Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 337

Wątek: Ekstraliga 2015 - typowanie, prognozy, komentarze itp.

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ford Zobacz posta
    zobaczycie, ze tam bedzie jakis dziwny remis albo 44-46 w plecy jesli sytuacja zrobi sie niebezpieczna (np. wygrana gorzowa w toruniu).
    Jak wygramy w Toruniu, to moga sobie ustawiac wszystkie mecze jak chca i i tak to nic nie da (bo w Rzeszowie tez wygramy). Zreszta, wygramy tez w Lesznie, gdzie tor wybitnie pasuje Zmarzlikowi, Iversenowi i Kasprzakowi.

  2. Powrót do góry    #227
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Jak wygramy w Toruniu, to moga sobie ustawiac wszystkie mecze jak chca i i tak to nic nie da (bo w Rzeszowie tez wygramy). Zreszta, wygramy tez w Lesznie, gdzie tor wybitnie pasuje Zmarzlikowi, Iversenowi i Kasprzakowi.
    Aż strach się bać, wygrana za wygraną... Obrona tytułu pewna ( po wygranych w Toruniu, Lesznie, Rzeszowie nic i nikt już nie będzie wyzwaniem )

    Fajnie i pysznie byłoby gdyby ostatnie mecze wciąż były istotne dla układu tabeli, i dla każdej z jadących w nich drużyn:
    Rzeszów - Gorzów, Leszno - Wrocław, Toruń - Tarnów... miodzio!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Buszmen (09-07-2015)

  4. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Jak wygramy w Toruniu, to moga sobie ustawiac wszystkie mecze jak chca i i tak to nic nie da (bo w Rzeszowie tez wygramy). Zreszta, wygramy tez w Lesznie, gdzie tor wybitnie pasuje Zmarzlikowi, Iversenowi i Kasprzakowi.
    Władcamuch, przy tobie to pikuś
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,139
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    mam w pompie ten 'symulator'. Najlepszy pod względem emocji, frekwencji i całej tej sportowo, pozosportowej
    rywalizacji jest układ:

    Toruń
    Leszno
    Gorzów
    Zielona Góra
    No ja tez mam w pompie,ale zrozum,ze sezon na pikniki konczy sie z poczatkiem wrzesnia i w meczach Play-Off organizowanych przez kluby sportowe, nie wszyscy beda czuli sie komfortowo.
    Ward trzezwy, w kevlarze i na motorze a przeciwnik z koszyczkiem,stoliczkiem i parasolka.
    No nie robmy sobie jaj.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #230
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Jak wygramy w Toruniu, to moga sobie ustawiac wszystkie mecze jak chca i i tak to nic nie da (bo w Rzeszowie tez wygramy). Zreszta, wygramy tez w Lesznie, gdzie tor wybitnie pasuje Zmarzlikowi, Iversenowi i Kasprzakowi.
    Ten NaveoN mi się podoba. To jest ekstremalna prognoza, ale w sporcie, tyczy się to również kibiców, trzeba mieć mentalność mistrza, aby mieć szansę na sukces. Jest cała masa pretendentów do najwyższego lauru i wygrać może ten, kto odznaczy się najwièkszą determinacją i uporem. Oczywiście wiem, że dotyczy to sytuacji, w której pretendenci posiadają porównywalną moc i wykluczone są przypadki losowe, ale na to drugie nie mamy wpływu, więc ten aspekt nie odbiera racji głównej tezie.
    Tak, trzeba wygrać wszystko co zostało do wygrania, na początek połknąć Toruń, który z formą aktualnie jest na fali opadającej, a więc skierowanej przeciwnie w stosunku do tej, na której znajduje się Gorzów. Najlepiej za trzy, możliwe. Następnie zgarnąć całą pulę w meczach u siebie z Zieloną Górą i Wrocławiem, co przy dopasowaniu naszych do domowego toru jest rzeczą nie budzącą wątpliwości.
    I wreszcie Leszno. Wydają się mocni i jakieś tam wątpliwości się rodzą, ale przy rozpędzonej Stali... Zawsze dobrze się tam Gorzowiaki czuły i pokazywały pełnię swoich możliwości. Wygrać, wygramy, ale chyba bez bonusa. Nie wiem jakie zdanie ma w tym względzie NaveoN.
    Dobrze, że jest ktoś taki jak NaveoN, bez niego kibic małej wiary, jakim niestety jestem popadłby w panujący na tym forum negatywizm. Potrzebny był mi, jak i każdemu myślę kibicowi Stali solidny zastrzyk optymizmu.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wladcamuch za jego przydatny post!

    rafalsky (09-07-2015)

  8. Powrót do góry    #231
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Dobrze, że jest ktoś taki jak NaveoN, bez niego kibic małej wiary, jakim niestety jestem popadłby w panujący na tym forum negatywizm. Potrzebny był mi, jak i każdemu myślę kibicowi Stali solidny zastrzyk optymizmu.
    Widzę kolego, że dobrze się bawisz na forum.

  9. Powrót do góry    #232
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Generalnie to kibic musi być optymistą!

    Mnie trochę przeszło, medali człek już oklaskał sporo, teraz raczej fajne ściganie chciałby pooglądać, i pogratulować lepszym.

    Swoją drogą ciekawostka. Wiecie kiedy nagrano kultową wręcz dzisiaj "Elitę z Gorzowa"? Otóż przed meczem I rundy DMP 2009 w Lesznie.
    Stal zbudowała wtedy pierwszą od wielu lat ekipę na medal.... i... pokory zabrakło.

    http://rlach.republika.pl/dmp/2009/lego_1.htm




  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale z Gorzowem u siebie, to już nie może ?
    Jakoś w to nie wierzę.
    Prędzej z Lesznem, czego w sumie bym bardzo chciał.
    W końcu sporo łatwiej o dobry wynik z Toruniem, niż z pozostałą dwójką.
    Jak paru nie będzie potrafiło, zawsze się znajdzie jakiś Pieszczek ciągnący

  11. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Jak wygramy w Toruniu, to moga sobie ustawiac wszystkie mecze jak chca i i tak to nic nie da (bo w Rzeszowie tez wygramy). Zreszta, wygramy tez w Lesznie, gdzie tor wybitnie pasuje Zmarzlikowi, Iversenowi i Kasprzakowi.
    To już znamy moralnego mistrza Polski 2015. Widzę szajba konkretna odbija. Póki co to wygraliście u siebie z Grudziądzem, Rzeszowem i Tarnowem. Dobrze, że zostaniecie niedługo sprowadzeni na ziemie. Już to widzę jak Gorzów wygrywa w Toruniu albo Lesznie z Gapińskim, Świderskim i mega mocnym w tym roku Kasprzakiem.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Buszmen (09-07-2015), Dominik (09-07-2015), kingpin (10-07-2015)

  13. Powrót do góry    #235
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,139
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Ten NaveoN mi się podoba. To jest ekstremalna prognoza, ale w sporcie, tyczy się to również kibiców, trzeba mieć mentalność mistrza, aby mieć szansę na sukces. Jest cała masa pretendentów do najwyższego lauru i wygrać może ten, kto odznaczy się najwièkszą determinacją i uporem. Oczywiście wiem, że dotyczy to sytuacji, w której pretendenci posiadają porównywalną moc i wykluczone są przypadki losowe, ale na to drugie nie mamy wpływu, więc ten aspekt nie odbiera racji głównej tezie.
    Tak, trzeba wygrać wszystko co zostało do wygrania, na początek połknąć Toruń, który z formą aktualnie jest na fali opadającej, a więc skierowanej przeciwnie w stosunku do tej, na której znajduje się Gorzów. Najlepiej za trzy, możliwe. Następnie zgarnąć całą pulę w meczach u siebie z Zieloną Górą i Wrocławiem, co przy dopasowaniu naszych do domowego toru jest rzeczą nie budzącą wątpliwości.
    I wreszcie Leszno. Wydają się mocni i jakieś tam wątpliwości się rodzą, ale przy rozpędzonej Stali... Zawsze dobrze się tam Gorzowiaki czuły i pokazywały pełnię swoich możliwości. Wygrać, wygramy, ale chyba bez bonusa. Nie wiem jakie zdanie ma w tym względzie NaveoN.
    Dobrze, że jest ktoś taki jak NaveoN, bez niego kibic małej wiary, jakim niestety jestem popadłby w panujący na tym forum negatywizm. Potrzebny był mi, jak i każdemu myślę kibicowi Stali solidny zastrzyk optymizmu.
    Na poczatku sam sie napinales jak plandeka za Zuku.Pech chcial,ze nie przekladalo sie to na wyniki Stali ale teraz masz juz wsparcie.
    Moze cos z tego bedzie,bo jak wiadomo naukowcy z gorzowskiego uniwersytetu udowodnili,ze istnieje korelacja miedzy wypisywanymi na forum pierdolami a skutecznoscia zawodnikow Staleczki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #236
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na poczatku sam sie napinales jak plandeka za Zuku.Pech chcial,ze nie przekladalo sie to na wyniki Stali ale teraz masz juz wsparcie.
    Moze cos z tego bedzie,bo jak wiadomo naukowcy z gorzowskiego uniwersytetu udowodnili,ze istnieje korelacja miedzy wypisywanymi na forum pierdolami a skutecznoscia zawodnikow Staleczki.
    Czyżbyś nie wiedział, że w Gorzowie nie ma uniwersytetu, tak jak np. w Lesznie bądź Tarnowie?
    Tradycje uniwersyteckie w Toruniu są niezaprzeczalne, ale udział w nich Twój bądź innych mądrali z Torunia przypuszczam, że jest znikomy.
    To tak jakby beneficjent pomocy społecznej z Zielonej był dumny z tego, że jest z Góry, bo Urszula Dudziak się tam urodziła.
    Sorry, Kingpin za ten ton lekko polemiczny, ale ględzenie o gorzowskim uniwersytecie nie przystoi tak wytrawnemu znawcy żużla.

  15. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    ... o wiele bardziej przystoi odrodzona wszechnapinka, mylnie nazywana wiara, po kilku wygranych u siebie z druzynami raczej najslabszymi w elidze.
    Mi to pasuje. Im bardziej sie napinacie tym gorzej wasza paczka jedzie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Powrót do góry    #238
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Każdy kibic ma prawo wierzyć w swój zespół Nawet Zielonogórzanie wierzą, bo w swoich typowaniach umieszczają Falubaz w 1 czwórce, to dlaczego nie Gorzowianie?

  17. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,139
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Czyżbyś nie wiedział, że w Gorzowie nie ma uniwersytetu, tak jak np. w Lesznie bądź Tarnowie?
    Tradycje uniwersyteckie w Toruniu są niezaprzeczalne, ale udział w nich Twój bądź innych mądrali z Torunia przypuszczam, że jest znikomy.
    To tak jakby beneficjent pomocy społecznej z Zielonej był dumny z tego, że jest z Góry, bo Urszula Dudziak się tam urodziła.
    Sorry, Kingpin za ten ton lekko polemiczny, ale ględzenie o gorzowskim uniwersytecie nie przystoi tak wytrawnemu znawcy żużla.

    Przepraszam najmocniej.
    To Oni maja Uniwersytet a Wy tramwaj.
    Teraz juz zapamietam.
    Sorry,ze urazilem.


    Co do udzialow w UMK to masz oczywiscie racje.
    Nie mam zadnych.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Sasza sie polamal... liczcie punkty od nowa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #241
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    A co tu od nowa liczyc? Mozna zamiast 41:49 z Wroclawiem dac 38:52, ale to nie ma znaczenia. Z Tarnowem raczej i tak 2:3 w dwumeczu, chociaz przy 0:5 tez bym sie nie zdziwil. Niestety, jest to dosc niepozadane, bo wtedy Unia bedzie miala troche za duzo punktow (a Falubaz wtedy moze spokojnie do barazu trafic).

  20. Powrót do góry    #242
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie demonizowałbym urazu Saszki w kontekście punktów. O ileż to ten Saszka jest na dziś lepszy od pana Krzycha? Na upartego Falubaz i tak ma czwórkę do walki: Protas, Walas, AJ, Pieszczek(o ile faktycznie będzie już jechał na wysokim poziomie).

  21. Powrót do góry    #243
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    no... wg mnie to jest duza strata, zwlaszcza w meczach w ZG. Bedzie w torbe od Sparty a i moze od Tarnowa
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Falubaz(znając ich atut swojego toru) to mogliby i z Saszką przegrać z Wrockiem czy Tarnowem

  23. Powrót do góry    #245
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie demonizowałbym urazu Saszki w kontekście punktów. O ileż to ten Saszka jest na dziś lepszy od pana Krzycha? Na upartego Falubaz i tak ma czwórkę do walki: Protas, Walas, AJ, Pieszczek(o ile faktycznie będzie już jechał na wysokim poziomie).
    Nie kpij sobie. Loktajev w ZG to jest zawodnik na 8-9 punktów. Jabłoński w tegorocznej formie max na 5, a i nie jestem przekonany czy tyle zdobędzie. Osłabienie spore.
    TeamLindgren

  24. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    zwlaszcza, ze za Z/Z tez ktos musi jezdzic.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #247
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    zwlaszcza, ze za Z/Z tez ktos musi jezdzic.
    Na przyklad Darcy Ward.

  26. Powrót do góry    #248
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Pierwsza czwórka pierwszą czwórką ale najbliższy tydzięń powinien wiele wyjaśnić jeśli chodzi o potencjalnego spadkowicza. Rzeszów jedzie u siebie 2 bardzo trudne mecze, z Falubazem i Apatorem. GKM czeka na Spartę. Możliwe są wszystkie warianty, jeśli Rzeszów oba mecze przegra a GKM wygra ze Spartą to Grudziądz będzie znajdował się w lepszym położeniu, a jak Stal Rz. oba mecze wygra to praktycznie oczekuje wtedy baraży.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  27. Powrót do góry    #249
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ciekawe,czy "przyjaźń"rzeszowsko-zielonogórska"jeszcze istnieje.Czy w potrzebie 1,5 rakowej pomoże "różowy".

  28. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Ciekawe,czy "przyjaźń"rzeszowsko-zielonogórska"jeszcze istnieje.Czy w potrzebie 1,5 rakowej pomoże "różowy".
    Nie ma i nigdy nie było czegoś takiego. Do Rzeszowa jedziemy wygrać mecz. Czy się uda ? Czas pokaże, ale coś mi przeczucie mówi, że mecz będzie na styk
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #251
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Okoliczności się zmieniły, na dziś wygląda to tak:

    RLz2c.jpg

    1. Pierwsza czwórka raczej uformowana: Leszno, Toruń, Wrocław, Zielona Góra. Pytanie o kolejność, ale tutaj raczej pewne 1 miejsce Unii Leszno (w zasadzie tylko kataklizm może to zmienić). I raczej ciężko WTS-owi będzie wyjść ponad 4 miejsce po wczorajszej porażce. Musieliby wygrać w Grudziądzu, oczekując porażki Falubazu w Rzeszowie. Zatem na dziś wszystko wskazuje na półfinały: Leszno - Wrocław i Toruń - Zielona Góra. Założyłem wygraną Unii w Toruniu, która nie musi nastąpić i zamiast 0-2, może być tam 3-0 dla KST, ale to i tak tabeli nie zmieni.

    2. Tarnów i Gorzów w trudnej sytuacji. Wrocław ma "pewne" bonusy na Lesznie, Grudziądzu oraz prawdopodobny bonus z UT i to może im wystarczyć, nawet gdyby nie wygrali w Grudziądzu. Gorzów w zasadzie bez szans. Tylko wygrana w Lesznie ich "ratuje". Wygrana w Rzeszowie i dwa mecze u siebie - nawet z bonusami, będzie za mało. Tarnów też ciężko, bo ponad to co założyłem, to mogą zdobyć bonusy na ZG (to jeszcze w miarę realne, 40/60), Toruniu (mało realne), Wrocławiu (40/60). No powiedzmy, że bonus w meczu z ZG/Toruniu + bezpośrednio na Wrocławiu, przy porażce Wrocławia w Grudziądzu - to im da awans do PO. Ale brzmi to mało realnie, bo Tarnów poza swoim obiektem, nie licząc "przyjaznego" w Grudziądzu, nie jest za mocny. A i wygrać 53-37 z WTS, gdzie wynik przytrzymają Tai i Janowski - też nie będzie łatwo. Do tego brak juniorki i jeszcze kontuzja Kozy.

    3. W strefie spadkowej może być ciekawiej niż się zanosiło. Grudziądz ma dwa mecze u siebie, które są do wygrania: Wrocław i Toruń, Rzeszów ma "pewne" zwycięstwo z GKM u siebie, ale jeżeli GKM wygra choć jeden z w/w meczów - to będzie mało i Stal będzie musiała wygrać co najmniej jeden mecz z Zieloną Górą/Toruniem/Gorzowem. Z tych meczów dwa mogą być takie "krzywe". Przedostatnia kolejka GKM z KST i ostatnia Rzeszów z Gorzowem. Tam goście, będą już raczej mniej zmotywowani. Gollob jeździ lepiej, niż na etapie meczu z Rzeszowem, gdzie toczył ciężkie boje z Ljungiem - więc nie będzie łatwo w Grudziądzu, ani WTS, ani KST, choć jakbym miał szukać faworytów, to w obu meczach, jednak minimalnie goście.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-07-2015 o 15:40

  30. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Ciekawostka. Co oznaczają te liczby?

    PGE Stal Rzeszów 24
    MRGARDEN GKM Grudziądz 18
    KS Toruń 15
    Betard Sparta Wrocław 14
    Fogo Unia Leszno 13
    MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 11
    SPAR Falubaz Zielona Góra 11
    Unia Tarnów 7

  31. Powrót do góry    #253
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jakaś wskazówka? Łączna liczba rezerw w meczach?

  32. Powrót do góry    #254
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Biorąc pod uwagę obecność Kildemanda w składzie Rzeszowa powiedziałbym że to łączna liczba wykluczeń

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jarro za jego przydatny post!

    Robi (20-07-2015)

  34. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    laczna ilosc zdarzen losowych d,u,w,t

    Rzeszow ma Kildemanda i Lamparta to lideruje Tarnow tylko 7...

    Poz. Zawodnik d u w t suma
    1 Peter Kildemand 1 0 6 0 7
    2 Dawid Lampart 0 1 4 0 5
    3 Karol Baran 0 0 3 2 5
    4 Grigorij Łaguta 1 0 2 1 4
    5 Krystian Pieszczek 0 0 1 3 4
    6 Emil Sajfutdinow 3 0 1 0 4
    7 Artiom Łaguta 3 0 0 1 4
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 20-07-2015 o 21:12

  35. Powrót do góry    #256
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Buszu, generlanie zgadzam sie z twoja analiza. Jednak jesli Unia Tarnow chce byc w PO to musi ograc Falubaz. I to jest wg mnie jedyne mozliwe wyjscie, jedyne ktore mozna w jakims stopniu nazwac prawdopodobnym.
    bez zadnej napinki napisze, ze ostatnimi czasy tor w ZG w miare Jaskolkom lezy. Wiadomo, maja tam teraz zelazne pluca czyli Protasa w super formie i swietnego, glodnego jazdy Darka, ale.... druga linia wcale mnie nie przekonuje. Chlopaki z Tarnowa potrafia sie przelozyc i byc szybkimi na starcie i trasie. Jedynie ten brak juniorow.... No, ale ostatecznie nie wiadomo co z Koza.
    Uwazam, ze Tarnow moze tam powalczyc tak samo jak Sparta, a tej przeciez wcale wiele nie braklo.

    Bonusy na ZG i Wrocku nic nam nie dadza, bonus na Toruniu nieosiagalny, wiec bez nadprogramowych punktow z wyjazdu "tylko" spokojne utrzymanie.
    Ale na porazke nie ma co tej ekipy skazywac. Moze akurat zaskocza wtedy gdy trzeba, wzorem Leszna 2014?

    DMP bez zmian Leszno, a w finale wg mnie zabraknie Falubazu...

    Co do walki o utrzymanie.... Jesli wszystko bedzie po sportowemu to jednak GKM spadek. Co prawda Rzeszow nie ma za bardzo kim straszyc, no ale tam sa zaprawieni w bojach spece od toru, w razie czego sie skartofli na tyle by komisarz nie plakal i jazda.

    Robi, to Tarnow ma tyle ile sam Kildemand
    Co za gosc
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 20-07-2015 o 21:25
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,139
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Nawet bonus na Falubazie rzeczywiscie moze nic Wam nie dac jesli jutro wygraja w Rzeszowie.
    Ogolnie to mecze tam beda kluczowe dla ukladu tabeli.
    Kto tam wygra,raczej moze byc pewny PO.
    Mam tu na mysli Falubaz i Torun a wtedy zostaje juz tylko jedno wolne miejsce,ktore raczej zajmie Wroclaw.

    Podbijam temat z watku meczowego Rzeszow - Zielona Gora.

    Specjalnie dla Mariusza symulacja w ktorej po wczorajszym remisie Falubaz moze wszystko ,nawet przegrac z GKM-em u siebie aby wybrac sobie przeciwnika w PO.

    Buszmen ocen,czy wyniki sa az tak bardzo naciagane.

    krqTF2.jpg

    Tutaj punkty ktore moim zdaniem druzyny zgarna do konca RZ.
    Odrazu zaznaczam aby uniknac durnych pytan ze strony Maria,ze
    nie bralem pod uwage defektow,kontuzji , blednych decyzji sedziego i
    zbyt szybkiego wyprowadzenia motocykla z zielonogorskiego parkingu przez Vaculika.

    zpNnQ.jpg
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-07-2015 o 06:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #258
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Pojedyncze wyniki nie są naciągane. Ale Tarnów musi zgarnąć 3 bonusy, z których każdy to około (35-50%) szans. Licząc, że średnio jest to 40% (wg mnie to jest nawet mniej) na mecz, to wychodzi około 6% szans na komplet 3 bonusów. Po prostu ciężko zakładać, że wszystko ułoży się pod Tarnów.
    Coś może się skończyć nawet remisem w dwumeczu (bez bonusów) i to też nie wystarczy.

    Moim zdaniem, transfer Warda uratował Falubaz, który bez tego ruchu - byłby poza PO, jak wcześniej przewidywałem. Byłyby dwie porażki, może nawet bez bonusa za mecz z WTS i bardzo ciężka sytuacja.

    +14 z Falubazem i +16 z Wrocławiem dla UT u siebie to jednak dużo. Mają atut, ale nie mają kompletnie juniorów i to nie jest 2014. Zobacz, wygrali z Gorzowem +10, z nami +10, z Grudziądzem +20. Obie drużyny będą miały RT itp i raczej tak wysoko zlać się nie dadzą. Nie widzę tego.

    Teoretycznie najprostsza droga dla Tarnowa to: bonus z WTS i porażka WTS w Grudziądzu + utrata bonusa w Gorzowie (to akurat prawdopodobne). Wtedy Unia wyprzedzi Wrocławian. Jakiego scenariusza by nie rozpatrywać (nie licząc tego niżej), warunkiem sine qua non dla dalszych szans UT na PO, jest zdobycie bonusa z WTS.

    No ewentualnie, wiadomo: wygrana w Zielonej Górze. To by wywróciło przewidywania i sporo namieszało Ale jest to jednak mało prawdopodobne.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-07-2015 o 14:15

  38. Powrót do góry    #259
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Sytuacja się nieco zmieniła (odebranie bonusu Falubazowi) i teraz pojawia się nowa opcja dla Unii Tarnów:

    3 punkty w dwumeczu z Falubazem + bonus w meczach: Toruń/Wrocław. To wygląda dużo bardziej prawdopodobnie, ale warunek sine qua non = bonus na Falubazie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #260
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Sytuacja się nieco zmieniła (odebranie bonusu Falubazowi) i teraz pojawia się nowa opcja dla Unii Tarnów:

    3 punkty w dwumeczu z Falubazem + bonus w meczach: Toruń/Wrocław. To wygląda dużo bardziej prawdopodobnie, ale warunek sine qua non = bonus na Falubazie.
    Przecież w Tarnowie leżą i kwiczą. Nie chce mi się szukać, ale Ward tam ma pewnie średnią biegową około 1,0. Zawalał nam każdy mecz na tym torze.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  40. Powrót do góry    #261
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale ostatni występ w IMME był jednak wyborny i to może być początek odwrócenia trendu.
    Pamiętaj też, że Tarnów mimo wszystko czysto kadrowo nie jest w tym roku tak silny, no i brak juniorki (zobaczymy co z Kozą).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #262
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale ostatni występ w IMME był jednak wyborny i to może być początek odwrócenia trendu.
    Pamiętam, że tor wówczas też nie był zwyczajowy tarnowski, bo miała na nim miejsce walka po pierwszym łuku
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  42. Powrót do góry    #263
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    ja jakos w ten tarnow nie wierze. wcale nie jestem przekonany czy zrobia bonusa z zg czy wroclawiem. z toruniem nie zrobia na pewno. w tym roku to mocno srednia ekipa i wcale jakos wielce nie wymiata na swoim torze, jedynie grudziadz nie zrobil tam 40, ale jak grudziadz na wyjazdach jezdzi to kazdy wie.

    moim zdaniem czworka pozostanie jednak taka jak teraz, kwestia tylko kto z kim. falubaz zrobi wszystko zeby uniknac leszna i trafic na torun z oczywistych wzgledow. leszno wolaloby jechac z zg niz z wrockiem, ale z drugiej strony sparta jak dla mnie w czestochowie nawet w polowie nie bedzie miala takiego atutu jak na olimpijskim. jakby baron toru nie zrobil to jednak zupelnie inna charakterystyka i geometria toru.

    btw gdyby dla myszy zrobilo sie w jakis sposob niebezpiecznie to obawiam sie ze stanie sie to co juz tutaj napisalem w tym watku, ze falubaz wygra w lesznie. uklady (czy tez "drobne pomoce") w trojkacie leszno - zielona gora - rzeszow sa wszystkim znane i w historii siegaja do pamietnego sezonu 1984.

    rzecz jasna niczego tutaj nie zarzucam, bo nikt nie jest czysty i takie same uklady czesto bywaly miedzy wroclawiem i toruniem czy toruniem i bydgoszcza. taki to juz sport.
    Ostatnio edytowane przez Ford ; 24-07-2015 o 21:46

  43. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ford Zobacz posta
    ja jakos w ten tarnow nie wierze. wcale nie jestem przekonany czy zrobia bonusa z zg czy wroclawiem. z toruniem nie zrobia na pewno. w tym roku to mocno srednia ekipa i wcale jakos wielce nie wymiata na swoim torze, jedynie grudziadz nie zrobil tam 40, ale jak grudziadz na wyjazdach jezdzi to kazdy wie.

    moim zdaniem czworka pozostanie jednak taka jak teraz, kwestia tylko kto z kim. falubaz zrobi wszystko zeby uniknac leszna i trafic na torun z oczywistych wzgledow. leszno wolaloby jechac z zg niz z wrockiem, ale z drugiej strony sparta jak dla mnie w czestochowie nawet w polowie nie bedzie miala takiego atutu jak na olimpijskim. jakby baron toru nie zrobil to jednak zupelnie inna charakterystyka i geometria toru.

    btw gdyby dla myszy zrobilo sie w jakis sposob niebezpiecznie to obawiam sie ze stanie sie to co juz tutaj napisalem w tym watku, ze falubaz wygra w lesznie. uklady (czy tez "drobne pomoce") w trojkacie leszno - zielona gora - rzeszow sa wszystkim znane i w historii siegaja do pamietnego sezonu 1984.

    rzecz jasna niczego tutaj nie zarzucam, bo nikt nie jest czysty i takie same uklady czesto bywaly miedzy wroclawiem i toruniem czy toruniem i bydgoszcza. taki to juz sport.
    Generalnie zgoda. Ja bym brał pod uwagę jeszcze to że Toruń może chcieć uniknąć półfinału z Falubazem bo to dla nich mniej wygodny rywal niż Unia. Dlatego wcale mnie nie zdziwi jak się Toruń będzie wolał umiejscowić na 4 miejscu i jechać półfinał z wygodniejszym rywalem.

  44. Powrót do góry    #265
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Generalnie zgoda. Ja bym brał pod uwagę jeszcze to że Toruń może chcieć uniknąć półfinału z Falubazem bo to dla nich mniej wygodny rywal niż Unia. Dlatego wcale mnie nie zdziwi jak się Toruń będzie wolał umiejscowić na 4 miejscu i jechać półfinał z wygodniejszym rywalem.
    Toruń powinien celować na Wrocław, ale nie wiem czy to jest jeszcze możliwe.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  45. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Toruń powinien celować na Wrocław, ale nie wiem czy to jest jeszcze możliwe.
    To zależy od Wrocławia ale bardzo mało prawdopodobne. Na nich to każdy chciałby trafić. Częstochowa kusi, ale coś mi się zdaje, że Baron i tak super tor jak częstochowski ********* dokumentnie i wcale nie będzie fajnego ścigania.

  46. Powrót do góry    #267
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Ja myślę, że jak wjedziemy do PO to jeszcze Cieślak będzie nam pomagać robić tor w Częstochowie - w zależności od układu kalendarza I ligi. Już rok temu najlepszy mecz w sezonie (zwycięstwo z Falubazem) odjechaliśmy na torze spod ręki Łysego, ewidentnie ma chłop sentyment.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To zależy od Wrocławia ale bardzo mało prawdopodobne. Na nich to każdy chciałby trafić. Częstochowa kusi, ale coś mi się zdaje, że Baron i tak super tor jak częstochowski ********* dokumentnie i wcale nie będzie fajnego ścigania.
    My jednak wolimy ZG niż Wrocław Żaden wyjazdowy tor nam nie pasuje jak ten w Zielonej Górze
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    My jednak wolimy ZG niż Wrocław Żaden wyjazdowy tor nam nie pasuje jak ten w Zielonej Górze
    No i nikt tak nie zapełnia Smoka kibicami jak Falubaz

  49. Powrót do góry    #270
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    tydzien temu wydawalo sie, ze jest wszystko jasne, a dzisiaj znowu sie to zamotalo. ma ktos nerwy zeby znowu to przeanalizowac ? chociaz w sumie jak padaja takie niespodzianki co tydzien to nie wiem czy ma to sens. sportowefakty to juz chyba z 15 analiz w tym sezonie natrzepaly. na ta chwile chyba tarnow sobie dal play off o ile nie dadza gdzies dupy w stylu przegrana z wrockiem lub myszolandem u siebie.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •