Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 242 z 242

Wątek: III kolejka: GKM Grudziądz - MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów 26.04 g. 19.30

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Wysmiac kogos - to chyba najlepsza "bron" naszych czasow.
    Ja sie wcale nie czepiam, ale smiech mnie ogarnia jak najbardziej. Zreszta, byla to zwykla proba napinki, a ze ubrana w jakies tam delikatniejsze slowa.. co za roznica?
    zycie najlepiej zweryfikowalo "ekspertyzy" kolegi wladcamuch, a ze mnie osobiscie bawi jak ktos pierniczy takie bezpodstawne glupotki w imie wiary w swoich - no coz, lubie jak taki ktos zderza sie ze sciana zwana rzeczywistocia
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #227
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wysmiac kogos - to chyba najlepsza "bron" naszych czasow.
    Ja sie wcale nie czepiam, ale smiech mnie ogarnia jak najbardziej. Zreszta, byla to zwykla proba napinki, a ze ubrana w jakies tam delikatniejsze slowa.. co za roznica?
    zycie najlepiej zweryfikowalo "ekspertyzy" kolegi wladcamuch, a ze mnie osobiscie bawi jak ktos pierniczy takie bezpodstawne glupotki w imie wiary w swoich - no coz, lubie jak taki ktos zderza sie ze sciana zwana rzeczywistocia
    Jezus Maria. Konsylium się zebrało, postawiło diagnozę i zastosowało terapię zaproponowaną przez konsyliarza j-rules : "wyśmiać kogoś", "śmiech mnie ogarnia".
    Zapewniam Was szkoda waszego czasu, "ten przypadek nie jest tego wart".
    Wierzę w swoich i jestem pełen optymizmu, taki sam byłem jak pięć lat Stal tułała się po torach pierwszej ligi i co nie okazało się to słuszne? W ciągu ostatnich czterech sezonów Stal była trzy razy na pudle DMP.
    Uważam, że konsylium jest w pełni kompetentne, brak mu tylko dystansu, zwłaszcza czasowego i zobaczymy kto się zderzy ze ścianą zwaną rzeczywistością na koniec rozgrywek : Stal Gorzów czy GKM Grudziądz.

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,507
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    zobaczymy kto się zderzy ze ścianą zwaną rzeczywistością na koniec rozgrywek : Stal Gorzów czy GKM Grudziądz.
    Jak dla mnie to cele tych 2 drużyn na sezon 2015 sa całkowicie inne. Dla zarzadu GKM samo utrzymanie się w lidze na pozycji 5-6 bedzie pewnie wiekszym sukcesem niż 3-4 miejsce dla zarzadu Gorzowa po zdobyciu złota. Patrzac 10 lat wstecz to pamietam zarowno jakie to uczucie utrzymac sie w lidze bedac benjaminkiem oraz zasmakować 4 miejsca tuż po zdobyciu złotego medalu.
    GKM pewnie sporo mniejszy budzet, budowanie składu z "resztek" na ostatnia chwile. Stal Gorzow na własne życzenie nie zmieniała złotego składu wierząc, że powtórzy bądź zbliży się do sukcesu z zeszłego roku.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    j-rules (28-04-2015), kingpin (28-04-2015)

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Jezus Maria. Konsylium się zebrało, postawiło diagnozę i zastosowało terapię zaproponowaną przez konsyliarza j-rules : "wyśmiać kogoś", "śmiech mnie ogarnia".
    Zapewniam Was szkoda waszego czasu, "ten przypadek nie jest tego wart".
    Wierzę w swoich i jestem pełen optymizmu, taki sam byłem jak pięć lat Stal tułała się po torach pierwszej ligi i co nie okazało się to słuszne? W ciągu ostatnich czterech sezonów Stal była trzy razy na pudle DMP.
    Uważam, że konsylium jest w pełni kompetentne, brak mu tylko dystansu, zwłaszcza czasowego i zobaczymy kto się zderzy ze ścianą zwaną rzeczywistością na koniec rozgrywek : Stal Gorzów czy GKM Grudziądz.
    Nie Jezuskuj, tylko przeczytaj swoj komentarz, ktory po meczu mogl wywolac tylko usmiech.
    To nie nam brakuje dystansu, ktory tak nam zalecasz.

    Badz pelen optymizmu, nie widze w tym zadnego problemu. ale musisz "udzwignac" pewne konsekwencje swoich wpisow. Chyba, ze chcesz to forum sprowadzic do forum typowego dla onetu, albo SF - czyli kazdy sie przekrzykuje Stal mistrz, Apator mistrz, Unia mistrz i na kolana.

    Radze sie wiec posmiac ze swojej "wtopki" bo jest z czego zamiast sie tlumaczyc jak to wiara czyni Cie lepszym od nas.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    dillinger (28-04-2015), kingpin (28-04-2015)

  7. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Krzyczacy Apator mistrz to prorocy,reszta to zwykli krzykacze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #231
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Krzyczacy Apator mistrz to prorocy,reszta to zwykli krzykacze.
    Jezusku. Ale drętwe

    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Jezusku. Ale drętwe
    Chciałem napisać drętwe towarzystwo. Kibic cieszy się z mistrzostwa po 31 latach, w związku z czym chciał się trochę ponapinać, a i tak zepsują mu tą przyjemność.

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No cóż, miałeś na to cały sezon ogórkowy, teraz wracamy do szarej i ponurej 31-letniej rzeczywistości

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Wladcamuch

    Kariere na forum zaczynasz z przytupem.
    Juz w swoim 13 poscie prowadzisz dialog z samym soba.
    Mamy tu juz takiego asa,ale On potrzebowal na takie jazdy kilka lat i ponad 10.000 postow.
    Czapki z glow.

    Pozdr. Mariusz.
    To jakis Twoj krewniak z Zawarcia?

    ps.

    Pomyliles "edycje" z "odpowiedz z cytatem".
    Popraw,bo dosc komicznie wyglada.
    Pozdr.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-04-2015 o 20:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak dla mnie to cele tych 2 drużyn na sezon 2015 sa całkowicie inne. Dla zarzadu GKM samo utrzymanie się w lidze na pozycji 5-6 bedzie pewnie wiekszym sukcesem niż 3-4 miejsce dla zarzadu Gorzowa po zdobyciu złota. Patrzac 10 lat wstecz to pamietam zarowno jakie to uczucie utrzymac sie w lidze bedac benjaminkiem oraz zasmakować 4 miejsca tuż po zdobyciu złotego medalu.
    GKM pewnie sporo mniejszy budzet, budowanie składu z "resztek" na ostatnia chwile. Stal Gorzow na własne życzenie nie zmieniała złotego składu wierząc, że powtórzy bądź zbliży się do sukcesu z zeszłego roku.
    Jakby nie patrzeć to czwarte i tak jest lepsze niż siódme także wiesz...lużno
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  12. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Napinałeś ?

    Cenię komentatorów, którzy jasno wyrażają swoje preferencje klubowe nawet kosztem fałszywej skromności. To ułatwia dialog. Skoro wyrażałem pewność co do mistrzowskiej postawy gorzowian, to logiczne jest, iż zakładałem zdecydowanie gorszą miejscowych. Zresztą nie byłem konsekwentny, gdyż przypuszczałem, że Gapa i świder dadzą ciała.
    Nie ma co ukrywać Mistrz Polski daleki jest od mistrzowskiej formy.
    A trener Paluch zaczyna mnie irytować swoim kunktatorstwem - DLACZEGO Cyfer pojechał tylko dwa biegi???
    Najpierw podwazasz to, ze sie rzekomo napinales po czym:
    Chciałem napisać drętwe towarzystwo. Kibic cieszy się z mistrzostwa po 31 latach, w związku z czym chciał się trochę ponapinać, a i tak zepsują mu tą przyjemność.
    Faktycznie, jestes na dobrej drodze. Jeszcze kilkaset, moze tysiac postow i doczekasz sie swojej ankiety

    PS. Co 31 lat robi z czlowieka..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #236
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Najpierw podwazasz to, ze sie rzekomo napinales po czym:

    Faktycznie, jestes na dobrej drodze. Jeszcze kilkaset, moze tysiac postow i doczekasz sie swojej ankiety

    PS. Co 31 lat robi z czlowieka..
    O kurcze, na tym forum jak na paluchostradzie, trzeba trzymać gaz...
    Prześwietlą każdy wpis, wytkną najmniejszą nielogiczność zgodnie z zasadami współczesnej komparatystyki.
    Kingpin pisał, że na forum pojawiłem się z przytupem, a ja myślę, że wjechałem jak Strzelec w drugi łuk na Jancarzu.

  14. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Kingpin pisał, że na forum pojawiłem się z przytupem, a ja myślę, że wjechałem jak Strzelec w drugi łuk na Jancarzu.
    Dokładnie, dałeś dupy na samym starcie, a potem było tylko gorzej, zupełnie jak Strzelec na Jancarzu!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    kingpin (29-04-2015), t_zg (29-04-2015)

  16. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,659
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    O kurcze, na tym forum jak na paluchostradzie, trzeba trzymać gaz...
    Prześwietlą każdy wpis, wytkną najmniejszą nielogiczność zgodnie z zasadami współczesnej komparatystyki.
    Kingpin pisał, że na forum pojawiłem się z przytupem, a ja myślę, że wjechałem jak Strzelec w drugi łuk na Jancarzu.
    Nie wiem jak dlugo czytasz to forum, ale musisz wiedziec, ze jestesmy za***scie wprawieni w bojach, jesli chodzi o wyciaganie sensu wypowiedzi, analize postów, wylapywanie kontekstow oraz ocene potencjalu. Niejeden papuas na tym zeby zjadl, a szkole zycia w warunkach wiecznej propagandy zapewnil nam "najlepszy z najwiekszych?" SB.
    Nie wiem czy napewno chcesz zostac Strzelcem tego forum To dosc ciezkie brzemie do dzwigania samemu. Juz na starcie masz bardzo duzo do udowodnienia, a potem bedzie coraz trudniej bo ekstraliga to wysokie progi
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Falubaz (29-04-2015), kingpin (29-04-2015), t_zg (29-04-2015)

  18. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Chcialem tylko dodac od siebie,zebys sie nie obrazal juz na starcie.
    Falubaz ma tu swojego rzecznika,wiec Staluchna gorsza byc nie moze.
    My to doskonale rozumiemy.
    Obawiam sie tylko o finanse klubowe,bo Zmora ma juz kredyt na karku i moze tego nie dzwignac.
    Nienajlepsza sytuacja finansowa Falubazu tez nie wziela sie z niczego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (29-04-2015)

  20. Powrót do góry    #240
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie wiem jak dlugo czytasz to forum, ale musisz wiedziec, ze jestesmy za***scie wprawieni w bojach, jesli chodzi o wyciaganie sensu wypowiedzi, analize postów, wylapywanie kontekstow oraz ocene potencjalu. Niejeden papuas na tym zeby zjadl, a szkole zycia w warunkach wiecznej propagandy zapewnil nam "najlepszy z najwiekszych?" SB.
    Nie wiem czy napewno chcesz zostac Strzelcem tego forum To dosc ciezkie brzemie do dzwigania samemu. Juz na starcie masz bardzo duzo do udowodnienia, a potem bedzie coraz trudniej bo ekstraliga to wysokie progi
    Strzelcem tego forum?
    Aż stringi zjarały mi się z podniety.
    Z jednej strony "potencjalnie"mógłbym zostać pupilkiem ""najlepszego z największych?"SB", a z drugiej miałbym dość częsty, bezpośredni, fizyczny kontakt z nawierzchnią ukochanego Jancarza.

    A jeżeli chodzi o finanse i kredyty Stali, to zgodnie z opinią hurraoptymistycznej frakcji ujaranych żużlem kiboli i sponsorów nie jest tak źle jak mówią, byle wiara chodziła na stadion zgodnie z przedsesezonowymi założeniami.

  21. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta

    A jeżeli chodzi o finanse i kredyty Stali, to zgodnie z opinią hurraoptymistycznej frakcji ujaranych żużlem kiboli i sponsorów nie jest tak źle jak mówią, byle wiara chodziła na stadion zgodnie z przedsesezonowymi założeniami.
    Się nie przejmuj się, albowiem stopy procentowe niskie, jak nigdy - można zaciągać kolejny kredycik np. na spasionego Warda .
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #242
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Piękny mecz
    Wrócił " stary dobry Gollob"
    Bks z Grudziądzem!
    W tym sezonie będziecie mieć z Tomasza pociechę

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •