Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 81

Wątek: II runda: Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów (12.04.2015)

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach

    II runda: Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów (12.04.2015)

    Co tu dużo mówić. Mecz z serii - trzeba odjechać i tyle. Rzeszow w oszczednosciowym najpewniej skladzie bez Hancocka dlatego jest pod "4". A moze licza na dobre starty Lamparta a Hancock jakos sobie poradzi?

    Awizowane:

    PGE Stal Rzeszów:
    1. Peter Ljung
    2. Mirosław Jabłoński
    3. Dawid Lampart
    4. Greg Hancock
    5. Peter Kildemand
    6. Artur Czaja

    SPAR Falubaz Zielona Góra:
    9. Jarosław Hampel
    10. Aleksandr Łoktajew
    11. Grzegorz Walasek
    12. Andreas Jonsson
    13. Piotr Protasiewicz
    15. Krystian Pieszczek

    /edit
    Marcin

    Kolejny raz nie potrafisz założyć tematu w odpowiednim do tego miejscu!! Czyli jak poniżej:

    PROSIMY o dodawanie nowych tematów w odpowiednich kategoriach i na odpowiednim poziomie zagłębienia.

    Przykładowo NOWY WĄTEK MECZOWY ----> FORUM TEMATÓW MECZOWYCH itp.

    DZIĘKUJEMY ZA POMOC!

    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-04-2015 o 15:53

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Hmm, jakoś nie wierzę, że Rzeszów przyjedzie do ZG bez Herbiego. Już w pierwszym meczu mieliby oszczędzać ? A Herbi wie chociaż o tym ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    a skad ja mam to wiedziec? faktem jest ze Ślaczka glupi nie jest.

  4. Powrót do góry    #4
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Akurat ten układ jest logiczny. Lampart pod 3ką, a raczej by go tak nie dali. W 11 Lampart - Jabłoński (będzie można robić RT), a w 13 nie trzeba. Idealny układ, zakładając, że będzie "w ryj", co raczej nie jest trudne do przewidzenia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a skad ja mam to wiedziec? faktem jest ze Ślaczka glupi nie jest.
    No może Ślączka za dużo napatrzał się na Cieślaka. On to lubił dawać Herbiego pod 4/12. W aktualnym układzie daje to taki efekt, ze w 13 biegu pojechali by Herbi z Pająkiem. A jak by mocno przegrywali to w nominowanych również moglibyśmy ich zobaczyć. Skąd zatem wniosek, że jedziecie bez Herbiego ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Najważniejsze, żeby ten sezon ligowy wreszcie się rozpoczął

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skąd zatem wniosek, że jedziecie bez Herbiego ?
    bo jak kupowałem bułki w piekarni to mowili ze rolade beda mieli tylko raz na miesiac

    Rzeszow u siebie bedzie mocny. Slaczka&Stachyra to stare cwaniaki. uwazajcie


    ps. ciagle zapominam ze przegladam forum w dzial All in One i dlatego te tematy tak sa umieszczane. nastepnym razem 2 razy sprawdze gdzie sie znajduje
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 08-04-2015 o 16:00

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Różowy w strachu bo jak Rzeszów zdecyduje się na wariant oszczędnościowy to trzeba będzie wybulić za 70 punktów (z bonusami) i sytuacja finansowa z trudnej może zamienić się w bardzo trudną

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jakoś nie wierzę, że Rzeszów przyjedzie do ZG bez Herbiego. Już w pierwszym meczu mieliby oszczędzać ? A Herbi wie chociaż o tym ?
    Dobre pytanie.

    Niech jadą i oszczędzają. Takie oszczędzanie na wyjazdach też może się zemścić, bo jakiegoś bonusa może zabraknąć do utrzymania się w lidze.

    Żeby tylko potem się nie okazało, że w najważniejszych momentach sezonu, Ci zawodnicy od oszczędnośći nie powiedzieli:
    "Nie jade, noga mnie boli".

    Także ciekawe czy Herbi wie, że jest zatrudniony na Pół etatu.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 09-04-2015 o 10:53
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Pytanie czy Herbie wie że jest zatrudniony w Rzeszowie? Bo chyba jak się nie mylę, ani na treningach ani na sparingach go nie było

    A co do meczu, to jesteśmy faworytem ale pytanie czy zaczniemy od pewnego zwycięstwa czy jak zawsze na początku sezonu słabiutko. W przypadku dobrego dnia Hancocka, Kildemanda, Czai, który może wygrać z naszymi juniorami oraz Ljungiem, który dobrze się czuje na W69 to mecz może być ciekawy. Wystarczy niedopasowanie się Walaska i Jonssona i już mamy wynik w okolicach 48:42, który by mnie osobiście nie zdziwił. Wtedy wszyscy będą mówić jak ten Falubaz słaby a my dobrze wiemy, że to dopiero początek sezonu i my tak po prostu mamy

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jeśli Wy robicie skład na Ekstraligę i robi się to po to żeby oszczędzać na Hancocku to myślę że ta Pani Półtorak chyba powinna być już dawno taczką wywieziona z tego klubu.Po co robić skład na Ekstraligę? Po to żeby oszczędzać i przetrwać kolejny sezon kończąc go gdzieś w dole tabeli? W Rzeszowie ta piosenka trwa bez końca.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    to myślę że ta Pani Półtorak
    ponoć jej nie ma w klubie. ale posiada 60% udziałów w spółce. w wywiadach powtarza, ze nie wie co sie dzieje w klubie, bo juz nie sponsoruje zuzla. lubimy takich akcjonariuszy, ktorzy nie wiedza co sie dzieje w ich spolce, w ktorej maja wiekszosc pakietu hahah

    w zarzadzie spolki to takze ludzie Poltorak. prezesem jest Labudzki ktory mial kontrakty swojej firmy z z firmami Poltorak

    wracajac do Hancocka. dezinformacja trwa bedzie i zrobi 12+2

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Hancock będąc pod ścianą prawdopodobnie zgodził się na kontrakt z ograniczoną gwarantowaną liczbą startów, więc niespecjalnie może stroić fochy jeśli go zabraknie w niedzielę. W odwodzie zostają Larsen i Sówka, bo z informacji jakie mam Hansio Lansio podobnie jak Hancock póki co nie pojawił się w Polsce na treningi/sparingi.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Robi (09-04-2015)

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    pisalem to w innym watku. lepsze kilka meczow w barwach Rzeszowa niz w ogole przeciez zmowa prezesow byla w sprawie Hancocka za jego wałki z Unia Tarnow.

  16. Powrót do góry    #15
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jakie wałki?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    oj doskonale wiesz o co mi chodzi. bedzie jechal, nie bedzie, moga zrobic ZZ, nie moga. nazwij sobie ta cala sytuacje jak chcesz, uzyj epitetu jaki Ci sie tylko podoba. cokolwiek.

    w skrócie nazwałem wałek

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Wychodzi na to że nie tylko Dowhan jest niewidzialny ale Pani Półtorak również jest niewidzialna To jest niezrozumiałe...robić drużynę na Ekstrakligę a potem nie wiadomo czy jeden z drugim w ogóle pojedzie.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    niezrozumiale jest to iz robic dream team na warunki 1 ligowe rozbic 1 lige i uciec ze sponsoringu po awansie ale wg mnie to jest jakis dlugofalowy plan

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Chciałem się wybrać na ten mecz pomimo, że żużel nie był mi jeszcze nigdy tak obojętny jak teraz. Jednak to inauguracja, pogoda fajna i ceny biletów bardzo przystępne. Jak czytam jednak o potencjalnej absencji Hancocka to mi się odechciewa. Kolejny kopnięty klub, który wystawia składy oszczędnościowe od początku rozgrywek ? Robi się z tej ekstraligi coraz większa parodia i dziwię się, że Nsport jest ciągle zainteresowany pokazywaniem takiego chłamu .
    TeamLindgren

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Wątpie aby Herbi poszedł na jakieś układy żeby jechać w wybranych meczach.

    Niby była jakaś zmowa Prezesów? Chyba ktoś sobie żarty robi gadając takie bzdety. Nie raz już miała być jednomyślność Prezesów, a gdy dochodzi co do czego, to jeden drugiemu za plecami robi kuku.

    Taki zawodnik jak Herbi watpie aby w desperacji podpisywał jakiś kontrakt, byleby tylko gdzieś jechać.
    Tej klasy zawodnik ma swoją wartość i chętny na jego usługi by się znalazł.

    Także miejmy nadzieje, że Herbi bedzie się pojawiał w meczach i nie bedzie się rozmieniał na jakieś bzdurne jezdzenie dyktowane przez pewną Panią.

    Marta niech swe niecne plany uskutecznia w prywatnym biznesie, a nam kibicom da cieszyć się speedwayem na najwyższym poziomie.
    Jak chce prowadzić jakieś prywatne wojenki, to niech robi to w najniższej lidze.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 09-04-2015 o 15:22
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    oj tam to tylko zwykłe brednie, kibicowskie plotki. ja bym w nie nie wierzył

  23. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Chciałem się wybrać na ten mecz pomimo, że żużel nie był mi jeszcze nigdy tak obojętny jak teraz. Jednak to inauguracja, pogoda fajna i ceny biletów bardzo przystępne. Jak czytam jednak o potencjalnej absencji Hancocka to mi się odechciewa. Kolejny kopnięty klub, który wystawia składy oszczędnościowe od początku rozgrywek ? Robi się z tej ekstraligi coraz większa parodia i dziwię się, że Nsport jest ciągle zainteresowany pokazywaniem takiego chłamu .
    Proponuje jeszcze patrzeć na źródło, skąd wychodzi takie info. Póki co ja nie widzę, żadnej informacji która by stanowiła, że Herbiego nie będzie. A domysły kibicowskie, spekulacje itp. odłóżmy na bok. Bo jak się wydaje, jedynym powodem dla którego, niektórzy sądzą, że Herbiego nie będzie, jest fakt, że wystawiono go pod 4. Jeśli jednak zważyć jak Cieślak, regularnie wystawiał Herbiego pod tym numerem, to dla mnie żaden argument na absencje Herbiego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Taki zawodnik jak Herbi watpie aby w desperacji podpisywał jakiś kontrakt, byleby tylko gdzieś jechać.
    Tej klasy zawodnik ma swoją wartość i chętny na jego usługi by się znalazł.
    Kto poza Rzeszowem? I w której polskiej lidze? Konkrety proszę.

  25. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    A ja wbrew temu co myśli shelve naprawdę byłbym w stanie uwierzyć w coś na wzór "zmowy".
    Część klubów nie miała miejsca dla Grega, bo inni mieli ważne kontrakty.
    Ewentualne porozumienie mogłoby dotyczyć tych klubów, gdzie teoretycznie Hancock mógłby mieć miejsce, ale prezesi postanowili, że jednak niekoniecznie.
    Porozumienie się 3-4 prezesów/dyrektorów sportowych z 3-4 różnych klubów wcale nie było nie do osiągnięcia.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Kto poza Rzeszowem? I w której polskiej lidze? Konkrety proszę.
    Mysle, że mógłby trafić do Włókniarza.

  27. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mysle, że mógłby trafić do Włókniarza.
    Po co te uszczypliwości? Pytałem poważnie o opcje Hancocka i kluby, które miały jeszcze miejsce dla kosztownego i obcokrajowego zawodnika.

  28. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    dockm Herbi to MS, mial 8 ofert z kazdego klubu ekstra i wybral najlepsza dla niego. Rzeszow ktory ledwo co zrobil jako tako budzet nie wiedzac czy w ogole pojedzie w ekstralidze zaoferowal mu 3 miliony a Herbi pomimo tego ze mial jeszcze 7 ofert wybral Rzeszow

  29. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    A Twój podpis co do Nickiego i Rzeszowa to nie powinien jeszcze obejmować sezonu 2013?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  30. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dockm Herbi to MS, mial 8 ofert z kazdego klubu ekstra i wybral najlepsza dla niego. Rzeszow ktory ledwo co zrobil jako tako budzet nie wiedzac czy w ogole pojedzie w ekstralidze zaoferowal mu 3 miliony a Herbi pomimo tego ze mial jeszcze 7 ofert wybral Rzeszow
    Wędka jest z tego znany że zawsze lubi się uśmiechać nawet jak mu jakiś błazen szaliki na szyje zakłada tyle że tak samo jak lubi się śmiać tak samo lubi papierki.Być może te wirtualne papirki sprawiły że jest tam gdzie jest ale tak na prawdę wcale ich nie ma więc Mr.wędka wrypał się na mine
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  31. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Nie zapominajmy ze przyjeżdża do nas Rzeszowski Walec, a ze oni potrafią nas walcować, to nie tak dawno sie o tym przekonaliśmy

  32. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    A kto sie niby mial bic o Grega? W Tarnowie dostal propozycje taka na jaka bylo stac klub, czyli bardzo zenujaca, wiec sie obrazil i szukal zatrudnienia gdzie indziej. A kto byl w grze? Wrocek i Rzeszow. Czyli kluby ktorych takze nie stac na kontrakt jaki oferowaly mu swego czasu Azoty. Wybral wiec najlepsza dla siebie oferte, tylko nie wiaodmo przeciez na jakich zasadach. Moze ma jezdzic w najwazniejszych meczach a za utrzymanie w lidze Rzeszow bedzie wyplacal premie? Kto ich tam wie..

    Ta "zmowa prezesow" to polegala na tym, ze nie mieli kasy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz dementuje androny, żeby klub nie stracił publiki na inaugurację - i słusznie
    Jak kibice sami wokół siebie rozsieją plotę, że Rzeszów wpadnie jak w zeszłym roku Włókniarz, będzie niefajnie i po co?

  34. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz dementuje androny, żeby klub nie stracił publiki na inaugurację - i słusznie
    Jak kibice sami wokół siebie rozsieją plotę, że Rzeszów wpadnie jak w zeszłym roku Włókniarz, będzie niefajnie i po co?
    Ależ ja nic nie dementuję. Tylko próbowałem ustalić źródło tych rewelacji Robiego. Nie znalazłem takowego. Więc Herbi musi być
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    tyle że to nie są tylko moje rewelacje tylko jeszcze kilku innych osob ktorych kompletnie nie znam sam w Rzeszowie nie jestem

  36. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    tyle że to nie są tylko moje rewelacje tylko jeszcze kilku innych osob ktorych kompletnie nie znam sam w Rzeszowie nie jestem
    Czyli wiarygodność tych rewelacji jest żadna
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    to sie okaze po 14 kolejkach kilka puzzli potwierdza ową teorie. jak bedzie w praktyce zobaczymy.

  38. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    mecz, mam nadzieję do jednej bramki
    Hancock, mam nadzieję, że przyjedzie
    nasi dwaj juniorzy, mam nadzieję, że mają więcej umiejętności niż ja szczęścia we wczorajszym losowaniu Lotto

  39. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    jest szansa na wystep Hansa lub Larsena ?

  40. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 12-04-2015 o 12:44

  41. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    no to jeszcze jedyną niewiadomą przed meczem jest cena giętej w tym sezonie

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (12-04-2015), zigi1976 (12-04-2015)

  43. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,014 w 1,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    no to jeszcze jedyną niewiadomą przed meczem jest cena giętej w tym sezonie
    10 PLN

  44. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    10 PLN
    uuu...to potaniało o 2 zł;
    idzie ku lepszemu

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Helikopter (12-04-2015)

  46. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Niestety nie mogę być na meczu, ilu luda przyszło na szlakę?

  47. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    Niestety nie mogę być na meczu, ilu luda przyszło na szlakę?
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/wydarzenie/34814
    Tu mówią o 12tys

  48. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Jak starty u Falubazerow? Z internetu wnioskuje, ze nie najlepiej, duzo punktow zdobytych na dystansie...Na obcych torach to nie rokuje za dobrze..
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •