Strona 21 z 29 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 945 z 1264

Wątek: 18/04/2015 - Grand Prix Polski - Warszawa

  1. Powrót do góry    #901
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    W regulaminie można sobie napisać wszystko, są jeszcze prawa nadrzędne jak prawo konsumenckie itp.
    #GetWellDarky

  2. Powrót do góry    #902
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ps w przekazie C+ było widać również sympatycznego gościa p.Stępniewskiego na torze?a ten czym tam był?

    Robił za walec

  3. Powrót do góry    #903
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Stev - co do zuzlowcow to jasne ze masz racje, jakos przed 12 biegiem albo przed zawodami protestu nie bylo, rowniez chcieli odjechac te 12 biegow, punktacji generalnej mocno to nie ruszy. Powtorzone zawody to i koszty dla zuzlowcow. Najlepiej zrobic z kibicow osłów i niech pląca.

  4. Powrót do góry    #904
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Ja nigdzie nie moge znaleźc natomiast podstaw do wykluczenia Doyla kiedy to ruszył przed wszytskimi. Wszelkie regulaminy mowią ze zawodnik jest wykluczony jesli dotknie taśmy, tutaj tego ewidetnie nie było wiec jak dla mnie brak podstaw do wykluczenia Doyla, tym samym bieg ten nie moze byc zaliczony i brakuje nam 1 wyscigu do zaliczenia zawodow
    Komentatorzy w tv mówili, że w przypadku braku taśmy i startu na światło, jeśli zawodnik rusza przed zgaśnięciem zielonego to jest wykluczony.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  5. Powrót do góry    #905
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Komentatorzy w tv mówili, że w przypadku braku taśmy i startu na światło, jeśli zawodnik rusza przed zgaśnięciem zielonego to jest wykluczony.
    ok, tylko nie moglem tego znalezc w regulaminie sportu zuzlowego, jak gdzies jest to tak zapisane to poprosze o zrodlo. 12 bieg to rozumiem ze podciagna po zmiane decyzji sedziego? Rzekomo mial byc powtorzony a pozniej zaliczono wyniki.

  6. Powrót do góry    #906
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Mowili PRZED czy PO jak juz Doyle zostal wykluczony, gdyz nie ogladalem relacji w tv?
    Komentatorzy tez gadaja pierdoly.
    Jakos do tej pory nikt nie powiedzial wprost do jakiego skandalu doszlo.
    Sposrod 53 tys kibicow ( minus 1 - kowalczyk) nie ma nikogo kto bylby zadowolony z przebiegu sobotnich zawodow. Kazdy czuje sie oszukany jak nigdy dotad. Jedni czuja sie oszukani przez BSI, inni przex Olsena, ktos przez PZM, w jeszcze inni przez zawodnikow.
    Pier....na poprawnosc polityczna.
    Nikt nic nie mowi. Nikt nic nie powie.
    Reka reke myje.
    Nikt tam jaj nie ma.


    Wysłane z Commodore C64

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Jap (21-04-2015)

  8. Powrót do góry    #907
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    najlpesze ze teraz czytam w PS ze Pan Bellamy nie organizowal turnieju GP i nawet nie mail jescze okazji porozmawiac z Panem Olsenem. Narazie przeprasza, Witkowski tez przeprasza, a my kibice mamy przyjac przeprosiny i kupowac kolejne bilety nabijajac im kase...

  9. Powrót do góry    #908
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Tymczasem TG juz chlapnal ze on byl tylko gosciem i podporzadkowal sie kolegom w tym kiblu. Zrodlo espeedway
    nic nowego,
    to samo mówił w wywiadzie w sobotę, będąc jeszcze na stadionie

  10. Powrót do góry    #909
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Do tej pory na wyższy szczebel marketingowy żużel został wyniesiony dzięki finałowi DMP 2013.

    Dziś osiąga szczyty światowe, nie rozumiem zatem tego całego biadolenia

  11. Powrót do góry    #910
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    W regulaminie można sobie napisać wszystko, są jeszcze prawa nadrzędne jak prawo konsumenckie itp.
    Oj, zasiedziales sie tam w UK, zasiedziales..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #911
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Pytanie do osób średnio inteligentnych:

    - czy PZM spełni swoje groźby i wystąpi przeciwko Olsenowi na drogę sądową?

    Buahahahahahaha
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #912
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Do tej pory na wyższy szczebel marketingowy żużel został wyniesiony dzięki finałowi DMP 2013.

    Dziś osiąga szczyty światowe, nie rozumiem zatem tego całego biadolenia
    Zastanawiam się czy jesteś tak ślepy,czy jesteś tak głuchy,że w swoim zaślepieniu nie potrafisz znaleźć różnicy.Otóż za ten szczyt marketingowy z 2013 r były syf,ale też i były kary.Tak jak i tam tak i tutaj były wspólne części otóż był nim pan Gollob i pan Witkowski.Czekam bardzo i może się doczekam kto poniesie kary za syf na stadionie Narodowym.

  14. Powrót do góry    #913
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Taki wpis zamieściłem 14 kwietnia:
    To jest kkkkuuuu..wa hit:

    Ole Olsen (według SF):

    - Oczywiście nie mogę zagwarantować, że w trakcie zawodów nie pojawią się dziury - powiedział Olsen, były dyrektor cyklu Grand Prix.
    Baran Witkowski napchał mu kieszenie, a ten ciul jeszcze z rozbrajającą szczerością mówi w wolnym tłumaczeniu: Mam Was w dupie.
    Nikt tu się nawet nad tym co napisałem nie pochylił.

    Jadąc w sobotę pociągiem do Warszawy rozmawiając z kibicami jadącymi na GP spotkałem się ze zdziwieniem i politowaniem jak powiedziałem, że mnie to nie interesuje i jadę obejrzeć 12 (słownie: dwanaście) biegów czyli zaliczyć tor oraz stadion.
    Liczyłem, że będą wszystko przeciągać i miotać się byle zaliczyć zawody i nie oddać ludziom za bilety. Nie spodziewałem się natomiast tak nieudolnego gościa za pulpitem. Zaczynam teraz doceniać sędziego Wojaczka.

    Cała sobotnia szopka nie jest kwestią tylko dnia, miejsca i osób, które w niej brały udział.

    To kwintesencja tego całego "modern speedway" doprawiona polską beztroską, głupotą i pazernością.

    Żużel nie ma szans normalnie funkcjonować pod rządami FIM.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 20-04-2015 o 13:57
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Jap (21-04-2015), marsac (20-04-2015)

  16. Powrót do góry    #914
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Pytanie do osób średnio inteligentnych:

    - czy PZM spełni swoje groźby i wystąpi przeciwko Olsenowi na drogę sądową?

    Buahahahahahaha
    Ja zaryzykuję stwierdzenie że dużo bardziej prawdopodobny jest pozew w drugą stronę tj. Olsen pozywający PZM (czy komu tam wystawił fakturę). Nie podejrzewam żeby "nasi" zapłacili p. Olsenowi za wystawioną fakturkę a jakoś nie chce mi się wierzyć żeby koleś tak po prostu odpuścił 1,5 mln.

  17. Powrót do góry    #915
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Tutaj już szukają ludzi do pozwu zbiorowego:

    http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/netw...369278_2325912
    #DW43 #GetWellDarcy

  18. Powrót do góry    #916
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    UNIA LESZNO Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #917
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szykują się większe jaja niż na Narodowym.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #918
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    co do samego stadionu to bylem tam na meczu z Ukrainą, żużel i GP też kiedyś widziałem w Kopenhadze
    i z mojego punktu widzenia to oglądanie na takich molochach jest mało ciekawe.
    Jedyne co w takich miejscach stanowi plus to klimat i atmosfera.
    Cała reszta, odbiór zawodów, warunki w jakich się to ogląda....to ja już wolę TV, albo kameralne stadiony ligowe
    Największa bzdura jaką w tym wątku przeczytałem. A wypowiedział się ten, który nie był w sobotę na miejscu.

  21. Powrót do góry    #919
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    A swoją droga to za co te 1,5 mln ? Za ułożenie toru - nawet w idealnym stanie choćby- Olsen głupim Polakom wystawia fakturę na 1,5 mln ? Za kilka dni pracy? Przecież przywieziony sjenit miał 3 lata leżakować z przerwami na dowiezienie na zawody. Czyli jak to jest , po półtora bańki przez 3 lata dla Olsena za kilkaset ton sjenitu i po kilka dni pracy na stadionie?
    Nic dziwnego, że Olsen ma wyłączność w umowie , z tych 1,5 miliona pewnie połowę musi odpalić BSI. Ale luz , Polak zapłaci , i nie Witia tylko kibic.

    Nie sądziłem przed feralną sobotą , iż będę szczęśliwy, że nie udało mi się kupić biletu. A rano "na mieście" widziałem zadowolone liczne grupki kibiców z całej Polski, w metrze spotkałem nawet ziomków w barwach Stali. Jechali na trening i mówili , że na takim gnojowisku wygra Zagar . Żartowali, ale wtedy jeszcze o tym nie wiedzieli...

  22. Powrót do góry    #920
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Ten sam regulamin był podobno na stronie gp w Warszawie ale teraz zniknął.
    #GetWellDarky

  23. Powrót do góry    #921
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Predzej zobaczycie Golloba ze stalym dzikusem niz kase za bilety. Regulamin stanowi ze po 16 biegach nie mozna sie domagac zwrotu. Nic nie stoi natomiast w nim o mozliwosci zwrotu przed tymi 16 biegami (tu nie obowiazuja zasady domniemania - liczy sie to co jest napisane wprost i literalnie).

    Zawody nie przerwano tylko zakonczono. I tyle z pozwow zbiorowych.

  24. Powrót do góry    #922
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    trche inaczej interpretuje to Lukasz Kowalski
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...137,1,281.html

  25. Powrót do góry    #923
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    trche inaczej interpretuje to Lukasz Kowalski
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...137,1,281.html
    Dokładnie jest tak jak napisano w tym artykule. Nawet UOKiK się zgadza. Choć nie zgadzam się że kibice powinni domagać się pieniędzy od Olsena, kupując bilet zawieram kontrakt z organizatorem i od organizatora domagam się zwrotu pieniędzy.
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 20-04-2015 o 14:46
    #GetWellDarky

  26. Powrót do góry    #924
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    W kwestii jakichkolwiek odszkodowań. Najpierw ktoś musi zwrócić się do organizatorów o zwrot poniesionych kosztów i otrzymać odpowiedź odmowną, ewentualnie brak odpowiedzi też może być. Dopiero wtedy można zgłosić się do sądu. Ja bym się nie pitolił i dołączył koszty dojazdu, hoteli itp.
    I prostytutek. Po co się ograniczać ?
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    jak dla mnie brak podstaw do wykluczenia Doyla, tym samym bieg ten nie moze byc zaliczony i brakuje nam 1 wyscigu do zaliczenia zawodow
    Doyle nie może sobie wyjeżdżać zanim zawodnicy zobaczą sygnał tylko dlatego że nie ma taśmy. W ogóle dziwi mnie że próbował.
    Jeśli już czepiać się któregoś biegu to tego gdzie zaliczono kolejność po upadku Holdera. Błąd sędziego, a błędów jest wiele.
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Generalnie nie ma znaczenia kiedy zawody zostaly przerwane bo stalo sie to z Winy Organizatora a nie z powodow od niego niezaleznych typu pogoda itp.
    1. Zawody nie zostały przerwane sensu stricto, zostały dokończone, zgodnie z regulaminem zaliczono kolejność po 3 seriach i wygrał Zagar, było podium itd
    2. Kolejnych biegów nie rozegrano z WINY ZAWODNIKÓW, którzy odmówili startów, a nie żadnej winy organizatora. (organizator ponosi winę za awarię maszyny startowej). Żużlowcy byli przekonywani by jechać dalej drogą prośby i groźby
    3. Wszyscy żużlowcy startujący w tym turnieju (z wyjątkiem Jonssona który się wycofał wcześniej i nie uczestniczył w naradzie)
    powinni zostać surowo ukarani finansowo za odmowę startów. Także ci którzy jechać chcieli a ulegli podżegaczom, bo przecież nagle wszyscy nie wpadli na pomysł "może nie jedźmy bo Troy nie daje rady po kontuzji"
    4. PZM to skończone dziady, ale nie wiem w jakiej sprawie można walić do nich z pozwem, choćbym chciał
    Natomiast ucieszyłbym się gdyby PZM zawiesił na jakiś czas polskich zawodników startujących na Narodowym i podobnie postąpiły pozostałe federacje, ale niestety nie ma na to szans. Jeżeli polska strona nie zapłaci należności to sama będzie się musiała fatygować z sądem.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    sobotch (20-04-2015)

  28. Powrót do góry    #925
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    trche inaczej interpretuje to Lukasz Kowalski
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...137,1,281.html
    pozwy mozecie skladac, nawet bym chcial zebyscie cos ugrali bo wtedy marynarki zaczeliby pracowac pozadnie. ale ten Kowalski.. hmm wg mnie kibic placi za odbyte zawody, a nie za 23 biegi czy jakosc tych biegow. jesli wszystko bylo zgodne z regulaminami samego FIM to na jakiej podstawie chcesz sie odwolywac. ze w biegach bylo za malo mijanek bo tor byl jaki byl? ze startowali na swiatlo kiedy regulamin na to pozwala?

    wszystko odbylo sie zgodnie z przepisami.

  29. Powrót do góry    #926
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Mariner a jak pójdziesz do cyrku obejrzeć słonia a ten słoń będzie miał zły dzień i odmówi robienia sztuczek to będziesz się domagał zwrotu kasy za bilet od organizatora który Ci sprzedał bilet czy od słonia?
    #GetWellDarky

  30. Powrót do góry    #927
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Jesli jest tak jak pisze Kowalki, to kibice z LEszna moga sie domagac od Poltorak odszkodowania za 75-0. Dostali gowno, a zaplacili za mecz eligowy.
    Przykladow na farse niezaleza od organizatora mozna by chyba wiecej naliczyc.
    No nie wiem, jestem sceptykiem. Nawet jesli my mamy racje to tam raczka raczke myje.

    Ja nie wierze w zadna sprawiedliwosc w tym kraju, rowniez, a moze przede wszysktim przez wlasne doswiadczenia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Robi (20-04-2015)

  32. Powrót do góry    #928
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pawel_R Zobacz posta
    A tak z innej beczki, to przez ile lat jeszcze BSI ma ważną umowę na organizację mistrzostw świata? Istnieje w ogóle jakakolwiek szansa, żeby ktoś inny przejął ten biznes? Przecież to co robią angole wspólnie z FIMem w ostatnich latach to jest kompletne ubijanie tego sportu.
    Do 2021 roku.


    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    w Anglii jeżdżą na gównie

    w Danii też...

    w Gorzowie i Lesznie nie lepiej...

    żenada...


    panowie pora się przenieść na coś innego.


    THIS IS THE END...

    https://www.youtube.com/watch?v=JSUIQgEVDM4
    Wszyscy pisząc takie komentarze są nie mniejszymi hipokrytami. Cokolwiek by się nie działo, cokolwiek by się nie stało i tak będziecie dalej oglądać ten bajzel i opluwać na forum. Puste słowa ... Jak to ktoś wcześniej ładnie określił: barany, które pomimo wszystkiego i tak przyjdą same do strzyżenia...

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie mniej to Olsen powinien wiedzieć, ze jak by prace rozpoczął 3 dni prędzej, to byłby czas na prawidłowe położenie nawierzchni. A tak tego czasu mu zabrakło.
    W tamtym roku tor w Tampere był ułożony na pół roku przed SGP, a i tak był gówniany.

  33. Powrót do góry    #929
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    1. Zawody nie zostały przerwane sensu stricto, zostały dokończone, zgodnie z regulaminem zaliczono kolejność po 3 seriach i wygrał Zagar, było podium itd
    2. Kolejnych biegów nie rozegrano z WINY ZAWODNIKÓW, którzy odmówili startów, a nie żadnej winy organizatora. (organizator ponosi winę za awarię maszyny startowej). Żużlowcy byli przekonywani by jechać dalej drogą prośby i groźby
    3. Wszyscy żużlowcy startujący w tym turnieju (z wyjątkiem Jonssona który się wycofał wcześniej i nie uczestniczył w naradzie)
    powinni zostać surowo ukarani finansowo za odmowę startów. Także ci którzy jechać chcieli a ulegli podżegaczom, bo przecież nagle wszyscy nie wpadli na pomysł "może nie jedźmy bo Troy nie daje rady po kontuzji"
    4. PZM to skończone dziady, ale nie wiem w jakiej sprawie można walić do nich z pozwem, choćbym chciał
    Natomiast ucieszyłbym się gdyby PZM zawiesił na jakiś czas polskich zawodników startujących na Narodowym i podobnie postąpiły pozostałe federacje, ale niestety nie ma na to szans. Jeżeli polska strona nie zapłaci należności to sama będzie się musiała fatygować z sądem.
    Brawo za rozsądny komentarz

    Przeczytajcie sobie powyższe z 10 razy jak trzeba a jak dalej będzie coś niejasne, poproście o pomoc któregoś z domowników/kolegę z pracy itp.

    Co do pozwów, czy takie same pomysły przychodzą wam do głowy po meczu ligowym, który zakończy się po ośmiu biegach?

    Ludzie, oprzytomnijcie trochę

  34. Powrót do góry    #930
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Brawo za rozsądny komentarz

    Przeczytajcie sobie powyższe z 10 razy jak trzeba a jak dalej będzie coś niejasne, poproście o pomoc któregoś z domowników/kolegę z pracy itp.

    Co do pozwów, czy takie same pomysły przychodzą wam do głowy po meczu ligowym, który zakończy się po ośmiu biegach?

    Ludzie, oprzytomnijcie trochę
    Do końca życia będziecie dymani bez mydła przez wszelkiego rodzaju cwaniaków z takim nastawieniem. Takie typowo polskie "nie da sie". Gdyby to wydarzyło się w Cardiff to od dziś już by zwracali za bilety.
    #GetWellDarky

  35. Powrót do góry    #931
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Nie wiem czemu upierają się przy tych 12 biegach, na facebooku już zbiera się grupa do pozwu zbiorowego , w regulaminie SGP 2015 stoi jak byk że zawody można uznać za zakończone po przejechaniu 16 biegów.
    Oczywiście regulamin warszawskiego GP już usunęli, ale identyczne są na kolejne rundy:

    http://http://www.speedwaygp.com/ticket_terms

    Za upokorzenie kibiców ktoś z trójki PZM/BSI/Olsen powinien zapłacić i to słono...
    Ostatnio edytowane przez T_rex ; 20-04-2015 o 15:25

  36. Powrót do góry    #932
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Do końca życia będziecie dymani bez mydła przez wszelkiego rodzaju cwaniaków z takim nastawieniem. Takie typowo polskie "nie da sie". Gdyby to wydarzyło się w Cardiff to od dziś już by zwracali za bilety.
    W chwili obecnej dymany jesteś przez swoich idoli. Jak tego nie widzisz, to pretensje tylko do siebie.

  37. Powrót do góry    #933
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2010
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy ktoś o tym wspominał, ale na jakiej podstawie został zaliczony wynik 11 biegu skoro Holder przewrócił się na 3 kółku?
    Następnie w 12 biegu Batch przewrócił się na 4 okrążeniu i sędzia pierwotnie nakazał powtorkę wyścigu, więc na dobrą sprawę nie odbyło się regulaminowo 12 wyścigów

  38. Powrót do góry    #934
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    Nie wiem czemu upierają się przy tych 12 biegach, na facebooku już zbiera się grupa do pozwu zbiorowego , w regulaminie SGP 2015 stoi jak byk że zawody można uznać za zakończone po przejechaniu 16 biegów.
    a regulamin FIM 2015 ktory przytoczylem gdzies na 18/19 stronie mowi o 12 biegach

  39. Powrót do góry    #935
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    W Cardiff nikt niczego by nie zwracał, bo by spokojnie rozegrano wszystkie biegi wraz z finałem.
    Bomber wypracowałby sobie niezłą przewagę nad wieloma rywalami, zresztą w Wawie też natrzepałby punktów.
    Widziałem tam dużo gorsze tory, przy których warszawski był wzorem równości i bezpieczeństwa.
    A słoń w cyrku nie podpisuje umowy, a te pajace z GP tak, więc przykład z d...
    Nie wiem jak można bronić tych marnych dezerterów

  40. Powrót do góry    #936
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    W Cardiff nikt niczego by nie zwracał, bo by spokojnie rozegrano wszystkie biegi wraz z finałem.
    Bomber wypracowałby sobie niezłą przewagę nad wieloma rywalami, zresztą w Wawie też natrzepałby punktów.
    Widziałem tam dużo gorsze tory, przy których warszawski był wzorem równości i bezpieczeństwa.
    A słoń w cyrku nie podpisuje umowy, a te pajace z GP tak, więc przykład z d...
    Nie wiem jak można bronić tych marnych dezerterów
    Ja nikogo nie bronię wszyscy oni są siebie warci. Ja tylko piszę że jedynym podmiotem który można pozwać jest organizator zawodów czyli PZM. A oni mogą sobie później pozywać kogo chcą, Olsena, zawodników czy traktorzystę.
    #GetWellDarky

  41. Powrót do góry    #937
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Brawo za rozsądny komentarz

    Przeczytajcie sobie powyższe z 10 razy jak trzeba a jak dalej będzie coś niejasne, poproście o pomoc któregoś z domowników/kolegę z pracy itp.

    Co do pozwów, czy takie same pomysły przychodzą wam do głowy po meczu ligowym, który zakończy się po ośmiu biegach?

    Ludzie, oprzytomnijcie trochę
    Nie przesądzałbym tego do końca. Jedna sprawa to zaliczenie zawodów po 12 biegach i uznanie GP za odbyte a druga to zapisy regulaminu, które wykluczają zwrot kasy dopiero po odjechaniu 16 biegów. Nie znam treści tego regulaminu (poza fragmencikiem z Fejsa) ale to może być punkt zahaczenia. To że organizatorzy SGP uznają wyniki zawodów to jeszcze nie oznacza że umowa zawarta z każdym z nas została ze strony organizatora wykonana. A że nie organizator winny tylko gang Olsena ? To niech sobie idą ze swoimi roszczeniami do Olsena.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 20-04-2015 o 17:36

  42. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    T_rex (20-04-2015), apator_uk (20-04-2015), j-rules (20-04-2015), kingpin (20-04-2015)

  43. Powrót do góry    #938
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Założę się że jednym z głównych prowodyrów grupy odmawiającej jazdy był sam Tomuś Nie wiem kogo za to winić ale to nie jest normalne co tam się działo gdyż w następnej rundzie GP na dużo trudniejszej nawierzchni będą rozgrywać się zawody.No chyba że w tym cyklu jest tak ustalone jakoby tor miał być zawsze idealnie równy i prosty.Czasem mam wrażenie że dążenie do takich torów właśnie doprowadza do takich sytuacji.Tam nie było widać żeby była jakaś kopa a raczej wizualnie wyglądało że ten tor jest suchy.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  44. Powrót do góry    #939
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Być może wniesiony zostanie pozew zbiorowy wobec organizatorów Grand Prix w żużlu w Warszawie. - Wstępną chęć wyraża kilkadziesiąt osób. Może być ich więcej, biorąc pod uwagę to, jak wielu kibiców było niezadowolonych. Roszczenie jest mocne - mówi Maciej Żyłka z kancelarii Dauerman, zajmującej się prawem sportowym oraz pozwami zbiorowymi.

    - Zgłaszali się do mnie niezadowoleni kibice, pytając, czy ta sprawa nadaje się na pozew zbiorowy - mówi Żyłka. - Najważniejsze w ustawie o pozwach zbiorowych jest to, że grupa musi liczyć co najmniej 10 osób. Musi być to roszczenie na linii przedsiębiorca - konsument. Jednoznacznie można stwierdzić, że kibice takiego widowiska są konsumentami, a organizator Grand Prix jest podmiotem, wobec którego mogłoby być kierowane ewentualne roszczenie.
    Czyli można. Wszystko w waszych rękach.
    #GetWellDarky

  45. Powrót do góry    #940
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Byłem na zawodach i byłem wściekły. Nawet nie tyle zaliczeniem po 12 biegach, co bezsensownym oczekiwaniem na tę decyzję. Frustracja zrozumiała.

    Ale nie do końca podzielam teraz ten zbiorowy hejt i chęć składania pozwów itp. Komu to coś da? Ani nie naprawi to szkód mentalnych (nie przywróci widowiska), ani nikogo finansowo nie zrekompensuje (bilety to raczej jakiś mały % wyjazdu). Jedyny skutek jaki to przyniesie to zniechęcenie organizatorów tych i kolejnych do tworzenia takich eventów i puszczenie żużla (już nieważne kogo) z torbami. To chyba nie do końca leży w naszym interesie.

    Pomimo, iż tegoroczny event zakończył się klapą i został "przeprowadzony" w katastrofalny sposób, to uważam, że sam pomysł SGP na Narodowym był super i pomijając kwestię tego co na torze - to fajnie to wyszło, frekwencja, atmosfera, widoczność z trybun. Dlatego nie uważam, że należy "grzebać" ten pomysł i odgrażać się, że za rok nikt na to nie pojedzie, nie ma sensu organizować i w ogóle oddawać kasę. To była wielka wtopa, ale nikt jej celowo nie zrobił. Najlepsze co dla nas może być, to wyciągnięcie wniosków i poprawa w latach przyszłych. Najgorsze - wzajemne roszczenia, pretensje, oskarżenia.

    Chciałbym, żeby robiono to GP i żeby na stałe weszło do kalendarza - oczywiście w lepszym wydaniu. W tej chwili natomiast, wszystko zmierza ku temu, by odebrać jakąkolwiek ochotę do dalszego robienia tej rundy.

    Dostaniecie zwroty i co? Złość i rozczarowanie minie?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #941
    Początkujący
    Dołączył
    21-06-2014
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 7 w 3 postach
    Śmieszny pan Majewski z nSport w tvn24 podał dziś przeciek że podobno 4 miszczuf Hancock, Holder, Dzik i Woofi zdecydowała o nie wyjeżdzaniu na tor a reszcza potulnie się podporządkowała tej radzie mędrców
    Oczywiście to może tylko plota w stylu Ostafińskiego, choć przyznam że coś w tym moze być biorąc pod uwagę podejście tych żużloków do ciężkich torów i miłość do mamony.

  47. Powrót do góry    #942
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,384 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Brawo za rozsądny komentarz

    Przeczytajcie sobie powyższe z 10 razy jak trzeba a jak dalej będzie coś niejasne, poproście o pomoc któregoś z domowników/kolegę z pracy itp.

    Co do pozwów, czy takie same pomysły przychodzą wam do głowy po meczu ligowym, który zakończy się po ośmiu biegach?

    Ludzie, oprzytomnijcie trochę
    Tzn sa pewne roznice. Mecz ligowy konczy sie po 8 biegach jak pada deszcz - to nie jest wina organizatora..
    No tutaj ciezko w przypadku SGP napisac cokolwiek innego jak wlasnie wina organizatora. Nie bylo zadnych czynnikow niezaleznych od organizatora..

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a regulamin FIM 2015 ktory przytoczylem gdzies na 18/19 stronie mowi o 12 biegach
    Ale wg tego co ja rozumiem, czytajac te regulaminy to....
    Moga zaliczyc po 12 biegach.
    Ale jednoczesnie by nie oddawac kasy za bilety musi byc odjechane 16 biegow.

    Te dwie rzeczy nie musza sie klocic ze soba, przeciwnie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    T_rex (20-04-2015)

  49. Powrót do góry    #943
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Buszmen ciebie akurat a taką postawę nie podejrzewałem. Ja akurat uważam odwrotnie. Jeżeli teraz czegoś się nie zrobi to będzie jeszcze gorzej. Poczują się totalnie bezkarni.
    #GetWellDarky

  50. Powrót do góry    #944
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale kto poczuje się bezkarny? Uważasz, że celowo ktoś popsuł maszynę, przygotował kiepski tor? Po prostu nie wyszło. Ucierpieli kibice, ale STAŁO SIĘ.

    Cały pomysł i projekt organizacji SGP w Warszawie uważam za bardzo dobry.
    I powtarzam, też byłem mocno wk#rwiony tym, co się stało. Tzn głównie tym, że tak długo trwała "narada". Bo samo zaliczenie po 12 biegach jakoś WIELCE oburzające nie jest. Jakby ktoś się połamał w 15 biegu, trafił na wózek etc, to nie wiem, czy czytałbym dziś o "mędrcach", "panienkach" itp.

    Ale no stało się i tyle, trzeba z tym żyć. Dla mnie to nie jest jakaś życiowa tragedia, żeby rozpamiętywać to latami. W sobotę było GP, wczoraj były inne zawody, dziś kolejne. Show must go on. Nie pierwszy i nie ostatni raz coś komuś w organizacji nie wyszło.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2015 o 16:13
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #945
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dostaniecie zwroty i co? Złość i rozczarowanie minie?
    To jest trochę źle postawione pytanie. Prawdopodobnie rzeczywiście nie chodzi tu o wielką chęć otrzymania zwrotu wydanych pieniędzy, tylko o fakt, że jawną niesprawiedliwością jest napchanie czyjejś kasy i pozostawienie sprwy bez konsekwencji.
    Ty jesteś w****iony i sfrustrowany, 50000 innych także, a ktoś w tej chwili zaciera tylko ręce z wielkim zadowoleniem. I to rzeczywiście jest nie w porządku.

    Tyle że nadal uważam, że pretensje należy zgłaszać do tych, którym rokrocznie płaci się za jazdę grube miliony.

Strona 21 z 29 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •