Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 267

Wątek: IX kolejka, Wrocław - Toruń, 21 czerwca 2015 godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach

    IX kolejka, Wrocław - Toruń, 21 czerwca 2015 godz. 17.00

    W Toruniu Wrocław miał przewagę, ale zremisował. Przewaga w meczu Wrocka wynikała
    z kontuzji Miedzińskiego przed meczem, z kontuzji Przedpełskiego w czasie meczu,
    oraz tego, że Woffinden i Jednsen tłukli "trójki" dla swojego zespołu, aż miło
    (tzn. dla torunian niemiło). Mecz zakończył się kontrowersyjnie powtórzonym biegiem
    po przedziwnym upadku Woffindena wynikiem 45:45. Warto zauważyć, że sędzia tamtych
    zawodów coś długo nie sędziował kolejnych. Tyle z historii. O meczu we Wrocławiu
    trzeba stwierdzić, że faworytem są gospodarze, którzy złożyli bardzo interesującą
    drużyną, trochę swojaków, trochę jockerów i całkiem fajna młodzież, która często
    punktuje aż miło. W super formie jest Woffinden, świetnie jeździ Janowski, zaskoczyć
    potrafi Jensen i Jędrzejak, idealnym strzałem okazał się Milik, do tego dochodzą
    Drabik i Gała. Po torunianach nie wiadomo czego się spodziewać. Wygrali wykorzystując
    swoją szansę w Gorzowie, pokonali mocne Leszno, nadspodziewanie łatwo ulegli
    w Tarnowie, uzyskali dość dobry wynik w Zielonej dzięki osłabieniu gospodarzy,
    bo na torze zaprezentowali się dość średnio... zatem świetne mecze torunianie
    na wyjazdach przeplatają meczami dość takimi sobie, ale na styku.
    Remis w Toruniu powoduje, że o punkt bonusowy będzie niezmiernie ciężko....
    cóż - zobaczymy.
    W przypadku meczów we Wrocławiu podobno jest bardzo interesujący system
    podchodzenia do kibiców gości. Jak ktoś zna szczegóły to niech opisze

    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 16-06-2015 o 08:52
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    W przypadku meczów we Wrocławiu podobno jest bardzo interesujący system
    podchodzenia do kibiców gości. Jak ktoś zna szczegóły to niech opisze
    Oficjalnie: bezwzględny zakaz przyjmowania indywidualnych i zorganizowanych grup kibiców gości. Osoby z kodem pocztowym z danego miasta nie są w stanie kupić biletu przez kupbilet.pl.
    Jeśli chodzi o sprzedaż wejściówek przed stadionem, to nie ma problemu, ponieważ nie ma nań danych. Sprzedaż rusza o 14:15, zwykle bilety kończą się dopiero kilka minut przed meczem.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raymond Zobacz posta
    Oficjalnie: bezwzględny zakaz przyjmowania indywidualnych i zorganizowanych grup kibiców gości. Osoby z kodem pocztowym z danego miasta nie są w stanie kupić biletu przez kupbilet.pl.
    Jeśli chodzi o sprzedaż wejściówek przed stadionem, to nie ma problemu, ponieważ nie ma nań danych. Sprzedaż rusza o 14:15, zwykle bilety kończą się dopiero kilka minut przed meczem.
    Kończące się bilety na mecz we Wrocławiu...?
    A no tak: zapomniałem o przebudowie .
    !Adrian walcz!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Jesli Baron lub pogoda nie spierdzieli toru,szykuje sie latwe i przyjemne zwyciestwo gospodarzy.Mecz podobny to tego z Tarnowa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-06-2015 o 11:30

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Baron pewnie znowu spier....li tor i zrobi swoją jednościeżkową kopę.
    Oprócz niełapalnego Taia to reszta jest w zasadzie do sklepania. No chyba że motanie się z setupem zajmie naszym grajkom pół meczu.
    Oby bez kontuzji.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,jeżeli prognoza się potwierdzi http://pogodynka.onet.pl/polska/wroclaw_wroclaw a władze PGE E wyciągną wnioski z meczu ostatniego wrocławian z drużyną leszczyńską to będzie można spodziewać się dobrego wyniku naszej drużyny.Podstawą to jest trening na innym torze np Gdańsk lekko przyczepną nawierzchnią,jedną ścieżką przy krawędzi i maszyną startową,maszyną startową na przeciwległej prostej OBOWIĄZKOWO.Wszyscy są do dyspozycji oprócz Doyle w tym tygodniu.Jak było można zauważyć w meczu z drużyną leszczyńską ważny był moment startowy i dojazd do pierwszego łuku(faktycznie drugiego).Ja wierzę,że Gajewski nie pozwoli sobie wcisnąć "kitu"o równym torze na całej szerokości dla wszystkich(zwróci szczególną uwagę na obecnie drugi łuk i wyjście z tego łuku)gdzie już wielokrotnie dochodziło do groźnych upadków.https://www.youtube.com/watch?v=CTV0_d7pTH8https://www.youtube.com/watch?v=7YUDGQrqEXAPrzepraszam za drugi film,ale ten tor i jego przygotowanie to czasami aż prosi się o komentarz.Jeszcze raz przepraszam.Baron potrafi skrytykować inne nawierzchnie ich przygotowanie,ale na swoim "owalu"nie widzi niczego złego.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jesli Baron lub pogoda nie spierdzieli toru,szykuje latwe i przyjemne zwyciestwo gospodarzy.Mecz podobny to tego z Tarnowa.
    Tego że Baron spierdzieli tor to można być akurat pewnym. Gość jest bardzo zadowolony z siebie po meczu z Lesznem. W końcu zrobił taki fajny "owalny" tor.
    Wrocław to wygra, ale takiego liścia jak w Tarnowie to Toruń nie zaliczy. Typuję 49-41 i oby bez kontuzji!

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    mhsol (16-06-2015)

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Piszac spierdzieli mam na mysli to,ze nie uda mu sie przygotowac takiego jaki chce.
    Nie widzialem,ale podobno zuzlowcy wroclawscy narzekali na tor z Falubazem.Niby byl inny niz na treningu,ale to moglo byc tylko kiepskie tlumaczenie porazki.
    Zobaczymy jak bedzie,ale co by nie mowic o Baronie,Sparta to silna druzyna.Dodatkowo zrobil im tor do ktorego sa *****... spasowani.
    Walki bedzie o utrzymanie kraweznika i na 1 luku znowu moze byc ciasno i niebezpiecznie.
    Falubaz dal rade czyli moza tam fajnie pojechac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-06-2015 o 11:38

  10. Powrót do góry    #9
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    WTS bardziej potrzebuje punktów, więc niech wygra Ten mecz + ten w ZG i będą w PO.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Byle mecz odjechać cało, gdyż na tym torze nie widzę u nas atutów.
    Przegrać wysoko - niech Barona zjedzie księgowa WTS.
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #11
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Znów ten tekst o księgowej? Wymyślono kiedyś głupszy tekst?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    dockm (16-06-2015)

  14. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Znów ten tekst o księgowej? Wymyślono kiedyś głupszy tekst?
    Nie - ten jest najgłupszy.
    !Adrian walcz!

  15. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buszmen, poważnie wolisz w PO Wrocław?
    Ja wiem, że oni są bardziej modern od nas, no ale bez przesady

  16. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie zapominaj, że Wrocław PO ma jeździć w Częstochowie, a to jest poważny argument za tym, żeby ich widzieć w dodatkowych meczach.

    Choć w przypadku Torunia, to raczej na Olimpico lepiej jeździliśmy w ostatnich latach.
    Tam to nawet Pulczasy śmigały.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Gdybyscie klepneli Wroclaw, to wcale bym nie narzekal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Baron gotów ********** nawet taki widowiskodrom jak tor w Czewie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    sobotch (16-06-2015)

  20. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    przecież z każdego toru da się zrobić mega ściganie i w drugą stronę. jeden musi być betonik drugi musi być przyczepny, zależy od specyfiki toru. na każdym stadionie jakim byłem widziałem nudne i widowiskowe zawody.

  21. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Zastanawiam się czemu już wszyscy z góry zakładają, że WTS walczy z FZG o jedno miejsce w PO. Leszno, Toruń i kto jeszcze ? Tarnów ? Przecież to żaden pewniak z kiepskimi juniorami, średnim Madsenem i Kołodziejem. Póki co tam całą robotę odwala Mroczka jadąc ponad plan, ale ja bym ich już do czwórki z taką pewnością nie awansował.

    Mecz pewnie będzie na styku. Toruń w sumie lubi jechać we Wrocku i często dobrze tam wypadali. Holder, Miedziak znają tor. Doyle powinien sobie poradzić, a Przedpełskiego cenię wyżej niż Drabika i Gałę. Jedynie Laguta może mieć problemy, bo jeździ średnio, a i startowy tor we Wrocku średnio może mu leżeć. U gospodarzy standardowo zadecyduje pewnie dyspozycja Jensena. Jak pojedzie na 8-10 punktów to pewnie wygrają, jak n 1-5 to może być plecak. Reszta raczej pojedzie swoje.

  22. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A mnie się wydaje,że bohaterem będzie pogoda(deszcz do soboty) i komisarz o Wojaczka się nie boję.I jeżeli w czwartek PGE E ogłosi o meczu zagrożonym to może być dobrze.

  23. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Oj coś czuję, że to będzie nudny mecz, bardzo nudny
    10cioma w torbę i do domu. Tu nawet Darek by nie pomógł.
    Szkoda ale mam nadzieję, że kiedyś we Wrocławiu powstanie tor żużlowy, na którym będzie można zobaczyć kawałek dobrego speedwaya.
    Może kiedyś .....

  24. Powrót do góry    #21
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Panowie, bez przesady... Rozumiem krytykę toru w trakcie spotkania lub po jego zakończeniu, ale pięć dni przed rozpoczęciem? Skądinąd prognozy są całkiem niezłe, a przelotna mżawka w sobotę raczej nie stanie się przyczyną uznania meczu za zagrożony, więc na komisarza tym razem nie liczyłbym na Waszym miejscu. Swoją drogą byłaby to miła odmiana - po raz pierwszy od ładnych paru lat pojechalibyśmy na torze zgodnym z upodobaniami Spartan, bo nader często mieliśmy we Wrocławiu toruński koncert życzeń Skoro jednak Gajewski deklarował przed sezonem, że stworzy ekipę, która nie będzie płakać nad żadną nawierzchnią, to ja go trzymam za słowo.

    Ten mecz, biorąc pod uwagę kilka poprzednich sezonów, różni się jeszcze jedną istotną kwestią: tym razem my jesteśmy faworytami i nasze ewentualne zwycięstwo nie będzie żadną sensacją. Oczywiście wynik w drugą stronę też nikogo nie zaskoczy. Osobiście uważam, że to może być wyjątkowo trudny mecz dla nas; być może równie trudny, jak z Falubazem.

    Jeśli ktoś z Torunia wybiera się w niedzielę na Olimpijski, to mam pewną radę: nie bierzcie barw. Po pierwsze ochrona podobno wypatruje osób w szalikach czy koszulkach przeciwnych klubów i wyprasza ze stadionu (ponoć względy bezpieczeństwa), po drugie nie ma w tej chwili odpowiednika trybuny głównej (oprócz zamkniętej loży VIP) i nasze towarzystwo jest bardziej wymieszane, a co za tym idzie łatwiej przyjezdnym o oklep. Ponadto radziłbym kupić bilety na sektory 7-8, czyli wejście w pierwszy (dawniej drugi) łuk - drożej, ale dla Was bezpieczniej.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  25. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Jeśli ktoś z Torunia wybiera się w niedzielę na Olimpijski, to mam pewną radę: nie bierzcie barw. Po pierwsze ochrona podobno wypatruje osób w szalikach czy koszulkach przeciwnych klubów i wyprasza ze stadionu (ponoć względy bezpieczeństwa),
    Proszę wyjaśnij mi tę kwestię bo przyznaję nie rozumiem?
    Mam kupiony bilet na mecz ale ochrona wyprosi mnie ze stadionu gdy będę miał zawieszony na szyi szalik w barwach klubu z Torunia?
    Gościnny ten Wrocław.
    Smuteczek.

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bo im się wydaje, że baronowisko chciałoby obejrzeć więcej niż 4 tysiące osób i dlatego żulą miejsc dla innych

    Tor nie jest trudny i nudny. Jakby wszyscy nie pchali się do krawężnika, byłyby mijanki jak się patrzy. I to nie wina Barona, że tam się pchają, bo mają cały tor do dyspozycji, a że przegrają wówczas z definicji - cóż, ktoś musi przegrać.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-06-2015)

  28. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Franz,kolego z pięknego Wrocławia nie przesadzasz z tą "mocą"Spartan?Zawodnicy toruńscy pojechali do Gorzowa i wyjechali z Gorzowa wygrani,pojechali do Leszna i wyjechali wygrani.Mecz może być ciężki w naszych komentarzach,ale nie w głowie Gajewskiego,czy zawodników.Na pewno Gajewski nie zachowa się tak jak Skórnicki,że się nie odzywał a tor jaki był wszyscy widzieli.Oczywiście Baron może opowiadać że dobrze jest przygotowany,równy dla wszystkich i nawet "owalny"ma do tego prawo,ale ma być bezpieczny dla 4 zawodników na łuku na całej szerokości.

  29. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Składziki:

    Toruń:
    1. Jason Doyle
    2. Kacper Gomólski
    3. Chris Holder
    4. Adrian Miedziński
    5. Grigorij Łaguta
    6. Paweł Przedpełski

    Wrocław:
    9. Tai Woffinden
    10. Vaclav Milik
    11. Tomasz Jędrzejak
    12. Michael Jepsen Jensen
    13. Maciej Janowski
    14. Adrian Gała

    Składziki zachęcające, warto być na "Olimpijskim". Liczę na to, że Doylowi i Łagucie podpasuje
    tor we Wrocławiu, jakoweś obawy mam co do Holdera, Miedziaka, a zwłaszcza do Gomólskiego
    i... Fajfera - ale obecnie szczerze mówiąc mamy taką drużynę, że tak naprawdę nie wiadomo który
    i kiedy odpali i zrobi super wynik, a który z nich niespodziewanie przywiezie zerówkę. Pawełek
    ładnie pojechał w Opolu - to liczę, że i w niedalekim Wrocku ładnie pojedzie choć przeciwników
    tu ma z wyższej półki. Ciekawe jak tym razem pojedzie Jensen, a na pewno po raz kolejny
    warto będzie się przyjrzeć Milikowi i Drabikowi - w tym roku zostałem fanem tych dwóch
    zawodników
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #26
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard
    Proszę wyjaśnij mi tę kwestię bo przyznaję nie rozumiem?
    Mam kupiony bilet na mecz ale ochrona wyprosi mnie ze stadionu gdy będę miał zawieszony na szyi szalik w barwach klubu z Torunia?
    Nie wiem tego na 100%, po prostu tak słyszałem. Niemniej wcale nie byłbym zdziwiony. Zrozum, Howard - normalnie mamy spokojną, bezpieczną trybunę główną, gdzie często widywało się pojedynczych kibiców gości, czy nawet małe grupki i nie było problemu. Teraz wszyscy stłoczeni są na paru sektorach po jednej stronie stadionu, gdzie publika piknikowa miesza się z tą... mniej piknikową, powiedzmy. Skoro zatem nie ma możliwości wydzielenia odrębnej strefy dla kibiców przyjezdnych, to ich obecność wśród nas jest po prostu potencjalnie niebezpieczna. Przede wszystkim dla nich samych. Wystarczy nadgorliwość kogoś z "mniej piknikowych" i mógłbyś stracić nie tylko szal... Zakaz dla fanów gości nie wziął się znikąd.

    Wyobraź sobie odwrotną sytuację: u Was jest remont, wszyscy kibice siedzą razem, a ja sobie spokojnie zasiadam w szalu Sparty parę kroków od Waszych "młynowiczów". Byłby luzik, czy raczej miałbym kłopoty?

    Cytat Zamieszczone przez Stev
    Franz,kolego z pięknego Wrocławia nie przesadzasz z tą "mocą"Spartan?Zawodnicy toruńscy pojechali do Gorzowa i wyjechali z Gorzowa wygrani,pojechali do Leszna i wyjechali wygrani.Mecz może być ciężki w naszych komentarzach,ale nie w głowie Gajewskiego,czy zawodników.
    Gdzie niby pisałem coś o naszej mocy? Jesteśmy lekkim faworytem i tyle. A mecz raczej będzie ciężki, przynajmniej wszystko na to wskazuje.

    Cytat Zamieszczone przez Stev
    Na pewno Gajewski nie zachowa się tak jak Skórnicki,że się nie odzywał a tor jaki był wszyscy widzieli.Oczywiście Baron może opowiadać że dobrze jest przygotowany,równy dla wszystkich i nawet "owalny"ma do tego prawo,ale ma być bezpieczny dla 4 zawodników na łuku na całej szerokości.
    O asekuracyjnych jękach nad torem już pisałem, więc nie chce mi się kontynuować. Na temat nawierzchni wypowiedzieli się choćby Cegła i Cieślak, żaden nie widział problemu. Tor dostał bardzo dobrą ocenę przed meczem, dobrą po spotkaniu. Do wszystkich upadków doszło z winy zawodników. A Gajewski może oczywiście protestować do woli, przy czym jeżeli Baron nie zrobi kopy po jaja, to te protesty prawdopodobnie niczego nie dadzą.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  31. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Franz,miałeś rację co do kibiców przyjezdnychhttp://http://www.speedway.torun.pl/...wroclawiu.html

  32. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Franz,miałeś rację co do kibiców przyjezdnychhttp://http://www.speedway.torun.pl/...wroclawiu.html
    Ciekawe co z tymi, którzy posiadają nowe dowody osobiste tj. bez miejsca zameldowania
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  33. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    widać kto wydawał
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  34. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Proszę wyjaśnij mi tę kwestię bo przyznaję nie rozumiem?
    Mam kupiony bilet na mecz ale ochrona wyprosi mnie ze stadionu gdy będę miał zawieszony na szyi szalik w barwach klubu z Torunia?
    Gościnny ten Wrocław.
    Smuteczek.
    Z tego co napisano w komunikacie,nawet bez szala nie wejdziesz.
    Mecz tylko dla gospodarzy.

    http://www.speedway.torun.pl/aktualn...wroclawiu.html
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Zawsze tak piszą zeby odstraszyć... Ludzi z Leszna sporo na stadion jednak weszło i nikt dowodu nie sprawdzał....

    Sent from my Lumia 610 NFC using Tapatalk
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  36. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z tego co napisano w komunikacie,nawet bez szala nie wejdziesz.
    Mecz tylko dla gospodarzy.

    http://www.speedway.torun.pl/aktualn...wroclawiu.html
    No, to teraz przydało by się podwójne obywatelstwo
    Nie wiedziałem, że Wrocław to takie niegościnne miasto. A podobno jest tam całkiem ładnie, prawie jak w Toruniu
    A fe, nieładnie.

  37. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    @Franz daj spokój to de..l.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi plavi za jego przydatny post!

    kobra102 (19-06-2015)

  39. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Wie ktos czy mecz jest zagrozony?
    #GetWellDarky

  40. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Komunikatu chyba nie było, ale wg tego co pokazywały prognozy w ostatnich dniach to zagrożony być "powinien". Oby jednak tor nadawał się do jazdy i może ciut więcej sprzyjał walce?

  41. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Moje myśli i modlitwy kieruję do zawodników obu drużyn. Byle cało dojechać.

    Podobno przed dzisiejszymi zawodami przeor wrocławskiej katedry odprawi mszę w intencji zawodników i rozda zawodnikom pamiątkowe obrazki z podobizną św Krzysztofa.
    Na rewersie zaś kuria umieściła nieznane znaki z przełomu 1 tysiąclecia, rzekomo odpędzające złe moce.

    a12b-znak-zwezenie-jezdni-prawostronne.jpg1694-c10.png
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 21-06-2015 o 12:44
    UNSCARED

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Robi (21-06-2015), Tofik92 (21-06-2015), kingpin (21-06-2015)

  43. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Oby jednak tor nadawał się do jazdy i może ciut więcej sprzyjał walce?
    We Wrocławiu ?
    Ostatnio edytowane przez damianos81 ; 21-06-2015 o 12:36

  44. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Od rana przelotne opady, więc może być różnie jeśli chodzi o wynik meczu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach

  46. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Po jak to zwykle we Wrocławiu pasjonującym meczu i walce od startu do dojazdu do pierwszego łuku Wrocław wygra, pewnie około 6-8 punktów. Przewaga myślę po 10 biegu stopniowo będzie maleć, ale Toruniowi braknie czasu na spasowanie się do toru. Po meczu tradycyjne płacze, jak to Baron speedway zabija itp.

  47. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kubag Zobacz posta
    Po jak to zwykle we Wrocławiu pasjonującym meczu i walce od startu do dojazdu do pierwszego łuku Wrocław wygra, pewnie około 6-8 punktów. Przewaga myślę po 10 biegu stopniowo będzie maleć, ale Toruniowi braknie czasu na spasowanie się do toru. Po meczu tradycyjne płacze, jak to Baron speedway zabija itp.
    Trudno się nie zgodzić.. A jednak moja Żona zadowolona, że Toruń nie wyjdzie z 40. Taki jest cel, a płaczą tylko niezorganizowane baby
    let the metal flow.

  48. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Jeżeli tor będzie taki jak ostatnio na meczu z Lesznem i jeżeli obie drużyny dojadą cało(oby bo przy krawężniku pójdą na noże), to pogromu nie będzie Wrocław wygra 49:41. Przez pierwsze dwie serie startów przewaga może być większa do czasu aż chłopaki z Torunia zdążą się spasować.
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 21-06-2015 o 16:59
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  49. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta

    Ten mecz, biorąc pod uwagę kilka poprzednich sezonów, różni się jeszcze jedną istotną kwestią: tym razem my jesteśmy faworytami i nasze ewentualne zwycięstwo nie będzie żadną sensacją. Oczywiście wynik w drugą stronę też nikogo nie zaskoczy. Osobiście uważam, że to może być wyjątkowo trudny mecz dla nas; być może równie trudny, jak z Falubazem.

    mecz z Falubazem przegraliście, bo beznadziejnie pojechał MJJ i słabiej niż zazwyczaj Drabik. jak dla mnie faworytem w tym meczu jest Sparta .
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  50. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 61 w 35 postach
    Szykuje nam się jak zwykle we Wrocławiu "piękne" ściganie 1m od krawężnika Matko co ten Baron robi z tym torem

  51. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Na Olimpiko powinno się rozgrywać wyścigi na dystansie 2 okrążeń. Po chuy więcej ?

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Havel (21-06-2015), młody_piernik (21-06-2015)

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •