Strona 52 z 126 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,340 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2296
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Włókniarz <=> Krosno
    Większe wpływy <=> Mniejsze wpływy
    Większe obciążenie <=> mniejsze obciążenie
    Zysk po sezonie* <=> Zysk po sezonie

    Prosta zależność. Zwłaszcza, że wpływy Włókniarza są proporcjonalne do wydatków i do tego co w Krośnie.
    * Zysk po sezonie jak dla mnie możliwy przy zachowaniu umiaru w wydatkach, a nie spełnianiu za wszelką cenę marzeń. A jak nie, to można te 3% zysku ************* na głupoty i wyjść na 0. Też nic się nie stanie.

    Ale nie ma to jak pisać, żeby napisać, byle się też czepić.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-03-2015 o 20:03
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #2297
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wplywy nie sa proporcjonalne do wydatkow ale nie bede sie klocic bo wiesz lepiej Chocby jak mozna liczyc wplywy ze szkolki??????? :OOO Gdzie szkolka to obecnie najwiekszy punkt po stronie kosztowej
    Zgadzam sie jedynie z tym, ze klub moze wychodzic na plus. I to na niemaly plus, ale to wiele wiele pracy jest do zrobienia zeby tak bylo.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #2298
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Trzeba trzymac kciuki... jak dobrze pojdzie jutro moze bedzie trening

  4. Powrót do góry    #2299
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    A spotkanie "Nowy Włókniarz" jest dla wszystkich czy tylko dla małego grona wybranych??

    Sorry, że u al jetem w biegu i też nie wiem kogo pytać
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #2300
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    mowisz o poniedzialku?
    i to ma sie nazywac "Nowy Wlokniarz" ? pierwsze slysze...
    w sumie i tak nie przyjedziesz wiec pytanie uznaje za bezzasadne
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 26-03-2015 o 18:45

  6. Powrót do góry    #2301
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Tak.
    "Nowa jakość" ma być, więc domyślam się że chodzi o Włókniarz, bo przydało by się tu takie coś wprowadzić
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #2302
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nowa jakosc to bylo haslo spolki, jak sie skonczylo to wiemy. Nie sugeruj sie tym co dostales w SMSie, o ile dostales.
    W poniedzialek spotkanie jest dla dziennikarzy.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 26-03-2015 o 19:19

  8. Powrót do góry    #2303
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Nie sugeruj sie tym co dostales w SMSie
    Ehhh, a już miałem nadzieję
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #2304
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Potraktuj tego smsa jako zart, bo wstyd taki ze szok... wiesz o czym mowie...

  10. Powrót do góry    #2305
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A spotkanie "Nowy Włókniarz" jest dla wszystkich czy tylko dla małego grona wybranych??

    Sorry, że u al jetem w biegu i też nie wiem kogo pytać
    Chyba raczej jest to spotkanie otwarte. Trzeba organizatorów zapytać
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #2306
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Sorry, nie śledziłem doniesień z Czewy, więc może pytanie , które zdam wyda się głupie.

    Co z tym memoriałem Idzikowskiego i Czernego? Będzie czy to obecnie nieaktualne?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #2307
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Bedzie pod koniec kwietnia.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Semen (26-03-2015), Sofold (26-03-2015)

  14. Powrót do góry    #2308
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    A wiadomo coś na temat stawki zawodników?
    Myślę że jak teraz żużla ligowego nie ma w Częstochowie to wiele osób by przyszło na taki zawody.

    Tak samo myślę, że przy odpowiednim szumie marketingowym zawody naszych Juniorów w tym sezonie mogą mieć niezłą publikę (jak na zawody juniorów oczywiście).
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  15. Powrót do góry    #2309
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach

    Łódź.


    Czy ktoś kiedyś nie mówił czasem, że na rynku/alejach nie da się zrobić prezentacji??

    Pozdrawiam więc serdecznie!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #2310
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...81551111_o.jpg
    Łódź.


    Czy ktoś kiedyś nie mówił czasem, że na rynku/alejach nie da się zrobić prezentacji??

    Pozdrawiam więc serdecznie!
    Chodziło raczej o brak możliwości usypania toru na placu Bieganskiego (czy też poważne problemy z tym związane) . O ile oczywiście dobrze pamiętam


    Pozdr

  17. Powrót do góry    #2311
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Łódź.


    Czy ktoś kiedyś nie mówił czasem, że na rynku/alejach nie da się zrobić prezentacji??

    Pozdrawiam więc serdecznie!
    Krowa kuzwa... co chcesz prezentowac?
    I jeszcze jedna mala roznica... w chwili obecnej, nawet gdybysmy wystartowali w lidze, to Lodz finansowo i organizacyjnie to USA a my- Bialorus. Nie wmowisz mi ze robi sie to za 0 zl. My zamawiajac teraz drewniane elementy bandy mielismy do wyboru kilku producentow. Wybralismy najtanszego. Zgadnij czemu. Czemu tez wszystkie prace byly prowadzone we wlasnym zakresie i nie zatrudniono zadnej ekipy? A stos CV ludzi chetnych do pracy na stadionie lezy. Oczywiscie wszyscy chca tylko etat.

    A pomysl prezentacji na biegana tu padal ale dokladnie, z usypaniem toru. Rzecz finansowo nierealna. Nie na tym etapie na jakim jest klub.



    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #2312
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta

    A pomysl prezentacji na biegana tu padal ale dokladnie, z usypaniem toru. Rzecz finansowo nierealna. Nie na tym etapie na jakim jest klub.



    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

    Co innego, postawienie chłopaków z bajkami, tj. drużyny na Bieganie, zrobienie jakiegoś pikniku, pozowania do zdjęć, czy też żeby dzieciaki mogły sobie dotknąć motocykla. Coś takiego miałoby racje bytu i raczej byłoby dość tanie. Oczywiście to abstrakcja, trzeba by mieć tą drużynę i prezentować się w jakimś celu.

    Myślę że nikt by nie tęsknił za hala i koncertem
    Ostatnio edytowane przez Sofold ; 27-03-2015 o 07:52

  19. Powrót do góry    #2313
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ja nie wiem co sie tak dziwicie. Wyjac z kontekstu dyskusji jedno zdanie ze sie nie da, z innej dyskusji wrzucic inne zdanie lub tak jak tutaj fotke i juz mamy standard muuu

    A powaznie piszac.
    Na poczatek to trzeba miec co prezentowac, zeby w ogole dyskutowac o tym jak prezentowac

    Natomiast spotkanie chyba jednak jest otwarte, bo smsy dostaly rozne osoby, nie tylko dziennikarze.
    Trzeba organizatorow dokladniej dopytac
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #2314
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Ee??

    Usypanie toru to był któryś z kolei pomysł.

    Najpierw (trochę czasu temu) był przejazd po alejach czy placu Biegańskiego, to padały z Waszych klawiatur zarzuty, że trzeba zgodę na imprezę masową, że trzeba będzie zamknąć drogi obok, że plamy z oleju i inne ślady i same problemy....
    No ale macie krótką pamięc (co poniektórzy bardzo też wybiórczą), to wybacze

    A Danek dostał nagrodę za Spidrower http://www.czestochowa.pl/page/7,akt...i.html?id=5039
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #2315
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Pokaż te wypowiedzi o plamach oleju bo ja nie pamiętam takich. A pozwolenie na taką imprezę w centrum trzeba by było mieć
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #2316
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Zauwazylem, ze jest na tym forum pewna grupka kibicow Wlokniarza, ktorzy wiecznie twierdza, ze sie nie da. W Ekstralidze jechac sie nie da, w 2. PLZ tez nie, nie da sie zrobic prezentacji, sprzedawac wczesniej karnetow, upublicznic negocjacji ze zwiazkiem czy w ogole walczyc o swoje racje. Ciekawe, czy kibice ci nie potrafia, czy tez moze zwyczajnie nie chca dostrzec, ze w innych osrodkach zuzlowych "nieosiagalne" w Czewie pomysly sa jakos realizowane?
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #2317
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Zgadzam się z pierwszą częścią: jest na tym forum grupka kibiców Włókniarza
    Natomiast "orędownika" wszystkich wymienionych przez Ciebie niemożności łącznie(!) bądź uprzejmy i znajdź.

  24. Powrót do góry    #2318
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Eliminacje ZK brak zawodnika Włókniarza, tragedia. 48 zawodników i lipton. :/

    Mógłby ktoś mi podesłać info o tym spotkaniu. Ani ja prasa, ani poważny inwestor.
    Ale projekt oszczędności na ok. 40.000PLN/rocznie przedstawiliśmy i ani pół słowem odpowiedzi.
    Więc jak czytam wypowiedzi Rolanda o bandach to śmiech mnie ogarnia.

  25. Powrót do góry    #2319
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zauwazylem, ze jest na tym forum pewna grupka kibicow Wlokniarza, ktorzy wiecznie twierdza, ze sie nie da. W Ekstralidze jechac sie nie da, w 2. PLZ tez nie, nie da sie zrobic prezentacji, sprzedawac wczesniej karnetow, upublicznic negocjacji ze zwiazkiem czy w ogole walczyc o swoje racje. Ciekawe, czy kibice ci nie potrafia, czy tez moze zwyczajnie nie chca dostrzec, ze w innych osrodkach zuzlowych "nieosiagalne" w Czewie pomysly sa jakos realizowane?
    Nie da się już od czasów Mariana. Teraz nic się nie zmienia w tym temacie.
    Całe szczęście, że są też inne kluby, które nie boją się "otworzyć"

    Jak np. Toruń z Video i podprowadzającymi.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #2320
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zauwazylem, ze jest na tym forum pewna grupka kibicow Wlokniarza, ktorzy wiecznie twierdza, ze sie nie da. W Ekstralidze jechac sie nie da, w 2. PLZ tez nie, nie da sie zrobic prezentacji, sprzedawac wczesniej karnetow, upublicznic negocjacji ze zwiazkiem czy w ogole walczyc o swoje racje. Ciekawe, czy kibice ci nie potrafia, czy tez moze zwyczajnie nie chca dostrzec, ze w innych osrodkach zuzlowych "nieosiagalne" w Czewie pomysly sa jakos realizowane?
    Garfield,
    trzeba wazyc pewne rzeczy. Nikt nie pisal, ze nie da sie robic prezentacji. Zaczynasz manipulowac jak muuu. Nie ucz sie tego, bo to sprowadza dyskusje do poziomu rynsztoku.
    Nie da sie w tym konkretnym momencie uspac toru na bieganie zeby tam zrobic prezentacje.
    Skoro nie ma na "lepsze" elementy bandy to o czym tu dalej dyskutowac?
    Jakie tam elementy bandy... nie ma na paliwo i rope
    Piszecie o rzeczach, ktore powinny byc w klubie wzorcowym.
    Ja nie wiem czy w ogole mozemy mowic ze jest jakis klub.
    Obecnie to jest nazwa i paru wychowankow. Ale to nie jest imho klub. Daleko nam do tego.
    Wiec zamiast skupac sie na rzeczach obecnie nieosiagalnych i tak na prawde na ten moment abstrakcyjnych, moze lepiej skupic sie na tym co wazne?
    Zastanawiam sie po co w przededniu waznej konferencji rozmawiamy o tym co aktualne bedzie najwczesniej za rok?

    Ujawnienie informacji o negocjacjach i ustaleniach z PZM.
    Oczywiscie, ze mozna ujawnic. Sam bylem tego zwolennikiem. ALE W GRUDNIU!!
    Data ma ogromne znaczenie. Gdyby to zostalo zrobione w grudniu i klub spotkala jakas sankcja z tego powodu byloby bardzo duzo czasu na odpowiednie odwolania itd.
    TERAZ mamy prawie kwiecien. Marynarki sprytnie poczekalyby z karami do powiedzmy czerwca. Co w polskim sadzie mozna zrobic w 3-4 miesiace? Zlozyc pozew i moze by sie odbyla pierwsza rozprawa a moze i nie.
    Poza tym polecam zapoznac sie z orzecznictwem sadu w sprawie ktora wytoczyl Unibaks za kary nalozone za slawetny final.
    Tam sad WOGOLE nie rozpatrzyl sensownosci odwolania, czy kary byly nieregulaminowe czy nie. Po prostu sprawe w zarodku odrzucil.
    To tez trzeba miec na uwadze.
    I na koniec, co chyba najwazniejsze.
    Obecnie mamy forsowana taka wersje zdarzen, ze rok karencji i po roku stowarzyszenie nie bedzie obciazone dlugami spolki, moze swobodnie startowac od 2PLZ. Zaznaczam, ze nie znamy regulaminu licencyjnego na rok 2016.
    Robimy wojenke. Czyli ujawniane sa tresci rozmow, ustalen etc. PZM sie w****ia i zmienia przepisy, ze karencja musi wyniesc 2 lata
    I co wtedy bys Garfield napisal? Ja wiem co i napisze to samo. Ze w momencie odebrania licencji spolce trzeba bylo rozmawiac z miastem o powolaniu nowej spolki przez stowarzyszenie i miasto, spolki, ktora przejelaby dlugi po negocjacjach z zawodnikami (czyli jakies 2-2,5 mln) i zajela miejsce starej spolki w elidze.
    I niewykluczone ze taki scenariusz bedzie musial byc zrealizowany ale tej jesieni.

    Ze zlej strony strzelasz w klub. Rozumiem Twoja frustracje. We mnie tez wzbiera. Tam gdzie sie krytyka nalezy to trzeba wylac zolc. Ja czekam do poniedzialku. Mysle ze to bedzie bardzo dobry moment zeby poruszyc kilka tematow.

    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Eliminacje ZK brak zawodnika Włókniarza, tragedia. 48 zawodników i lipton. :/

    Mógłby ktoś mi podesłać info o tym spotkaniu. Ani ja prasa, ani poważny inwestor.
    Ale projekt oszczędności na ok. 40.000PLN/rocznie przedstawiliśmy i ani pół słowem odpowiedzi.
    Więc jak czytam wypowiedzi Rolanda o bandach to śmiech mnie ogarnia.
    Podejrzewam, ze bedzie wiecej tematow przez ktore bedzie smiech ogarnial.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Nie da się już od czasów Mariana. Teraz nic się nie zmienia w tym temacie.
    Całe szczęście, że są też inne kluby, które nie boją się "otworzyć"

    Jak np. Toruń z Video i podprowadzającymi.
    Mowilem o czyms takim na spotkaniu w lutym Konkretnie o wlokniarz.tv robione na powaznie, z reportazami, dokumentami, krotkimi filmikami promocyjnymi etc. Nawet sa ludzie i to profesjonalisci (kamera, montaz), ktorzy chcieliby to robic za free Niestety, od tamtego czasu minelo w zasadzie poltora miesiaca i cichosza mimo ze srednio 3-4 razy w tygodniu mam kontakt ze Swiacikiem.
    Nikt sie nie bedzie narzucal (mowie tu o sobie) z robieniem pewnych rzeczy dla klubu. Inspiracji jest wszedzie mnostwo i majac operatora i montaz mozna zrobic wszystko i jak sie chce na milion sposobow Nie mowie o tym co robi Piotrowski tylko o zupelnie innych, dynamicznych formatach.
    Ze klub potrzebuje pomocy w tych tematach najdobitniej swiadczy sms rozeslany po BARDZO ROZNYCH ludziach. Czesto niezwiazanych zupelnie z zuzlem.
    Tresc tego smsa i hmmm pewien blad, ktory tam jest to jest najlepsza laurka jak obecnie to wyglada.
    Chyba wiesz czemu Rolandowi jest wstyd
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #2321
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Prezentacja Orła to po prostu początek sezonu motocyklowego. Z reguły jest to przejazd całą Piotrkowską, a w tym roku na jego czele byli zawodnicy Orła + kibice + busy zawodników. Przejechali, pohałasowali, fani pośpiewali, trochę fotek i to wszystko. Koszty? Hm

  28. Powrót do góry    #2322
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Prezentacja Orła to po prostu początek sezonu motocyklowego. Z reguły jest to przejazd całą Piotrkowską, a w tym roku na jego czele byli zawodnicy Orła + kibice + busy zawodników. Przejechali, pohałasowali, fani pośpiewali, trochę fotek i to wszystko. Koszty? Hm
    hehehehe, to tez chcialem pisac, ze na fotach to niezaspecjalnie wyglada i takiej prezentacji to ja bym nie chcial
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #2323
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Untitled-1.jpg


    Ehhh... mozna jedynie westchnac widzac reklame BMW Frank-Cars Czestochowa na kombinezonie Artioma

  30. Powrót do góry    #2324
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    No no, lokalni patrioci Ostrów, Grudziądz

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sofold za jego przydatny post!

    Michał Kamiński (27-03-2015), muuu (27-03-2015)

  32. Powrót do góry    #2325
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=2152


    Ehhh... mozna jedynie westchnac widzac reklame BMW Frank-Cars Czestochowa na kombinezonie Artioma
    Ale z niczego sie to nie wzielo. I bedziemy mieli niestety ciag dalszy takich dzialan :/
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2326
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Dodaj do tego jeszcze Wroclaw

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale z niczego sie to nie wzielo. I bedziemy mieli niestety ciag dalszy takich dzialan :/
    Oczywiscie. Pytanie tylko czemu nie ma spolki a sponsorzy sie nie garna do stowarzyszenia... tzn nie w takiej ilosci jak chcemy i nie tacy "wielcy". Wszyscy inni gdzies pouciekali...

    Czyzby formula zuzla u nas w miescie sie wyczerpala a samo dawanie kasy sie znudzilo?

  34. Powrót do góry    #2327
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Dodaj do tego jeszcze Wroclaw


    Oczywiscie. Pytanie tylko czemu nie ma spolki a sponsorzy sie nie garna do stowarzyszenia... tzn nie w takiej ilosci jak chcemy i nie tacy "wielcy". Wszyscy inni gdzies pouciekali...

    Czyzby formula zuzla u nas w miescie sie wyczerpala a samo dawanie kasy sie znudzilo?
    Absolutnie nie.
    Klub zostal upolityczniony. Przepraszam, stowarzyszenie.
    Sam gdybym dzis mial jakas kwote ktora moglbym przeznac na reklame poprzez sport to nie chcialbym sie reklamowac za pomoca klubu ktory otwarcie wspiera jedna partie a szczegolnie ta ktora jest daleka od moich pogladow.
    Do tego wszystkiego dochodzi sytuacja w miescie, tym jak wladza zalatwia pewne sprawy, jak faworyzuje konkretne firmy, ktore czesto sa konkurencja tych, ktorzy sie reklamuja w Ostrowie, Grudziadzu, Wroclawiu.
    Wreszcie ostatnia kwestia to slownosc zarzadu. Do tego wroce w poniedzialek.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Garfield (27-03-2015), GriN (27-03-2015), Michał Kamiński (27-03-2015), blacktop (28-03-2015)

  36. Powrót do góry    #2328
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    I jeszcze jedna mala roznica... w chwili obecnej, nawet gdybysmy wystartowali w lidze, to Lodz finansowo i organizacyjnie to USA a my- Bialorus.
    To powiedz mi w takim razie, bo rozmawiasz ze Świącikiem, jak on chce przywrócić Włókniarzowi należne mu miejsce? Czy to tylko takie jego puste gadanie?
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  37. Powrót do góry    #2329
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    To powiedz mi w takim razie, bo rozmawiasz ze Świącikiem, jak on chce przywrócić Włókniarzowi należne mu miejsce? Czy to tylko takie jego puste gadanie?
    Dowiesz sie w poniedzialek
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2330
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Zanosi się, że Sparta nie dostanie zgody na organizacje imprez masowych na Olimpijskim. Ciekawe, czy jeśli doszłoby do sytuacji, że wynajmie od nas stadion, to też będą głosy zawistników, że jeździ na torze, który w poprzednim sezonie należał do bankruta i powinna spłacać długi wedle przepisów PZM...

  39. Powrót do góry    #2331
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Zanosi się, że Sparta nie dostanie zgody na organizacje imprez masowych na Olimpijskim. Ciekawe, czy jeśli doszłoby do sytuacji, że wynajmie od nas stadion, to też będą głosy zawistników, że jeździ na torze, który w poprzednim sezonie należał do bankruta i powinna spłacać długi wedle przepisów PZM...
    No bo zgodnie z regulaminem powinna
    Spoko, pojda do Ostrowa
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #2332
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Zanosi się, że Sparta nie dostanie zgody na organizacje imprez masowych na Olimpijskim. Ciekawe, czy jeśli doszłoby do sytuacji, że wynajmie od nas stadion, to też będą głosy zawistników, że jeździ na torze, który w poprzednim sezonie należał do bankruta i powinna spłacać długi wedle przepisów PZM...
    Ale Sparta już dostała licencję, więc PZM może jej teraz nagwizdać.

    Jeśli Włókniarz zgłosiłby we wniosku licencyjnym "czysty" stadion np. we Wrocławiu (ale nie np. w Świętochłowicach czy Poznaniu), to też dostałby licencję, a gdyby do tego zechciał rozgrywać mecze gościnnie w Częstochowie (z powodu np. "nagłego pogorszenia stanu technicznego obiektu"), to chcąc respektować regulamin leśne dziady nie miałyby wyjścia i musiałyby wyrazić zgodę

    Swoją drogą jeśli misie chcą, by Poznań lub Świętochłowice występowały za rok w 2. PLŻ na swoich stadionach, to chcąc nie chcąc muszą zmienić regulamin licencyjny, gdyż w myśl obecnego ich występ nie jest tam możliwy
    Pzdr,
    Garfield

  41. Powrót do góry    #2333
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ale Sparta już dostała licencję, więc PZM może jej teraz nagwizdać.

    Jeśli Włókniarz zgłosiłby we wniosku licencyjnym "czysty" stadion np. we Wrocławiu (ale nie np. w Świętochłowicach czy Poznaniu), to też dostałby licencję, a gdyby do tego zechciał rozgrywać mecze gościnnie w Częstochowie (z powodu np. "nagłego pogorszenia stanu technicznego obiektu"), to chcąc respektować regulamin leśne dziady nie miałyby wyjścia i musiałyby wyrazić zgodę

    Swoją drogą jeśli misie chcą, by Poznań lub Świętochłowice występowały za rok w 2. PLŻ na swoich stadionach, to chcąc nie chcąc muszą zmienić regulamin licencyjny, gdyż w myśl obecnego ich występ nie jest tam możliwy
    Jeszcze nie znasz logiki marynarkow?
    Mnie sie wydaje, ze nawet gdyby zgloszono inny tor to by i tak licencji nie bylo.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #2334
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jeszcze nie znasz logiki marynarkow?
    Mnie sie wydaje, ze nawet gdyby zgloszono inny tor to by i tak licencji nie bylo.
    Piszę o sytuacji, w której marynarki miałyby respektować regulamin.

    To, że regulaminu leśne dziadki nie respektują, to już zupełnie inna para kaloszy
    Pzdr,
    Garfield

  43. Powrót do góry    #2335
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach

  44. Powrót do góry    #2336
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Młodszy Laguta Frank Cars Częstochowa na rekawie..
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    dockm (28-03-2015)

  46. Powrót do góry    #2337
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Młodszy Laguta Frank Cars Częstochowa na rekawie..
    Na motocyklu również BTW, Frank Cars od lat kojarzy mi się z Adaśkiem "Focusem" P.

  47. Powrót do góry    #2338
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Na motocyklu również BTW, Frank Cars od lat kojarzy mi się z Adaśkiem "Focusem" P.
    Pracuje u ojca zdaje sie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #2339
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Juz mnie naprostowano ze nie u ojca tylko wujka cyz kogos tam Jeden uj

    Byl ktos z Was na treningu?
    Taka sytuacja:
    Borys najpierw jezdzi.
    Potem jest trenerem.
    Potem znowu jezdzi ale polewaczka czy traktorem.
    A potem naprawia komus sprzet.

    Hm...
    Jakby tego chlopaka braklo to by nie bylo zadnego treningu.
    Ten klub teraz opiera sie na jednej osobie.
    Za to jutro dowiemy sie kto dba o ten Wlokniarz najwiecej!
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #2340
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Aż szkoda tego Borysa, przecież to jest bez sensu jak on ma trenować jak nie ma czasu na obserwacje nawet?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •