Strona 27 z 29 PierwszyPierwszy ... 172526272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,215 z 1264

Wątek: 18/04/2015 - Grand Prix Polski - Warszawa

  1. Powrót do góry    #1171
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a mi sie wydaje ze niezaslepionego frustracja
    Ja dla tych "zawodow" poswiecilem 18 godzin (dojazd, oczekiwanie, zwody, powrot) a nie 3 godzinki przed tv przetykane wyjsciami do kuchni i ew przelaczaniem na inne kanaly. Mam prawo byc - i jestem - sfrustrowany, choc zwrotu kasy sie nie domagam. Mam prawo uwazac ze zostalem oszukany - (Ty zreszta tez, choc kosztowalo cie to nieporownanie mniej czasu i pieniedzy).

    Kasy sie nie domagam bo to i tak bezcelowe. Zostalem okradziony, ale w majstacie prawa. Nie znaczy to jednak ze mam zatkac gebe na klodke i potulnie z podkulonym ogonem czekac az mnie okradna ponownie. "Ci" juz nie beda mieli okazji.

    ps. widze wyzej literowke, ale freudowska wiec nie poprawiam. Faktycznie miedzy przyjazdem a wyjazdem wiecej bylo zwodow niz zawodow na SN.

  2. Powrót do góry    #1172
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Ja dla tych "zawodow" poswiecilem 18 godzin (dojazd, oczekiwanie, zwody, powrot) a nie 3 godzinki przed tv przetykane wyjsciami do kuchni i ew przelaczaniem na inne kanaly. Mam prawo byc - i jestem - sfrustrowany, choc zwrotu kasy sie nie domagam. Mam prawo uwazac ze zostalem oszukany - (Ty zreszta tez, choc kosztowalo cie to nieporownanie mniej czasu i pieniedzy).

    Kasy sie nie domagam bo to i tak bezcelowe. Zostalem okradziony, ale w majstacie prawa. Nie znaczy to jednak ze mam zatkac gebe na klodke i potulnie z podkulonym ogonem czekac az mnie okradna ponownie. "Ci" juz nie beda mieli okazji.

    ps. widze wyzej literowke, ale freudowska wiec nie poprawiam. Faktycznie miedzy przyjazdem a wyjazdem wiecej bylo zwodow niz zawodow na SN.
    pamiętasz pewnie basen narodowy, tam wszyscy jechali na kogoś kto dachu nie zamknął. różnica była taka, że nikt się nie domagał by piłkarze wyszli pokopać dla tysięcy które już przyszły. wszak kiedyś nasi kopali z Niemcami na podobnej murawie, a teraz to pipki i "gdzie Ci mężczyźni".
    inna sprawa- w meczu piłkarskim ciężko się zabić a cierpi widowisko, a w trakcie zawodów żużlowych cierpi widowisko i da rade się zabić lub połamać. kolejna różnica jest taka, że dachu ktoś nie zasunął i popełnił błąd nie sprawdzając prognoz, natomiast zagrały jeszcze czynniki atmosferyczne, teraz zaś mieliśmy pokaz głupoty na który matka natura nie miała żadnego wpływu.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Robi (24-04-2015), Yozayan (24-04-2015), mszat (24-04-2015)

  4. Powrót do góry    #1173
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    A Gołota v Tyson? Były zwroty ?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #1174
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A Gołota v Tyson? Były zwroty ?
    a co mnie to obchodzi? moralnie prawo do ubiegania się o zwrot jest, bo zawody zostały przerwane nie przez siłe wyższą a przez organizatora dupę. im więcej się dowiadujemy, tym bardziej mają prawo się zwrotu domagać. a czy dostaną- sąd rozstrzygnie.

    http://m.warszawa.gazeta.pl/warszawa...orrisseya.html

    tak mi się przypomniało.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  6. Powrót do góry    #1175
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    ONE SPORT - próbuje wykorzystać bajzel po GP - obniża ceny biletów na SEC w Toruniu, w porównaniu z tym co proponował w przedsprzedaży w Eventimie, np. trybuna zielona: 25 zł, pierwotnie planowano 40 zł lub 30 zł dla osób, które kupiły wcześniej bilety na speedway best pairs przez Eventim.
    Dla osób, które kupiły bilety w wyzszej cenie w przedsprzedaży zaoferowano pakiet rekompensacyjny:

    Pakiet PADDOCK PASS:

    - wejście do parkingu maszyn przed zawodami (między 15.00 - 17:45) oraz po ceremonii dekoracji
    - program zawodów
    - zaproszenie na after party

  7. Powrót do góry    #1176
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    pamiętasz pewnie basen narodowy, tam wszyscy jechali na kogoś kto dachu nie zamknął. różnica była taka, że nikt się nie domagał by piłkarze wyszli pokopać dla tysięcy które już przyszły. wszak kiedyś nasi kopali z Niemcami na podobnej murawie, a teraz to pipki i "gdzie Ci mężczyźni".
    inna sprawa- w meczu piłkarskim ciężko się zabić a cierpi widowisko, a w trakcie zawodów żużlowych cierpi widowisko i da rade się zabić lub połamać. kolejna różnica jest taka, że dachu ktoś nie zasunął i popełnił błąd nie sprawdzając prognoz, natomiast zagrały jeszcze czynniki atmosferyczne, teraz zaś mieliśmy pokaz głupoty na który matka natura nie miała żadnego wpływu.
    Sytuacja odbiegajaca jednak od tej jaka mielismy w sobote.
    Wtedy pilkarze nie wyszli na murawe i nie pokazali kibicom,ze da sie jednak grac by po 60 min strzelic focha i zejsc z murawy.

    Jeszcze raz same biegi bez koniecznosci przewijania, do oceny.

    https://www.youtube.com/watch?v=AAhGqh0kYqk

    Zwroc uwage na bieg 5 po ktorym KK stwierdzil,ze tor byl do dupy i bieg 8 , upadek Batcha moim zdaniem absolutnie nie spowodowany stanem toru.
    Ciekawy jest tez bieg 11 i 12 gdzie oprocz niewyleczonego Australijczyka tor nie sprawial reszcie specjalnych trudnosci.
    Tak naprawde to jedynie upadek Holdera moza podciagnac pod stan toru,choc on sam przy tym bez winy nie byl.
    Praktycznie tylko KK i Nicki mieli problemy z tym torem.Gollob jechal na lukach na pol gwizdka,ale On na nieco trudniejszych nawierzchniach juz tak ma.
    Holder oprocz tego upadku tez jechal plynnie ale byl wolny tak na starcie jak i na trasie.
    Z tej perspektywy drugi luk naprawde nie wyglada zle,pierwszy byl gorszy ale wydaje mi sie ,ze wielkiej tragedii i tam nie bylo.
    Moim zdaniem tor byl jednak za waski na lukach i nawet gdyby byl perfekcyjnie przygotowany,walki byloby jak na lekarstwo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-04-2015 o 16:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #1177
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Niestety,moim zdaniem tor byl za waski na lukach i nawet gdyby byl perfekcyjnie przygotowany,walki byloby jak na lekarstwo.
    pisalem to juz w grudniu. nic odkrywczego. wiec tym bardziej nie wiem na co kto sie nastawial

  9. Powrót do góry    #1178
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Na 20 biegow RZ,dwa polfinaly,final i godne pozegnanie Golloba?

    Z tego co pamietam to pisales,ze Nicki jest za waski aby na takim torze powalczyc.
    No i trzeba przyznac,ze sie znasz.
    Szacun.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-04-2015 o 16:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #1179
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    pisalem ze jest za waski Nicki? nie sadze jedno jest pewne, atomsfera na trybunach i otoczka - tego sie spodziewalem, ale na pewno nie ciekawych zawodow z mijankami

  11. Powrót do góry    #1180
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Jak na zlosc ten 5 bieg (w ktorym Kasprzak nie istnial) dowodzi, ze na tym torze mozna sie bylo fajnie poscigac, co udowodnili rywale.. Kilka ladnych mijanek, mimo, ze nikogo pod bande z powodu toru nie wywalilo...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #1181
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    ONE SPORT - próbuje wykorzystać bajzel po GP - obniża ceny biletów na SEC w Toruniu
    Chyba raczej bilety nie schodzą i boją się pokazywać pustych trybun. W Toruniu na inauguracji ligi czy też na parach szału z frekwencją nie było, moda na speedway minęła. Skandal na Narodowym może odbić się boleśnie na całym żużlu. A SEC to tylko imitacja SGP, tyle że w lepszym opakowaniu i, jak dotąd, bez większych wtop, ale zawsze to tylko kopia tamtego syfu. Ludzie mogą się pomału odwracać od żużla. Ja na ten przykład mam gorzką satysfakcję, że wysiadłem z tej karawany w samą porę, chociaż i tak, o przynajmniej jeden sezon za długo trwałem w tym nałogu. Dziś mogę co najwyżej poszczekać, ale grosza bym nie dał na kolejny, jak to się teraz ładnie mówi, "produkt" wysmażony przez tą całą ferajnę. Co do panów z One Sport miałem niegdyś nadzieję, że stworzą jakąś nową jakość, przeciwwagę do FIMowsko-PZMłotowskiej popeliny, ale oni tylko wykuli sobie niszę w tym samym szambie. Wystarczy popatrzeć w program, główny faworyt ta sama zblazowana gwiazdeczka, która ponoć wiodła prym w kiblowym buncie na Narodowym. A reszta lepsza? Tylko diengi, diengi i nic poza tym. Nie dziękuję, bojkotuję.

  13. Powrót do góry    #1182
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Gratuluję, jesteś bohaterem. Kupić ci kwiaty?

  14. Powrót do góry    #1183
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Gratuluję, jesteś bohaterem. Kupić ci kwiaty?
    Ja poprosze. Ale zamiast kwiatkow flaszke. Moze byc?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #1184
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Raczej. Kwiaty to prędzej zwyczajowo należą się herosom z SGP przy następnej prezentacji.

    Na marginesie. Przypomniał mi się wywiad z Jamrogiem, po argentyńskiej przygodzie, gdzie na jednym z torów śmigali po zwykłym piasku.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 24-04-2015 o 18:16

  16. Powrót do góry    #1185
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... bo wbrew kpinom tzw. fachowców, tam jest jeszcze całkiem normalny żużel, jak można obejrzeć na filmikach częstokroć fajniejszy niż MŚ.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #1186
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... bo wbrew kpinom tzw. fachowców, tam jest jeszcze całkiem normalny żużel, jak można obejrzeć na filmikach częstokroć fajniejszy niż MŚ.
    Jak mawiał klasyk , najlepszy i normalny speedway to taki za darmo

  18. Powrót do góry    #1187
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z tej perspektywy drugi luk naprawde nie wyglada zle,pierwszy byl gorszy ale wydaje mi sie ,ze wielkiej tragedii i tam nie bylo.
    Moim zdaniem tor byl jednak za waski na lukach i nawet gdyby byl perfekcyjnie przygotowany,walki byloby jak na lekarstwo.
    Tylko dlaczego Cieslak pokłocił się z Ole jeszcze przed treningiem i stwierdził, że jak te zawody odjadą to będzie cud? dlaczego trening w piątek się nie odbył, dlaczego sobotni się odbył ale w zasadzie nikt zachwycony nie był, dlaczego jury uznało że tor nie nadaje się do kontynuowania zawodów a jedyny w nim Polak stwierdził był przeciw przerywaniu, jako jedyny argument podając 50tys ludzi na trybunach, przyznając jednocześnie że tor był do dupy. dlaczego z 18 zawodników nie wyłamał się nikt?
    zobacz w co wjechał Ksysiu:
    https://youtu.be/D-_xbWgOGgM?t=20m56s
    a odbyło się raptem 12 biegów. dlaczego kosmetyka odbywała się kosmetyczna? może nikt nie chciał tej piaskownicy zgarniać na krawężnik bo nie było czym i jak tego ubić? może ubicie i polanie nic by nie dało bo się nie wiązał? może może... generalnie skoro wszyscy twierdzą że był do dupy, to coś w tym jest, a zawodnicy zdaje się są sami sobie winni bo wogóle wyjechali i odjechali te 12 biegów. gdyby tego nie zrobili to byliby święci i nikt by na nich złego słowa nie powiedział.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Buszmen (24-04-2015)

  20. Powrót do góry    #1188
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    wykopek jak bunkry jakies

  21. Powrót do góry    #1189
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Pomijając to wszystko co miało miejsce na narodowym jest jeszcze jedna sprawa na którą ten cały cyrk Olsena może mieć negatywny wpływ. Mam na myśli reaktywację żużla w stolicy przez chłopaków z WTS Warszawa.
    Ten turniej miał im pomóc w "otwarciu" wielu drzwi w magistracie, które do tej pory były dla nich zamurowane i przekonać urzędników że jest miejsce dla żużla w stolicy.
    Pytanie do chłopaków z WTS- wiem że są obecni na tym forum - co dalej? Czy te wydarzenia mogą mieć wpływ na Waszą sytuacje?
    Z pozdrowieniami

  22. Powrót do góry    #1190
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Tylko dlaczego Cieslak pokłocił się z Ole jeszcze przed treningiem i stwierdził, że jak te zawody odjadą to będzie cud? dlaczego trening w piątek się nie odbył, dlaczego sobotni się odbył ale w zasadzie nikt zachwycony nie był, dlaczego jury uznało że tor nie nadaje się do kontynuowania zawodów a jedyny w nim Polak stwierdził był przeciw przerywaniu, jako jedyny argument podając 50tys ludzi na trybunach, przyznając jednocześnie że tor był do dupy. dlaczego z 18 zawodników nie wyłamał się nikt?
    zobacz w co wjechał Ksysiu:
    https://youtu.be/D-_xbWgOGgM?t=20m56s
    a odbyło się raptem 12 biegów. dlaczego kosmetyka odbywała się kosmetyczna? może nikt nie chciał tej piaskownicy zgarniać na krawężnik bo nie było czym i jak tego ubić? może ubicie i polanie nic by nie dało bo się nie wiązał? może może... generalnie skoro wszyscy twierdzą że był do dupy, to coś w tym jest, a zawodnicy zdaje się są sami sobie winni bo wogóle wyjechali i odjechali te 12 biegów. gdyby tego nie zrobili to byliby święci i nikt by na nich złego słowa nie powiedział.
    Zaraz ,zaraz.Jak kazdy twierdzi?
    Na tym forum tak twierdzi tylko kilku,zdecydowana mniejszosc.
    Dokladnie wiesz,ze ludzie tu piszacy znaja sie na zuzlu lepiej
    niz ta cala zgraja dzialaczy z przypadku.
    Przekonalem Cie?

    Wiesz Energo,po torze nie chodzilem,tym bardziej nie jezdzilem.
    To,ze wszyscy podporzadkowali sie decyzji o przerwaniu zawodow jest wiadome.
    Jednak nie przez przypadek oprocz zakonczenia zawodow ustalili ,ze nie bedzie zadnych
    komentarzy.Rozumiem to tak,ze oszczedzili tym samym niektorym zawodnikom
    koniecznosci sciemniania do mikrofonu.
    Wersalu nie bylo,dodatkowo ta tasma niewitka i sedziowski analfabeta na wiezyczce.
    Pewnie z tych powodow nie bylo nikogo ktoremu by strasznie zalezalo na kontynuowaniu zawodow,
    ale nie robcie ludziom wody z mozgu,ze na tym torze nie dalo sie jechac.Prosze.
    To jedyne wytlumaczenie ktore mogli oficjalnie uzyc.
    Zakwestionowac startu na zielone swiatlo nie mogli ,bo to zgodne z regulaminem.
    Nie mogli tez powiedziec,ze sedzia jest idiota,z wiadomych wzgledow.
    Pozostalo narzekanie na tor i tego sie trzymaja.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-04-2015 o 21:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Jap (24-04-2015), j-rules (24-04-2015), kapitan bomba (25-04-2015)

  24. Powrót do góry    #1191
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Pomijając to wszystko co miało miejsce na narodowym jest jeszcze jedna sprawa na którą ten cały cyrk Olsena może mieć negatywny wpływ. Mam na myśli reaktywację żużla w stolicy przez chłopaków z WTS Warszawa.
    Ten turniej miał im pomóc w "otwarciu" wielu drzwi w magistracie, które do tej pory były dla nich zamurowane i przekonać urzędników że jest miejsce dla żużla w stolicy.
    Pytanie do chłopaków z WTS- wiem że są obecni na tym forum - co dalej? Czy te wydarzenia mogą mieć wpływ na Waszą sytuacje?
    Z pozdrowieniami
    Mimo wszystko bylo 50k publiki. Zanim stala sie parodia to byal atmosfera swieta zuzlowego i czuc bylo klimacik. Mam nadzieje, ze to wystarczy by nadac WTS kopniaka, pozytywnego ocywiscie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    zigi1976 (24-04-2015)

  26. Powrót do góry    #1192
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zaraz ,zaraz.Jak kazdy twierdzi?
    Wiesz, ostatecznie da się jeździć na każdym torze. Nie ma każdym da się ścigać.

    A wszyscy - wszyscy którzy go widzieli z odległości mniejszej niż 30 metrów i maja ochotę coś o nim powiedzieć. Z wyjatkiem Harrisa.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  27. Powrót do góry    #1193
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Jak teraz to przeczytałem momentami miałem ciary.

    http://sgpnarodowy.pl/konferencja-pr...nie-narodowym/

  28. Powrót do góry    #1194
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Pomijając to wszystko co miało miejsce na narodowym jest jeszcze jedna sprawa na którą ten cały cyrk Olsena może mieć negatywny wpływ. Mam na myśli reaktywację żużla w stolicy przez chłopaków z WTS Warszawa.
    Ten turniej miał im pomóc w "otwarciu" wielu drzwi w magistracie, które do tej pory były dla nich zamurowane i przekonać urzędników że jest miejsce dla żużla w stolicy.
    Pytanie do chłopaków z WTS- wiem że są obecni na tym forum - co dalej? Czy te wydarzenia mogą mieć wpływ na Waszą sytuacje?
    Z pozdrowieniami
    Nie tylko mogą mieć negatywny wpływ na naszą sytuację, ale już mają. Odmiennego zdania mogą być dyskutanci, którzy nie znają problemów z reaktywacją żużla w Warszawie, a lubią zabierać głos w każdej sprawie.
    Sobotni skandal z pewnością nam nie pomoże w przekonywaniu osób, których poparcie jest niezbędne aby myśleć o realnej możliwości budowy toru żużlowego w Warszawie. Jeden z zaangażowanych kolegów przewiduje nawet, że po wydarzeniach na stadionie narodowym, żaden z trzech prożużlowych projektów obywatelskich nie zostanie nawet dopuszczony do głosowania.
    PS. Wybacz mi Zigi, ale od soboty nie kibicuję Falubazowi, przynajmniej do czasu wykopania z tego zespołu Hampela. Moim zdaniem on nie zasługuje na jeżdżenie z mychą na klacie.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic_2005 za jego przydatny post!

    zigi1976 (25-04-2015)

  30. Powrót do góry    #1195
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Nie tylko mogą mieć negatywny wpływ na naszą sytuację, ale już mają. Odmiennego zdania mogą być dyskutanci, którzy nie znają problemów z reaktywacją żużla w Warszawie, a lubią zabierać głos w każdej sprawie.
    Sobotni skandal z pewnością nam nie pomoże w przekonywaniu osób, których poparcie jest niezbędne aby myśleć o realnej możliwości budowy toru żużlowego w Warszawie. Jeden z zaangażowanych kolegów przewiduje nawet, że po wydarzeniach na stadionie narodowym, żaden z trzech prożużlowych projektów obywatelskich nie zostanie nawet dopuszczony do głosowania.
    PS. Wybacz mi Zigi, ale od soboty nie kibicuję Falubazowi, przynajmniej do czasu wykopania z tego zespołu Hampela. Moim zdaniem on nie zasługuje na jeżdżenie z mychą na klacie.
    Tego się właśnie obawiałem . Co do Hampela to nie musisz mnie za nic przepraszać, bo ja również od dłuższego czasu mam do niego obojętny stosunek. Najchętniej zastąpił bym go Dudkiem!

  31. Powrót do góry    #1196
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Moim zdaniem on nie zasługuje na jeżdżenie z mychą na klacie.
    Nie liczy się co na klacie, liczy się co jest na koncie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  32. Powrót do góry    #1197
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Wczoraj obejrzałem transmisje tv. Do 12 biegu nie padlo ani jedno stwierdzenie na wizji, ze tor jest niebezpieczny, nie mowiac o tym , ze tor jest na tyle niebezpieczny, ze nalezy przerwac zawody. Ba! na początku zawodow eksperci mowili, ze tor jest fajny i moza sie scigac. W trakcie przerwy Dobrucki z Emilem ocenili, ze przynajmniej jedna serie powinni jechać, a pozniej sie zobaczy. Cieslak na drugi dzień w Krosnie tez mówił, ze powinni dalej jechac.


    Nie musialem tego ogladac, zeby nabrac pewnosci w swojej ocenie, ale to takie podpórki w dyskusji dla tych, ktorzy rozczepiają sylaby na atomy pierwsze; co, kto, gdzie i kiedy powiedział.

  33. Powrót do góry    #1198
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Wydaję mi się, że gdyby te zawody odbyły się w połowie sezonu żużlowego to zawodnicy dali by radę odjechać te zawody do końca.
    Na tą całą szopkę złożyło się kilka rzeczy: Termin(większość dopiero wchodzi w sezon), rury(póki co większość testuje),temperatura(miała spory wpływ na sprzęt i tor), tor(nie wiem czemu organizator zgodził się na "nową" mieszankę która nigdy wcześniej nie była testowana wiedząc że na zawody przyjdzie ponad 50 tys, kibiców).
    Jak znam życie nikt za to nie odpowie, bo przecież wiadomym jest że FIM <=> Olsen nawzajem się karmią!

  34. Powrót do góry    #1199
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Taka mała dygresja. Byłem już świadkiem wymiany maszyny startowej. Chyba z dwa razy w życiu podczas zawodów. Nic nadzwyczajnego. Droga z Łodzi do Warszawy to około 40-50 minut. Nie wiem czy Skrzydlewski nie chciałby darmowej reklamy na GP bo moim zdaniem to było możliwe. Nie wiem czy ktoś go nawet o to zapytał. W bardziej prozaicznych sytuacjach sędziowie czy działacze dzwonią po klubach jak złapią gumę, albo inną awarię samochodu, a tutaj nie było reakcji. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Jak dla mnie to był jakiś sabotaż, albo totalny obraz braku współpracy między zainteresowanymi stronami.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  35. Powrót do góry    #1200
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Nie mam też wątpliwości, że jego rodacy: Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel i Maciej Janowski będą również zdeterminowani, aby pokazać, że to będzie jeden z najważniejszych wieczorów w ich karierze.” – dodał Paul Bellamy.
    Najfajniejszy cytat z konfy przed zawodami

    „To będzie pierwsza runda FIM Speedway Grand Prix rozgrywana w Polsce na stadionie w pełni zadaszonym. Kibice mogą rezerwować bilety z całkowitym zaufaniem, że impreza się odbędzie, niezależnie od pogody zobaczą świetny żużlowy wieczór w niesamowitej atmosferze.” – dodał Tomasz Półgrabski.

    tyz pikny

    Bardzo serdecznie zapraszam kibiców na Stadion Narodowy 18 kwietnia przyszłego roku, bo ten dzień na pewno przejdzie do historii polskiego żużla.” – powiedział Andrzej Witkowski.

    Skubany, nie pomylil sie!
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 25-04-2015 o 08:11
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (25-04-2015), alan1990 (25-04-2015), kingpin (25-04-2015), shatter (25-04-2015), zigi1976 (25-04-2015)

  37. Powrót do góry    #1201
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Wiesz, ostatecznie da się jeździć na każdym torze. Nie ma każdym da się ścigać.

    A wszyscy - wszyscy którzy go widzieli z odległości mniejszej niż 30 metrów i maja ochotę coś o nim powiedzieć. Z wyjatkiem Harrisa.
    Nie ,no oczywiscie nie mozna byc az takim ignorantem aby nie liczyc sie z opinia ludzi ktorzy jezdza czy siedza w tym grajdolku od dekad.
    I naprawde nie byloby z mojej strony dyskusji na ten temat gdybym nie widzal na wlasne oczy sobotnego turnieju i kilku zawodow na przestrzeni
    tych 30 lat zainteresowania zuzlem, rozgrywanych w podobnych lub duzo gorszych warunkach.

    Napisane na ten temat zostalo chyba juz wszystko,przynajmniej z mojej strony.
    Jesli zawodnicy beda konsekwentni a dzialacze w koncu przestana od zawodnikow
    tylko wymagac ale i dadza cos od siebie i zaczna podchodzic do swoich obowiazkow profesjonalnie,jakos to przelkne.
    Obawiam sie jednak,ze ci sami co odmowili jazdy w sobote,grzecznie i potulnie beda zapierd.....c po paluchowiskach
    a w wywiadach mowic,ze tor nie byl idealny ale to zuzel a oni nie sa miekka faja robieni.Pisali o tym juz poprzednicy i ciezko sie z nimi nie zgodzic.
    Podejrzewam ,ze taki KK bedzie wychwalal tor Palucha na ktorym inni beda lamac obojczyki.

    Sorry Energo, wiem,ze zadna sytuacja nie jest zero-jedynkowa i kazda trzeba rozpatrywac indywidulanie.
    Stad tez zdaje sobie sprawe,ze argument ktory sam uzywam w tej dyskusji czyli,ze jezdzili juz na trudniejszych torach,
    nie do konca jest uczciwy.Przynajmniej jesli wychodzi z klawiatury faceta,ktory od kilku ladnych lat potepia brzydkie praktyki z przygotowaniem toru.
    Jednak mierzi mnie takie podejscie zawodnikow,bo to nic innego jak robienie kibicow w ch....a.
    W sobote zrobili to z przytupem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-04-2015 o 08:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #1202
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Taka mała dygresja. Byłem już świadkiem wymiany maszyny startowej. Chyba z dwa razy w życiu podczas zawodów. Nic nadzwyczajnego. Droga z Łodzi do Warszawy to około 40-50 minut. Nie wiem czy Skrzydlewski nie chciałby darmowej reklamy na GP bo moim zdaniem to było możliwe. Nie wiem czy ktoś go nawet o to zapytał. W bardziej prozaicznych sytuacjach sędziowie czy działacze dzwonią po klubach jak złapią gumę, albo inną awarię samochodu, a tutaj nie było reakcji. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Jak dla mnie to był jakiś sabotaż, albo totalny obraz braku współpracy między zainteresowanymi stronami.
    Z tego co mi powiedzieli o maszynie startowej "Olsena", to zasadniczo różni się sposobem zakotwiczenia od tych, których używamy w ligach. My mamy wpuszczane rury - rura w rurę, olsenowa to platforma wielopunktowo przytwierdzana do betonowej powierzchni.
    Tym dziwniejsze wydaje się, że dysponując takim unikatem nie miał 100% zamiennika.

  39. Powrót do góry    #1203
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Z tego co tu czytam, na temat przygotowania organizatorów do tej zabawy, można naprawdę podciągnąć temat pod teorię spiskową, bo aż mi się nie chce wierzyć, że zachodnie - bądź co bądź - firmy popisały się takim brakiem profesjonalizmu. Chociaż w mojej ocenie główna przyczyna to dupowłaztwo ze strony naszej wierchuszki i krótka pamięć kibiców. My im czerwone dywany, a oni tylko ustawiają się z walizkami po pieniądze - po co się wysilać, skoro ciemny lud wszystko kupi, a pezetmłotowska władza ludowa za ciepły stołek lub byle zegarek z radością przyklepie. Tyle było pomyj wylanych na forach na twarze naszych decydentów z powodu ostatnich skandali, i co? Zrobiliśmy extra zrzutę na sutą prowizję dla nieruszalnego prezia i jego przydupasów. A była taka świetna okazja pokazać szkodnikom gest Kozakiewicza i w ramach uznania zafundować im pusty stadion, cóż... Witia wiedział co robi, nakręcając balon na Golloba, i co najlepsze, za rok czy dwa może powtórzyć ten sam numer - Tomcio wciąż chce "bawić" kibiców swoją jazdą i nawet rozważa powrót do SGP. A jak nie to się wyciągnie Szczakiela, czy innego tam Plecha... czy choćby Protasiewicza (czemu nie, jak się bawić to się bawić . Ciekawe kiedy kolejny kabaret na tak zwanym żużlu.

  40. Powrót do góry    #1204
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie ,no oczywiscie nie mozna byc az takim ignorantem aby nie liczyc sie z opinia ludzi ktorzy jezdza czy siedza w tym grajdolku od dekad.
    I naprawde nie byloby z mojej strony dyskusji na ten temat gdybym nie widzal na wlasne oczy sobotnego turnieju i kilku zawodow na przestrzeni
    tych 30 lat zainteresowania zuzlem, rozgrywanych w podobnych lub duzo gorszych warunkach.

    Napisane na ten temat zostalo chyba juz wszystko,przynajmniej z mojej strony.
    Jesli zawodnicy beda konsekwentni a dzialacze w koncu przestana od zawodnikow
    tylko wymagac ale i dadza cos od siebie i zaczna podchodzic do swoich obowiazkow profesjonalnie,jakos to przelkne.
    Obawiam sie jednak,ze ci sami co odmowili jazdy w sobote,grzecznie i potulnie beda zapierd.....c po paluchowiskach
    a w wywiadach mowic,ze tor nie byl idealny ale to zuzel a oni nie sa miekka faja robieni.Pisali o tym juz poprzednicy i ciezko sie z nimi nie zgodzic.
    Podejrzewam ,ze taki KK bedzie wychwalal tor Palucha na ktorym inni beda lamac obojczyki.

    Sorry Energo, wiem,ze zadna sytuacja nie jest zero-jedynkowa i kazda trzeba rozpatrywac indywidulanie.
    Stad tez zdaje sobie sprawe,ze argument ktory sam uzywam w tej dyskusji czyli,ze jezdzili juz na trudniejszych torach,
    nie do konca jest uczciwy.Przynajmniej jesli wychodzi z klawiatury faceta,ktory od kilku ladnych lat potepia brzydkie praktyki z przygotowaniem toru.
    Jednak mierzi mnie takie podejscie zawodnikow,bo to nic innego jak robienie kibicow w ch....a.
    W sobote zrobili to z przytupem.
    Paradoksalnie zdanie mamy pewnie podobne. Gdyby to był jednorazowy wyskok ze strony organizatorów to pisał bym w Twoim tonie, wiemy ze tak nie było. W związku z tym wiąże nadzieje na to, ze ktoś po rozum do głowy pójdzie. Gdyby na trybunach było 500 osób to wszyscy by to zlali.
    Niestety bez $ skończyć się może tylko na smrodzie, dlatego mocno liczę na to, ze zwrot za bilety będzie, może zwrot kosztów podróży, zapłaci Witia i będzie musiał wyciągnąć łapy dalej. Po kasę bsi i Ole.
    Tu z kolei jojczac na zawodników jednocześnie, chcąc nie chcąc, usprawiedliwia się działaczy.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  41. Powrót do góry    #1205
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Niestety bez $ skończyć się może tylko na smrodzie, dlatego mocno liczę na to, ze zwrot za bilety będzie, może zwrot kosztów podróży, zapłaci Witia i będzie musiał wyciągnąć łapy dalej. Po kasę bsi i Ole. .
    Energo please. Z całym szacunkiem, ale widziałeś kiedyś w piramidzie finansowej przepływ kasy z góry na dół? To ci panowie są od wyznaczania kar i odszkodowań, a nie odwrotnie.

  42. Powrót do góry    #1206
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Kingpin bodajże napisał:
    Reszta lezala i kwiczala,poczawszy od toru,poprzez punkty gastronomiczne ,kible, tasme startowa ,na sedziowaniu skonczywszy.

    No właśnie, Wy też mieliście problemy, by odszukać i kupić przed zawodami programy zawodów ? Wielu znajomych skarżyło się w tej kwestii.

    Jeszcze jedno coś co było warte uwagi.
    Myślę, że obsługa gastronomii na tym stadionie przygotowana jest na max.20-25 tys. kibiców.
    Okolice godz. 21 - kolejka, zainteresowany prosi o 5 herbat.
    Dostaje tylko jedną. Rzekomo brak wody...

    Jako rekompensatę może otrzymać jeszcze 4 cole... wziął ale poprosił o to, by nie były z lodówki.

    O ile za rok ktoś zorganizuje tam zawody sgp to kibel dla zawodników chyba będzie zamknięty...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    zigi1976 (26-04-2015)

  44. Powrót do góry    #1207
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Zgadzam się w pełni. Brak przygotowania był już widoczny przed wejściem na stadion. Na stadionie było jeszcze gorzej, a obsługa w punktach gastronomicznych to był jakiś dramat!

  45. Powrót do góry    #1208
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    inżynier napisał:
    No właśnie, Wy też mieliście problemy, by odszukać i kupić przed zawodami programy zawodów ? Wielu znajomych skarżyło się w tej kwestii.

    Jeszcze jedno coś co było warte uwagi.
    Myślę, że obsługa gastronomii na tym stadionie przygotowana jest na max.20-25 tys. kibiców.
    Okolice godz. 21 - kolejka, zainteresowany prosi o 5 herbat.
    Dostaje tylko jedną. Rzekomo brak wody...
    Był problem z programami, które były podobno dostępne w dwóch punktach.
    Był problem z wodą i... cukrem. Chyba wszystkiego zabrakło łącznie ze zdrowym rozsądkiem.
    Z herbatą czy kawą to mają tam zawsze problem. Nie wiem jak teraz ale wcześniej płatność była tam możliwa tylko kartą.
    Nie wiem, może kibice piłkarscy są mniej wymagający.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #1209
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    No właśnie, Wy też mieliście problemy, by odszukać i kupić przed zawodami programy zawodów ? Wielu znajomych skarżyło się w tej kwestii.
    A czego sie spodziewac, jesli do sprzedazy wyznacza sie dwa punkty, przy czym w jednym z nich programy sie koncza na dobra godzine przed zawodami? W drugim byly do konca, tylko kolejka na jakies 300 osob.

  47. Powrót do góry    #1210
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Programy można było kupić również w trakcie zawodów na stoiskach z gadżetami. Donosili po 10-20 szt. Mi udało się kupić w okolicach po 4 biegu.

  48. Powrót do góry    #1211
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    W całym tym cyrku chodzi tylko o kasę. Niestety w Polsce jest wiele baranów, którzy dają się strzyc. A Anglicy jak widać idą po trupach do celu.
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...267,1,985.html
    "Firma BSI, organizator cyklu, zaoferowała byłemu mistrzowi świata stałą dziką kartę na sezon 2015. Gollob jechałby z numerem 16, a pojedyncze dzikie karty na poszczególne turnieje nie byłyby przyznawane. Po rezygnacji Polaka z udziału w 2013 roku prestiż Grand Prix zdecydowanie spadł. Wielu było takich, którzy twierdzili wręcz, że ten cykl zawodów bez Golloba już ich nie interesuje. Tymczasem bilety ma imprezę na Stadionie Narodowym, reklamowaną jako pożegnanie Golloba, sprzedały się w ciągu niecałych dwóch dni! BSI umie liczyć. Poza tym Anglicy potrzebują nazwisk, które pociągną produkt o nazwie Grand Prix. A Gollob jest jedną z legend cyklu."

  49. Powrót do góry    #1212
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...e-ci-mezczyzni

    Proponuję przeczytac. Ja z tym panem zgadzam się w 100%. Teraz na żużlu pi...dy jeżdzą a nie mężczyzni.

    Podsumujmy to tymże pięknym utworem
    www.youtube.com/watch?v=hCUgkUUufBo

    A jeszcze tak dla porównania. Tor na którym odjechali kiedyś faceci z jajami całe zawody:

    www.youtube.com/watch?v=zVUnKZG4ElE

    C.....py na motorkach na torze który rzekomo nie nadawał się do jazdy

    www.youtube.com/watch?v=AAhGqh0kYqk
    Ostatnio edytowane przez Mariano_Italiano ; 26-04-2015 o 11:02
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #1213
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Zawodnicy dali d... bez dwóch zdan, ale nie zdejmujmy odpowiedzialnosci z panow decydentow na wiezyczce i fimowskich gabinetach. Nie ma kota to myszy (bez aluzji) harcuja. Na moje buntownicy powinni zostac zdyskwalifikowani, a ich miejsce powinni zajac nastepni w kolejce z eliminacji. Proste. Przypominicie sobie odpowiedz krawaciarza z Genewy na list od Golloba w sprawie "niebezpiecznych" tlumikow (w wolnym tlumaczeniu): zuzel to sport obarczony ryzykiem i jesli ktos nie ma jajec powinien zajac sie czyms innym. Wtedy uznalem to za bezczelnosc, ale dlaczego w tym przypadku FIM nie jest konsekwentny?

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Jap (27-04-2015)

  52. Powrót do góry    #1214
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Komedia w Warszawie wyleczyła mnie z tego cyrku w tym sezonie, zarówno na stadionach jak i przed telewizorem. Ja czuję się oszukany, a oprócz mnie wydymano ponad 50 tys. osób. Nic nie zagrało, a dorobiło się wielu. Ucierpieli tylko kibice, którzy musieli oglądać tą szopkę. Czy ktoś w ogóle nad tym panował?
    PZM blamaż, Olsen Team kompromitacja, gastronomia na żenującym poziomie, sędzia katastrofa, a zawodnicy *****czki. Mogli w ogóle nie wyjeżdżać jeśli mieli zamiar odpuścić po 12 wyścigu. Wówczas nie byłoby problemu. Tor nie był taki zły w czym utwierdził skrót zawodów wrzucony przez Mariano 2 posty wyżej. Dzisiaj w Rzeszowie jadą na podobnym albo nawet gorszym i nikt nie odmawia wyjazdu na tor. Wszystko układa się w całość, chodziło tylko o nasze PLNy, które w moim mniemaniu powinny być zwrócone.
    Oprócz kibiców szkoda mi również Golloba. Miało być ekstra pożegnanie, a zostały pustawe trybuny. Ktoś już wspomniał, że takie rzeczy robi się na początku, ale i do tego trzeba wysilić kapucyna.

    Niestety żużel jest dyscypliną wymierającą, a taki cyrk jaki zafundowali nam organizatorzy w Warszawie również się do tego przyłoży. Ktoś kto był pierwszy raz albo nie jest zafascynowany tym sportem zapewne olał to sikiem prostym jeszcze podczas siedzenia na narodowym.
    Ostatnio edytowane przez cokus1 ; 26-04-2015 o 19:44

  53. Powrót do góry    #1215
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 230 w 125 postach
    Tego się chyba nikt nie spodziewał. Polak, pierwszy raz na żużlu, był na SGP w Warszawie i postanowił wejść w sponsoring tej dyscypliny, tyle że zasponsoruje... Isle of Wight
    (...) “I attended the recent Warsaw GP with their CEO Wojciech Kulinski, his first visit to speedway, and despite the problems that event encountered on the night, he was taken with the thrilling nature and sheer excitement of our sport and afterwards we discussed how his organisation could link up with Island Speedway resulting in today’s mutually beneficial announcement. (...)
    Now speedway has caught my eye and my first experience in Warsaw was amazing I am already following the GP series and look forward to watching more of them”.
    Całość na http://www.islandecho.co.uk/news/isl...ponsor-rumours
    Ukryta zawartość - najlepsze statystyki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •