Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1264

Wątek: 18/04/2015 - Grand Prix Polski - Warszawa

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Moze nawet z Polski?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    A mi wydaje się mało prawdopodobne , że Gollob będzie jeździł z dziką kartą na każdy turniej. Wyobrażacie sobie Golloba z dzikusem na Cardiff? Brytole nigdy na to nie pozwolą , choć kiedyś nas gdy bodajże w Chorzowie z dzikusem jeździł śp. Richardson , to niestety w 2 stronę to nie przejdzie. Bardziej prawdopodobne będzie to , że najsłabszy zawodnik danej rundy będzie pauzował w następnej , tak jak już kiedyś było

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    to wtedy po co te wszystkie napisy, i impreza jako pozegnanie skoro to nie bedzie pozegnanie. Tylko ewentualnie pozegnanie nastapilo by w Australii badz za rok w Wawie.. Nie no dla mnie to po prostu zwykle podkrecanie atmosfery przed sobota ktora i tak jest goraca.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    A mi wydaje się mało prawdopodobne , że Gollob będzie jeździł z dziką kartą na każdy turniej. Wyobrażacie sobie Golloba z dzikusem na Cardiff? Brytole nigdy na to nie pozwolą , choć kiedyś nas gdy bodajże w Chorzowie z dzikusem jeździł śp. Richardson , to niestety w 2 stronę to nie przejdzie. Bardziej prawdopodobne będzie to , że najsłabszy zawodnik danej rundy będzie pauzował w następnej , tak jak już kiedyś było
    To nie przejdzie. Nie w trakcie sezonu. Musieliby regulamin zmieniać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Nie mowi nie, i tak jak go znam dosc bardzo sie waha czy nie wejsc w to.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...-juz-wyhamowac ostatniej czesci mowa o tej stalej dzikiej karcie.

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    choć kiedyś nas gdy bodajże w Chorzowie z dzikusem jeździł śp. Richardson , to niestety w 2 stronę to nie przejdzie.
    Nie że nas " ", tylko w tamtych czasach przyznawano po 2 dzikie karty na każdy turniej, więc czasem zdarzało się, że jedna z nich lądowała w rękach zawodnika zagranicznego. Dla przykładu, w Linkoeping '99 z DK startował Sebastian Ułamek.


    Wszystkich martwiących się o widoczność z górnych sektorów na Narodowym uspokajam - byłem tam dzisiaj i widok na tor nawet z najwyższego rzędu trybun jest wzorowy.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Jakoś nie wierzę w tą wielką kasę dla Golloba w zamian za stałą DK. Niby kto miałby za to zapłacić? Tomasz Gollob nie jest już zawodnikiem, który porywa tłumy swoją jazdą i sprawia, że polscy kibice jeżdżą za nim po całej Europie. Wątpię by ktoś wykładał dużą kasę mając w pamięci mocno przeciętną jazdę w cyklu w roku 2013.
    Jeśli chodzi o sobotnie zawody to przeczuwam, że gdy po 3-4 biegach TG będzie miał nikłe szanse na półfinał to odda swoje ostatnie biegi Zmarzlikowi i zostanie ogłoszona symboliczna zmiana warty.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomkoz Zobacz posta
    Jakoś nie wierzę w tą wielką kasę dla Golloba w zamian za stałą DK. Niby kto miałby za to zapłacić? Tomasz Gollob nie jest już zawodnikiem, który porywa tłumy swoją jazdą i sprawia, że polscy kibice jeżdżą za nim po całej Europie. Wątpię by ktoś wykładał dużą kasę mając w pamięci mocno przeciętną jazdę w cyklu w roku 2013.
    Jeśli chodzi o sobotnie zawody to przeczuwam, że gdy po 3-4 biegach TG będzie miał nikłe szanse na półfinał to odda swoje ostatnie biegi Zmarzlikowi i zostanie ogłoszona symboliczna zmiana warty.
    A to wlasnie moze byc najgorsze, bo ja ide zeby zobaczyc jego pozegnanie w stylu, zeby walczyl jezdzil powalczyl chociaz o podium jak bedzie w stanie a nie na pozegnanie na papierze. Ale skoro taka bedzie jego wola to uszanuje to i tak sie z nim pozegnam. Chociaz wolalbym troche po skakac z okazji jakiejs walki przez niego na torze

    Co do kasy widac, malo chyba wiesz o biznesie. Skoro jest taki slaby to dlaczego nadal jest caly oblepiony sponsorami? Juz nie chodzi o jazde a o nazwisko to przyciaga i dlatego tak a nie inaczej to wyglada. Dlaczego BSI chcieli zaplacic mu 300 tys Ł przed zeszylym sezonem skoro tak slabo jechal w 2013?

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zabierzcie ze sobą dokument tożsamości, bo zawsze przed bramkami wołają przez głośniki o dowód co jest o tyle zabawne, że na biletach są dane tylko kupującego. Taka fikcja którą stosuje się na Stadionie Narodowym przy każdej imprezie masowej.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,229
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zabierzcie ze sobą dokument tożsamości, bo zawsze przed bramkami wołają przez głośniki o dowód co jest o tyle zabawne, że na biletach są dane tylko kupującego. Taka fikcja którą stosuje się na Stadionie Narodowym przy każdej imprezie masowej.
    Nie wiem czy ja mam jakieś fałszywki czy jak ale na biletach moim i moich kumpli żadnych danych nie ma, nawet kupującego...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na moich biletach jest tylko moje nazwisko, albo inaczej login z kupbilet.pl a kupowałem kilka sztuk dla rodziny. Przed imprezą będą przez megafon prosili o przygotowanie dowodów. Współczesny Bareizm.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 16-04-2015 o 02:03
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,585
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Ten dowod to tylko na okazanie? Czy robia jakies zdjecia, albo zapisuja nazwisko, numer dowodu itp do miejsca?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Miejcie na wszelki wypadek dowód, ale raczej nikt go sprawdzał nie będzie (no chyba że będzie jakiś problem z odczytem biletu na bramkach i trzeba będzie wołać do pomocy stewarda).
    Niby na każdej imprezie masowej na Narodowym każą mieć ze sobą dowody ale nie pamiętam czy kiedykolwiek mi go sprawdzali. Chyba nawet na Euro nie sprawdzili. Natomiast kontrole osobiste są dość dokładne.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,463
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Pytanie organizacyjne.....czy na Narodowym można łupać siepę ?

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules napisał:
    Ten dowod to tylko na okazanie? Czy robia jakies zdjecia, albo zapisuja nazwisko, numer dowodu itp do miejsca?
    Tylko na okazanie, zresztą to jest totalna fikcja bo czasami mam w ręku bilet na 6 letniego dzieciaka, a żadają dowodu.
    Na początku wszystko jest szczegółowo sprawdzane z ogromną starannością, a potem jak rusza tłum i boja się że nie zdążą to wszystko jest na hura.
    Jedyne co mnie wkurza to nie widzę na bilecie informacji że komunikacja miejska jest bezpłatna jak to zawsze bywa na imprezach na Narodowym.
    Zawsze też autobusy były podstawiane po a teraz dodatkowo jest stacja metra czynna całą dobę w weekend(chyba)
    ps nie wiem jak jest ze słonecznikiem
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    j-rules (17-04-2015)

  17. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Czy ktoś wie o której godzinie odbędzie się jutrzejszy trening? Z góry dziękuję za informację.

  18. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-07-2006
    Postów
    805
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 119 w 71 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Czy ktoś wie o której godzinie odbędzie się jutrzejszy trening? Z góry dziękuję za informację.
    15. Otwarcie bramy 14:30. Nie każdy może się załapać, bo limit miejsc jest ograniczony do 999.

  19. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Dajcie spokoj Dariuszowi i jego newsom.

    Przez lata Dariusz lizal Gollobowi pupe i teraz wreszcie dostal to, co zasluzyl - swoje magiczne piec minut. Z euforii chyba troche go ponioslo, no i stad tekst o stalej DK.

    Pozwolmy mu radowac sie chwila. To m.in. dzieki jego tekstom czesc z 50 tysiecy fanow ktorzy pojawia sie na Narodowym wierzy, ze na przelotowej rurze Gollob bedzie walczyl o pudlo. Wierzy, bo tak napisal Dariusz. Nie odbierajmy im tej nadziei, a redaktorowi poczucia bycia wladca dusz. Niech lapie te chwile i korzysta z niej ile moze, bo pozniej sen sie skonczy i pozostanie szara rzeczywistosc w postaci podawania kwot kontraktowych z sufitu oraz bajdurzenia o fanach z Sopotu, jezdzacych na sparingi Gruzdziadza "dla Golloba"
    Pzdr,
    Garfield

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Phenomenon (17-04-2015)

  21. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Panowie macie jakies info gdzie bedzie Strefa Kibica? Jaka mapa? Wiem, ze na bloniach SN ale nie wiem gdzie to jest? To jest ten deptak od strony Wisly? przed wejscie dla Vipow na stadion ?

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Panowie macie jakies info gdzie bedzie Strefa Kibica? Jaka mapa? Wiem, ze na bloniach SN ale nie wiem gdzie to jest? To jest ten deptak od strony Wisly? przed wejscie dla Vipow na stadion ?
    To chyba jest ta strefa otaczająca stadion po przejściu bramy z kontrolą bezpieczeństwa, ale jeszcze przed dostaniem się na teren samego stadionu. I to raczej chodzi o teren od strony parkingu i dworca pkp stadion a nie VIP.

  23. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chciałem sie dowiedziec gdzie mozna nabyc bilet na parking Park&Ride , mam zamiar jutro zaparkować na ulicy Wilanowskiej , widziałem bilety w automatach , ale to sa chyba na komunikacje miejska , chyba ze na parking to jest to samo.

  24. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,283
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...089,1,985.html

    Warto dziś chyba włączyć TV !!!

    ps. wrzuciłem info do działu ,,żużel w TV'', ale chyba nikt nie będzie miał za złe Panie Marcinie , jak info powiele i tu, bo również pasuje

    pozdr!

  25. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Zawody będą na pewno nie zapomnianym przeżyciem.
    Mnie denerwuje jednak że panowie władza naszego żużla, w obliczu sukcesu jakim jest zapełnienie takiego stadionu w komplecie nie myślą perspektywicznie.

    Czy nie należało za wszelka cenę doprowadzić to transmisji TV w otwartym kanale publicznym? Dla tych figurantów było to z pewnością za trudne a może nawet o tym nie pomyśleli.

    Gratulacje panowie szlachta. Nie zapomnijcie wypinać piersi jak będą chwalić, ale nie myślcie ze to was chwalą.

  26. Powrót do góry    #69
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ale to wina PZM, że TVP nie kupiła praw do SGP? ;oOOOO
    Nawiasem mówiąc, dla żużla i dla kibiców żużla znacznie lepiej jest, że GP jest w NC+.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Falubaz (17-04-2015)

  28. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Nie mogę się doczekać dzisiejszego treningu.Kto może być słabszy od Golloba?KK,gdyż jego przepuści.

  29. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale to wina PZM, że TVP nie kupiła praw do SGP? ;oOOOO
    Nawiasem mówiąc, dla żużla i dla kibiców żużla znacznie lepiej jest, że GP jest w NC+.
    A po co miała TVP kupować prawa ?

    Wystarczyłoby aby PZM dogadał się z NC+. A dalej to już można było transmisję z tego SGP puścić w kanale otwartym, np w TVN, TVN Siedem, TVN Turbo. W ten sposób promocja żużla byłaby zdecydowanie większa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,463
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Oprocz TVN Siedem, TVN Turbo mogliby jeszcze puscic w Falubaz TV USA. Ogolnie kto ma obejrzeć, ten obejrzy. Mnie jakoś skoki narciarskie poprzez swoja promocje w TV nigdy pod stok nie zaciegnely.

    Tak w ogole sporo ludzi ktorych znam, co wybieraja sie na SGP chyba nigdy nei bylo na meczu zuzlowym. Jada bo : " jedzie sporo znajomych z ZG i zostajemy od razu na impre w wwa "
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-04-2015 o 12:47

  31. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    blacktop, metro nie jest całodobowe. W weekend bodajże do 3:00 kursuje.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  32. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sorry Między 3 a 5 nie kursuje. Nawet nie wiedziałem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #75
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A po co miała TVP kupować prawa ?

    Wystarczyłoby aby PZM dogadał się z NC+. A dalej to już można było transmisję z tego SGP puścić w kanale otwartym, np w TVN, TVN Siedem, TVN Turbo. W ten sposób promocja żużla byłaby zdecydowanie większa.
    W TVN otwartym nie przejdzie, zresztą wiadomo jakby wtedy taka transmisja wyglądała.
    A jak mają puszczać w TVN Style, czy TVN ch#jwieco, to mija się z celem.
    TVP pokazuje skoki, ale nie na zasadzie ciekawostki, a cały PŚ.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale to wina PZM, że TVP nie kupiła praw do SGP? ;oOOOO
    Nawiasem mówiąc, dla żużla i dla kibiców żużla znacznie lepiej jest, że GP jest w NC+.
    Bo co - Olkowicz lepszy od Darżynkiewicza niby?
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #77
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No to niewątpliwie. Ale to akurat nie ma znaczenia, kwestia komentatora. Liczy się kwestia podejścia stacji do żużla. NC+ robi to wzorowo i nie ma do czego się przyczepić. Jedynym słabym punktem jest idiota "co tam grzebano?" Majewski, ale to również detal.

    NC+ nie tylko pokazuje minimum 2 mecze w kolejce, nie tylko robi cykliczny magazyn, nieźle opakowany i nie najgorzej przygotowany (słabo prowadzony). Ale robi takie materiały jak ten omawiany przez Wełnę i w ogóle fajnie ogarnięty cały cykl Czarny Charakter. W TVP Sport (stacji, której chyba nikt już nie ogląda i która nie wiadomo po co istnieje, przynosząc straty) raczej niemożliwe. Nawet nie chce mi się rozwijać dlaczego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    dillinger (18-04-2015)

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Witam, może mnie ktoś poratować numerem tel, ewentualnie mailem do biura zawodów(czy coś w tym stylu) bo mam do nich zapytanie odnoście aparatu. Szukam i nie mogę znaleźć..

  38. Powrót do góry    #79
    Użytkownik Awatar maska
    Dołączył
    25-03-2007
    Postów
    348
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 33 w 18 postach
    Są problemy z torem podczas treningu, zawodnicy nie chcą jechać...

  39. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,784
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    tylko 2 kozakow sie odwazylo. Nicki P. i Thomas J. skazani za nadmierna ostrosc

  40. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A Gollob już pampersy założył? Eeeeee,tam panowie,ta ciamajda Majewski zrobił kółko to i "Miszcz Gollob"też pojedzie,Witkowski w końcu jemu zapłaci,poprosi.

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Tylko zawodnicy Unii Leszno mieli jaja aby wyjechać na tor? Przypadek?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,463
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Tylko zawodnicy Unii Leszno mieli jaja aby wyjechać na tor? Przypadek?
    To Nickiemu urosło coś między nogami po przejściu z Rzeszowa do Leszna ? Ciekawe w tym wieku

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kingpin (17-04-2015)

  44. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Czy ktoś wie ile dni przed zawodami układają tor w Cardiff lub Kopenhadze? No bo chyba nie na dzień przed zawodami

    ps. info z ostatniej chwili : trening przeniesiony do Łodzi

  45. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To Nickiemu urosło coś między nogami po przejściu z Rzeszowa do Leszna ? Ciekawe w tym wieku
    Nie teraz mam poprostu zdrowe kości.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,463
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nie teraz mam poprostu zdrowe kości.
    Nicky...is that you ?

    Ta ta...paluszek i główka.

  47. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Taa,juz widze jak Nickus sie rwie do jazdy w takich warunkach.
    Wyjechac i pojedynczo pokrecic lajtowo kolka to nawet Klaudia potrafi.
    Zobaczym jutro jakie kto ma jajca.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Czy ktoś wie ile dni przed zawodami układają tor w Cardiff lub Kopenhadze? No bo chyba nie na dzień przed zawodami

    ps. info z ostatniej chwili : trening przeniesiony do Łodzi
    Od tygodnia do dwóch układały się przeważnie tory w Kopenhadze, Cardiff czy Sztokholmie(pomijam Gelsenkirchen), a i tak czasem były kiepskie do jazdy Olsen czuł pismo nosem mówiąc: "Tor będzie jaki będzie". Cudów nie ma, będzie wstyd

  49. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    kingpin (17-04-2015), mszat (17-04-2015), ursus (17-04-2015)

  50. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Zapowiada się prawdziwa corrida w związku z czym skład finału będzie pewnie bardzo niespodziewany. Trzeba u booka stawiać na tych, którzy nie boją się pastwiska czy też nawierzchni takiej jak tuż po Wielkiej Pardubickiej.

  51. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ale będzie wstyd.Ciekawy jestem kiedy BSI przeniesie zawody na inny tor.I jeszcze jedno na niedzielę zaplanowano widowisko w Krośnie,ciekawe kiedy to odwołają.

Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •