napisał to byłby brutal faul, a nie wirtuozeria. I nie przesadzajmy z tym Gollobem taki atak w tym miejscu na Smoczyku jest częstym atakiem. Fajnie wyszło bo się Piotr nie przewrócił, a Grisza go minął. Gdyby zamiast Piotra był np. Smektała to banda wita.

    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Z tych dwóch wirtuozów Ward chyba by nie przeprowadził takiego ataku jak Grigorij wczoraj. Tylko Gollob za swoich najlepszych czasów imo.

    Zawody roku zdecydowanie!

    Laguta, Ward i Pawlicki powinni bezwzględnie jeździć w GP 2016.
    Do tego Emil i Vacul.

    Miejsce jest - np. Jonasson, Batchelor, Harris.

    I wtedy mamy IMŚ, a nie popierdółkę. Tylko obawiam się, że przy takim towarzystwie to drużyny ligowe muszą liczyć po 2 rezerwowych.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    bartekdm (03-08-2015), kingpin (03-08-2015)

  47. Powrót do góry    #84
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Ten "ruski gnojek" miał niebywałe szczęście, że nie skasował dwóch zawodników...Cegła wielce zachwycony, a ostatnio krytykował, że zawodnicy za ostro jeżdżą ... przecież stary Łaguta potrącił nogę Hancocka i trącił deflektorem koło Pawlickiego ... na bank wyleciałby z biegu gdyby się nie utrzymali na motorach... po prostu gnociarz, taki jak Ward (jak to wcześniej o swoim idolu pisali z Torunia) ... fuksiarz i tyle ... nie zasłużył, ale wykorzystał regulamin ...

    ... ze słuchania ruskiego hymnu zrezygnowałem...

  48. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Dlaczego? Rosyjski hymn ma świetną linię melodyczną.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    drozd (04-08-2015)

  50. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Nie oszukujmy się !!!

    Dopóki nie zmienią się tory i sposób ich przygotowywania przez Olsena, dopóty żaden skład, z Wardem, Kildemandem, Piterem Panem, Griszą, Dzikiem i innymi ,,wymiataczami'', nie zmieni nic w tym cyklu.................................
    Ostatnio edytowane przez welna ; 03-08-2015 o 14:28

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Jap (03-08-2015)

  52. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Ten "ruski gnojek" miał niebywałe szczęście, że nie skasował dwóch zawodników...Cegła wielce zachwycony, a ostatnio krytykował, że zawodnicy za ostro jeżdżą ... przecież stary Łaguta potrącił nogę Hancocka i trącił deflektorem koło Pawlickiego ... na bank wyleciałby z biegu gdyby się nie utrzymali na motorach... po prostu gnociarz, taki jak Ward (jak to wcześniej o swoim idolu pisali z Torunia) ... fuksiarz i tyle ... nie zasłużył, ale wykorzystał regulamin ...
    To musi być ciekawe uczucie - obserwować świat mając aż tak odrealnioną percepcję.

  53. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,703
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Dobrze że to nie Nicki wszedł tak pod łokieć Hancocka i Pawlickiego w finale, bo płaczu i lamentu nie byłoby końca, a Hancock pewnie wywróciłby się od razu w momencie przeprowadzania ataku i znów Nicki byłby tym toromordobijcom.
    Nicki 2x wchodzil pod lokiec Pawlickiego i Zmarzlika tez maja duza predkosc jak Laguta i nie bylo upadkow. to jest takie wmawianie i zamazywanie sobie rzeczywistosci. pozdrawiam.

    poza tym. chyba niektorzy zapominaja ze w Lesznie juz takie ataki byly jak to na poczatku sezonu w 15 biegu bodajze Pedersen wszedl ostro w krede wynoszac sie na duza a Pawlicki Przemek z duzej przeszedl na mala i z 3-3 zrobili 5-1.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Nie oszukujmy się !!!

    Dopóki nie zmienią się tory i sposób ich przygotowywania przez Olsena, dopóty żaden skład, z Wardem, Kildemandem, Piterem Panem, Griszą, Dzikiem i innymi ,,wymiataczami'', nie zmieni nic w tym cyklu.................................
    na 12 turniejow tylko na 3 torach odbywa sie GP gdzie regularnie odbywaja sie zawody. Gorzow Torun Malilla. nie wiem jak Praga. reszta to jedniodniowe badz takie jak Krsko gdzie w roku ile razy tam jezdza!? tu jest problem. robic GP na torach gdzie co 2-3 tyg jest jakas impreza wtedy ten tor zyje zuzlem...
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 03-08-2015 o 15:44

  54. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Z tych dwóch wirtuozów Ward chyba by nie przeprowadził takiego ataku jak Grigorij wczoraj. Tylko Gollob za swoich najlepszych czasów imo..
    Dawny Gollob owszem. A co do Warda. Oglądał ktoś jego ostatni mecz w Szwecji? Podobnie, jak wczoraj w Lesznie, tor w Motali odsypujący się i pozwalający na walkę na dystansie. Ward zaczął słabo, po spasowaniu był już praktycznie nie do zatrzymania na dystansie. Iversen, Fredka, Antek - objeżdżał ich jak szkółkowiczów, nie wspominając o reszcie. Kildemand? Fighter bez dwóch zdań, ale w tym rzecz, że on co drugi bieg leży na torze. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć konkretnego dzwona Laguty, a ostatnia jego poważniejsza kontuzja nazywała się brak wypłaty na czas.

    Edyta na koniec, jakby komuś było mało wczorajszej rywalizacji między Ruskami, parę linków. Oni raczej zawsze podchodzą dość prestiżowo do pojedynków między sobą, ścigają się ostro od lat. Słychać było wczoraj lekki zawód w głosie Emila kiedy redaktor zapytał o akcję Laguty.

    https://www.youtube.com/watch?v=KsX46xhOHGw

    https://www.youtube.com/watch?v=qKyI7xoyZTU

    https://www.youtube.com/watch?v=gi0qVN_AWwo
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 03-08-2015 o 16:31

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    bartekdm (03-08-2015)

  56. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Super zawody, od strony sportowej rzeczywiście rewelacja. Jedyna drzazga to liczebność publiki - tak jak myślałem, pazerność organizatorów (normalne od 50 zł za de facto zawody towarzyskie?) dodatkowo przy transmisji TV zabiła frekwencję.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •