Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 337

Wątek: Ekstraliga 2015 - typowanie, prognozy, komentarze itp.

  1. Powrót do góry    #91
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale porównanie siły drużyn wyłącznie na podstawie seniorów to kpina. Piter w Lesznie, czy Zmarzlik w Gorzowie byli kluczowymi zawodnikami w 2014. I tak samo będzie w 2015.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Zgadzam sie z welna.
    Leszno jest cienkie i jedynie kolejna, pelna poswiecenia i heroizmu szarza zielonogorzanina moze im dac play-off.
    Tylko po co skoro i tak beda tylko tlem dla pozostalych?
    Zielonka,Gorzow i Torun zjadaja Rolnikow na sniadanie.

    FINAL Torun - Gorzow.Mistrzem Torun.
    3.Falubaz
    4.Leszno
    5.Sparta
    6.Tarnow
    7.GKM
    8.Rzeszow
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-12-2014 o 15:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale porównanie siły drużyn wyłącznie na podstawie seniorów to kpina. Piter w Lesznie, czy Zmarzlik w Gorzowie byli kluczowymi zawodnikami w 2014. I tak samo będzie w 2015.
    Buszmen Tobie również powtórzę. O Piterze i juniorach zielonogórskich też napisałem

    Kingpin - absolutna zgoda .......

  4. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Drugi junior w drużynie z Leszna wcale nie musi być słabym punktem tego zespołu.
    Niektórzy mogą się mocno zdziwić, jeśli Smektała lub Kubera będą zdobywać punkty na wagę medalu lub nawet DMP.

    To talenty czystej wody, oczywiście EE to ogromne wyzwanie dla nowicjuszy, ale przykłady Bartka, Pitera, Pawełka czy nawet Krychy pokazują, że nawet żółtodzioby są w stanie przywozić pokaźne zdobycze punktowe.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 24-12-2014 o 15:39
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Drugi junior w drużynie z Leszna wcale nie musi być słabym punktem tego zespołu.
    Niektórzy mogą się mocno zdziwić, jeśli Smektała lub Kubera będą zdobywać punkty na wagę medalu lub nawet DMP.

    To talenty czystej wody, oczywiście EE to ogromne wyzwanie dla nowicjuszy, ale przykłady Bartka, Pitera, Pawełka czy nawet Krychy pokazują, że nawet żółtodzioby są w stanie przywozić pokaźne zdobycze punktowe.

    Tym bardziej, że Smyk już teraz prezentuje lepszy poziom o połowy juniorów obecnie startujących w EE

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Myślę, że takie gadanie o Smektale więcej przyniesie mu szkody niż pożytku.
    "Spokojnie, powoli! Spokój ducha imitacją zbroi"
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    j-rules wygrywa, bo...

    hampel - nic nie wskazuje na to, że wróci do formy z 2013. pierwszy słaby wynik i odżyje konflikt z senatorem. a jak jarek strzeli fochem, to pozamiatane. jedyna pociecha, że dowiemy się wtedy więcej o zakulisowych gierkach w falubazie.

    jonsson - do ubiegłego sezonu podszedł kompletnie nieprzygotowany, co poskutkowało odsunięciem od pierwszego meczu. nie widzę żadnych powodów, żeby w kolejnym roku nie miało być podobnie. czasem coś tam zaatakuje, czasem ledwo wygrywa z cyferem. 6-8 punktów i nic więcej z niego nie będzie.

    protas - szykuje się ostatni atak na sgp, więc liga może pójść w odstawkę. dożywotni kontrakt daje komfort psychiczny, że nikt kapitana nie ruszy. kibic stanie murem i wybaczy 5-7 punktów na mecz.

    walasek - kasa musi się zgadzać. jeden przelew do tyłu, mniejsza frekwencja na trybunach i jak w falubazie braknie kasy, to może się dowiemy, kto jest kolejną "zwykłą szmatą"?

    dudek - nie wróci przed sierpniem, więc nie można brać go na poważnie. będzie potrzebował czasu na wejście w ligę, ale niestety - dopiero w następnym sezonie. 2015 to stracony rok dla patryka.

    jabłoński - FIM nie zgodził się na montaż lusterek, więc dużego pożytku dużego nie będzie.

    loktajew - dochodzą sygnały, że spadki i zwyżki formy tego chłopaka mają swoje konkretne źródła. o juniorce można zapomnieć, bez szans na polski paszport. jabłoński jest w klubie lubiany, natomiast sasza jest widziany jako ten, który nie spełnia pokładanych w nim nadziei. jeśli pan krzychu nie zanotuje kontuzji, to loktajewa klub odstrzeli.

    formacja juniorska - przewiduję duży konflikt pomiędzy miejscowymi a nowym nabytkiem. senator na siłę, jak z adamczewskim, będzie próbował udowodnić jego przydatność dla zespołu kosztem naszych juniorów. może dochodzić do aktów sabotażu wobec niechcianego pieszczka.

    niestety, ale zielona góra jest pierwsza do spadku.

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta


    niestety, ale zielona góra jest pierwsza do spadku.
    Wyczuwam trochę ironii chociaż może się sprawdzić jeżeli Falubaz będzie jeździł do tyłu.

    Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt wszystkim Życzę
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    kolarz nie przesadzaj. Nie pisalem nigdzie, ze Falubaz jest slaby, kadrowo jest mocny i uwazam, ze medal bedzie. Ale..

    NA PAPIERZE (bo o tym dyskutujey) Leszno wyglada najlepiej. Potem peleton goniacy czyli ZG, Torun i Gorzow

    Wesolych
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    kolarz nie przesadzaj.

    no może nieco przesadziłem, że wygrywasz, bo wełna odżył po przerwie w narożniku. ale poza tym to w czym się ze mną nie zgadzasz?

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    no gdyby Zielona spadla - to byloby cos!
    Tylko nie wiem jakby sie potoczyla dalej kariera Mariusza
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    No co Ty? Nie wiesz? Przecież on każdą porażkę potrafiłby obrócić w sukces. Mario patrzy na zielonogórski świat żużlowy przez różowe okulary.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    to byłaby celowa ewakuacja ze zdegenerowanej i tonącej w długach ligi... nie no, tylko częstochowian stać na taką retorykę
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    j-rules (26-12-2014)

  15. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dla mnie również Leszno jest trochę przereklamowane. Uważam, że bardzo faworytem do finału i złota jest Toruń, któremu przyjście Laguty wyjdzie dobre pod względem sportowym.. Leszno będzie strasznie mocne przez Emila u siebie. Może dochodzić do pogromów często ale podobna sytuacja może mieć miejsce w Toruniu. Po sezonie mówiłem po cichu, że Jarek się odbuduje pod warunkiem zmiany otoczenie czy moje myśli się sprawdzą ? Zobaczymy już w trakcie sezonu. Zielona Góra mnie trochę nie przekonuje ale jeśli Dudek wróci w dobrej formie to zdobędą medal. Toruń ma duży handicap w postaci Warda który nawet jak wróci na play off to może zrobić kolosalną różnicę.. jak sobie pomyśle o składzie Torunia na mecz na Motoarenie to może być nie zły wpie.. dla każdego. Mistrz Polski bez wzmocnień i również będzie mocny ale jakoś mnie nie przekonuje a do tego duży znak zapytania stawiamy przy Iversenie bo kontuzja jaką jeszcze ma nie jest łatwą do zaleczenia kontuzją. Co do dołu tabeli uważam, że odchodzenie sponsorów i brak takiej chemii jaka była oraz już nie aż taki handicap toru odbije się czkawką w Tarnowie. Myślę również, że dobra atmosfera przez Hancocka spowoduje, że Stal nie spadnie z ligi. Jestem podobnego zdania, że Sparta równiez jakoś szczęśliwie się utrzyma. Baron to dość doświadczony szkoleniowiec już i zawsze ma nosa. Myślę, że Wrocław uratują Ci utalentowani juniorzy a nie Tai..

    Reasumując:

    1. Toruń
    2. Leszno
    3. Zielona Góra
    4. Gorzów
    5. Rzeszów
    6. Wrocław
    7/8 Tarnów/Grudziądz.

    Mimo, że jestem z okolic Bydgoszczy to niech Toruń wygra. To, że Tomek odszedł nie powoduje braku sympatii z mojej strony dla tego klubu . Po odejściu Karkosika wszystko mi się w tym klubie podoba. Począwszy od zarządu, menagera aż do polityki co do wyboru składu (Najbardziej udany transfer to Laguta o czym pisałem wyżej, może i jest to "złotówa" ale złotówki w Toruniu będą się zgadzały więc i punkty się będą zgadzały, chociaż nie wymagam i wymagajcie od niego średniej na poziomie 2,4 w całym sezonie bo mimo wszystko to nie poziom Golloba sprzed lat, Crumpa itd). Wcale nie uważam, że taki Gomólski będzie woził ogony bo w mojej ocenie np w takim Toruniu to jako druga linia nie raz zdobędzie 10 punktów z bonusami.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Baron to chyba raczej najbardziej przereklamowany trener.
    Dla jednych przereklamowany dla innych nie. Jeśli przereklamowany to dlaczego Wrocław nie spadł mimo, że miał nie lada okazje nie raz do tego. Czy rok temu czy w tym sezonie skład nie powalał, nie wierze w taką ilość szczęścia. Trenerem może nie jest super ale na pewno potrafi zrobić dobrą atmosferę w drużynie i to widać. Ja np nie wierze, że Janowski jest super zawodnikiem a samym Woffindenem to by się chociażby w tym sezonie nie utrzymali. Może nie robi takiej chemii jak Cieślak ale na pewno ma coś w sobie co powoduje, iż Ci chłopacy co jeżdża u niego potrafią zebrać się i zawalczyć co sprawia że Sparta trzyma się twardo w Ekstralidze. Przereklamowany to jest trener pierwszoligowej Polonii
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 25-12-2014 o 17:45

  16. Powrót do góry    #105
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Baron to chyba raczej najbardziej przereklamowany trener.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (25-12-2014)

  18. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Buszmen,
    Ja w przeciwieństwie do Ciebie sądzę, że Toruń przy braku szczęścia może nawet minąć się z medalami. Skład na papierze bardzo ciekawy, ale Doyle w ogóle nie zna torów ekstraligowych i może zapłacić za to frycowe. Różnie też może na niego wpłynąć SGP. Wystarczy, że spuści nieco z tonu i będzie problem z robieniem 7-8 w meczu. A tego się od niego oczekuje jeśli mają być najwyższe trofea. No i ten nieszczęsny Miedziński. W minionym sezonie dzwon za dzwonem, ale de facto poza ew. psychą mocniej nie ucierpiał. Jeśli zachowa daną tendencję to po prostu rachunek prawdopodobieństwa zadziała i chłopak może stracić po którymś z karamboli kilka miesięcy z jazdy. Holder nie wydaje się być zawodnikiem, który gwarantuje nawet 2,000 na bieg. Faktycznie wielkim plusem może być Łaguta, no i juniorka (szczególnie PP). Ale czy to starczy na tytuł? Ja śmiem wątpić, że ta drużyna w ogóle złapie się do finałów. Leszno i Zielona Góra wyglądają ciekawiej. A jest jeszcze stabilny kadrowo Gorzów z moim zdaniem głównym kandydatem do IMŚ, Kasprzakiem, na czele, rozwijającą się młodzieżą (Cyfer robi duże postępy, a Zmarzły to już jest uznana marka). Jeśli tylko ktoś z dwójki Zagar-Iversen nie zaliczy nieprawdopodobnego dołu to Toruń mają za plecami. Ponownie.

    PS. Wrocław od lat utrzymuje się Wybrzeżem. To nie jest jakaś wielka zasługa Barona. Po prostu nieporadność gdańszczan, którzy 3 (lub 4?) razy wyręczyli w ostatnich latach właśnie Spartę.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Holder nie wydaje się być zawodnikiem, który gwarantuje nawet 2,000 na bieg.
    W mojej ocenie tutaj się dużo mylisz i Chris może być nawet większym liderem w mojej ocenie niż Laguta. Już końcówka sezonu pokazywała, że facet zaczyna wracać na swoje tory. W końcu zimą się nie będzie leczył tylko szykował do sezonu. W tym kiepskim dla niego sezonie uzyskał średnią 1,78 więc wielce prawdopodobna jest w mojej ocenie średnia 2,00 w przyszłym sezonie. Ja szczególnie w GP pokładam w nim duże nadzieje medalowe. Będąc kibicem z Torunia pokładałbym też nadzieje ligowe. Myślę, że regularnie 10 punktów będzie robił a już na Motoarenie z Lagutą mogą być szaloną parą w 15 biegu. Co do Torunia i medalu a nawet złota to ważną rolę odegra tu sprawa Warda jak chociaż wróci na Play off to w mojej ocenie będzie ten medal a i w ciemno obstawiałbym finał. Co do Jasona to nie skreślałbym go w Ekstralidze on ma duże doświadczenie za są na torach w Anglii które nie przypominają Polskich ale za to uczą bardzo. Miedziński i Gomólski to na pewno mogą odstawać na wyjazdach ale u siebie równie mocni będą. Baaa Miedziński już w końcówce sezonu pokazywał że do formy wraca. A sam mówi, że ostro się przygotowuje do nowego sezonu. Może każdy tak mówi, ale jednak predyspozycje chociaż by do wielkich zdobyczy punktowych w Toruniu to on ma.

  20. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Przecież Holder ma kupę w majtkach jak widzi na torze Pedersena , facet po wypadku z Zengotą nie jest już tym samym zawodnikiem i pewnego poziomu już nie przeskoczy , jeśli pojedzie w parze z Doylem to średnia 1,8-1,9 nic więcej ... ale Laguta będzie masakratorem w tej lidze , średnia 2,4... amen.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Holder Łokietek? on psychicznie nie wytrzymuje presji. nerwowe reakcje. jak chociażby "rundy honorowe" po staranowaniu rywala

    Gorzow pod nr 2,4 ma 3 grajków Sundstroem, Gapiński, Świderski. w jednym meczu moga zrobic 0,1,-,- a drugim 2,2*,1,3,1

    smiem watpic w Iversena. przez kontuzje nie utrzymal sie w "8" i dostal DK a ja chyba wiem ze Kildemand powinien dostac z Dunow bo Iver.. czuje ze bedzie lecial w dol i fizycznie psychicznie bedzie slabo. KK i Zmarzlik beda megamocni. Zagar chimeryczny.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 25-12-2014 o 18:55

  22. Powrót do góry    #110
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Buszmen,
    Ja w przeciwieństwie do Ciebie sądzę, że Toruń przy braku szczęścia może nawet minąć się z medalami. Skład na papierze bardzo ciekawy, ale Doyle w ogóle nie zna torów ekstraligowych i może zapłacić za to frycowe. Różnie też może na niego wpłynąć SGP. Wystarczy, że spuści nieco z tonu i będzie problem z robieniem 7-8 w meczu. A tego się od niego oczekuje jeśli mają być najwyższe trofea. No i ten nieszczęsny Miedziński. W minionym sezonie dzwon za dzwonem, ale de facto poza ew. psychą mocniej nie ucierpiał. Jeśli zachowa daną tendencję to po prostu rachunek prawdopodobieństwa zadziała i chłopak może stracić po którymś z karamboli kilka miesięcy z jazdy. Holder nie wydaje się być zawodnikiem, który gwarantuje nawet 2,000 na bieg. Faktycznie wielkim plusem może być Łaguta, no i juniorka (szczególnie PP). Ale czy to starczy na tytuł? Ja śmiem wątpić, że ta drużyna w ogóle złapie się do finałów. Leszno i Zielona Góra wyglądają ciekawiej. A jest jeszcze stabilny kadrowo Gorzów z moim zdaniem głównym kandydatem do IMŚ, Kasprzakiem, na czele, rozwijającą się młodzieżą (Cyfer robi duże postępy, a Zmarzły to już jest uznana marka). Jeśli tylko ktoś z dwójki Zagar-Iversen nie zaliczy nieprawdopodobnego dołu to Toruń mają za plecami. Ponownie.

    PS. Wrocław od lat utrzymuje się Wybrzeżem. To nie jest jakaś wielka zasługa Barona. Po prostu nieporadność gdańszczan, którzy 3 (lub 4?) razy wyręczyli w ostatnich latach właśnie Spartę.
    Ja coś pisałem, że Toruń zrobi tytuł? Z Wardem - może o to zawalczyć, ale na pewno nie jest faworytem do mistrzostwa, to chyba jasne. Zobaczymy, czy, kiedy i w jakiej formie wróci Darcy. Rozminąć z medalami? Może być 4 msc, to nie będzie jakieś kuriozum. Ale z PO się nie rozminie. Dużo zależy też od Przedpełskiego, czy zrobi krok wprzód czy nie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-12-2014 o 18:57

  23. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale jak dla mnie Toruń jest nieco przeceniany. Ma w składzie takich zawodników, po których nie wiadomo czego się spodziewać. Doyle w Ekstralidze jeszcze nie próbował swoich sił, Holder po wypadku to już nie ten sam Chris, Ward robi wszystko by zmarnować swój talent i nie wiadomo, czy znów czegoś nie wykombinuje ze sobą. Gri$za czy jest znowu aż takim kozakiem?...Trochę za dużo niewiadomych, jak na walkę o tytuł. Do p-o jak najbardziej KST wejdzie, a tam niczego nie można być pewnym.
    Osobiście najbardziej wierzę w Pawła Przedpełskiego i fajnie byłoby, jakby startował 5 wyścigów w każdym meczu.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  24. Powrót do góry    #112
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Co to znaczy, robi wszystko żeby zmarnować talent? OK - nie prowadzi kariery idealnie, popełnił kilka błędów, ale nie nazwałbym tego "robieniem wszystkiego", bo wciąż odjechał milion razy więcej eventów niż każdy "talenciak" z Polski w jego wieku. Gdyby w Łotwie ktoś wylosował inne numery do kontroli, to Darcy miałby w tej chwili mistrzowski tytuł, a już co najmniej medal. Jeździ (bez wymówek) Polska, Szwecja, GB + GP, to chyba robi też trochę dobrego dla swojej kariery, czy nie?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-12-2014 o 19:06

  25. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Buszmen,
    Tamten wpis był do Torretoo. Avatary mnie zmyliły. Sorry! Ale skoro już cytowane to nie edytuję.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #114
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Czy ja mam, albo miałem w ostatnim roku podobny avatar?

  27. Powrót do góry    #115
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    A decyzja w sprawie Warda kiedykolwiek zapadnie? Bo to już zakrawa na kpinę. Koksiarz wróci od pierwszej kolejki a decyzji co do Australijczyka pewnie dalej nie będzie. Przecież to są jakieś jaja.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Buszmen,
    Kojarzysz mi się z avatarami z Gollobem. Mylę się?
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #117
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Od tego ostatniego avatara z TG, to miałem chyba z 5 innych
    Decyzja ws. Warda ma być jakoś po Trzech Króli (8.1?). Ale jest to faktycznie niebywała kpina, że tyle to trwa (jakby miało się cokolwiek w tym czasie zmienić).

  30. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A decyzja w sprawie Warda kiedykolwiek zapadnie? Bo to już zakrawa na kpinę. Koksiarz wróci od pierwszej kolejki a decyzji co do Australijczyka pewnie dalej nie będzie. Przecież to są jakieś jaja.
    na twiterze mowione bylo cos o polowie stycznia? Buszmen George Best tez robil duzo ale nie wyszlo.
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gdyby w Łotwie ktoś wylosował inne numery do kontroli, to Darcy miałby w tej chwili mistrzowski tytuł, a już co najmniej medal.
    bolą takie wpisy, bolą. powinienes pisac ze gdyby wylosowal inny nr to dalej bylby zagrozeniem dla innych i chodzil jak swieta krowa do czasu tragedii. chyba dla srodowiska zuzlowego dobrze sie stalo ze go zlapano? czyz nie? tyle w temacie.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 25-12-2014 o 19:36

  31. Powrót do góry    #119
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No wiem, że prawda oczywista, czyli to, że Ward nakrywa Nickiego i że bez wpadki Warda, Nicki mógłby o medalu co najwyżej pomarzyć cię bolą. Nie musisz pisać

    ps. Gdzieś napisałem, że źle że go złapano? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 25-12-2014 o 19:37

  32. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    co Nicki miał zdobyć w karierze indywidualnie to zdobył. każdy następny indywidualny medal cieszy, bez napinki, każdy udany atak na Aussie jak Eskilstuna SBPC cieszy, bez napinki

  33. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Duzo wieksze zagrozenie na torze sprawia trzezwy Nickus niz dziabniety Darcy 0,5 Ward.Tyle w temacie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    I tak byś Nickiemu klaskał, gdyby jeździł w Toruniu. Tyle w temacie.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  35. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Duzo wieksze zagrozenie na torze sprawia trzezwy Nickus niz dziabniety Darcy 0,5 Ward.Tyle w temacie.
    Tylko się nie popłacz w czasie świąt...

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No wiem, że prawda oczywista, czyli to, że Ward nakrywa Nickiego i że bez wpadki Warda, Nicki mógłby o medalu co najwyżej pomarzyć cię bolą. Nie musisz pisać

    ps. Gdzieś napisałem, że źle że go złapano? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
    Nicki Pedersen 3-krotny Indywidualny Mistrz Świata

    Darcy Ward 0,8 promila na Łotwie


    Ależ go Daruś nakrywa , wesołych świąt.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    wex Kingpin nie gadaj bo jakby tak policzyc to kumple Wardy Tajskie czy inne Holdery wiecej kontuzji zrobili ostatnio a nie Nicki.

    to tak na ta chwile

    Leszno 1,8
    Toruń 2,2
    Zielona Góra 2,5
    Gorzów Wlkp. 3,0
    Tarnów 5,6
    Wrocław 5,9
    Rzeszów 6,8
    Grudziądz 7,1
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 25-12-2014 o 20:10

  37. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    I tak byś Nickiemu klaskał, gdyby jeździł w Toruniu. Tyle w temacie.
    Musialbym miec Twoj lub leszczynian charakter.Tyle w temacie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    panowie! święta, a wy plujecie na siebie jadem. zamiast przystanąć na chwilę, podumać nad sensem życia i w ciszy, skupieniu pomodlić się za niepowodzenia innych.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 25-12-2014 o 21:06

  39. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Musialbym miec Twoj lub leszczynian charakter.Tyle w temacie.
    Przecież ty konsumencie klaskałeś Bożyszczu Bydgoszczy.Tyle w Temacie.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #128
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Przecież ty konsumencie klaskałeś Bożyszczu Bydgoszczy.Tyle w Temacie.
    Przyganiał kocioł garnkowi Wy w Lesznie to nawet Holcie byście klaskali, o Gollobie nie wspomnę.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (26-12-2014)

  42. Powrót do góry    #129
    Zbanowany
    Dołączył
    13-04-2014
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Przecież oczywiste, że działacze z Leszna, włącznie z Dworakowskim na czele, to ludzie bez honoru i wstydu. Jak pokazał ten sezon, kibce wcale nie lepsi.Transfer Pedersena był 10 razy bardziej niesmaczny od pozyskania Golloba, Już bardziej pasuje tutaj przykład Łaguty, choć moim zdaniem Leszno i tak nadal wiedzie w tym prym.

  43. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przyganiał kocioł garnkowi Wy w Lesznie to nawet Holcie byście klaskali, o Gollobie nie wspomnę.
    eee panie wrocławiak https://www.youtube.com/watch?v=OL0SOCwBpkk


    to tak w kwestii garnków kociołków ... patrzcie na siebie i swoich kibiców.
    No ale czego jak oczekuje od takiego gościa którego celem w życiu jest najeżdzanie na Leszno ,Wesołych.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #131
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    No ja się nie wypieram, że kibicowałem Crumpowi i nie robię z siebie takiego hipokryty jak ty.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #132
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Nicki Pedersen 3-krotny Indywidualny Mistrz Świata

    Darcy Ward 0,8 promila na Łotwie


    Ależ go Daruś nakrywa , wesołych świąt.
    No widzisz - a mimo tych tytułów i tak nakrywa.

  46. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    no i co z tego masz ze go "nakrywa"? osobista satysfakcje? bedzie nakrywac Nickiego. Ward skonczy kariere z moze jednym medalem ale bedziesz mial satysfakcje ze go "nakryl". to juz ustalilismy tylko co dalej? bo ja pozniej widze tylko wielki kanion... bo jak narazie to ten wielki IMS z tego roku (tylko ze go wykluczyli) to daleko w lesie gdzie go KOza na dystansie robi.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    kapitan bomba (26-12-2014)

  48. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, ale jak dla mnie Toruń jest nieco przeceniany. Ma w składzie takich zawodników, po których nie wiadomo czego się spodziewać. Doyle w Ekstralidze jeszcze nie próbował swoich sił, Holder po wypadku to już nie ten sam Chris, Ward robi wszystko by zmarnować swój talent i nie wiadomo, czy znów czegoś nie wykombinuje ze sobą. Gri$za czy jest znowu aż takim kozakiem?...Trochę za dużo niewiadomych, jak na walkę o tytuł. Do p-o jak najbardziej KST wejdzie, a tam niczego nie można być pewnym.
    Osobiście najbardziej wierzę w Pawła Przedpełskiego i fajnie byłoby, jakby startował 5 wyścigów w każdym meczu.
    Ja sie nie zgodze akurat, glownie ze zdaniem ze Holder po kontuzji to nie ten sam Holder. Oczywiscie to zdanie jest prawda ale w kontekscie 2014.Teraz jednak nie ma zadnej kontuzji i przepracuje zime, a chlopak jezdzic umie i niejednemu bedzie potem wstyd gdy bedzie cytowany.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    to cytuj chlopie cytuj:
    1. IVERSEN NIE ZROBI 2,0
    2. HAMPEL ZROBI KOSMOS POWYZEJ 2,5
    3. NICKI IMS 2015
    4. HANCOCK LEDWO LEDWO 2,0 W RZESZOWIE W POŁOWIE MECZÓW
    5. GOLLOB BLAMAŻ NA SGP

    :

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •