Strona 22 z 29 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 1264

Wątek: 18/04/2015 - Grand Prix Polski - Warszawa

  1. Powrót do góry    #946
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Byłem na zawodach i byłem wściekły. Nawet nie tyle zaliczeniem po 12 biegach, co bezsensownym oczekiwaniem na tę decyzję. Frustracja zrozumiała.

    Ale nie do końca podzielam teraz ten zbiorowy hejt i chęć składania pozwów itp. Komu to coś da? Ani nie naprawi to szkód mentalnych (nie przywróci widowiska), ani nikogo finansowo nie zrekompensuje (bilety to raczej jakiś mały % wyjazdu). Jedyny skutek jaki to przyniesie to zniechęcenie organizatorów tych i kolejnych do tworzenia takich eventów i puszczenie żużla (już nieważne kogo) z torbami. To chyba nie do końca leży w naszym interesie.

    Pomimo, iż tegoroczny event zakończył się klapą i został "przeprowadzony" w katastrofalny sposób, to uważam, że sam pomysł SGP na Narodowym był super i pomijając kwestię tego co na torze - to fajnie to wyszło, frekwencja, atmosfera, widoczność z trybun. Dlatego nie uważam, że należy "grzebać" ten pomysł i odgrażać się, że za rok nikt na to nie pojedzie, nie ma sensu organizować i w ogóle oddawać kasę. To była wielka wtopa, ale nikt jej celowo nie zrobił. Najlepsze co dla nas może być, to wyciągnięcie wniosków i poprawa w latach przyszłych. Najgorsze - wzajemne roszczenia, pretensje, oskarżenia.

    Chciałbym, żeby robiono to GP i żeby na stałe weszło do kalendarza - oczywiście w lepszym wydaniu. W tej chwili natomiast, wszystko zmierza ku temu, by odebrać jakąkolwiek ochotę do dalszego robienia tej rundy.

    Dostaniecie zwroty i co? Złość i rozczarowanie minie?
    Tutaj chodzi tylko o zasade, zwrot moze byc przeznaczony na cele charytatywne.

  2. Powrót do góry    #947
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    [QUOTE=Buszmen;1670512]No ale kto poczuje się bezkarny? Uważasz, że celowo ktoś popsuł maszynę, przygotował kiepski tor? Po prostu nie wyszło. Ucierpieli kibice, ale STAŁO SIĘ.

    Cały pomysł i projekt organizacji SGP w Warszawie uważam za bardzo dobry.[/QUOT}]

    Jeśli zawody przerwano by z powodów niezależnych od organizatorów typu: deszcz albo śnieg to byłbym to w stanie zrozumieć, ale tutaj wyraźnie "stało się" z czyjejś winy: - nierzetelność, zaniedbanie, brak nadzoru .....etc.

    Kupując bilet zwierasz umowę - ktoś przez swoje zaniedbania warunków umowy nie dotrzymał ...

  3. Powrót do góry    #948
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Busz
    Dostaniecie zwroty i co? Złość i rozczarowanie minie?
    Jestem gotow oddac cala wywalcozna za blet kase na rzecz kancelarii, ktora oskubie PZMot na grube melony.
    Nie wyszlo? Co nie wyszlo? chlanie na trybunie VIP im wychodzilo swietnie. Mieli wy...bane na najwazniejsza impreze, za ktorej organizacje sie wzieli?
    To niech teraz placa. To sie nazywa odpowiedzialnosc. Ty chcesz by nikomu nic sie nie stalo..
    50tysiecy ludzi zostalo wyruuchanych, w tym takze TY. Nie chcesz, nie pozywaj, udawaj, ze nic sie nie stalo, jesli nie widzisz sensu i uwazasz, ze nic to nie da to TWOJA WOLA.

    Ja powiem szczerze. Dobral bym sie im do tylkow z czystej... zemsty. Gdyby ktorykolwiek z nas w swojej profesji odwalil taka katastrofe, to juz by tematu nie bylo tylko kazdy z nas bylby na bezrobociu.

    SGP w Warszawie nie bylo i tez dalo sie zyc. Teraz juz wiem, ze lepiej bylo jechac na GP do Torunia dajac nawe i 2 stowy za bilet. Ale bylby piekny zuzel, piekne miasto, a i ceny pewnie duzo nizsze za caloksztalt by wyszly...

    niech gniją.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    GoTrEk (21-04-2015), Malin017 (21-04-2015), apator_uk (20-04-2015)

  5. Powrót do góry    #949
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie sądzę, aby ktokolwiek zacierał ręce i był zadowolony z tego co się stało.
    Organizatorzy powinni symbolicznie zrekompensować straty kibicom poprzez jakieś drobne upominki itp. Ale idea "pozwu" i sprawiedliwości, to mi trochę przypomina protesty związkowców. Przecież nie chodzi o to, żeby wysadzić wszystko w powietrze. Pomysł był dobry, dużo zagrało. Nie chciałbym aby teraz "rujnować" idee i zapał. Chciałbym aby wyciągnięto wnioski i za rok, dwa, trzy zrobić fajne rundy na Narodowym.

    ps. No właśnie o tym piszę, takiej postawie jak ta J-rulesa. Tu już zaczyna chodzić o zemstę. Tak samo ukarano Unibax, tak samo teraz żąda się krwi, zemsty i bólu.

    Nawiasem mówiąc, nigdzie nie twierdzę, że się nic nie stało. Niemniej uważam, że mimo wszystko, przy zachowaniu wszystkich proporcji "końca świata nie było". Nie widzę nic sensownego w przerzucaniu się na jak największe hejty wobec PZM/Olsena/Golloba/Kowalczyk/kogokolwiek. To do niczego nie prowadzi, jedynie pogłębia zbiorową frustrację.

    Rozumiem złość każdego. Sam ją czułem. Ale bez przesady. Przeszło mi, bo to nie jest jakaś życiowa tragedia i powód, przez który nie zasnę. Trzeba się z tym po prostu pogodzić.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2015 o 16:21
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #950
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Czyli można. Wszystko w waszych rękach.
    Jak dla mnie albo jakiś pozew pójdzie do Sądu względnie szybko albo sprawa rozejdzie się o kościach.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  7. Powrót do góry    #951
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Tyle że nadal uważam, że pretensje należy zgłaszać do tych, którym rokrocznie płaci się za jazdę grube miliony
    Sob, ale co my im mozemy zrobic? Shoojowac ich na twiterze.. oni to i tak maja gdzies.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #952
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie sądzę, aby ktokolwiek zacierał ręce i był zadowolony z tego co się stało.
    Organizatorzy powinni symbolicznie zrekompensować straty kibicom poprzez jakieś drobne upominki itp. Ale idea "pozwu" i sprawiedliwości, to mi trochę przypomina protesty związkowców.
    To nie żadna idea. To elementarna sprawiedliwość i podstawowe prawo każdego człowieka w wolnym kraju. Zresztą jeżeli nie czujesz się oszukany to nikt cię nie zmusza się do tego pozwu przyłączać.
    #GetWellDarky

  9. Powrót do góry    #953
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Serio?

    Ale krytykować takie bezideowe działanie oparte na niskich instynktach (zemsta), chyba mogę?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #954
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Nie sądzę, aby ktokolwiek zacierał ręce i był zadowolony z tego co się stało.
    Organizatorzy powinni symbolicznie zrekompensować straty kibicom poprzez jakieś drobne upominki itp. Ale idea "pozwu" i sprawiedliwości, to mi trochę przypomina protesty związkowców. Przecież nie chodzi o to, żeby wysadzić wszystko w powietrze. Pomysł był dobry, dużo zagrało. Nie chciałbym aby teraz "rujnować" idee i zapał. Chciałbym aby wyciągnięto wnioski i za rok, dwa, trzy zrobić fajne rundy na Narodowym.
    Pewnie, poglaskajmy ich, poklepmy po plecach i powiedzmy w koncu to nasze narodowe.... NIC SIE NIE STALO.
    Chlopaki, glowa do gory, za rok sie uda!
    Nie Buszmen. To byla przeginka na zbyt duza skale. To byl zwykly skok na kase.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #955
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Serio?

    Ale krytykować takie bezideowe działanie oparte na niskich instynktach (zemsta), chyba mogę?
    Ale jaka zemsta? Jak cie ktoś przekręci na kasę i podasz go do sądu to jest zemsta? Zemsta to by była jakbym mu łapy poucinał.
    #GetWellDarky

  12. Powrót do góry    #956
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Fajnie by tez bylo gdyby zawodnicy wydali jakies oswiadczenie w tej sprawie, czemu nie chcieli jechac, jak to bylo z tym szantazem karami itd.

  13. Powrót do góry    #957
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Sob, ale co my im mozemy zrobic? Shoojowac ich na twiterze.. oni to i tak maja gdzies.
    Nie wiem.

    Zebrała się banda artystów i stwierdziła, że mają wy****** i nie pojadą.
    To może tak zamiast dobierać się do dupy nie wiadomo komu (bo przecież nie wiadomo), pomyśleć o napisaniu pozwu imiennego w stronę tejże bandy. Podejrzewam, że ma to większą rację bytu niż kombinowanie na siłę, która instytucja jest bardziej winna tego spektaklu.

    A frustrację rozumiem i też byłbym zdania, żeby zrobić to dla zasady i zemsty (bo kibica, który już zapłacił za bilet, każdy ma w dupie głębokiej), byle z jakimś sensem. Bo chwilowo to niestety złość zaślepia jasne spojrzenie na sprawę.

  14. Powrót do góry    #958
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dobra, pogadamy za pół roku, albo za rok - jak ochłoniecie. Teraz to nie ma sensu.
    Gadki i hejty w stronę zawodników też się wypowiada łatwo, ale jakby ktoś się na tym rozwalił i trafił na wózek, to komentarze byłyby inne, pt. "jak można było do tego dopuścić?"
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2015 o 16:29
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #959
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To byl zwykly skok na kase.
    pierwsza moja reakcja na cene biletów - powalilo ich!? mogli wycisnac z biedakow jeszcze wiecej

    niech idzie pozew, moze cos ugraja, a pieniadze z ew. wygranego procesu niech idzie na sprzet dla najbiedniejszych szkolek w Polsce.

  16. Powrót do góry    #960
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Ja tylko piszę że jedynym podmiotem który można pozwać jest organizator zawodów czyli PZM.
    A koniecznie musisz kogoś pozywać ?
    To co się stało to żenada i tragedia, ale nie widzę żadnych pozytywnych skutków pozwania PZM.
    W tej sprawie winni nie zostaną ukarani, bo jeśli się ich zawiesi, to kto pojedzie w kolejnych rundach ?
    Można zawiesić jednego, np Warda, a nie wszystkich.
    Nawiasem mówiąc dopuścili się większego wykroczenia niż Darcy czy Dudek i spowodowali większą szkodę dla dyscypliny.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    Jap (21-04-2015)

  18. Powrót do góry    #961
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Wieszczu przemowil ...i wszystko jasne.
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...onczyl-zawody/
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #962
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    A koniecznie musisz kogoś pozywać ?
    To co się stało to żenada i tragedia, ale nie widzę żadnych pozytywnych skutków pozwania PZM
    .
    Widocznie mamy inną filozofię życiową. Jak mi ktoś pluje w twarz to nie mam zamiaru udawać że pada deszcz. Można walczyć o swoje a można też nadstawić drugi policzek.
    #GetWellDarky

  20. Powrót do góry    #963
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tak, wykroczenia. 16 zawodników wiedziało gorzej czy tor jest OK, czy nie. Zrobili to sobie tak dla kaprysu, na złość. Przestań pieprzyć Mariner. Ciekawe czy byłbyś taki mądry, jakby ktoś trafił do kostnicy. Jeszcze te gadki niektórych, że kiedyś to było fajnie, nikt nie pękał. Ok - kiedyś jeżdżono na betonowych bandach i ze schodami na prostej. Tylko czy chodzi nam o takie "krwawe igrzyska"?

    Ustalmy jedno.

    Tragedia to byłaby, jakby ktoś na tym torze się rozwalił i trafił na wózek, albo zmarł.
    To co się stało, jest oczywiście farsą (zwłaszcza czas oczekiwania na decyzję - kompletnie beznadziejne utrzymywanie kibiców przy nadziei, wg mnie największy błąd tego wieczoru), rozczarowaniem. Ale nie pompujmy tego w nieskończoność.

    PS1: PZM, moim zdaniem, nie powinien zrywać umowy. Związek powinien natomiast zadbać o to, żeby za rok Ole Olsen już nie robił toru na Narodowym. I przydałoby się jeszcze, żeby kibice, którzy byli teraz mogli kupić bilety na turniej w 2016 w jakiejś promocyjnej cenie. To wystarczy. Poza wszystkim wycofanie się będzie oznaczało, że żużel do Warszawy nie wróci w ciągu najbliższych lat, a przecież nie o to chodzi. Dla rozwoju speedway’a potrzebna jest stolica i Stadion Narodowy.
    I to jest akurat sensowna propozycja i głos rozsądku.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2015 o 16:42
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #964
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Ale nie pompujmy tego w nieskończoność.

    to jest dopiero 2gi dzien po zdarzeniu, jesli juz dzisiaj mielibysmy zamilknac i przejsc nad tym do porzadku dziennego to dopiero bylaby tragedia

  22. Powrót do góry    #965
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Taaa

    W mądrej i praworządnej Anglii można się rozwalić ze trzy razy szybciej - i czy ktoś płacze?
    Oni nie dostają milionów za jazdę po stole, tylko po ****a jego mać żużlu.

    A jak zielonogórcy cały czas marudzą o jednej zasranej dziurze w Gorzowie, to też są nudni i gadają od rzeczy. Może odrobina konsekwencji?

    To naprawdę kpina, żeby normalne jaja - poza Harrisem - pokazywał jedynie Zmarzlik.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    j-rules (20-04-2015)

  24. Powrót do góry    #966
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie chodziło mi o nieskończoność czasową, a o wartościowanie określeń. Tragedia, katastrofa etc.

    No cóż, Sobotch - jeżeli wiesz lepiej od 16 zawodników SGP, czy tor był dobry, czy taki sam jak w Gorzowie, Anglii, czy gdzie, to gratuluję. Ja do tej pory takiej jednomyślności nie widziałem, co daje mi do myślenia.

    Nawiasem mówiąc, nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek chwalił tor gorzowski (w erze Palucha).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2015 o 16:48
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #967
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wieszczu przemowil ...i wszystko jasne.
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...onczyl-zawody/
    taki Nicki w srodowisku ponoc be! nikt go nie lubi, nie szanuje. cud nad Wisla hahahah

  26. Powrót do góry    #968
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Szczerze mowiac Mariner, to coraz mniej ludzi obchodzi kto tam w tym SGP jezdzi, bo ten cykl z roku na rok staje sie coraz bardziej zenujacy.
    Jesli zas afera po tej sobocie mialaby wbic ostatni gwozdz do trumny to... niech tak bedzie. Moze One Sport bedzie potrafilo lepiej ogarniac tak wazne wydarzenia.

    Buszmen, jeszcze kilka zdan do Ciebie konkretnie, mimo, ze juz wylozyles lache stwierdzajac, ze nie mamy racji i nie bedziesz z nami gadal

    Ja juz mam dosc bycia łupanym na kazdym kroku w tym kraju. Łupią nas na kazdym kroczku i dobrze o tym wiesz. Te wszystkie ciezkie miliony - nie chodzi mi juz anwet o to SGP - sa przejadane przez pierdzistołków, ktorzy potem wyciagaja lapy po jeszcze wiecej. Ja na serio jestem w szoku, ze takie g... spotkalo moj ukochany sport.
    I jesli istnieje zagrozenie (a istnieje!) ze to sie znowu powtorzy to ja wole im tej szansy nie dawac.

    Dobrac sie do tylka PZMotowi, bo skoro nie umieli przypilnowac tak waznego wydarzenia rozgrywanego w stolicy, tak naglosnionego, tak odpicowanego w kazdym marketungowym aspekcie... to co im mozna powierzyc?
    A PZMot w nastpenej kolejnosci powinien sie dorwac do tylka Olsenowi i go zwyczajnie zniszczyc.

    Sam widzisz jak olbrzymie skompromitowali zuzel. I to juz nie w skali kraju.


    Co do samych pozwow - bardzo bym chcial im dac popalic, ale czuje, ze to nierealne. Ale tu nie chodzi juz o samo wkur.... na to SGP. Tu wychodzi ze mnie caloksztalt doswiadczen zebrnaych w tym chorym, dzikim kraju. Ale jak lesne dziadki robia skok na kase za WSZELKA CENE na moim ukochanym sporcie... to po prostu juz nie wytrzymalem.

    Zemsta nie jest wcale takim zlem jak Ci sie wydaje. Przez setki lat ksztaltowala ludzi i kreowala system wartosci, honoru itd.
    A teraz widzimy, ze tego honoru brakuje WSZYSTKIM, ktorzy brali udzial w tej farsie. Od zawodnikow, ktorzy milcza bo sa tchorzami, przez PZMot, ktory wydaje jakies smieszne oswiadczenie, przez Olsena ktory zapadl sie pod ziemie i nie ma jaj wziac na klate, przez sedziego ktory sprawil, ze dla nowicjuszy ten sport stal sie jeszcze mniej zrozumialy, az po Paula Bellamy, ktory stosuje teraz dziecinna spychologie (ja nic nie wiem, nic nie widzialem)

    Jesli nikt z tych wymienionych nie szanuje kibicow, to nalezy im sie solidny strzal w pysk. Tyle w temacie zemsty.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie chodziło mi o nieskończoność czasową, a o wartościowanie określeń. Tragedia, katastrofa etc.

    No cóż, Sobotch - jeżeli wiesz lepiej od 16 zawodników SGP, czy tor był dobry, czy taki sam jak w Gorzowie, Anglii, czy gdzie, to gratuluję. Ja do tej pory takiej jednomyślności nie widziałem, co daje mi do myślenia.

    Nawiasem mówiąc, nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek chwalił tor gorzowski (w erze Palucha).
    Przypominam, ze ta jednomyslnosc trwala ponad godzine......... !
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #969
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Powiesić Olsena. Obok Witkowskiego.

    J_rules, nie twierdzę, że "nie macie racji", tylko to, że piszecie pod wpływem emocji. Przypomina mi to casus Unibaxu i nawoływanie do kar, łącznie z wycofaniem ze struktur polskiego żużla w ogóle.

    Wg mnie żużel nie skompromitował się AŻ TAK, jak to malują. Napędzanie tej histerii nikomu nie pomoże.

    Co to znaczy, skok na kasę za wszelką cenę? Czy gdyby zawodów nie zaliczono, przerwano np. po 10 biegu, oddano kasę za bilety, to byłbyś zadowolony jako kibic obecny na tych zawodach?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2015 o 16:55
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #970
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No cóż, Sobotch - jeżeli wiesz lepiej od 16 zawodników SGP, czy tor był dobry, czy taki sam jak w Gorzowie, Anglii, czy gdzie, to gratuluję. Ja do tej pory takiej jednomyślności nie widziałem, co daje mi do myślenia.
    Heh, a to dobre

    Jedyne co wiem, to że każdy stwierdza, że ogólnie to szkoda, ale w sumie to nic więcej nie powie. Jednomyślność w delikatnym dawaniu do zrozumienia, żeby się od nich *********ić, jest rzeczywiście bardzo zgodna.

    To więc kogo ja mam żałować, że taki biedny, że mu się każe jechać na kilku marnych dziurach?

  29. Powrót do góry    #971
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przypominam, ze ta jednomyslnosc trwala ponad godzine......... !
    chyba ponad godzine trwala namowa jury i calej bandy zeby jednak pojechali. tak mi sie wydaje.

  30. Powrót do góry    #972
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Ale serio Buszmen, uwazasz, ze to przez tor zawodnicy tak dlugo deliberowali? Wg mnie nie. Tor nie byl taki zly. To samo pisza chlopiska na forach w UK. Normalnie jak w Cardiff.
    JA uwazam, ze zuzlowcy zaslaniali sie torem bo nie w smak bylo im startowanie na swiatelko. Ale tego argumentu uzyc nie mogli, bo wg regulaminu tak powinni jechac.

    Wymien mi prosze niebezpieczne sytuacje jakie sie wydarzyly przez 10 pierwszych biegow z powodu toru. I przekonaj mnie, albo chociaz sprobuj, ze regularna kosmetyka 1 luku nie pozwolila by spokojnie tego wydarzenia odjechac.

    edit.
    Co to znaczy, skok na kasę za wszelką cenę? Czy gdyby zawodów nie zaliczono, przerwano np. po 10 biegu, oddano kasę za bilety, to byłbyś zadowolony jako kibic obecny na tych zawodach?

    Tak. Juz Ci to tlumacze bo to bardzo proste... zreszta nie chce mi sie wierzyc ze tego nie dostrzegasz.
    Gdyby oddano kase za bilety to by oznaczalo, ze ktos tam wzial za te kpiny ODPOWIEDZIALNOSC. Ze nie zepchnieto calego kosztu na kibica.
    Tylko tyle i AZ tyle.
    Z
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 20-04-2015 o 17:02
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #973
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Olsen i Bellamy kiwają Polaków od lat. Tych głupszych oczywiście, bo mądrzejsi nie dają się w konia robić.

  32. Powrót do góry    #974
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wieszczu przemowil ...i wszystko jasne.
    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...onczyl-zawody/
    No tak. Zły Nikuś sam zgwałcił biednego Chrisa, Grega, Jarka, Tomka i resztę. Coś mi się zdaje że Wieszczu dostał już zlecenie od Wicia na wykreowanie kozła ofiarnego.

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Aussie (20-04-2015), Jap (21-04-2015), marass (20-04-2015)

  34. Powrót do góry    #975
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jeżeli tor był dobry, a zawodnicy "coś sobie uroili" (pewnie już w piątek), to sędzia powinien włączyć 2 minuty.
    Jakoś tego nie zrobił, więc wybacz - ale nie uważam, aby wszyscy widzieli, że da się jechać, ale nikt nie chciał. Kibic patrzy ze swojej perspektywy, wiadomo każdy (ja też) chciał obejrzeć widowisko i show. Przypomina to trochę kwestię wiatru i trudnych warunków w skokach. Też, jak nie zawieje - to przecież da się skakać. A po upadkach - jak można było go puścić?

    Nikt z nas nie wie, jak by się to skończyło gdyby zawody pojechały. Być może jechano na gorszych torach, ale stan tego był wystarczająco kiepski by był to powód do przerwania zawodów.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2015 o 17:04
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #976
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Tak, bo ten sedzia pokazal ze jest wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu... Oj Buszmen... nie trzyma sie to kupy, sam przyznaj

    No i nie odpowiedziales na dosc wazne w naszej wymianie zdan pytania.
    A swiezo w glowie mam to jak "gnoiles" Semena, za to ze unika odpowiedzi na konkretne pytania.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 20-04-2015 o 17:07
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #977
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Co się nie trzyma kupy?

    Jeżeli chodzi o tor, to pisałem już, że faktycznie - jeżdżono na gorszych. Ale na pewno nie był to tor, który nie budził kontrowersji. Zawodnicy od początku jechali asekuracyjnie, upadki "znikąd" były. Jakby tor był OK, to byłyby wyłomy wśród zawodników i sędzia byłby bardziej stanowczy - takie jest moje zdanie. Nie raz był kontrowersyjny tor i zdania były podzielone. Ogólnie, tor był coraz gorszy. Nie twierdzę, że "nie dałoby" się pojechać. Tego nie wiemy. Może faktycznie można było spróbować coś poprawić, pojechać.
    Ale nie wiemy też, czy nie byłoby kontuzji i faktycznej tragedii.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-04-2015 o 17:18
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #978
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    I Jarek zwany Złotówą poszedł za namową wstrętnego Odyńca z litości i w duchu fair play, że ten biedny przedstawiciel trzody dzikiej ma tylko trzy punkty, co każe sądzić że do końca zawodów utraci do wielkiego mistrza z Piły lub jak uważają bardziej wtajemniczeni ze Śmigla, któremu to tego dnia szło niemal wyśmienicie jeszcze więcej, co wypaczyłoby ducha rywalizacji i przysporzyło nieuzasadnionych korzyści rzeczonemu mistrzowi, a nie o to mu przecież chodziło nie o to. Nie w ten sposób panowie.

  38. Powrót do góry    #979
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie,czy tak samo jak zawodnicy byli zjednoczeni,solidarni gdzieś tam w szatni podczas SGP,to może i MY POLSCY KIBICE damy wyraz nie zadowolenia z tego całego cyrku.W niedzielę jest kolejka PGE E pokażmy,że to MY kibice jesteśmy najważniejsi.

  39. Powrót do góry    #980
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Proponuję ogłosić żałobę narodową i odwołać kolejkę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #981
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Zawodnicy od początku jechali asekuracyjnie
    Asekuracyjnie jezdzilo dwoch. Tych najstarszych. No i moze AJ, ale tu chyba byl inny powod niz tor. U Bombera, THJ, MJJ, Taia, Zagara, PUKa, Doyla zadnych problemow ze sciganiem sie.U reszty naszych kolarzy tez - poza KK, ktory byl wolny.
    Upadki nie byly znikad. Spojrz na powtorke jak Holder wchodzil w ten łuk - jak paralityk. To byl jego szkolny blad, lub brak sily w lapkach.
    O Troyu juz napisalem wczesniej.

    Mowisz o jednomyslnosci wsrod zawodnikow.. Ale teraz pojawiaja sie wersje, ze juz po kilku biegach (od swiatelka!) zawodnicy probowali sie zebrac i cos ustalic. Wtedy nie bylo jednomyslnosci. Potem godzine debatowali. Chyba przez godzine nie dyskutowali na temat ewentualnych kar jak sie wypna?

    Bajerski wczoraj ladnie to ujal w TVP. Nie ma czegos takiego jak jednomyslnosc w zuzlu. Czesc po prostu ulegla. Albo tak jak mowie, nie pasowala im nowa "maszyna" startowa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #982
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Czyli kto był za tym, żeby jechać?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #983
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Zamknąć ten burdel zwany SGP.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...115,1,985.html
    Dwie kobiety w kabinie sędziowskiej

    Takiego sędziowskiego skandalu w Grand Prix jaki miał miejsce w Warszawie dotąd nie było. Jedna głupota goniła drugą – uważa nasz ekspert Andrzej Terlecki.

    Zacznę od tego, że w kabinie sędziowskiej były dwie panie, co nie powinno się zdarzyć – mówi Terlecki. James Lawrence prowadził zawody w asyście swojej żony i drugiej połowy Tony'ego Steela, szefa jury zawodów. To jest poza standardami. Żona, nawet najlepsza, rozprasza w trakcie pracy i to niestety wyszło, bo zawody wymknęły się spod kontroli Jamesa Lawrence'a. Terlecki uważa, że błędów popełnił Lawrence bez liku. Kuriozum to było przerwanie biegu po trzech kółkach – stwierdza były sędzia. W Anglii tak można i być może regulamin Grand Prix też na to zezwala, ale zgodzimy się, że na dystansie jednego okrążenia wiele może wiele się zdarzyć. Kolejny skandal to wykluczenie Doyle'a za kradzież startu po 5 minutach. Tym bardziej, że pierwsza decyzja była taka, że jedziemy w czterech. W ogóle to szkoda, że sędzia wcześniej nie zebrał zawodników i nie wytłumaczył im jakie są zasady startu na zielone światło. Generalnie jednak arbiter gubił się już od pierwszego biegu. Dlaczego zgodził się na to, żeby Batchelor pojechał w powtórce po tym jak skasował Pedersena? Przecież to był faul. Batchelor pojechał na dwa koła bez wyłamania motocykla i to musiało się skończyć na płocie. Później mieliśmy zabawę z taśmą. Krzywdę wyrządzono nie tylko Doyle'owi, ale i naszemu Maćkowi Janowskiemu. Mnie to dziwi, że nikt nie potrafił maszyny startowej naprawić. Ona wykrzywiła się po nocnych pracach na torze i należało ją ustawić do pionu, to by się nic nie zacinało – komentuje Terlecki.

  43. Powrót do góry    #984
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,704
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli kto był za tym, żeby jechać?
    Nie wiem. Ale daje mi do myslenia, ze przez ta godzine przestoju nie robiono toru, zawodnicy nie lazili nie sprawdzali nic tylko zamkneli sie w klopie.
    Za to naprawiano co? Maszyne startowa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #985
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2008
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 87 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli kto był za tym, żeby jechać?
    Pewnie Jarek. Nowa maszyna startowa skrojona na miarę pod niego (brak tej gumki co przeszkadza) i reszta, która w tym momencie jechała na finał.

    Terlecki powiedział "Żona nawet najlepsza rozprasza w trakcie pracy" a miało być: Żona nawet najbrzydsza rozprasza w trakcie pracy.
    Ostatnio edytowane przez sputnick ; 20-04-2015 o 17:41

  45. Powrót do góry    #986
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2010
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    ,,Co to znaczy, skok na kasę za wszelką cenę? Czy gdyby zawodów nie zaliczono, przerwano np. po 10 biegu, oddano kasę za bilety, to byłbyś zadowolony jako kibic obecny na tych zawodach? "

    ,,Tak. Juz Ci to tlumacze bo to bardzo proste... zreszta nie chce mi sie wierzyc ze tego nie dostrzegasz.
    Gdyby oddano kase za bilety to by oznaczalo, ze ktos tam wzial za te kpiny ODPOWIEDZIALNOSC. Ze nie zepchnieto calego kosztu na kibica.
    Tylko tyle i AZ tyle.
    Z"

    AMEN!! Głównie o to w tym wszystkim chodzi. Ludzie rozumieją, że ktoś popełnił błąd z torem/ wynajmem stadionu( już mnie coraz mniej obchodzi czy nieudacznicy z PZM czy Olsen) i, że nie dało się tego odkręcić w jedną noc. Rozumieją też, że taśma mogła się zepsuć, bo złośliwość rzeczy martwych potrafi być nieograniczona (choć skandalem jest brak rezerwowej). Ale jak to ktoś wcześniej napisał gdy ktoś próbuje się w chamski sposób nachapać na naszej ukochanej dyscyplinie to ciężko to przełknąć i przejść do porządku dziennego. Dlaczego w chamski?? Bo oni tam wszyscy poszli na łatwizne, jak ktoś również wcześniej już to ujął. Skandal był nieunikniony. Gdyby nawet odważyli się jechać dalej na tym torze, co dla mnie niczym nadzwyczajnym się nie wydaje, widząc na co dzień zawody na paluchostradzie( np słynny mecz Nermarka w 2013) to i tak coraz częściej wychodziłyby jaja z taśmą i sytuacje a'la Doyle. A, że kompromitacji organizatorów i sędziego od początku było mnóstwo to jedynym sensownym wyjściem z ich punktu widzenia było zakończenie tej farsy. Zrobiono to jednak w najbardziej chamski dla kibica sposób, czyli przeciągając po trupach do 12 biegu i odsyłając ich do domu. Być może zawodnicy chcieli to przerwać wcześniej ale moim zdaniem jury namówiło ich do jazdy, bo to wcale nie był dla nich zły układ. Kasa w końcu za miejsca, więc każdy zgarnął normalną stawkę. Nikt nie uciekł, nikt nie został, nikt się nie połamał, kosztów związanych z powtarzaniem zawodów( bo jakieś w końcu ponoszą) też nie będzie. Do tego pewnie mają jakieś idiotyczne zapisy w kontraktach, które im taki sabotaż uniemożliwiają, ale że leśnym dziadkom też było na rękę to przerwać to dogadali się, że po 12 kończą i wszyscy są w miare zadowoleni. Kibiców przecież się zagłuszy macareną, podstaw do zwracania im kasy nie ma, bo zawody się odbyły, pokrzyczą, pare dni popiszą i przestaną. Ja czuję się oszukany przez nich wszystkich bo nikt nikomu tam nie chciał narobić kwasu, a nas potraktowali jak bydło, które jako jedyne może na tym ucierpieć.

  46. Powrót do góry    #987
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli kto był za tym, żeby jechać?
    W piątek udział w treningu wzięli jedynie Duńczyk Nicki Pedersen i Szwed Tomas H. Jonasson, co spotkało się z dużą dezaprobatą pozostałych zawodników.

    W sobotę Jonasson może jechać w pojedynkę. O stan toru należy spytać Tomasza Golloba, Grega Hancocka, Chrisa Holdera, Taia Woffindena - byłych mistrzów świata, a nie Jonassona, który jest pierwszy sezon w GP - podkreślił Kasprzak.

    Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17772290,...#ixzz3XqzLvtPg

    z pozdrowieniamy dla KK507

    https://instagram.com/p/1oYICsNqnw/

  47. Powrót do góry    #988
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Kto jeszcze ma jakieś złudzenia.Dla wszystkich którzy nie widzą problemu.http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...ign=newswidget

  48. Powrót do góry    #989
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gavrilo Zobacz posta
    Śmieszny pan Majewski z nSport w tvn24 podał dziś przeciek że podobno 4 miszczuf Hancock, Holder, Dzik i Woofi zdecydowała o nie wyjeżdzaniu na tor a reszcza potulnie się podporządkowała tej radzie mędrców
    Oczywiście to może tylko plota w stylu Ostafińskiego, choć przyznam że coś w tym moze być biorąc pod uwagę podejście tych żużloków do ciężkich torów i miłość do mamony.
    No sama elita:
    Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 5 (2,1,2)
    Greg Hancock (USA) - 5 (2,1,2)
    Nicki Pedersen (Dania) - 3 (1,1,1)
    Chris Holder (Australia) - 0 (0,0,w)
    Na 12 startów razem nie wygrali żadnego biegu, 13 pkt.
    Średnia 1,08. Podejrzewam, że mogli prosić o konsultację profesora Batcha
    i specjalistę od łamania motocykla Toma. A pan Metanol wypisał im zwolnienie od jazdy z uwagi na brak betonu pod tyłkiem. Jeśli w kolejnej rundzie Harris z Zagarem czy Jepsenem będę zerować to też powinni przerywać
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 20-04-2015 o 18:06

  49. Powrót do góry    #990
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Genialnie było. A na koniec dali mi jeszcze wybór: albo zobaczę fajerwerki z mostu albo podium na stadionie.

    Tutaj?
    Tutaj synu stoi stadion. Żużlowy. Po torze tego stadionu kiedyś jeździli żużlowcy. Uprawiali żużel- taki sport.

Strona 22 z 29 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •