Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 337

Wątek: Ekstraliga 2015 - typowanie, prognozy, komentarze itp.

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Dodaj do tego jeszcze finał IMP 2005 r. Pierwsza piątka wyglądała chyba tak:
    1. Janek
    2. Tomek
    3. Jacek Gollob
    4. PePe chyba
    5. Marcin Rempała

    No dobra, a wracając do meritum - na czym ma polegać atut własnego toru w Grudziądzu?
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  2. Powrót do góry    #47
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Tak była magia, ale to była mocna drużyna + tor przygotowany w sposób bardzo specyficzny, bezprecedensowy (wilgotny beton przy sztucznym świetle).

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    No, glownie na tym, ze zawodnicy ktorzy na nim kiedys startowali moga sie zgubic przez to ze pewnie costam sie zmienilo w nawierzchni.
    A ci ktorzy tam nie jezdzili no to na bank nie od razu pojada po 3 pkt. A przynajmniej nie wszyscy.
    Skoro piszesz, ze tam liczy sie start no to tymbardziej. Spasowanie gospodarzy, start rura i dziekujemy

    PS. Z tego co pamietam to dobrze wypisales top5. Ale pamietam tez wypowiedz Walaska podczas meczu w Tarnowie. Zdesperowany zalozyl jak sam to ujal "ustawienie, ktore nie mialo prawa pojechac" i wygral bieg..

    PS2. Gdy Unia Tarnow awansowala w 2003 do eligi to tez nikt nie przypuszczal, ze bedzie miec atut toru, bo w 1 lidze druzyny przyjezdzaly tu i nie mialy jakis wielkich problemow, podobnie Gdansk w barazach.

    tor przygotowany w sposób bardzo specyficzny, bezprecedensowy (wilgotny beton przy sztucznym świetle).
    Pod wzgledem widowiska to sie do dzis sprawdza w Moscicach
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #49
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    OK, J-rules - ale ja bym bardziej porównał tor w Grudziądzu do tego w Gnieźnie niż do Tarnowa. Przyszłość zweryfikuje, kto miał rację

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Z tym porównaniem toru w Gnieźnie do toru w Grudziądzu to prawda. Tu i tu liczy się start i pierwszy łuk, na każdym z nich zwykle jest raczej twardo niż przyczepnie.
    Różnicę jaką widzę, to taka, że w Gnieźnie są dwa różne wiraże (pierwszy wydaje mi się być węższy, a drugi szerszy). Nie mam natomiast wiedzy na ten temat co do toru w Grudziądzu, czy te łuki różnią się od siebie.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Prawda tylko co do sposobu przygotowania nawierzchni w ostatnich latach.

    Te dwa obiekty różnią się zasadniczo długością. W Grudziądzu są o wiele dłuższe proste. Te proste w połączeniu z dość specyficznymi wejściami w łuk mogą trochę zdziwić zagraniczniaków, którzy tam jeszcze nie jeździli.
    Szerokość podobna, w Gnieźnie łuki szersze o kilkadziesiąt centymetrów, na prostych jest to samo.
    Nie wiem jak jest z nachyleniem łuków, po obu chodziłem ostatnio dość dawno. Kojarzy mi się, że drugi łuk w Grudziądzu zrobił na mnie kiedyś wrażenie, ale przy MA to teraz pikuś.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    1. Toruń
    2. Leszno
    3. Zielona Góra
    4. Gorzów
    5. Grudziądz
    6. Wrocław
    7. Rzeszów
    8. Tarnów

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    1.Leszno
    2.Zielona Góra
    3.Gorzów
    4.Tarnów
    5.Toruń
    6.Wrocław
    7.Grudziądz
    8.Rzeszów
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Prawda tylko co do sposobu przygotowania nawierzchni w ostatnich latach.

    Te dwa obiekty różnią się zasadniczo długością. W Grudziądzu są o wiele dłuższe proste. Te proste w połączeniu z dość specyficznymi wejściami w łuk mogą trochę zdziwić zagraniczniaków, którzy tam jeszcze nie jeździli.
    Szerokość podobna, w Gnieźnie łuki szersze o kilkadziesiąt centymetrów, na prostych jest to samo.
    Nie wiem jak jest z nachyleniem łuków, po obu chodziłem ostatnio dość dawno. Kojarzy mi się, że drugi łuk w Grudziądzu zrobił na mnie kiedyś wrażenie, ale przy MA to teraz pikuś.
    Zgoda co do tego, że tor GKM jest dłuższy. Szerokość toru także zgodnie z tym co mówiłeś.
    Ogólnie jednak z tego co pamiętam jednak w Grudziądzu nie jest znowu tak łatwo wyprzedzać. Miałem okazję obejrzeć tam kilka spotkań i jak się nie popełnia spektakularnych błędów na trasie, to można dowieść wywalczone punkty. Kolejnych Dadosów i Hamillów w GKM już nie ma, a sam speedway zrobił się jednak bardziej "startowy". Wesoło może być za to na drugim łuku. W zgodnej opinii fachowców, takich jak Tomek Bajerski, on jest dziwny. Stąd się wzięło przekonanie, że "drzewo wciąga".
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Oczywiście jakiś atut to będzie, jak wszędzie, ale nawet w pierwszej lidze, Grudziądz u siebie furory nie robił.
    Zazwyczaj co roku dostawaliśmy od kogoś w piz.czkę, rzadko zdobywaliśmy 50-55 pkt.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Te proste w połączeniu z dość specyficznymi wejściami w łuk mogą trochę zdziwić zagraniczniaków, którzy tam jeszcze nie jeździli.
    Ze światowej czołówki, to w ostatnich 4-5 latach jeździli Tai, Darcy, Emil czy Andreas, w lidze.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Szerokość podobna, w Gnieźnie łuki szersze o kilkadziesiąt centymetrów, na prostych jest to samo.
    Wg mnie w Gnieźnie jest kompletnie inny tor. Tylko ponoć również twardo, chyba tylko to łączy oba tory.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Nie wiem jak jest z nachyleniem łuków, po obu chodziłem ostatnio dość dawno. Kojarzy mi się, że drugi łuk w Grudziądzu zrobił na mnie kiedyś wrażenie, ale przy MA to teraz pikuś.
    Nachylenie jest spore, bo od 4,5 do 6,5%.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Nie wiem gdzie Wy tutaj faworyta rozgrywek widzicie?????


    1. Nicki – to już raczej nie ten Dzik co 3-4 lata temu. Poziom jaki może osiągnąć to 9-11 pkt max na mecz

    2. Tobiasz – pierwszy sezon w gronie seniorów. Wywieranie na Nim presji może się źle skończyć. Poza tym uważam, że to zawodnik, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Jeśli będzie punktował w okolicach 5-6 pkt spełni moim zdaniem pokładane w Nim nadzieje. Tylko pytanie czy jest to możliwe????

    3. Emil – tu faktycznie nie ma się do czego chyba przyczepić. Powinień spełnić rolę lidera drużyny. Prawdziwego lidera

    4. Zengota/THJ – kolejne dwa znaki zapytania i kolejni zawodnicy, którzy w jedną niedzielę mogą pojechać na 9 oczek, aby tydzień później zdobyć ich ,,całych dwa‘‘.......

    5. Przemo – to samo co Zen i THJ, z tą tylko różnicą, że jest to prowadzący parę i wpadki ,,numeru 5,13‘‘ na poziomie 2-4 oczek są praktyczne niedopuszczalne

    6.Piter – koło Emila moim zdaniem najsilniejszy ,,punkt programu‘‘. Będzie robił swoje

    7. Bartek/Dominik – absolutne ,,świerzynki‘‘. Każdy zdobyty punkt będzie cieszyć, każde zero będzie uczyć. Nic więcej od tych chłopaków wymagać nie można!


    Reasumując

    Drużyna, która przez wielu określana jaka zdecydowany faworyt rozgrywek ma w swoim składzie czterech zawodników (Tobiasz, Grzegorz,Przemo,THJ), którzy pojadą ,,jak pogoda pozwoli‘‘, czyli same niewiadome

    Juniora pod ,,siódemką‘‘ u którego żadne ,,zero‘‘ nie będzie dziwić

    Dwóch naprawdę solidních liderów (Emil,Piter). Na dokładkę dochodzi Dzik, który jakiś tam poziom powinen trzymać


    I to ma być faworyt całej ligi???

    Jak dla mnie na ,,papierze‘‘ zdecydowanie mocniejsze są drużyny z ZG i Torunia

    Musimy pamiętać jeszcze o jednym. Piotrek to geniusz speedway’a,
    Geniusz, ale Jego problemem są ,,słabe kości'' . Jeśli ,,załapie‘‘ coś i wyleci ze składu przez kontuzje to w formacji juniorskiej leżymy i ćwiczymy........


    Zdrowych Wesołych i byle do wiosny !!!


    Ps. Żeby mnie zaraz ,,bracia po szalu‘‘ nie usmażyli zamiast karpia, dodam tylko, że Jedyna ma fajny skład,napisałbym wymarzony jak dla mnie, który może okazać się rewelacją ligi, ale na dzień dzisiejszy zbyt wiele znaków zapytania przy nazwiskach poszczególnych zawodników.

    Jednak jeśli wszystko się poukłada tak jak tego sobie życzymy w rolniczym mieście, to faktycznie może być dobrze i ,,sympatycznie u Nas na wiosce''

    ps2. I tak jak Yaney pisał - liga zapowiada się naprawdę fascynująco!!!
    Ostatnio edytowane przez welna ; 23-12-2014 o 19:20

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    1. Leszno - tegoroczny dream team i zdecydowany faworyt. Silni liderzy, mocna druga linia i świetny junior. Do tego solidny rezerwowy. Jak nie zdobędą złota, to będzie sensacja - z taką też myślą budowano ten zespół.
    2. Zielona Góra - Jeżeli wróci Dudek i Łoktajew będzie na juniorce, to nie mają słabych punktów. Ale poza tym same wyleniałe koty, więc może być ciężko z wykrzesaniem ambicji. No, ale finał będzie.
    3. Toruń - jakoś średnio przekonuje mnie ten skład. No chyba, że wróci Ward - to wtedy zamiast Zielonej pojadą w finale. Doyle wg mnie pojedzie mniej więcej na poziomie Iversena z pierwszego sezonu w Stali.
    4. Gorzów - nie powtórzą ubiegłorocznego sukcesu. Skład ten sam, ale rywale się wzmocnili.
    5. Tarnów - u siebie jak zwykle będą mocni, co w zupełności wystarczy na piąte miejsce.
    6. Wrocław - Nierówni liderzy (może poza Woffindenem - choć i on nie jest terminatorem), wielka dziura w składzie w postaci Milika, brak rezerwowego i niedoświadczona juniorka. Do tego beznadziejny terminarz. Może być ciężko.
    7. Rzeszów - Przewaga nad Grudziądzem na pozycji lidera i juniorów.
    8. Grudziądz - jak pisał Buszmen w innym wątku, sami zawodnicy drugiej linii - do tego kiepska juniorka. Łaguta nie potórzy średniej z poprzednich 2 sezonów, wyśrubowanej na tarnowskim torze.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,398
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    1. Zielona Góra - zepną poślady. Już koszul tego dopilnuje. Jeżeli Jonsson pojedzie cały sezon jak końcówkę a Walas pojedzie z jajem mogą dać radę.
    Hampel musi zarabiać. Dudek musi wrócić.
    2. Leszno - nie widzę dziur. Ale też nie dostrzegam pewniaka na 15 punktów co tydzień, o DMP zadecydują dwa mecze. Nie wierzę w mit Skórnickiego.
    3. Toruń - wiadomo, po powrocie Warda powinni się przebić do PO. Jeżeli nie będzie za późno na odrabianie strat.
    4. Gorzów - siłą pędu i rozpędu, dojadą do PO. Ale na tym basta.
    5. Rzeszów , a co
    6. Grudziądz, a co
    7. Wrocław, a co
    8. Tarnów, pa pa
    UNSCARED

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,550
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Hmm, zgadzam sie w 100% z tym co pisze Welna. Na PAPIERZE, bo tylko tak można to ropatrywać, Leszno akurat ma fajną ekipę ale jednak nie stanowi ta drużyna największej siły. Toruń i ZG, papierowo są najmocniejsze. Przy czym w obu ekipach są jednak pewne niewiadome, w Toruniu Ward, jeśli on wróci na czas to będą super groźni. Słabym punktem Torunia jest jednak fakt, że mają tylko dwóch w miarę solidnych krajowych zawodników. Jesli zdarzy się kontuzja Miedziakowi lub Gomólskiemu to będą musieli kombinować ze składem. A to nie pozwoli na pełne wykorzystanie potencjału tej ekipy. W ZG natomiast niewiadome są dwie, kiedy wróci Patryk oraz na jakiej pozycji wystartuje Saszka. Jeśli Saszka wystartuje z pozycji juniora to finał w wykonaniu Falubazu będzie niejako obowiązkiem. Mankamentem będzie presja pod jaką znajdzie się Falubaz.

    Reasumując. Leszno pojedzie na luzie, z partyzanta. Mają dynamit w swoich szeregach, ale czy uda się go odpalić w decydującym momencie ? ZG i Toruń, te ekipy będą upatrywane na finał. Więc będzie presja. Ale zawodnicy obu ekip z presją powinni być za pan brat. Więc sam jestem ciekaw jak to się zakończy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, zgadzam sie w 100% z tym co pisze Welna. Na PAPIERZE, bo tylko tak można to ropatrywać, Leszno akurat ma fajną ekipę ale jednak nie stanowi ta drużyna największej siły. Toruń i ZG, papierowo są najmocniejsze. Przy czym w obu ekipach są jednak pewne niewiadome, w Toruniu Ward, jeśli on wróci na czas to będą super groźni. Słabym punktem Torunia jest jednak fakt, że mają tylko dwóch w miarę solidnych krajowych zawodników. Jesli zdarzy się kontuzja Miedziakowi lub Gomólskiemu to będą musieli kombinować ze składem. A to nie pozwoli na pełne wykorzystanie potencjału tej ekipy. W ZG natomiast niewiadome są dwie, kiedy wróci Patryk oraz na jakiej pozycji wystartuje Saszka. Jeśli Saszka wystartuje z pozycji juniora to finał w wykonaniu Falubazu będzie niejako obowiązkiem. Mankamentem będzie presja pod jaką znajdzie się Falubaz.

    Reasumując. Leszno pojedzie na luzie, z partyzanta. Mają dynamit w swoich szeregach, ale czy uda się go odpalić w decydującym momencie ? ZG i Toruń, te ekipy będą upatrywane na finał. Więc będzie presja. Ale zawodnicy obu ekip z presją powinni być za pan brat. Więc sam jestem ciekaw jak to się zakończy
    Nie wierzę w jazdę na luzie w wykonaniu Falubazu, Unii i Stali. Nie ma takiej opcji. Będzie duża presja na wynik w tych ekipach i ten kto nie zdobędzie majstra uzna sezon za przegrany. Jak ktoś tu może luźniej podchodzić to Toruń z nowym kierownictwem i kangurami w składzie, którzy i tak na wszystko mają wy..nie i luz.

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    A jakby ocenić potencjał drużyn na forum?
    1. Zielona Góra (zdecydowanie najsilniejsza ekipa, z nimi lepiej nie zadzierać, silni niezależnie od toru (tematu)+ plus języczek u wagi w postaci Mariusza - oni przechyli każdą dyskusję w stronę zwycięstwa Falubazu)
    2. Toruń (jw. + gwiazdorski skład w osobie Kingpina i Buszmena plus liczne grono młodych gniewnych such as Yozayan, mshol, Malin, Ta ekipa niebawem przejmie pałeczkę i zdominuje forum, ale jeszcze nie w tym roku)
    3. Leszno (silna kadrowo drużyna, ale bez wyraźnego lidera z charyzmą takiego jak Mariusz czy Kingpin.)
    4. Tarnów (średnio kadrowo - nieliczni śliczni z Małopolski z liderem w osobie j-rules,)
    5. Gorzów (średnio kadrowo, nie atakują innych drużyn, zwycięstwa głównie we własnych tematach tj dot. Stali, o wiele mniej agresywniejsi od kolegów z ZG, utrzymanie jednak pewne )
    6. Wrocław (Franz i jego uznana marka na forum to za mało, sparta_mistrz wspiera kolegę, ale to nie MPPK, ale zawody DMP)
    7. Grudziądz (beniaminek zbiera frycowe, powalczą o utrzymanie, )
    8. Rzeszów (Polak z duńskim obywatelstwem Robi jest osamotniony w walce, bo abarth najczęściej pyta, czy komuś stream działa)
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  17. Już 16 użytkowników podziękowało forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    BFM (29-12-2014), Havel (23-12-2014), MarQes (24-12-2014), Noski (24-12-2014), Robi (23-12-2014), ScotFZG (23-12-2014), _jaskolka_ (15-02-2015), ins. Sokołowski (24-12-2014), j-rules (23-12-2014), kapitan bomba (23-12-2014), never_mind (24-12-2014), shelve (23-12-2014), sobotch (24-12-2014), sparta_mistrz (23-12-2014), yarek3 (23-12-2014), zigi1976 (24-12-2014)

  18. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    hehe dobre, dobre

  19. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Ireneusz Igielski: Dream team jest w Zielonej Górze
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...zielonej-gorze

    Czy ktoś tym ludziom wytłumaczy znaczenie określenia "dream team"? Dream team to z języka angielskiego na nasze: "drużyna marzeń", a nie "najsilniejsza drużyna w lidze" albo "drużyna z największym potencjałem".
    Rok temu niektórzy piali z wrażenia, że po przyjściu Sajfutdinowa ponoć Toruń był dream teamem.
    Trzy lata temu bezmyślne pismaki jeden po drugim papugowali, że Tarnów, bo miał w składzie kilku indywidualistów obwieszonych medalami.

    Wszystko wierutna bzdura.

    Dream team obecnie to ekipa w stylu:
    Woffinden, Hampel, Sajfutdinow, Vaculik, Kasprzak, Zmarzlik
    a nie inne składanki i kompromisy sportowo-finansowe.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  20. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    takie czasy ze byle g... nazywamy czyms ekstra, wspanialym itd byleby tpo sprzedac w sprzedajnych "wolnych" mediach to samo tyczy sie sportu zuzlowego.

  21. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar BLACK_ASSASSIN
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    812
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 39 w 20 postach
    1. Leszno - bezapelacyjnie. Emil zrobi różnice. Pawliccy nie mieli jeszcze złego sezonu, nic nie wskazuje że tą zimę mogą źle przepracować. Pedersen - Doświadczony, stary acz pewny gwarant na własnej szlace, będzie tworzyć udaną pare z THJ... No na papierze wygląda obiecująco.
    2. Toruń - Darky & Crispy razem. Po takim sezonie wypadałoby mieć medal. Zarząd coś wymy$li. Bardzo mocna ekipa.
    3. Zielona Dziura - Haha... Wiadomo. Pieszczek

    Te trzy ekipy walka o medale. Kolejność po finale jest nie do ustalenia. Niby Leszno. Ale w tej chwili któraś w tych ekip to DMP 2015.
    ---
    4. Gorzów. Rzuciłem monetą i dlatego są u mnie czwarci a nie trzeci. Jak Iversen powtórzy sezon no to [...]
    ---
    5. Wrocław. Nie wiem jak oni to robią ale nie zlecą, i psim swędem zawsze im się uda sprawić kilka niespodzianek w kaźdym sezonie. Możliwe że wleją u siebie komuś z powyższej pierwszej trójki.
    6. Rzeszów. Hancock w składzie to team spirit. Larsen może być siłą napędową na Hetmańskiej, solidny Kildemand i Czaja który może wystrzelić. Reszta niewiadomo jak zimę przepracują.
    7. Tarnów. Fajnych mają kibiców. I *****isty duet - Kołodziej i Vaculik do tego doszedł Madsen. Gdyby był Cieślak to pewnie wrzuciłbym ten skład na 4 miejsce.
    Zeby nie było - nie uważam że będą za Rzeszowem, ale skład i sytuacja zespołu daje im raczej środek tabeli. Miejsca 5-7 zajmą te ekipy, bez względu na kolejność końcową.
    ---
    5-7. Wroclove najwyżej bo są najbardziej zagadkową ekipą. Już raz z gówna bat ukleili. Tacy są najlepsi. Rzeszów, typowo, beniaminek z wielkimi ambicjami - ale nie zleci. Tarnów, czerwona latarnia ? U siebie bardzo mocni, ale w delegacjach będzie ciężko, ta ekipa będzie mieć najciekawsze mecze.
    Miejsca 5-7 podobnie jak miejsca 1-3 - nie do ustalenia przed sezonem. Miejsca są rozpisane, ale nie zarezerwowane.
    ---
    8. Grudziądz. Wykluczam atut toru, bo w ekstralidze nie jeżdżą zawodnicy z pierwszej łapanki. Tych misiów na sztuczny miód się nie oszuka.
    Jeden bieg i "tajemnica grudziądzkiego toru" będzie rozwiązana jak sznurówki.
    Dziwi mnie że Gollob nie ma jeszcze dość żużla po tym sezonie w Toruniu. Idźcie do wróżki zapytać czy nie robi sobie jaj z tym kontraktem.
    Jedynym czym zaskoczycie to obcych kibiców tym, że macie stadion na cmentarzu.

    Prawdopodobieństwo innego miejsca niż ósme, jest takie samo jak spłata długów Wybrzeża.
    Ostatnio edytowane przez BLACK_ASSASSIN ; 23-12-2014 o 22:05
    PROWOKATOR.... !!!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BLACK_ASSASSIN za jego przydatny post!

    unimil_to_run (23-12-2014)

  23. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Jak zabawa, to zabawa!

    Obiektywnie patrząc z Leszna

    1. Stal Gorzów - silne trio seniorów z KK na czele, do tego perspektywiczny Linus i juniorka ze świetnym Zmarzlikiem i czyniącym postępy Cyferem i ... tor Dla mnie główny faworyt do DMP.

    2. Toruń - ciekawy skład. Jak wróci Ward, Gorzów może czuć się zagrożony.

    3. Leszno - moja Jedyna Tak jak pisał Welna, jest dużo znaków zapytania. Pewniacy to Emil i Piter, reszta może odpalić, ale nie musi. Ci co piszą o nas jako murowanym faworycie, po prostu nie znają się na żużlu. Koniec i kropka.

    4. Zielona Góra - na papierze można powiedzieć MIAZGA. Ale nie przekonuje mnie ten skład. Moim zdaniem Hampel w ZG się już nie odbuduje. Teraz liderem będzie Walasek. Bardziej liczyłbym też na Andreasa niż Protasa.

    5. Tarnów - Kołodziej, Vaculik, Madsen u siebie będą dzielić i rządzić. Gorzej będzie na wyjazdach.

    6. Wrocław - ciekawy młody skład. W sam raz na 6. miejsce

    7. Rzeszów - Amerykanin i Duńczyk powinni obronić Ekstraligę.

    8. Grudziądz - mogą jeszcze powalczyć z Rzeszowem o 7. miejsce.

    Tor tak wszystko zweryfikuje...

    Dla wszystkich Kibiców - Wesołych Świąt!
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  24. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    A jakby ocenić potencjał drużyn na forum?
    1. Zielona Góra (zdecydowanie najsilniejsza ekipa, z nimi lepiej nie zadzierać, silni niezależnie od toru (tematu)+ plus języczek u wagi w postaci Mariusza - oni przechyli każdą dyskusję w stronę zwycięstwa Falubazu)
    2. Toruń (jw. + gwiazdorski skład w osobie Kingpina i Buszmena plus liczne grono młodych gniewnych such as Yozayan, mshol, Malin, Ta ekipa niebawem przejmie pałeczkę i zdominuje forum, ale jeszcze nie w tym roku)
    3. Leszno (silna kadrowo drużyna, ale bez wyraźnego lidera z charyzmą takiego jak Mariusz czy Kingpin.)
    4. Tarnów (średnio kadrowo - nieliczni śliczni z Małopolski z liderem w osobie j-rules,)
    5. Gorzów (średnio kadrowo, nie atakują innych drużyn, zwycięstwa głównie we własnych tematach tj dot. Stali, o wiele mniej agresywniejsi od kolegów z ZG, utrzymanie jednak pewne )
    6. Wrocław (Franz i jego uznana marka na forum to za mało, sparta_mistrz wspiera kolegę, ale to nie MPPK, ale zawody DMP)
    7. Grudziądz (beniaminek zbiera frycowe, powalczą o utrzymanie, )
    8. Rzeszów (Polak z duńskim obywatelstwem Robi* jest osamotniony w walce, bo abarth najczęściej pyta, czy komuś stream działa)
    *Dunczyk, farbowany lisek, chyba o to ci chodzilo
    Jest jeszcze drugi farbowany lisek z Australii, ale Dexter sie ostatnio rzadko udziela

    PS. Mariusz to zaden pewniak, zwykla zlotowa, pisze dla kasy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Rozumiem, że kibice z Leszna celowo nie stawiają na Unię, żeby potem udawać, że jej ewentualne zwycięstwo będzie niespodzianką.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (24-12-2014), kapitan bomba (24-12-2014)

  27. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Trudno o typy w takiej dyscyplinie jak żużel. Ale napiszę tylko tyle, że Skóra jesienią ścina włosy.

    Zdrowych i spokojnych Świąt. Dla wszystkich

  28. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Trudno o typy w takiej dyscyplinie jak żużel. Ale napiszę tylko tyle, że Skóra jesienią ścina włosy.

    Zdrowych i spokojnych Świąt. Dla wszystkich
    On ich nie zetnie, one mu wypadną po rozczarowaniu jakie go spotka w przyszłym sezonie.

  29. Powrót do góry    #71
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    Reasumując. Leszno pojedzie na luzie, z partyzanta.
    Nie po to ściągnęli Sajfutdinowa i THJ, żeby jechać na luzie. Cel jest jasny - DMP. Leszno jest - nie bez racji - postrzegane jako faworyt zmagań o tytuł i w ich przypadku wejście do finału to jest absolutne minimum. W ogóle w grupie tych mocniejszych drużyn każda oprócz Unii ma jakąś potencjalną wymówkę na okoliczność słabszego rezultatu: w Toruniu ściągnęli z I ligi Doyle'a, a Ward jest zawieszony; w Falubazie karę odbywa Dudek i niewykluczone, że za niego pojedzie Jabol; z kolei Stal, w przeciwieństwie do swoich najgroźniejszych rywali, nie dokonała żadnych wzmocnień. Byki są ostatnią ekipą do "luźnej jazdy", oni od początku będą walczyć o złoto.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  30. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    *Dunczyk, farbowany lisek, chyba o to ci chodzilo
    Jest jeszcze drugi farbowany lisek z Australii, ale Dexter sie ostatnio rzadko udziela
    oj daleko mi do farbowanego liska, uwierz mi a Dexter vel. Jasiek udziela sie gdzie indziej.

  31. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Franz Zobacz posta
    Nie po to ściągnęli Sajfutdinowa i THJ, żeby jechać na luzie. Cel jest jasny - DMP. Leszno jest - nie bez racji - postrzegane jako faworyt zmagań o tytuł i w ich przypadku wejście do finału to jest absolutne minimum. W ogóle w grupie tych mocniejszych drużyn każda oprócz Unii ma jakąś potencjalną wymówkę na okoliczność słabszego rezultatu: w Toruniu ściągnęli z I ligi Doyle'a, a Ward jest zawieszony; w Falubazie karę odbywa Dudek i niewykluczone, że za niego pojedzie Jabol; z kolei Stal, w przeciwieństwie do swoich najgroźniejszych rywali, nie dokonała żadnych wzmocnień. Byki są ostatnią ekipą do "luźnej jazdy", oni od początku będą walczyć o złoto.
    Nie do końca się z Tobą zgodzę, ponieważ Unia (vide: wychowankowie) to raczej zawodnicy swojego toru - wyjątkiem jest Wrocław gdzie też robią tor "pod koło". Jedynie Dzikiem z Emilem są w stanie pojechać na "wyjeździe". Oczywiście nowy sezon i nowe rozdanie, ale myślę że ten sezon będzie wyjątkowy i czeka nas wiele niespodzianek-wykluczam te wynikające z powodu kontuzji.
    Przy całej sympatii do Byków nie stawiam ich jako faworyta do złota.
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 24-12-2014 o 02:38

  32. Powrót do góry    #74
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Na pewno Leszno nie pojedzie na luzie. Bez przesady. Na luzie to jechali w tym roku, zrobili super wynik (trochę szczęśliwie), co podsyciło apetyt. Wzmocnienie Emilem to nie jest jakaś drobna korekta, a konkretny strzał z armaty. Do tego mocna rezerwa. Nie wiem swoją drogą, czemu nikt nie zakłada, że Musielak będzie grzał ławę, ale tak to właśnie może być

    Ale pierwsza czwórka wyrównana. Jak Falubaz załatwi Ruska na juniorkę, to będzie naprawdę mocny. Tylko, że ja w to osobiście wątpię, bo jakby mógł załatwić, to załatwiłby już dawno i na więcej lat. I gdyby mógł załatwić, to nie braliby Pieszczka. Tak to zobaczymy, chyba clue będzie tutaj Hampel. Czy będzie jak w 2014, czy jak w 2013, a może w ogóle równia pochyła? Toruń bez Warda jednak straci, bo na wyjazdach nie będzie za kolorowo. Ale z Wardem są szanse nawet na złoto. Stal ma wielki atut w postaci Zmarzlika, ale z drugiej strony nie wiadomo czy KK będzie równie znakomity w nowym sezonie. W sumie - czemu nie? Sprzęt jedzie, motywacja jest - na laurach nie spocznie. Zwłaszcza, że srebro to zawsze jakiś mały niedosyt, a nie jak złoto Golloba z 2010

    W dolnej czwórce (tu podział powinien być w tym roku naprawdę widoczny), mimo wszystko stawiam wyżej Tarnów i Wrocław aniżeli beniaminków. We Wrocku myślę, młody Drabik u siebie będzie jeździł bardzo dobrze (na wyjazdach nie sądzę), ale to właśnie mecze u siebie będą dla tych 4 drużyn najważniejsze, bo wyjazdy do faworytów i bonusy z faworytami, to można z góry spisać na straty, wyłączając jakieś odchylenia. No i tu Tarnów i Wrocek wyglądają najlepiej.

    Sumarycznie na dziś:

    1. Leszno
    2. Toruń (z Wardem, chociaż w PO)
    3. Zielona Góra (bez Łoktajeva na juniorce)
    4. Gorzów

    5. Tarnów (chociaż ten Mroczka i juniorka trochę mnie nie przekonują, mimo atutu będą zbierać od faworytów u siebie - ale inni też, a Tarnów najprędzej coś urwie)
    6. Wrocław
    7. Rzeszów (chociaż Polacy nędza)
    8. Grudziądz (Pavlic za Madsena przesądzi chyba o spadku)

    No ale jak chyba większość, muszę zaznaczyć że na miejscach 1-4 i 5-8 może się zdarzyć w zasadzie wszystko Konia z rzędem temu, kto przewidzi inny układ czwórek

  33. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Rozumiem, że kibice z Leszna celowo nie stawiają na Unię, żeby potem udawać, że jej ewentualne zwycięstwo będzie niespodzianką.
    Mam dokladnie takie same odczucia. Dmuchaja wbrew wszystkim na zimne, bo wiedza czym smierdzi jazda jako faworyt. W tym roku oni startowali z tej drugiej storny barykady. Ale panowie z Leszna, rzeczywistosci nie zaklinajcie. Jesli z tej mocnej czworki kogos trzeba wskazac do faworyta do zlota to jest to Leszno i tyle. Prosze wziac to na kalte i nie siac dyrdymalow, ze Nicki to na 9 pkt zawodnik a druga linia niepewna (Zenginator)
    Chuchanie na nowego juniora w skladzie to jest dobry pomysl bo wymagac wiele nie powinniscie, ale my, pozostali, tyle sie tu naczytalismy o waszej szkolce (w sumie slusznie) to juz wymagac bedziemy
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Prosze wziac to na kalte i nie siac dyrdymalow, ze Nicki to na 9 pkt zawodnik a druga linia niepewna (Zenginator)
    Ja przedstawiłem swój ,,punkt widzenia''.

    ,,Podczepiłem'' do tego argumenty.

    Ty tylko piszesz coś o dyrdymałach. Jak na lidera tarnowskich (w ocenie unimila) ,,sb-ków'' to naprawdę słabo

    Udowodnij mi, że Hampel jest słabszy od Dzika, Walas od Zengoty, AJ od THJ, czy Dudek od Tobiasza

    Wówczas przyznam Ci rację i podpiszę się pod słowami, że ,,rozjedziemy ligę''

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Aussie (24-12-2014), lemur6666 (24-12-2014)

  36. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Ja mam udowadniac? Przeciez ci wszyscy zainteresowani udowodnili to w sezonie 2014.
    Macie najlepszego juniora w lidze, wiec porownanie AJ do THJ jest laickie.
    Zreszta co to za manipulacja. Jesli porownujemy liderow to prosze to zestawic tak:

    Emil - JHJ
    Nicki - AJ
    Shamek - Walas
    Piter - Protas
    Zengota - Dudek (?)
    Tobiasz - ???

    Jak dla mnie macie zdecydowana przewage w liderach, gosciach, ktorzy podejma walke niezaleznie od toru i na juniorce, bo Pieszczek owszem moze wskakiwac za slabszego w danym dniu Falubaza, ale takiego ognia jak Pawlicki nie da.

    No i ten Zenginator, gosc stworzony do nominowanych, ktory jest w stanie swoimi szarzami przestraszyc nawet takiego harpagana jak KK.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (24-12-2014), sparta_mistrz (24-12-2014)

  38. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dokładnie, w przyszłym sezonie to Unia musi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Musi Leszno, musi Zielona, musi Gorzów. Takie są oczekiwania zarządów i kibiców. Cała reszta to piar.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Aussie (24-12-2014), Dominik (24-12-2014)

  41. Powrót do góry    #80
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jest jeszcze drugi farbowany lisek z Australii, ale Dexter sie ostatnio rzadko udziela
    Pewnie oduczył się już języka polskiego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    po poście j-rulesa wełna leży na deskach, a sędzia rozpoczął odliczanie. 5, 6, 7.... nokdaun? nokaut? czy zawodnik się jeszcze podniesie?

  43. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    po poście j-rulesa wełna leży na deskach, a sędzia rozpoczął odliczanie. 5, 6, 7.... nokdaun? nokaut? czy zawodnik się jeszcze podniesie?
    po poście j-rulesa wełna może napisać tylko:

    ,,Rozniesiemy Was wszystkich w pył'' .................!!!!!

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (24-12-2014), j-rules (24-12-2014)

  45. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Szykuje się powtórka z 2010 a co tam

  46. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jesli porownujemy liderow to prosze to zestawic tak:

    Emil - JHJ
    Nicki - AJ
    Shamek - Walas
    Piter - Protas
    Zengota - Dudek (?)
    Tobiasz - ???
    J-rules

    Jeśli porównujemy liderów to zestawienie powinno wyglądać tak:

    1. Emil - Jarek
    2. Nicki - Protas
    3. Przemek - AJ
    4. Zengota - Walas
    5. Tobiasz - Dudek

    poza ,,jedynką'' Falubaz w każdej pozostałej ,,parze'' Nas niszczy i zjada na śniadanie bez popijania herbatą

    Jeśli Loktaev ,,zostanie'' Polakiem to i przy duecie ,,Olek-Krystian'' Piter w pojedynkę jest bez szans

    ps. i jak kolarz ? pojedynek jeszcze trwa, czy j-rules już jest w szatni????

    ps2. j-rules - zresztą między 2-5 możesz dowolnie tasować sobie zawodnikami. W każdej możliwej ,,układance'' dostajemy po uszach
    Ostatnio edytowane przez welna ; 24-12-2014 o 14:25

  47. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    1-1 Stal Gorzów
    2-8 KS Toruń
    2-8 Unia Leszno
    2-8 Falubaz ZG
    2-8 Sparta Wrocław
    2-8 GKM Grudziadz
    2-8 Unia Tarnów

    schemat by t_zg


    Wesołych świąt

  48. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Ja tam sie pierdzielił nie będę...

    1. UNIA LESZNO

    a

    Cała reszta to jakieś popierdółki, które lepiej by zrobił startując w 1 lidze bo przynajmniej mogły by awansować a w Ekstralidze się nigdzie nie awansuje, a zdobywca złotego medalu jest już znany więc!

    2-8. POPIERDÓŁKI....
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  49. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    J-rules

    Jeśli porównujemy liderów to zestawienie powinno wyglądać tak:

    1. Emil - Jarek
    2. Nicki - Protas
    3. Przemek - AJ
    4. Zengota - Walas
    5. Tobiasz - Dudek

    poza ,,jedynką'' Falubaz w każdej pozostałej ,,parze'' Nas niszczy i zjada na śniadanie bez popijania herbatą

    Jeśli Loktaev ,,zostanie'' Polakiem to i przy duecie ,,Olek-Krystian'' Piter w pojedynkę jest bez szans

    ps. i jak kolarz ? pojedynek jeszcze trwa, czy j-rules już jest w szatni????

    ps2. j-rules - zresztą między 2-5 możesz dowolnie tasować sobie zawodnikami. W każdej możliwej ,,układance'' dostajemy po uszach
    No to "dostajecie po uszach" to jest tylko i wylacznie Twoje "chciejstwo" by tak to postrzegano.

    Zestawiles Nickiego do pary z Protasem i piszesz, ze W tej parze Protas niszczy i zjada na sniadanie?
    Albo juz ostro swietujesz, albo ja faktycznie jestem w szatni, ale to by znaczylo, ze Ciebie wciaz nie moga podniesc z desek

    PS. Zakladam oczywiscie wariant bez farbowania Loktaeva
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    Zestawiles Nickiego do pary z Protasem i piszesz, ze W tej parze Protas niszczy i zjada na sniadanie?
    No ok pod ,,dwójką'' postawmy znak =

    Co do świętowania - spokojnie - toż to dopiero Boże Narodzenie. Sylwester za tydzień

    Jeszcze raz Zdrowych i j-rules szcerzę Ci życzę, aby w tym temacie Twoje było na wierzchu

  51. Powrót do góry    #89
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Spoko, że w tym zestawieniu Wełny jest uwzględniony Pawlicki młodszy. Ale pewnie, po co - przecież to druga linia. Ja to widzę tak:

    Emil > Hampel
    Pedersen >= Protasiewicz
    Piotr Pawlicki > Walasek
    drugi Pawlicki < Jonsson
    THJ = Dudek (nie wiadomo w jakiej formie i kiedy wróci)
    Musielak/Zengota > Łoktajew
    jakiś junior < Pieszczek

    Ja widzę przewagę ZG na dwóch pozycjach, z czego jedna juniorska więc mało znacząca (teoretycznie 3 starty). I to zakładając, że Łoktajew pojedzie jako Polak.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  52. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Spoko, że w tym zestawieniu Wełny jest uwzględniony Pawlicki młodszy. Ale pewnie, po co - przecież to druga linia.
    Sparta mamy święta więc ładnie dziś odpiszę

    Moje zestawienie zawiera seniorów. Piotr to junior

    Myślałem, że każdy kibic tego sportu od razu to wyłapie

    O Piotrze też w poście wspomniałem. Przeczytaj jeszcze raz szybciutko , a potem pędem do wieczerzy

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •