Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 120

Wątek: IV kolejka Sparta Wrocław - GKM Grudziądz 10 maja, godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Tomek zdobył cztery punkty, ale pokonał tylko Milika, raz..
    screenshot-www.speedwaycenter.com 2015-05-10 19-00-21.png
    Ukryta zawartość - najlepsze statystyki.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Kolega Milik nie ma szacunku dla starszych ot co.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Świstak (10-05-2015)

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    powinno się go nauczyć respektu

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kolega Milik nie ma szacunku dla starszych ot co.
    Eeee, no przecież to własnie Milik okazał troszkę szacunku dla Golloba. Nikt inny
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Gruzdziadz i E-liga to chyba nie byl najlepszy pomysl . Ale tak to jest jak wpuszcza sie 1. ligowych sredniakow bo wielce "placa na czas"
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,712
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 388 w 215 postach
    Lepszego pomysłu nie było. Lepszy zespół, który te kilka meczów wygra, niż puste miejsce i pauzy co tydzień.

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Gruzdziadz i E-liga to chyba nie byl najlepszy pomysl . Ale tak to jest jak wpuszcza sie 1. ligowych sredniakow bo wielce "placa na czas"
    U siebie mogą powalczyć z każdym. Nie wszyscy muszą walczyć od razu o medale. Do niedawna bieniaminek przważnie odstawał składem od e-ligowców bardziej niż obecny Grudziądz.

    Wygrywając mecze u siebie, też mozna zapewnić sobie spokojne utrzymanie a nawet mistrzostwo.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cieniutko. Gollob na swoim poziomie, niestety drużyna równa do niego, w końcu lider.

  10. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Cieniutko. Gollob na swoim poziomie, niestety drużyna równa do niego, w końcu lider.
    No i po co te zlosliwosci, zreszta zupelnie nieuzasadnione?
    Gollob w trzech meczach ligowych zdobyl kolejno 9 ( w Lesznie), 10 (w Grudziadzu) i teraz 4. Co to w takim razie znaczy "na swoim poziomie"?
    Bardziej bym sie martwil uczestnikiem GP ktory na swoim torze w Gorzowie robi trzy punkty w czterech startach.

    PS
    Dziwi mnie tez dobry humor zielonogorzan.
    Dwa zwyciestwa u siebie, jedno z "sredniakiem pierwszoligowym" drugie z beniaminkiem.
    Poczekajmy jeszcze troche, moze Falubaz tez nam dostarczy powodow do kpin?

  11. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    No i po co te zlosliwosci, zreszta zupelnie nieuzasadnione?
    Gollob w trzech meczach ligowych zdobyl kolejno 9 ( w Lesznie), 10 (w Grudziadzu) i teraz 4. Co to w takim razie znaczy "na swoim poziomie"?
    Bardziej bym sie martwil uczestnikiem GP ktory na swoim torze w Gorzowie robi trzy punkty w czterech startach.

    PS
    Dziwi mnie tez dobry humor zielonogorzan.
    Dwa zwyciestwa u siebie, jedno z "sredniakiem pierwszoligowym" drugie z beniaminkiem.
    Poczekajmy jeszcze troche, moze Falubaz tez nam dostarczy powodow do kpin?
    O nie mamy wątpliwości że będziesz wtedy szczytował na forum. Jako nasz stały fan.

  12. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    O nie mamy wątpliwości że będziesz wtedy szczytował na forum. Jako nasz stały fan.
    No coz. Chyba mi nie odmowisz malego szczytowanka, zwlaszcza ze wy przezywacie tu teraz orgazm za orgazmem

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    j-rules (10-05-2015)

  14. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    No coz. Chyba mi nie odmowisz malego szczytowanka, zwlaszcza ze wy przezywacie tu teraz orgazm za orgazmem
    No pewno.

  15. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,113
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Sparta jest na progu sezonu przede wszystkim świetnie doposażona sprzętowo, to widać gołym okiem. Nie chce teraz gdybać, ale nie wiem po co Baron tak się podniecił w Rzeszowie po tym upadku Magica. Gdyby w głupi sposób nie zabił naszego momentum, może byśmy wywieźli z Rzeszowa korzystniejszy wynik niż 37 punktów i o bonus byłoby dużo łatwiej.

    Umówmy się - tylko hurra optymiści ogli wierzyć że Grudziądz posiadając taki inwentarz zawodników będzie groźny po za swoim torem, więc prawdziwy sprawdzian naszej formy dopiero w najbliższą niedziele.

  16. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Nie chce teraz gdybać, ale nie wiem po co Baron tak się podniecił w Rzeszowie po tym upadku Magica.
    Cóż, może stanęła mu przed oczami dłuższa przerwa Janowskiego co przy braku rezerwy i z/z miałoby opłakane skutki.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Na meczu, choć udostępniona dla kibiców tylko część stadionu, nie zjawił się komplet widzów. Porażka.
    Co robią, aby zmienić tendencję spadkową ? Dowalają kolejny sezon ścigania ze szprycą zabijającą przeciwnika na miejscu. Zdziwieni, że tylko Tai jeździ po dużej ? Mnie to wcale nie dziwi. Takie przygotowanie toru do sezonu/meczu dobije żużel we Wrocławiu. Nawet pomijając to, że Sparta ma świetny skład.
    Co z tego, że drużyna jest młoda, zadziorna, waleczna i skuteczna, jeżeli żużel jest gówniany ?

  18. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    pisałem juz o tym ze nalezy sie zastanowic by pogonic to co nie awansowało za obnizanie poziomu ligi w sina dal ! Najlepiej z pomysłodawca cegielską.
    Tak zenujacego poziomu dawno w elidze nie było ! Hańba i wstyd !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    pisałem juz o tym ze nalezy sie zastanowic by pogonic to co nie awansowało za obnizanie poziomu ligi w sina dal ! Najlepiej z pomysłodawca cegielską.
    Tak zenujacego poziomu dawno w elidze nie było ! Hańba i wstyd !
    Rzeczywiście. Niespełna rok to sporo czasu: Zielona Góra - Częstochowa 69:21 http://rlach.republika.pl/dmp/2014/zgcz_1.htm + Tarnów - Czewa 64:26 http://rlach.republika.pl/dmp/2014/tacz_1.htm

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Drapichrust (11-05-2015), Malin017 (11-05-2015), miles (12-05-2015)

  21. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Na meczu, choć udostępniona dla kibiców tylko część stadionu, nie zjawił się komplet widzów. Porażka.
    Co robią, aby zmienić tendencję spadkową ? Dowalają kolejny sezon ścigania ze szprycą zabijającą przeciwnika na miejscu. Zdziwieni, że tylko Tai jeździ po dużej ? Mnie to wcale nie dziwi. Takie przygotowanie toru do sezonu/meczu dobije żużel we Wrocławiu. Nawet pomijając to, że Sparta ma świetny skład.
    Co z tego, że drużyna jest młoda, zadziorna, waleczna i skuteczna, jeżeli żużel jest gówniany ?
    No tu bym się wstrzymał z oceną toru jeszcze. Zobaczymy jak pojada na tym torze inne ekipy. Wszyscy (włącznie ze mną) zachwyciliśmy się zwycięstwem GKM nad Stalą w Grudziądzu. A prawda może być bardziej bolesna. Może to Stal Gorzów jest beznadziejnie słaba i stąd ten wynik grudziądzan w meczu z Gorzowem. Co za tym idzie, może to jednak GKM jest drużyną zdecydowanie słabszą od WTS-u. I niezależnie jak wyglądałby tor we Wrocku to i tak chłopaki z Grudziądza dostali by łomot. Trzeba jeszcze ze dwie kolejki poczekać, zobaczyć jak zaprezentują się inne ekipy. I wtedy oceniać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tu bym się wstrzymał z oceną toru jeszcze. Zobaczymy jak pojada na tym torze inne ekipy. Wszyscy (włącznie ze mną) zachwyciliśmy się zwycięstwem GKM nad Stalą w Grudziądzu. A prawda może być bardziej bolesna. Może to Stal Gorzów jest beznadziejnie słaba i stąd ten wynik grudziądzan w meczu z Gorzowem. Co za tym idzie, może to jednak GKM jest drużyną zdecydowanie słabszą od WTS-u. I niezależnie jak wyglądałby tor we Wrocku to i tak chłopaki z Grudziądza dostali by łomot. Trzeba jeszcze ze dwie kolejki poczekać, zobaczyć jak zaprezentują się inne ekipy. I wtedy oceniać.
    Byłem na tym meczu, byłem też na wielu w ostatnich sezonach, bo studiuję we Wrocławiu i po prostu nic się nie zmieniło. Na tym torze jest nudno, lekko dziurawo, a skuteczne ataki po zewnętrznej części toru są zjawiskiem ponad naturalnym. Praktycznie nie da się wyjechać szerzej, aby napędzić się za rywalem, bo od razu dostaje się potężny strzał w twarz i klatę piersiową. Jedynym żużlowcem, który sobie z tym radzi jest Tai, ale on ma tak szybkie fury na tym torze, że nic mu nie jest straszne.

    Ta ocena nie bierze się z tego co widziałem tylko na ostatnim meczu. Ja już po prostu długo czekam i nie mogę uwierzyć, że nie da się tego toru przygotować. Albo majster dupa, albo trzeba by pomyśleć nad zmianą materiału, bo wiadomo, że z gówna bata się nie ukręci.

  23. Powrót do góry    #110
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Pięknie Tomcio G. zjechał z toru w jednym wyścigu. "D" jak defekt w programie wygląda lepiej niż "0". Skąd my to znamy...
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  24. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    W Studio TV też nie byli zadowoleni z poziomu meczu, więc chyba już do Wrocławia nie zawitają z transmisją.
    Zwłaszcza, że Gorzów czy Grudziądz gwarantują epickie zawody zawsze
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Ja pindolę, co ten Artiom wygaduje, za SF :

    Po zakończeniu spotkania we Wrocławiu Łaguta starał się jednak szukać pozytywów. Zdaniem Rosjanina, gospodarze mogli wygrać to spotkanie większą różnicą punktów. - Nawet nie wiem jaki był wynik meczu i ile przegraliśmy. 63:27? To nie jest dużo - stwierdził.


    Albo:

    Czy na podstawie tych meczów można wysunąć wniosek, że drużynie trudno będzie awansować do fazy play-off? - Myślę, że Grudziądz będzie walczyć o utrzymanie. Walka o coś więcej będzie naprawdę trudnym zadaniem - podsumował Łaguta.
    Podstawowy błąd jaki zrobili w Grudziądzu to fakt, że zbyt szybko ogłosili wszem i wobec, ze oni walczą tylko o utrzymanie. Było to wyraźnie widać we wczorajszym meczu. Tym zawodnikom, z Gollobem na czele, po prostu nie chce się walczyć na wyjeździe. Oni z góry czują się rozgrzeszeni. Ale bezczelność Artioma mnie rozbraja, no pewnie, 63 - 27 to nie jest dużo. Zawsze mogło być 75 - 15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    27 to nie jest duzo, wiec gdzie Artiom sklamal?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    27 to nie jest duzo, wiec gdzie Artiom sklamal?
    Hmm, a kto twierdzi, że w ogóle kłamał ?

    Znowu czegoś nie zrozumiałeś ?

    To już uciążliwe się staje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    skrót myslowy cie przerasta? Bo do sedna cos sie odniesc nie chcesz. Kontekstu nie umiesz wylapac?

    Zadam wiec pytanie wprost, jak prostakowi: Czym cie tak rozbawil, skoro przyznal, ze 27 to malo?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    vicar (11-05-2015)

  30. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    skrót myslowy cie przerasta? Bo do sedna cos sie odniesc nie chcesz. Kontekstu nie umiesz wylapac?

    Zadam wiec pytanie wprost, jak prostakowi: Czym cie tak rozbawil, skoro przyznal, ze 27 to malo?
    Boże, widzisz a nie grzmisz. Nie chce mi się już z tobą gadać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #117
    Początkujący Awatar I love Bydgoszcz
    Dołączył
    11-05-2015
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 8 w 4 postach

    Artiom żużlowiec naszych czasów

    Artiom Łaguta jest idealnym przykładem zawodnika który nie mając ani wielkiego talentu ani waleczności do maksimum wykorzystuje żużel do zarabiania pieniędzy.
    Wychowany na "betonie" w Dyneburgu umiejący do perfekcji ustawić motory na twarde tory.
    W 2012 w bydgoszczy gdzie tor był mocno przyczepny (pamiętny lany poniedziałek z falubazem gdzie protas, holta jechali prosto) zawodził prawie cały sezon.
    Ale już w meczu z gdańskiem gdzie tor był "betonowy" woził niezwykle skutecznego w tym sezonie Nikiego Pedersena.
    Idealnie się odnalazł na betonie Cieślaka w tarnowie (2013 - średnia w domu 2,34 2014- średnia w domu 2,58).
    Natomiast poniżej wyjazdy do Gorzowa Palucha i Leszna Jankowskiego:
    2013
    Leszno - 3,2,0,1
    Gorzów - 1,0,0,d
    2014
    Leszno - 3,0,0
    Gorzów - 0,1,0

    Plus co jakiś czas słabszy występ jak silniki przed remontem czy jeżeli już mu się zdaży upadek i utrata silnika.
    Biznesmen z niego super przy tak drogim sporcie jakim jest żużel (mała inwestycja w sprzęt - duży zysk).
    Jak zaczną wygrywać zawodnicy z poldemami co spowoduje robienie przyczepnych torów będzie po tym panu z głupawym uśmieszkiem.

  32. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Hmmm ... coś w tym może być. Nie mam teraz czasu szukać konkretnych wyników, ale kojarzy mi się, że jak jeździł u nas z bratem (co lubi bardziej pod koło) to razem nigdy rewelacyjnie się nie pokazali. Punkty trzaskał albo jeden albo drugi.

    P.S.

    Sorry, witamy na Forum!

  33. Powrót do góry    #119
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Gruzdziadz i E-liga to chyba nie byl najlepszy pomysl . Ale tak to jest jak wpuszcza sie 1. ligowych sredniakow bo wielce "placa na czas"
    No pewnie! Lepiej dopuszczać ligowych bankrutów którzy jadą juniorami i dostają do 20 . GKM pierwszoligowy średniak? Ostatnie 3 sezony 2,2 i 3 miejsce. Walka o awans , ale zawsze znalazł się jakiś klub który musiał awansować "za wszelką cenę"

    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    pisałem juz o tym ze nalezy sie zastanowic by pogonic to co nie awansowało za obnizanie poziomu ligi w sina dal ! Najlepiej z pomysłodawca cegielską.
    Tak zenujacego poziomu dawno w elidze nie było ! Hańba i wstyd !
    Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje , ale czego więcej można się spodziewać po osobie mającej w avatarze herb sracovii

  34. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Łaguta to typowy przyklad goscia, ktory moglby jedynie rowy kopac gdyby nie sport. Nieskalanie mysla promieniuje od niego na pare kilometrow - najpierw mowi, ze jedzie slabo, bo silniki zuzyl w innych zawodach, teraz, ze nie mial sily jechac w ostatnim biegu. Po takiej wypowiedzi powinien dostac z 50 tysiecy kary co najmniej za bycie nieprzygotowanym do zawodow.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •