Strona 103 z 126 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,591 do 4,635 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4591
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    No nie mogę. Typowy cebulaczek.
    Nieważne jak ja mam, ważne że sąsiad ma gorzej...

    Róbmy swoje dobrze, tak by nie mieć długów, mieć długofalowy plan działania, sponsorów wspierających nasze działania, fajnych zawodników i wiernych kibiców. A przede wszystkim by były mądre głowy tym sterujące. Sukcesy przyjdą same.
    Czytasz ze zrozumieniem czy udajesz ? Napisał typ post o tym jak jest w innych ośrodkach a już go jedziesz po tym, że klub " chce się wślizgnąć do 1 ligi" .

    Zaczynając od "Róbmy swoje ... " jak to pięknie brzmi .... chyba sam w to nie wierzysz ?

  2. Powrót do góry    #4592
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Jak wystartujecie w sezonie 2016 w 1 lidze to odpuścicie już GKMowi czy nadal będzie tym wrednym zielono stolikowym klubem?? Bo taki "awans" do 1 ligi byłby chyba równy naszemu "awansowi" do eligi.
    No coz, Wlokniarz z Eligi nie spadl, zostala mu odebrana licencja. GKM z kolei nie awansowal, dostal sie do najwyzszej klasy rozgrywkowej w drodze konkursu (ustawionego).

    Zreszta o czym my gadamy. Polonii pomoze ratusz, Ostrow i Gniezno dostana licencje nadzorowane, a o nas przypomni sobie pan Krzysio oraz blond ludziki no i znow uslyszymy, ze ligi w Czestochowie nie bedzie "bo sie nie da".

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  3. Powrót do góry    #4593
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Czytasz ze zrozumieniem czy udajesz ? Napisał typ post o tym jak jest w innych ośrodkach a już go jedziesz po tym, że klub " chce się wślizgnąć do 1 ligi" .

    Zaczynając od "Róbmy swoje ... " jak to pięknie brzmi .... chyba sam w to nie wierzysz ?
    Ja go nie jadę, że chce się ktoś gdzieś wślizgnąć, tylko za głupotę.
    Bo nie jesteśmy przygotowani na 1. ligę. Ani nawet na 2. Nie ma składu, nie ma kasy, nie ma niczego poza torem. Ot co.
    Jedyne co nam pozostaje, a w sumie to cebulakom, to cieszyć się, że inny mają gorzej, bo tam jeszcze są długi. Jakbyśmy już zapomnieli, że jesteśmy w tym miejscu, bo przez ostatnich 10 lat sami ich mieliśmy sporo ...

    Weźmy róbmy co mamy robić, róbmy to jak najlepiej, bez oglądania się na Krosno, Wisłę Kraków czy Ostrów.
    Póki co, to jednak jest tylko samo gadanie, że coś się robi.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 05-10-2015 o 20:24
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #4594
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Stowarzyszenie w lepszej sytuacji Tylko, że różnica jest taka między nami a takim Ostrowem, Bydgoszczą, Krakowem czy Gnieznem że oni chociaż startowali w lidze. Wniosek: nie startuj w lidze, będziesz lepiej zarządzanym klubem Zobaczymy gdzie będzie Stowarzyszenie za rok(o ile w ogóle gdzieś będzie). Szczerze życzę powodzenia i trzymam kciuki MŚ i mam nadzieje że udowodni tym niedobrym hejterom że nie mają racji, w co coraz bardziej powątpiewam.

  5. Powrót do góry    #4595
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ja go nie jadę, że chce się ktoś gdzieś wślizgnąć, tylko za głupotę.
    Bo nie jesteśmy przygotowani na 1. ligę. Ani nawet na 2. Nie ma składu, nie ma kasy, nie ma niczego poza torem. Ot co.
    A kto tę kasę i skład na dzień dzisiejszy ma inteligencie, niecebulaku? Wskaż mi klub, który na dzień 5 października 2015r. ma gotowy skład i budżet. Jeśli nie to zamilcz w tym temacie. I nie, nie cieszę się z cudzych problemów, bo to choroba całego speedway'a, która za moment może doprowadzić do całkowitej upadłości jakiejkolwiek ligi poza najwyższą. Zwracam tylko uwagę, że od Włókniarza wymagacie nie zwracając uwagi co się dzieje naokoło. A ja tutaj czytam(ileś tam stron wstecz) o jakiejś rentowności klubu, ludzie! Zacznijcie patrzeć realnie! Wskaż mi proszę muuu czy inny znawco inteligencie klub żużlowy, który z niską dotacją miejską(bądź bliską zeru) jest w stanie wypracować jakikolwiek zysk. Prywatni inwestorzy się wycofują, bo na speedway'u nie da się zarobić, tymczasem o Włókniarzu czyta się na tym forum po prostu bajki jaki to klub nie powinien być i gdzie nie powinien być dzięki zainteresowaniu kibiców czy torowi, który(odpowiednio przygotowany) sprzyja fenomenalnym widowiskom. Oczywiście, że wielu z Was ma rację, szczególnie P.S.U.J. w temacie traktowania sponsorów, ale poczekajmy na efekty bądź ich brak w przyszłym sezonie. Na rozliczenia MŚ przyjdzie czas najpierw po zakończeniu okresu transferowego(o licencję mimo wszystko tym razem jestem spokojny) , a następnie w trakcie/po sezonie 2016.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    waldek0234 (05-10-2015)

  7. Powrót do góry    #4596
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A kto tę kasę i skład na dzień dzisiejszy ma inteligencie, niecebulaku? Wskaż mi klub, który na dzień 5 października 2015r. ma gotowy skład i budżet. Jeśli nie to zamilcz w tym temacie. I nie, nie cieszę się z cudzych problemów, bo to choroba całego speedway'a, która za moment może doprowadzić do całkowitej upadłości jakiejkolwiek ligi poza najwyższą. Zwracam tylko uwagę, że od Włókniarza wymagacie nie zwracając uwagi co się dzieje naokoło. A ja tutaj czytam(ileś tam stron wstecz) o jakiejś rentowności klubu, ludzie! Zacznijcie patrzeć realnie! Wskaż mi proszę muuu czy inny znawco inteligencie klub żużlowy, który z niską dotacją miejską(bądź bliską zeru) jest w stanie wypracować jakikolwiek zysk. Prywatni inwestorzy się wycofują, bo na speedway'u nie da się zarobić, tymczasem o Włókniarzu czyta się na tym forum po prostu bajki jaki to klub nie powinien być i gdzie nie powinien być dzięki zainteresowaniu kibiców czy torowi, który(odpowiednio przygotowany) sprzyja fenomenalnym widowiskom. Oczywiście, że wielu z Was ma rację, szczególnie P.S.U.J. w temacie traktowania sponsorów, ale poczekajmy na efekty bądź ich brak w przyszłym sezonie. Na rozliczenia MŚ przyjdzie czas najpierw po zakończeniu okresu transferowego(o licencję mimo wszystko tym razem jestem spokojny) , a następnie w trakcie/po sezonie 2016.
    Zespoły już podpisują kontrakty. Zostaje Maciek we Wrocławiu, zostaje Emil w Lesznie. Podpisują, na ślepo? Mają plany, mają sponsorów, mają więc kasę na kontrakty. Oni też mają kontrakty wielosezonowe czy są ograniczeni regulaminem i jeszcze roszad robić nie mogą, a my możemy robić co chcemy. A tu nie ma nawet trzonu czy drugiej linii. A już dawno po sezonie i większych ustaleniach kontraktowych.
    Zysku (a o nim nie wspominałem) też nie wiem czy jakiś klub ma, a w co wątpię, chociaż wyjść na 0 nie jest problemem.
    Cytowany był tu (bodajże tu) prezes Gdańska, który ulepił skład bez kasy z miasta. Kiedy ta się pojawiła, dopiero dokooptowano skład na awans - W TRAKCIE SEZONU.
    Więc się da docku. Tylko trzeba chcieć i mieć jaja. A mamy lepszą sytuację, bo Gdańsk zaczynał nie tylko od zera, a spłacając jeszcze długi i dał radę wystartować w lidze własnymi siłami.

    Masz garść cytatów gościa z łbem na karku:

    Przygotowywaliśmy się tak, jakby miał nas w ogóle nie wesprzeć po tym, jak gdański żużel w 2014 roku wypracował jak najbardziej negatywną opinię. (...)

    Swoimi działaniami pokazaliśmy, że mamy nieźle zarządzany klub i potrafimy trzymać koszta w ryzach. Umowy z zawodnikami były rozsądne. Za niewielkie pieniądze udało się awansować. To przyciąga sponsorów, którzy nie chcą by ich pieniądze były marnotrawione. (...)

    Sponsorzy płacą nie tylko za przyjemność oglądania swoich reklam, ale chcą czerpać z tego wymierne korzyści. Telewizja na pewno ułatwi dostępność reklam na stadionie. (...)

    Przez długi czas wydawało się, że nawet skończymy sezon na plusie. Ostatecznie jesteśmy już teraz na zero. Oznacza to więc duży plus, patrząc na to że tylko na ten rok mieliśmy do spłaty 400 tysięcy złotych za zawodników, którzy jeździli w barwach GKS Wybrzeże SA.



    Na przełomie 2014/2015 mówił tak (Warto zwrócić uwagę, na wzorce, skąd czerpią tam inspirację i lepsze zachowania):

    Nasz plan finansowy jest taki, by budżet wynosił 1,5 miliona złotych. W przypadku, gdy klub otrzyma licencje, kwota obejmuje również obsługę zadłużenia. Nie może się on opierać na jednym sponsorze. Mamy być oparci na mnóstwie mniejszych darczyńców. Powołamy Klub Sponsora. Jak kilkadziesiąt firm da 10 tysięcy złotych, to łatwiej zbilansować budżet na kolejne lata. (...)

    Chcemy mieć dwie kategorie członków - członek zwyczajny oraz członek wspierający. (...) Wiem, że porównanie może być nie na miejscu, ale idziemy drogą takich klubów, jak FC Barcelona, która ma swoich socios. Osoby będące w Stowarzyszeniu będą wiedziały co dzieje się w klubie i będą mogły działać na jego rzecz. (...)

    Chcemy spotykać się z potencjalnymi kibicami naszego klubu.
    (...) wszyscy nasi zawodnicy będą na miejscu i zgodzili się na to, by jeździć na spotkania w szkołach, czy na festynach i tam się prezentować. (...) jednak robimy to przede wszystkim dlatego, że nie wszyscy nasi partnerzy mogą dać nam pieniądze na sport kwalifikowany. Koszta organizacji się więc zwrócą z nawiązką. Pokazuje to, że chcemy osiągać przychody z różnych źródeł.

    Aktywnie szukamy sponsorów i gdy będzie ich więcej, nikt nie będzie narzekał. Nie można myśleć tylko o obecnym sezonie, podstawą są plany długofalowe. Najważniejszy jest rozsądek.
    (...)

    Chcemy zebrać taki budżet w tym roku, by kolejnego nie rozpoczynać z rozpaczliwymi prośbami o wsparcie, a normalną pracą. Skład mają stanowić w większości młodzi chłopcy, którzy mogliby się rozwijać w Wybrzeżu i kojarzyć w przyszłości z Gdańskiem.
    (...)

    Według wyliczeń gdańskiego klubu, do startu w PLŻ 2. wystarczy budżet na poziomie miliona złotych.
    (...)

    Ostatnio w przeciągu kilku godzin zebraliśmy deklaracje, wedle których nasi partnerzy zagwarantowali wsparcie rzędu stu tysięcy złotych.
    (...)

    Zaprosiliśmy też do współpracy z klubem osoby, które były dotychczas opozycją w gdańskim środowisku żużlowym. Zaproponowaliśmy im stanowiska w zarządzie klubu oraz w komisji rewizyjnej.
    (...)

    Opracowujemy biznesplan i dopracowujemy wszystkie szczegóły.


    W grudniu 2014 mówił (my mamy październik i cisza):

    W tej chwili ustalamy budżet. Sytuacja jest dynamiczna i działamy z pewnym opóźnieniem przez problemy Spółki. Nie jestem więc w stanie zdeklarować na ten moment jaki wysoki będzie. Myślę jednak, że dzięki wykonywanej pracy będzie to solidny budżet, jak na warunku PLŻ 2. (...)

    Aby zbilansować budżet będziemy się opierać na pracy społecznej i zarówno ja, jak i Marek Balicki będziemy dostarczać środki, zamiast je zabierać. Nie potrzebujemy prezesa, który wyjmowałby pieniądze z klubu. Zarząd jest po to, by szukać pieniędzy. (...)

    Jednakże znając naszych kibiców, którzy już niejednokrotnie udowadniali swoje ogromne przywiązanie do klubu, wierzymy że wiele krzesełek na naszym stadionie będzie wypełnionych. Mamy również nadzieję, że dobra postawa drużyny, którą zbudujemy oraz przejrzysta praca zarządu Stowarzyszenia sprawią, iż fani będą chętnie odwiedzali nasz obiekt.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 05-10-2015 o 21:35
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #4597
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu

    Z całym szacunkiem, ale Wybrzeże jak startowało w e-lidze, pierwszej czy drugiej lidze to zawsze tam było *****iście. Mimo, że nie dało się słuchać gościa w czerwonych spodniach.
    Teraz jest jeszcze lepiej, bo mają doświadczenie i jeszcze lepszy słowotok. No cóż zobaczymy jak będzie w następnych sezonach bo każdy klub ma pewien pułap możliwości zarówno finansowych, sportowych jak i marketingowych. Pracują w mediach na jak najlepszą dotację od miasta co jest akurat zrozumiałe, ale nie popadajmy w jakąś paranoję.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #4598
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Zespoły już podpisują kontrakty. Zostaje Maciek we Wrocławiu, zostaje Emil w Lesznie. Podpisują, na ślepo? Mają plany, mają sponsorów, mają więc kasę na kontrakty. Oni też mają kontrakty wielosezonowe czy są ograniczeni regulaminem i jeszcze roszad robić nie mogą, a my możemy robić co chcemy. A tu nie ma nawet trzonu czy drugiej linii. A już dawno po sezonie i większych ustaleniach kontraktowych.
    Zysku (a o nim nie wspominałem) też nie wiem czy jakiś klub ma, a w co wątpię, chociaż wyjść na 0 nie jest problemem.
    Cytowany był tu (bodajże tu) prezes Gdańska, który ulepił skład bez kasy z miasta. Kiedy ta się pojawiła, dopiero dokooptowano skład na awans - W TRAKCIE SEZONU.
    Więc się da docku. Tylko trzeba chcieć i mieć jaja. A mamy lepszą sytuację, bo Gdańsk zaczynał nie tylko od zera, a spłacając jeszcze długi i dał radę wystartować w lidze własnymi siłami.

    Masz garść cytatów gościa z łbem na karku:

    Przygotowywaliśmy się tak, jakby miał nas w ogóle nie wesprzeć po tym, jak gdański żużel w 2014 roku wypracował jak najbardziej negatywną opinię. (...)

    Swoimi działaniami pokazaliśmy, że mamy nieźle zarządzany klub i potrafimy trzymać koszta w ryzach. Umowy z zawodnikami były rozsądne. Za niewielkie pieniądze udało się awansować. To przyciąga sponsorów, którzy nie chcą by ich pieniądze były marnotrawione. (...)

    Sponsorzy płacą nie tylko za przyjemność oglądania swoich reklam, ale chcą czerpać z tego wymierne korzyści. Telewizja na pewno ułatwi dostępność reklam na stadionie. (...)

    Przez długi czas wydawało się, że nawet skończymy sezon na plusie. Ostatecznie jesteśmy już teraz na zero. Oznacza to więc duży plus, patrząc na to że tylko na ten rok mieliśmy do spłaty 400 tysięcy złotych za zawodników, którzy jeździli w barwach GKS Wybrzeże SA.



    Na przełomie 2014/2015 mówił tak (Warto zwrócić uwagę, na wzorce, skąd czerpią tam inspirację i lepsze zachowania):

    Nasz plan finansowy jest taki, by budżet wynosił 1,5 miliona złotych. W przypadku, gdy klub otrzyma licencje, kwota obejmuje również obsługę zadłużenia. Nie może się on opierać na jednym sponsorze. Mamy być oparci na mnóstwie mniejszych darczyńców. Powołamy Klub Sponsora. Jak kilkadziesiąt firm da 10 tysięcy złotych, to łatwiej zbilansować budżet na kolejne lata. (...)

    Chcemy mieć dwie kategorie członków - członek zwyczajny oraz członek wspierający. (...) Wiem, że porównanie może być nie na miejscu, ale idziemy drogą takich klubów, jak FC Barcelona, która ma swoich socios. Osoby będące w Stowarzyszeniu będą wiedziały co dzieje się w klubie i będą mogły działać na jego rzecz. (...)

    Chcemy spotykać się z potencjalnymi kibicami naszego klubu.
    (...) wszyscy nasi zawodnicy będą na miejscu i zgodzili się na to, by jeździć na spotkania w szkołach, czy na festynach i tam się prezentować. (...) jednak robimy to przede wszystkim dlatego, że nie wszyscy nasi partnerzy mogą dać nam pieniądze na sport kwalifikowany. Koszta organizacji się więc zwrócą z nawiązką. Pokazuje to, że chcemy osiągać przychody z różnych źródeł.

    Aktywnie szukamy sponsorów i gdy będzie ich więcej, nikt nie będzie narzekał. Nie można myśleć tylko o obecnym sezonie, podstawą są plany długofalowe. Najważniejszy jest rozsądek.
    (...)

    Chcemy zebrać taki budżet w tym roku, by kolejnego nie rozpoczynać z rozpaczliwymi prośbami o wsparcie, a normalną pracą. Skład mają stanowić w większości młodzi chłopcy, którzy mogliby się rozwijać w Wybrzeżu i kojarzyć w przyszłości z Gdańskiem.
    (...)

    Według wyliczeń gdańskiego klubu, do startu w PLŻ 2. wystarczy budżet na poziomie miliona złotych.
    (...)

    Ostatnio w przeciągu kilku godzin zebraliśmy deklaracje, wedle których nasi partnerzy zagwarantowali wsparcie rzędu stu tysięcy złotych.
    (...)

    Zaprosiliśmy też do współpracy z klubem osoby, które były dotychczas opozycją w gdańskim środowisku żużlowym. Zaproponowaliśmy im stanowiska w zarządzie klubu oraz w komisji rewizyjnej.
    (...)

    Opracowujemy biznesplan i dopracowujemy wszystkie szczegóły.


    W grudniu 2014 mówił (my mamy październik i cisza):

    W tej chwili ustalamy budżet. Sytuacja jest dynamiczna i działamy z pewnym opóźnieniem przez problemy Spółki. Nie jestem więc w stanie zdeklarować na ten moment jaki wysoki będzie. Myślę jednak, że dzięki wykonywanej pracy będzie to solidny budżet, jak na warunku PLŻ 2. (...)

    Aby zbilansować budżet będziemy się opierać na pracy społecznej i zarówno ja, jak i Marek Balicki będziemy dostarczać środki, zamiast je zabierać. Nie potrzebujemy prezesa, który wyjmowałby pieniądze z klubu. Zarząd jest po to, by szukać pieniędzy. (...)

    Jednakże znając naszych kibiców, którzy już niejednokrotnie udowadniali swoje ogromne przywiązanie do klubu, wierzymy że wiele krzesełek na naszym stadionie będzie wypełnionych. Mamy również nadzieję, że dobra postawa drużyny, którą zbudujemy oraz przejrzysta praca zarządu Stowarzyszenia sprawią, iż fani będą chętnie odwiedzali nasz obiekt.
    Znasz regulamin? Jeśli tak to wiesz, że podpisywać kontrakty póki co mogą zawodnicy tylko w swoich obecnych klubach(przedłużenia). Skąd wiesz czy we Włókniarzu już się coś nie dzieje w sprawie transferów, a prezes MŚ nic o tym nie mówi, bo po prostu zajmuje się tym być może menadżer Finfa? Lepiej dyskretnie, a skutecznie(przytyk w kierunku prezesa MŚ ). Pytasz czy Emil albo Janowski podpisują na ślepo, a jak podpisywał Walasek w Falubazie? Miało być pięknie a zobacz jakie są długi. Kolejny to Ward, który wpakował się w straszne bagno(nie mam na myśli kontuzji). Na dziś tego nie wiedzą, choć akurat Unia Leszno i Sparta to chyba najlepiej ułożone obecnie kluby w Ekstralidze. Powiadasz, że tak łatwo wyjść na zero po sezonie. Hmm, powiedz to w Rzeszowie, Tarnowie, Zielonej G. czy Toruniu(tam ponoć też jest lekki dołek finansowy - tak mówił ich prezes). O klubach pierwszej ligi poza Łodzią nie wspominam. Wybrzeże dało radę bez większego wsparcia miasta, ale w II lidze. Czy tak byłoby w I i wyżej? Baaardzo wątpię. Powyżej pewnego pułapu bez wsparcia ratusza nie podskoczą.

  10. Powrót do góry    #4599
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Budowę bazy sponsorów można było zacząć dużo wcześniej. Zacząć współpracę już na czas wszelkiej maści turniejów. Liczba reklam na stadionie nie powalała a podobno mamy sponsorów od groma.

    Ciężko budować skład bez znajomości budżetu jakim się będzie dysponować.

    U nas bez wsparcia ratusza na poziomie ponad 500k podobno ciężko będzie wystartować (słowa Świącika) a teraz podobno jesteśmy gotowi nawet na 1 ligę (słowa Świącika). Gość naprawdę sam sobie zaprzecza a ostatni wywiad na SF to przynajmniej w połowie mijanie się z prawdą prezesa.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 05-10-2015 o 22:30
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Powrót do góry    #4600
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wybrzeże dało radę bez większego wsparcia miasta, ale w II lidze. Czy tak byłoby w I i wyżej? Baaardzo wątpię. Powyżej pewnego pułapu bez wsparcia ratusza nie podskoczą.
    A to my mamy jechać od razu w Ekstralidze?? O tym prezes nie mówił. Rozpatruje więc realia ligi 2.

    I kontrakty się podpisuje, zaraz po tym jak się je wynegocjuje. Póki co prezes mówi o wszystkim i zawsze o wszystkim mówił. Także wątpię by tym razem się zmienił.
    A skoro my w październiku robimy podchody pod Stachyrę, zamiast mieć już dogadanych jakiś młodych dobrze rokujących łebków z zagranicy, to szczerze wątpię, że w ogóle coś się zaczęło dziać w tym temacie.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Pracują w mediach na jak najlepszą dotację od miasta co jest akurat zrozumiałe, ale nie popadajmy w jakąś paranoję.
    Słowo klucz to pracują.
    Jak widzisz, w Gdańsku robili wiele więcej i zakładali że będzie trzeba skorzystać z planu B lub C i wychodzili sobie sponsorów, członków stowarzyszenia i kibiców.
    A u nas sponsorów się olewa, bo nie ma oferty dla firm nawet, zaś kibicom ucisza się głos i wmawia głupoty.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 05-10-2015 o 22:40
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    berciol (07-10-2015)

  13. Powrót do góry    #4601
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A to my mamy jechać od razu w Ekstralidze?? O tym prezes nie mówił. Rozpatruje więc realia ligi 2.

    I kontrakty się podpisuje, zaraz po tym jak się je wynegocjuje. Póki co prezes mówi o wszystkim i zawsze o wszystkim mówił. Także wątpię by tym razem się zmienił.
    A skoro my w październiku robimy podchody pod Stachyrę, zamiast mieć już dogadanych jakiś młodych dobrze rokujących łebków z zagranicy, to szczerze wątpię, że w ogóle coś się zaczęło dziać w tym temacie.
    Nawet jeśli podpisuje się je z późniejszą datą to i tak afiszować się z tym nie wolno, bo grożą za to kary.

    Skąd wiesz czy klub nie ma już dogadanych łebków z zagranicy? Powtórzę pytanie: skąd wiesz czy Finfa nie działa po cichu? To, że Ty czy Twoi znajomi tego nie wiedzą nie znaczy, że nic się nie dzieje. A gdyby klub otwarcie mówił z kim negocjuje i jakiś kontrakt by nie wypalił z jakiegoś powodu to byś na klub najeżdżał, że tylko dużo gadają, a nic z tego nie wynika. To jest dopiero typowe zachowanie cebulaka, żeby w każdej sytuacji było się do czego doje**ć.

  14. Powrót do góry    #4602
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wiem, że porównanie może być nie na miejscu, ale idziemy drogą takich klubów, jak FC Barcelona, która ma swoich socios. Osoby będące w Stowarzyszeniu będą wiedziały co dzieje się w klubie i będą mogły działać na jego rzecz

    Wczoraj byłem w Zabrzu i rozmawiałem z tymi socios. Na polskim gruncie to jest niezłe gówno i śmieszne gadanie. Owszem modne, ale głupie jak cholera. Barcelona? Litości dla gości którzy siedzą na połamanych deskach w Gdańsku.
    Może fajnie się sprzedaje w mediach, ale z bliska to szkoda gadać, a mówimy o flagowych socios w Polsce z Zabrza.


    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #4603
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Widzę że zabolała cię cebula. Ale to to jest, że oczy od niej bolą i trzeba się ogryźć. Więc zauważ, że się nie czepiam by doczepić, tylko konfrontuje ze sobą słowa prezesa. Albo jego postawę, z postawą innych prezesów. I czasem wychodzą z tego niezłe babole, które jak widać bolą

    Zakładam jednakże, że Prezes wie co mówi. A mówił, że nie ma licencji, więc nie będzie budował zespołu, a skoro go nie nie ma, to i nie ma co zaoferować sponsorom bez tego.
    Więc dziwnie wyglądają jego słowa, o byciu gotowym na 1. ligę. Jeśli nie ma się i kasy i składu. Nawet Ty zauważyłeś że tego nie ma, i chciałeś tłumaczyć słowa prezesa tym, że inni mają gorzej i pewnie to miał na myśli.
    Jeśli jednak postanowił posłuchać "hejterów" po raz kolejny i zabrać się za robotę pomijając gadanie, to szapo-ba Prezes.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta

    Może fajnie się sprzedaje w mediach
    Jeżeli coś głupiego się sprzedaje, to nie jest głupie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #4604
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Istnieją pewne granice przyzwoitości.
    Ten Pan w fantasmagoriach wciąga MŚ nosem.
    Dziwię się, że to łykasz.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #4605
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Poza tym, chodzi bardziej o pokazanie otwartości klubu i jego przejrzystość. Otwierając dostęp do tego co się w klubie dzieje, sporo klub zyska. Póki co dostęp do niego jest solidnie broniony i coraz bardziej strzeżony.
    Bo obecnie nie ma klub dobrej opinii i prędko nie odzyska zaufania wśród okolicznych bogatych firm, skoro miał taką przeszłość.

    Chociaż coś tu może być na rzeczy, bo ostatnio zapowiadali #przeszłośćKtóraNadejdzie, którą to tu skrytykowaliśmy za trochę niefortunne hasło, i jakoś ustało jego używanie. Więc może idzie coś i tu po cichu w dobrym kierunku

    I jedyne czego się czepiam, to brak planu.
    Brak planu A i planu B, jak i tego C.

    Prezes wie, że możemy jechać i w 1. lidze, ale poza słowami tego nie widać. Zatrudniane są w klubie osoby, które nie mają pojęcia co robią, i dostają podwyżki. A wywala się Borysa biorącego 4 etaty i ogarniającego wszystko porządnie, bo śmiał za to wszystko wystawić fakturę (jeśli zestawimy kwoty z wkładem pracy i wiedza, to IMO i tak o połowę za niską względem pozostałych pracowników) i skrytykować Swiącików.
    Z tym mam problem. Ciągle tylko słowa i same słowa, wykluczające się z podejmowanymi działaniami.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 05-10-2015 o 23:23
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  18. Powrót do góry    #4606
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Jeżeli coś głupiego się sprzedaje, to nie jest głupie.
    To zależy od poziomu odbiorcy.
    Jeśli ktoś taki powołuje się na Barcelonę to pozostaje tylko kurtyna milczenia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #4607
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jeśli ktoś taki powołuje się na Barcelonę to pozostaje tylko kurtyna milczenia.
    Kurcze, szkoda że to Krosno tego "otwartego klubu" nie wymyśliło.
    Wtedy pewnie byś ten pomysł poparł

    EOT
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #4608
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

    Cebula czy ananas to i to roślinowate, a krowa na to muuuu...eksperci ku**a...Zdunek wzrorem. Masakra ten tego
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 05-10-2015 o 23:40

  21. Powrót do góry    #4609
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Cebula czy ananas to i to roślinowate, a krowa na to muuuu...eksperci ku**a...Zdunek wzrorem. Masakra ten tego
    Tak... Schizofrenia... ten tego....

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    A cóż to ci inteligentni, wykształceni internetowi eksperci od żużla i perfekcyjnego prowadzenia klubu (oczywiście internetowi jedynie) tak często ostatnio obrażają? I z kogo tu wychodzi cebulka?...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Powrót do góry    #4610
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Istnieją pewne granice przyzwoitości.
    Ten Pan w fantasmagoriach wciąga MŚ nosem.
    Dziwię się, że to łykasz.
    Roznica miedzy fantasmagoriami Zdunka i Swiacika polega na tym, ze Wybrzeze w lidze wystartowalo i awans uzyskalo a my ogladalismy lipne turniejki o nic.
    Tam mlodziez (Kossakowski) robila punkty w 2 lidze, a nasz Polis, ktory niedawno wciagnalby takiego Kossakowskiego zostal zgubiony totalnie.
    Nie mowiac o reszcie.

    Takze z tym wciaganiem nosem to masz racje, ale w kontekscie efektow "prezesowania".

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    To zależy od poziomu odbiorcy.
    Jeśli ktoś taki powołuje się na Barcelonę to pozostaje tylko kurtyna milczenia.
    Niestety, ale wzor Barcelony jest tylko dla klubow, ktore nie maja nic a nic do ukrycia a u nas w klubie do ukrycia juz jest rola (i sposob zatrudnienia) beci i przynajmniej parenascie mniejszych lub wiekszych aferek, o ktorych duzo wiecej napisac moglby Roland.
    Mysle, ze Roland moglby napisac niezla ksiazke i sporo na tym zarobic

    Tylko niektorym wtedy byloby wstyd sie publicznie pokazac...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (06-10-2015)

  24. Powrót do góry    #4611
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Oj sporo osób mogłoby o ostatnich latach, włącznie z obecnym napisać bestsellerowy komediodramat.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #4612
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Oj sporo osób mogłoby o ostatnich latach, włącznie z obecnym napisać bestsellerowy komediodramat.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    To tez. Ale mi chodzi o ten rok
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #4613
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    #książkaRolanda

  27. Powrót do góry    #4614
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Włokniarz nie spadł z eligi / to dla tych z Grudziadza / i tam jest Jego miejsce. A wasz awans przy stole ? Ja taki awans pierd..e ! tak samo jak przed laty "awans" toruńczyków , ale to widac juz wasza regionalna tradycja . Walą mnie grudziadzko -toruńskie układy w sprawach awansu ja nigdy nie byłbym kibicem takich wynalazków i tyle.

    Pogoniono juz z Klubu Mojzesza wraz z jego bochomazem ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4615
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sofold Zobacz posta
    #książkaRolanda
    Musze pomyslec. Moze cos zarobie

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  29. Powrót do góry    #4616
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Słuchajcie a może to wszystko jest tylko zasłona dymna?

    Może Świącik jest już po słowie z Szymańskim, wie od niego, że zimą ma nastąpić połączenie 1 i 2. PLŻ i tylko rżnie głupa?

    Może na następny sezon są już zaklepani Holta, Ułamek oraz Cieślak?

    Może w sejfie prezesa leżą podpisane umowy z trzema dużymi sponsorami oraz taśmy, które mają skompromitować prezydenta Matyjaszczyka w przypadku, gdy klub nie dostanie co najmniej 1,5 mln zł dotacji?

    Może Świącik celowo trzyma w klubie nierobów, aby sprowokować hejterów do krytyki i podsuwania pomysłów które klub bierze później za darmoszkę?

    ...a może czas się obudzić?
    Pzdr,
    Garfield

  30. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (06-10-2015), Girion (06-10-2015), Rain (08-10-2015), ananasek_vel_oman (06-10-2015), artem (06-10-2015), muuu (06-10-2015)

  31. Powrót do góry    #4617
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wlasnie sie obudzilem i czytajac Twoj post zastanawialem sie czy na pewno

    Może w sejfie prezesa leżą podpisane umowy z trzema dużymi sponsorami oraz taśmy, które mają skompromitować prezydenta Matyjaszczyka w przypadku, gdy klub nie dostanie co najmniej 1,5 mln zł dotacji?
    To zdecydowanie nie jest w stylu rycerza na bialym koniu...

    Ale jesli okaze sie to wszystko prawda to jako pierwszy bede przepraszac

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Musze pomyslec. Moze cos zarobie

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Kupie, ale tylko jak bedzie z autografem
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4618
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Musze pomyslec. Moze cos zarobie

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Poproś Ostafińskiego o pomoc przy pisaniu

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #4619
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Z tym Ulamkiem to nie przeklinajcie publicznie.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  34. Powrót do góry    #4620
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    A debile pracujący w klubie razem z prezesem MŚ parę razy wstawili już zdjęcie i tekst promujący retransmisję niedzielnego turnieju, a żaden kretyn nie spostrzegł się, że tam jest podany zły adres strony klubowej. Zamiast www.ckmwlokniarz.com.pl podane jest www.ckmwlokniarz.com. Ja rozumiem, że nie wszyscy znają adres strony, ale pracownicy klubu i prezes chyba powinni.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Bywalec (06-10-2015), ananasek_vel_oman (06-10-2015)

  36. Powrót do góry    #4621
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Bo przeklejają bezmyślnie to co dostali od sabmartv (swoją drogą CMK Włókniarz w zapowiedzi wygląda też fajnie), tak wygląda "praca" ludzi od marketingu. Tak też wyglądała "ciężką praca" naszych speców przy promocji PO - też wklejanie materiałów otrzymanych od Sparty.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Powrót do góry    #4622
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    I teraz jest ten sponsor ktory chce dac kase na ten sport i widzi takie babole i co sobie mysli?

    "Nie no, nie dam kasy bo jak przekrecaja wlasna nazwe i adres strony to co dopiero bedzie ze mna?"

    LOL ROTFL
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4623
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie hejtuj, zaraz się okaże, że reklamujemy Centralną Magistralę Kolejową przez rozpoczęcie współpracy z PKP.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #4624
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tak też wyglądała "ciężką praca" naszych speców przy promocji PO - też wklejanie materiałów otrzymanych od Sparty.
    Sparta praktycznie nie uczestniczyła w promocji meczu w Częstochowie

  40. Powrót do góry    #4625
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Pamiętam, że swego czasu był dośc duży problem z poprzekręcanymi nazwiskami żużlowców, jakie pojawiały się w programach (pierwszy przykład który przychodzi mi do głowy - MATEJ EERTAN).

    Przeszłość, która nadejdzie?
    Pzdr,
    Garfield

  41. Powrót do góry    #4626
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Pamiętam, że swego czasu był dośc duży problem z poprzekręcanymi nazwiskami żużlowców, jakie pojawiały się w programach (pierwszy przykład który przychodzi mi do głowy - MATEJ EERTAN).

    Przeszłość, która nadejdzie?
    Moze spisywali z Demonic Speedway czy cos takiego?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #4627
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Poproś Ostafińskiego o pomoc przy pisaniu

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Zeby spie@rdolil cala ksiazke? No way!

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #4628
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Zeby spie@rdolil cala ksiazke? No way!

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    To może chociaż zainspirujemy się tytułem? "Testament hejtera"

    A teraz takie pytanie czy jest ktoś, ktokolwiek w tym klubie kto potrafi napisać chociaż dobrego niusa?

    http://ckmwlokniarz.com.pl/news.php?readmore=1556

    Czołowy panczenista może niech zostanie przy panczenach. Z wiadomości dowiedzieć się można, że nasi adepci będą zdawać lickę, ale kto będzie zdawał pozostaje tajemnicą.

    Dowiedzieć się można za to kto już zdał licencję i wymienione są sukcesy tegorocznych adeptów w postaci debiutu ligowego i uwaga!, tak nie mylicie się - poznanie torów w Czechach...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ROLAND (06-10-2015), ananasek_vel_oman (06-10-2015)

  45. Powrót do góry    #4629
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Zeby spie@rdolil cala ksiazke? No way!

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Uchyl rabka tajemnicy i powiedz o czym bedzie pierwszy rozdzial
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #4630
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Sparta praktycznie nie uczestniczyła w promocji meczu w Częstochowie
    yhy, dziwnym trafem wiekszosc grafik w tym informacje o biletach najpierw pojawialy sie na fejsie wts pozniej u nas, info o biletach na final to tak ok. 48h pozniej

    p.s.

    jak tam prace nad nowa strona? jest chociaż jakiś projekt strony głównej?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  47. Powrót do góry    #4631
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    To może chociaż zainspirujemy się tytułem? "Testament hejtera"

    A teraz takie pytanie czy jest ktoś, ktokolwiek w tym klubie kto potrafi napisać chociaż dobrego niusa?

    http://ckmwlokniarz.com.pl/news.php?readmore=1556

    Czołowy panczenista może niech zostanie przy panczenach. Z wiadomości dowiedzieć się można, że nasi adepci będą zdawać lickę, ale kto będzie zdawał pozostaje tajemnicą.

    Dowiedzieć się można za to kto już zdał licencję i wymienione są sukcesy tegorocznych adeptów w postaci debiutu ligowego i uwaga!, tak nie mylicie się - poznanie torów w Czechach...
    Pewnie tak jak przed niedzielnym turniejem nie wiadomo jeszcze, kto pojedzie. Poza tym nie zapominajcie - klub musiał zorganizować playoffy
    Pzdr,
    Garfield

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (06-10-2015)

  49. Powrót do góry    #4632
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Gadol, ale co Ty się czepiasz Bonja. On po prostu ma taki sam zapał, jak jego przełożony. Można powiedzieć bierze przykład ze swojego guru. Nie hejtuj tak wspaniałego człowieka...
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  50. Powrót do góry    #4633
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Pewnie tak jak przed niedzielnym turniejem nie wiadomo jeszcze, kto pojedzie. Poza tym nie zapominajcie - klub musiał zorganizować playoffy
    Jest jeszcze możliwość taka, że nie wiadomo ile sprawnych motocykli skompletują i będą losować przed egzaminem.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (06-10-2015), ananasek_vel_oman (06-10-2015)

  52. Powrót do góry    #4634
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Uchyl rabka tajemnicy i powiedz o czym bedzie pierwszy rozdzial
    Sen czy jawa, czyli marzenie na GM-ie.

  53. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Sofold (06-10-2015), ananasek_vel_oman (06-10-2015), muuu (06-10-2015)

  54. Powrót do góry    #4635
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Sen czy jawa, czyli marzenie na GM-ie.
    A jakiś rozdział o wyjzdach będzie ??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •