Strona 14 z 126 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta

    Tylko tu też niech uważa, bo łatwo dać dupy i zostać wyśmianym, jeśli zrobi się kupę. A patrząc na działania marketingowe klubu, to dość o to łatwo .
    Problem w tym, ze w klubie dzialaniami marketingowymi nikt sie nie zajmuje, moze inaczej-nie ma osoby do tego. Wiec na poczatek to potrzebny jest ktos kumaty z tego tematu.


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #587
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tampax Zobacz posta
    I co z tego? Byle jaka przeglądarka internetowa podkreśla błędy ortograficzne. Jeżeli nie masz pewności jak się pisze dane słowo to jeszcze zostaje wyszukiwarka google. Nie tłumacz swojego lenistwa dziwaczną chorobą. Znam wiele osób z dysleksją którzy nie robią błędów.
    Jako dyslektyk, który nigdy z papieru na to nie skorzystał muszę stanąć w obronie ananasa, to nie tak, że on nie wie jak się pisze,, wychowankom" to po prostu jeden strzał i jest błąd.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  3. Powrót do góry    #588
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    W tym klubie to nic nie ma.
    Nawet jak był dział marketingu to nic nie robił

    14 luty, walentynki - rzucić na miasto Borysa czy Malczewskiego (po uprzednim zgoleniu tego dwuletniego wąsika dziewiczego) i niech chodzą i zapraszają dziewczyny na randkę na stadion w dniu rozpoczęcia sezonu. Jest też dziewczyna w szkółce, Ona może zapraszać chłopaków. Wszystko to kręci ktoś kamerą - te każdy ma w domu (w aparacie).

    8 marca - już robione, tylko ładniej to nakręcić i puścić w sieć, jak panowie rozdają kwiatki. Albo zrobić jakiś konkurs, gdzie można zjeść kolację w towarzystwie zawodników.

    1 kwietnia - tu mam najlepszy pomysł. Zaprosić lub odnaleźć Griszę i skakać mu znaną przyśpiewkę.
    A nawet jakby się postarać, to można jakoś ocieplić wizerunek Griszy, co by nie było ******* go za każdym razem jak Miedzińskiego

    Ponad to, nikt nie zna tych zawodników których mamy, więc nie wiem co za problem pokazać im ich nie w kasku, a bez niego. Gdzie żyją, jak żyją i jak wyglądają. Przybliży trochę zawodnika do kibica, i kibica do zawodnika. Więc chyba o to chodzi na tym poziomie tworzenia Klubu.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #589
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Szym, tak ale trzeba pamietac o tym ze wczesniej stowarzyszenie nie potrzebowalo dzialu marketingu. Wrzucasz do jednego wora teraz spolke i stow. Sytuacja w jakiej znalazl sie Michal jest nowa. On tez nie spodziewal sie ze bedzie musial walczyc o jakikolwiek zuzel u nas. Spolka spolką a on sie skupial na dzialalnosci pobocznej - szkolenie. Nagle trzeba robic klub ligowy i o cos walczyc a nie tylko szkoleniowo. Jeszcze duzo wody w Warcie uplynie nim bedzie tak jak chcesz... o ile bedzie. Ja mam propozyszyn dla Ciebie. Bombarduj Michala telefonami i pomyslami. Jesli jestes kibicem Wlokniarza i kochasz ten klub to to rob. Pisze to bez zadnej szydery czy cos w tym stylu. Masz pomysly, chcesz pomoc to nie widze innego wyjscia bo na spotkanie bym nie liczyl...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  5. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Żyjemy w czasach, kiedy to klient gania za fajnym pomysłami i sprawnymi "ręcami" do pracy, a nie odwrotnie.
    Więc wybacz Peter, ja póki co mam co robić
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #591
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Ale się rozpisaliście. Postaram się dołożyć swoje 2 grosze.
    1.Drużyna miała być typowo częstochowska, praca od podstaw. Wychodzi na to że mamy drużynę na sezon gdzie cel na tą chwilę to awans do I ligi a za rok będziemy się martwić. Idąc rozumowaniem I liga telewizja pieniądze od sponsora ligi, łatwiej będzie przekonać innych aby dokładali do interesu. Cóż nie tak to ma wyglądać mieliśmy budować fundamenty. Co do samej drużyny to skład miał być uzupełniony 3 najemnikami ale 4 miejsca dla Borysa, Rafała, Oskara i najmłodszego po zdaniu licencji Michała to miał być wręcz obowiązek. Coś mi się jednak wydaje że się komuś rozmyły ideały. Pewnie na ostateczną ocenę kontraktów pozwolę sobie w późniejszym okresie.
    2.Prezentacja - osobiście daleki jestem od zachwytu jarmarcznym festynem, ale zdaję sobie sprawę że mogę być w mniejszości. Jednak prezentacja przy okazji przed sezonowych sparingów, memoriału to brzmi sensownie. Pomysł z video-prezentacją w stylu cyklicznych odcinków to coś co powinno być już od kilku lat. W dzisiejszych czasach klubowa telewizja to już nie dodatek to powinno być jedno z narzędzi do szukania finansów. Przy dzisiejszej ilości materiałów o tematyce żużlowej, sportowej wydaje mi się niezbyt wygórowanym przedsięwzięciem.
    3.Temat spotkania otwartego cóż obawiam się że Pan Michał mógłby nie podołać gdyby na sali 2-3 osoby powiedziały co Pan opowiadasz. Jak rozmawia z jedną osobą zawsze łatwiej powiedzieć "nie mogłem postąpić inaczej". Niestety chcemy czy nie chcemy tam prowadzona jest jakaś rozgrywka o której nie można mówić wprost albo się nie chce. Jednak cały czas będę nawoływał do tego aby osoby które mają kontakty w klubie namawiały osoby Panów prezesów do takiej formuły spotkań.
    4.Przy okazji mógłby ktoś podesłać mi deklarację członkostwa w Stowarzyszeniu.

  7. Powrót do góry    #592
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Żyjemy w czasach, kiedy to klient gania za fajnym pomysłami i sprawnymi "ręcami" do pracy, a nie odwrotnie.
    Więc wybacz Peter, ja póki co mam co robić
    Ja to doskonale rozumiem tyle, ze u nas w chwili obecnej nie da sie inaczej

  8. Powrót do góry    #593
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Pan Michal powinien zajac sie "pozyskaniem" dla klubu ludzi, ktorzy maja pomysly i za free te pomysly zaczna realizowac. Pomysly, z ktorych w perpsektywie miesiecy (nie koneicznie kilku, moze byc i kilkunastu) klub bedzie osiagal dochody. A sam powinien zajac sie pozysiwaniem srodkow biezacych.
    Klub praktycznie od zawsze jechał na minusie lub ledwo wiązał koniec z końcem. Naprawdę wierzysz, że ktoś myślał dalej niż to jak przetrwać kolejny miesiąc? Dobry długofalowy marketing wręcz nie powinien przynosić dochodów w krótkim okresie. Pojawiały się w S.A. osoby ogarnięte w temacie... jednak wszystko upadało w momencie zadania pytania: jaki jest z tego dochód? (Bądź upadało w momencie gdy nie dostaliśmy licencji - ale to na marginesie ). Stąd też za "marketing" uznawane były osoby, które zajmowały się pozyskiwaniem sponsorów. Też ważna kwestia, ale to inne stanowisko
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Zaczal natomiast od laski zrobionej LSD i ukladu z PZM ktory jest najpilniej strzezona tajemnica stowarzyszenia.
    Bardzo kiepskie pierwsze pol roku pracy.
    Z informacji które się pojawiały to PZM, a nie klub nie chce ujawnić tych informacji.
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 12-01-2015 o 10:39

  9. Powrót do góry    #594
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta

    Z informacji które się pojawiały to PZM, a nie klub nie chce ujawnić tych informacji.
    otoz to

  10. Powrót do góry    #595
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Nie oszukujmy się, w klubie nigdy nie było nikogo mającego pojęcie o Marketingu.

    A w sporcie, 75% sukcesu, to właśnie marketing. O ile nie więcej.


    I ja Roland nie zamierzam chodzić i się prosić.
    Bo wiem że praca nad wizerunkiem to nie jest coś co zrobi się raz, wyskoczy z jakimś filmem i zamknie temat. Tu trzeba pracować nad tym począwszy od toromistrza, który nie pije, a poleruje swoją polewaczkę i robi *****isty do ścigania tor, poprzez zachowanie zawodników (bez fot z imprez na fejsie) i kończąc na prezesie, który nie gada głupot, który pokazuje swoje mocne strony i który nie idzie do więzienia bo coś tam zrobił wała z fakturami i paliwem.
    Jest to nieustanna praca, dzień w dzień, małe kroczki, by w końcu coś osiągnąć.

    To Klub musi chcieć coś tu zrobić, a nie ja czy Ty czy ktokolwiek z trybun.

    Jeśli to ma tak wyglądać, że trzeba się o wszystko prosić, to może lepiej nawet nie zaczynać tego tematu, bo tylko się wszystko spartoli. A odkręcać złe opinie jest ciężko.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-01-2015 o 11:58
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (12-01-2015)

  12. Powrót do góry    #596
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Bo go kocham. To nie ja kibicuję Włókniarzowi, Rakowowi, Lublinowi i ch*j wie jeszcze komu. Także dziękuję za propozycję ale nie skorzystam.
    A mnie się wydaje, że kochasz, ale nie Włókniarz tylko bycie kibicem drużyny która zwyciężą. I to wyjaśnia dlaczego masz gdzieś kto u nas jedzie, byle wygrywać i dlaczego tak łatwo opluwasz chłopaków z Częstochowy których kariery nie rozwinęły się.

    A to, że chodzę będąc w Częstochowie na Raków czy Skrę, bywam na żużlu w Lublinie, często jestem na Widzewie, ŁKS i na kolarstwie torowym w Łodzi czy na meczach siatki i kosza, bo jeżdżę na psie zaprzęgi do Cisnej i diabli wiedzą gdzie jeszcze, bo lubię sport caluteńki od początku do końca, to niczego w moim stosunku do Włókniarza od 35 lat nie zmienia, więc jakieś twoje żałosne zaczepki pozwolę sobie olać.

  13. Powrót do góry    #597
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Nieśmiało zapytam, muuu, masz może jakiegoś maila? Chciałbym przedyskutować pewien mój pomysł, niestety jako użytkownik poniżej 15 postów nie mogę wysłać PW. Z tego co czytałem znasz się na marketingu, a przed publikacją chciałbym poznać czyjas opinie. Pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #598
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Muuu masz juz pewnosc ze nowi zawodnicy to ci ktorych przedstawiles dzis na fb?

  15. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Szym, tak ale trzeba pamietac o tym ze wczesniej stowarzyszenie nie potrzebowalo dzialu marketingu. Wrzucasz do jednego wora teraz spolke i stow. Sytuacja w jakiej znalazl sie Michal jest nowa. On tez nie spodziewal sie ze bedzie musial walczyc o jakikolwiek zuzel u nas. Spolka spolką a on sie skupial na dzialalnosci pobocznej - szkolenie. Nagle trzeba robic klub ligowy i o cos walczyc a nie tylko szkoleniowo. Jeszcze duzo wody w Warcie uplynie nim bedzie tak jak chcesz... o ile bedzie. Ja mam propozyszyn dla Ciebie. Bombarduj Michala telefonami i pomyslami. Jesli jestes kibicem Wlokniarza i kochasz ten klub to to rob. Pisze to bez zadnej szydery czy cos w tym stylu. Masz pomysly, chcesz pomoc to nie widze innego wyjscia bo na spotkanie bym nie liczyl...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    I moim zdaniem tutaj jest blad w mysleniu.
    Dlaczego stowarzyszenie nie potrzebowalo marketingu? Bo nie startowalo w lidze?
    Czyli dochodow tez nie potrzebowalo? Czyli "zerowanie" na publicznych pieniadzach i tego co laskawie spolka "skapnela"?
    Trzeba sobie zdac sprawe z tego, ze wielu ludzi nie da grosza na sport zawodowy. A na szkolenie mlodziezy owszem.

    A inna sprawa to pozyskanie adeptow. Chyba latwiej by o to bylo (o talenty) gdyby w sieci chodzily rozne materialy stowarzyszenia..

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ja to doskonale rozumiem tyle, ze u nas w chwili obecnej nie da sie inaczej
    I dlatego ja widze czarne chmury.

    Klub praktycznie od zawsze jechał na minusie lub ledwo wiązał koniec z końcem. Naprawdę wierzysz, że ktoś myślał dalej niż to jak przetrwać kolejny miesiąc? Dobry długofalowy marketing wręcz nie powinien przynosić dochodów w krótkim okresie. Pojawiały się w S.A. osoby ogarnięte w temacie... jednak wszystko upadało w momencie zadania pytania: jaki jest z tego dochód? (Bądź upadało w momencie gdy nie dostaliśmy licencji - ale to na marginesie ). Stąd też za "marketing" uznawane były osoby, które zajmowały się pozyskiwaniem sponsorów. Też ważna kwestia, ale to inne stanowisko
    Ty mi tego wszystkiego nie musissz mowic bo to jasne jak slonce.

    Z informacji które się pojawiały to PZM, a nie klub nie chce ujawnić tych informacji.
    Znaczy sie z ktorych informacji? Moglbys podac linka?
    Jesli do tych informacji, ktore podawal Michal Swiacik, to daj spokoj.
    Moj poziom zaufania do slow Pana Michala spadl do bardzo niskiego poziomu.
    Wolalbym przeczytac wypowiedz kogos z PZM, ze nie ujawnia, wtedy uwierze. A poki co traktuje to jako przychylnosc PZM na prosbe Swiacika o nieujawnianie tych warunkow.

    Moje ostatnie zdanie pokazuje jak chora to jest sytuacja, ze tych warunkow nie znamy i jak bardzo bedzie ten temat z czasem "puchnac". Kazdy sobie tutaj moze dopowiedziec wlasny scenariusz, rownie prawdopodobny.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 12-01-2015 o 12:11
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Muuu masz juz pewnosc ze nowi zawodnicy to ci ktorych przedstawiles dzis na fb?
    Muszę spytać któregoś z licznych redaktorów fan pagea

    Ale póki co, to od 2001 roku, sprawdzalność naszych przewidywań do realnych transferów mamy na poziomie 100%
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    sirqaz (12-01-2015)

  18. Powrót do góry    #601
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    A mnie się wydaje, że kochasz, ale nie Włókniarz tylko bycie kibicem drużyny która zwyciężą. I to wyjaśnia dlaczego masz gdzieś kto u nas jedzie, byle wygrywać i dlaczego tak łatwo opluwasz chłopaków z Częstochowy których kariery nie rozwinęły się.
    To że chcę, żeby moja ukochana drużyna wygrywała i zdobywała medale to znaczy, że jestem kibicem sukcesu? Jestem z Włókniarzem na dobre i złe, chodzę na zawody młodzieżowe gdzie ludzi na trybunach jest garstka, będę na II lidze, więc nie możesz mnie nazwać kibicem sukcesu. A to, że Tobie jest obojętne w której lidze będzie jeździł Włókniarz i czy będzie wygrywać czy przegrywać, to już nie mój problem. W końcu masz tyle zamienników, że na pewno któryś z nich musi wygrać. Chcę żeby w moim Klubie byli jak najlepsi zawodnicy, dlatego nie mam gdzieś kto u nas jedzie To wszystko z mojej strony.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  19. Powrót do góry    #602
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Znaczy sie z ktorych informacji? Moglbys podac linka?
    Jesli do tych informacji, ktore podawal Michal Swiacik, to daj spokoj.
    Moj poziom zaufania do slow Pana Michala spadl do bardzo niskiego poziomu.
    Wolalbym przeczytac wypowiedz kogos z PZM, ze nie ujawnia, wtedy uwierze. A poki co traktuje to jako przychylnosc PZM na prosbe Swiacika o nieujawnianie tych warunkow.

    Moje ostatnie zdanie pokazuje jak chora to jest sytuacja, ze tych warunkow nie znamy i jak bardzo bedzie ten temat z czasem "puchnac". Kazdy sobie tutaj moze dopowiedziec wlasny scenariusz, rownie prawdopodobny.
    "Jeżeli warunki przez GKSŻ czy PZM zostaną podane do opinii publicznej to w porządku, ale ja przed szereg wychodzić nie będę."
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...ezesem-sckm-wl

    Było chyba też w którymś magazynie "W paszczy lwa" (?), ale szukać mi się niezbyt chce

  20. Powrót do góry    #603
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Muszę spytać któregoś z licznych redaktorów fan pagea

    Ale póki co, to od 2001 roku, sprawdzalność naszych przewidywań do realnych transferów mamy na poziomie 100%
    Wrozbita Maciej. Spoko, inni maja tak samo wiec nie jestes osamotniony.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    I moim zdaniem tutaj jest blad w mysleniu.
    Dlaczego stowarzyszenie nie potrzebowalo marketingu? Bo nie startowalo w lidze?
    Czyli dochodow tez nie potrzebowalo? Czyli "zerowanie" na publicznych pieniadzach i tego co laskawie spolka "skapnela"?
    Trzeba sobie zdac sprawe z tego, ze wielu ludzi nie da grosza na sport zawodowy. A na szkolenie mlodziezy owszem.

    A inna sprawa to pozyskanie adeptow. Chyba latwiej by o to bylo (o talenty) gdyby w sieci chodzily rozne materialy stowarzyszenia..



    I dlatego ja widze czarne chmury.

    Ty mi tego wszystkiego nie musissz mowic bo to jasne jak slonce.

    .
    Pewnie ze trzeba zmienic sposob myslenia. Ja do dzis nie moge wyjsc z podziwu jak na pewnym walnym wowczas jeszcze ziebas chwalil sie, ze w owym roku ( chyba 2011) uzyskal od sponsorow 5 tys!!! Myslelismy, ze nas w ten cieply czerwcowy dzien potarga ze smiechu. Ale zauwaz jeszcze jedna rzecz. Wowczas stowarzyszenie mialo gielde i ta kasa zostawala przejadana, przepieprzana prze... wiadomo co. Oni nie martwili sie tym ze musza szukac sponsorow. Byla wspomniana gielda. Nie budowali tez klubu ligowego na zasadzie byc albo nie byc dla zuzla w Czewie. Sielanka. Teraz sie to pozmienialo i oczywiscie zgadzam sie, ze trzeba zmieniac stare betonowe myslenie. Trzeba rozwijac sie marketingowo, walczyc o sponsorow. Slusznie zauwazyl tez Bonjo ze marketing a pozyskiwanie sponsorow do tej pory w klubie to bylo jedno. Tak czy siak Michal ma na swoich barkach ciezka misje. Im szybciej zrozumie, ze sa ludzie cjetni do pomocy, im szybciej zrozumie, ze warto z tej wiedzy skorzystac tym lepiej dla klubu.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 12-01-2015 o 22:32

  21. Powrót do góry    #604
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Nikolaj Busk Jakobsen oraz Oleg Biesczastnow oficjalnie w Stowarzyszeniu CKM Włókniarz. Ale na SF piszą, że jeszcze dojdzie prawdopodobnie Stachyra

  22. Powrót do góry    #605
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Wrozbita Maciej. Spoko, inni maja tak samo wiec nie jestes osamotniony.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Więc obaj wiemy, z kim najlepiej tańczyć
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-01-2015 o 13:41
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  23. Powrót do góry    #606
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Więc oboje wiemy, z kim najlepiej tańczyć
    Obaj

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    muuu (12-01-2015)

  25. Powrót do góry    #607
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni przedstawimy kolejne nazwiska, które tworzyć będą team Włókniarza w sezonie 2015.
    Szaleją

  26. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    "Jeżeli warunki przez GKSŻ czy PZM zostaną podane do opinii publicznej to w porządku, ale ja przed szereg wychodzić nie będę."
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...ezesem-sckm-wl

    Było chyba też w którymś magazynie "W paszczy lwa" (?), ale szukać mi się niezbyt chce
    Tak jak napisalem - slowa Swiacika juz co najmniej kilka razy rozmijaly sie z rzeczywistoscia, wiec wybacz, ale nie dam wiary.
    Wasza rola, tutaj kieruje sie do Rolanda i muuu, jako administratorow serwisow o Wlokniarzu niezaleznych (przynajmniej w teorii) od wladz klubu, jest pocisniecie PZM o udzielenie szczegolowych informacji. Macie do tego prawo na podstawie ustawy o prawie prasowym.
    Skorzystajcie z tego, bo poki co... no daruje sobie

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Pewnie ze trzeba zmienic sposob myslenia. Ja do dzis nie moge wyjsc z podziwu jak na pewnym walnym wowczas jeszcze ziebas chwalil sie, ze w owym roku ( chyba 2011) uzyskal od sponsorow 5 tys!!! Myslelismy, ze nas w ten cieply czerwcowy dzien potarga ze smiechu. Ale zauwaz jeszcze jedna rzecz. Wowczas stowarzyszenie mialo gielde i ta kasa zostawala przejadana, przepieprzana prze... wiadomo co. Oni nie martwili sie tym ze musza szukac sponsorow. Byla wspomniana gielda. Nie budowali tez klubu ligowego na zasadzie byc albo nie byc dla zuzla w Czewie. Sielanka. Teraz sie to pozmienialo i oczywiscie zgadzam sie, ze trzeba zmieniac stare betonowe myslenie. Trzeba rozwijac sie marketingowo, walczyc o sponsorow. Slusznie zauwazyl tez Bonjo ze marketing a pozyskiwanie sponsorow do tej pory w klubie to bylo jedno. Tak czy siak Michal ma na swoich barkach ciezka misje. Im szybciej zrozumie, ze sa ludzie cjetni do pomocy, im szybciej zrozumie, ze warto z tej wiedzy skorzystac tym lepiej dla klubu.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Co do roztrwonienia pieniedzy z gieldy nie musimy sie spierac. Ani co do oceny poprzednich wladz. Tutaj pelna zgoda i to chyba wsrod wszystkich kibicow.
    Tez pisalem wczesniej ze czym innym jest sponsoring a czym innym reklama. I racja ze u nas to bylo jedno, bez rozroznienia. Tymczasem sponsoring powinien byc sprawa prestizowa. Reklamowa - pospolita dla kazdego.

    Pan Michal musi zrozumiec, ze bez pomocy ludzi NIGDY nie zbuduje silnego klubu.
    Wypisz wymaluj jakby maslanka byl prezesem.
    A moze nieoficjalnie to on pociaga za sznurki? Swiacik chwalil sie, ze jest w kontakcie z nim...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #609
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach

  28. Powrót do góry    #610
    Początkujący Awatar joe_padlina
    Dołączył
    25-10-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No to walczymy o awans !

  29. Powrót do góry    #611
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Miło nam Państwa poinformować o nowy zawodniku Stowarzyszenia CKM Włókniarz jakim jest Dawid Stachyra. Znany z nieustępliwości na torze i walki do ostatnich metrów, będzie dużym wzmocnieniem dla naszego klubu. Zawodnik podpisał roczny kontrakt z częstochowskim klubem.
    mam pewne wątpliwości co do wyróżnionego fragmentu ale obym się mylił
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    artem (12-01-2015)

  31. Powrót do góry    #612
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    A co z młodymi Rosjanami ? Koniec tematu czy nadal coś na rzeczy
    Lew

  32. Powrót do góry    #613
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    W dwóch słowach: skład - gitara.

  33. Powrót do góry    #614
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    1.Allen
    2.Miturski
    3.Jakobsen/Bieszczaststnow
    4.Stachyra/Portas/Inny junior/Jezus Chrystus/Whateva
    5.Vissing
    6.Polis
    7.Malczewski

    Śmiem zauważyć, że mamy 2 poważnych prowadzących parę. Borysa, który w drugiej lidze może być dobrym zawodnikiem, dwóch Obco, do rotacji i co najważniejsze NAJMOCNIEJSZĄ PARĘ JUNIORSKĄ w II Lidze, to może zrobić różnicę, skład ciekawy, czekam na sezon.
    I jest jakiś Angol, niektórym robi to różnicę
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  34. Powrót do góry    #615
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Skład na walkę o awans. Mam nadzieję, że nas na niego stać

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    veronek (12-01-2015)

  36. Powrót do góry    #616
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    No to jeszcze czekamy tylko na PiKeja
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  37. Powrót do góry    #617
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Teraz do awansu brakuje tylko płynności finansowej.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (12-01-2015)

  39. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Stachyra spokojnie top 3 w 2 lidze. Dobry ruch
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #619
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    No to jeszcze czekamy tylko na PiKeja
    Skakałbym z radości, ale chyba za dużo wymagać już nie możemy. Obecny skład już prezentuje się przyzwoicie.

  41. Powrót do góry    #620
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A tymczasem w równoległym wymiarze:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...iadze-juz-mamy
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    muuu (12-01-2015)

  43. Powrót do góry    #621
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Skład z pewnością zdolny do walki o awans. B. dobra jak na warunki 2. ligowe juniorka powinna zapewnić nam bogactwo rozwiązań taktycznych. O ile znajdzie się do startu sezonu jakiś taktyk
    Pzdr,
    Garfield

  44. Powrót do góry    #622
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Roland może do prowadzenia drużyny w meczu polecisz Michałowi Człowieka bez fejsbóka ??

  45. Powrót do góry    #623
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    No to mamy zaburzenie dysocjacyjne tożsamości. Dziwne to środowisko.
    Co do składu jeśli mamy być poważni to Malczewski powinien jechać jako senior.
    Pozycje dla juniora powinny być obsadzone przez Polisa i Grochulskiego jeśli korzystniej będzie się prezentował od pozostałej młodzieży.

  46. Powrót do góry    #624
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Roland może do prowadzenia drużyny w meczu polecisz Michałowi Człowieka bez fejsbóka ??
    Ale przeciez to moze byc kazdy z nas
    Czlowiek bez fejsboka podobnie mysli do nas

    Gruchalski nie ma licencji.

  47. Powrót do góry    #625
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    No to mamy zaburzenie dysocjacyjne tożsamości. Dziwne to środowisko.
    Co do składu jeśli mamy być poważni to Malczewski powinien jechać jako senior.
    Pozycje dla juniora powinny być obsadzone przez Polisa i Grochulskiego jeśli korzystniej będzie się prezentował od pozostałej młodzieży.
    Ja mam nadzieję, że tak będzie. Malczewski, Polis + kolejny junior najlepiej prezentujący się na treningach, oni powinni mieć pewne miejsce w składzie. Wg słów pana Michała, mieliśmy nie zapomnieć o szkoleniu i trzymam go za słowo, że czwórka naszych będzie miała miejsce w "7".
    Kontrakty jak na nasze możliwości, bardzo dobre.

    To ile meczy zapowiada nam się przy Olsztyńskiej? 5,6? Dlaczego nikt z tych "WIELKICH" działaczy PZM nie myśli, że stadiony przez wiele tygodni będą puste. Albo robimy 4 rundy, albo łączymy drugą i trzecią ligę i mamy dwie ligi. JEchanie tych dziesięciu meczy przez cały sezon to jest śmiech, możliwe że w żadnej innej dyscyplinie nie ma tak mało wydarzeń.

  48. Powrót do góry    #626
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    Szaleją
    Wreszcie będą treningi z prawdziwego zdarzenia nie jakieś komedie zwane walka o skład.

  49. Powrót do góry    #627
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Ja mam nadzieję, że tak będzie. Malczewski, Polis + kolejny junior najlepiej prezentujący się na treningach, oni powinni mieć pewne miejsce w składzie. Wg słów pana Michała, mieliśmy nie zapomnieć o szkoleniu i trzymam go za słowo, że czwórka naszych będzie miała miejsce w "7".
    Kontrakty jak na nasze możliwości, bardzo dobre.

    To ile meczy zapowiada nam się przy Olsztyńskiej? 5,6? Dlaczego nikt z tych "WIELKICH" działaczy PZM nie myśli, że stadiony przez wiele tygodni będą puste. Albo robimy 4 rundy, albo łączymy drugą i trzecią ligę i mamy dwie ligi. JEchanie tych dziesięciu meczy przez cały sezon to jest śmiech, możliwe że w żadnej innej dyscyplinie nie ma tak mało wydarzeń.
    No przeciez pod 6 i 7 beda nasi a do tego Borys wiec szkolenie bedzie


    Co do ligi. Teraz na laczenie jest zbyt pozno. Bylo trzeba o tym myslec ale w pazdziernika, gora listopadzie.
    Wyjsciem sa 4 rundy. Przy 6 druzynach daje to 20 spotkan. Darowac sobie wtedy PO.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #628
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    No to mamy zaburzenie dysocjacyjne tożsamości. Dziwne to środowisko.
    Co do składu jeśli mamy być poważni to Malczewski powinien jechać jako senior.
    Pozycje dla juniora powinny być obsadzone przez Polisa i Grochulskiego jeśli korzystniej będzie się prezentował od pozostałej młodzieży.

    z góry zakładamy ze Malczewski Miturski Polis będą dzielić i rządzić .Ja nie mam takiego przekonania.

  51. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    z góry zakładamy ze Malczewski Miturski Polis będą dzielić i rządzić .Ja nie mam takiego przekonania.
    Wiecej wiary.

    Roland,
    sklepu w GJ juz nie ma.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #630
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    z góry zakładamy ze Malczewski Miturski Polis będą dzielić i rządzić .Ja nie mam takiego przekonania.
    Jak nie teraz to kiedy mamy się doczekać składu z wychowankami?
    Wszyscy wymienieni przez Ciebie zawodnicy jeśli dostaną nowe maszyny od dopasowanych tunerów są w stanie wozić 7-10 oczek.
    Pytanie czy to założenie jest jeszcze aktualne? Patrząc po polityce kadrowej obawiam się że pomysł został odłożony na później.
    Skoro mowa o tych tunerach czy wiadomo z kim chcieli/chcą współpracować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •