Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 326

Wątek: Unia Tarnów - SPAR Falubaz Zielona Góra 10.05.2015

  1. Powrót do góry    #271
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    icon14.gif

    Pomijając wydarzenia sportowe to sukcesem okazała się organizacja
    Kogoś niestety poierdoliło i to zdrowo.
    Będąc 30 min przed meczem wchodzisz na bieg 10 to lekka przesada. Oczywiście będąc zarejestrowanym już wcześniej żeby nie było problemów. Po 30 latach na stadionie potrafią wyleczyć człowieka z żużla. Tak trzymać
    Ostatnio edytowane przez McGregor ; 06-08-2015 o 21:11
    pozdrowienia
    McGregor
    --------------------
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi McGregor za jego przydatny post!

    lemur6666 (07-08-2015)

  3. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez McGregor Zobacz posta
    Pomijając wydarzenia sportowe to sukcesem okazała się organizacja
    Kogoś niestety poierdoliło i to zdrowo.
    Będąc 30 min przed meczem wchodzisz na bieg 10 to lekka przesada. Oczywiście będąc zarejestrowanym już wcześniej żeby nie było problemów. Po 30 latach na stadionie potrafią wyleczyć człowieka z żużla. Tak trzymać

    ??? Żartujesz. Niby co robili na tych bramkach ?

  4. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    ??? Żartujesz. Niby co robili na tych bramkach ?
    17:59 - Dostanie się na trybuny jest utrudnione z powodu wdrożenia systemu identyfikacji kibiców.

    chyba sami kryminaliści na meczu byli, skoro tyle to trwało

  5. Powrót do góry    #274
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Co do rejestracji:
    Należało zgłosić się do klubu i dokonać rejestracji. (skan dowodu itp.)
    W biurze zajęło mi to ok 4 minut.
    Kibice, którzy nie pofatygowali się do klubu wcześniej mogli zrobić to przy zakupie biletu w kasie - jednak musieli liczyć się z tym, że trzeba przyjść "odpowiednio" wcześniej przed meczem.
    Problem polega na tym, że dzisiaj nie było wyznaczonych kas dla tych, którzy już dokonali rejestracji wcześniej, więc ludzie stali w gigantycznych kolejkach razem z tymi bez rejestracji...

  6. Powrót do góry    #275
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    ??? Żartujesz. Niby co robili na tych bramkach ?
    Rejestrowali Dobrze że z powodu spraw służbowych na mecz nie pojechałem i słuchałem relację w radiu bo by mnie pewnie krew w takim upale zalała
    Za to na mecz wybrała się żona i córy które wiernie kibicują.
    Jak po powrocie do domu dziecko z 1 klasy podstawówki mówi roztrzęsionym głosem że to był SKANDAL to ja przepraszam.
    W radiu mówili że na jedną osobę na bramkach schodziło 4 minuty. Biorąc pod uwagę że otwarte były wyjątkowo aż dwie kasy więc masz obraz całości.
    Szkoda tych ludzi którzy na mecz przyjechali z np Krakowa. Szkoda.
    pozdrowienia
    McGregor
    --------------------
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #276
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,179
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Jak to jest w końcu? Oglądam teraz relacje w nsport i tam 3 raz Tarnowianie z lotnego? Takie starty przerywali a tutaj nic? Dziwne.

  8. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez chezik Zobacz posta
    Jak to jest w końcu? Oglądam teraz relacje w nsport i tam 3 raz Tarnowianie z lotnego? Takie starty przerywali a tutaj nic? Dziwne.
    Sedzia też nie chce Falubazu w PO

    Ja tam czekam na 13 bieg, chcę zobaczyć to wykluczenie Warda. Ponoć mocno kontrowersyjne
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #278
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Z ostatniego wirażu dokładnie nie widziałem, ale byłem zdziwiony wykluczeniem Ward'a.
    Czyżby jakoś gwałtownie zmienił tor jazdy ?

  10. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Wykluczenie Warda totalnie z czapy. Vacul będąc z tyłu próbował się założyć - sędzia kret.

  11. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,179
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    Ja tam czekam na 13 bieg, chcę zobaczyć to wykluczenie Warda. Ponoć mocno kontrowersyjne
    LoL. Przekręt roku. Przecież spokojnie mógł to w 4 puścić. Martin wiedział, że nic nie zrobi już to się położył. Dziękuje za takie sędziowanie. Sędzia zniżył żużel na jeszcze niższy poziom. Żal na to patrzeć.

    Mam nadzieje, że pokonacie Gorzów i będziecie jednak w play-off i spotkamy się w finale bo tylko Was tam pokonać będzie coś znaczyć bo pokonać resztę to takie małe mistrzostwo będzie.
    Ostatnio edytowane przez chezik ; 06-08-2015 o 22:04

  12. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To Najwer sędziował. Ten ***** nienawidzi Falubazu. Mało razy to już nas tak wykluczał? Całe szczęście że na derby jest Meyze a nie on.

  13. Powrót do góry    #282
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Czyli znamy juz winowajcow obu porazek magicznych?

    Protasiewicz w pierwszym meczu i sędzia w drugim? Obaj slepi.

    No i sie wyjasnilo.

  14. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Czyli znamy juz winowajcow obu porazek magicznych?

    Protasiewicz w pierwszym meczu i sędzia w drugim? Obaj slepi.

    No i sie wyjasnilo.
    Nikt nie deprecjonuje waszej wygranej. Lecz kompleksy gdzie indziej.

  15. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    chyba sami kryminaliści na meczu byli, skoro tyle to trwało
    sprawdzali czy długość wąsa zgadza sie z podaną w dowodach osobistych
    ale ja nie w temacie.
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Vacul będąc z tyłu próbował się założyć - sędzia kret.
    czyli tzw. wykluczenie "na Buczka"
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 06-08-2015 o 22:16

  16. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Czyli znamy juz winowajcow obu porazek magicznych?

    Protasiewicz w pierwszym meczu i sędzia w drugim? Obaj slepi.

    No i sie wyjasnilo.
    Nie napinaj się tak kolego. To tylko sport.
    Nikt nie ma wątpliwości, że Unia zasłużenie wygrała. Razi tylko poziom sędziowanie w SE, bo to kolejny mecz w którym sędzia mając możliwość skorzystania z powtórki-mecz był nagrywany- podejmuje błędną decyzję. Czy tak trudno poprosić tv o powtórkę aby rozwiać wątpliwości? Najwer- po za Wojaczkiem- słynie z takich baboli i nie chodzi mi teraz o Falubaz.

  17. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Nie napinaj się tak kolego. To tylko sport.
    Nikt nie ma wątpliwości, że Unia zasłużenie wygrała. Razi tylko poziom sędziowanie w SE, bo to kolejny mecz w którym sędzia mając możliwość skorzystania z powtórki-mecz był nagrywany- podejmuje błędną decyzję. Czy tak trudno poprosić tv o powtórkę aby rozwiać wątpliwości? Najwer- po za Wojaczkiem- słynie z takich baboli i nie chodzi mi teraz o Falubaz.
    Komentator stwierdził, że sędzia oglądał powtórki.
    Nie zmienia to faktu, że decyzja skandaliczna. Ktoś
    napisał powyżej, że przekręt roku, ale ja się z tym nie zgadzam.
    Bywały większe już przekręty i temu do nich duuużo brakuje.
    !Adrian walcz!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    mhsol (06-08-2015)

  19. Powrót do góry    #287
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Nie napinaj się tak kolego. To tylko sport.
    A tam sport. Zaden sport, zwykly biznes.

    Mnie z niego wyleczyl zeszly sezon, teraz sledze glownie forum, jest zbyt ciekawe socjologicznie by z tego zrezygnowac. A personifikacja ogolu kibicow z Zielonej Gory ktora nazwac by mozna powiedzmy "Kibic Falubazu" jest calkiem wdziecznym obiektem eksperymentow

  20. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Walasek co raz bardziej przypomina mi Jarosława Szymkowiaka z czasów jego wyśmienitości kiedy pod domem stawiał już pierwsze fundamenty,Jonsson przypomina mi Fredrika Lindgrena na ostrym kacu po grubej libacji z Buniem w X DEMONIE.Bunio przypomina mi Warda po rozwodzie z Moskwą.Tu kac jest podobny...zagranie było Vabank a Darek chce już wrócić do Moskwy
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  21. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Walasek co raz bardziej przypomina mi Jarosława Szymkowiaka z czasów jego wyśmienitości kiedy pod domem stawiał już pierwsze fundamenty,Jonsson przypomina mi Fredrika Lindgrena na ostrym kacu po grubej libacji z Buniem w X DEMONIE.Bunio przypomina mi Warda po rozwodzie z Moskwą.Tu kac jest podobny...zagranie było Vabank a Darek chce już wrócić do Moskwy
    Rusty, a może weźmiesz Darka do gorzowskiego Mieszka? Kto wie, może mu sie spodoba. Jeszcze jakby wpadł z cygarem niedoszły senator to może Darek wybierze pastwisko.Tam jeszcze nie bawił 😂.

  22. Powrót do góry    #290
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Parę słów na temat meczu (zaznaczam, że powtórki w TV nie widziałem, bazuje tylko na tym co zaobserwowałem na żywo):

    - Tor mega mokry, polewany za każdym razem, co widać po postawie naszych juniorów... a propos juniorów Unii: DRA-MAT.
    - Pieszczek jechał fantastycznie ! Chłopak czuje jazdę, do Tarnowa co roku przyjeżdża w E-lidze elita zawodników, ale mało kto prezentuje się równie dobrze jak junior Falubazu wczoraj,
    - Kołodziej - klasa. Jeden start dramatycznie przegrany, ale poza tym nie do ugryzienia.

    Generalnie Falubaz pozostawił bardzo dobre wrażenie. Jestem w stanie stwierdzić, że gdyby wczoraj na torze pojawił się zdrowy Hampel i Protas, to 3 punkty powędrowałyby do Zielonej Góry. Na początku pomyślałem sobie, że Najwer posłuchał Frątczaka o czym mogło świadczyć polewanie toru wydawało się ponad "normę", jednak po biegu w którym wykluczył Warda, a potem przerwał wyścig w którym Madsen próbował wymusić lotny stwierdzam, że gliwicki arbiter nie był po stronie Falubazu .

    Co do Jonssona - wynik gorszy niż jazda. Ewidentnie starał się kopiować ruchy Kołodzieja (mocne wynoszenie na łukach), ale znajomość toru nie ta, a i unikanie szpryc rywali gorsze i stąd kiepski wynik.

    Z niecierpliwością czekam na derby lubuskie... Falubaz nie jest taki słaby jak się wydawało (także mnie). Wynik udało mi się przewidzieć całkiem nieźle, biorąc pod uwagę występ Kozy w 15 biegu, niemniej wrażenie pozostało całkiem dobre - mówię o "Myszach" i niewykluczone, że sprawią jeszcze niespodziankę, która otworzy im drzwi do PO... Chociaż na tą moim zdaniem jest szansa jedynie w derbach.


    Pozdrawiam

    P.S. Szacun dla kibiców gości, którzy w powszedni dzień przemierzyli tyle kilometrów w obie strony, aby oglądać swoich !
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Mariusz (07-08-2015), ThomsonZG (07-08-2015)

  24. Powrót do góry    #291
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    A tyle (i nic więcej) tytułem podsumowania wczorajszego wieczoru przez Senatora:

    Przechwytywanie.JPG

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    lemur6666 (07-08-2015)

  26. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez McGregor Zobacz posta
    Pomijając wydarzenia sportowe to sukcesem okazała się organizacja
    Kogoś niestety poierdoliło i to zdrowo.
    Będąc 30 min przed meczem wchodzisz na bieg 10 to lekka przesada. Oczywiście będąc zarejestrowanym już wcześniej żeby nie było problemów. Po 30 latach na stadionie potrafią wyleczyć człowieka z żużla. Tak trzymać

    A Ten kibic nie czekał. Może nie podlega edwidencji i widnieje wyłącznie w KRD.

    z15443047Q,Tomasz-Karolak.jpg
    UNSCARED

  27. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Typowy polityk, zawsze ze zwycięzcami Tej jesieni wieszczę transfer do pisu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #294
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Wszystko jest w porządku,cacy gdy zawodnicy tacy jak Dudek,Loktajev oszukują wspomagają się suplementami tylko po to ażeby być lepszym od rywala.Wspaniale,brawo.Hej,hej Falubaz.

  29. Powrót do góry    #295
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Pelny skrót meczu Unia - Falubaz

    https://www.youtube.com/watch?v=CX0AM2KL4-g
    Unia Tarnów

  30. Powrót do góry    #296
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    za eSpeedway:

    "Myślę, że wykluczenie mnie z tego wyścigu było zbyt radykalnym posunięciem, no ale niewiele mogłem zrobić skoro sędzia nie mówi po angielsku – skwitował całą sytuację Darcy Ward."
    Jadac do pracy do Hiszpanii nie przyszloby by mi do glowy miec pretensje do szefa ze po polsku nie mowi. Przerysowane, ale w punkt. ... "no ale niewiele mogłem zrobić skoro nie mowie po polsku pracujac w Polsce.". A wystarczylo wziac za kark manago i nich protestuje. Chyba ze on tez nie potrafi po polsku.


    "Goście długo nie mogli się pogodzić z decyzją arbitra, zwłaszcza że po dwunastu biegach wynik meczu wciąż pozostawał kwestią otwartą, bowiem tarnowianie prowadzili zaledwie ośmioma punktami."

    By za chwile dopisac:

    "Ta decyzja sędziego nie miała większego wpływu na wynik spotkania, ponieważ tylko dwóch zawodników SPAR Falubaz zaprezentowało się dobrze w Tarnowie (Ward i Pieszczek), a przed biegami nominowanymi mogli wystąpić już tylko raz, gdyż obaj mieli na swoim koncie po sześć startów."

    Czyli podsumowujac: wynik byl sprawa otwarta choc goscie juz byli bez szans na zwyciestwo. Wow.

  31. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    To jest lepsze:

    - To druga tego typu sytuacja, kiedy poprzez decyzje tego sędziego mój zespół został tak mocno skrzywdzony. W 2011 lub 2012 roku zostałem niesłusznie wykluczony przez tego arbitra i w ten sposób zabrano nam Ekstraligę. Teraz znowu się to powtarza, więc chyba jest coś troszeczkę nie halo - grzmiał po meczu Krystian Pieszczek.

    Pomijajac juz przypadkowych ludzi na wiezyczce,z tej wypowiedzi wynika,ze decyzja o wykl.Warda odebrala Falubazowi PO.
    Nie smiem pisac,ze ekstralige Pieszczek mial na mysli.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #298
    Użytkownik Awatar Noflattery
    Dołączył
    26-08-2004
    Postów
    376
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    shatter

    Nie wiedzialem, ze zeby zostac zuzlowcem trzeba byc rowniez poliglota. Jesli Ward jezdzilby w Niemczech, Danii, Rosji, Czechach to powinien mowic takze tymi jezykami ? Dorzucmy do tego Szwecje. Slyszales o czyms takim jak international language of business czy esperanto ?

    Szanse Falubazu byly male, Pieszczek przestal dobrze jechac, ale jakies malutkie byly i dopoki jedna druzyna nie rozwieje watpliwosci chocby matematycznych, dopoty takie decyzje beda mialy wplyw na wynik spotkania.
    Unia Tarnów

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noflattery za jego przydatny post!

    Falubaz (07-08-2015), zigi1976 (07-08-2015)

  34. Powrót do góry    #299
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noflattery Zobacz posta
    shatter

    Nie wiedzialem, ze zeby zostac zuzlowcem trzeba byc rowniez poliglota. Jesli Ward jezdzilby w Niemczech, Danii, Rosji, Czechach to powinien mowic takze tymi jezykami ? Dorzucmy do tego Szwecje. Slyszales o czyms takim jak international language of business czy esperanto ?
    Wystarczy byc przygotowanym (pisalem o manago) i nie miec pretensji do autochtona ze nie mowi w jego jezyku. Pracuje w Polsce wiec niech zapewni sobie komunikatywnosc w tym jezyku. Do nauki nikt go nie zmusza. Wystarczy placic komus kto bedzie posredniczyl a nie tlumaczyc sie glupio ze sie "dogadac nie mogl".

    /wiem ze "autochton" brzmi paskudnie (brrr co za okropny jezyk), bardziej pasowaloby "gospodarza" ale akurat kontekst by zaburzylo

    Pomijam juz fakt ze nie przypuszczam by na byl w stanie porozumiec sie w esparanto . Ale wdzieczny jestem ze jestes kolejuna osoba ktora powteirdza ze zuzel to juz nie sport tylko - jak to nazwales - business . Tez tak uwazam.
    Ostatnio edytowane przez shatter ; 07-08-2015 o 14:29

  35. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czepianie dla czepiania. Zawodnik wie, co chce sędziemu wyrzygać i najpierw sam poleci spróbować, dopiero nieco później doświadczając pewnego otrzeźwienia po emocjach.

    Że niby jak to ma wyglądać zgodnie z życzeniami?
    Jak wywiad z obcokrajowcem w przerwie, gdy najpierw reporter marudzi po polsku (zawodnik czeka), potem pyta zawodnika o coś, potem znów tłumaczy (zawodnik czeka) i tak dalej. Przecież to nie Frątczak wie jak się bronić tylko sam zawodnik.

  36. Powrót do góry    #301
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Czepianie dla czepiania. Zawodnik wie, co chce sędziemu wyrzygać i najpierw sam poleci spróbować, dopiero nieco później doświadczając pewnego otrzeźwienia po emocjach.
    To niech rzyga. Tylko niech nie ma pretensji ze druga strona go nie zrozumie. Tez nie wiem czego on sie czepia. Poki co - o ile sie domyslam - nie ma w regulaminie sedziowskim obowiazu znajomosci angielskiego.

    A przyklad z reporterem nietrafiony bo tam to reporter jest "petentem" i chce cos uzyskac, nie zawodnik. Tym samym to on musi zadbac o to by moc sie porozumiec.

  37. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Póki co, to Ty masz pretensje do zawodnika, który śmiał się poczuć pokrzywdzony
    Wynika z tego, że po meczu powinni zamknąć gębę na kłódkę, żeby był spokój

  38. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Dziwie sie,ze ktokolwiek marnuje czas na telefony do sedziego.
    Przeciez to i tak nic nie daje.
    Zrozumialbym ,gdyby chcieli mu konkretnie wygarnac,ale
    dzwonia,tlumacza sie,odkladaja sluchawke i ida jeszcze bardziej
    wku....i do swojego boksu.
    Bez sensu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Nigel (07-08-2015), młody_piernik (08-08-2015), sobotch (07-08-2015)

  40. Powrót do góry    #304
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,489
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Póki co, to Ty masz pretensje do zawodnika, który śmiał się poczuć pokrzywdzony
    Wynika z tego, że po meczu powinni zamknąć gębę na kłódkę, żeby był spokój
    Ward to już 100% falubaz więc jego obrona idzie na maksa. Darcy mógł i powinien czuć się pokrzywdzonym ale ta część o języku to już lekka kpina. W końcu kto do kogo przyjeżdża do pracy? Niedługo zażądają mszy w języku angielskim.

  41. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Demagogia, którą teraz próbujesz uprawiać, powinna być uwłaczająca nawet dla ciebie.
    Darcy Ward nadal ma na nazwisko Ward i co za tym idzie, sporo wody w Wiśle upłynie, zanim jego intelekt osiągnie poziom zadowalający.
    Fakt, że zmienił klub z gorszego na lepszy, jest jego sporym atutem. Jednak nie ma wiele wspólnego z normalną oceną zachowania zawodnika po biegu.
    Szkoda, że do wszystkiego musisz doszyć odpowiednią łatkę. To widać nieuleczalne

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    zigi1976 (07-08-2015)

  43. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    ja ******** jakie wy macie problemy. Zawodnicy mają pretensje bo czują się pokrzywdzeni decyzją tego cymbała na wieżyczce. Takie ich prawo, bo niesłuszne wykluczenia to dla nich utrata bardzo konkretnych pieniędzy. Wyniku meczu to nie wypaczyło i nikt tego nie sugeruje. Pieszczek ma jeszcze dodatkowe pretensje z czasów Wybrzeża gdy polecieli z ligi (już nawet nie pamiętam czy słuszne było to wykluczenie czy nie).
    Natomiast Najwer ma to do siebie że jeśli sędziuje mecze Falubazu to regularnie się myli na naszą niekorzyść i już dawno przestałem wierzyć w jego bezstronność. Całe szczęście nie dali mu w tym roku derbów do sędziowania.

  44. Powrót do góry    #307
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Demagogia, którą teraz próbujesz uprawiać, powinna być uwłaczająca nawet dla ciebie.
    Darcy Ward nadal ma na nazwisko Ward i co za tym idzie, sporo wody w Wiśle upłynie, zanim jego intelekt osiągnie poziom zadowalający.
    Fakt, że zmienił klub z gorszego na lepszy, jest jego sporym atutem. Jednak nie ma wiele wspólnego z normalną oceną zachowania zawodnika po biegu.
    Szkoda, że do wszystkiego musisz doszyć odpowiednią łatkę. To widać nieuleczalne
    A w jakim aspekcie Falubaz jest lepszy od Apatora???????????

  45. Powrót do góry    #308
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach

    icon16.gif

    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    A w jakim aspekcie Falubaz jest lepszy od Apatora???????????
    W przeciwieństwie do Falubazu, Apator to już tylko historia.

  46. Powrót do góry    #309
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,489
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    A w jakim aspekcie Falubaz jest lepszy od Apatora???????????
    A choćby w tym, że świetnie sobie radzą z problemem braku znajomości miejscowego języka przez zawodników. I wcale nie dlatego, że pracuje u nich najlepszy menago w Polsce.

  47. Powrót do góry    #310
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    ja ******** jakie wy macie problemy. Zawodnicy mają pretensje bo czują się pokrzywdzeni decyzją tego cymbała na wieżyczce. Takie ich prawo, bo niesłuszne wykluczenia to dla nich utrata bardzo konkretnych pieniędzy. Wyniku meczu to nie wypaczyło i nikt tego nie sugeruje. Pieszczek ma jeszcze dodatkowe pretensje z czasów Wybrzeża gdy polecieli z ligi (już nawet nie pamiętam czy słuszne było to wykluczenie czy nie).
    Natomiast Najwer ma to do siebie że jeśli sędziuje mecze Falubazu to regularnie się myli na naszą niekorzyść i już dawno przestałem wierzyć w jego bezstronność. Całe szczęście nie dali mu w tym roku derbów do sędziowania.

    łeeeee

    łeeeee


    łlłłłeeeee
    wszyscy przeciwko Falubazowi. Łeeeeeeeeee łiiiiiii

    Trzeba kupić jeszcze Golloba bo wszyscy na złość Falubazowi mają lepsze składy

    łeeeee

  48. Powrót do góry    #311
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    łeeeee

    łeeeee


    łlłłłeeeee
    wszyscy przeciwko Falubazowi. Łeeeeeeeeee łiiiiiii

    Trzeba kupić jeszcze Golloba bo wszyscy na złość Falubazowi mają lepsze składy

    łeeeee
    Nowy towar na mieście ?

  49. Powrót do góry    #312
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    A jak tam kibicowanie Wardowi wam poszło w Tarnowie "prawdziwi kibice"
    Mama nie pozwoliła jechać na mecz?
    Dlaczego na wyjeździe byli tylko Ci straszni kibole

    Krótka relacja z dzisiejszego meczu.
    Pod stadionem melduje się półgodziny przed meczem gdzie spotykam kilku kibiców z ZG. Jest problem z wejściem na stadion, nie ma przewidzianej kasy biletowej dla gości, a w Tarnowie wprowadzają nowy system biletowy więc jazda na całego po 500 osób czeka w kolejce po bilety przy kasach normalnie przeznaczonych dla kibiców gości(reszta kas jeszcze bardziej obłożona). Rozmowa z ochroną, a potem ich z klubem nic nie daje i musimy kupić tak jak reszta bilet. 18:15 a kolejka nawet nie drgnęła to napisałem na fanpage Unii Tarnów, że co innego miało być i, że robią z kibiców przyjezdnych jaja. Początkowa linia obrony, że nie jesteśmy grupą zorganizowaną pada po tym jak sami mi pisali o możliwości indywidualnego wejścia na sektor gości. Przepraszają za sytuację. Krótka wymiana wiadomości i obiecują pomoc w puszczeniu nas na sektor gości. Cała akcja kończy się dla nas szczęśliwie i dzięki reakcji osób prowadzących fanpage Unii, którzy kontaktują się z władzami klubu zostajemy wpuszczeni na stadion ZA DARMO. Wchodzimy na sektor po pierwszym biegu i oglądamy mecz do końca. Po meczu do naszego sektora podchodzi kiero z trenerem oraz tylko część zawodników z Krychą na czele któremu najbardziej dziękujemy za walkę. Nie wychodzą w ogóle: GW, AJ, KJ. Wracamy w nieciekawych humorach do aut gdzie za akcje z wejściem dostaję od pewnej pary piwo (jeśli to czytacie jeszcze raz dzięki )

    Podziękowania należą się również ekipie obsługującej fp Unii Tarnów
    http://www.forum.falubaz.com/viewtop...p=65461#p65461


    PS. Senator Robert Dowhan poszukiwany przez policję.

  50. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez fiolo Zobacz posta
    A w jakim aspekcie Falubaz jest lepszy od Apatora???????????
    Na to pytanie można odpowiedzieć w kilku różnych wariantach.

    1) wariant ogólny: w każdym
    2) wariant osobowy: kibice z Torunia zgodzą się, że zmiana klubu zrobi Wardowi dobrze (patrz: ****idołek, Darcy&Chris - love and piss)
    3) wariant kibicowski: kibice z Torunia ciągle narzekają, jaka u nich cienizna, podczas gdy kibice z Zielonej ewentualną cieniznę ciągle i bezapelacyjnie tłumaczą szkodliwymi warunkami zewnętrznymi (sam klub i zawodnicy są w porządku; mają tylko pecha).

    Myślę, że dostatecznie wyczerpałem temat

  51. Powrót do góry    #314
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    ja ******** jakie wy macie problemy. Zawodnicy mają pretensje bo czują się pokrzywdzeni decyzją tego cymbała na wieżyczce. Takie ich prawo, bo niesłuszne wykluczenia to dla nich utrata bardzo konkretnych pieniędzy. Wyniku meczu to nie wypaczyło i nikt tego nie sugeruje. Pieszczek ma jeszcze dodatkowe pretensje z czasów Wybrzeża gdy polecieli z ligi (już nawet nie pamiętam czy słuszne było to wykluczenie czy nie).
    Natomiast Najwer ma to do siebie że jeśli sędziuje mecze Falubazu to regularnie się myli na naszą niekorzyść i już dawno przestałem wierzyć w jego bezstronność. Całe szczęście nie dali mu w tym roku derbów do sędziowania.
    Sorry, ale już wymyślasz na siłę. Jak dla mnie w tym trzynastym wyścigu mogłyby trzy decyzje zapaść i jak dla mnie każda byłaby w porządku:
    - powtórka w czterech (no bo pierwszy łuk)
    - Ward out (bo uderzył Martina)
    - Vaculik out (bo się wyrżnął)

    A Boski Darcy już niech nie wymyśla z tym językiem obcym. Może to on by potrafił co nieco po polsku powiedzieć?
    Inna sprawa, że już to widzę, jak jakikolwiek sędzia po rozmowie z zawodnikiem zmienia swoją decyzję...
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 07-08-2015 o 20:05
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  52. Powrót do góry    #315
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    A jak tam kibicowanie Wardowi wam poszło w Tarnowie "prawdziwi kibice"
    Mama nie pozwoliła jechać na mecz?
    Dlaczego na wyjeździe byli tylko Ci straszni kibole


    http://www.forum.falubaz.com/viewtop...p=65461#p65461


    PS. Senator Robert Dowhan poszukiwany przez policję.
    Ci straszni kibole w Tarnowie byli w liczbie 0 a więc daj spokój z ta fałszywą propagandą

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •