Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 81 z 81

Wątek: II runda: Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów (12.04.2015)

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Starty wyglądają na takie, na jakie pozwala tor.

    6xzwycięstwo z pola A
    pozostałe trzy biegi to dwójki.

    Nie wierzę w lepszą formę startową Lamparta od Hancocka. Bez przesady

    Edit: Z relacji SF wynika, że chyba wszystkie starty z pola A to starty wygrane. Jak na moje do bani. Nie lubię jak pola decydują o wynikach...

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Nie chce krakać ale chodzą słuchy że AJ może czekać długa przerwa w startach .Podobno poważny problem z kolanem

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Oby nie, bo trzeba bedzie oglądać "Pana" Krzycha.

    Coś dziś cieniutko troche pojechali, ale możliwe, że chłopaki dość lużno podeszli do meczu i to nie były te najlepsze silniki.

    Na plus frekwencja, wróciła stara ekipa FNF i od razu widać efekt.

    Oby z cenami biletów tylko nie przesadzali i nie bedzie żle.

    Dziś chyba nawet skarbnik też zadowolony.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    frekwencyjnie dziś pięknie było...ludzi nawet więcej niż na derbach w zeszłym roku;
    teraz tylko iść tym tropem, ceny biletów dostosowywać do rywala i przynajmniej -5 zł w porównaniu z zeszłym rokiem
    i pod względem frekwencyjnym będzie można mówić o sukcesie.
    Co do meczu to liczyłem na więcej walki po dużej, ale mimo to kilka pojedynków było ciekawych, zwłaszcza pary Protas-Kildemand.
    Czy tylko mi się wydawało, że Pająk czasami zbyt brawurowo jeździł? Fair, ale koleś jeździ na dużej krawędzi i z niewielkim marginesem błędu.
    Ja wiem, że to się podoba kibicom, ale....Emil też kiedyś taki był, do momentu pierwszego poważnego dzwona.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Pają tak już jezdzi. Widowiskowe to jest i chłop nie kalkuluje.

    Z jednej strony po to idzie na żużel żeby oglądać takich pozytywnych wariatów.
    Oby tylko innych nie wysyłał do szpitala, to niech sobie tak jeżdzi.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 12-04-2015 o 22:57
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    A mnie cieszy, że Falubaz jest dziś na takim poziomie, że ten wynik dla nas nie ma znaczenia - a rzeszowiaki się cieszą. Pamiętam jak się chlastałem po porażce z Bydzią

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Nie chce krakać ale chodzą słuchy że AJ może czekać długa przerwa w startach .Podobno poważny problem z kolanem
    to podejrzewam naderwanie wiezadel badz ich zerwanie innej opcji nie ma co do dluzszej absencji

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    to podejrzewam naderwanie wiezadel badz ich zerwanie innej opcji nie ma co do dluzszej absencji
    Ale prawa noga czy lewa?

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    lewa wiec lepiej

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Jak lewa to luzik

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wynik meczu i frekwencji idealny dla skarbnika. Kawickiemu pewnie stan przedzawałowy minął

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    jaka krotka relacja? Hancock i te 2 jajka to z gorszych pol startowych?

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Frekwencja super, moim zdaniem około 13 tys. ludzi. Znakomity wynik biorąc pod uwagę godzinę meczu i klasę przeciwnika. Do tego super zorganizowana strefa Falubaziaka dla najmłodszych, moja 5-letnia bratanica była zachwycona. Nawet moja druga połówka z zawarcia wzdychała z zachwytu. Oby tak dalej !
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 12-04-2015 o 23:32

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Nawet moja druga połówka z zawarcia wzdychała z zachwytu.
    "Sypiając z wrogiem 3"

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    to podejrzewam naderwanie wiezadel badz ich zerwanie innej opcji nie ma co do dluzszej absencji
    Właśnie takie jest podejrzenie. Oby skończyło się na strachu.

    - Jest jakiś problem, mam nadzieję, że nie tak poważny jak podejrzewają lekarze. A mowa jest o więzadłach. "AJ" pojechał do szpitala na szczegółowe badania - powiedział trener Sławomir Dudek.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    KK mial zerwane krzyżowe przednie lewej nogi czyli najwazniejsze wiezadlo, jezdzil w stabilizatorze. To jest ryzyko przy kolejnym dzwonie moze dojsc to kontuzji ktora uniemozliwic moze dalsze starty. Poczekajmy na offifcial version

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Znając AJ, to raczej na takie ryzyko nie pójdzie. GP, UK i nasza liga to chyba za dużo by było jakby tak śmigał.

    Jeżeli bedzie to co podejrzewają, to lepiej niech to leczy. Jest początek sezonu i jest czas.
    Najwięcej do stracenia dla Niego to chyba GP, ale zdrowie ważniejsze. Nie czas aby ryzykować i stawiać wynik sportowy wyżej niż zdrowie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Tofik92 ma rację, tor totalnie zepsuty a konkretnie pola starowe. Pierwsze biegi i zwycięstwa z pola A a pewne zero z pola C. Przełamał to dopiero Protas ale głównie dlatego, że na 4 polu jechał po upadku Krystian Rempała. Takie spieprzenie pól startowych sprzyjało temu, że długo wynik kręcił się koło remisu, co było na rękę Żurawiom. "3" Dawida Lamparta, "0" Łoktajewa i Hancocka potwierdzają, że dzisiaj na W69 mieliśmy powtórkę parodii żużla z wczorajszego Guestrow (tam chodziło tylko pole D). Na szczęście od połowy zawodów to się zmieniło i jechały już nazwiska a nie pola startowe. Przestał punktować Lampart, zaczęli Hancock i Saszka.

    Cieszy postawa Jarka, Protas tradycyjnie bardzo szybki na trasie, szkoda utraty punktu w XV biegu, Jarek nie mógł widzieć, że on ma taką petardę i apetyt na Herbiego. Walas fajnie, Saszka również, Andreasowi chyba przeszkodził upadek. Zgardziński pozytywnie na plus, przed meczem spodziewałem się więcej po Pieszczku ale z przebiegu meczu jego występ oceniam pozytywnie. Z uwagi na finanse wynik pozytywny, w Rzeszowie może być różnie, możemy przegrać a możemy nastukać więcej oczek niż dzisiaj na W69.

    Dla kibiców z Rzeszowa ocena ich zawodników:
    Peter Ljung - dostatecznie, nie jest to lider zwłaszcza w spotkaniu wyjazdowym
    Mirek Jabłoński, wykorzystał lepsze pole startowe i mądrze obronił się przed atakami Łoktajewa. W kolejnych biegach nie miał szans na punkty
    Dawid Lampart, wykorzystał najlepsze pole startowe, dobra jazda na dystansie, twardo odparł atak Walaska. Później pokonał Zgardzińskiego i koniec jego sukcesów
    Greg Hancock - Niczego nie urwał jadąc z pechowego C w wyścigu 3, wolny na trasie w biegu 6, Zgardziński trzymał się bardzo blisko. Zawalił wyścig 9, pozwolił Hampelowi założyć się na niego po starcie i łatwo uległ 1:5. Później pogrzebał w ustawieniach i 3,2,3 w tym dwukrotne pokonanie Małego.
    Peter Kildemand - dobry, agresywny na torze, dość skuteczny
    Artur Czaja - Dobry transfer, to jest zawodnik którego "3" na wyjeździe, nie tylko w biegu młodzieżowym, nie może dziwić. Ładnie się obronił przed Walaskiem

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Znając AJ, to raczej na takie ryzyko nie pójdzie. GP, UK i nasza liga to chyba za dużo by było jakby tak śmigał.

    Jeżeli bedzie to co podejrzewają, to lepiej niech to leczy. Jest początek sezonu i jest czas.
    Najwięcej do stracenia dla Niego to chyba GP, ale zdrowie ważniejsze. Nie czas aby ryzykować i stawiać wynik sportowy wyżej niż zdrowie.
    Sęk w tym jesli okaże sie zerwanie wiezadel nie daj boze zwlaszcza Krzyżowego tj wedlug mojej opinii jest po sezonie dla Aj-a zakladajac ze nie podejmie ryzyka oczywiscie jazdy w stabilizatorze.

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jutro ma być wiadomo co i jak.
    Jeżeli będzie poważnie, to trzeba bedzie oglądać Jabola do czasu aż wróci Dudi.
    Do tych PO jakoś trzeba się dostać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    zrobia rezonas i bedzie wiadomo, poki co trzeba czekac.

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jutro ma być wiadomo co i jak.
    Jeżeli będzie poważnie, to trzeba bedzie oglądać Jabola do czasu aż wróci Dudi.
    Do tych PO jakoś trzeba się dostać.
    Dudek wraca dopiero na 3 ostatnie mecze rundy zasadniczej,
    z czego 1 mecz wypadłby mu na..........Zawarciu.
    Psychiczne obciążenie jakie tam na niego spadnie i życzliwe komentarze gorzowskich tifosi,
    nie wiem czy słownik wulgaryzmów by to ogarnął.
    Niech ten AJ lepiej będzie zdrów, bo chłop całkiem ciekawie jechał na początku sezonu.

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jasne że lepiej aby był zdrów ale może być różnie.

    Falubaz i tak zawsze tam jest witany specyficznie przez kiboli znad parkingu. W sumie chyba nasi zawodnicy już się zdążyli przyzwyczaić do tego typu zachowań.
    Dudi bedzie miał sporo do udowodnienia i myśle, że żadne tam przytyki nie będą na niego negatywnie wpływały, a wręcz zadziałają mobilizująco.

    Jakby tak zawodnik miał się przejmować tym co tam na wrogim terenie na niego krzyczą, to musiałby chyba nie jezdzić na wyjazdy.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-04-2015 o 00:50
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    No niby tak, atmosfera na Zawarciu zawsze jest specyficzna, ale wiadomo jaką łatkę przypięto Patrykowi.
    Gdzieś tam to się za nim będzie ciągnęło.

    Ale nic to, za bardzo w przyszłość wybiegamy.
    Trzeba 3mać kciuki za AJ i wyniki dzisiejszych badań.

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Ciągnęło się bedzie, ale zawodnik nie powinien takimi rzeczami sobie potem zawracać już głowy, bo nie da rady.

    Odbębni kare i bedzie jak każdy inny, a wielu zawodników ma poprzypinane łatki i jakoś nie przeszkadza im to w dobrej jezdzie.

    To sport zawodowy i tu nie ma miejsca na rozczulanie się nad sobą.
    Trzeba zapier*** i pozamykać tym wszystkim mało życzliwym ludziom mordeczki.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-04-2015 o 01:06
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    A czy Dudek w ogóle trenuje na torze? Na moje pytanie w naszym wątku klubowym nt. jego występów w sparingach (nie będących oficjalnymi zawodami PZMot) nie dostałem odpowiedzi i zastanawia mnie ta jego "oficjalna bierność". Ja na jego miejscu korzystałbym z każdej możliwości pościgania się we czterech spod taśmy.

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Czy tylko ja mam wrażenie, że Walasek jeździł wczoraj jak paralityk? Czy może po prostu się odzwyczailem od jego słynnego składania się w luki po 3 razy?

    Ogólnie mecz całkiem niezły, sporo walki. PPojedynki Pepe z Pająkiem palce lizać. Fajne rzeczy można było równiez zobaczyć w strefie Falubaziaka. Wygląda na to, że klubie coś się poprawia pod względem marketingu. Oby tak dalej

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    A czy Dudek w ogóle trenuje na torze? Na moje pytanie w naszym wątku klubowym nt. jego występów w sparingach (nie będących oficjalnymi zawodami PZMot) nie dostałem odpowiedzi i zastanawia mnie ta jego "oficjalna bierność". Ja na jego miejscu korzystałbym z każdej możliwości pościgania się we czterech spod taśmy.
    Patryk regularnie jest na treningach. Jednak w żadnych sparingach czy treningach punktowanych jechać nie może. Ponieważ są to już jakiejś rangi zawody. I tu potrzebna jest licencja zawodnicza. A tej póki co nie posiada. Co prawda na sparingach nie ma sędziów zawodów. Ale w dzisiejszych czasach takiego występu nie ukryjesz. Pewnie taki PZM sam z siebie afery by nie robił. Problem by był wtedy jak by ktoś życzliwy złożył do PZM formalną skargę. Następny problem robi się wtedy jak by Patryk odniósł jakąś kontuzję. I tu gospodarz zawodów leży i kwiczy.


    Czy tylko ja mam wrażenie, że Walasek jeździł wczoraj jak paralityk? Czy może po prostu się odzwyczailem od jego słynnego składania się w luki po 3 razy?
    Grześ właśnie tak jeździ. To jest jego własny "styl"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jak dla mnie mocno przeciętny mecz Falubazu ZG. Gdyby zamiast Rzeszowa wczoraj była ciut mocniejsza ekipa nie mająca w swoim składzie Jabłońskich i Lampartów to pewnie byłoby nerwowo do samego końca. Z drugiej strony jednak większej spiny też nie było, bo mecz cały czas pod kontrolą w granicach 10-12 punktów, a to, że dla miejscowych ten tor nie jest żadnym atutem to też nic nowego. W pierwszych biegach trzeba było być prawdziwym orłem żeby nie zrobić trzech punktów z pola A. Nawet Lampart bez trudu ograł Walaska, Jonssona i Hancocka wykorzystując korzystne pole startowe.

    Frekwencja bardzo dobra i widać, że tak jak ten mecz został rozegrany marketingowo to jest to dobry kierunek. Same zawody takie sobie. Wynik pod kontrolą, ale było kilka ciekawych wyścigów zwłaszcza jak na torze pojawiali się Protasiewicz i Kildemand

    Krótki opis zawodników:

    Hampel - bardzo dobry występ. Problemy z poprzedniego sezonu chyba ma już za sobą i to jest ten dawny Hampel. Pierwsza część zawodów jak automat, później dwa razy Hancock uciekł mu z pola A na starcie, a że Hampel walczakiem nie jest i nie będzie to stracił dwa punkty. Ogólnie jednak pozytywnie.

    Loktajev - również pozytywnie. Sasza miał zaskakująco słaby początek kiedy zostawał na starcie o dwie długości motocykla, ale później już było wszystko dobrze 2*, 2*, 3 i to był Loktajev ze sparingów. Szybki, waleczny i skuteczny.

    Walasek - jak dla mnie nie zachwycił. Punktowo może i źle to nie wygląda, ale wystarczy spojrzeć na kim natrzepał punktów. Do Kildemanda i "normalnego" Hancocka nie miał startu. Nieporadność na dystansie gdzie nie był w stanie minąć Lamparta i Czai. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie lepiej, bo z mocniejszymi rywalami dychy by wczoraj nie przekroczył.

    Jonsson - fatalnie. Andreas wczoraj tylko statystował. Aczkolwiek rozgrzeszam go, bo widać było, że to chyba kwestia tego upadku z trzeciego biegu. Zastanawiam się tylko nad jednym - jeśli Jonsson nie czuł się na siłach lub odniósł jakąś kontuzję to po co na siłę jechał ? Można było zmieniać go juniorami i nie ryzykować poważniejszego urazu. W sumie ten upadek nie wyglądał jakoś groźnie, klasyczne domino na pierwszym łuku. No, ale upadek Richardsona też nie wyglądał groźnie...

    Protasiewicz - petarda. Jak zwykle bardzo szybki i waleczny. Jego pojedynki z Kildemandem były ozdobą spotkania. W ostatnim biegu trochę przesadził, mało brakowało a skasowałby siebie i Hampela. Na szczęście skończyło się na strachu

    Juniorzy - Zgardziński nawet nieźle choć po punktach tego tak nie widać. W pierwszym biegu ładnie odpalił po dużej i poszedł z 4 miejsca na 2, a potem cały wyścig naciskał Czaję. Powalczył o punkt z Ljungiem, zabrakło doświadczenia. Ogólnie lepszy Alex niż Strzelec. Pieszczek swoje zrobil, ale mnie nie zachwycił. Adamczewski też miał 1-2 wyścigi udane w meczu gdzie uciekł ze startu i zrobił punkty.

    Rzeszów:

    Ljung - bezbarwny, wygrał z niespasowanym Loktajevem, poobijanym Jonssonem i juniorami. Nie jest to materiał na lidera, ale te 7-8 punktów może będzie robił. Błędy taktyczne Ślączki spowodowały, że pojechał tylko cztery razy.

    Jabłoński - bardzo słabo. Porównując do poprzedniego sezonu gdzie przyjechał z Włókniarzem i zaliczył bardzo fajny występ to wczoraj była cienizna

    Lampart - w sumie zrobił swoje, bo chyba nikt od niego więcej jak 5 punktów na wyjeździe nie wymaga.

    Hancock - pierwsze trzy biegi tragedia. Słabe starty, przeraźliwie wolny. Później coś pozmieniał i to był już standardowy Hancock, chociaż te dwie trójki to zdobyte z pola A więc trochę pomogło mu szczęście.

    Kildemand - największy plus w Rzeszowie. Szybki, agresywny na torze, świetne pojedynki z liderami Falubazu. Mógł zdobyć nawet więcej punktów, ale chyba zdecydowała nieznajomość toru i ścieżek.

    Juniorzy - Czaja standardowo. Wygrał start - pierwszy. Przegrał - statysta, ale ogólnie swoje zrobił. O Rempale trudno coś powiedzieć.
    TeamLindgren

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Patryk regularnie jest na treningach. Jednak w żadnych sparingach czy treningach punktowanych jechać nie może. Ponieważ są to już jakiejś rangi zawody. I tu potrzebna jest licencja zawodnicza. A tej póki co nie posiada. Co prawda na sparingach nie ma sędziów zawodów. Ale w dzisiejszych czasach takiego występu nie ukryjesz ...
    Tzn. jakiej rangi? Okręgowej? Ligowej? FIMowskiej? Dla mnie trening z kolegami z drużyny nie różni się niczym od kolegami z Wrocławia na 4 okrążenia. Chcesz mi powiedzieć, że jeśli wynajmę sobie tor żużlowy i zaproszę na trening Dudka, Józka Jarmułę i Bruce'a Penhalla (oni też nie mają licencji zawodniczej), to cała trójka dostanie co? Zawieszenie?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ...Pewnie taki PZM sam z siebie afery by nie robił. Problem by był wtedy jak by ktoś życzliwy złożył do PZM formalną skargę. ...
    Zaprzeczasz sam sobie zdanie po zdaniu. Co za różnica, czy PZM dostanie formalną skargę albo czy członek PZM przyjdzie na ten trening i zobaczy jak Dudek pyrka na torze z innymi?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Następny problem robi się wtedy jak by Patryk odniósł jakąś kontuzję. I tu gospodarz zawodów leży i kwiczy. ...
    A co do kontuzji odniesionej na treningu, to podejrzewam, że kontrakt między klubem a zawodnikiem oraz ubezpieczycielem obejmuje również wypadki na treningu. Coś kręcisz Może jakieś podparcie Twoich teorii?

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    cokus1 (13-04-2015), dockm (13-04-2015)

  32. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Jonsson (...) Zastanawiam się tylko nad jednym - jeśli Jonsson nie czuł się na siłach lub odniósł jakąś kontuzję to po co na siłę jechał ?

    jak w zeszłym sezonie w 1 meczu jeden trenejro zastąpił AJ'a Jabolem to nie pamiętasz jak się to dla nas zakończyło ?
    Widać Dudek wolał zaryzykować, tym bardziej, że podobno AJ chciał dalej jechać.

    A ja się jeszcze odniosę do frekwencji i związanej z nią strefy Falubaziaka.
    Uważam, że jej nowa lokalizacja jest znakomita, jest tam miejsce dla dzieciaków, które mogą sobie hasać u dołu trybuny.
    Jest bezpiecznie dla nich i wygodnie dla rodziców, a do tego ta oprawa z balonami była świetna.
    Niby takie tam nic, ot zwykłe baloniki, ale frajdę miałem niesamowitą jak to oglądałem.
    No i to miejsce nowej trybuny w zeszłym roku było najczęściej puste.
    Teraz pięknie się wypełniło, nowym narybkiem kibicowskim.
    Pozytywnie

  33. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Tzn. jakiej rangi? Okręgowej? Ligowej? FIMowskiej? Dla mnie trening z kolegami z drużyny nie różni się niczym od kolegami z Wrocławia na 4 okrążenia. Chcesz mi powiedzieć, że jeśli wynajmę sobie tor żużlowy i zaproszę na trening Dudka, Józka Jarmułę i Bruce'a Penhalla (oni też nie mają licencji zawodniczej), to cała trójka dostanie co? Zawieszenie?
    Jakiś Ty namolny i niekumaty. Już w ubiegłym roku, Patryk chciał wystąpić u SKóry na tym festynie co organizował na Smoku. To też nie były oficjalne zawody. Jednak po konsultacji z PZM-otem Dudki odpuścili. Jak myślisz, czemu ?

    Jak sobie wynajmiesz tor i zorganizujesz na nim jakieś zawody, na których wystąpią zawodnicy bez licencji, to prokurator Ciebie udupi jak się komuś stanie krzywda.

    Zaprzeczasz sam sobie zdanie po zdaniu. Co za różnica, czy PZM dostanie formalną skargę albo czy członek PZM przyjdzie na ten trening i zobaczy jak Dudek pyrka na torze z innymi?
    Róznica jest i to znaczna. Na taki trening może przyjść i sam Witkowski. I nie musi wcale reagować. Inna kwestia jak ktoś złozy do PZM odp. protest, skragę, na piśmie. Wtedy taki PZM musi oficjanie sprawę rozpatrzeć. Już widzisz różnicę ?

    A co do kontuzji odniesionej na treningu, to podejrzewam, że kontrakt między klubem a zawodnikiem oraz ubezpieczycielem obejmuje również wypadki na treningu. Coś kręcisz Może jakieś podparcie Twoich teorii?
    Tu również błądzisz. Trenować Patryk może. To jest oficjalne stanowisko PZM. Nie ma prawa brać udziału w żadnych zawodach organizowanych na torach klubów zrzeszonych w PZM.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Informacyjnie: Od dzisiaj internetowa sprzedaż biletów na Toruń. Normalny bilet za 30 złotych

    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...-za-30-zlotych
    Tylko Falubaz!

  35. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jakiś Ty namolny i niekumaty. Już w ubiegłym roku, Patryk chciał wystąpić u SKóry na tym festynie co organizował na Smoku. To też nie były oficjalne zawody. Jednak po konsultacji z PZM-otem Dudki odpuścili. Jak myślisz, czemu ?
    Jakiś dowód na to, że konsultowali? To była świeża sprawa i może Skóra nie chciał podsycać tłumu i dawać im powodów do oglądania dopingowicza?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak sobie wynajmiesz tor i zorganizujesz na nim jakieś zawody, na których wystąpią zawodnicy bez licencji, to prokurator Ciebie udupi jak się komuś stanie krzywda.
    Z tym prokuratorem to popłynąłeś... Jeśli zorganizuję trening na wynajętym obiekcie, to mogę zaprosić nawet amatorów (bez licencji), ale z ważnym ubezpieczeniem, a z tego co wiem, do posiadania polisy ubezpieczeniowej oficjalna licencja żużlowa PZM nie jest potrzebna.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Róznica jest i to znaczna. Na taki trening może przyjść i sam Witkowski. I nie musi wcale reagować. Inna kwestia jak ktoś złozy do PZM odp. protest, skragę, na piśmie. Wtedy taki PZM musi oficjanie sprawę rozpatrzeć. Już widzisz różnicę ? ...

    Tu również błądzisz. Trenować Patryk może. To jest oficjalne stanowisko PZM. Nie ma prawa brać udziału w żadnych zawodach organizowanych na torach klubów zrzeszonych w PZM.
    Mariusz, moje pytanie brzmi czym się różni trening - w którym jak twierdzisz Dudek bierze regularnie udział - gdy zamiast Zgardzińskiego i Jabłońskiego jedzie Gapiński i Cyfer? Rozumiem, że w sparingu w Krsko może uczestniczyć?

  36. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Bruno_ nie zadawaj mi pytań na które odpowiedzi do końca nie znają nawet w PZM. Zadałeś pytanie "dlaczego Patryk nie jeździ w sparingach". Więc Ci odpowiedzialem, że nie chcą ryzykować niepotrzebnie, dlatego wszystkie zawody odpuszczają. Według interpretacji niektórych prawnikó, sparing to też jest pewna forma zawodów. Dlatego tez odpuścili sobie Piknik Skórnickiego na Smoku. Choć mieli zaproszenie. Co do pikniku, sprawa była wałkowana w ubiegłym sezonie. Tutaj sobie poczytaj

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...tapi-w-lesznie

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/47...awial-sie-kary

    Uważam, że gdyby nie było żadnych wątpliwości to Patryk normalnie śmigałby w sparingach. Niepotrzebnie szukasz sensacji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Nie szukam sensacji, tylko zastanawiam się, czy Dudek robi wszystko, aby wykorzystywać każdą sytuację do jazdy i nie stać w miejscu. Przyznasz, że nielogiczna jest granica między nomenklaturą tych samych aktywności (treningiem vs. sparing) i nikt mnie nie przekona o różnicy w randze.

    Dziękuję za linki, pozdro.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •