Strona 15 z 29 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 1264

Wątek: 18/04/2015 - Grand Prix Polski - Warszawa

  1. Powrót do góry    #631
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    kingpin sorry ale nie wszyscy dali sie wydymac w piekna podroz zwana pozegnaniem Galopeł. w szczegolnosci ze na polskich stadionach duzo burakow siedzi co bylo pokazane na prezentacji.

  2. Powrót do góry    #632
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    tylko zauważ że tam w Anglii jak mu na takim torze nie wyjdzie mecz to pal licho - nie zarobię, w SGP walka dla tych najlepszych - liczy się każdy pkt wiec widac jak podchodza do tego. Nicki jest w formie, po pierwszym biegu bylo widac ze fury ma, ale na takim tragicznym torze duzo by nie ujechal i nie pokazal swojej wyzszosci na poczatku sezonu tylko rzadzilby przypadek. Nie tylko on zreszta.
    Bez przesady. Kozaki potrafiace trzyma oporowo gaz dalyby sobie rade. Ci ktorzy jezdza bardziej technicznie, albo z powodow zdrowotnych nie moga jechac silowo by tu wysiadali (jak Jonsson).
    Nicki ma widocznie jakies problemy - obstawiam rece.
    Tor trudny, ale bywaly juz trudniejsze. To niestety efekt glaskania zawodnikow i robienia w PL w zasadzie tylko betonow. A jak ktos bedzie mial czelnosc zrobic pod kolo to zaraz placz i kary

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    kingpin sorry ale nie wszyscy dali sie wydymac w piekna podroz zwana pozegnaniem Galopeł. w szczegolnosci ze na polskich stadionach duzo burakow siedzi co bylo pokazane na prezentacji.
    Ja sie nie dalem wydymac bo, przyznaje bez bicia, kiedy chcialem kupic bilety okazalo sie, ze zostaly tylko jakies ogryzki
    Inaczej tez bym dzisiaj sie wkur.... zamiast sie smiac przed tv.
    Generalnie chcialem jechac na GP tylko i wylacznie z uwagi rundy na narodowym. Ciekaw bylem jak to wyglada live. Ale juz mi ciekawosc minela i za rok chyba tez zostane w domu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #633
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Właśnie wróciłem do domu. Przyznam, że tak podle nie czułem się po żużlu chyba nigdy. Największa kompromitacja w historii cyklu. Nawaliło chyba wszystko co mogło nawalić. Wydaje mi się, że wielka szansa została bezpowrotnie zaprzepaszczona. Aż się wierzyć nie chce...

    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Śmieję się z tych baranów, którzy pojechali do Warszawy oglądać cyrk BSI.
    Ręce opadają. Tacy idioci to zasługują chyba jedynie na pozdrowienie środkowym palcem. Pewnie od sześciu miesięcy modliłeś się o klapę i masz teraz dziką satysfakcję.

  4. Powrót do góry    #634
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Zawodnicy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności.
    Tu powinny być srogie kary.
    Tor jakich wiele.
    Nie było żadnych upadków właściwie.
    Nie liczę Batcha, bo jest po kontuzji świeżo to nie ma sił.
    Zawody nudne ale w biegach z Gollobem była walka,
    bo było kogo mijać.
    Nie zauważyłem jakichś wielkich trudności z jazdą.
    Jedynym któremu się otwierały rączki był Tomek,
    ale to normalka. I tak był dzielny, widzieliśmy wiele gorszych wiraży w przeszłości..
    Brawo Bomber ! Szkoda że nie dokonczyliśmy bo postawiłem na Chrisa i MJJ.
    Ręce precz od Olsena, chłopina się starał, żużlowcy zniweczyli wysiłek.
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 19-04-2015 o 03:54

  5. Powrót do góry    #635
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Śmieję się z tych baranów, którzy pojechali do Warszawy oglądać cyrk BSI.
    Fajnie, ze jest co do smiechu. Mi jest troche mniej.

    Smiejcie sie dalej z frajerow, smiejcie. Ale smiac to sie trzeba z tych pizd co sie zwia zawodowcami w walce o niby najlepszego na swiecie. To sa smiesnzi amatorzy.
    Jak przychodzi liga to im dziury w Lesznie czy Gorzowie nie wadza, wtedy tor jest rowny dla wszystkich byle od***** 60-30 i skasowac kupe forsy.
    50 kola ludzi z calej Polski sie zjechalo zobaczyc ich w akcji. Zero szacunku do kibica. Godzine marzlismy a spiker idawal, ze nic nie wie. My wiedzielismy, ze Pederseny Hampele i cala reszta pseudomistrzow obsrała zbroje. Jak wchodzilem do metra to dostalem smsa, ze te bezczlene lajzy wyszly jeszcze odebrac "trofea"

    W zyciu zadnemu z nich juz niezaklaszcze. Ot, taki ze mnie kibic frajer.

    Mam nadzieje, ze ci co wracali samochodami to wrocili szczesliwie... pogoda keipska i BARDZO sliskie drogi. Latwo bylo o klopoty. No, ale my mozemy ryzykowac...

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...ign=newswidget

    cio ty bez honoru
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #636
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    To co, bojkot pozostałych GP? Jak im się nie chce jechać dla 50 tys. ludzi to niech sobie kręcą kółka przy pustych trybunach, zawodowcy ich mać. Widać Bydgoszcz 2014 ich niczego nie nauczyła.

  7. Powrót do góry    #637
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Wruciłem własnie z kolejnej "zuzlowej" kpiny. Zastanawiam sie czy nie zwrucic sie do cegielskiej o pomoc w zwrocie 70 zł za bilet.
    A moze by tak nie przyznac licencji Narodowemu Stadionowi i wywalic go z GP a w jego miejsce zaprosic grudziądzki łemblej ? Pewnie przyjma zaproszenie.
    Takimi imprezami skutecznie odstrasza sie od zuzla . W TV nie warto patrzec odkąd pojawił sie red chyba Majewski nie pamietam dokładnie , chłop nic nie wie niby sie stara ale nie trawi go kibolska społecznosc
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #638
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Organizatorom zależało na tym, by turniej GP na Stadionie Narodowym został na długo zapamiętany.
    Udało im się to w stu procentach.

    A teraz przykład meczu w polskiej lidze,kiedy to odmówiła posłuszeństwa maszyna startowa:
    http://rlach.republika.pl/dmp/1996/grgo_1.htm

    Ręce opadają. Tacy idioci to zasługują chyba jedynie na pozdrowienie środkowym palcem. Pewnie od sześciu miesięcy modliłeś się o klapę i masz teraz dziką satysfakcję.
    W stosunku do Ciebie i twoich pseudointeligentnych tekstów też to pasuje. Bez odbioru...
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 19-04-2015 o 07:33
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  9. Powrót do góry    #639
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Właśnie wróciłem do domu. Przyznam, że tak podle nie czułem się po żużlu chyba nigdy. Największa kompromitacja w historii cyklu. Nawaliło chyba wszystko co mogło nawalić. Wydaje mi się, że wielka szansa została bezpowrotnie zaprzepaszczona. Aż się wierzyć nie chce...


    Ręce opadają. Tacy idioci to zasługują chyba jedynie na pozdrowienie środkowym palcem. Pewnie od sześciu miesięcy modliłeś się o klapę i masz teraz dziką satysfakcję.
    Ja się modliłem dwa razy dziennie o rozum dla kretynów sponsorujących BSI i Gang Olsena. A palec kolego to sobie wsadź w tyłek tego pana.

    paul-bellamy.jpg
    Ostatnio edytowane przez Ostatni ; 19-04-2015 o 07:47

  10. Powrót do góry    #640
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Ciekawe czym się różnił tor w biegu 12 od tego na jakim mieli jechać w biegu 13. Żenujące.
    Taśma taśmą, to jest żenada, żeby tego nie sprawdzić w dzień tylko pierwsze puszczenie taśmy na 1 bieg. To, że tego nikt nie potrafi przez 3h naprawić to też bez komentarza.
    Ale najbardziej jednak zawiedli zawodnicy. Wielcy mistrzowie, którzy robią łaską, że wyjadą na tor.
    Zmarzlik by to dziś wygrał, najmłodszy a miał tam największe jaja i jechał na pełnym gazie.

    Pod względem oprawy, widoku na tor z trybun nie można mieć żadnych zastrzeżeń, bo naprawdę wyglądało to fajnie. Szkoda tylko, że nikt nie poinformował kibiców, że będzie jeszcze pożegnanie Golloba. Przez to większość wyszła, a Ci co zostali gwizdali nie na Golloba, a na to, że tak to się skończyło.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    j-rules (19-04-2015)

  12. Powrót do góry    #641
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Od dawna olewałem GP ale narodowy to narodowy wiec i ja się wybrałem ...
    Dramat .... więcej pisać nie trzeba a SEC zaciera ręce
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  13. Powrót do góry    #642
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Prawda jest taka ze odpękali regulaminowe 12 biegow zeby zarobic i nie oddac kibicom za bilety. Bo do niedz. Wiedzieli od sob rano ze nic lepszego nie da sie zrobic.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    j-rules (19-04-2015)

  15. Powrót do góry    #643
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    I pomyśleć, że kiedyś ten sport był tak perfekcyjnie profesjonalny w każdym calu, że nie było się czego czepić więc dawali kary za krzywą bandę. Łza się w oku kręci na wspomnienie.

  16. Powrót do góry    #644
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    kingpin sorry ale nie wszyscy dali sie wydymac w piekna podroz zwana pozegnaniem Galopeł. w szczegolnosci ze na polskich stadionach duzo burakow siedzi co bylo pokazane na prezentacji.
    Nie wiem po co swoje kompleksy podpinasz pod to co tam sie mialo odbyc.
    To nie wina Golloba,ze organizatorzy i zawodnicy dali dupy.
    On mial przyciagnac na Narodowy kibicow,zakonczyc godnie sciganie
    na arenie miedzynarodowej,podziekowac za 20 lat dopingu.
    Gdyby nie nieudacznictwo Olsena i gierki zawodnikow,byloby to godne pozegnanie.
    Zycze Ci,zeby Twojego idola nie spotkala taka przykra niespodzianka.

    Zawody zenujace od poczatku do haniebnego konca.
    Mam nadzieje,ze Witkowskiemu nie zabraknie jaj i pusic
    tych nieudacznikow z torbami.
    W sumie moze to byc najbardziej dochodowe GP w historii.
    Sponsor byl,50.000 biletow wyprzedane,jak dojdzie do tego
    odszkodowanie od Olsena i BSI,mozna bedzie zacierac rece.
    Szkoda tylko ,ze kosztem kibicow i calej dyscypliny.

    Killka stron wczesniej gwarzylismy sobie z Semenem,ze zuzel sie zmenil,
    zawodnicy rowniez.
    Wczoraj wieczorem przekonalem sie ,ze niestety mamy do czynienia
    z banda idiotow na motorach.
    Nie wiem jak mozna byc tak krotkowzrocznym i nie widziec,ze te barany
    podcinaja galaz na ktorej siedzia.
    Tor faktyczynie nie byl najlepszy,prawdziwiej walki tam nie bylo.Chyba,ze ogladanie jak wyprzedza
    sie jadacych z predkoscia hulajnogi zawodnikow sprawia komus przyjemnosc.Mnie nie.
    Doszla to tego kompromitacja z tasma startowa.
    Dwie kolejki trwaly chyby poltorej godziny lub lepiej.
    Przyznam szczerze,ze sam na ich miejscu bylbyl wkurzony,ale...kur..wa mac,od tego
    jest martwy sezon aby wymusic na dzialaczach jakies zmiany.Takie sytuacje nie maja sie prawa
    powtarzyc.Przeciez te zawody byly rozgrywane na stadionie na ktorym pogoda nie jest zadnym zagrozeniem.
    Dlaczego nie bylo rezerwowej maszyny startowej?Czy to pierwszy raz kiedy nawalila?
    Dlaczego dopuszcza sie do ukladania nawierzchni na trzy dni przed zawodami?
    Jedynym zagrozeniem bylo nieudacznictwo ludzi ,podobno bardziej od nas cywilizowanych.
    Udalo sie tym nadludziom ****ac zuzlowe swieto,co gorsza przy pomocy tych idiotow
    ktorzy jezdza na motocyklach.
    Zachcialo im sie przytrzec noska Olsenowi,Witkowkiemu,BSI?
    OK,ale nie kosztem kibicow!
    Zawsze ich bronilem,czasami klocilismy sie tu na forum
    co do jazdy w ciezkich warunkach,ale na litosc boska,wydaje sie,ze wczoraj
    - pomijajac kabaret z tasma - mozna bylo te zawody spokojnie objechac do konca.
    Na cichy protest zawodnicy wybrali najmniej odpowiedni moment.
    Po prostu w tym przypadku nie kupuje tlumaczen zawodnikow,ze tor jest zbyt niebezpieczny.
    Gdyby mieli jaja,powiedzieliby otwarcie co zlozylo sie na ich taka a nie inny decyzje.
    Kazdy sie domysla o co moglo im chodzic i tych powodw bylo zapewne kilka.

    Co da bojkot GP?
    Nic.
    Nie mozna wypinac dupy na Holdera,Hampela czy Nickusia raz,dwa razy w miesiacu
    a klaskac im trzy,cztery razy w miesiacy na ligowych torach.
    To jest kompletny nonsens.
    Jesli komus chodzi po glowie bojkot,niech bedzie konsekwentny.
    Ucierpia na tym kluby,niestety,ale tu nie ma dobrego wyjscia.
    Naprawde trzeba dac im do zrozumienia,ze na taka postawe nie
    ma przyzwolenia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-04-2015 o 09:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (19-04-2015), Martines (19-04-2015), Mildura (19-04-2015), artem (19-04-2015), crunch (19-04-2015)

  18. Powrót do góry    #645
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie rozumiem, skad ten hejt na zawodnikow.

    Juz od treningu mielismy do czynienia z jedna wielka amatorka. Tor, tasma, sedzia. Nie dziwie sie, ze nikt nie chcial w tym brac udzialu. Wszyscy dobrze wiedzieli, jak to moze wygladac dalej.

    Gollob zegnany w akompaniamencie gwizdow i dekoracja przy pustych trybunach - ten widok zostanie mi w pamieci na dlugo. Kolejna karta wstydu w historii Stadionu Kompromitacji Narodowej zostala wlasnie zapisana.
    Pzdr,
    Garfield

  19. Powrót do góry    #646
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,699
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 914 w 462 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie rozumiem, skad ten hejt na zawodnikow.

    Juz od treningu mielismy do czynienia z jedna wielka amatorka. Tor, tasma, sedzia. Nie dziwie sie, ze nikt nie chcial w tym brac udzialu. Wszyscy dobrze wiedzieli, jak to moze wygladac dalej.

    Gollob zegnany w akompaniamencie gwizdow i dekoracja przy pustych trybunach - ten widok zostanie mi w pamieci na dlugo. Kolejna karta wstydu w historii Stadionu Kompromitacji Narodowej zostala wlasnie zapisana.
    dołączę się. wczoraj biłem im brawo.

    nie można w jednych wątkach utyskiwać na to, że w PL zarabiają a zabijają się w GP za miskę ryżu. domyślam się, że pierwotną przyczyną może być kryzys w polskim żużlu i brak kontraktów gwarantujących cokolwiek w przypadku kontuzji. postawcie się na ich miejscu: stadion narodowy, 53 tys ludu na trybunach, sponsorzy, relacje tv, zaangażowana masa siana a oni w imię zysków PZM, BSI i innych mają na słabym torze nadstawiać kark za drobne. do tego bez maszyny startowej, co wystarczająco wypacza rywalizację. kontuzja w takim momencie to out na pół sezonu w PL, w konsekwencji może nawet bankructwo. część z nich już przerabiało korekty kontraktów.
    żeby kpin nie było dość (z torem i taśmą), to dołożono kpiny ze straszeniem karami za brak wyjazdu, plus kary za wypowiedzi po. niewolnictwo XXIw.

    zgadzam się, tory bywały gorsze. natomiast zawsze stałem po stronie tych, którzy domagali się reakcji na nie. zawsze też uważałem że tory jednodniowe to pomysł na promocję a nie kierunek dla żużla. a za promocję się płaci, a nie na niej zarabia. trzeba było narodowy wynająć na tydzień dłużej i przygotować porządnie nawierzchnie. innej metody nie ma.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Yozayan (19-04-2015), crunch (19-04-2015)

  21. Powrót do góry    #647
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,czepiacie się zawodników gratuluje proszę dosiąść maszyny na torze przygotowanym,ułożonym w ciągu 5 dni,to jedno.Dwa zawodnicy swoją dezaprobatę co do nawierzchni i ułożenia już wyrażali w sobotę przed sesją treningową i co? i nic.Nikt się nawet nie zastanawiał nad przeniesieniem imprezy na niedzielę dlaczego?Pamiętam odwołanie zawodów w Gelsenkirchen i przeniesienie do Bydgoszczy,kto poniósł koszta tej decyzji.Pan Witkowski jako gospodarz,powinien zabiegać ( nie osobiście bo to przecież figura)o każdy szczegół,każdy element tej imprezy.Dlaczego kluby,miasta organizujące te zawody potrafią zadbać,zrobić dobrą,bardzo dobrą imprezę.Tutaj przy tej imprezie liczył się tylko ilość ludzi i komunikat jak to sport jest lubiany w Polsce.O tym,że ekipa duńska będzie układała tor było wiadomo nie od dzisiaj.Kompromitacja tylko i wyłącznie Witkowskiego,wstyd polski,ambicja Witkowskiego.Wyszło jak zwykle,byle jak.Jeszcze co do zawodników,komentował wczoraj Cegielski,panowie co ten człowiek robił w piątek?dlaczego jako ekspert nie wysłuchał komentarzy zawodników z treningu nie podszedł do Witkowskiego nie powiedział,że mogą być problemy?Bo jakoś to będzie.

  22. Powrót do góry    #648
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    a oni w imię zysków PZM, BSI i innych mają na słabym torze nadstawiać kark za drobne. do tego bez maszyny startowej, co wystarczająco wypacza rywalizację. kontuzja w takim momencie to out na pół sezonu w PL, w konsekwencji może nawet bankructwo. .
    Wybacz, jeśli wczoraj jechali za drobne, to za co jeżdżą na wykopaliskach w Anglii? Chyba nie za pieniądze. Może zatem dla idei, na którą wczoraj zbiorowo zrobili kupę.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  23. Powrót do góry    #649
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Śmieszy mnie trochę zwalanie całej winy na firmę przygotowującą tor bo tak naprawdę to znowu mieliśmy polskie dziadostwo. Nie mam cienia wątpliwości, że tak to w mediach zostanie przedstawione i SŁUSZNIE!!!!. To Polacy zapłacili wielką kasę za prawo do organizacji zawodów i to ich psim obowiązkiem było dopilnowanie (choćby poprzez odpowiedni nadzór) takich szczegółów jak np.druga taśma startowa. Przygotowanie tor to już w ogóle żenada bo organizatorzy mieli na to tydzień w dodatku cała operacja odbywała się w pełni kontrolowanych warunkach atmosferycznych i z tym torem można było zrobić dokładnie wszystko. Samo postawa zawodników to jakaś farsa i nie ma tutaj się nad czym rozwodzić. Jakoś nie wierzę, że PZMłot poleci na skargę i będzie się domagać wielomilionowego odszkodowania jak to piszę wróżbita. Cała "afera" skończy się pewnie tym, że za rok PZMłot dostanie GP w promocji za 80% wartości tylko nasi działacze w swojej "mądrości" nie zauważą, że po drodze BSI podniesie cenę o 30% i znowu ich wydyma.

  24. Powrót do góry    #650
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    A swoją drogą to zastanawia mnie czy dokładnie wszyscy, na tym tajnym spotkaniu w kiblu, nie chcieli dalej jechać.
    Pewnie się tego nigdy nie dowiemy, chyba że Dario O. puści jakieś nieoficjalne kleksy,
    ale wydaje mi się, że tam między nimi też były jakieś tarcia.
    Szkoda tylko, ze ostatecznie stanęło na tym, że nie pojechali.
    Tor piękny i wymarzony nie był, ale nie był też jakiś strasznie niebezpieczny i beznadziejny.
    Można było spokojnie objechać to do końca, nawet gęsiego i bez ścigania.
    Nie robi się takich rzeczy ponad 50 tys. ludziom na trybunach.

    Przypomniało mi się ile było śmiechu z Harrisa rok temu, że nie zasługuje na GP, że jest cienki itd. a co ten zawodnik nam wczoraj pokazał? Jako jeden z kilku swoją jazdą 'nawiązał' do dawnych czasów, gdzie tory w porównaniu z tym wczorajszym były jak po wykopkach i nie pękał. Wynikiem spasowania z całą pewnością to nie było, ani jakąś szczególną dozą szczęścia. To samo Hampel, Zagar i kilku innych, pokazali że dało się w miarę normalnie jechać.
    Pewnie, że szczytem marzeń nazwać tego nie można i nie był to jakiś piękny speedway, ale w miarę bezpieczny. Bywało znacznie gorzej.
    Zawodnicy mają po tym turnieju sporo za uszami, podobnie jak i organizatorzy [tor + taśma], ale to temat na jeszcze dłuższego posta.

  25. Powrót do góry    #651
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    dołączę się. wczoraj biłem im brawo.

    nie można w jednych wątkach utyskiwać na to, że w PL zarabiają a zabijają się w GP za miskę ryżu. domyślam się, że pierwotną przyczyną może być kryzys w polskim żużlu i brak kontraktów gwarantujących cokolwiek w przypadku kontuzji. postawcie się na ich miejscu: stadion narodowy, 53 tys ludu na trybunach, sponsorzy, relacje tv, zaangażowana masa siana a oni w imię zysków PZM, BSI i innych mają na słabym torze nadstawiać kark za drobne. do tego bez maszyny startowej, co wystarczająco wypacza rywalizację. kontuzja w takim momencie to out na pół sezonu w PL, w konsekwencji może nawet bankructwo. część z nich już przerabiało korekty kontraktów.
    żeby kpin nie było dość (z torem i taśmą), to dołożono kpiny ze straszeniem karami za brak wyjazdu, plus kary za wypowiedzi po. niewolnictwo XXIw.

    zgadzam się, tory bywały gorsze. natomiast zawsze stałem po stronie tych, którzy domagali się reakcji na nie. zawsze też uważałem że tory jednodniowe to pomysł na promocję a nie kierunek dla żużla. a za promocję się płaci, a nie na niej zarabia. trzeba było narodowy wynająć na tydzień dłużej i przygotować porządnie nawierzchnie. innej metody nie ma.

    Niestety po calonocnych pracach nie mieli juz zadnych argumentow aby turniej zbojkotowac.
    Te pojawily sie podczas zawodow ,z czego chetnie skorzystali.
    Kosztem kibicow.W****ia mnie to.

    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    A

    Przypomniało mi się ile było śmiechu z Harrisa rok temu, że nie zasługuje na GP, że jest cienki itd. a co ten zawodnik nam wczoraj pokazał? Jako jeden z kilku swoją jazdą 'nawiązał' do dawnych czasów, gdzie tory w porównaniu z tym wczorajszym były jak po wykopkach i nie pękał. Wynikiem spasowania z całą pewnością to nie było, ani jakąś szczególną dozą szczęścia. To samo Hampel, Zagar i kilku innych, pokazali że dało się w miarę normalnie jechać.
    Pewnie, że szczytem marzeń nazwać tego nie można i nie był to jakiś piękny speedway, ale w miarę bezpieczny. Bywało znacznie gorzej.
    Zawodnicy mają po tym turnieju sporo za uszami, podobnie jak i organizatorzy [tor + taśma], ale to temat na jeszcze dłuższego posta.
    Nie ma sensu wyrozniac kogokolwiek,bo przeciez oprocz Golloba wszyscy jechali na pelna manetke.
    Jednym wychodzilo to lepiej ,innym nieco gorzej,ale wielkiej lipy nie bylo.
    Decydowal start,jasne,z tylu jechalo sie gorzej,ale tragedii nie bylo.
    Walka na tym torze byla utrudniona.Widac to bylo chocby po tym ,ze Woffi
    potrzebowal chyba trzech kolek aby uporac sie z jadacym asekuracyjnie Tomkiem.
    Scigania by tam nie bylo,ale mogli to objechac do konca.
    Zgadzamy sie widze,ze nie tor byl glowna przyczyna tego kabaretu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-04-2015 o 10:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (19-04-2015)

  27. Powrót do góry    #652
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Śmieszy mnie trochę zwalanie całej winy na firmę przygotowującą tor bo tak naprawdę to znowu mieliśmy polskie dziadostwo. Nie mam cienia wątpliwości, że tak to w mediach zostanie przedstawione i SŁUSZNIE!!!!. To Polacy zapłacili wielką kasę za prawo do organizacji zawodów i to ich psim obowiązkiem było dopilnowanie (choćby poprzez odpowiedni nadzór) takich szczegółów jak np.druga taśma startowa. Przygotowanie tor to już w ogóle żenada bo organizatorzy mieli na to tydzień w dodatku cała operacja odbywała się w pełni kontrolowanych warunkach atmosferycznych i z tym torem można było zrobić dokładnie wszystko.
    Zgadzam się, że to było polskie dziadostwo, a może nie do końca polskie, a bardziej warszawskie.
    Obawiam się jednak, że zaraz rozpocznie się typowa polska spychologia (właściwie ta spychologia trwa od wczoraj) i zaraz się okaże, że po stronie polskich organizatorów nie ma nikogo winnego
    Pomyślano o wszystkim, ale zapomniano o najważniejszym, czyli o tym, że to przede wszystkim ma być świetne widowisko sportowe na bardzo dobrze przygotowanym torze.
    Oglądając tę całą otoczkę, mam wrażenie, że dla niektórych to całe GP mogło by się odbyć bez samego ścigania.

    Po takim czymś Speedway w przyszły weekend będzie super smakował

    EDIT:
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zgadzamy sie widze,ze nie tor byl glowna przyczyna tego kabaretu.
    Kingpin, a może czas najwyższy wyjść z minimalizmu w kierunku normalności. Co stało na przeszkodzie, aby ten tor był gotowy i testowany już w środę? I aby ktoś z PZM tego przypilnował? Co stoi na przeszkodzie, aby poświęcić na przygotowanie trochę więcej czasu? Zadowala Ciebie odpowiedź, że BSI coś narzuciło?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie ma sensu wyrozniac kogokolwiek,bo przeciez oprocz Golloba wszyscy jechali na pelna manetke.
    Nie wszyscy. Wg mnie połowa zawodników nie jechała na 100%. Batchelor kaleczył od początku. Hampel jak nie wygrał startu to nie potrafił wyprzedzić słabego wczoraj Golloba. Itd.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 19-04-2015 o 10:23

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    energo (19-04-2015)

  29. Powrót do góry    #653
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Najważniejsze,że było "pożegnanie Golloba" z cyrkiem.Teraz czas żegnać "dziadzie" z ligą.Oj tam pan Władysław to 28.06 ogłosi święto miasta gdy Gollob może przyjedzie na ligę do Gorzowa.Będzie i cygaro i kojec dla kota to będzie impreza.

  30. Powrót do góry    #654
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Mi nie bedzie smakowal bo w moim klubie jezdza Holdery, Wardy i mysli sie o zatrudnianiu Hancockow Pedersenow i Emilow. Niech to ****** i wroci zuzel dla pasjonatow za pare lat. Pojde i obejrze z przyjemnoscia.

  31. Powrót do góry    #655
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Niestety po calonocnych pracach nie mieli juz zadnych argumentow aby turniej zbojkotowac.
    Te pojawily sie podczas zawodow ,z czego chetnie skorzystali.
    Kosztem kibicow.W****ia mnie to.
    Jedyna korzyść z zaistniałej sytuacji jest taka, że nie nazwę już ich nigdy "pipkami" Teraz na pewno będą potrafili postawić się FIM-owi w sprawie np. nowych tłumików. Bohaterowie

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    kingpin (19-04-2015)

  33. Powrót do góry    #656
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,699
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 914 w 462 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Wybacz, jeśli wczoraj jechali za drobne, to za co jeżdżą na wykopaliskach w Anglii? Chyba nie za pieniądze. Może zatem dla idei, na którą wczoraj zbiorowo zrobili kupę.
    a na czym tam jeżdżą i z jakim budżetem? piszę o zyskach a nie przychodach.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  34. Powrót do góry    #657
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    BSI i Ole Olsen zapraszają do Gorzowa na kolejny turniej SGP. Już w sierpniu wielka impreza!

    z8441175Q,Wielka-chwila-dla-zuzlowego-Gorzowa--Piecioletnia-.jpg

  35. Powrót do góry    #658
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Przeciez oprocz Golloba wszyscy jechali na pelna manetke.
    niby tak, ale ktoś tam na tym spotkaniu zdecydował, że dalej nie jadą


    Ciekawa swoją drogą była wypowiedź Golloba, który swoim komentarzem odciął się od tego wszystkiego
    mówiąc, że On ma tu tylko dziką kartę i nie on to organizował.
    Zachował się w zasadzie jak rasowy dyplomata bo ani nie skrytykował bezpośrednio organizatorów, ani nie wyłamał się i nie chciał jechać dalej.

  36. Powrót do góry    #659
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    a na czym tam jeżdżą i z jakim budżetem? piszę o zyskach a nie przychodach.
    Z drugiej strony na jazde w Anglii nie maja takich sponsorow jak na jazde w GP.
    Sciganie na Wyspach kosztuje ich w porownaniu z rywalizacja w cyklu grosze,ale i
    zyski moga byc mniejsze.Przynajmniej tych najlepszych.

    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Przeciez oprocz Golloba wszyscy jechali na pelna manetke.
    niby tak, ale ktoś tam na tym spotkaniu zdecydował, że dalej nie jadą
    Nie chce tu rzucac nazwiskami,ale po wypowiedziach naszych widac,ze Oni do jazdy sie nie palili.
    Kto jeszcze mogl naciskac?
    Byc moze punktacja po rozegraniu 3 serii prawde nam powie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-04-2015 o 10:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #660
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Ludzie na forum brytyjskim piszą o przecieku, że przywódcami buntu zawodników byli Nicki i Greg. I faktycznie, jak napisał ktoś powyżej, nikt nie wini Polaków, ale jadą po Olsenie i BSI.

  38. Powrót do góry    #661
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Ludzie na forum brytyjskim piszą o przecieku, że przywódcami buntu zawodników byli Nicki i Greg. I faktycznie, jak napisał ktoś powyżej, nikt nie wini Polaków, ale jadą po Olsenie i BSI.
    Czyli dobrze kombinuje,choc Greg na polowke szanse mial.
    No ale dla niego tor bylby coraz wiekszym problemem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-04-2015 o 10:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #662
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Odszkodowanie od BSI i Olsena buahahahahah. Jeszcze organizatorzy będą im płacić za straty wizerunkowe, zobaczycie.
    #GetWellDarky

  40. Powrót do góry    #663
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Wszystko ładnie i pięknie, ale takie potraktowanie kibiców to mnie w*iło na maksa. Nabrali panowie wody w usta? Super, ważne, że 12 biegów odbębnili i nie oddadzą za bilety. To już nie kradzież...

    A Hampel w sumie zadowolony, prawie wygrał ten para-turniej... Ja pier**lę...
    A gdzie coś do kibiców? Jakieś przykro mi, że tak Was oszukano?
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    j-rules (19-04-2015)

  42. Powrót do góry    #664
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ach,Ostatni wyprzedziłeś temat.W ramach przeprosin i wyrozumienia pzmłot do pozostałych polskich rund daje w pakiecie Golloba z "dziką kartą" i zniżki na bilety.Panie Witkowski jest dobrze.https://www.youtube.com/watch?v=yAYpckLW0ig

  43. Powrót do góry    #665
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Ludzie na forum brytyjskim piszą o przecieku, że przywódcami buntu zawodników byli Nicki i Greg. I faktycznie, jak napisał ktoś powyżej, nikt nie wini Polaków, ale jadą po Olsenie i BSI.
    Ale w mediach będziesz miał newsy typu: Skandal podczas GP Polski na Stadionie Narodowym; Bunt zawodników podczas GP Polski; Fatalny tor i niedziałająca taśma podczas GP Polski.
    Wydźwięk takich newsów dla osób trzecic
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Zgadzam się, że to było polskie dziadostwo, a może nie do końca polskie, a bardziej warszawskie.
    Obawiam się jednak, że zaraz rozpocznie się typowa polska spychologia (właściwie ta spychologia trwa od wczoraj) i zaraz się okaże, że po stronie polskich organizatorów nie ma nikogo winnego
    Pomyślano o wszystkim, ale zapomniano o najważniejszym, czyli o tym, że to przede wszystkim ma być świetne widowisko sportowe na bardzo dobrze przygotowanym torze.
    Oglądając tę całą otoczkę, mam wrażenie, że dla niektórych to całe GP mogło by się odbyć bez samego ścigania.
    Po takim czymś Speedway w przyszły weekend będzie super smakował
    Spychologia już jest - rzuć okiem na oświadczenie.

  44. Powrót do góry    #666
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    EDIT:

    Kingpin, a może czas najwyższy wyjść z minimalizmu w kierunku normalności. Co stało na przeszkodzie, aby ten tor był gotowy i testowany już w środę? I aby ktoś z PZM tego przypilnował? Co stoi na przeszkodzie, aby poświęcić na przygotowanie trochę więcej czasu? Zadowala Ciebie odpowiedź, że BSI coś narzuciło?


    Nie wszyscy. Wg mnie połowa zawodników nie jechała na 100%. Batchelor kaleczył od początku. Hampel jak nie wygrał startu to nie potrafił wyprzedzić słabego wczoraj Golloba. Itd.
    Wlasnie o tym tez pisalem.Tu sie zgadzamy w 100%.
    Wkurza mnie jedynie,ze zawodnicy nie potrafia otwarcie o tym powiedziec
    tylko wola udawac glupa grajac na nosie organizatorom w najmniej odpowiednim momencie i to
    glownie kosztem kibicow.
    To ,ze Witkowski nie potrafi przyjac winy na klate to masz/macie 100%racji.


    Batcha nie bralem pod uwage,podobnie jak Jonssona.
    Tego pierwszego poniosla fantazja ,ze w ogole zdecydowal sie
    wystartowac w takich warunkach a drugi wycofal sie w odpowiednim momencie.

    Tor nie byl idealny i z tylu jechalo sie duzo trudniej.
    Pisalem tez ,ze jednym wychodzilo to lepiej innym gorzej,ale
    jakiejs wielkiej lipy widac nie bylo.
    Po Nickim i Gregu nie spodziewalem sie lepszej jazdy.
    Oni juz tak maja,ze na trudnych nawierzchniach puchna.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-04-2015 o 10:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #667
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    A Hampel w sumie zadowolony, prawie wygrał ten para-turniej... Ja pier**lę...
    A gdzie coś do kibiców? Jakieś przykro mi, że tak Was oszukano?
    Przecież Hampel wyraźnie daje do zrozumienia, że tor był wujowy.
    "Biorąc pod uwagę to, że startowaliśmy w takich warunkach, to i tak wszystko dla mnie dobrze się układało, bo... nie upadłem i jakieś punkty zdobyłem"
    To nie jest artykuł o tym jaki jest Hampel zadowolony.

    Niezależnie od tego kto był inicjatorem buntu to zawodnicy w tej sprawie zachowali się wyjątkowo jednomyślnie i solidarnie. Do tej pory nie zauważyłem, aby ktokolwiek choćby na chwilę się wyłamał.
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    Spychologia już jest - rzuć okiem na oświadczenie.
    Właśnie to miałem na myśli. A wczoraj już była spychologia w studiu TV.

  46. Powrót do góry    #668
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,411
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    pożegnanie godne żegnanego.

    przed dwoma laty w finale ligi rozwiano wszelkie wątpliwości dotyczące standardów w polskim spidłeju, wczoraj w światowym. w obydwu przypadkach bohater ten sam.

    nic to.
    najważniejsze , że ogólnie w żużlu z roku na rok jest coraz lepiej. i to pod każdym względem. do tej pory wiedzieliśmy o tym my ,którzy na co dzień interesują się tym sportem. wczoraj przekonali sie o tym również mieszkańcy Warszawy pochodzący z Radomia i Łomży.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    GoTrEk (19-04-2015), damianos81 (19-04-2015)

  48. Powrót do góry    #669
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Ciekawe jak się będą tłumaczyć ludziom w klubach i w rozmowach z kibicami. Twierdzą, że tor był tragiczny a 12 biegów przejechali na pełnym gazie i poza tym że Batchelor nie potrafił wejść w łuk, nic nadzwyczajnego się na trasie się nie działo. Przez godzinę (czy nawet więcej) negocjacji, traktor nie zrobił nawet jednego kółka - WTF? Cardiff 2013 dokończyli, Goeteborg 2008 dokończyli, a tutaj się panowie rozpłakali i zwinęli zabawki. Czego niby tak się wstydzą powiedzieć przed kamerami? Ktoś na pewno w końcu "popuści" i poznamy tajemnicę toaletowych rozmów.

  49. Powrót do góry    #670
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Mamy w Polsce kilkanaście stadionów, a nasze cudowne władze uparły się, żeby robić żużel na narodowym. To musiało się tak skończyć. Jeżeli tor przygotowuje się 3 dni przed zawodami, to pewne jest, że będą na nim dziury po kilku biegach. A co do całych obrad w toalecie. Moim zdaniem wyglądało to mniej więcej tak, ze 17 zawodników płakało, żeby zawody odwołać, a jedyny, który radzi sobie bardzo dobrze z dziurami, czyli Harris płakał i namawiał, żeby jechać dalej . Szkoda tylko kibiców, którzy wydali kupę kasy i stracili czas na oglądanie tej parodii.
    Jeszcze jedno... Śmieszne jest to, że wszystkie media ogłosiły, że jest to wielkie pożegnanie Golloba z GP, a sam zainteresowany tego oficjalnie nie powiedział, ba wczoraj w wywiadzie na stadionie, mówił że zastanowi się nad swoimi dalszymi startami...
    Ostatnio edytowane przez PrzemoZG ; 19-04-2015 o 10:59

  50. Powrót do góry    #671
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jak dla mnie to zawodnicy ponoszą winę jednakową z organizatorami za cyrk jaki wydarzył się wczoraj. Proszę mi odpowiedzieć na jedno proste pytanie: skoro ten tor był taki zły to dlaczego w ogóle rozpoczęto zawody ? Dlaczego od razu nie odwołali tych zawodów ? Przez 12 wyścigów jakoś nikomu nie przeszkadzał tor i taśma, a nagle kiedy zaistniała regulaminowa możliwość zakończeniu zawodów zaczęto bojkotować. Skoro tor był taki zły to czemu przez cały ten czas bojkotu po torze nie jeździły ciągniki próbując ogarnąć nawierzchnię ? Dlatego, że tor nie miał tutaj nic do rzeczy co każdy człowiek posiadający mózg wie. Dla mnie skompromitowali się wczoraj wszyscy i wyleczyłem się z żużla na bardzo długi czas. Wczorajszy dzień jest tylko kolejnym potwierdzeniem jak wieśniacki i prowincjonalny jest to sport. I jeszcze ten brak szacunku dla kibiców. Jak zawodnicy zaczęli bojkotować to wiadomo było, że jest po zawodach. Zamiast od razu podjąć jakąś konkretną decyzję "jedziemy" albo "kończymy" to przez godzinę trzymali w niepewności kibiców na stadionie przy potwornym zimnie i oczekiwali nie wiem na co. Szczytem wszystkiego był przygłupi spiker, który ciągle wygadywał jakieś bzdury albo wymyślał jakieś porąbane rozrywki typu "kobiety i mężczyźni krzyczmy - zobaczmy kto jest silniejszy" na co dostawał ogrom gwizdów, a i tak nie przestawał.

    Szkoda mi tylko Golloba, ale z drugiej strony nie dziwię się w.****ieniu ludzi, bo wczoraj po prostu zrobiono sobie z nas jaja. Nieprzygotowany tor, z.****** taśma, nawalony sędzia podejmujący jakieś przedziwne decyzje (za co wykluczony został Doyle to dalej nie wiem).
    TeamLindgren

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    j-rules (19-04-2015)

  52. Powrót do góry    #672
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    A może to Gollob jest wszystkiemu winien:
    1) nie chciał się już kompromitować tą asekuracyjną jazdą
    2) kasę już wziął więc resztę miał w du***
    3) zamówił gorące żarcie na bankiecik pożegnalny i trzeba było kończyć zawody żeby nie wystygło
    4) na imprezę zaproszony został też Ward i Tomek bał się żeby nie wypij im wszystkiego

    Może dlatego przez pół godziny dyskutowano jak to ogłosić kibicom?!

  53. Powrót do góry    #673
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    wydaje mi się, że jednym z kilku (wielu) który nie chciał jechać był Nicki,
    to akurat wydaje się oczywiste w kontekście tego, że jeszcze w piątek, oficjalnie przy kamerach podważył stan toru po treningu.
    Wydaje się, że Niki to już nie ten Dzik sprzed 5 lat, ale kalkulujący i ostrożnie stąpający, wyliniały odyniec
    Szkoda, no ale latka lecą. To samo tyczy się Grega.
    A że pierwszy z nich jak trzeba to potrafi jeszcze pierdoln*ć nogą w ściankę reklamową, a drugi cieszy się szerokim poważaniem wśród reszty,
    to młodsi pokorne się zgodzili i tyle.
    Tomek jak już pisałem wyżej powiedział, że On ma tu tylko dzikusa i w zasadzie kolokwialnie mówiąc to dziś tu tylko sprząta
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 19-04-2015 o 11:16

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    kingpin (19-04-2015)

  55. Powrót do góry    #674
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Hmm, jak dla mnie to zawodników nie obwiniałbym za nic. Bo mimo, że tor wizualnie wyglądał w miarę przyzwoicie to jednak rwał się w oczach, był nadmiernie przyczepny, przez co dodatkowo dziurawy. Same dziury zawodnicy pewnie by może strawili, ale ścigać się na torze gdzie każdy z zawodników ma problemy z wyłamaniem motocykla, to mocne przegięcie. To grozi dzwonem w każdym biegu. Kto więc zawinił ? I tutaj odpowiedź jest prosta, pośrednio firma Olsena czyli on sam. Bezpośrednio jednak odpowiada FIM. Pod egidą FIM są rozgrywane turnieje SGP. Przekładając to na nasze podwórko, tutaj odpowiada za tą sytuację PZM jako agenda FIM. Czyli Witkowski i jego ludzie mieli doglądać całości i sprawdzać podwykonawców. Czyli patrzeć na ręce tym z BSI i Olsenowi. Tego nadzoru jednak zabrakło. Do dzisiaj myślałem, że PZM po prostu za późno wpuścił firmę Olsena na stadion. Ten miał za mało czasu i nawierzchnie ułożył byle jak. Jesli jednak DO prawdę pisze, za PS:

    Cała odpowiedzialność za przygotowanie toru spada na Olsena, który dopiero 13 kwietnia zaczął go układać, choć mógł wejść na stadion trzy dni wcześniej. Olsen miał też pełną kontrolę nad tym, jak składowana jest nawierzchnia. Mógł w każdej chwili przyjechać do hal na Żeraniu i sprawdzić, co się z nią dzieje, ewentualnie zarządzić wietrzenie hali, gdyby nawierzchnia była nieodpowiednia. Nie zrobił tego. A tor rozsypywał się właśnie dlatego, że nawierzchnia była zbyt mokra.
    To teraz już wiemy, ze to Olsen dał ciała totalnie. Po prostu chłop sier...dolił sprawę. Co nie zmienia faktu, że firmę Olsena i BSI trzeba było nadzorować. A za to odpowiedzialność ponosi PZM. Nie mniej to Olsen powinien wiedzieć, ze jak by prace rozpoczął 3 dni prędzej, to byłby czas na prawidłowe położenie nawierzchni. A tak tego czasu mu zabrakło.

    Nie wiem tylko czy Olsen odwalił po prostu fuszerkę czy może było to działanie celowe. Bo rożnie się o tym mówi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #675
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Za tydzień kolejny cyrk, czyli FIM World Speedway League w Gorzowie. Organizatorem turnieju jest firma Team Player Management z Londynu.

Strona 15 z 29 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •