Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Kalendarz 2015 + 2 programy meczowe Trefla Sopot AUKCJA CHARYTATYWNA

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2014
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kalendarz 2015 + 2 programy meczowe Trefla Sopot AUKCJA CHARYTATYWNA

    Witam

    Mam na imię Paweł. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową oraz wodogłowie. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Przepuklina oponowo-rdzeniowa to wrodzona wada kręgosłupa spowodowana niedorozwojem kręgów otaczających delikatną strukturę rdzenia kręgowego. W wyniku uszkodzenia rdzeń kręgowy, ochroniony oponami, uwypukla się na zewnątrz kręgosłupa w postaci worka widocznego na plecach. Ponieważ poniżej miejsca uszkodzenia dochodzi do zaniku funkcji neurologicznych, stan i samodzielność dziecka uzależniony jest od poziomu wady. Przepuklina oponowo-rdzeniowa jest chorobą na dzień dzisiejszy nieuleczalną. Jednak rehabilitacja i różnego rodzaju ćwiczenia mogą mi pomóc w lepszym funkcjonowaniu.

    Więcej o mnie można znaleźć na stronie Fundacji Avalon, której jestem podopiecznym. Link poniżej:

    http://fundacjaavalon.pl/nasi_benefi...wik_pawel.html

    Chciałbym zaprosić użytkowników do licytacji nowego kalendarza na 2015 rok przekazanego mi przez klub TREFL SOPOT. Do kalendarza wylicytować można 2 programy meczowe z meczów, które odbyły się w 2014 roku.

    Aukcja odbywa się na charytatywni.allegro. Aukcja ma charakter charytatywny. Celem aukcji jest zbiórka funduszy na rehabilitację, oraz zakup sprzętu rehabilitacyjno-sportowego.
    Poniżej link do aukcji:

    http://charytatywni.allegro.pl/kalen...czowe-i1306899


    BARDZO PROSZĘ O POMOC.


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    29-10-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jak poszłą licytacja?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •