Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 1264

Wątek: 18/04/2015 - Grand Prix Polski - Warszawa

  1. Powrót do góry    #811
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Brawa dla księdza.
    Podobno mają takie przysłowie: dobry koń i po błocie pójdzie !
    W Warszawie nie było ani błota ani mega-dziur
    A obok mnie - przypadkowo (nie żebym go mocno popierał) - siedział Korwin-Mikke,
    ma chłop rację, że współcześni mężczyźni stają się zniewieściali,
    u żużlowców ta metamorfoza jest bardzo widoczna bo byli niesamowitymi kozakami.
    Tak samo co do tego że jesteśmy okradani by łożyć na takie coś.
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Co za brednie. Ty człowieku byłeś na stadonie? interesująca walka? W każdym wyścigu zawodnicy walczyli o utrzymanie na motocyklu i jechali jedną ścieżką, żeby tylko nie wpaść w dziurę. Pewnie, że można było kontynuować zawody, co tam ze 2-3 ewentualne kontuzje. Nie wspominam już o emocjach. Jako kibic z biletem oczekuje od toru w mistrzostwach świata nieco więcej niż takich wycieczek gęsiego przez 4 okrążenia.
    Tak, byłem na stadionie i przez tych nieudaczników którzy naradzali się nie wiadomo nad czym musiałem zmienić plany, bo miałem dziś być na innym stadionie.
    Brednie to Ty opowiadasz. Oprócz Gollba nikt nie walczył z motocyklem, a u Tomka to normalne od paru lat.
    Może jesteś wychowany na betonowym żużlu, ale nie żartuj sobie z jakimiś kontuzjami czy walką z torem.
    Nikt nie odniósł kontuzji, skąd przewidywania że byłyby 2-3.
    Prawdopodobieństwo kontuzji było takie samo jak na każdym innym torze, to sport kontaktowy.
    Zresztą prędkości na Narodowym niewysokie.
    Jako kibic możesz oczekiwać że zawody się odbędą a zawodnicy nie uciekną.
    Czasem jest walka, ale dużo częściej nie ma jej wcale.
    Miałeś mijanki THJ, czy Woffindena itp, miałbyś może więcej gdyby odbyła się reszta biegów.
    Obejrzyj sobie trochę żużla z lat 70, 80, czy 90 to zobaczysz czym jest walka na cięższym torze.
    Dziura to Ci się chyba przyśniła. Tam nawet nie było czego równać.

    Przy okazji: tworzę grupę wsparcia dla Ole Olsena. Dołącz jeśli Cie przekonałem. Głos fanów może dodać mu otuchy. Media i PZM chcą zrobić z niego kozła ofiarnego, totalny brak szacunku za ciężką pracę, Ole zrobił wszystko by zawody bezpiecznie się mogły odbyć przy rekordowej frekwencji. W Cardiff zawodnicy nieraz wyskakują z kolein jak z katapulty i nikt się nie szczypie, ognie buchają, Holder nie płacze tylko walczy, w Warsaw było cacy na tym tle
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 19-04-2015 o 19:50

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariner za jego przydatny post!

    Noski (19-04-2015)

  3. Powrót do góry    #812
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    jak mozna porownywac zuzel z lat 70 do tego obecnego :O ?

  4. Powrót do góry    #813
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    odnosnie pozwu zbiorowego to szanse sa bardzo duze-Wszytskie dzialania organizatorow byly pozorne i prowadzily do tego aby odjechac 12 biegow i aby ta cala zabawe sfinansowal kibic.
    Pozwem moze zajac sie jakas kancelaria lub mialby tutaj pole do popisu posel Robert Wardzała - jak by tylko ta sprawe odpowiednio poprowadzil i pozew z tysiacami podpisow trafil do sadu to pan Robert przychylnosc wyborcy ma juz po swojej stronie.

  5. Powrót do góry    #814
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    jak mozna porownywac zuzel z lat 70 do tego obecnego :O ?
    można, ze względu na wielkość jaj zawodników.
    Trudniejsze (to mało powiedziane) tory, trudniejsze (to mało powiedziane) motory do opanowania,
    brak dmuchawców. I marne pieniądze w porównaniu do obecnych za niewspółmiernie większe ryzyko.
    Teraz wąski cyrk objazdowy zgarnia wielką kasę i jeszcze jak jeden mąż umieją się dogadać żeby sp.....ić ludziom święto

  6. Powrót do góry    #815
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Ale Wy nie rozumiecie tego, że Oni (czytaj PZM) nie wiedzą póki co co napisać oficjalnie...?

  7. Powrót do góry    #816
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    zreszta i tak pierwsza swoja decyzja pozwalajac Batchowi jechac skompromitowal sie.
    Nie bardziej niż lekarz Batcha wypuszczając go na tor

  8. Powrót do góry    #817
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    wiesz... ja tam wiem ze zostali zmuszeni pod grozba kar finansowych. podpisali kontrakty na starty w SGP i zostali zmuszeni do odjechania tych 12 biegów. ale podpisywali na starty na bezpiecznych torach. tyle ode mnie.
    Czyli pokazali po raz kolejny, że nie mają jaj...

    Udowodnili tym samym jak głupi jesteśmy my kibice, którzy jeździmy za nimi po całej Polsce i świecie, wydaje masę kasy, tracimy czas, nerwy, zdrowie podczas gdy oni Nas mają głęboko w dupie...

    Do póki mieli w perspektywie kare finansową i stratę paru Euro dopóty tor im absolutnie nie przeszkadzał, jak i start na światło i cała reszta... Gdy tylko oddalili od siebie wizję kar wtedy postanowili "zatroszczyć" się o nas kibiców i więcej nie wyjeżdżać...

    Nie wiem, może faktycznie byłem "lekko" dziabnięty wczoraj, ale kto przez te 12 biegów oprócz Golloba miał jakieś trudności z jazdą na torze? Kto upadł w wyniki jego fatalnego stanu? Co w ciągu tych 12 biegów działo się takiego fatalnego czego byśmy przez lata śledzenia żużla nie oglądali na innych obiektach?! Pytam się co...

    I zupełnie się zgadzam z MARINEREM że teraz z OLSENA robi się kozła ofiarnego i wszystko co złe zwala na niego samemu umywając rączki...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  9. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zaraz po dwunastym biegu dostałem informację, że już nie pojadą. Nie czekałem już na dalsze wydarzenia i spokojnie wyszedłem ze stadionu i wróciłem do domu. Bardzo dużo ludzi tak zrobiło nie czekając na oficjalną informację. Współczuję natomiast wszystkim którzy musieli przyjechać do Warszawy, zapłacić tyle kasy za przyjazd i bilety, wymarznąć się i dostać kopa w tyłek na koniec od tych którzy zarządzają tym cyrkiem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    odnosnie pozwu zbiorowego to szanse sa bardzo duze-Wszytskie dzialania organizatorow byly pozorne i prowadzily do tego aby odjechac 12 biegow i aby ta cala zabawe sfinansowal kibic.
    Pozwem moze zajac sie jakas kancelaria lub mialby tutaj pole do popisu posel Robert Wardzała - jak by tylko ta sprawe odpowiednio poprowadzil i pozew z tysiacami podpisow trafil do sadu to pan Robert przychylnosc wyborcy ma juz po swojej stronie.
    Ale kibic kupujac bilet godzil sie na to, ze moze sie to zakonczyc po 12 biegu i SGP beda zaliczone.
    Zostaw Wardzale w spokoju, kolejnego lansera nam nie trzeba
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #820
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ale kibic kupujac bilet godzil sie na to, ze moze sie to zakonczyc po 12 biegu i SGP beda zaliczone.
    Zostaw Wardzale w spokoju, kolejnego lansera nam nie trzeba
    Oczywiscie ze kazdy sie z tym liczyl ze zawody po 12 biegach moga byc zaliczone tylko , ze tutaj dzialania organizatora ewidentnie do tego prowadzily - przerwania biegow po upadkach na 3 pozycji i zaliczenia ich wyniku(Czy tak wogule mozna w GP?), informacja o powtorzonym biegu 12 a pozniej zaliczenie jego wynikow.

    To jest jasne i klarowne, przynajmniej dla mnie, wierze że dla sądu również. Takie cos jak pozew zbiorowy należy zrobić po napluto nam Wszystkim wczoraj w twarz. Jesli tego nie zrobimy to poprostu tylko potwierdzimy ze jestesmy frajerami ktorych mozna golic z kasy az milo

  12. Powrót do góry    #821
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Wlasnie wrocilem. Trzeba bylo zostac w domu, to przynajmniej bym obejrzal mecz Polska - Team Slowianski.
    Na GP juz sie chyba nie wybiore.
    Do tej pory nie moge pojac jak mozna to bylo tak sp...
    Kapitalny stadion ze znakomita widocznoscia w kazdym miejscu. Olbrzymia liczba pozytywnie nastawionych kibicow.
    I duuuupa

  13. Powrót do góry    #822
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jak można mówić o liczeniu się z przerwaniem zawodów po 12 biegu na torze ułożonym pod (zasuniętym) dachem? Jedyne co miało wpływ na warunki torowe to błędy i zaniedbania organizatorów.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #823
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Oczywiscie ze kazdy sie z tym liczyl ze zawody po 12 biegach moga byc zaliczone tylko , ze tutaj dzialania organizatora ewidentnie do tego prowadzily - przerwania biegow po upadkach na 3 pozycji i zaliczenia ich wyniku(Czy tak wogule mozna w GP?), informacja o powtorzonym biegu 12 a pozniej zaliczenie jego wynikow.

    To jest jasne i klarowne, przynajmniej dla mnie, wierze że dla sądu również. Takie cos jak pozew zbiorowy należy zrobić po napluto nam Wszystkim wczoraj w twarz. Jesli tego nie zrobimy to poprostu tylko potwierdzimy ze jestesmy frajerami ktorych mozna golic z kasy az milo
    To ze kazdy sie z tym liczyl to jedno. Chodzi o to ze kazdy zaakceptowal regulamin kupujac bilet. Wg mnie tu nie ma szans na odzyskanie. Jesli sie myle to tym lepiej dla nas.
    Nie wierze natomiast zupelnie w cos takiego jak pozew zbiorowy.

    A i zaliczenia biegow po upadkach na 3 okrazeniu sa mozliw od tego seoznu w GP - przyajmniej z tego co wyczytalem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #824
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Mariner

    Przy okazji: tworzę grupę wsparcia dla Ole Olsena. Dołącz jeśli Cie przekonałem. Głos fanów może dodać mu otuchy. Media i PZM chcą zrobić z niego kozła ofiarnego, totalny brak szacunku za ciężką pracę, Ole zrobił wszystko by zawody bezpiecznie się mogły odbyć przy rekordowej frekwencji. W Cardiff zawodnicy nieraz wyskakują z kolein jak z katapulty i nikt się nie szczypie, ognie buchają, Holder nie płacze tylko walczy, w Warsaw było cacy na tym tle
    Czyżby ? To dlaczego nie wszedł na stadion już 10 kwietnia ? Tylko do roboty zabrał się dopiero 13 kwietnia. A potem narzekał w TV, że czasu mało na to aby dobrze tor usypać i ubić. Dlaczego nie monitorował stanu nawierzchni złożonej na Żeraniu ? Przypomnę, że Ole stadion miał do dyspozycji już od 10 kwietnia (piątek). To byłyby dodatkowe 3 dni. Więc tor można by już sprawdzić (przetestować we wtorek 14 kwietnia. Wtedy 15 i 16 kwietnia byłby czas na ewentualne poprawki. Tak aby 17 kwietnia (piątek) można było przeprowadzić bezproblemowy trening.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    MaciekGKS (19-04-2015)

  17. Powrót do góry    #825
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    No nie wiem czy można się było liczyć z tym, że zawody zakończą się po 12 biegach, bo:
    1. Uświadomiony kibic kupując bilet na narodowym zakładał że zawody nie mają prawa być odwołane czy przerwane, bo warunki atmosferyczne nie powinny mieć wpływu na ich przebieg.
    2. Laik kupując bilet nie deklaruje znajomości regulaminu sportu żużlowego - i skoro zawody w swojej formule mają 23 biegi to tyle powinny mieć.
    Stało się inaczej z powodu ewidentnych zaniedbań organizatorów, a odpowiada przed nami ten kto nam ten bilet sprzedał czyli PZMot.

  18. Powrót do góry    #826
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tor nie byl dobry a Olsena obciaza ponadto kompromiacja z tasma startowa.
    Wolalbym aby na drugi raz staral sie wczesniej a nie w dniu i czasie zawodow.
    Co do maszyny startowej, zgoda.
    Ale pokaż mi jakąś niebezpieczną sytuację na torze.
    Niebezpieczną dla zawodowców a nie adeptów.
    Nie jest żadną filozofią że zawodnicy są rozpuszczeni finansowo w Polsce i Szwecji
    i na cięższym, ale powtarzam równym torze, nie chce im się walczyć.
    Zresztą są odzwyczajeni bo wszędzie wszyscy, na czele z Cegielskim,
    promują równe betonowe stoły bez luźnej nawierzchni.
    Ja nie jestem fanem żużla a'la corrida, zwłaszcza na długich torach ale protestuję przeciwko betonom,
    które oduczają żużla i zniechęcają do walki na cięższych nawierzchniach.
    Poza tym jak oni teraz wyglądają ? Jak łajzy. Gdzie mięśnie w łapach ?
    Kiedyś żużlowiec to był kawał byka, a przynajmniej wielu musiało być,
    zwłaszcza ci bez wybitnej techniki, a teraz tylko ścigają się kto więcej zrzucił w zimie
    i kto pierwszy osiągnie 50 kg !
    Obejrzałem sobie dziś te 12 biegów z bliższej perspektywy
    i nadal nie wiem o co Lotto. Żużlowcy jeżdżą płynnie, nie podskakują,
    niektórzy, jak Matej wręcz płyną po nawierzchni..
    Nie wiem jakim cudem do legendy przeszedł bieg Golloba vs Jimmy Nilsen,
    skoro teraz twierdzą że się nie da jechać a THJ jechał odwaznie jak wtedy Tomek,
    Gollob asekuracyjnie jak wtedy Nilsen, dlatego dał się objechać Szwedowi i Taiowi.
    Nigdy jeszcze nie odwołano GP na takim torze, a na wiele gorszych regularnie jeździmy

    A tu było dużo ciężej a nikomu nie przyszło do głowy uciekać do szatni. Wrocek 97.
    https://www.youtube.com/watch?v=ncMI3ZvBSw0

  19. Powrót do góry    #827
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,120
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Właśnie obejrzałem sobie z nudów sgb z Berlina z 2001 roku - polecam tym którzy uważają że tor wczoraj bylo nie do jazdy. Aż trudno uwierzyć, że wygrał wtedy Gollob, a drugi był Dzik - po 14 latach ci sami goście stoją w rzędzie z innymi i odwołują zawody z powodu złego stanu toru...

  20. Powrót do góry    #828
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mariner



    Czyżby ? To dlaczego nie wszedł na stadion już 10 kwietnia ? Tylko do roboty zabrał się dopiero 13 kwietnia. A potem narzekał w TV, że czasu mało na to aby dobrze tor usypać i ubić. Dlaczego nie monitorował stanu nawierzchni złożonej na Żeraniu ? Przypomnę, że Ole stadion miał do dyspozycji już od 10 kwietnia (piątek). To byłyby dodatkowe 3 dni. Więc tor można by już sprawdzić (przetestować we wtorek 14 kwietnia. Wtedy 15 i 16 kwietnia byłby czas na ewentualne poprawki. Tak aby 17 kwietnia (piątek) można było przeprowadzić bezproblemowy trening.
    Jeżeli to co piszesz Mariusz o dostępie do stadionu jest prawdą to tutaj nie ma żadnego wytłumaczenia (ani litości). Niech Ole płaci miliony euro za ewidentne zaniedbania.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #829
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Ole zrobił dobry tor i za nic nie będzie płacił.
    Odsiał ziarno od plew w sportowej rywalizacji
    a że na koniec wszyscy okazali się tchórzami i kolaborantami to inna sprawa

  22. Powrót do góry    #830
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    1. Ogólnie jestem w stanie zrozumieć, że ułożenie toru nie wyszło, ale nie jestem w stanie zrozumieć case'u z maszyną startową. Szła od początku do końca źle. Pierwsze biegi zaliczono, potem mieszano. Ogólnie widać, nikt tego nie sprawdził przed zawodami, a gdyby był testy kilka godzin przed - można by było jeszcze coś zrobić.

    2. Jestem w stanie zrozumieć nawet to zaliczenie po 12 biegach, biorąc pod uwagę całokształt, ale nie rozumiem, dlaczego tak długo to trwało - gdzie nie trwały żadne prace na torze, kibice nie dostali żadnych informacji i generalnie było czekanie... na nic. Stąd poziom wk#rwienia był niebotyczny i nic dziwnego, że tak potraktowano rundę honorową Golloba. Zawodnicy poszli na naradę i wtedy trzeba było dać określony czas na decyzję, o wszystkim poinformować ludzi etc.

    3. Zawodników mimo wszystko rozumiem. Jasne jest, że jeżdżono na gorszych torach. Ale tutaj i tor stawał się coraz gorszy (upadek np. Holdera był kompletnie z niczego), no i jednak fakt startu bez taśmy był haniebny. To nie były zawody pokazowe, a turniej o IMŚ. Ryzyko było duże, dziś każdy może ich besztać, że panienki, to tamto. Ale mogło to się różnie skończyć i sorry, co takiemu np. Pedersenowi z tego, że zawody pojadą do końca, jeżeli on opuści je z gipsem i cały sezon pójdzie się czesać. Są jakieś wymogi odnośnie przygotowania obiektu, nie spełniono je - i tyle. Jeszcze straszenie karami... tam przekonać ich mogły chyba tylko dodatkowe pieniądze.

    4. Ogólnie na przestrzeni zawodów, każda kolejna decyzja/wydarzenie było praktycznie najgorszym możliwym wyborem. Janowski protestował - powtórki nie było. Potem były, łącznie z anulowaniem wyniku, wykluczeniem Doyla po interwencji Nickiego (choć słusznym) itd etc. Jedyne pozytywne momenty tych zawodów, to zaliczanie biegów

    5. No i fatalne zakończenie przez organizatorów. Jak gdyby nic, po prostu info, że koniec i tyle. Ciężko będzie jakoś ten blamaż zmazać. Szukanie winnych u Olsena i spółki nie do końca jest sensowne. Błędy były po stronie wszystkich. Jedyne co można teraz zrobić i powinno się zrobić, to kibicom obecnym na SGP w ramach przeprosin, wysłać jakiś gift na pamiątkę. Nie wiem, koszulkę okolicznościową zrobić specjalnie np. z poświęconą pożegnaniu Golloba, czy cokolwiek. Tak, żeby chociaż symbolicznie pokazać, że to nie tak miało być, że intencje były dobre, a nie że zaliczone i wypi#rdalać, gdzie taki jest właśnie obecny przekaz.

    6. Hampel udowodnił jak żenująco słabym jeździecko jest zawodnikiem, kiedy nie wygra startu. Gollob nie składał się w łuki, a ten i tak nie był w stanie go minąć

    To tyle, bo ogólnie temat męczący, omówiony na 100 sposobów. Każdy jest wkurzony, to normalne, ale też pamiętajmy, że nikt tego specjalnie nie zaplanował.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 19-04-2015 o 20:59
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #831
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    18/04/2015 - Grand Prix Polski - Warszawa

    Niestety ale w podejsciu do zuzla zmienilismy sie tez my - kibice.
    Po wczorajszych zawodach wielu z nas uwaza ze tor byl ok i wielu z nas wspomina jakie tory byly kiedys i zawodnicy nie plakali i jechali.
    Gnój po kolana - jechali, link na YT i licytacja kto co widzial i jak kiedys jechano.
    A spojzcie w lustro co kazdy z nas kibicow wypisuje na forum jak jego druzyna przegrywa mecz ligowy i porazka upatrywana jest w torze.

    Caly placz zaczal sie od ciezkiego toru w 2011 roku w Lesznie z Rzeszowem.
    Od tego sezonu zaczely sie kary za zly tor. Przyjechal Torun z kryjomem i byl placz juz przed zawodami. Przyjechal Gorzow z czernickim i znow placz. Leszno obrywalo za kazdym razem.
    I tak juz zostalo do teraz.
    Wczoraj tor mogl sprawiac wrazenie ze jest ok i procz 1 luku reszta byla ok.
    Ale zawodnicy juz wiedza jak moga wplywac na zawody jak im sie cos nie pododba. Wczorajsze ich zachowanie nie spododbalo sie nam kibicom.
    A zobaczycie po ktorejs kolejce jak druzyny zaczna dostawac w trabe w gorzowie jaki sie zacznie lament z ZG ze tor w gorzie taki i owaki.

    Zmienil sie poglad zawodnikow na tor i jada jak chca, albo nie jada jak nie chca.

    Kibice jak sa wk na zawodnikow to widza ze ror byl ok, ale zaraz, za tydzien, dwa beda narzekac na kazdy tor jak tylko ich druzyna przegra.

    Kiedys nam to nie przeszkadzalo - pojechali, przegrali. Sorry

    Teraz jak druzyna przegrywa w lidze to SAMI ich usprawiedliwiamy bo "tor byl do bani"


    Wysłane z Commodore C64

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    Ali_G (19-04-2015), Aussie (19-04-2015), GoTrEk (20-04-2015), maska (19-04-2015)

  25. Powrót do góry    #832
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jeżeli to co piszesz Mariusz o dostępie do stadionu jest prawdą to tutaj nie ma żadnego wytłumaczenia (ani litości). Niech Ole płaci miliony euro za ewidentne zaniedbania.
    Tak przynajmniej podaje PS:

    Cała odpowiedzialność za przygotowanie toru spada na Olsena, który dopiero 13 kwietnia zaczął go układać, choć mógł wejść na stadion trzy dni wcześniej. Olsen miał też pełną kontrolę nad tym, jak składowana jest nawierzchnia. Mógł w każdej chwili przyjechać do hal na Żeraniu i sprawdzić, co się z nią dzieje, ewentualnie zarządzić wietrzenie hali, gdyby nawierzchnia była nieodpowiednia. Nie zrobił tego. A tor rozsypywał się właśnie dlatego, że nawierzchnia była zbyt mokra.
    Ale jeszcze raz powtórzę, całą imprezę firmuje PZM. I to PZM odpowiada za ten bajzel. Nikogo nie interesuje komu FIM, BSI czy PZM, powierzył czarną robotę. Firma Ole Olsena to co najwyżej podwykonawca. Za całą inwestycje odpowiada PZM.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-04-2015 o 21:11
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #833
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Właśnie obejrzałem sobie z nudów sgb z Berlina z 2001 roku - polecam tym którzy uważają że tor wczoraj bylo nie do jazdy. Aż trudno uwierzyć, że wygrał wtedy Gollob, a drugi był Dzik - po 14 latach ci sami goście stoją w rzędzie z innymi i odwołują zawody z powodu złego stanu toru...
    SKS przyjacielu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #834
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mariner



    Czyżby ? To dlaczego nie wszedł na stadion już 10 kwietnia ? Tylko do roboty zabrał się dopiero 13 kwietnia. A potem narzekał w TV, że czasu mało na to aby dobrze tor usypać i ubić. Dlaczego nie monitorował stanu nawierzchni złożonej na Żeraniu ? Przypomnę, że Ole stadion miał do dyspozycji już od 10 kwietnia (piątek). To byłyby dodatkowe 3 dni. Więc tor można by już sprawdzić (przetestować we wtorek 14 kwietnia. Wtedy 15 i 16 kwietnia byłby czas na ewentualne poprawki. Tak aby 17 kwietnia (piątek) można było przeprowadzić bezproblemowy trening.
    Ok, może nie wszystko, ale wystarczająco by zawody się obyły bez przeszkód.
    Bo taśma to mała przeszkoda. Tak naprawdę nie znamy przyczyn które spowodowały, że nie było idealnie jak czasem np w Kopenhadze, więc nie wiemy czy testy i dodatkowe dni coś by dały.
    Zauważ że nikt nie wypowiada się konkretnie, gdzie został popełniony błąd jeśli został.
    Tory robi jedna firma która ma spore doświadczenie i już - metodą prób i błędów -
    na koncie spore sukcesy na tym polu. Zapewne wszystkie czynności wykonywali najlepszą sprawdzoną metodą,
    która zdawała egzamin, najczęściej w Danii, ale i na innych czasówkach.
    Trzeba analizy co na Narodowym jest inne niż na Parken.
    Wiadomo że na piątkowy trening nie było dobrze, ale trening w GP jest rzeczą kompletnie zbędną,
    do tego często pogarsza czasowy tor jeśli uda się go zrobić dobrze na trening,
    a od piątku zrobił bezsprzecznie dobrą robotę.

  28. Powrót do góry    #835
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ale też pamiętajmy, że nikt tego specjalnie nie zaplanował.
    Czy, aby na pewno Buszmen??

    Mam wrażenie, że było to od początku zaplanowane!!!

    Od początku, czyli od piątkowego treningu.

    Przecież każdy ogarnięty kibic wie, że jeśli nie przygotowali toru w 3 dni, nie zrobią go również w kolejne 24 godziny.

    Dlatego patrząc na to co dalej się działo, podejrzewa cały ten ,,spektakl'' z góry ustawiony.

    Bilety od pół roku wyprzedane, nakłady finansowe na przygotowanie toru poniesione i co???

    Odwołamy ot tak sobie????

    Trening w piątek odwołany, sobotni poranny zamknięty nie tylko dla Kibiców, ale i dla mediów, do tego dzisiejszy wywiad Kk z Krosna,( cytuję: ,, rano na treningu już były kłopoty przejechać 3 okrążenia''), do tego zgoda zawodników na starty bez taśmy..........

    Na moje była to transakcja wiązana. Przejedziecie 3 serie, tak aby zawody zaliczyć i żaden kibic Nam nie podskoczy, Wy dostaniecie swoje euro zapisane w umowach. Transakcja, którą niżej wymienione strony ustaliły już w piątek wieczorem, ewentualnie w sobotę na treningu.

    Olsen: Pasuje?
    ,,ŻUŻLOWCY'' : Pasuje
    Ostatnio edytowane przez welna ; 19-04-2015 o 21:56

  29. Powrót do góry    #836
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Czy ktoś jeszcze zauważył że w wywiadach zamieszczonych przez Wełne, żaden z tych osobników nie wykazuje skruchy, ubolewania nad tym że kibice obejrzeli taką błazenade?? Dopiero naprowadzeni przez redaktora, pytaniem kogo jest im najbardziej żal odpowiadają że kibiców. Czyli mają nas po prostu w du... mistrzowie świata od pięciu boleści. I do tego jeszcze dzisiejsza wypowiedź Pani Kowalczyk która była zbulwersowana tym że pożegnanie Golloba odbyło się przy pustych trybunach, zakrawa o kolejną bezczelność. Ocenia ktoś kto przerywał sobie bankiet i wychodził z ciepłego salonu na epizodyczne biegi. Ciekaw czy tak chętnie pozostałaby na tym pożegnaniu, gdyby stała w kolejce 20 minut by zakupić ciepłą kawe, herbate a przed samą kasą usłyszała że skończyła im się woda, po czym pokornie przeniosła sie do drugiego punktu gastronomicznego i po 25 minutach w kolejce usłyszała to samo.
    a co do wywiadów zastanawia mnie odmowa skomentowania tej całej sytuacji przez Janowskiego.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi piterma za jego przydatny post!

    Jap (20-04-2015), j-rules (19-04-2015)

  31. Powrót do góry    #837
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tyron Myrd Zobacz posta
    jaki wstyd? i czyj wstyd? dlaczego nie mogą jechać na tym torze? bo są beznadziejni?! Andrzej Huszcza powiadał, że na takich torach trzeba trzymać gaz, a współczesne chuchra chcą jechać na płaskim kur.wa stole. to co robią współcześni "żużlowcy" nie mieściło się w głowach Moranów, Nielsena, Gundersena, Jankowskiego Romana... Dzisiejsi żużlowcy to "geje na torze", hipsterzy? Wydaje się, że każdy z obecnych mistrzów chce zakończyć zawody bez upadku i bez ubrudzonego kevlaru. Żenua!
    Takie coś znalazłem kompromitacja żużlowców na całego .
    Tak żałowałem, że nie mogę pojechać na te zawody a tu jednak okazało się, że jest opatrzność, która czuwa .
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 19-04-2015 o 21:27
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #838
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    piterma, wspominalem juz o tym. Pseudoreporter z TVP SPORT zamiast pociagnac ich konkretnie za jezory to ich sam naprowadzal na odpowiedz politycznie poprawna, oczekiwana przez tv.

    Jaruś chwile sie zawiesil po czym zakumal, ze skoro redaktorek pyta czego mu najbardziej zal, a wlasciwie kogo? to chodzi mu o kibicow.
    No tak zal nam kibicow... JASNE ! ! !
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #839
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jeżeli to co piszesz Mariusz o dostępie do stadionu jest prawdą to tutaj nie ma żadnego wytłumaczenia (ani litości). Niech Ole płaci miliony euro za ewidentne zaniedbania.
    Jeśli Olsen ma płacić, to całkowicie się zgadzam, mogę nawet podać mu numer konta. Nie zgadzam się natomiast z milionami euro, moim zdaniem powinny być to miliardy.

    Swoją drogą wątpię czy uda się wyciągnąć od Olsena jakiekolwiek odszkodowanie. Gość na swoje usprawiedliwienie może użyć argumentu, że w przeszłości budował już gorsze tory, na których zawodnicy odjechali wszystkie wyścigi i nikt nie strajkował ani nie żądał odszkodowania.

  34. Powrót do góry    #840
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Ok, może nie wszystko, ale wystarczająco by zawody się obyły bez przeszkód.
    Bo taśma to mała przeszkoda. Tak naprawdę nie znamy przyczyn które spowodowały, że nie było idealnie jak czasem np w Kopenhadze, więc nie wiemy czy testy i dodatkowe dni coś by dały.
    Zauważ że nikt nie wypowiada się konkretnie, gdzie został popełniony błąd jeśli został.
    Tory robi jedna firma która ma spore doświadczenie i już - metodą prób i błędów -
    na koncie spore sukcesy na tym polu. Zapewne wszystkie czynności wykonywali najlepszą sprawdzoną metodą,
    która zdawała egzamin, najczęściej w Danii, ale i na innych czasówkach.
    Trzeba analizy co na Narodowym jest inne niż na Parken.
    Wiadomo że na piątkowy trening nie było dobrze, ale trening w GP jest rzeczą kompletnie zbędną,
    do tego często pogarsza czasowy tor jeśli uda się go zrobić dobrze na trening,
    a od piątku zrobił bezsprzecznie dobrą robotę.
    Ależ znamy przyczynę. Jest dokładnie taka sama jak w sławetnym finale w 2009 roku w ZG. Nadmierna ilość glinki w sjenicie oraz nadmierna wilgoć która siedziała w składowanej nawierzchni. Wyszedł z tego prawie TARTAN. Ole próbował ratować sytuację (z piątku na sobotę) zbierając wierzchnią część nawierzchni, dosypując cementu, i ubijając całość. Liczył pewnie, że cement wyciągnie wilgoć. Ale się przeliczył, nawierzchnia zaczęła buzować. Cały pic polega na tym, że wizualnie taka nawierzchnia wygląda OK, w ZG w 2009 też wyglądała OK i kibice nie mogli pojąć dlaczego finał jest przekładany. Dopiero całkowita wymiana nawierzchni pozwoliła na rozegranie finału. W Warszawie było to niemożliwe, nie było na to już czasu. I tu kłaniają się te 3 dodatkowe dni. Bo jeśliby Ole zaczął prace 10 kwietnia to najpóźniej 13 kwietnia (poniedziałek) połapał by się w tej sytuacji. A wtedy można by (byłby czas) nawieźć nowego sjenitu z polskich zasobów. I impreza byłaby do uratowania.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-04-2015 o 21:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #841
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    To ze kazdy sie z tym liczyl to jedno. Chodzi o to ze kazdy zaakceptowal regulamin kupujac bilet. Wg mnie tu nie ma szans na odzyskanie. Jesli sie myle to tym lepiej dla nas.
    Nie wierze natomiast zupelnie w cos takiego jak pozew zbiorowy.

    A i zaliczenia biegow po upadkach na 3 okrazeniu sa mozliw od tego seoznu w GP - przyajmniej z tego co wyczytalem.
    Ty nie wierzysz, ktos inny wierzy, nie kazdy musi to podpisac. Kto ma racje zdecyduje sąd. Kibice zostali oszukani i dowodow na to jest az nadto

  36. Powrót do góry    #842
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Ty nie wierzysz, ktos inny wierzy, nie kazdy musi to podpisac. Kto ma racje zdecyduje sąd. Kibice zostali oszukani i dowodow na to jest az nadto
    Nie dojdzie do zadnego sądu. Nie zbierzemy sie, nie zorganizujemy sie, niestety.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #843
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    a co do wywiadów zastanawia mnie odmowa skomentowania tej całej sytuacji przez Janowskiego.
    Primo: jest nowy w tym calym grajdole
    Drugo: jest to psiapsiola Hancocka ktory woli jezdzic na twardym rownym torze.

  38. Powrót do góry    #844
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    18/04/2015 - Grand Prix Polski - Warszawa

    http://m.sportowefakty.pl/zuzel/5158...a-i-przeprasza

    Ch.... zrobia. Napisac cos musieli a i tak nikt nie beknie. Zawody sie odbyly, to sie odwalcie.
    Takie wyjasnienie mozna strescic w dwoch 2-3 powyzszych zdaniach

    Wysłane z Commodore C64
    Ostatnio edytowane przez Scroll ; 19-04-2015 o 21:43

  39. Powrót do góry    #845
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ależ znamy przyczynę. Jest dokładnie taka sama jak w sławetnym finale w 2009 roku w ZG. Nadmierna ilość glinki w sjenicie oraz nadmierna wilgoć która siedziała w składowanej nawierzchni. Wyszedł z tego prawie TARTAN. Ole próbował ratować sytuację (z piątku na sobotę) zbierając wierzchnią część nawierzchni, dosypując cementu, i ubijając całość. Liczył pewnie, że cement wyciągnie wilgoć. Ale się przeliczył, nawierzchnia zaczęła buzować. Cały pic polega na tym, że wizualnie taka nawierzchnia wygląda OK, w ZG w 2009 też wyglądała OK i kibice nie mogli pojąć dlaczego finał jest przekładany. Dopiero całkowita wymiana nawierzchni pozwoliła na rozegranie finału. W Warszawie było to niemożliwe, nie było na to już czasu. I tu kłaniają się te 3 dodatkowe dni. Bo jeśliby Ole zaczął prace 10 kwietnia to najpóźniej 13 kwietnia (poniedziałek) połapał by się w tej sytuacji. A wtedy można by (byłby czas) nawieźć nowego sjenitu z polskich zasobów. I impreza byłaby do uratowania.
    Możemy zatem żałować że takiego fachowca jak Ty zabrakło w firmie Olsena, jeśli masz rację oczywiście.
    Podejrzewam że mogły i inne czynniki wystąpić, zresztą tor stały a czasowy to inne zagadnienie i inny skład.
    Ale imprezy by nie trzeba było ratować gdyby nie odmowa startów żużlowców,
    tak samo jak nie trzeba ratować imprez w Cardiff bo tam nie robią bojkotu.
    O ile ucieczka z toru nie jest już na stałe zakorzenioną przypadłością tych "następców żużlowców",
    obstawiam że nie będzie takiej sytuacji w tym sezonie na torach przygotowanych gorzej i niebezpiecznych

  40. Powrót do góry    #846
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Aż trudno uwierzyć (...) po 14 latach
    hmm mi jakoś nie. po 14 latach picia moja wątroba też nie jest już w najlepszym stanie.

  41. Powrót do góry    #847
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Jestem ciekaw co na to prezesi i zarząd Lotto, wizerunek był zajefajny

  42. Powrót do góry    #848
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie dojdzie do zadnego sądu. Nie zbierzemy sie, nie zorganizujemy sie, niestety.
    Z taki nastawieniem napewno bedzie ciezko, ale przeciez nie musza sie wszyscy zebrac. Jesli ktos nie czul sie oszukany to nie musi podpisywac.

    Ja czuje ze ze mnie zrobiono durnia i po tym co widzalem wczoraj na stadionie to wielu czuje tak samo. Oszukano nas i jesli my sie o to nie upomnimy to nikt inny tego nie zrobi.

  43. Powrót do góry    #849
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez darkpol Zobacz posta
    Jestem ciekaw co na to prezesi i zarząd Lotto, wizerunek był zajefajny
    Lotto wystarczy prof. PePe i uczennica Klaudia - w GP pewnie już się nie zaangażuje .
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #850
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    No właśnie, Klaudia to jedyna osoba oprócz Bidona,
    której można by wybaczyć otwieranie rączek na łukach Narodowego

    Podejrzewam że w Lotto są zadowoleni.
    Ta impreza odbiła się echem szerszym niż ktokolwiek się spodziewał.
    W czasach gdy dziennikarze w kraju chcieli wypromować piłkę nożną,
    która była i jest u nas na poziomie amatorskim,
    opisywali każdą aferę, kompromitację, patologię,
    każdy wymyślony hit, aż w końcu sami stali się liczącą grupą społeczną
    a prawa do piłki zyskały dużą wartość.
    Problem w tym że o żużlu mówi się szerzej WYŁĄCZNIE w złym świetle.
    - gdy ktoś straci życie na torze
    - zostanie sparaliżowany
    - powiesi się
    - ucieknie z finału
    - spreparuje tor
    - przy patologiach regulaminowych polskich i fimowskich.
    Ale to i tak lepiej niż gdyby nie pisano nic
    Ostatnio edytowane przez Mariner ; 19-04-2015 o 21:59

  45. Powrót do góry    #851
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    kingpin-
    Napisałeś długi post-prosto z mostu. I w konkluzji idziesz rakiem. Rozumiem ,że kibice są zapędzeni w kozi róg. Iść na mecz i gwizdać na swoich, iść na GP i gwizdać na żużloków?

    kingpin
    Jesli komus chodzi po glowie bojkot,niech bedzie konsekwentny.
    Ucierpia na tym kluby,niestety,ale tu nie ma dobrego wyjscia.
    Naprawde trzeba dac im do zrozumienia,ze na taka postawe nie
    ma przyzwolenia.
    Zakładasz,że żaden ruch kibica nic nie da, bo kluby stracą, bo żużloki stracą. Bezsens, bo GP Toruń...
    Wyobrażasz sobie, że podobnie zarabiający piłkarze jakiejś ligi by prowadzili kiblowe narady, bo spadł śnieg, czy deszcz?
    Raczej wiesz o co chodzi.
    Czyli ma być kibic ślepy, głuchy, pokornie ze zgiętym karkiem do kasy podążać. Ma przywilej nie wypełniania programu. To dla kogo i po co jest ten sport?
    Ucierpią wszyscy. Już n.p. One Sport zapowiada obniżkę cen biletów na najbliższy turniej.
    Czyli - nic się nie stało. Pójdziemy na GP, ale pomachamy chusteczką i tak " damy do zrozumienia " . Miasto zapłaci-klub prześle żużlokom. I Bawimy się.
    To się źle skończy!
    Na koniec 2013 skandal w Z.G. Teraz na otwarcie 2015 dowalili do pieca. Czego się po nich spodziewasz-sorki, very soreczki?
    Ostatnio edytowane przez Jap ; 19-04-2015 o 22:24

  46. Powrót do góry    #852
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Z taki nastawieniem napewno bedzie ciezko, ale przeciez nie musza sie wszyscy zebrac. Jesli ktos nie czul sie oszukany to nie musi podpisywac.

    Ja czuje ze ze mnie zrobiono durnia i po tym co widzalem wczoraj na stadionie to wielu czuje tak samo. Oszukano nas i jesli my sie o to nie upomnimy to nikt inny tego nie zrobi.
    Zrobili z nas durniów niezaprzeczalnie. Ale co do pozwu to raz że to kwota zbyt mała by biegać i tracić czas na sąd, a dwa to może raz ze mnie durnia zrobili, 79 zł to znowu nie majątek i przez to nie zbiednieje, ale więcej im sie to nie uda, wyleczyłem sie z GP na zawsze, co do ligi to jeszcze poczekam jak sie dalej sytuacja rozwinie, kiedy pęknie ta zmowa milczenia wśród zawodników.

  47. Powrót do góry    #853
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie dojdzie do zadnego sądu. Nie zbierzemy sie, nie zorganizujemy sie, niestety.
    Obawiam się, że masz rację. My musimy **********ć cały tydzień żeby w niedzielę napchać kasę pseudogwiazdom. Nikt nie ma czasu ani kasy żeby latać po sądąch, bo po miesiącu pracy odbierasz jałmużnę o wartości może 0,5pkt. takiego żużloka, który i tam ma Cię w d.pie. Jedyną szansą jest, że któraś kancelaria będzie się chciała wypromować, a jak się uda to i zarobić na tym bajzlu.

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Zrobili z nas durniów niezaprzeczalnie. Ale co do pozwu to raz że to kwota zbyt mała by biegać i tracić czas na sąd, a dwa to może raz ze mnie durnia zrobili, 79 zł to znowu nie majątek i przez to nie zbiednieje, ale więcej im sie to nie uda, wyleczyłem sie z GP na zawsze, co do ligi to jeszcze poczekam jak sie dalej sytuacja rozwinie, kiedy pęknie ta zmowa milczenia wśród zawodników.
    Ja kupiłem 5 biletów i z tych 4 stówek jedną bym oddał żeby odzyskać pozostałe trzy. Zwróciłaby się chociaż część kosztów.
    Ostatnio edytowane przez Robert_Leszno ; 19-04-2015 o 22:23

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    j-rules (19-04-2015)

  49. Powrót do góry    #854
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Problem w tym że o żużlu mówi się szerzej WYŁĄCZNIE w złym świetle.
    - gdy ktoś straci życie na torze
    - zostanie sparaliżowany
    - powiesi się
    - ucieknie z finału
    - spreparuje tor
    - przy patologiach regulaminowych polskich i fimowskich.
    Ale to i tak lepiej niż gdyby nie pisano nic
    No nie wiem. W mojej opinii ta klapa przebiła wszystkie negatywne wydarzenia związane z żużlem odkąd się nim interesuję i obawiam się czy nie będzie swego rodzaju punktem zwrotnym. Kilka podejść do Finału DMP 2009, jazda na siłę meczu Stal - Falubaz 2012 po śmierci Richardsona, ucieczka z Finału DMP 2013 czy afery dopingowo-alkoholowe to pikuś przy tym co wydarzyło się wczoraj. Nawet Goeteborg 2003, Gelsenkirchen 2008 czy Ryga 2014 nie mają do tego startu. Przy okazji SGP w Warszawie wszystko poszło nie tak. Nie ma chyba ani jednej pozytywnej rzeczy związanej z tymi zawodami (bo pożegnanie Golloba było farsą zważywszy na okoliczności, a świadomość że przyszło ponad 53 tysiące ludzi dodatkowo wk***ia kiedy człowiek zda sobie sprawę, że za rok pewnie nie będzie nawet 20 tysięcy). Miało być wielkie święto, a wyszła wielka klapa. Wizerunek SGP i całej dyscypliny ucierpiał kolosalnie. A żużel to nie jest piłka nożna - na dłuższą metę te wszystkie skandale nie napędzą koniunktury. Mogą natomiast spowodować marazm i pogrążanie się w tym marazmie czego najbardziej się obawiam.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Jap (19-04-2015)

  51. Powrót do góry    #855
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    zabovsky napisał:
    Nie ma chyba ani jednej pozytywnej rzeczy związanej z tymi zawodami
    Moim zdaniem było kilka pozytywnych rzeczy związanych z tym wydarzeniem.
    Najważniejsza to ta że ludzie dotarli w takiej liczbie na stadion. Nie sądziłem, że liczba sprzedanych miejscówek będzie się równała ilości kibiców na trybunach. Byłem na SN na kilkunastu imprezach, ale poza Euro nie widziałem aby tak szczelnie zapełnili stadion. Nawet na meczu z Niemcami czy drugim z Angolami wczoraj nie było wolnych miejsc. Przed meczem (dotarłem późno podczas hymnu) praktycznie nie było możliwości kupić biletów od konia no poza tymi VIP (jedyne pojedyncze miejsca)
    Droga na stadion nie była taka łatwa, bo w Warszawie trwały strajki związkowców z całej Polski tego dnia i dodatkowo na wjeździe do Warszawy od strony autostrady był wypadek i ludzie stali w gigantycznym korku wjazdowym. Mimo to jak sądzę wszyscy dotarli na czas.
    Nie było też większych zadym pod stadionem, chociaż irytujące jest to obnoszenie się z barwami klubowymi kibiców z ZG podczas GP.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •