Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 575

Wątek: IV kolejka : Stal Gorzów - Unia Leszno , 10 maja godz. 19.30.

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Mam również jakieś takie nieodparte przekonanie, że Gorzów wygra i to 50:40 lub 49:41.
    Naprawdę, nie chce mi się wierzyć w zwycięstwo Unii. Gorzów jest zbyt obs**ny przed tym meczem - Stal pojedzie skoncentrowana na 200% i wygra w dobrym stylu.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Mam również jakieś takie nieodparte przekonanie, że Gorzów wygra i to 50:40 lub 49:41.
    Naprawdę, nie chce mi się wierzyć w zwycięstwo Unii. Gorzów jest zbyt obs**ny przed tym meczem - Stal pojedzie skoncentrowana na 200% i wygra w dobrym stylu.
    Sama koncentracja może nie wystarczyć. Tak patrząc na ostatnie występy jednych i drugich, to wydaje się, że Unia ma więcej argumentów.

    Stal może uratować tylko atut własnego toru i tu należy upatrywać szansy, że Stalowcy będą sklejeni z torem na maksa.

    Stal musi to wygrać i presja bedzie spora, Unia pojedzie bez ciśnienia i to może też zaważyć na wyniku.
    Presja wyniku bardziej przeszkadza niż pomaga.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Prędzej bym uwierzył w porażkę Stali, gdyby np. była odwrotna sytuacja: Gorzów wygrywa 1/2 lub oba wyjazdy, a Leszno ledwo, ledwo oba mecze u siebie.
    Już w historii gorzowskiego żużla było parę takich momentów, gdy stalowcy byli bardzo pewni siebie przed danym meczem, a kończyło się gongiem.
    Przykłady:
    Gorzów - Gniezno 41:49 (1998)
    Gorzów- Ostrów 42:48 (2005`)
    Gorzów- Zielona Góra 43:46 (2010)
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,846
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Sama koncentracja może nie wystarczyć. Tak patrząc na ostatnie występy jednych i drugich, to wydaje się, że Unia ma więcej argumentów.

    Stal może uratować tylko atut własnego toru i tu należy upatrywać szansy, że Stalowcy będą sklejeni z torem na maksa.

    Stal musi to wygrać i presja bedzie spora, Unia pojedzie bez ciśnienia i to może też zaważyć na wyniku.
    Presja wyniku bardziej przeszkadza niż pomaga.
    No tak, tylko trzeba zauważyć, że Unia te "argumenty" pokazywała na swoim domowym torze. Stal, przeciwnie na torach rywali. Czyli wiemy, że nic nie wiemy. Ani Unia nie wygrywała swoich meczy jakąś miażdżącą przewagą ani Stal nie polegała równie miażdżącym wynikiem. Tutaj każdy wynik jest możliwy. Żaden mnie nie zaskoczy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    To, że każdy wynik jest możliwy to pełna zgoda.

    Trzeba też spojrzeć na wyniki nie tylko z naszej ligi gdzie Uniści też prezentowali niezłą forme.

    Pewniaka w tym meczu nie ma. Jedni i drudzy mogą wygrać.

    Unimil.

    Pewniaki nie raz dostawali lanie od teoretycznie słabszych. Pod duża presją też nie jeden dostał w tyte.

    Na ta chwile ciężko stwierdzić kto jest tu faworytem, ale Gorzów jak nikt inny posiada atut własnego toru i to Oni muszą to wygrać, bo zacznie się robić gorąco.
    Jak Stalowcy żle wejdą w mecz i bedzie nerwowo, to wygrana może odjechać.

    Oby tylko Paluch nie popsuł tego fajnie zapowiadającego się widowiska.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 03-05-2015 o 19:59
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Po tym sparingu, z co by nie bądź, zbieraniną na poziomie obecnego Startu Gniezno, jestem nieco spokojniejszy o wynik. Mam przeczucie, że juniorzy z Iversenem pojadą świetnie, swoje zrobi Kasprzak z Matejem i Leszno przegra.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jak masz taką czutke, to postaw u buka sumke z trzema zerami.

    Ewentualna wtopa, skutecznie wybije Ci z głowy sugerowaniem się takimi meczykami jak ten dziś.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Prędzej bym uwierzył w porażkę Stali, gdyby np. była odwrotna sytuacja: Gorzów wygrywa 1/2 lub oba wyjazdy, a Leszno ledwo, ledwo oba mecze u siebie.
    Już w historii gorzowskiego żużla było parę takich momentów, gdy stalowcy byli bardzo pewni siebie przed danym meczem, a kończyło się gongiem.
    Przykłady:
    Gorzów - Gniezno 41:49 (1998)
    Gorzów- Ostrów 42:48 (2005`)
    Gorzów- Zielona Góra 43:46 (2010)
    Kolejny tutaj - http://rlach.republika.pl/dmp/2012/gole_1.htm
    Tego nikt się nie spodziewał, Stal wygrywała jak leci, Unia przyjechała z 4 juniorami ( + deszczyk ) i wygrała po *****... meczu.

    Obecnego wyniku nie odważyłbym się typować. Dlaczego? Bo nie wiadomo jak pojadą Kasprzak i Iversen.
    Od tej dójki zależy w Stali najwięcej, jeśli zawalą - reszta nie nadgoni. Gdy pojadą jak w ost. sezonie - przechylą szalę na stronę Stali.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Za wcześnie na typowanie, do meczu sporo czasu jeszcze. Ale przeczucia mam podobne jak kolega Unimil. Gorzów musi i dlatego wygra.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    W sporcie, w którym atut własnego toru odgrywa tak wielką rolę, mistrz Polski w niezmienionym składzie musi być faworytem każdego meczu u siebie. Unia niby mocna, ale mam przeczucie, że ktoś z kwartetu Pawliccy-Emil-Nicki zawali to spotkanie i zakończy się ono ok. 10pkt zwycięstwem Stali.
    Atut wlasnego toru ma sie wtedy jak sie jest w miare dobrej formie.Dzieki znajomosci sciezek czy dopasowania,mozna ugrac te dwa-trzy punkty wiecej.
    Nie odbieram szans,ale oprocz Zmarzlika wszyscy Stalowcy sa pod forma a to wrozy klopoty nawet na wlasnym torze.
    Z taka dyspozycja jaka prezentuja zawodnicy z Gorzowa,o mistrzostwie Polski nie byloby mowy.
    To jest niby ta sama druzyna ale poki co o zupelnie innej klasie sportowej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Mam również jakieś takie nieodparte przekonanie, że Gorzów wygra i to 50:40 lub 49:41.
    Naprawdę, nie chce mi się wierzyć w zwycięstwo Unii. Gorzów jest zbyt obs**ny przed tym meczem - Stal pojedzie skoncentrowana na 200% i wygra w dobrym stylu.



    Twoje niby przekonanie to nic innego jak zyczeniowe myślenie poparte jakąś niechęcią do UL ot cala historia

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jak masz taką czutke, to postaw u buka sumke z trzema zerami.

    Ewentualna wtopa, skutecznie wybije Ci z głowy sugerowaniem się takimi meczykami jak ten dziś.
    nie no dzisiaj Stal pokazała klasę,,,,wynik idzie w świat

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    nie no dzisiaj Stal pokazała klasę,,,,wynik idzie w świat

    11150754_1439119016383812_3567965060871329836_n.jpg


    Marcin Nowak MVP ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Twoje niby przekonanie to nic innego jak zyczeniowe myślenie poparte jakąś niechęcią do UL ot cala historia
    https://www.youtube.com/watch?v=PlrkhAnvdcM
    Możesz to uznać za ripostę.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    52:38

    Komentarze po meczu:
    -Emil nie jest w pelni sprawny,
    -Musielakowi nie pasuje wyjatkowo ten tor,
    -Przemek jest w niesamowitej formie, tylko zdarzyl mu sie jeden slabszy wystep,
    -Piotrka zjadla presja, bo za bardzo chce,
    -Smektała jeszcze sie nie rozjezdzil, ale na pewno to zrobi juz zaraz,
    -Skornicki zle zestawil sklad,
    -Paluch narobil dziur,
    -bylismy lepsi, tylko zle rozgrywalismy pierwszy luk.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NaveoN za jego przydatny post!

    Shogun90 (04-05-2015)

  17. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Na dzień dzisiejszy, patrząc na obecną dyspozycję poszczególnych zawodników, każde inne rozwiązanie jak zwycięstwo JEDYNEJ uznam za dużą sensacje!!!

    Tyle w temacie meczu na ten moment.

  18. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Gosc ma 85 wpisow na forum i każdy hejtujacy zawodnikow z ZG i Leszna. Niezly musi miec ból dupy ten kolo

    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=PlrkhAnvdcM
    Możesz to uznać za ripostę.
    CZy wy tez mozecie ogladac ten filmik bez dzwieku a i tak w głowie wiecie jak to wszystko brzmi ?

  19. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Kasprzak i jego pamiętna ustawka w Lesznie. Wierzę, że to nie była tylko jego koleina. Stal ma nóż na gardle, Leszno krzywdy nie zrobi.
    Na dodatek Emil nie pojedzie - w ostatniej chwili się okaże, że jednak boli go obojczyk. 52-38 po jokerach i innych tam RT.
    UNSCARED

  20. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Na dzień dzisiejszy, patrząc na obecną dyspozycję poszczególnych zawodników, każde inne rozwiązanie jak zwycięstwo JEDYNEJ uznam za dużą sensacje!!!

    Tyle w temacie meczu na ten moment.
    Jak niewiele trzeba, żeby kibic wypadł z koleiny zdrowego rozsądku.
    Wystarczą dwie łatwe wygrane z drużynami, które kariery na wyjazdach nie zrobią oraz kilka solidnych występów leszczyńskich asów w zawodach towarzyskich bądź naszpikowanych gwiazdami żużla ćwierćfinałach SGP, aby radośnie wypierdnąć powyżej zacytowaną chmurkę.

    Zbliżający się mecz to zupełnie inna bajka. To będzie prawdziwy sprawdzian dla Byków, gdyż z tak zdeterminowanym przeciwnikiem jakim aktualnie jest Stal Leszno jeszcze w tym sezonie nie jechało.
    Nie wiem czy na postawę Leszna większy wpływ będzie miała chęć zadośćuczynienia za zeszłoroczny prezent Kapitana Krzysia (za który został "znienawidzony" w Toruniu), czy też błędna kalkulacja o słabości Stali, w każdym razie wynik omawianego meczu będzie ciosem dla leszczyńskich kibiców.

    Stal walczy o podtrzymanie kibiców gorzowskich w stanie "snu o potędze", a co za tym idzie o frekwencję na kolejnych meczach (zwłaszcza z "mniej atrakcyjnymi" drużynami) i o realizację przedsezonowych założeń budżetowych. Jest to tak silna motywacja, że zawodnicy leszczyńscy mogą jej tylko pozazdrościć kolegom z Gorzowa.
    Mój typ 53-37.
    Ostatnio edytowane przez wladcamuch ; 04-05-2015 o 23:11

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wladcamuch za jego przydatny post!

    kingpin (05-05-2015)

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jak władcamuch mowi, tak musi byc. Juz się przekonaliśmy w innych wątkach

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (05-05-2015)

  24. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    No niestety. Nie mam dla Was kibice GKM-u dobrych wieści. Będzie wpieprz i to solidny. Stal po porażce w Tarnowie nie zamierza ponownie przegrywać tym razem z nie najmocniejszym beniaminkiem. Szanuję i lubię Wasz klub, barwy klubowe też się zgadzają, ale w walce o punkty wyższość Stali będzie widoczna. Zakładam, że Wasze oczekiwania co do wyniku meczu są inne, ale zapewniam Was są to tylko Wasze czcze życzenia. Laikowi lub nieobiektywnemu kibicowi jakim Wy w tym momencie jesteście może się wydawać, że z formą zawodników Stali jest coś nie teges. Forma Stalowców idzie w górę tak samo jak ich motywacja. Zapewne Artiom czy Buczek będą wygrywać pojedyncze biegi, być może nawet Gallop jeden z biegów rozstrzygnie na swoją korzyść, ale suma sumarum drużynowo nie będzie niespodzianki.
    Do zobaczyska.
    do zobaczyska!
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wladca,
    to jest watek dotyczacy meczu ligowego z Unia Leszno a nie potyczki Stal Gorzow - Przyjaciele KK.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-05-2015 o 06:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-05-2015), kapitan bomba (06-05-2015)

  27. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    wladcamuch
    Nie wiem czy na postawę Leszna większy wpływ będzie miała chęć zadośćuczynienia za zeszłoroczny prezent Kapitana Krzysia
    Wmawiaj sobie dalej, Golloba też pewnie przepuścił w Grudziądzu. Kasper równie dobrze potrafi czasami zrobić akcję na "whow" jak i najprymitywniejszego bombla. A że wam się do teorii układa, to już dla jest wystarczające, ale nie dla prawdy.
    A może tak, "Zmarzlikowi jego faule w ramach ogólnego faworyzowania puszczane są płazem prze sędziów", udowodnij że nie mam racji.

    Permanentnym sen o potędze, niech pozostanie snem. Ciekawe będzie skonfrontowanie liderów i drugiej lini. W której lini Stał będzie miała przewagę. Na pewno na pozycji drugiego juniora, a to dużo.

  28. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    wladcamuch


    A może tak, "Zmarzlikowi jego faule w ramach ogólnego faworyzowania puszczane są płazem prze sędziów", udowodnij że nie mam racji.
    Ale niektórych boli ten Zmarzlik... To chyba jeszcze po zeszłorocznych finałach zostało Spokojnie, na razie żadnego meczu Unii nie było w telewizji, jeszcze zdążą komentatorzy NC+ nachwalić się również braci P

  29. Powrót do góry    #70
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Co wy macie z tym prezentem/koleina kasprzaka.
    Przeciez nawet jakby tamten bieg wygral i caly mecz wygralby Gorzow to i tak nie mialo to wplywu na 4 miejsce Unii i awans do PO.

    Większy prezent kilku druzynom zrobili tchórze z Torunia.


    Wysłane z Commodore C64

  30. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Typowanie można dopiero zacząć dziś od ok. 21.00.
    Wchodzi do gry liga szwedzka - kosiarz kontuzji.

    Dalej, ważnym elementem będzie to, czy zawody będą miały status zagrożonych.

  31. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Jak niewiele trzeba, żeby kibic wypadł z koleiny zdrowego rozsądku.
    Wystarczą dwie łatwe wygrane z drużynami, które kariery na wyjazdach nie zrobią oraz kilka solidnych występów leszczyńskich asów w zawodach towarzyskich bądź naszpikowanych gwiazdami żużla ćwierćfinałach SGP, aby radośnie wypierdnąć powyżej zacytowaną chmurkę.

    Zbliżający się mecz to zupełnie inna bajka. To będzie prawdziwy sprawdzian dla Byków, gdyż z tak zdeterminowanym przeciwnikiem jakim aktualnie jest Stal Leszno jeszcze w tym sezonie nie jechało.
    Nie wiem czy na postawę Leszna większy wpływ będzie miała chęć zadośćuczynienia za zeszłoroczny prezent Kapitana Krzysia (za który został "znienawidzony" w Toruniu), czy też błędna kalkulacja o słabości Stali, w każdym razie wynik omawianego meczu będzie ciosem dla leszczyńskich kibiców.

    Stal walczy o podtrzymanie kibiców gorzowskich w stanie "snu o potędze", a co za tym idzie o frekwencję na kolejnych meczach (zwłaszcza z "mniej atrakcyjnymi" drużynami) i o realizację przedsezonowych założeń budżetowych. Jest to tak silna motywacja, że zawodnicy leszczyńscy mogą jej tylko pozazdrościć kolegom z Gorzowa.
    Mój typ 53-37.



    Odpowiadając na post Welny od razu przeszedles w zaklamanie mówiąc wszystkim jaka to Stal jest hiper mocna. Rozbawiles mnie do lez

  32. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wystarczy że jeden świeży typers zarzuci lekką napinkę i już widać stado odpowiedzi mających rację Moje gratulacje

    Co do meczu, pewnie jakieś 8-10 dla Gorzowa, Pavlica już w Lesznie nie ma, jak doskonale wiemy

  33. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wladca,
    to jest watek dotyczacy meczu ligowego z Unia Leszno a nie potyczki Stal Gorzow - Przyjaciele KK.
    Ale trzeba przyznać, że chłopak jest konsekwentny w tych swoich typowaniach
    Ciekawe czy w razie kolejnej wtopy Stali, po meczu wybrnie równie zgrabnie co z wyniku z GKM

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kingpin (06-05-2015)

  35. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    21-03-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Na dziś dzień jedziemy bez Toffika.Chłopaki :Nicki,Emil i bracia robią 40 pkt. Reszta robi przewagę.czy wystarczy,okaże się niebawem!

  36. Powrót do góry    #76
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    To dorzucę trochę też od siebie żeby nie było, że w wątku o meczu Stali i Unii tyle wypowiedzi falubazów i pierników. Rozumiem, że nie możecie się doczekać meczu ale chłopaki spokojnie. W niedzielę, jak co kolejkę będziecie mogli sobie obejrzeć mecz Stali w TV w domowym zaciszu

    A tak na serio to wszystko wskazuje na to, że to chyba najtrudniejszy mecz Stali w tym sezonie u siebie w zasadniczej. Przed sezonem wiadomo było, że Leszno i Zielona będą głównymi faworytami do złota, tymi tzw. dream-teamami, więc siłą rzeczy te 2 mecze u siebie dla Stali musiały być, przynajmniej teoretycznie najtrudniejsze. W tym momencie z Lesznem dochodzi jeszcze ta nieudana inauguracja ligi w naszym wykonaniu i siłą rzeczy ogromna nerwówka przed niedzielnym meczem. Także, pomijając kontuzje, gorzej chyba być nie mogło. Ale, może wbrew rozumowi, a bardziej sercem, jestem dziwnie spokojny o zwycięstwo Stali. Tyle w temacie z mojej strony kto wygra mecz.

    Wynik to niestety gorsza sprawa. Marzy mi się zdobycie prze Stal 53,54 punktów i odniesienie pewnego zwycięstwa, takiego które zamknęłoby usta malkontentom ale obawiam się, że skończy się w okolicy 47 pkt i znowu będzie dużo niewiadomych. Ameryki nie odkryję, mnóstwo zależeć będzie od Iversena. Reszta powinna pojechać na swoim ubiegłorocznym poziomie (łącznie z Krzysiem, no ewentualnie zbliżonym poziomie ), ale jak NKI zawali to będzie mecz na strasznym styku, tym bardziej, że ten demonizowany przez wszystkich (szczególnie dawnych wyznawców Piotra Żyto) tor, który przygotowuje Paluch wydaje mi się, że najmniej kłopotów ze wszystkich drużyn, które przyjadą na Jancarza w tym roku, przysporzy właśnie Unii. Tam Adasiów Strzelców nie ma.

    Tak czy siak zapowiada się prawdziwy hit kolejki. Oby nic tego nie *********ło.

  37. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    haryztybetu.

    Jeżeli cos miałoby spiepszyć to widowisko, to może to być tylko jeden człowiek. To wasz instruktor i specjalista od toru.

    Raczej żadna plaga egipska nie spadnie na Gorzów, bo takie rzeczy to tylko na derbach.
    Takze trzeba liczyć na to, że pewien instruktor nie zapragnie zgarnąć punktów meczowych kosztem zdrowia zawodników i bedzie można obejrzeć fajny meczyk.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #78
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    haryztybetu.

    Jeżeli cos miałoby spiepszyć to widowisko, to może to być tylko jeden człowiek. To wasz instruktor i specjalista od toru.
    Miałem raczej na myśli pogodę, która chyba może trochę bardziej namieszać

  39. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Zaczynam poważnie bać się o wynik spotkania, bo Jasiu Krzystyniak przewiduje wygraną Jedynej..

  40. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez haryztybetu Zobacz posta
    Miałem raczej na myśli pogodę, która chyba może trochę bardziej namieszać
    A tam pogoda, jeżeli ma padać to ubić tor na maxa i trzymać Palucha z dala od toru, to mecz odbędzie się na 100%.
    A najlepiej to niech komisarz już w piątek zasiądzie na trybunach i obserwuje poczynania.

    Instruktor ma nóż na gardle i mogą mu przychodzić do głowy różne pomysły, żeby tylko 2 pkt meczowe wpadły.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-05-2015 o 13:13
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez haryztybetu Zobacz posta
    Miałem raczej na myśli pogodę, która chyba może trochę bardziej namieszać
    Szczególnie selektywne opady deszczu na zacienionym łuku ...

  42. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Jedziemy z Musielakiem pod trójką. Shamek pod czwórką.

  43. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Musielak jest w składzie, ale przecież można dokonać 2 zmian, więc tak naprawdę wszystko okaże się w niedzielę...

    pozdr

  44. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    THJ pod 2, a Zengi pod 3? Skóra coś chyba jeszcze zamiesza...

  45. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    THJ pod 2, a Zengi pod 3? Skóra coś chyba jeszcze zamiesza...
    Też mi się tak zdaje. Jonasson wskoczy pod "2", a pod "3" jako prowadzący parę będzie Zen.

    Choć dalej mam nadzieję, że jednak Tobiasza zobaczę na Jancarzu.

  46. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Plaga Egipska to będzie jak Dowhan naśle na Zawarcie komisarzy prosto z Torunia.Tam jest taki Sławek Kryjom co niby jest zły a czasem dobry...to zależy kogo akurat całuje po jądrach Na tor nikt nie powinien narzekać.Unia to twarde chłopaki,z bronami na co dzień mają do czynienia,nie uciekną.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  47. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    THJ pod 2, a Zengi pod 3? Skóra coś chyba jeszcze zamiesza...
    Też tak przewiduję ..a może by tak Thomasa pod 3 ?? para Thomas -Przemo? moze być ciekawie

  48. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Też tak przewiduję ..a może by tak Thomasa pod 3 ?? para Thomas -Przemo? moze być ciekawie
    Skóra ściągnał THJ po to aby jeździł w parze z Dzikiem i tutaj nic się nie zmieni.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    ale jesli zengi w tym meczu nie pojedzie to bedzie... nie fer . chlopak moze bez szalu ale dwa rowne mecze w polsce...i przyzwoity zdobycze punktowe. moze nie swoj ale widac ze daje nawet kopy z siebie zeby jakis punkt zdobyc. cos mi sie wydaje ze jesli nie bedzie jakies kontuzji ... pfu pfu do meczu . to pojawi sie i zengi tjh
    pyra

  50. Powrót do góry    #90
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Niedawno ktoś pisał, że Zmarzlik nigdy nie dostał W za spowodowanie upadku

    Z wczorajszej Eliteserien:

    Zmarzlik tries way too hard and takes Larsen down. Zmarzlik is excluded and given a warning for dangerous riding. A logical decision in the eyes of this writer.
    Ostatnio Bartek naprawdę przesadza.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •