Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 370

Wątek: Finał IMP 2015 - Gorzów 5.07.15

  1. Powrót do góry    #361
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Tez ogladajac zastanawialem sie jaki system bylby najlepszy. I wpadl mi do glowy taki niezuzlowy pomysl, zeby final byl w 3. Czyli Zmarzlik, Kolodziej automatycznie, a czworka walczy o 1 miejsce. Wtedy dwojka najlepszych mialaby juz pewny medal. Ale i tak wygrac moglby jakis dwojkowicz Chociaz nie wczoraj.

  2. Powrót do góry    #362
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Witajcie! To mój pierwszy post na forum, ale czytam je już od dłuższego czasu :)

    Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że wczorajsze zawody do połowy RZ były po prostu nudne, trochę się poprawiło w 2. połowie, ale prawdziwe ściganie było dopiero w biegach barażowych i finałowym..czemu się chyba nie należy dziwić, bo skumulowano w nich 6 najlepszych zawodników turnieju, a wystarczy popatrzeć na resztę stawki..

    Myślę, że gdyby zakończyć te zawody po RZ to zyskałyby one opinię najgorszego IMP ostatnich lat :)

    Można by zadość uczynić pewnym żądaniom o sprawiedliwość wprowadzając np. dwa biegi finałowe :) Ale też mogło by dojść do sytuacji 3,3,3,3,3 + 3,d i też pewnie byłoby źle :)

    Ale nie ulega - chyba dla wszystkich - wątpliwości, że emocje wczoraj zapewnił tylko system rozgrywek, a nie tor przygotowany do walki czy umiejętności zawodników (bracia Szczepanikowie, Ułamek, Cyfer itd.).
    Ostatnio edytowane przez rafalsky ; 06-07-2015 o 15:54

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rafalsky za jego przydatny post!

    spitt22 (06-07-2015)

  4. Powrót do góry    #363
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Spieracie się o to, który system wyłaniania mistrza jest sprawiedliwy.
    Moim zdaniem takowych nie ma; każdy z nich ma dobre i złe strony.
    Uważam więc, że z uwagi na to, że ta niesprawiedliwość niejako wpisana jest w każdy z używanych drzewiej, czy aktualnie systemów należy przede wszystkim postawić na widowiskowość i atrakcyjność zawodów.
    Nawet nie wiecie jak ekscytowałem się przed ostatnim biegiem, bardzo chciałem, żeby Bartek wygrał.
    Nie wygrał, trudno, widocznie to jeszcze nie jego czas. Wygrał Magic i super, bo to świetny rider i przesympatyczny gość.
    A gdyby obowiązywał stary system, to Bartek spokojnie by zgarnął majstra, a kibice na luzie odfajkowaliby kolejne wiwaty na jego cześć. Słabe.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wladcamuch za jego przydatny post!

    pawel_KST (06-07-2015), rafalsky (06-07-2015)

  6. Powrót do góry    #364
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jak będzie "po staremu", to będą głosy, że turniej jednodniowy to niesprawiedliwa forma. Obecna forma jest atrakcyjna z punktu widzenia telewizji i koniec. Podobnie jest z formułą sezonu zasadniczego i Play Off's. Gdyby nie takowe, to myślicie, że rok temu oglądalność ostatnich meczy byłaby na jakimś satysfakcjonującym poziomie skoro DMP znalibyśmy na dobrych parę kolejek przed końcem ?!

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  7. Powrót do góry    #365
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    savage, oczywiście, że jednodniowy finał to niesprawiedliwa forma! Lepiej jakby był cykl turniejów.. Ale przecież cykle turniejów to objazdowe cyrki, które się przejadają. A trzeba jeszcze sobie powiedzieć, że na drodze eliminacji do takiego finału, może się zdarzyć, nawet dość krótka kontuzja, która wyeliminuje zawodnika ze startów w 1/4 czy w 1/2 i to też jest niesprawiedliwe.. więc może jakieś dzikie karty? Ale hola hola, dzikie karty też się okazują niesprawiedliwe! Kibicowi żużla trudno dogodzić.

    Ale z jednym się nie zgodzę, że play-off, czy to w lidze, czy w zawodach są atrakcyjne dla telewizji. W pierwszym rzędzie ONE SĄ ATRAKCYJNE DLA KIBICA - i poprzez to są atrakcyjne dla telewizji

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi rafalsky za jego przydatny post!

    savage (06-07-2015), vicar (07-07-2015)

  9. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Sprawiedliwe byłoby losowanie mistrza przed zawodami . Losowac powinna oczywiscie Cegielska ona taka przeciesz sprawiedliwa . Mistrz byłby oczywiscie z Tarnowa.
    Zainteresowanie finałem sadzac po ilosci widzów na trybunach zbliza sie do granicy zadnego ainteresowania. Transmisja w której "uczestniczy " Majewski tez zenujaca a wiec czas dac sobie spokój z zuzlem
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Bardzo ci kibicujemy w tym postanowieniu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (07-07-2015), Lipa_PL (07-07-2015), el_kwas (07-07-2015), spitt22 (07-07-2015), t_zg (07-07-2015)

  12. Powrót do góry    #368
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Sprawiedliwe byłoby losowanie mistrza przed zawodami . Losowac powinna oczywiscie Cegielska ona taka przeciesz sprawiedliwa . Mistrz byłby oczywiscie z Tarnowa.
    Zainteresowanie finałem sadzac po ilosci widzów na trybunach zbliza sie do granicy zadnego ainteresowania. Transmisja w której "uczestniczy " Majewski tez zenujaca a wiec czas dac sobie spokój z zuzlem
    Nareszcie !!

  13. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    cieszy mnie ze popieracie moja decyzje . Na mecze sie nie chodzi w celach obserwatorskich lecz zarobkowych.
    Ja np chetnie sprzedam 7 szalików ks toruń z napisami unibaks / uzywane ale w stanie dobrym / mam tez pamiatki po meczach z innymi druzynami
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Bardzo ci kibicujemy w tym postanowieniu.
    To może żydowskim targiem z Włókniarza...?
    ...ups..jednak nie... .
    !Adrian walcz!

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •