Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 1826272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 1264

Wątek: 18/04/2015 - Grand Prix Polski - Warszawa

  1. Powrót do góry    #1216
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wyobraźmy sobie co by się mogło wydarzyć, gdyby zawody dojechały do końca.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    j-rules (08-05-2015)

  3. Powrót do góry    #1217
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Złamane obojczyki, nogi, ręce, szczęki, w najlepszym wypadku, jak mówią

  4. Powrót do góry    #1218
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    no i jak tam? dostał ktoś zwrot pieniedzy za odbyte zawody?

  5. Powrót do góry    #1219
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no i jak tam? dostał ktoś zwrot pieniedzy za odbyte zawody?
    http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/netw...369278_2355245

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    Robi (04-07-2015)

  7. Powrót do góry    #1220
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    BSI/PZM wykazało się dziś moim zdaniem po raz kolejny mentalnością sprzedawcy garnków, czy innych odkurzaczy...

  8. Powrót do góry    #1221
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Przeceniasz to towarzystwo. Domokrążca musi się naprawdę napracować i mieć smykałkę, żeby sprzedać swój bubel, bo garnki czy odkurzacz kupisz w pierwszym lepszym supermarkecie. Tej bandzie wystarczy pilnować monopolu i cześć. Równie dobrze mogliby zagrać na zasadzie "pocałujcie nas tam, gdzie słońce nie dochodzi", a i tak stadion będzie pełen. Po pierwsze ludzie mają krótką pamięć, po drugie sporo w naszej generalnej guberni żużlowych narkomanów, a po trzecie nawet jakby ich zabrakło, zrobi się cyrk w mediach i zagoni takich co to jeszcze ani o żużlu, ani basenie na narodowym nie słyszeli.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  9. Powrót do góry    #1222
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    mnie to nie dotyczy, ale rekompensata w postaci generowania wiekszych kosztów wyjazdu (hotele, wyżywienie) plus późnym wieczorem powrót w nd (a może ktoś w pon rano jako kierowca wypoczety musi byc?) jest dziwna.

    50% znizki na bilety plus program gratis mysle ze ok w sytuacji kiedy i tak turniej w 2015 sie odbyl. ale wiadomo oni musza zarobic w przy tym gastronomia/hotelarstwo skorzysta.

  10. Powrót do góry    #1223
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Niech mnie w dupę pocałują złodzieje z PZMot !!! "Rekompensata" która wygeneruje dwa razy więcej kosztów niż niezapomniane przeżycie jakim był wyjazd do W-wy na SGP. Na pół roku przed turniejem mam podarować im kolejne pieniądze, nie znając obsady tego wspaniałego turniej after SGP, terminarzu lig (jak ktoś będzie jeździł w tym terminie to turniej będzie pojedynkiem ogórków). Program gratis - no ****a Witkowski łaskawco, spadłem z krzesła !!! No i sztuczny tor + 3 imprezy w krótkim okresie czasu - stawiam, że w niedzielę ta wspaniała "reszta świata" pozabija się na tym kartoflisku. Powtórzę jeszcze raz - panie Witkowski ******* się Pan, złodziejska kanalio ! Mam nadzieję, że każdy kibic speedway'a w Polsce widzi tą perfidną grę złodziei z PZMot i nie da się nabrać drugi raz na ten sam numer. Mam nadzieję na totalnie pusty stadion - tak aby w świat popłynął jasny przekaz - polskiego kibica nie robi się w ***** ! Powoli przechodziła mi frustracja i planowałem zaniechać dalszej walki w pozwie zbiorowym ale kolejny raz dostałem od tych złodziei w pysk - dzisiaj zostałem ponownie zmotywowany aby z całą siłą i stanowczością dalej walczyć w sądzie o swoje prawa.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thorn_bydgoszcz za jego przydatny post!

    alan1990 (08-10-2015)

  12. Powrót do góry    #1224
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    "Podłość ludzka nie zna granic"
    Daje się ludziom bonusa, to marudzą, że za drogo i za dużo.
    Spędziliście bardzo niewiele czasu oglądając live żużel w pierwszej odsłonie, to się wam ten czas zrekompensuje
    Bilans wyjdzie na przysłowiowe 0.
    Kto pierwotnie pojechał do Warszawy tylko na żużel, niech rzuci kamieniem

    A tak poważnie, mogli mieć w dupie, olać temat i nie dać nic.
    Jakoś bardzo wątpię, by trybuny miały świecić pustkami za karę.
    Nawet jakby mieli sprzedać bilety w ostatnich tygodniach, niespełniony kibic i tak je kupi, ewentualnie sprawdzając wcześniej prognozy.
    Nie ma co się nakręcać.

  13. Powrót do góry    #1225
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Rusza sprzedaz ticketsów na GP w Warszawie 2016

    Ktos sie wybiera ?
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 15-10-2015 o 13:05

  14. Powrót do góry    #1226
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Rusza sprzedaz na GP w Warszawie 2016

    Ktos sie wybiera ?
    Bynajmniej.

  15. Powrót do góry    #1227
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sobotch napisał:
    A tak poważnie, mogli mieć w dupie, olać temat i nie dać nic.
    Jakoś bardzo wątpię, by trybuny miały świecić pustkami za karę.
    Nawet jakby mieli sprzedać bilety w ostatnich tygodniach, niespełniony kibic i tak je kupi, ewentualnie sprawdzając wcześniej prognozy.
    Nie ma co się nakręcać.
    Jestem ciekaw ile ludzi się skusi na GP w Warszawie.
    Nie wiem czy mogli mieć w dupie i nic nie dać,
    ale współczuję wszystkim którzy przyjechali
    i wydali niemałe pieniądze na bilet.
    Jeśli teraz się skuszą to tylko pogratuluję
    samozaparcia i fantazji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #1228
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Na mnie i moja ekipe nie maja co liczyc. Jechac, zeby potem zbierac na forum, ze jestem frajer i baran to ja dziekuje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  17. Powrót do góry    #1229
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja mam na Narodowy z 15 minut szybkim spacerem, ale na pewno nie pójdę. Niech się walą na ryj.

  18. Powrót do góry    #1230
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Sprzedaż rusza za 55 minut? Czy 19 pażdziernika ale o nie znanej godzinie..? Na kupbilet nic na razie o GP nie ma.
    Drugie pytanie.. odpuszcza ktoś swoje bilety w 1 turze? Chodzi mi o miejsca na dole (nie balkon) super by było pierwszy łuk, ale prosta i drugi też wchodzi w grę. Z góry dzięki za info.

  19. Powrót do góry    #1231
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,898
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Co Ty taki nerwowy ? Spodziewasz się, że bilety znikną w mig ?

    Z tutejszego grona zapewne promil osób jest zainteresowanych tą imprezą...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1232
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Sprzedaż rusza za 55 minut? Czy 19 pażdziernika ale o nie znanej godzinie..? Na kupbilet nic na razie o GP nie ma.
    Drugie pytanie.. odpuszcza ktoś swoje bilety w 1 turze? Chodzi mi o miejsca na dole (nie balkon) super by było pierwszy łuk, ale prosta i drugi też wchodzi w grę. Z góry dzięki za info.
    Serio chcesz jechać na ten gówniany turniej Witkowskiego? Marzy mi się żeby wszyscy odpuścili swoje bilety i olali tę pseudo-rekompensatę.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    młody_piernik (19-10-2015), spitt22 (18-10-2015)

  22. Powrót do góry    #1233
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Już tak nie płaczcie.

    Po zsumowaniu cen biletów na GP 2015 i 2016 (plus ten mecz towarzyski w pakiecie) wychodzi tyle samo, ile za jedno GP gdziekolwiek indziej. Chyba nikt racjonalny nie wierzył, że w przyszłym roku wpuszczą wszystkich za darmo.

    Też byłem wkvrwiony, no ale ile można. To nie wina Witkowskiego że taśma się zepsuła, w torze były dziury a sędzia nic nie ogarniał.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markuz za jego przydatny post!

    Torretoo (19-10-2015)

  24. Powrót do góry    #1234
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Już tak nie płaczcie.

    Po zsumowaniu cen biletów na GP 2015 i 2016 (plus ten mecz towarzyski w pakiecie) wychodzi tyle samo, ile za jedno GP gdziekolwiek indziej. Chyba nikt racjonalny nie wierzył, że w przyszłym roku wpuszczą wszystkich za darmo.

    Też byłem wkvrwiony, no ale ile można. To nie wina Witkowskiego że taśma się zepsuła, w torze były dziury a sędzia nic nie ogarniał.
    No tak pokażmy że nic sie nie stało.Zero szacunku do samych siebie.Bo wyjdzie taniej Rozumiem isc na Gp w Toruniu,Gorzowie czy gdzie indziej gdzie to wychodzi czy klub ma dochód.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    j-rules (19-10-2015), młody_piernik (19-10-2015)

  26. Powrót do góry    #1235
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,514
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Bez podniecania się i obrażania. ... bilety i tak sie rozejda W komplecie. ...może to potrwa trochę dłużej ale spokojnie będzie komplet...

    Taki przyklad w zeszłym roku zamówiłem 8 wejściówek, na dziś mam chętnych na 15 sztuk. .. być na narodowym i przeżyć tą atmosferę bezcenne. ..a podejrzewam że tym razem turniej będzie perfekcyjnie zorganizowany

    A do tego mamy lepszych zawodników Janos Piter Zmarzlik Hampel? I ktoś z dzikusem. ...może być ciekawie, kazdego stać na podium

    Jechac 300km busem z kibolami popijając złocisty napój i nakrecajac się tym. ..świetna sprawa: )

    W zeszłym roku się z nas wszyscy śmiali. ..teraz będą zazdrościć a pojadą Ci którzy będą chcieli to przeżyć

  27. Powrót do góry    #1236
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No tak pokażmy że nic sie nie stało.
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Serio chcesz jechać na ten gówniany turniej Witkowskiego? Marzy mi się żeby wszyscy odpuścili swoje bilety i olali tę pseudo-rekompensatę.

    dlatego trzeba jechać dopingować naszych na GP a nie stawic sie na rekompensacie na drugi dzień GP na Tak! poprawiny Witkowskiego NIE!!

  28. Powrót do góry    #1237
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie rozumiem tych płaczów.
    Witkowski be, bo rękami Olsena ****ał zawody.
    Gdyby nie on, to pooglądać zawodników mających kibiców w głębokiej dupie pojechano by bez zająknięcia.
    Jakbym na przykład przeczytał coś w stylu "nie wydam złotówki na głąbów, którzy mnie olali", wszystko byłoby jasne, a tak...?
    Musicie się zastanowić, o co wam właściwie chodzi.

  29. Powrót do góry    #1238
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Ja też nie rozumiem. Ktoś pyta o bilet, to po co go zniechęcać ? Chce jechać niech jedzie, nie chce niech ogląda w domu. Stadion i tak znowu wypełni się po brzegi.

  30. Powrót do góry    #1239
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No tak pokażmy że nic sie nie stało.Zero szacunku do samych siebie.Bo wyjdzie taniej Rozumiem isc na Gp w Toruniu,Gorzowie czy gdzie indziej gdzie to wychodzi czy klub ma dochód.
    Piłkarze przez wiele lat przyzwyczaili nas do śpiewania 'nic się nie stało', więc powinniśmy być w tym dobrzy

    A tak serio - inicjatywa była fajna, wszystko spjerdoliło się po całości, wyszło najgorzej jak się da - to jasne. Ale chyba oczywiste jest, że to nie PZM był głównym winowajcą. Zaproponowana rekompensata może i nie jest szczytem marzeń, ale przynajmniej jest jakakolwiek i stanowi ruch w dobrą stronę. Ja w każdym razie zamierzam dać całemu przedsięwzięciu drugą szansę. Rozumiem ludzi, którzy machną na to ręką i zostaną w domach, ale te lamenty jaki to PZM jest zły i nawoływanie do bojkotu to już lekka komedia.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markuz za jego przydatny post!

    mszat (19-10-2015)

  32. Powrót do góry    #1240
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    "Też byłem wkvrwiony, no ale ile można."

    A to cos sie zmienilo z biegiem czasu, ze powodu wqrwu ci juz nie wydaja sie zasadne? Piekne wspomnienia pozostaly?

    Napisalem 24-04 ze juz mnie drugi raz nie okradna i zdania nie zmieniam.

    I tak od razu przychodzi mi na mysl : Jan Kochanowski - Pieśni - Księgi wtóre - pieśń 5

    (...)
    "Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
    Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
    Nową przypowieść Polak sobie kupi,
    Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi shatter za jego przydatny post!

    j-rules (19-10-2015), młody_piernik (19-10-2015), spitt22 (19-10-2015)

  34. Powrót do góry    #1241
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    dokladnie tak. Jestem na nie dla sztucznych torów. Atmosfera byla swietna - do momentu. Potem mega zazenowanie i wstyd. wqrw mija, ale w pamieci zostaje, ze caly sens wypadu zostal sprowadzony do totalnej kpiny. Kiedy pojade na SGP na MA, moze Gorzow..
    Jak ktos chce niech jedzie. Pewnie bedzie duzo lepiej, pewnie zadbaja o kazdy szczegol, ale ja tego oklaskiwac nie mam zamiaru. Jak ktos chce - prosze bardzo, od frajerow go wyzywal nie bede (jak niekotrzy madrzy w zaistnialej sytuacji nazywali nas, ktorzy sie tam wybrali)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #1242
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    "Też byłem wkvrwiony, no ale ile można."

    A to cos sie zmienilo z biegiem czasu, ze powodu wqrwu ci juz nie wydaja sie zasadne? Piekne wspomnienia pozostaly?
    Ochłonąłem i stwierdziłem, że powody tej katastrofy są do wyeliminowania i że warto spróbować jeszcze raz.

    Podejrzewam, że to przez moją słabość do skoków narciarskich przyzwyczaiłem się do tego, że czasem "widowisko" sportowe nie spełnia oczekiwanych standardów i trzeba z tym żyć.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markuz za jego przydatny post!

    mszat (19-10-2015)

  37. Powrót do góry    #1243
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,287
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    ,,Głupek, czy nie głupek'' ........

    A nie lepiej zostawić decyzję wyboru samym zainteresowanym?

    Jedni pojadą, inni nie - każdego z osobna prywatna sprawa...

    Ja byłem
    W przyszłym roku .......
    Zresztą nie piszę co zrobię, bo i tak w ,,Waszych'' oczach będę głupkiem.
    Czy tych ,,ZA'' czy ,,PRZECIW'' to i tak nazwany zostanę po ,,imieniu''.

    Decyzję jednak podjąłem.
    I zdania nie zmienię.
    Co mi tam.......Niech mi będzie ,,głupek''



  38. Powrót do góry    #1244
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zresztą nie piszę co zrobię, bo i tak w ,,Waszych'' oczach będę głupkiem.
    Nie wiem do kogo nawiazujesz, ale jesli do mnie to nie ja pisałem o "polaku głupim". To Kochanowski

    Markuz - przykład skoków nie bardzo przystaje. Problemy z pogoda i jej wpływ na przebieg zawodów potrafie zrozumiec i wybaczyc. Tylko na Narodowym nic takiego nie mialo miejsca.

  39. Powrót do góry    #1245
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Ja na pewno się nie nabiorę po raz drugi. Wszystko, co tam się działo jestem w stanie zrozumieć, ale nie to ewidentne oszustwo po 12. biegu. Przypomnę tylko, że pierwotnie ten wyścig miał być powtórzony, ale zmieniono decyzję, bo nikt już nie chciał jechać, a to chamstwo wiedziało, że po 11. biegach będzie musiało zwrócić kasę.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    j-rules (19-10-2015)

  41. Powrót do góry    #1246
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Ja na pewno się nie nabiorę po raz drugi. Wszystko, co tam się działo jestem w stanie zrozumieć, ale nie to ewidentne oszustwo po 12. biegu. Przypomnę tylko, że pierwotnie ten wyścig miał być powtórzony, ale zmieniono decyzję, bo nikt już nie chciał jechać, a to chamstwo wiedziało, że po 11. biegach będzie musiało zwrócić kasę.
    To musisz przestać chodzić na ligowe mecze, bo tam oglądasz winnych tego ewidentnego Twoim zdaniem oszustwa.
    Zgadzam się, że zawodnicy nas olali ale nie wiadomo ile czasu jeszcze żużel pociągnie, więc pójdę na przyszłoroczne GP w Warszawie licząc na fajną imprezę i pooglądanie żużlowców w akcji na dużym obiekcie. Ci którzy byli w Cardiff znają doskonale różnicę w odbiorze widowiska na wypełnionych kibicami dużych obiektach w porównaniu do naszych żużlowych "kurników".

  42. Powrót do góry    #1247
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    To musisz przestać chodzić na ligowe mecze, bo tam oglądasz winnych tego ewidentnego Twoim zdaniem oszustwa.
    Zgadzam się, że zawodnicy nas olali ale nie wiadomo ile czasu jeszcze żużel pociągnie, więc pójdę na przyszłoroczne GP w Warszawie licząc na fajną imprezę i pooglądanie żużlowców w akcji na dużym obiekcie. Ci którzy byli w Cardiff znają doskonale różnicę w odbiorze widowiska na wypełnionych kibicami dużych obiektach w porównaniu do naszych żużlowych "kurników".
    Ja tam po tegorocznym finale ligi kompleksów nie mam. W lidze odjeżdżają na ogół to, za co płacę. A Warszawie to było widać po pierwszej serii, że chętnych do jazdy nie było i nikt tym wypełnionym stadionem za bardzo sobie głowy nie zaprzątał, byle odbębnić tyle, aby za bilety nie zwracać...
    A taka była okazja przenieść speedway na wyższy poziom... Tym, co ją zmaronowali należy się dożywotni ban na strefę VIP.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  43. Powrót do góry    #1248
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    To musisz przestać chodzić na ligowe mecze, bo tam oglądasz winnych tego ewidentnego Twoim zdaniem oszustwa.
    Zgadzam się, że zawodnicy nas olali ale nie wiadomo ile czasu jeszcze żużel pociągnie, więc pójdę na przyszłoroczne GP w Warszawie licząc na fajną imprezę i pooglądanie żużlowców w akcji na dużym obiekcie. Ci którzy byli w Cardiff znają doskonale różnicę w odbiorze widowiska na wypełnionych kibicami dużych obiektach w porównaniu do naszych żużlowych "kurników".
    A skąd wiesz, że chodzę? Zresztą ja zawodników mniej winię niż sędziego i organizatorów. Ewidentnym moim zdaniem oszustwem była zmiana decyzji podyktowana strachem, że jak zakończą po 11. biegach to będą musieli zwracać kasę. Byłeś nas stadionie, więc chyba też słyszałeś komunikat o powtórce biegu.

  44. Powrót do góry    #1249
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Pojadą Ci którzy nie byli w Cardiff a chcą przeżyć żużel na ogromnym stadionie. Rekompensata słaba. Pozdro z Melbourne


    Wysłane z mojego LG-E400 przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #1250
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Pytanie do tych co byli w 2015 a w 2016 sie nie wybieraja.
    Ilu z Was zamawialo bilety przez kupbilet.pl i w tym roku nie zamowia wogole albo mniej?
    Albo kto nie byl a w 2016 ma zamiar pojechac.
    Do czego zmierzam - jestem ciekawy ile miejsc sie zwolni po 26 pazdziernika gdy minie okres dla tych co byli i moga kupowac bilety w 1 kolejnosci.
    Szkoda ze nie mozna tego podejrzec teraz. Z 1 strony kupijac teraz mam pewnosc ze bede, ale z 2 mozna przeczkeac i da sie zakupic atrakcyjniejsze miejsca siedzace

  46. Powrót do góry    #1251
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Zainteresowanie biletami przypomina to sprzed roku. Apeluję o pośpiech, jeśli ktoś chętny!
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  47. Powrót do góry    #1252
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z danych wynika, że jedynych obrażonych na cały cyrk można znaleźć na forum SB

  48. Powrót do góry    #1253
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Widocznie pozostali lubią być robieni w ch***.
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi cokus1 za jego przydatny post!

    j-rules (26-10-2015), młody_piernik (26-10-2015), spitt22 (26-10-2015)

  50. Powrót do góry    #1254
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Widocznie pozostali lubią być robieni w ch***.
    albo po prostu chcą w gronie znajomych z żużlowej Polski spędzić miło wiosenny weekend przy niesamowitej atmosferze Narodowego (nie myśląc przy tym o Witkowskich, Olsenach, PZMotach, BSIiach i milionach zarobionych przez powyższych rzekomo swoim kosztem).
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Raymond za jego przydatny post!

    mszat (26-10-2015)

  52. Powrót do góry    #1255
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Z danych wynika, że jedynych obrażonych na cały cyrk można znaleźć na forum SB
    Noo chory kraj, chorych ludzi. Potwierdzenie tego mieliśmy zarówno wczoraj (wybory), jak i dzisiaj (SGP Narodowy).

  53. Powrót do góry    #1256
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Widocznie pozostali lubią być robieni w ch***.
    Jeśli pojadę tam w przyszłym roku , tor będzie świetnie przygotowany , taśma będzie działać bez zarzutu to będę zrobiony w .... czy nie ? .Pytam bo nie wiem co zrobić i kogo posłuchać

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (26-10-2015), mszat (26-10-2015)

  55. Powrót do góry    #1257
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    A taakie były szumne zapewnienia, że na GP do Warszawy nikt już nie pojedzie...Na szczęście za stary jestem, aby mnie zaskoczył ponowny boom na ten turniej.
    O ile Witkowski jest jaki jest, o tyle frajerami są kibice, którzy opłacają cały ten cyrk, zwłaszcza jadąc na Stadion Narodowy.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  56. Powrót do góry    #1258
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Skoro bilety się świetnie sprzedają to oznacza, że są niewątpliwie tysiące fanów chętnych na obejrzenie tej imprezy. Być może my na tym forum jesteśmy w znacznym procencie kibicami drugiej kategorii, którym wystarczy poklikanie w klawiaturę, a wiedzę o żużlu czerpiemy czytając rewelacje Ostafińskiego, bądź gapiąc się przy obiedzie w telewizor (pod warunkiem, że transmisja nie koliduje z M jak miłość).

  57. Powrót do góry    #1259
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    najbardziej to chce nas zrobic w ch* ta strona kupbilet.pl. nie dosc, ze chodzi jakby milion osob sie rzucilo po wszelakie bilety, to jeszcze za samodzielny wydruk jest 5zl a za oplate dotpayem czy przelewy24 22zl no nic, nie bylem rok temu, ale chetnie zajrze na narodowy, a powtorki sie nie spodziewam..

  58. Powrót do góry    #1260
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Skoro bilety się świetnie sprzedają to oznacza, że są niewątpliwie tysiące fanów chętnych na obejrzenie tej imprezy. Być może my na tym forum jesteśmy w znacznym procencie kibicami drugiej kategorii, którym wystarczy poklikanie w klawiaturę, a wiedzę o żużlu czerpiemy czytając rewelacje Ostafińskiego, bądź gapiąc się przy obiedzie w telewizor (pod warunkiem, że transmisja nie koliduje z M jak miłość).
    Pod wpływem rozmaitych czynników tj. głównie zmian jakie zachodzą w polskim i światowym żużlu obawiam się, że moje zainteresowanie sportem żużlowym w nie tak znowu dalekiej przyszłości ograniczy się wyłącznie do sprawdzenia w ciągu 15 minut w tygodniu kilku interesujących mnie wyników spotkań i imprez. Zwyczajnie coraz mniej podoba mi się ten sport.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    Edziol (26-10-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •