Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 157

Wątek: GKM GRUDZIĄDZ - UNIA TARNÓW 12.04.2015, I kolejka, godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach

    GKM GRUDZIĄDZ - UNIA TARNÓW 12.04.2015, I kolejka, godz. 17.00

    Przewidywane składy:
    GKM
    9. A. Łaguta
    10. D. Jeleniewski
    11. R. Okoniewski
    12. K. Buczkowski
    13. T. Gollob
    14. M. Trzensiok
    15. M. Nowak

    Unia
    1. M. Vaculik
    2. A. Mroczka
    3. L. Madsen
    4. K. Bjerre
    5. J. Kołodziej
    6. A. Madej
    7. E. Koza

    Mój typ 49-41 , zapraszam do dyskusji


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Tory diametralnie inne. Gospodarze wykorzystaja bardziej swoj atut toru. i zdobeda 50+

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Tory diametralnie inne. Gospodarze wykorzystaja bardziej swoj atut toru. i zdobeda 50+
    Mam podobny typ. 51-39. Kto wie, może GKM będzie liderem po pierwszej kolejce

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Mam nadzieję, że GKSŻ nie odwoła całej I kolejki. Bo jestem przekonany, że mecz w Grudziądzu dojdzie do skutku. Do piątku zapowiadane są już tylko przelotne opady, a sobota i niedziela słoneczne, co prawda niska temperatura, ale emocje pierwszego od 15 lat meczu GKMu w najwyższej klasie rozgrywkowej każdego powinny rozgrzać.
    Poza tym twarda na ogół nawierzchnia w Grudziądzu nie potrzebuje wiele czasu aby "dojść do siebie" nawet po kilkudniowych opadach.
    Ostatnio edytowane przez gkm_fan ; 31-03-2015 o 20:13

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Drapichrust (31-03-2015)

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dokładnie.. a głód żużlowy ogromny jak mam czekac 1,5 tyg a nie 0,5 tyg na zuzel to sie chyba zabije

  7. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Tarnów dostanie w tytę aż będzie furczało. Żadnego wyjazdu nie wygrają wąsacze Andrzeje.
    A GKM się utrzyma - z Gollobem w składzie nikt nigdy nie spadł.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Tarnów dostanie w tytę aż będzie furczało. Żadnego wyjazdu nie wygrają wąsacze Andrzeje.
    A GKM się utrzyma - z Gollobem w składzie nikt nigdy nie spadł.
    Ostatnio jestem na forum coraz częściej po dłuższej przerwie i nasuwa mi się pytanie - czy to konto zostało przejęte?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ostatnio jestem na forum coraz częściej po dłuższej przerwie i nasuwa mi się pytanie - czy to konto zostało przejęte?
    spokojnie, to tylko bojówkarz... no wlasnie, czyj?

    A co do meczu.. 40 pkt biore w ciemno
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #9
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    z Gollobem w składzie nikt nigdy nie spadł.
    Gdańsk 1989

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jarro za jego przydatny post!

    apatorzgred (06-04-2015)

  12. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A co do meczu.. 40 pkt biore w ciemno
    Waszym kluczem do sukcesu jest w tym meczu Mroczka. Według mnie i myślę, że nie jest to odosobnione zdanie w Grudziądzu, w tym meczu można się Artura obawiać. Na innych wyjazdach pewnie z niego dużego pożytku mieć nie będziecie, ale w Grudziądzu on zrobi wszystko żeby dobrze wystąpić.
    Nie jeździł on co prawda w ostatnich kilku latach na tym torze zbyt często, ale jednak to jest wychowanek tego toru. I na jeszcze świeżym sprzęcie może solidnie zapunktować.
    Natomiast według mnie wasze słabe strony w tym meczu to para Bjerre - Madsen i oczywiście juniorzy, których nawet nasi też nie najlepsi młodzieżowcy powinni spokojnie pokonać 5-1.

  13. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Madsen to startowiec i potrafil czesto zaskoczyc na wyjazdach wiec o niego sie mniej obawiam
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    A ja mam nadzieję, że to spotkanie nie dojdzie do skutku, gdyż w innym wypadku ze względu na odnowioną kontuzję obojczyka Vaculika na treningu w Żarnowicy /przez co najmniej 2 tygodnie ma pauzować/, nie zrobumy w Grudziądzu 34 punktów.
    Nie źle się nam sezon zaczyna, bo istnieje obawa na start Martina 12 kwietnia.

  15. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ja rozumiem ze prima aprilis, ale zarty z kontuzjami w tle sa nie na miejscu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Gdańsk 1989
    O tym to nawet nie wiedziałem. Tzn. wiedziałem, że Tomek tam jeździł, ale nie wiedziałem, że wtedy akurat polecieli.
    Ale wy tam powyżej śmieszni jesteście ..."konto przejęte"... Jeszcze bardziej za to mnie bawi ten nick "sparta_mistrz"
    Umówmy się - UT jest cienka jak kuroniówka. Biorąc pod uwagę formę Grudziądzan w sparingach jestem spokojny o ich zwycięstwo w tym meczu.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  17. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mam podobny typ. 51-39. Kto wie, może GKM będzie liderem po pierwszej kolejce
    Jak wygramy to będziemy "liderem" bo ... pozostałe mecze się nie odbędą

  18. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar Haszyszowy
    Dołączył
    28-07-2010
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 27 w 14 postach
    Grudziądz już ma pełne gacie, bo przy takiej pogodzie raczej nici z betonu. Oficjalnie, nie chcą narażać zawodników.
    Ostatnio edytowane przez Haszyszowy ; 01-04-2015 o 14:40

  19. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Taa na pewno. Zwłaszcza , że Tarnów to też betoniarze. Poza tym to tylko sugestia i nic nie jest jeszcze przesądzone. Dziś miało padać a przez chmury przebija się słoneczko i wieje silny wiatr.

  20. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar Haszyszowy
    Dołączył
    28-07-2010
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 27 w 14 postach
    Mimo wszystko przy takiej pogodzie tracicie atut toru, bo wątpliwe jest, że uda się go przygotować tak jak chcecie. Opad, zawsze pomaga przyjezdnym, bo wtedy każdy zaczyna od zera.
    Ja akurat rozumiem Waszego prezesa, bo mecze z Tarnowem, Wrocławiem i Rzeszowem są kluczem do utrzymania. Te mecze trzeba wygrywać wysoko, żeby mieć później szansę na bonusa.

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Akurat w Tarnowie , ze względu , że mamy Buczka , Łagutę i Golloba - byłych zawodników unii po cichu liczę na jedyne wyjazdowe zwycięstwo . Byłem na stadionie , nie wygląda to zbyt dobrze i nic w tym dziwnego bo padało przez 12 godzin praktycznie bez przerwy ale jeżeli do niedzieli pogoda będzie taka jak dziś to jest szansa , że ten mecz się odbędzie.
    Są już składy awizowane , które są niemal identyczne z moimi przypuszczeniami (jedynie duny zamienione numerami no i to samo w formacji juniorskiej

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie wiem jak wyglada tor i czy pogoda pozwoli przygotowac go do niedzieli tak jak tego chcieliby gospodarze.
    Wiem tylko,ze Tomasz wolalby wejsc w sezon na twardym i rownym niz na blotku.
    Bez jego punktow GKM wcale nie musi wygrac i w klubie o tym doskonale wiedza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-04-2015 o 19:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #21
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    1Ale wy tam powyżej śmieszni jesteście ..."konto przejęte"... Jeszcze bardziej za to mnie bawi ten nick "sparta_mistrz"
    Umówmy się - UT jest cienka jak kuroniówka. Biorąc pod uwagę formę Grudziądzan w sparingach jestem spokojny o ich zwycięstwo w tym meczu.
    Nie dziw się, że niektórzy mają wrażenie, iż Twoje konto zostało przejęte przez kogoś innego. Zawsze lubiłeś prowokacje (od nicka poczynając), ale te prowokacje miały sens i trzymały poziom. Teraz została głównie napinka i hejty wobec konkretnych klubów (BTW - Sparta była parę razy mistrzem, czego o wielu aspirujących drużynach nie można powiedzieć ). "Sad But True", jak śpiewał Hetfield.

    Co do meritum: Tarnów jest po raz kolejny lekceważony. Osobiście nie jestem sympatykiem tarnowskiej Unii (delikatnie mówiąc), ale w żaden sposób nie przeszkadza mi to w obiektywnej ocenie jej możliwości. Śmiem twierdzić, że Jaskółki mają - przynajmniej na papierze - najlepszą drużynę z całej potencjalnej "dolnej czwórki" Ekstraligi. Zdaję sobie oczywiście sprawę z nieco infantylnego zachwytu nad GKM-em, aż nadto widocznego na forum, ale go nie podzielam, gdyż cały ten nieuzasadniony racjonalnie amok wynika z obecności byłego IMŚ w grudziądzkim składzie. Cóż, widocznie szerokie grono miłośników speedwaya lubi żyć przeszłością i karmić się złudzeniami cudownych odrodzeń tudzież mitem czarodziejskich tłumików. Nie moja sprawa. Wiem jednak jedno: drużyna bez żadnego seniora z "najwyższej półki" (choćby ligowej) i z koszmarnymi juniorami to nie jest materiał na PO ani na przeskoczenie Tarnowa w tabeli. Oczywiście u siebie GKM zapewne wygra, bo tak naprawdę wygrać musi, natomiast w dwumeczu stawiam na Tarnów, podobnie jak w ostatecznym rozrachunku. Teksty o "kuroniówce" radziłbym zachować na koniec rozgrywek, wtedy będzie zabawniej
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    Drapichrust (02-04-2015), istanbul (02-04-2015)

  25. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Śmiem twierdzić, że Jaskółki mają - przynajmniej na papierze - najlepszą drużynę z całej potencjalnej "dolnej czwórki" Ekstraligi. Zdaję sobie oczywiście sprawę z nieco infantylnego zachwytu nad GKM-em, aż nadto widocznego na forum
    Jako grudziądzanin zgadzam się w 100%, nawet w jednym z tematów napisałem, że Tarnów powalczy o miejsce 4. A co do GKM- u to również twierdzę, że miejsce 7 na koniec sezonu będzie dla mnie wielką niespodzianką.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Jak dla mnie Grudziądz , Tarnów i Wrocław mają podobny potencjał , odstaje nieco Rzeszów , ale to nie znaczy , że są skazani na degradację , bo może się okazać , że Hansio wróci do dawnej formy a Jabol odjedzie sezon życia i przedsezonowe dywagacje wezmą w łeb.
    Rzeczywiście jeśli Toruń nadal będzie jechał taki piach to może z czwórki wylecieć , czego przed sezonem nie brałem pod uwagę

  27. Powrót do góry    #24
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC
    jeśli Toruń nadal będzie jechał taki piach to może z czwórki wylecieć
    Sparingi są dla zawodników i trenerów, i to oni właśnie mają wyciągać z nich wnioski. Menedżerowie i jeźdźcy wiedzą, kto co testował, kto czego próbował itp. Większość zawodowców nie traktuje poważnie końcowego wyniku tego rodzaju spotkań. To my, kibice, często przywiązujemy zbyt dużą wagę do rezultatów przedsezonowych test-meczów i wysnuwamy własne teorie, nie znając przecież spraw "od kuchni". Zmierzam do tego, że sparingowe wyniki Apatora to za mała przesłanka, by oceniać formę zespołu. Poza tym skład torunian w tychże meczach miał niewiele wspólnego z przypuszczalnym składem ligowym. Toruń jest za silny dla kogokolwiek z dolnej czwórki; ewentualnie przy splocie pewnych okoliczności Jaskółki mogłyby zagrozić Aniołom, ale realnie nie liczyłbym na to. Zaczekajmy na pierwsze prawdziwe sprawdziany drużyn, bo wnioskując po sparingach, to wiodącą siłą w światowym żużlu są bracia Szczepaniakowie

    Cytat Zamieszczone przez KC
    Jak dla mnie Grudziądz , Tarnów i Wrocław mają podobny potencjał
    Polemizowałbym, zwłaszcza w przypadku Unii, ale poczekajmy trochę. Po trzech - czterech kolejkach coś delikatnie powinno się klarować w tej kwestii.
    Ostatnio edytowane przez Franz ; 03-04-2015 o 17:49
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Franz za jego przydatny post!

    istanbul (03-04-2015), j-rules (03-04-2015), kingpin (03-04-2015)

  29. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Jak dla mnie Grudziądz , Tarnów i Wrocław mają podobny potencjał , odstaje nieco Rzeszów , ale to nie znaczy , że są skazani na degradację , bo może się okazać , że Hansio wróci do dawnej formy a Jabol odjedzie sezon życia i przedsezonowe dywagacje wezmą w łeb.
    Rzeczywiście jeśli Toruń nadal będzie jechał taki piach to może z czwórki wylecieć , czego przed sezonem nie brałem pod uwagę
    Z trójki drużyn zaznaczonej wytłuszczonym drukiem przeczuwam, że Sparta może najwięcej działać. O UT nie mam najlepszego zdania.
    Najsłabszy wydaje mi się Rzeszów, choć i nie bez szans w walce o utrzymanie.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  30. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    O UT nie mam najlepszego zdania.
    Rozumiem, że to istotna sprawa w kwestii potencjału drużyny...

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi istanbul za jego przydatny post!

    fiolo (04-04-2015)

  32. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Z trójki drużyn zaznaczonej wytłuszczonym drukiem przeczuwam, że Sparta może najwięcej działać. O UT nie mam najlepszego zdania.
    Najsłabszy wydaje mi się Rzeszów, choć i nie bez szans w walce o utrzymanie.

    Ręce opadają
    Nie dyskutujemy tutaj o Twoich gustach i upodobaniach tylko o szansach poszczególnych drużyn

  33. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Co do utrzymania to kluczowa będzie płynność finansowa a nie to jak mocne kadrowo prezentują się te 4 ekipy. Kto nie zbankrutuje to się utrzyma nawet przy marnym wyniku sportowym i ostatnim miejscu w tabeli.

  34. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Takiego sezonu jaki miała rok temu Unia z Małopolski prędko nie powtórzy.
    W tym sezonie się na to nie zanosi. Słabi juniorzy, średni Bjerre, jakiś tam Mroczka (chociaż chwalił się złotymi medalami) i nienajsilniejszy psychicznie Janek Kołodziej. No i brak Kanciarza, a w jego miejsce jakiś tam trenerski nowicjusz.
    Trochę mało, by wygryźć kogoś z czwórki Toruń, Gorzów, Zielona Góra, Leszno.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  35. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    W Tarnowie nikt nie napala się na 1 czwórkę, ale wiemy też, że potencjał na mocne 5 miejsce jest. Jestem niemal przekonany, że 2 drużyny z 4 typowanych do medali polegną w Tarnowie, pewnie bez bonusa, ale zawsze coś

    Martwi bardziej skład uszyty na miarę i kaplica w przypadku kontuzji któregoś z seniorów... no i oczywiście kasa, ale z tego co widzę to Falubaz też ma problemy. Oby nie wygrywali tak wysoko jak my rok temu, bo do lipca nie dojadą
    Ostatnio edytowane przez istanbul ; 04-04-2015 o 13:50

  36. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Panowie czy zważając na aktualną pogodę, naprawde nie dało by się tego odjechac jutro? pytam na luzie bez napinki

  37. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Od środowego popołudnia do wczorajszego popołudnia było słoneczko ale było zimno. Od wczoraj na zmianę grad, słońce, śnieg, słońce, deszcz, słońce. Jednak znając nasz tor, mecz może mógłby się odbyć, jeśli jutro by nie padało. Z decyzji władz byłem niezadowolony, bo uważam, że tego typu decyzje (ze względu na pogodę) należy podejmować, maks. 48 godzin przed rozpoczęciem kolejki. Suma sumarum, na chwilę obecną decyzja Ekstraligi wydaje się być słuszna.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  38. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Dziś na przemian śnieg/deszcz/słońce z przewagą tych dwóch pierwszych. Jutro zapowiadają podobną pogodę, ponadto ma być jeszcze zimniej.
    Nie wiem jak wygląda aktualnie tor, ale patrząc tylko od strony kibiców to chyba jednak dobrze się stało, że mecz został przełożony, bo taka pogoda nie sprzyja spędzaniu 4h na stadionie.

    edit. Drapichrust minimalnie szybciej ale wnioski podobne

  39. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    wzywam do ponownej napinki, bo mecz juz w niedziele.

    ..no wlasnie. Bedzie? Wiem, ze dlugterminowe prognozy sa psu na bude, ale poki co na niedziele przewiduja 3mm deszczu.

    Sklad Unii przemeblowany specjalnie by nakopac PanuOgrodowi
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 13-05-2015 o 14:28
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Można powiedzieć , że naszemu ogrodowi przyda się trochę nawozu z Tarnowa
    Awizowane :

    Unia Tarnów:
    1. Kenneth Bjerre
    2. Artur Mroczka
    3. Leon Madsen
    4. Janusz Kołodziej
    5. Martin Vaculik
    6. Ernest Koza

    MRGARDEN GKM Grudziądz :
    9. Artiom Łaguta
    10. Daniel Jeleniewski
    11. Rafał Okoniewski
    12. Krzysztof Buczkowski
    13. Tomasz Gollob
    14. Mike Trzensiok

    Nasz ogrodnik rozsypie azoty na torze i zdecydowanie wygra . Prognozami bym się nie sugerował. Jeszcze w sobotę w Grudziądzu przewidywano opady w niedzielę do południa , a tymczasem spadło kilka kropel około 19
    Ostatnio edytowane przez KC ; 13-05-2015 o 15:03

  41. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Będę bardzo zdziwiony, jak Tarnów nie zrobi więcej punktów od Gorzowa.

  42. Powrót do góry    #37
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zobaczymy. Drużyny jadą na "podobnych" torach, ale tutaj akurat GKM nie musi dostać takiego "liścia w ryj" na juniorce, jak od Stali - a wręcz odwrotnie. Mimo wszystko Nowak-Trzensiok to lepsza para niż Koza-Dąbrowski.

    Możemy podwoić/wyzerować zakład. Ja mówię, że Tarnów zrobi tyle samo/mniej punktów niż Stal
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 13-05-2015 o 15:49
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Przed GKM dwa bardzo ważne mecze u siebie. Tarnów i Rzeszów tydzień po tygodniu. Przegrana w którymś z tych meczów będzie nas stawiała w bardzo niekorzystnej sytuacji.
    To będzie chyba jeden z nielicznych meczy w tym sezonie w którym juniorzy GKMu zdobędą więcej punktów od swoich rówieśników z drużyny przeciwnej. W Unii przypuszczam, że bardzo dobre zawody pojedzie Mroczka, ale sprawę zawalą im Bjerre i Madsen. Z pewną dozą optymizmu stawiam 51-39, chociaż nie zdziwi mnie jak będzie 46-44 w jedną bądź drugą stronę.

  44. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Tarnów nie wygra żadnego wyjazdu w tym sezonie, więc możecie być spokojni. 48:42 dla was.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  45. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zobaczymy. Drużyny jadą na "podobnych" torach, ale tutaj akurat GKM nie musi dostać takiego "liścia w ryj" na juniorce, jak od Stali - a wręcz odwrotnie. Mimo wszystko Nowak-Trzensiok to lepsza para niż Koza-Dąbrowski.

    Możemy podwoić/wyzerować zakład. Ja mówię, że Tarnów zrobi tyle samo/mniej punktów niż Stal
    Muszę się z tym przespać
    Jest we mnie nutka hazardzisty i ogólnie z przyjemnością, ale najpierw przetrawię możliwości Kenia i Madsena. No i do końca nie wiadomo, co z Kołodziejem, niby czasu miał sporo, ale nic nie słychać

  46. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    26-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    999
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Robimy te 42-43 pkt i zgarniamy bonusa w Tarnowie

    #taktowidze

  47. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, nie wiem skąd te przeświadczenie większości, że Tarnów polegnie w Grudziądzu ? Obie ekipy preferują twarde tory. Jak pokazuje przykład Rzeszowa w Toruniu, ekipa z dwoma solidnymi zawodnikami, może trzymać wynik do samego końca meczu. W Grudziądzu, taki Madsen, Kołodziej, Vaclulik czy nawet Bjerre, mogą pokazać całkiem fajny żużel. Wystarczy, że trzech z w/w czwórki, zaskoczy i wielu się może zdziwić. W każdym bądź razie, jak Tarnów wygra to mnie ten fakt zbytnio nie zdziwi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    istanbul (13-05-2015)

  49. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buszmen

    Przemyślałem temat i nieco asekuracyjnie zaproponuję kompromis.

    1) Unia robi 39 punktów i mniej - flacha dla Ciebie
    2) Unia robi 41 punktów i więcej - flacha dla mnie
    3) Unia robi 40 punktów - flacha wirtualna

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Buszmen (14-05-2015)

  51. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Unia wygra,dwie flachy dla mnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #45
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ok, wprawdzie to nie do końca pokrywa się z tezą "Unia zrobi więcej niż Stal", ale akceptuję
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •