Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 337

Wątek: Ekstraliga 2015 - typowanie, prognozy, komentarze itp.

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Fusoligia branie w najlepsze. Co my tu mamy.
    Leszno, typowane do złota (zwłaszcza przez obskich). Analizuję zeszłoroczne starty Jonassona, no i szału nie ma, zarazem kilka przebłysków. Chyba, że jak określa Chomski był niedoinwestowany. Problemem może być debiut w SGP i potraktowanie tego priorytetowo. Chłopak jak widać nie lubi zmieniać barw, więc jest szansa że się przyłoży i zostańie na lata.
    Emil który jest zawodnikiem raczej swojego toru (w/g statystyk)
    Tobiasz, któremu przed finałami posypały się jedyny dobry silnik.
    Przemek, znów po operacji (ile można się operować, gorzej niż stary). Znów nie przejdzie cyklu przygotowawczego, a w zeszłym roku po 5 kolejkach siadł.
    Już bezzębny Nicki, też po operacji. Trudno wyczyć czy się jeszcze wzniesie w lidze.
    Ciężkoto nazwać Unię faworytem, a co dopiero Dream-teamem. Czysto personalnie, są mocniejsi, ale tu dochodzi, ważniejsze czynnik niż dojście Emila i Jonassona razem wziętych, coś co wykrzesało z każdego zawodnika w Lesznie motywację i 20% lepsze wyniki. Coś co jest niczym konto w Szwajcarii dla Walaska, tym kimś jest Sqra.
    Postrzegam Unię jako taką dynamiczną formę, która może rozwinąć się w różnych kierunkach i to jest piękne. Wolałbym skromniej i dla mnie taniej.
    Zielona emerycka
    Dowhan powrócił do swej polityki zakupowej, ale team spiritu nie kupi i tutaj będzie zazdrosny spoglądanie zza miedzy.
    Hampel, może odpalić, ale nie w stylu sprzed klku lat. Walas i Protaś będą nawet na 2,1-2,2. Jonasson zapowiada apo raz wtórny powrót do czolłówki, chociaż końcówkę sezonu miał przednią.
    I teraz co Dudkiem i w jakiej dyspozycji wróci i czy na play-off'y?
    Czy Pieszczek też był niedoinwestowany analogicznie do Jonassona?
    Co z polskością Loktajewa. Mm nadzieję, że chodzi o to , iż mimo lobbingu wszechmogącego (tfu) senatora, nawet PO nie może sobie pozwolić na prorosyjskie sympatie wyrażane w takim geście, hihi.
    Dużo niewiadomych. Bałem się że zgarnął jeszcze w zachłanności Grega. Statystyczny faworyt.
    Gorzów
    Wszystko zależy od tego w jakiej dyspozycji powróci Iversen.
    Kasper utrzyma formę. Zmarzlikowi nikt nie odważy się sprawdzić przelitrażowanych silników. Zagar pojedzie swoje.
    Takie 4 armaty są silniejsze od seniorki Zielonej i całokształtem (czyli ze wspomagaczami -Cyfer, Soundstrome, Gapa i Świder) od Leszna.
    Toruń
    Podobnie niczym Zielona, nie jest klarowna przez niepewność co do Warda i jakości jego powrotu, tak jak u Dudka, chyba że wystartuje od pczątku (jaja sobie robią w FIMie). Chociaż kto wie, może Doyle będzie efektywniejszy punktowo, od "promilisty", a może wygryzie Holdera. Chrispy mówił o blokadzie, czy głowa jest już czysta. Na ile Gomólski się wkomponuje, można będzie śledzić analogicznie przejście do seniorki Kacpera i Tobiasza.
    Łaguta spokojnie zastąpi Emila, zbyt zależy mu na kasie by nie przywozić dwucyfrówek.
    Miedziak będzie blazerem.
    Dobra juniorka, drużyna ma potencjał. Co z tego wykombinuje Gajewski.
    Wrocek.
    Jakby wziął jeszcze Kildemanda lub Hancocka byliby na medal, gdyby pozostali z zeszłorocznym składem, byłaby degradacja. Baron jest ważniejszy niż przyjście Jensena. Tutaj może się pojawić kwestia niedoinwestowania młodego Duna, podobnie jak causa Gdańskich zawodników. Dochodzą solidni juniorzy.
    Tarnów
    Zapowiadali się na mocniejszych, ale i tak z Kozą są w miarę kompletni. Czy Vacul utrzyma dyspozycję bez Cieślaka. Jak odnajdzie się Bjerre, bo Madsen i Koldi zrobią swoje. No i Moczka, który w Gdańsku coś znaczył, ale ten tor. Seniorka jest mocna, ale nie wierzę w utrzymanie toru w takich ryzach jak u Polewaczkowego.
    Rzeszów ma fatalnych Polaków, prócz Czaji na juniorce. Natomiast konkurencja w strianierich aż zadziwia. Greg trochę już odpuści na rzecz SGP, podobnie Pająk. Czy Larsen i Ljung nadają się na Ekstraligę? W comeback Andersena nie wierzę. Drużyna własnego toru. Chyba najbliżsi bycianqutsiderem.
    Grudziądz
    Brakuje mi Madsena i byłby spokój. Brak też juniorki. Techniczny tor będzie dużym pomocnikiem.
    Czy ktoś wie, czy Gollob na serio wchodzi w sezon? Pavlic może wystrzelić. O Łagutę jestem spokojny. Buczek będzie walczył jak lew, ale czy to wystarczy. Jest jeszcze Okoń, ale też są najsłabsi juniorzy. Taka dygresja Pamiętam ten niedoszły mecz z 96-tego o awans. 27 autobusów ż Leszna zostało zatrzymanych na rogatkach miasta. takiej akcji teraz nie będzie.
    Powodzenia, trzymam kciuki za drużynę i jest szansa na baraże. Szkoda tylko, że nie ma Kościucha.

    Reasumując.
    Tor. Największy handy-cup toru będzie miał absolutnie Toruń (czy Emil uszczknie coś unistom z arkanów set-up'u toruńskiego). W tym kontekście zyskuje jeszcze Gorzów.
    Zielona i Leszno z potencjalnie czołowych ekip nie ma takiego atut. Chociaż z wyjątkiem Pitra i Jonassona reszta jest zdecydowanie "domowa".
    Powroty. Dudek i Ward mogą wrócić na play-off'y, a to będzie za późno na formę.
    Rehabilitanci. Przemek i Nicki nie wejdą tymalnie w sezon.
    Juniorzy. Toruń może brylować. Chyba, że zaskoczy Smektała, lub obywatelstwo dostanie Loktajew
    Rezerwowi. Tutaj błyszczy Unia (również na juniorce), Gorzów, Toruń i Rzeszów.
    Menago. Znów Unia lideruje. Gajewski będzie dla Krzyżaków nie lichym wżmocnieniem. Baron też jest klasą.
    Tłumiki. Byłyby ważnym czynnikiem, no ale nie wejdą.

    Ile aspektów. Ja się nie podejmuję typowania. Za dużo zmiennych, a największym X'em będzie forma zawodników i brak kłopotów sprzętowych. Statystycznie Zielona, ale jak wiemy na szczęście papier nie wygrywa.


    kingpin
    Co do odcinania kuponów na najefektywniejszego kosiarza, absolutnie pierwszy w/g lekarzy jest Miedziak.

    Tak przy okazji ma ktoś link do statystyk ze Elitserien?
    (EDIT STYLE i parę dopisków)
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 26-12-2014 o 12:01

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    230
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    albo tu: http://www.svemo.se/sv/Grenar/Speedw.../Rankinglista/

    ale Szwedzi nie liczą tam bonusów O_o

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,097
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Przecież ty konsumencie klaskałeś Bożyszczu Bydgoszczy.Tyle w Temacie.
    Gollobowi klaskalem bez wzgledu na barwy ktore reprezentowal.
    Ze szczeniackich uprzedzen wyroslem jak przestalem byc szczeniakiem.To jak widac jeszcze przed toba.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-12-2014 o 09:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik Awatar The Warrior
    Dołączył
    28-11-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gollobowi klaskalem bez wzgledu na barwy ktore reprezentowal.
    Ze szczeniackich uprzedzen wyroslem jak przestalem byc szczeniakiem.To jak widac jeszcze przed toba.
    Doskonale widać po wpisach jak wyrosles ....matkosci. Sparta mistrz to juz w ogóle dno i metr mulu. Buszmen ma swój specyficzny Swiat wiedza często nie poparta odpowiednimi argumentami. Zdrowych po świętach KST Torun

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez The Warrior Zobacz posta
    Doskonale widać po wpisach jak wyrosles ....matkosci. Sparta mistrz to juz w ogóle dno i metr mulu. Buszmen ma swój specyficzny Swiat wiedza często nie poparta odpowiednimi argumentami. Zdrowych po świętach KST Torun
    że tak zacytuję klasyka..."Kim ty jesteś, pajacu?"
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    że tak zacytuję klasyka..."Kim ty jesteś, pajacu?"
    Właśnie o takim burackim zachowaniu napisał "pajacu"...

    A jak już się bierzesz za cytowane Polskich komedii to Rób to chociaż poprawnie.

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,055
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    1.Leszno
    2.Zielona Góra
    3.Toruń
    4.Wrocław
    5.Gorzów
    6.Grudziądz
    7.Tarnów
    8.Rzeszów

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    no i co z tego masz ze go "nakrywa"? osobista satysfakcje? bedzie nakrywac Nickiego. Ward skonczy kariere z moze jednym medalem ale bedziesz mial satysfakcje ze go "nakryl". to juz ustalilismy tylko co dalej? bo ja pozniej widze tylko wielki kanion... bo jak narazie to ten wielki IMS z tego roku (tylko ze go wykluczyli) to daleko w lesie gdzie go KOza na dystansie robi.

    Robi ile ty masz lat ? współczuję choremu fanatyzmowi. Ale kiedyś przejdzie i tobie a wtedy zaczniesz dostrzegać rzeczy oczywiste pozbawione rózowo duńskich okularów.

    Ward ma 23 lata tak ? zostało mu jakieś około dwadzieścia lat jazdy na żużlu. Żużlowo potrafi wszystko. Mentalnie przestał już być dzieckiem i ta sytuacja z zawieszeniem to najlepsza rzecz jaka mogła mu się przytrafić.

    I piszesz że Ward zostanie z jednym medalem ? On tych medali zdobędzie naście w IMŚ o ile zdrowie mu pozwoli bo taki talent rodzi się dla danej dyscypliny raz na pięćdziesiąt lat.

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,601
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    to cytuj chlopie cytuj:
    1. IVERSEN NIE ZROBI 2,0
    2. HAMPEL ZROBI KOSMOS POWYZEJ 2,5
    3. NICKI IMS 2015
    4. HANCOCK LEDWO LEDWO 2,0 W RZESZOWIE W POŁOWIE MECZÓW
    5. GOLLOB BLAMAŻ NA SGP

    :
    Ciebie nie bede cytowal bezwstydniku bo Ty i Nicki to jak Mariusz i Falubaz
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #145
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    http://www.zuzelstat.pl/liga/elitserien/2014

    SF - niepełne, strona SVEMO - bez bonusów, co ogólnie byłoby może nie najgłupsze, ale jednak mocno faworyzuje Nickiego, który jeździł w drużynie ogórków, a Hancock i Ward jechali w co drugim biegu w parze, podobnie Tai w każdym biegu z mocarzem.

    Tai był w tym roku zdecydowanie najlepszym zawodnikiem tej ligi. Średnia tego nie odda, dlatego średnia jest dla laika
    Nicki ładnie pojechał, jak Piraterna przyjechała zrobić sobie rzeź z jego śmiesznej drużyny Luxo Stars.

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Fajna strona Buszmen, nie znałem jej. Niestety też jest niepełna. W Elitserien brakuje zawodników, którzy w trakcie sezonu podołączali do swoich zespołów m.in. Przedpełskiego, Janowskiego, Doyle'a, Pawlickich, Nichollsa czy Zagara.

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Robi ile ty masz lat ? współczuję choremu fanatyzmowi. Ale kiedyś przejdzie i tobie a wtedy zaczniesz dostrzegać rzeczy oczywiste pozbawione rózowo duńskich okularów.
    hmm widocznie lubie sie nabijac fanatyzm to byl w latach 2007-2008 ale jesli ktos robil takie wyniki to nie dziwne. jakie oczywiste? to ze Ward lepiej jezdzi na zuzlu od Pedersena? przeciez to ja wiem. lepiej panuje nad motocyklem? przeciez to ja wiem. ze jest niewyparzonym szczeniakeim? to tez...
    I piszesz że Ward zostanie z jednym medalem ? On tych medali zdobędzie naście w IMŚ o ile zdrowie mu pozwoli
    mowie jakby zostal z jednym medalem, bo gdyby tak bylo to co mu z tego nakrywania wszystkich jak nic nie osignal jakby...
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ciebie nie bede cytowal bezwstydniku bo Ty i Nicki to jak Mariusz i Falubaz
    no ale bedziecie cytowac jak po kolei beda sie ppotwierdzac moje slowa
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 26-12-2014 o 13:45

  13. Powrót do góry    #148
    Początkujący
    Dołączył
    28-12-2014
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja bym chcial taki transfer ale z powrotem do telewizji Anita Mazur, nawet ktos fanpage jej zalozyl na fejsbuku

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Nie wiem na jakiej podstawie twierdzicie, że Falubaz i Leszno są takie mocne? Poniżej zrobiłem prostą analizę na podstawie zeszłorocznych średnich z której wynika, że zdecydowanie mocniejszy jest Toruń i Gorzów. Zresztą moje wyliczenia potwierdza post Robiego - pierwszy w tym wątku. Tam też Toruń jest przed Gorzowem. A dopiero potem Leszno i Falubaz.

    Niektórzy zapominają, że Toruń ma dwóch ciekawych juniorów, Gorzów w sumie też, choć Cyfer prezentował się w tym roku w lidze slabiej niż Fajfer, ale ciągle pozostają mu dwa lata startów.

    Moja analiza to na pewno pewne uproszczenie, ale nawet taka uproszczona analiza pokazuje, że wskazywanie, że Leszno, czy Falubaz wszystkim odjadą to jest nieporozumienie. W tym roku nie ma żadnych dream teamów i każdy z czołowej czwórki może zrobić złoto. Moja analiza nie miała na celu pokazania, że Toruń, czy Gorzów są faworytami. Miała raczej uświadomić niektórym, którzy tak wierzą w Leszno, czy ZG, że liczby nie potwierdzają przewagi Leszna czy Falubazu.

    Jak powstała analiza - otóż na podstawie zeszłorocznej średniej uporządkowałem zawodników czterech czołowych drużyn. Nie dzieliłem ich na juniorów i seniorów, tylko wszystkich wrzuciłem do jednego kotła. Następnie biorąc pod uwagę średnie z poprzedniego sezonu posortowałem liderów od najmocniejszego do najsłabszego. Następnie drugiego zawodnika w każdej drużynie posortowałem od najlepszego do najsłabszego i tak do siódmego zawodnika. Najlepszemu liderowi przyznawałem 3 pkt., drugiemu w klasyfikacji liderów 2 pkt., a najsłabszemu liderowi 0 pkt. To samo z drugimi zawodnikami.

    Mimo, że G. Łaguta nie został sklasyfikowany, to jednak odjechał pięć meczów, więc przyjąłem jego średnią z tych pięciu meczów. Natomiast średnią Doyla wziąłem z ligi szwedzkiej - 1,769. Uważam, że to i tak dość dużo, bowiem przykładowo Okoniewski, który w I lidze miał podobną średnią do Doyla w zeszłym roku w Ekstralidze wykręcił 1,6.

    Wiadomo, że analiza zawiera uproszczenia - bowiem przykładowo taki Smektała pewnie poprawi swoją średnią. Ale równie dobrze to samo można napisać o Fajferze, Przedpełskim, Pieszczku, czy Cyferze - skoro są młodzi, to pewnie każdy powinien poprawić średnią? Moja analiza nie bierze tego pod uwagę, bowiem musiałbym kierować się prywatnymi sympatiami, czy antypatiami. Kierując się wiekiem musiałbym odejmować również punkty za wiek najstarszym zawodnikom. Nie robiłem tego, uznałem bowiem, że klasę zawodnika potwierdza jego średnia z ostatniego sezonu.

    Opcja z Wardem i Dudkiem

    Liderzy:
    1. Łaguta (Toruń) 2. KK (Gorzów) 3. Emil (Leszno) 4. Hampel (ZG)

    Zawodnicy z drugą średnią:

    1. Ward (Toruń) 2. PUK (Gorzów) 3. Protas (ZG) 4. Pedersen (Leszno)

    Zawodnicy z trzecią średnią:

    1. Zmarzlik (Gorzów) 2. Dudek (ZG) 3. Piotr Pawlicki (Leszno) 4. Holder (Toruń)

    Zawodnicy z czwartą średnią:

    1. Jonson (ZG) 2. Zagar (Gorzów) 3. Miedziński (Toruń) 4. Musielak (Leszno)

    Zawodnicy z piątą średnią:

    1. Walasek (ZG) 2. Przedpełski (Toruń) 3. THJ (Leszno) 4. Świder

    Zawodnicy z szóstą średnią:

    1. Gomólski (Toruń) 2. Zengota (Leszno) 3. Sunstroem (Gorzów) 4. Pieszczek (ZG)

    Zawodnicy z siódmą średnią:

    1. Fajfer (Toruń) 2. Cyfer (Gorzów) 3. Strzelec (ZG) 4. Smektała (Leszno)


    Toruń 3+3+0+1+2+3+3 = 15 pkt.
    Gorzów 2+2+3+2+0+1+2 = 12 pkt.
    Leszno 1+0+1+0+1+2+0 = 5 pkt.
    ZG 0+1+2+3+3+0+1 = 10 pkt.



    Bez Warda i Dudka

    Liderzy:
    1. Łaguta (Toruń) 2. KK (Gorzów) 3. Emil (Leszno) 4. Hampel (ZG)

    Zawodnicy z drugą średnią:

    1. PUK (Gorzów) 2. Protas (ZG) 3. Pedersen (Leszno) 4. Holder (Toruń)

    Zawodnicy z trzecią średnią:

    1. Zmarzlik (Gorzów) 2. Piotr Pawlicki (Leszno) 3. Jonson (ZG) 4. Miedziński (Toruń)

    Zawodnicy z czwartą średnią:

    1. Zagar (Gorzów) 2. Walasek (ZG) 3. Przedpełski (Toruń) 4. Musielak (Leszno)

    Zawodnicy z piątą średnią:

    1. Doyle (Toruń) 2. THJ (Leszno) 3. Loktajew (ZG) 4. Świder (Gorzów)

    Zawodnicy z szóstą średnią:

    1. Gomólski (Toruń) 2. Zengota (Leszno) 3. Sunstroem (Gorzów) 4. Pieszczek (ZG)

    Zawodnicy z siódmą średnią:

    1. Fajfer (Toruń) 2. Cyfer (Gorzów) 3. Strzelec (ZG) 4. Smektała (Leszno)

    Toruń 3+0+0+1+3+3+3 = 13 pkt.
    Gorzów 2+3+3+3+0+1+2 = 14 pkt.
    Leszno 1+1+2+0+2+2+0 = 8 pkt.
    ZG 0+2+1+2+1+0+1 = 7 pkt.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 28-12-2014 o 17:17

  15. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    yarek3

    Jak powstała analiza - otóż na podstawie zeszłorocznej średniej uporządkowałem zawodników czterech czołowych drużyn. Nie dzieliłem ich na juniorów i seniorów, tylko wszystkich wrzuciłem do jednego kotła. Następnie biorąc pod uwagę średnie z poprzedniego sezonu posortowałem liderów od najmocniejszego do najsłabszego. Następnie drugiego zawodnika w każdej drużynie posortowałem od najlepszego do najsłabszego i tak do siódmego zawodnika. Najlepszemu liderowi przyznawałem 3 pkt., drugiemu w klasyfikacji liderów 2 pkt., a najsłabszemu liderowi 0 pkt. To samo z drugimi zawodnikami.

    Mimo, że G. Łaguta nie został sklasyfikowany, to jednak odjechał pięć meczów, więc przyjąłem jego średnią z tych pięciu meczów. Natomiast średnią Doyla wziąłem z ligi szwedzkiej - 1,769. Uważam, że to i tak dość dużo, bowiem przykładowo Okoniewski, który w I lidze miał podobną średnią do Doyla w zeszłym roku w Ekstralidze wykręcił 1,6.
    Przecież to żadna analiza. Średnie zawodników tutaj kompletnie o niczym nie świadczą. Bo, albo niektórzy zawodnicy jechali tyle co kot napłakał (Dudek, Ward,Walas, Łaguta, Emil) albo np. Toruń nie jechał w PO. Co powoduje, że ich średnie będą wyższe. W ogóle w PO nie jechali (z różnych powodów) Ward, Walas, Łaguta, Emil, Holder, Dudek itd. A to przecież kluczowi zawodnicy dla swoich klubów. Ponadto wpływ na średnie mają różne detale, np. przebyte kontuzje. I tutaj nie mieli okazji pokazać pełnych możliwości np. Łaguta, Holder, Pepe, Puk czy Gapa ze Świdrem. Takie analizy prowadzą w ślepy zaułek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Mimo, że G. Łaguta nie został sklasyfikowany, to jednak odjechał pięć meczów, więc przyjąłem jego średnią z tych pięciu meczów.
    G.Laguta odjechał trzy mecze a nie pięć. To tak na marginesie.

    Średnia wiele rzeczy przekłamuje. Ta kwestia była już zresztą poruszana w tym albo w podobnym wątku. Tacy na przykład A.Laguta czy Madsen mają je dość mocno zawyżone (jeden przez spotkania u siebie, drugi przez idealną wręcz selekcję spotkań, w których wziął udział) i ciężko się spodziewać, że w 2015 osiągną biegopunktówki na podobnym poziomie. Średnia Jonssona jest z kolei dość słaba, jednak są przesłanki, że w przyszłym roku pojedzie lepiej, biorąc pod uwagę jego wyraźny progres w końcówce minionego sezonu. Natomiast T.Musielak i K.Gomólski wchodzą w wiek seniora i wiele wskazuje na to, że pozbawieni biegu juniorskiego polecą trochę w dół ze średnimi. Takie przykłady można zresztą mnożyć w zasadzie bez końca. Suche zestawienie biegopunktówek można więc traktować w kategoriach ciekawostki, nastomiast zupełnie nie można na tej podstawie wyciągać jakichś daleko idących wniosków.

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Buszmen, wytłumacz proszę yarkowi dlaczego jego analiza jest g... warta bo mnie aż serce boli, że tyle roboty kolegi o dupę potłuc

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Dominik (28-12-2014), Robi (29-12-2014), kapitan bomba (29-12-2014)

  19. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Buszmen atakuj! Mario sobie nie poradził...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Dominik (28-12-2014)

  21. Powrót do góry    #154
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Nie wiem na jakiej podstawie twierdzicie, że Falubaz i Leszno są takie mocne? Poniżej zrobiłem prostą analizę na podstawie zeszłorocznych średnich (...)
    W tym momencie skończyłem czytać, więc nie wspomogę

    Na poważnie, ile razy można pisać to samo nt. średnich?
    Poza tym, nie zauważyłem by ktoś jakoś mocno stawiał Unię czy Falubaz nad Toruniem i Gorzowem. Raczej solidarnie umieszczane są te drużyny w top4, ale że jakąś kolejność trzeba wybrać, to choćby te proporcje były 51-49%, to tak wychodzi ludziom.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Aussie (28-12-2014)

  23. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Buszmen, wytłumacz proszę yarkowi dlaczego jego analiza jest g... warta bo mnie aż serce boli, że tyle roboty kolegi o dupę potłuc
    Aż tyle tej roboty to nie miałem. Znam wszystkie minusy średniej biegowej i zdecydowanie bardziej przekonuje mnie analiza skuteczności kolegi Lugena. Ale skoro tutaj na forum można napisać, że ktoś czuje w kościach, że Hampel się odrodzi, a PUK i Holder po kontuzjach nie wrócą do formy, to ja przeciwstawiam tym subiektywnym opiniom obiektywną analizę średnich biegopunktowych, które owszem, bywają zakłamane, ale jednak pewien poziom zawodnika oddają.

  24. Powrót do góry    #156
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,097
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Pewnym mozna byc chyba tylko Emila.Co by o tlenionym nie mowic,Rusek zawsze do sezonu przygotowany jest perfekcyjnie.Cos znalezli juz w zeszlym roku i podejrzewam,ze jak tylko omina go jakies przypadki losowe,w sezon wejdzie mocny.
    Reszta poczawszy od Griszy na Pawlickich skonczywszy to zawsze lekka niepewnosc.
    Oczywiscie wieksze prawdopodobienstwo dobrego wejscia w sezon jest w przypadku Hampela niz np.Miedzinskiego,ale jak pokazal zeszloroczny sezon,nawet tacy zawodnicy jak Jarek moga miec powazne problemy.
    Poki co wrozymy z fusow a typowanie na czuja ma taka sama wartosc jak analiza na podstawie srednich.
    Wystarczy nie trafic ze sprzetem lub inni po prostu trafia lepiej i juz wszelkie wywody wezma w leb.
    Sezon jak zwykle zweryfikuje nasze przewidywania wiec tak naprawde nie ma co klocic sie o szczegoly.
    Oczywiscie zawsze mozemy glosowac w sprawie metody glosowania.Jestem za a nawet przeciw.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #157
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,250
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oczywiscie zawsze mozemy glosowac w sprawie metody glosowania.Jestem za a nawet przeciw.
    Zgoda.... Tylko jaką metodą, wybierzemy metodę głosowania, w sprawie metody głosowania?
    :/

    https://www.youtube.com/watch?v=QJU4LxxP3GA
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 29-12-2014 o 12:05

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    kingpin (29-12-2014)

  27. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja jestem na przykład za tym, żeby najwięcej szans dawać zespołowi, który ma najwięcej przedstawicieli na forum. Po pierwsze, tak jest sprawiedliwie, po drugie wolno mi

  28. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Zgoda.... Tylko jaką metodą, wybierzemy metodę głosowania, w sprawie metody głosowania?
    :/

    https://www.youtube.com/watch?v=QJU4LxxP3GA
    jestem za tym zeby przeglosowac Twoj postulat. Kto jest za?

  29. Powrót do góry    #160
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,601
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja jestem na przykład za tym, żeby najwięcej szans dawać zespołowi, który ma najwięcej przedstawicieli na forum. Po pierwsze, tak jest sprawiedliwie, po drugie wolno mi
    Forum by sie zawiesilo od pojawiajacych sie "klonow"
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #161
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    1. Toruń
    2. Leszno
    3. Gorzów
    4. Zielona Góra
    5. Wrocław
    6. Tarnów
    7. Grudziądz
    8. Rzeszów

    Najbardziej przereklamowani: Zielona Góra
    najbardziej niedoceniani: Toruń, Wrocław (w tej kolejności).

  31. Powrót do góry    #162
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Cos znalezli juz w zeszlym roku i podejrzewam,ze jak tylko omina go jakies przypadki losowe,w sezon wejdzie mocny.
    Kowalski znalazl na Ukrainie tj. na PRz.


    z jego śmiesznej drużyny Luxo Stars.
    Nie przystoi tak sie nabijac z legendy Dacarny.

    1. Toruń
    2. Leszno
    3. Gorzów
    4. Zielona Góra
    5. Wrocław
    6. Tarnów
    7. Grudziądz
    8. Rzeszów

    Najbardziej przereklamowani: Zielona Góra
    najbardziej niedoceniani: Toruń, Wrocław (w tej kolejności).
    w zasadzie mniej wiecej "napisalem" co chcialem.

  32. Powrót do góry    #163
    Użytkownik Awatar Haszyszowy
    Dołączył
    28-07-2010
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 27 w 14 postach
    1. Unia Leszno
    2. Falubaz Zielona Góra
    3. Apator Toruń
    4. Stal Gorzów
    ------------------
    5-8 to totalna loteria. Bez dwóch zdań kluczem do utrzymania będą mecze u siebie tych drużyn. Wrocław na papierze wygląda fajnie, martwi tylko brak ławki. Zobaczymy ile są warci ich juniorzy (wg mnie, obaj to melodia przyszłości) i Milik. Tarnów z Mroczką i teoretycznie bez juniorów. Teoretycznie, bo u siebie to Koza potrafi pojechać. Grudziądz też bez juniorów, plus ktoś z Pavlic-Jeleniewski musi jechać. Czy Gollob jest wstanie na przelotówkach pociągnąć ten wózek? będzie ciekawie. No i Rzeszów - od razu w oczy rzuca się brak krajowej seniorki, ale mają przewagę na pozycji juniorskiej. Kluczem chyba będzie postawienie na dobrego konia przy Hetmańskiej (Larsen-Andersen-Ljung). Tłumiki trochę mogą zmienić też układ sił, liga zapowiada się ciekawie. Jak co roku zresztą, a jak będzie to zobaczymy. Półtorakowej i Śledzia nie ma, więc może nie polecimy.
    Ostatnio edytowane przez Haszyszowy ; 12-02-2015 o 06:59

  33. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Kto robi tę przewagę wśród juniorów rzeszowskich?

  34. Powrót do góry    #165
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Oceniając składy "na papierze" to wydaję się, że ligę można podzielić na dwie czwórki. Jednak, aby sezon nie był zbyt nudny, mocno liczę na Spartę. Po cichu liczę, że wjadą do play-off kosztem kogoś z faworyzowanej czwórki, a następnie nawet do finału.

    1. Sparta
    2. Leszno
    3. Toruń/Falubaz/Gorzów
    4. Toruń/Falubaz/Gorzów
    5. Toruń/Falubaz/Gorzów
    6. Tarnów
    7. Grudziądz
    8. Rzeszów

    Rundę zasadniczą rozjedzie Leszno. Wrocek wypchnie z play-off kogoś z trójki Toruń/Falubaz/Gorzów i jeśli tylko w półfinale nie pojadą z Lesznem to trafią na Unię w finale. Tam wielka niespodzianka i Sparta DMP 2015. Sam jestem ciekaw, jaka będzie kolejność na koniec sezonu. Kogo przeszacowałem, a kogo nie doceniłem.

    Oczywiście to tylko zabawa. Pozdrawiam.

  35. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fredie Zobacz posta

    Rundę zasadniczą rozjedzie Leszno. Wrocek wypchnie z play-off kogoś z trójki Toruń/Falubaz/Gorzów i jeśli tylko w półfinale nie pojadą z Lesznem to trafią na Unię w finale. Tam wielka niespodzianka i Sparta DMP 2015. Sam jestem ciekaw, jaka będzie kolejność na koniec sezonu. Kogo przeszacowałem, a kogo nie doceniłem.

    Oczywiście to tylko zabawa. Pozdrawiam.
    No fakt , świetnie sie ubawiłem. W sezonie już tak wesoło nie będzie, szczególnie w rundzie finałowej. Pierwsza czwórka sie ukształtuje a pozostałe dr. będą jechać o pietruszkę , bowiem wcześniej Rzeszów będzie spadkowiczem. Zacznie sie jazda juniorami i oddawanie pkt, nawet wśród najlepszych. Co za różnica czy sie jest pierwszym czy czwartym po RZ ?

  36. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    1. Sparta
    2. Leszno
    3. Toruń
    4. Gorzów
    5. Rzeszów
    6. Falubaz
    7. Grudziądz
    Degradacja do PLŻ2 za długi - Tarnów
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    1. Wrocław - będzie DMP, ale stadion po remoncie nie będzie spełniał wymogów ekstraligowych, więc degradacja do PLŻ2
    2. Leszno - inne kluby będą jeździć juniorami, Unii nie starczy na punktówki, brak porozumienia z zawodnikami, więc degradacja do PLŻ2
    3. Toruń - brąz, bez długów, ale nowy właściciel stwierdzi, że klub żużlowy to nie to samo co grupa brokerska i odejdzie, brak budżetu na ekstraligę, degradacja do PLŻ
    4. Zielona Góra - wszystko cacy
    5. Gorzów - wirtualny budżet wyjdzie na jaw, zabraknie pieniędzy na spłatę kredytu, nowe władze w mieście nie podżyrują następnego, bankructwo, degradacja do PLŻ
    6. Tarnów - Grupa Azoty coraz bardziej sfrustrowana stagnacją prezesa Sadego w kwestii pozyskiwania sponsorów, wycofuje się po tym sezonie, brak pieniędzy na ekstraligę, degradacja do PLŻ
    7. Grudziądz
    8. Rzeszów - spadek do PLŻ
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  38. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Jack Daniel's (05-03-2015), Morciasz (04-03-2015), kapitan bomba (05-03-2015), kingpin (17-03-2015), lemur6666 (28-03-2015)

  39. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,662
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    7rdziej sfrustrowana stagnacją prezesa Sadego w kwestii pozyskiwania sponsorów, wycofuje się po tym sezonie, brak pieniędzy na ekstraligę, degradacja do PLŻ
    4. Zielona Góra - wszystko cacy
    7. Grudziądz
    Idąc dalej tym tokiem rozumowania, to Grudziądz będzie mógł odjechać finał 2016 w Toruniu, na ulubionym torze TG, gdzie blisko będzie kibicom z całego województwa
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  40. Powrót do góry    #170
    Początkujący
    Dołączył
    17-03-2015
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    1.Leszno
    2.Gorzów
    3.Toruń
    4.Zielona Góra
    5.Grudziądz
    6.Tarnów
    7.Rzeszów
    8.Wrocław

    Gorzów i Leszno mają specyficzne tory co przy bardzo mocnych ekipach daje im przewagę nad Toruniem czy Falubazem Pozdro i do sezonu

  41. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,452
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Coś niecoś już wiadomo. A zatem.

    1. Zielona Góra
    2. Gorzów (ach co to będzie za finał)
    3. Leszno
    4. Grudziądz
    5. Toruń
    6. Tarnów
    7. Rzeszów
    8. Wrocław

    Zakładam, że Ward wróci do Torunia, ale wróci bez formy.
    UNSCARED

  42. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,097
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    1.KS Torun
    2.Unia Leszno
    3.Falubaz
    4.Stal Gorzow
    5.Unia Tarnow
    6.Sparta
    7.GKM
    8.Stal Rzeszow

    Zakladam,ze Ward wroci do Torunia i na play-off bedzie juz w formie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-04-2015 o 07:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lemur6666 (28-03-2015)

  44. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    1. Leszno
    2. Zielonka
    3. Gorzów
    4. Torun
    5. Grudziadz
    6. Tarnow
    7. Wroclaw
    8. Rzeszow

  45. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    1. Grudziadz / oni pojada z honorem /
    2. Toruń / oni jada z honorem od 1976r /
    3 . Ostrów / w trakcie sezonu zaproszony do eligi za słaby Gorzów /
    4 Rzeszów / bo nie chcieli wejsc/
    5. Zielona G / bo odwiesza Dziecioła/
    6. Tarnów / Cegielski rulezzz/
    7. Wrocław / nisko bo nie psioczą na CKM Włokniarz/
    8 . Unia Leszno / bo kiedys mieli najlepsza zgode z Włokniarzem /
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Emil za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-04-2015)

  47. Powrót do góry    #175
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    1. GKM - Odrodzony Gollob poprowadzi klub do mistrzostwa
    2. Unia L. - porażka w finale ale ogólnie dobry sezon
    3. Stal G. - "zwycięskiego składu się nie zmienia" nie dało efektu
    4. KS Toruń - Powrót Warda niewiele da skończą bez medalu
    5. Sparta - "tradycyjnie" spokojne utrzymanie bez fajerwerków
    6. Stal Rz. - będą jechać oszczędnościowym składem i w efekcie skończą bez długów
    7. Falubaz - w połowie sezonu zawodnicy odmówią jazdy z powodu długów - karna degradacja do PLŻ 2
    8. Unia T. - kasa z samych azotów nie wystarczy , jazda juniorami i degradacla doNice PLŻ z licencją nadzorowaną

  48. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    1. Leszno
    2. Gorzów
    3. Zielona Góra
    4. Wrocław
    5. Toruń
    6. Grudziądz
    7. Tarnów
    8. Rzeszów
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  49. Powrót do góry    #177
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    1. Zielona Góra
    2. Leszno
    3. Gorzów
    4. Toruń
    5. Tarnów
    6. Wrocław
    7. Grudziądz
    8. Rzeszów

  50. Powrót do góry    #178
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    1. Leszno
    2. Zielona Góra
    3. Gorzów
    4. Toruń
    5. Tarnów
    6. Grudziądz
    7. Wrocław
    8. Rzeszów

  51. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Nr 1. Numerem jeden moze byc TYLKO FALUBAZ
    Nr 2. Leszno
    Nr 3. Gorzów
    Nr 4. Wroclaw <-niespodzianka sezonu
    Nr 5. Toruń <- Holder bez formy caly sezon, Miedziak dalej goraca glowa.
    Nr 6. Tarnow
    Nr 7. Grudziadz
    Nr 8. Rzeszow

  52. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    1. Falubaz
    2. Unia leszno
    3. Stal gorzÓw
    4. Apator toruŃ
    5. Sparta wrocŁaw
    6. Unia tarnÓw
    7. Gkm grudziĄdz
    8. Stal rzeszÓw

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •