Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 220

Wątek: Speedway Best Pairs Cup 2015

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Panowie jak tam fantastyczna forma Palówki? W statystykach i wpisach trójek w program to zdecydowanie najlepsza Palówka na żużlowym torze
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,786
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Robi ty masz coś z głową ?
    a dlaczego? oceniajac przedsezonowe sparingi i jazde poszczegolncyh zawodnikow typowalem ze Dunczycy wygraja. co w tym zlego?
    wyczuwam w Twoich slowach agresje nie wiedziec czemu

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Po dzisiejszych zawodach, tak na szybko, nasuwa mi się jedno pytanie (i nie dotyczy ono sprawy Zmarzlik-Pawlicki), mianowicie: Czy Robert Kasprzak jest cały i czy będzie miał jak wrócić do domu?

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk

  4. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Dominik (28-03-2015), Robi (28-03-2015), Scroll (28-03-2015), dillinger (30-03-2015), j-rules (29-03-2015), kapitan bomba (28-03-2015), macropus (28-03-2015), sobotch (29-03-2015), zigi1976 (28-03-2015)

  5. Powrót do góry    #94
    Użytkownik Awatar Rose
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 16 w 7 postach
    [QUOTE=Shogun90;1665997]Mistrzów świata juniorów jest wielu, Zmarzlik przeszedł do historii jako najmłodszy zwycięzca Gp. Dla mnie wygrana w Gp znaczy o wiele więcej od Imśj. Tam medal zdobył nawet taki leszcz Jak Michelsen, który w ekstralidze nie łapał się do kadru.

    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    Potwierdzam, ma w sobie coś co sprawia, że choćby sie chciało to nie da sie jego ani lubić ani szanować.

    Dokładnie. Młody Pawlicki to chyba największy burak wśród żużlowców.
    No no, Bartosz "związane jaja" Zmarzlik to największy talent jaki wydała polska ziemia. W tym sezonie średnia 3.0 jak nic. Gorzowski Gizmo już po mutacji?

    Byłem, widziałem. Ruscy jakby na wakacjach, Jonasson mnie zaskakiwał - oczywiście pozytywnie, z Doyla niezły walczak, Blondi coś się dzisiaj nie popisał, Cieślak po pierwszym biegu powinien podziękować drugiej gorzowskiej mega gwieździe. Piotrek trochę za nerwowo ale dzięki niemu robiło się cieplej na trybunach, akcja z blokowaniem klasa.

  6. Powrót do góry    #95
    Zbanowany
    Dołączył
    13-04-2014
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Pewnie jeszcze nie, zupełnie jak Miedziński.

  7. Powrót do góry    #96
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    W połowie zawodów kibice zamarzali - nawet ci z Rosji / Łotwy. Generalnie impreza za późno się zaczęła. TV jednak dyktuje warunki. Za tydzień gdy nastąpi inauguracja ma być jeszcze zimniej.

    Trochę walki było, ale jednak miałem wrażenie, że każdy czekał na koniec (temp.).
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a dlaczego? oceniajac przedsezonowe sparingi i jazde poszczegolncyh zawodnikow typowalem ze Dunczycy wygraja. co w tym zlego?
    wyczuwam w Twoich slowach agresje nie wiedziec czemu
    Moze dlatego, ze stawiasz/kibicujesz jutro Irlandii?! Mysle, ze wlasnie chodzilo mu o aspekt pilkarski a nie zuzlowy.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Robi (28-03-2015)

  10. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,786
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    a nie mi chodziło o to ze jutro Irlandia w sensie wazny dzien w Irlandii, w Dublinie zeby ich pokonac oczywiscie kibicuje rep. Polski w pilce

  11. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    Potwierdzam, ma w sobie coś co sprawia, że choćby sie chciało to nie da sie jego ani lubić ani szanować.



    Jak narazie BZ wygrał runde SGP i raz był trzeci, a ponadto niemal w pojedynke zapewnił DMP. PP może pomarzyć.

    Swoją drogą, to ile obecnie znaczy medal IMŚJ to kwestia subiektywna, wg mnie niewiele, zważyszy na to kto obecnie tam jeździ. Też mi wykładnia...
    Odstaw już browarek i udaj się do sypialni

  12. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Myślałem, że to będzie nudny wątek, w końcu zawody towarzyskie. Wchodzę, a tu pasjonująca dyskusja o wyższości Zmarzlika nad Pawlickim, mimo że Bartek wczoraj oglądał pewnie zawody w kapciach przed telewizorem Oczywiście zleciało się od razu kilku dyżurnych hejterów wszystkiego, co gorzowskie, i pojawiły się miałkie intelektualnie komentarze odnoszące się do atrybutów fizycznych zamiast do umiejętności żużlowych. Mimo że Piotrek wczoraj sprawiał wrażenie, jakby nie do końca panował nad maszyną, to nie ulega wątpliwości, że talent ma ogromny. Tych dwóch chłopaków będzie rządzić na polskich torach przez najbliższe lata (może doskoczy do nich też Przedpełski). Choć wydaje się, że pochodzą z różnych światów i nie raz iskrzyło między nimi na torze, to fajnie byłoby ich zobaczyć na torze razem w następnej rundzie SBPC.
    Ostatnio edytowane przez seabiscuit ; 29-03-2015 o 08:10

  13. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,590
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Pewnie dlatego ze nie miał szansy wystartować ? imp srebro IMŠJ złoto IMPj srebro co w 2014 w tych turniejach osiagnął Zmarzlik... Szkoda czasu to przypomina dyskusje , kasprzak vs kolodziej za juniorskich czasów...
    Wtedy tez sie myliliscie

    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Po dzisiejszych zawodach, tak na szybko, nasuwa mi się jedno pytanie (i nie dotyczy ono sprawy Zmarzlik-Pawlicki), mianowicie: Czy Robert Kasprzak jest cały i czy będzie miał jak wrócić do domu?

    pozdr

    Wysłane z Tapatalk
    PKP ostatnio sie reklamuje roznymi promocjami, wiec pogra chwile na gitarze na torunskim dworcu i na bilet szybko uzbiera

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Łysy przeje*ał ten finał. Wystarczyło dać tylko Hampela z A.
    Tez bylem mega zdziwiony. Hampel z A mal szanse przynajmniej sprobowac to jakos rozegrac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    To i ja się krótko wypowiem.
    Pięknie Iversen!! Co prawda szkoda wyścigu, gdzie przegrał z tak uwielbianymi w Toruniu Rosjanami, ale i tak cieszę się z jego jazdy. O wiele lepiej, niż dla porównania rok temu. Co do Polaków to jednak słabe wyniki Kasprzaka w sparingach nie były dziełem przypadku. Dzisiaj też jechał tragicznie. Jaras Hampel za to wszedł "z buta" w ten rok i czuję, że utrze nosa wielu i zawojuje. Co do Pawlickiego to nie mogę skunksa zdzierżyć. Niech ktoś mi powie kiedyś, jak to Bartek Zmarzlik przegina na torze, to mu chyba pokażę ten wyścig chyba z Lebiediewem. Finał zabawy jest taki, że warto stawiać jednak na polskich juniorów.
    Patrzyłem sobie na Cinkciarza i cieszyłem się, że mu Duńczycy w finale nosa utarli. Znów by sobie ten uzurpator kolejny sukces przypisywał. Jedyne czym "zabłysnął" to odesłanie DJ KK 507 przed konsoletę

    Co do Andrieja to widzę go w EE już za rok. W pierwszej lidze facet chyba nie ma z kim rywalizować. Miałem okazję go nieraz poobserwować i to kolejny ciekawy zawodnik "wydany na świat"przez klub z Daugavpils (wcześniej byli przede wszystkim Łagutowie, którzy jeżdząc w Loko pokazali się światu)
    Na plus zaskoczył mnie mimo wszystko Hancock. Szkoda tylko tego defektu w ostatnim biegu.
    Co do Rosjan to naprawdę, nie mam za grosz przekonania, że Grisza zwojowałby cykl GP. W maksie (o czym już kiedyś pisałem) okupowałby miejsca 5-8.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  15. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    ... i po katordze.

    1) Tor:
    Pierwsze zawody w Toruniu i tor zrobiony równie lipnie jak na ubiegłotygodniowym, najdroższym treningu świata.
    Nawierzchnia dla startowców , nuda dla kibiców. Pojedyncze akcje na 23 biegi to nędza.

    2) Zawodnicy:
    - Ruskie se potrenowali.
    - THJ ambitnie, stracił z dwa punkty, przez nieznajomość toruńskiego obiektu.
    - Kasprzak planowo, gdzieś trzeba ten złom wyjeździć.
    - Iversen wreszcie nauczył się, że na MA w drugi łuk wchodzi się ciasno i ostro. Trochę to trwało, ale pojął wreszcie.
    - Andrzej niestety za długo siedzi w Loko, jakieś dwa lata temu powinien przejść do klubu, który zapewniłby mu warunki do dalszego rozwoju. Potencjał przeogromny nadal w nim drzemie, oby go nie zmarnował.
    - Gino Manzares mógł się podobać.

    3) Pogoda:
    Krótko po wyjściu z MA termometr w samochodzie pokazał 1C!!!
    Zawody w marcu zaczynające się o 19.00 to lekceważenie kibiców.
    W święta następne atrakcje tym razem o 19.30.
    TV rządzi światem, niestety...
    Co gorsza kreuje świat równoległy do rzeczywistego.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Kuba_88 (29-03-2015), lemur6666 (29-03-2015)

  17. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zawody takie se, ale jak na pierwsze poważne, nie ma co marudzić.
    Wynik w porządku, nie miałem wątpliwości, że w race off nasi rozjadą cienkich jak paprykarz Aussie ze sporą przewagą.
    Bolszewia bez błysku, Jonsson niestety zaczyna jak rok temu - walczyć można, ale tylko z tymi, co jadą tak samo wolno.

    Poza tym, wszystkim hejterom Pawlickiego z niezatapialnym Tomixem na czele polecam rozpędzić się na maxa i ****** głową ścianę. Pokrywam koszty remontu

  18. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,590
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    A jesli stwierdze, ze Pawlicki, mimo, ze go lubie, slabo panuje nad motorem (rzuca nim jak alkoholikiem na glodzie) to jestem juz hejterem czy jeszcze nie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie To co innego od czekania, aż mu się wreszcie noga podwinie.

    Co do porównań ze Zmarzlikiem, sam nie wiem. Asekuracyjnie napiszę, że należy się cieszyć z kłopotów młodego bogactwa, choć to pewnie nie zostanie przyjęte dobrze, bo trzeba ***** jak leci

    Tym niemniej, najbardziej podobało mi się zachowanie młodego w parkingu. Mobilizacja, uśmiech, szczera radość z wyniku teamu - ten człowiek żyje każdą sekundą. Po Zmarzliku bym się chyba takich rzeczy nie spodziewał, bardzioej kojarzy mi się z takim siatkarzem Kurkiem, co to bez zaciśniętych zębów grać nie umie. Ale może nie widziałem go za dużo poza torem, więc mogę się mylić.

  20. Powrót do góry    #107
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,011
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Bezsensowna dyskusja Zmarzlik vs Pawlicki.Zamiast cieszyc sie ze Polska ma takie talenty...Co do zawodow to cieszy wynik Polski.Hampel chyba problemy za soba,piter dal rade.Kasprzak daleko w polu

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Phenomenon (29-03-2015)

  22. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Dla mnie największy zawód to postawa Emila. Spodziewałem się, że Ruskie zamiotą całym towarzystwem. Solidarnie podzielili się startami ale wynik z tego mizerny. Chyba, że te zawody potraktowali wybitnie treningowo. To właśnie różni ich od takiego Nickiego - ten to w każdych zawodach ciśnie na maksa. Poza tym cieszy dominacja Hampela - czyżby powrót do walki o tron IMS? Zgadzam się też co do Andrzeja (ten w parkingu obok Rybnikova to jego ojciec? No taki podobny ) że za długo siedzi w Loko. Potencjał przeogromny, niestety niedoinwestowany.

  23. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,087
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Piter vs Bartek,smieszna dyskusja.
    Dwa kozaki,ale roznia sie tak na torze jak i poza nim.
    Piotr to szalenstwo na torze,czasem niekontrolowane ,szalenstwo tez w parkingu,Bartek bardziej wyrafinowany.
    Dla tego pierwszego bedzie lepiej jak czasem pomysli,malo brakowalo a bieg ze Szwedami skonczylby sie niewesolo.Bartek z kolei powinien przestac nasladowac w pewnych aspektach Nickusia.
    Pedersen ma wiele innych cech z ktorych warto nabierac garsciami,niech sie na nich skupi.
    Dwa mlode wilczki na ktorych patrzy sie z przyjemnoscia,czasem z obawa o zdrowie ich samych jak i innych.
    Bez takich kozakow zuzel bylby mniej ekscytujacy,cieszmy sie ,ze i my takich mamy.
    Kto z nich lepszy niech rozstrzygnie tor a nie jakis forumowy belkot z sympatia lub antypatia w tle.

    Same zawody udane.Moze nie bylo porywajacych szarz ale to poczatek sezonu,nikt ( oprocz Pitera ) nie kozaczyl i dobrze.
    Rozczarowali Rosjanie,ale ktos juz wspomnial,ze sami sobie zafundowali taki los.
    Na plus oczywiscie Australijczycy.Calkiem przyzwoity wystep,choc Holder dalej pod kreska.Dodatkowo w biegu ze Szwedami
    popelnil na 1 luku babola ktory kosztowalo Kangurow miejsce w finale.
    Reszta bez zaskoczenia.Tego sie mnie wiecej spodziewalem.

    Komentarz w ES tragiczny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mingozi (29-03-2015)

  25. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Jestem ciekaw za ile lat Eurosport zsynchronizuje głos z wizją. Tego nie da się oglądać.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Aussie (29-03-2015)

  27. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Nie mowiac o tym, ze to taka amatorka jak cholera. Zero studia, jakas ku... prezentacja z odtworzenia?! Dziwie sie, ze Nc+ nie zdecydowalo sie tez tych imprez wykupic na Polske.

  28. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie mowiac o tym, ze to taka amatorka jak cholera. Zero studia, jakas ku... prezentacja z odtworzenia?! Dziwie sie, ze Nc+ nie zdecydowalo sie tez tych imprez wykupic na Polske.
    Chyba nie zdajesz sobie sprawy jaką widownię ma Eurosport... To nie NC+ nie chciało SBPC, ale One Sport chciało aby transmisje były w Eurosporcie.

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ale to nie znaczy że z tego powodu głos powinien wyprzedzać obraz, Milczarek mylić zawodników i gadać głupoty, a grafika nie informować kto na którym miejscu jedzie.

  30. Powrót do góry    #114
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ale to nie znaczy że z tego powodu głos powinien wyprzedzać obraz, Milczarek mylić zawodników i gadać głupoty, a grafika nie informować kto na którym miejscu jedzie.
    Tu się zgadzam w 100%. Najgorsze jak wiesz chwile wcześniej co się wydarzy a wydaje Ci się, że oglądasz live...

  31. Powrót do góry    #115
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Zawody w okresie testowania, jestem ciekaw ilu jechało na Poldemach?

    Co do dyskusji BZ vs PP (jak podają co niektórzy reminiscencja Dyskusji Kasper vs Koldi) to obydwaj talenciaki. Piter jak się słyszy od znawców jest naturalniejszym talentem. Bartek natomiast ma lepszy park maszynowy (innowacje ojca), zobaczymy jak długo.
    Bartek wszystkie sukcesy odniósł w Gorzowie, średnia wyjazdowa 1,33 (pomijając mecze w Lesznie, na które albo się spina przez Pitera, albo tak mu tor przypasował). Choć zakładam, że w tym sezonie będzie zdecydowanie lepiej.
    Piter na wyjazdach wykręcił 2,15 pomijając mecze w Gorzowie (choć źle na torze Stali się nie prezentował).
    Co do niektórych aspektów techniki Bartek jest lepszy, Piotrek świetny jest w defensywie, czasem ponosi go, obydwaj są walczakami. Byle unikali kontuzji i rozwijało się też na seniorce

    Kasper gada od rzeczy co do Piotrka, jak sam bruździlł, to było OK.

    A wczoraj młody miał debiut w międzynarodowej seniorce na poziomie finału, jechał trzecie zawody i to z poparzoną łapą.
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 30-03-2015 o 23:53

  32. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Zawody w okresie testowania, jestem ciekaw ilu jechało na Polsemach?
    Wieszcz Narodowy - Dariusz z Przeglądu donosi, że na Poldemach tylko Piter i PUK.

  33. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,786
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    komentatorzy zas mowili ze Piter, do tego Herbi jeden motocykl mial na Poldemie.

  34. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    2,150
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Robi ty masz coś z głową ?
    weź mu tak nie mów, bo Cię wygwiżdże na najbliższej prezentacji

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-04-2015)

  36. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    obejrzałem przed chwilą te zawody i mogę potwierdzić słowa co niektórych znawców dot. Hampela
    cyt. Hampel się skończył

  37. Powrót do góry    #120
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Jestem ciekaw za ile lat Eurosport zsynchronizuje głos z wizją. Tego nie da się oglądać.
    tak
    to już 2 sezon trwa;
    dochodzi do tego, że najpierw słyszę od komentującego, że ktoś dokonuje ataku a po 1,5 s. dopiero ten atak oglądam;

    co do tematu Zmarzlik vs Pawlicki
    to odniosę się tylko do jednego argumentu i stawiania wyżej wygranej Bartka w rundzie SGP nad wygraną Piotrka w cyklu IMŚJ.
    Moim zdaniem zdecydowanie łatwiej jest wygrać zawody, na swoim torze, gdzie startuje się z pozycji nonejma, gdzie niemal każdy Cię lekceważy i traktuje trochę z przymrużeniem oka, niźli wygrać cykl trzech imprez na obcych torach, gdzie każdy każdego zna i wie czego może się po nim spodziewać. Nie umniejsza to oczywiści wielkości Zmarzlikowi, który w tak młodym wieku wygrał zawody GP, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Póki co tak naprawdę indywidualnie nic nie osiągnął, a tylko takie sukcesy przechodzą do historii. Ma on jeszcze na to czas, ale skoro jest już tak dobry to dlaczego nam jeszcze tego nie udowodnił? A może prawdą jest to, że on takich zawodów nie traktuje poważnie? A jeśli tak to dlaczego? Nadmierna pycha? Ego? megalomania? czy zimne wyrachowanie i wiara w to, ze on powinien już ścigać się TYLKO z najlepszymi?
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 30-03-2015 o 13:58

  39. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    A czemu mnie nie dziwi, że jako zagorzały fan Falubazu jesteś zawsze w opozycji wobec wszystkiego, co gorzowskie?...
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  40. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    A czemu mnie nie dziwi, że jako zagorzały fan Falubazu jesteś zawsze w opozycji wobec wszystkiego, co gorzowskie?...
    masz coś konkretnego do napisania na temat ?
    jak nie to lepiej nic nie pisz

  41. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    całe zawody : https://www.youtube.com/watch?v=adoZ9ChgW2Y ( uwaga, po rusku ! )

  42. Powrót do góry    #125
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    masz coś konkretnego do napisania na temat ?
    jak nie to lepiej nic nie pisz
    Zawsze można powiedzieć, że co innego skroić 3 razy 15-tu juniorów (w tym np. Włocha, czy Amerykańca), a co innego raz czołówkę światową.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,786
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    całe zawody : https://www.youtube.com/watch?v=adoZ9ChgW2Y ( uwaga, po rusku ! )
    są i po polsku i po angielsku także, w HD

  44. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    vicar
    Przyjmując taki ton, to można stwierdzić, że taką nadzieją był u nas Szymański, lał na Smoku wszystkich strianieri, a na wyjazdach dno. Dobra analogia? Temat był do cna obnażony. Ktoś rzekł, że ma zadatki na ligowego dominatora, niech pokaże w wieku 23 lat taką jazdę to przyklasnę. Dudek 2 ostatnie sezony juniorskie też mordował i w końcu spuchł.

  45. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,526
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    vicar
    Przyjmując taki ton, to można stwierdzić, że taką nadzieją był u nas Szymański, lał na Smoku wszystkich strianieri, a na wyjazdach dno. Dobra analogia? Temat był do cna obnażony. Ktoś rzekł, że ma zadatki na ligowego dominatora, niech pokaże w wieku 23 lat taką jazdę to przyklasnę. Dudek 2 ostatnie sezony juniorskie też mordował i w końcu spuchł.
    Co u Szymańskiego ze zdrowiem btw?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  46. Powrót do góry    #129
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grabarz

    Transmisja jest gdzieś?
    Cytat Zamieszczone przez Arczi

    Dziwne pytanie...
    jak zawsze, w radiu maryja
    a tak powaznie to przeciez od poczatku ten cykl jest promowany i transmitowany przez eurosport.
    A tak na poważnie to co? Nie kpij, nie kpij, bo się przeliczysz Relacja z SBPC w Radio Maryja i TV Trwam:
    http://www.radiomaryja.pl/sport/spee...irs-w-toruniu/
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 31-03-2015 o 07:47
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Arczi (31-03-2015), grabarz (31-03-2015), j-rules (31-03-2015), mhsol (31-03-2015)

  48. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    225
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    hehe no przeciez pisalem ze w radiu maryja to jakis kolega wczesniej ze mnie zadrwil i wyzwal od idioty, niedowiarki...

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Arczi za jego przydatny post!

    mhsol (31-03-2015)

  50. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    To prawda, że w sobotę za Emila w Guestrow jedzie ten młody Łogaczow? Co oni go tak promują? Serio coś sobą prezentuje? Czy jest akurat jednym z niewielu Rosjan w tej części Europy 11 kwietnia?

  51. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,590
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Alez niebezpiecznie Pawlicki wygral start.. Ktos musi mu zwrocic na to uwage..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sobotch (11-04-2015)

  53. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Moze ten kto spreparowal tor kolejny raz

    zenada

  54. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,786
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    roznica miedzy pierwszym polem a czwartym jest jak Mount Everest do Lisiej Gotki ktora ma 56 mnpm

    szybki Hampelinho, zenujaco slaby Holderinho. zaskakujaco walecznie Huecknbeckinho. reszta swoje.

  55. Powrót do góry    #135
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,750
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Komentarz na Eurosporcie dramatyczny...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •