Strona 91 z 126 PierwszyPierwszy ... 41818990919293101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,051 do 4,095 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4051
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sofold Zobacz posta
    Przejrzałem na oczy Panowie...
    Prezes nie kłamał! On rzeczywiście poświęca swój wolny czas, który mógłby spędzić z rodziną, przecież taka praca w cenzurze, dbanie o filtry to zajmuje całe wieczory... On tak się dla klubu poświęca a Wy co, tylko hejty i hejty.
    Ale który z Was by go zastąpił na stanowisku "filtrowego"?


    BTW czuje się jak jakaś plotka nikt do mnie nie zadzwonił.
    musisz byc dosadniejszy i poruszac tematy ktore jeszcze nie zostaly ruszone.

    Na przyklad jak to jest, ze (i tu wpisz jakis temat )
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4052
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Czy prywatne wiadomości od dziwnych ludzi pro Świącikowych się liczą ?

    PS. Żenada aż dziw bierze, że nikt "zorganizowany" nie pokazuje co myśli o tej reaktywacji klubu w rękach tego nieudacznika

  3. Powrót do góry    #4053
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sofold Zobacz posta
    BTW czuje się jak jakaś plotka nikt do mnie nie zadzwonił.
    Do mnie wyjątkowo też nie!
    Ale za to rodzice co się nasłuchali to ich. Obrażam Ojca Świętego, pluję i nic mnie to nie obchodzi

    Teraz mam szlaban na kieszonkowe i muszę co dzień odkurzać przedpokój
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (09-09-2015)

  5. Powrót do góry    #4054
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Do mnie wyjątkowo też nie!
    Ale za to rodzice co się nasłuchali to ich. Obrażam Ojca Świętego, pluję i nic mnie to nie obchodzi

    Teraz mam szlaban na kieszonkowe i muszę co dzień odkurzać przedpokój
    Czyli prezio zrobił coś w stylu "plosę pani bo muuu to się przezywa..."? Ile on ma lat - 7, 8?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #4055
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Do mnie wyjątkowo też nie!
    Ale za to rodzice co się nasłuchali to ich. Obrażam Ojca Świętego, pluję i nic mnie to nie obchodzi

    Teraz mam szlaban na kieszonkowe i muszę co dzień odkurzać przedpokój
    Było szkodzić klubowi? Jeszcze nic dobrego dla klubu nie zrobiliście. Tylko i wyłącznie szkodzicie zniechęcając ludzi którzy nie potrafią samodzielnie myślec. Wszelkie wprowadzone w życie rzeczy zbliżone do waszych pomysłów powstały w klubie samodzielnie nie przypisujcie sobie nic.

  7. Powrót do góry    #4056
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Tylko i wyłącznie szkodzicie zniechęcając ludzi którzy nie potrafią samodzielnie myślec.
    No i tu wstawiłeś piękne świadectwo sobie i innym antyhejterom czy też niektórym ludziom z klubu. Sorry ale to co ktoś ma myśleć to dyktowano ludziom za dawnego ustroju.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Powrót do góry    #4057
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    No i tu wstawiłeś piękne świadectwo sobie i innym antyhejterom czy też niektórym ludziom z klubu. Sorry ale to co ktoś ma myśleć to dyktowano ludziom za dawnego ustroju.
    Sorry kolego ale człowiek który jest kibicem, ale nie siedzi "w żużlu" 7/7 dni w tygodniu, wskoczy przypadkiem na forum naczyta sie tych wszystkich kłamstw tutaj zgromadzonych i wyrobi sobie opinie o 180 stopni odbiegająca od prawdy. Takich kibiców jest może i połowa. Tylko liczyć na to ze nie trafia na to forum.

  9. Powrót do góry    #4058
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Człowiek, który nie siedzi 7 dni w tygodniu w żużlu, to nie wie co to jest sportsboard. Przeciętny kibic żużla zna tylko SportoweFakty


    Poza tym, w niedziele na stadionie było fajne zjawisko - gdzie się nie obejrzałeś tam ktoś mówił niepochlebnie o prezesie. Więc wychodzi na to, że ludzie w Częstochowie, którzy nie spędzają czasu na sportsboard też sobie o panu Świąciku wyrobili zdanie. Zostałeś jeszcze tylko Ty i paru lizodupów.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  10. Powrót do góry    #4059
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Było szkodzić klubowi? Jeszcze nic dobrego dla klubu nie zrobiliście. Tylko i wyłącznie szkodzicie zniechęcając ludzi którzy nie potrafią samodzielnie myślec. Wszelkie wprowadzone w życie rzeczy zbliżone do waszych pomysłów powstały w klubie samodzielnie nie przypisujcie sobie nic.
    Nic nie szkodzę właśnie klubowi

    Ja zrobiłem już dużo dobrego dla klubu.

    Kolejnym zaś zdaniem potwierdziłeś, że jedynym, który nie potrafi samodzielnie myśleć jesteś Ty. I to Tobie włożono coś do łba w klubie.

    Gdyby było inaczej, potrafił byś napisać choć jeden argument dlaczego i w czym nie mamy racji. Ale merytoryczny.
    Nie potrafisz. Bo nie masz.

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Sorry kolego ale człowiek który jest kibicem, ale nie siedzi "w żużlu" 7/7 dni w tygodniu, wskoczy przypadkiem na forum naczyta sie tych wszystkich kłamstw tutaj zgromadzonych i wyrobi sobie opinie o 180 stopni odbiegająca od prawdy. Takich kibiców jest może i połowa. Tylko liczyć na to ze nie trafia na to forum.
    A kim Ty teraz jesteś, skoro twierdzisz że kłamiemy, jak nie jakimś oszołomem??
    Ja Ci mogę dać czarno na białym od ręki materiał, w którym to kłamie "Pan Borat" (kryptonim, co by nie było że coś z prywatnej korespondencji ujawniam).
    Skoro potrafi kłamać na mój temat mojemu tacie, to co dopiero robi kibicom??

    Ba, daj te nasze kłamstwa. Niech wyjdziemy na pajaców i błaznów
    Nawrócisz tym samym tą niemyślącą samodzielnie grupę ludzi i już nie będą czytać forum.
    Przecież masz tu i teraz taka okazję pokazać jak jest pięknie na Świecie, że głowa mała!! Zostań ich Mesjaszem!
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-09-2015 o 22:26
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #4060
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Sirqaz,
    jestes nieudolna wersja urbana. Zaprzestan, doksztalc sie i wroc z misja na nowo. Ewidentnie sobie nie radzisz.

    Aha.
    Dzialajac na szkode swiacika dzialamy na korzysc Wlokniarza.
    Jeszcze tego nie rozumiesz, nie dostrzegasz, ale ten czlowiek ciagnie klub na samo dno (do niedawna myslalem ze juz jest na dnie, ale jednak nizej jeszcze cos jest)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4061
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Wyciągacie twarde wnioski na podstawie plotek, poszlak puszczając w eter nieprawdziwe twierdzenia. Tego było multum. Frajersko podpisana umowa ze Sparta (bzdura = kłamstwo), próba zatrudnienia Mizgalskiego, jakieś głupoty o sumie 200 tys za organizacje meczu i wiele wiele innych. Trudno to wszystko spamiętać, piszecie, piszecie, słuchacie plotek, zanim co kolwiek sie wyjaśni wy juz macie wyciągnięte "twarde,pewne" wnioski. To trwa i trwa i ciagle popełniacie te same błędy. Kiedy po wyciągnięciu "100%" pewnych wniosków rzeczywistość okazuje sie inna to po prostu zmieniacie temat dyskusji. Jest tutaj juz 200 stron tych bredni sorry ale szkoda mojego cennego czasu by to wszystko wypunktować ale sami dobrze wiecie ze tych przykładów jest masa.

  13. Powrót do góry    #4062
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wyciągacie twarde wnioski na podstawie plotek, poszlak puszczając w eter nieprawdziwe twierdzenia. Tego było multum. Frajersko podpisana umowa ze Sparta (bzdura = kłamstwo), próba zatrudnienia Mizgalskiego, jakieś głupoty o sumie 200 tys za organizacje meczu i wiele wiele innych. Trudno to wszystko spamiętać, piszecie, piszecie, słuchacie plotek, zanim co kolwiek sie wyjaśni wy juz macie wyciągnięte "twarde,pewne" wnioski. To trwa i trwa i ciagle popełniacie te same błędy. Kiedy po wyciągnięciu "100%" pewnych wniosków rzeczywistość okazuje sie inna to po prostu zmieniacie temat dyskusji. Jest tutaj juz 200 stron tych bredni sorry ale szkoda mojego cennego czasu by to wszystko wypunktować ale sami dobrze wiecie ze tych przykładów jest masa.
    Nie 200, tylko 91. To raz.
    Dwa. Brednie wychodza z pod twoich 'palcy'. Nawet nie potrafisz merytorycznie dyskutowac, same ogolniki i frazesy.

    Odpowiedz na taka rzecz:
    O czym swiadczy fakt, ze najpierw swiacik mowi w mediach jakim to super trenerem jest Tajchert, jak fajnie szkoli, a dwa miesiace pozniej stwierdza, ze jednak sobie nie radzi? W 2 miesiace Tajchert zmienil sposob trenowania?
    Otoz swiadczy to sirqazie o tym, ze prezes na zuzlu sie nie zna. Byc moze iles lat przy tym zuzlu jest, ale niektorzy potrafia przez cale zycie nie nauczyc sie tego co powinni. I tutaj chyba jest taka sytuacja, bo ja mu osobiscie mowilem ze i Tajchert i Kafel to zly wybor choc ten drugi to mniejsze zlo. I to jeszcze jak 'trenerem' byl Borys.
    Ale to trzeba miec jakies pojecie...
    I tak jest na kazdym kroku. Szamotanie sie i rzucanie na lewo i prawo bez ladu i skladu, bo brak jest pojecia jak to ogarnac.
    Bierze sie menadzera, ktory tak na prawde ma ogarniac po prostu marketing, bo za sklad odpowiadac bedzie... swiacik Znaczy on bedzie decydowac a nie Finfa. A w marketingu Finfa jest praktycznie zielony. Cos tam pewnie zorganizuje, jedna, dwie akcje ogarnie ale nie bedzie to spojne i z jakas dalsza mysla.
    No i w razie fiaska licencyjnego to wiemy juz kto bedzie kozlem ofiarnym i odpowiedzialny za brak licencji Przykre ale tak sie dziala w tym klubie, a przypadek Rolanda tylko to potwierdza.

    Szczerze Finfie wspolczuje ze sie polasil na prace tutaj.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #4063
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nie 200, tylko 91. To raz.
    Dwa. Brednie wychodza z pod twoich 'palcy'. Nawet nie potrafisz merytorycznie dyskutowac, same ogolniki i frazesy.

    Odpowiedz na taka rzecz:
    O czym swiadczy fakt, ze najpierw swiacik mowi w mediach jakim to super trenerem jest Tajchert, jak fajnie szkoli, a dwa miesiace pozniej stwierdza, ze jednak sobie nie radzi? W 2 miesiace Tajchert zmienil sposob trenowania?
    Otoz swiadczy to sirqazie o tym, ze prezes na zuzlu sie nie zna. Byc moze iles lat przy tym zuzlu jest, ale niektorzy potrafia przez cale zycie nie nauczyc sie tego co powinni. I tutaj chyba jest taka sytuacja, bo ja mu osobiscie mowilem ze i Tajchert i Kafel to zly wybor choc ten drugi to mniejsze zlo. I to jeszcze jak 'trenerem' byl Borys.
    Ale to trzeba miec jakies pojecie...
    I tak jest na kazdym kroku. Szamotanie sie i rzucanie na lewo i prawo bez ladu i skladu, bo brak jest pojecia jak to ogarnac.
    Bierze sie menadzera, ktory tak na prawde ma ogarniac po prostu marketing, bo za sklad odpowiadac bedzie... swiacik Znaczy on bedzie decydowac a nie Finfa. A w marketingu Finfa jest praktycznie zielony. Cos tam pewnie zorganizuje, jedna, dwie akcje ogarnie ale nie bedzie to spojne i z jakas dalsza mysla.
    No i w razie fiaska licencyjnego to wiemy juz kto bedzie kozlem ofiarnym i odpowiedzialny za brak licencji Przykre ale tak sie dziala w tym klubie, a przypadek Rolanda tylko to potwierdza.

    Szczerze Finfie wspolczuje ze sie polasil na prace tutaj.
    Pisałeś ze 200 tys teraz juz wiesz ze 91 tys ale co tam, nic sie nie stało minimalna pomyłka ekspertowi może sie zdarzyć Swiacik od dawna wiedział ze Tajchert daje du** ale zapytany o niego miał najpierw w mediach powiedzieć ze zastanawia sie nad jego zwolnieniem, czy najpierw powiedzieć mu to osobiście? O nowym Manago wiesz zero tak jak i ja i cała reszta ale juz wiesz na 100% ze bedzie beznadziejny i stanie sie kozłem ofiarnym. Jak Ciebie traktować poważnie? Wszystko co piszesz to wytwór Twojej wyobraźni. Problem Twoj tkwi w tym ze co tylko wyobraźnia Ci podpowie uznajesz za jedyna słuszna prawdę a na dodatek wciskasz swoje wymysły wszystkim dookoła jako absolutna prawdę o sytuacji w klubie. Domysły, to wszystko co produkujesz.

  15. Powrót do góry    #4064
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ok sirqaz, przestaję słuchać plotek zaczynam słuchać wyroczni na stanowisku prezesa SCKM. Nawróciłem się! By nadrobić zaległości wracam do jego wypowiedzi, które dotąd puszczałem mimo uszu. Zacznę od lutego 2015:
    Będziemy się odwoływać do PZM. Być może także do Ministra Sportu. Liczymy także poniesione straty. Zastanowimy się, jak odzyskać fundusze. Nie chodzi jednak o zakupiony sprzęt czy transfery żużlowców, o czym wspomniałem na wstępie naszej rozmowy. To kwota 450-500 tysięcy złotych. Mówimy o dłuższej perspektywie, a więc o sponsorach, na których mogliśmy liczyć. To już może pójść w miliony złotych. Nie ukrywam, że będziemy się domagać zwrotu całej sumy. Wynajmiemy sztab prawników. Zrobię wszystko, żeby znaleźć winnych tego, co się stało. Być może udamy się też do osób, które naciskały na PZM, by częstochowski klub nie startował w lidze. Wiemy, którzy zawodnicy to robili. Zresztą, więcej na ten temat na portalu SportoweFakty.pl opowie niedługo przedstawiciel Rune Holty. Wiem, że sam zawodnik chce wyrazić zniesmaczenie postępowaniem kolegów, którzy oczekiwali spłaty zobowiązań spółki przez stowarzyszenie - podkreślił prezes SCKM Włókniarz.
    Qaz bo ty znasz fakty a nie plotki więc poinformuj mnie czy pieniądze już odzyskane czy też proces jest w trakcie? Jaka była treść odpowiedzi na odwołanie z PZM i MS? Mógłbyś też zamieścić tu treść tych odwołań i kiedy zostały złożone? Jaki jest skład sztabu prawników, którzy nas reprezentują. Przepraszam, że cię wykorzystuję ale przez słuchanie plotek umknęły mi te szczegóły. Z góry dzięki.

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Pisałeś ze 200 tys teraz juz wiesz ze 91 tys ale co tam, nic sie nie stało minimalna pomyłka ekspertowi może sie zdarzyć
    psss sirqaz my tu o stronach wątku rozmawiamy, poproś kogoś kto za ciebie myśli to ci powie co pisać
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Jjasiek (09-09-2015), ananasek_vel_oman (10-09-2015), berciol (09-09-2015)

  17. Powrót do góry    #4065
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wyciągacie twarde wnioski na podstawie plotek, poszlak puszczając w eter nieprawdziwe twierdzenia. Tego było multum. Frajersko podpisana umowa ze Sparta (bzdura = kłamstwo), próba zatrudnienia Mizgalskiego, jakieś głupoty o sumie 200 tys za organizacje meczu i wiele wiele innych. Trudno to wszystko spamiętać, piszecie, piszecie, słuchacie plotek, zanim co kolwiek sie wyjaśni wy juz macie wyciągnięte "twarde,pewne" wnioski. To trwa i trwa i ciagle popełniacie te same błędy. Kiedy po wyciągnięciu "100%" pewnych wniosków rzeczywistość okazuje sie inna to po prostu zmieniacie temat dyskusji. Jest tutaj juz 200 stron tych bredni sorry ale szkoda mojego cennego czasu by to wszystko wypunktować ale sami dobrze wiecie ze tych przykładów jest masa.
    Jakich plotek?
    Rzeczy które tu piszemy, pochodzą od osób z klubu, sponsorów byłych i obecnych czy innych partnerów. Ba, nawet życzliwi Michałowi potwierdzają te rzeczy
    Umowa ze Spartą, nie przekonamy się pewnie nigdy. Dziwne tylko, że to wyszło właśnie od sponsorów klubu, którzy niby mają pomóc wystartować Włókniarzowi w lidze, a może się okazać, że będą łatać dziury w budżecie. Gdzieś to już kiedyś było, przeszłość która nadejdzie, i nie chcą powtórki z rozrywki. Ale wnioski wyciągnij sam.

    Mizgalski - Michał sam potwierdził przecież Oczywiście wydał oświadczenie, że nie i coś tam. Ale miał szczere chęci to zrobić. Wielu jest świadków.

    200 000 to były założenia Ananasa. A nie fakt ostateczny. Po co to tu podajesz?

    Zastanawia tylko, czemu nie zauważasz jednego. Z profilu klubowego zniknęły zapytania o bilety i ich zwrot. Zniknęły posty pokazujące niezadowolenie kibiców. Sam to zauważyłeś (trochę masło maślane ale już jestem zmęczony) i Ci sie nie podobało. Dlaczego tylko to?
    Czy nie uważasz, że dziwnym jest iż znikały posty pytające o umowę ze Spartą? Czemu nie wydano oświadczenia jak w sprawie Mizgalskiego? To aż tak niewygodny temat, że trzeba go wyciszyć? Przecież jakby była to plotka, to wystarczyło jedno oświadczenie, którego nie ma do dziś...
    (jedyne dementi które się pojawia, to tych plotek które wymyślił sam Michał, że niby całe zyski dla Sparty, a większe koszta po stronie Włókniarza. My nic takiego nigdy nie pisaliśmy.)

    Jak znasz tyle prawdy, to powiedz mi co robią ludzie na etacie w klubie? za co biorą i ile biorą kasy? Czy nie lepiej było zostawić w klubie Borysa, który za tyle samo co oni, robił by więcej?
    Czy osoby w klubie w ogóle mają pojęcie o tym co robią?
    Ilu sponsorów pozyskano na nowy sezon?
    Ile osób zbanowano za niewygodne pytania i dociekliwość?
    Ile się robi stronę www? Ile się zakłada profil na Instagramie?
    Po co było wydawać kasę na logo i konferencje prasową, skoro logo się nie podoba Prezesowi?
    Czemu prezes klubu wybrał na herb brzydkie jego zdaniem logo?
    Prezes nie ma czasu, co podkreśla w każdym wywiadzie, a tu wszędzie pełno go na Fejsbuku. Poważne to? (niech se tam będzie, ale nie że marudzi co wywiad na to, że nie ma czasu czy rąk do pracy!!)

    To jest sirqaz wiedza, której Ty nigdy nie posiądziesz. I tu jest największy problem. Twój problem. My znamy źródła swoich informacji, sprawdzały się, stąd mamy taką a nie inną "rangę" i stąd dyskutujemy tu na takie poważne tematy. Nie ogarniasz tego, to nie zaglądaj i oszczędź sobie nerwów.
    Ty jednak zamiast oglądać Disney Chanel, wpadasz tu jak Filip z Konopi i zgrywasz cwaniaka. Walisz jak kogut, tylko że ktoś Ci uciął kiedyś łeb więc biegasz i dziobiesz bez ładu i składu, a już na pewno bez sensu. W jakim celu?

    Nie masz nic konkretnego do napisania, nie wnosisz nic swoją osobą, a siejesz tylko ferment.
    Więc idź tam skąd przyszedłeś i nie rób sobie wstydu, bo nie jesteś anonimowy. Nawet jak ze wstydu usuniesz nazwisko z Fejsbuka, to i tak łatwo ustalić, kto co i jak.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 09-09-2015 o 23:43
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  18. Powrót do góry    #4066
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ok sirqaz, przestaję słuchać plotek zaczynam słuchać wyroczni na stanowisku prezesa SCKM. Nawróciłem się! By nadrobić zaległości wracam do jego wypowiedzi, które dotąd puszczałem mimo uszu. Zacznę od lutego 2015:


    Qaz bo ty znasz fakty a nie plotki więc poinformuj mnie czy pieniądze już odzyskane czy też proces jest w trakcie? Jaka była treść odpowiedzi na odwołanie z PZM i MS? Mógłbyś też zamieścić tu treść tych odwołań i kiedy zostały złożone? Jaki jest skład sztabu prawników, którzy nas reprezentują. Przepraszam, że cię wykorzystuję ale przez słuchanie plotek umknęły mi te szczegóły. Z góry dzięki.



    psss sirqaz my tu o stronach wątku rozmawiamy, poproś kogoś kto za ciebie myśli to ci powie co pisać
    90 stron? Sorry ja z komputera nigdy nie wchodzą na Tapatalk mam 204 strony. Fakt jest taki ze pisał o 200 tys potem zszedł na jakieś 80-90 nie pamietam dokładnie bo wytworami tego pana za mocno sobie głowy nie zajmuje. Jedno jest pewne. Wy dalej będziecie pisać swoje a rzeczywistość prędzej czy pózniej wszystko obali.

  19. Powrót do góry    #4067
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    a rzeczywistość prędzej czy pózniej wszystko obali.
    No ja w tej kwestii, a dokładniej rzeczywistości przedstawionej przez Słońce Klubu. Odpowiedz na bardziej istotną część tego posta. Jak zakończyły się te działania, o których podjęciu mówił prezes, przecież to fakty bo on tak mówił!
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #4068
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Wiec myślicie ze odwołanie przyniosłoby jakikolwiek skutek? Prezes swietnie postąpił zmieniając zdanie i nie kombinując z tymi odwołaniami. Oczywiście gdybyście wy sie za to wzięli to byście nawet z odwołania powrót do ekstraligi wywalczyli, anulowanie długów i dodatkowe 10 baniek do budżetu, ale to jedynie wirtualna rzeczywistość forumowa. Trafna decyzja by zmienić zdanie w tej kwestii i odpuścić.

  21. Powrót do góry    #4069
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Po co prowadzicie jakąś rozmowę z tym wariatem ? Przecież ten nieudolny prezes robi dobrze nawet zaprzeczając sam swoim słowom. Wariat jeden wart drugiego.

    sirqaz to pewnie jeden z tych nieudaczników pobierających kase i wpierdzielających kiełbache za nic nie robienie.

  22. Powrót do góry    #4070
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Przykro mi ale jesteś w błędzie. Nie pracuje w klubie jestem tylko kibicem

  23. Powrót do góry    #4071
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wiec myślicie ze odwołanie przyniosłoby jakikolwiek skutek?
    sirqaz nie schodź na ciemną stronę mocy! Nie gdybaj! Nie myśl!!! - to zrobi za ciebie prezes. Trzymamy się faktów. To teraz coś łatwiejszego byś przekonał niedowiarków:
    Prezes stowarzyszenia Michał Świącik chwali się z kolei, że Włókniarz jest pierwszym żużlowym klubem, który ma tak nowoczesne logo. - Rozmawiamy ze sponsorami, kibicami i większość z nich twierdzi, że logo im się podoba - mówi prezes.
    Dla ułatwienia twoich tez i racji prezesa wyniki sondy pod artykułem potwierdzające słowa prezesa:

    sonda.jpg

    Oczywiście plotki o kasowaniu na fejsie klubowym niepochlebnych postów o logo to wymysł hejterów.
    Niedawne słowa prezesa o tym, że stare logo jest lepsze to też sprawka hejterów!!!

    Tylko fakty!!! Niech żyje prawda!!! No i oczywiście jeszcze:
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Sofold (11-09-2015)

  25. Powrót do góry    #4072
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wy dalej będziecie pisać swoje a rzeczywistość prędzej czy pózniej wszystko obali.
    Rzeczywistość jest taka, że nie może wiele osób pisać na profilu klubowym. Banalne i błahe, ale pierwszy z brzegu przykład.
    Michał mówi tak:
    wersja 1. automatyczny system kasuje posty z wulgaryzmami
    wersja 2. skasowano cały post wraz z komentarzami i dodano go jeszcze raz
    wersja 3. ja nigdy nie cenzuruje, nie jestem cenzorem

    I to jest Twoja "rzeczywistość"

    Nasz rzeczywistość jest taka:
    1. jasne że automat kasuje, ale wiele z tych postów nie miało wulgaryzmów. Ba, większość ich nie miała
    2. a nawet jeśli tam były, to użytkownicy nadal mieliby możliwość pisania, zniknął by jedynie podejrzany komentarz
    3. by dać bana na komentowanie, trzeba to zrobić ręcznie, a to musi wykonać Michał albo ktoś jego rękoma

    Którą prawdę wolisz? Czy kłamiąc w tak błahym temacie, nie doszliśmy do etapu, że powoli wszystko jest już urojonym obrazem Włókniarza i funkcjonowania klubu w oczach Twoich i Michała, bo na każdy temat już zaczyna się naginać prawdę? ( to tylko daleko idąca sugestia)

    W naszej rzeczywistości mija też rok od przejęcia klubu przez Michała i nie mamy przez ten rok nic nowego, poza kołnierzami ochronnymi, kolejnym etatem, dyskusją jak pomalować płot, gdzie postawić kosz na śmieci oraz obietnice strony www, sponsora i konferencji prasowej. A to winno być już zrobione wszystko dawno. Wraz z ogłoszeniem jakiegoś darczyńcy, obojętne małego czy dużego, czy jakiś zawodników na nowy sezon. Jest jeszcze czekanie na łaskę miasta i na dużą dotację z jego kasy.
    Ambitnie.
    Już nie wspomnę, że w naszej rzeczywistości w klubie pracuje 2x więcej osób niż w innych miastach, które niedawno podnosiły się z kolan. Gdzie ci inni już dawno jeżdżą ligę czy mają skład i kasę, tylko nie my. Tylko u nas rok czasu na ogarnięcie elementarnych rzeczy to mało.

    Ale po co my Ci to tłumaczymy, jak Ty i tak tu na nas ujadasz, a zaraz idziesz do kolegów z roboty i jesteś bożyszcze przerwy na papierosa, bo chwalisz się tym co tu przeczytałeś u Rolanda czy u Ananaska. Taki jesteś "rzeczywisty".

    Fajnie Cię było poznać, do tej pory nie przypuszczałem, że mogą być ludzie aż tak zablokowani na jakiekolwiek informacje z zewnątrz, na przyswajanie zdania innych i jakiekolwiek samodzielne myślenie. Osoby, które nawet nie potrafią przekazać tego co w tej głowie siedzi. Twoja postawa na pewno musiała być kiedyś opisana przez psychologów i jakoś nazwana. Jak znajdę, to napiszę. Nie wierzę, że jesteś jedynym takim przypadkiem na Świecie.
    Taka studnia trochę. Niby coś do środka można wrzucić, nawet dużo i sporo i końca nie widać. Ale już cokolwiek wydostać z środka jest ciężko. Jak już coś z niej jednak uda się wyjąć, to mamy w wiadrze bagno i syf, a wyjęte rzeczy są całe gówniane.

    True story.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 10-09-2015 o 01:08
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #4073
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Fajnie Cię było poznać, do tej pory nie przypuszczałem, że mogą być ludzie aż tak zablokowani na jakiekolwiek informacje z zewnątrz, na przyswajanie informacji i jakiekolwiek samodzielne myślenie. Osoby, które nawet nie potrafią przekazać tego co w tej głowie siedzi. Twoja postawa na pewno musiała być kiedyś opisana przez psychologów i jakoś nazwana. Jak znajdę, to napiszę. Nie wierzę, że jesteś jedynym takim przypadkiem na Świecie.
    Taka studnia trochę. Niby coś do środka można wrzucić, nawet dużo i sporo i końca nie widać. Ale już cokolwiek wydostać z środka jest ciężko. Jak już coś z niej jednak uda się wyjąć, to mamy w wiadrze bagno i syf, a wyjęte rzeczy są całe gówniane.

    True story.
    To odniesienie do MŚ czy jego fanów? bo tak niestety trochę pasuje.
    Tak poważniej. Mam nadzieję, że niedługo potrwa ta farsa.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 10-09-2015 o 00:30
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #4074
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wiec myślicie ze odwołanie przyniosłoby jakikolwiek skutek? Prezes swietnie postąpił zmieniając zdanie i nie kombinując z tymi odwołaniami. Oczywiście gdybyście wy sie za to wzięli to byście nawet z odwołania powrót do ekstraligi wywalczyli, anulowanie długów i dodatkowe 10 baniek do budżetu, ale to jedynie wirtualna rzeczywistość forumowa. Trafna decyzja by zmienić zdanie w tej kwestii i odpuścić.
    Ty nie rozumiesz, a dyskutujesz.
    Prezes winien spełniać wszystkie swoje słowa, dzięki którym będziemy mieli Wielki Włókniarz. Taki nam obiecał i ciągle powtarza.
    Ale nic nie robi, nie realizuje obietnic, jest tyle pustych słów i czekających na zrealizowanie jego marzeń. Więc po co o tym mówi?
    Nie lepiej siedzieć cicho i nie rzucać słów na wiatr? Przecież sam prosi się o rozliczenie go z tego co powiedział i jako prezesa Stowarzyszenia, powinno się z tego rozliczać.
    To niestety nie jest Urząd Miasta, gdzie kasa zawsze będzie i większość ludzi ma to w dupie co kto mówi i co kto robi. Tu jest Włókniarz, który ma kibiców. A ci pilnują by było dobrze.

    A jak czegoś nie robi, to niech wyjaśni ładnie czemu, niech wyjaśni tak samo ładnie jak zawsze obiecuje.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    To odniesienie do MŚ czy jego fanów? bo tak niestety trochę pasuje.
    Tak poważniej. Mam nadzieję, że niedługo potrwa ta farsa.
    Do fanbojów.

    Z Michałem dyskutuje winnym miejscu i w trochę bardziej formalnym tonie
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 10-09-2015 o 00:41
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #4075
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Tu jest Włókniarz, który ma kibiców. A ci pilnują by było dobrze.
    Tu się nie zgodzę. Włókniarz ma kibiców, ale niestety nie pilnują, żeby było dobrze.
    Nie ma inicjatywy, wpływów, realnych ludzi żeby pogonić nieudaczników. Nie chodzi o MŚ ale o całokształt.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 10-09-2015 o 00:42
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #4076
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Aha,
    tak Cię tu gówno obchodzi co piszemy, a masz włączone powiadomienia o nowych postach ))
    Używaj tego albo weź to wyłącz, bo psujesz forum.
    Wiesz w ogóle w co kliknąłeś? Jak to działa i że można kasować wiadomości?

    Z góry dziękuję za współpracę!

    Fatal error:
    • sirqaz wykorzystali swój limit wiadomoœci, i nie mogš przyjšć żadnej nowej dopóki nie zwolniš trochę przestrzeni.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  30. Powrót do góry    #4077
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Przepraszam najmocniej. To do mnie było o tych powiadomieniach? Jeśli tak to fatal error bo ani z tego forum ani z FB Wlokniarz.net nie dostaje na telefon ani pół pushnotification. Sorry Batory ale chyba Cię znów fantazja poniosła jeśli kierowałeś to do mnie.

    Masz moje powiadomienia z Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 10-09-2015 o 08:15

  31. Powrót do góry    #4078
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Pisałeś ze 200 tys teraz juz wiesz ze 91 tys ale co tam, nic sie nie stało minimalna pomyłka ekspertowi może sie zdarzyć Swiacik od dawna wiedział ze Tajchert daje du** ale zapytany o niego miał najpierw w mediach powiedzieć ze zastanawia sie nad jego zwolnieniem, czy najpierw powiedzieć mu to osobiście? O nowym Manago wiesz zero tak jak i ja i cała reszta ale juz wiesz na 100% ze bedzie beznadziejny i stanie sie kozłem ofiarnym. Jak Ciebie traktować poważnie? Wszystko co piszesz to wytwór Twojej wyobraźni. Problem Twoj tkwi w tym ze co tylko wyobraźnia Ci podpowie uznajesz za jedyna słuszna prawdę a na dodatek wciskasz swoje wymysły wszystkim dookoła jako absolutna prawdę o sytuacji w klubie. Domysły, to wszystko co produkujesz.
    twoj problem, ale nie tylko twoj, takze ludzi w stowarzyszeniu, polega na tym, ze sami nie wiecie co i gdzie mowicie/piszecie oraz nie potraficie czytac ze zrozumieniem.

    Te liczby 200 i 91 odnosily sie do ilosci stron i bzdur w nich przez ciebie zawartych o czym pierwszy wspomniales

    Ja nic nie pisalem ponownie o kwotach
    Cale szczescie ze cytowalem twoj post bo inaczej zaraz bys go zmienil biorac przyklad ze swojego guru

    Kolejne prostowanie twoich bredni. Nigdzie nie napisalem, ze bedzie beznadziejny. Napisalem, ze jest zielony w marketingu (co nie znaczy, ze jesli ma predyspozycje to sobie poradzi), a ze bedzie kozlem ofiarnym? Pogadamy w styczniu

    W PRL wrogow politycznych zwalczalo sie podrzucajac na ich temat swinie rodzinie czy znajomym. To byly takie lajtowe sposoby. wy bierzecie z tego przyklad i wkladacie slowa ktorych nie wypowiadam A do tego cos o wyobrazni....
    Masz racje sirqaz. Moja wyobraznia pokazala mi ze jak sie spotkamy to bedziesz lezec...

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    90 stron? Sorry ja z komputera nigdy nie wchodzą na Tapatalk mam 204 strony. Fakt jest taki ze pisał o 200 tys potem zszedł na jakieś 80-90 nie pamietam dokładnie bo wytworami tego pana za mocno sobie głowy nie zajmuje. Jedno jest pewne. Wy dalej będziecie pisać swoje a rzeczywistość prędzej czy pózniej wszystko obali.
    tyyy, sprobuj zeby te dwa orzeszki sie zderzyly i powstala mysl piszac o liczbie 90 pisalem o liczbie STRON a nie kosztach organizacji

    Rozumiem, ze kosztow organizacji treningow, noclegow zawodnikow etc nie wliczamy do organizacji meczu Wtedy faktycznie bedzie troche mniej jak 200
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 10-09-2015 o 08:55
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4079
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Masz racje sirqaz. Moja wyobraznia pokazala mi ze jak sie spotkamy to bedziesz lezec...
    Niestety taka może byc prawda. Szkoda bo pobrudze sobie ubrania liczę na to ze jednak nie rozbawisz mnie do tego stopnia żebym padł

  33. Powrót do góry    #4080
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Niestety taka może byc prawda. Szkoda bo pobrudze sobie ubrania liczę na to ze jednak nie rozbawisz mnie do tego stopnia żebym padł
    jak na razie to ty dbasz zebysmy mieli kupe smiechu
    ty jestes taki dziw natury ze powinienes byc zamkniety w klatce w zoo. Jakby jeszcze wyswietlac na tablicy twoje najciekawsze wypowiedzi to bys byl glowna atrakcja i zarobil duzo kasy
    a tak... klep w klawiature to co ci ktos wsadzil do glowy, bron prezesa i zobaczymy kto na koncu tego wszystkiego bedzie mial racje (smiac sie nie bede, bo to bedzie pogrzeb stowarzyszenia i pieknej historii, ale ty tego nie pojmujesz).

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    Tu się nie zgodzę. Włókniarz ma kibiców, ale niestety nie pilnują, żeby było dobrze.
    Nie ma inicjatywy, wpływów, realnych ludzi żeby pogonić nieudaczników. Nie chodzi o MŚ ale o całokształt.
    Problem polega na tym, ze Ci ktorych stac zeby sie zuzlem "bawic" i na niego wykladac kase a jednoczesnie mieliby ochote cos konkretniej dzialac to zajeci sa zarabianiem kasy.
    Dodatkowo utrudnia fakt, ze aby wynajac stadion trzeba sie ukladac z.... stowarzyszeniem.
    Mecz Sparty pokazal ilu czestochowskich przedsiebiorcow chce finansowac stowarzyszenie - 5 wliczajac w to bartery 2 za gotowke.
    Nikt z konkretna kasa nie bedzie placil stowarzyszeniu pieniedzy za wynajecie obiektu zeby nie utrzymywac leserow.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4081
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Przepraszam najmocniej. To do mnie było o tych powiadomieniach? Jeśli tak to fatal error bo ani z tego forum ani z FB Wlokniarz.net nie dostaje na telefon ani pół pushnotification. Sorry Batory ale chyba Cię znów fantazja poniosła jeśli kierowałeś to do mnie.
    Głupcze.

    Mowa była jedynie o forum, nie wiem po co mi tu z Facebook wyskakujesz. Czytaj uważnie.
    Czytaj też, ze zrozumieniem. Bo wrzucasz tu jakieś skriny niby na potwierdzenie swojej niewinności. A temat tyczył się czegoś innego.
    Masz ustawione jakieś powiadomienia na forum, a nie w aplikacji do obsługi forum. Więc zajrzyj na forum, a nie do aplikacji która jest jakimś pobocznym narzędziem.
    Jakbyś trochę pomyślał, to byś ogarnął o czym mowa.

    Ale wolałeś zabłysnąć, zupełnie nie wytężając szarych komórek. Znalazłeś takie wygodne sobie argumenty, które pokazują ze jesteś niby niewinny.
    Jednak wszystko dość łatwe do obalenia, zapraszam: http://www.sportsboard.pl/showthread...42#post1709542

    Zachowałeś się dokładnie tak samo, jak Michał tłumacząc z umowy ze Spartą.

    Dziwoląg z Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 10-09-2015 o 09:30
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #4082
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Głupcze co z włączonych jakiś tam śmiesznych powiadomień skoro ich nie widzę bo korzystam tylko z aplikacji? Nadal będziesz twierdzić ze każde wasze pierdniecie odczytuje 5 sekund po jego spłodzeniu? Czytam was tylko dla śmiechu w wolnym czasie

  36. Powrót do góry    #4083
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Głupcze co z włączonych jakiś tam śmiesznych powiadomień skoro ich nie widzę bo korzystam tylko z aplikacji? Nadal będziesz twierdzić ze każde wasze pierdniecie odczytuje 5 sekund po jego spłodzeniu? Czytam was tylko dla śmiechu w wolnym czasie
    ale tak wlasnie jest My piszemy cos na forum i lada chwila jest sirqaz

    muuu,
    dziwolag, dziwolag. Mowie, do zoo go, albo lepiej do cyrku Chociaz w cyrku to juz bierze udzial...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #4084
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Głupcze co z włączonych jakiś tam śmiesznych powiadomień skoro ich nie widzę bo korzystam tylko z aplikacji? Nadal będziesz twierdzić ze każde wasze pierdniecie odczytuje 5 sekund po jego spłodzeniu? Czytam was tylko dla śmiechu w wolnym czasie
    Ej, nie obrażaj mnie. Ja mam chociaż argumenty na potwierdzenie tego, iż głupkiem jesteś.

    Czytałeś co pisał Admin? Wiesz gdzie jest forum? Do czego służy aplikacja do jego obsługi? Rozumiesz, że forum jest osobnym tworem, a aplikacja jest jakby z jego boku? Że forum poradzi sobie samo bez aplikacji Taptalk?

    To wejdź na forum, a nie do aplikacji, ułatw życie wszystkim i usuń te powiadomienia (odhacz, odkliknij, czy jak tam se chcesz).

    Dziękuję.
    I przepraszam, że nie mam czasu Ci tego rozrysować, na pewno by Ci to ułatwiło życie, w którym nie ma miejsca na samodzielne myślenie.

    Kolejny kamyczek do ogródka "Jestem głupkiem - Sirqaz", to ten, iż niby nas nie czytasz i poświęcasz nam 5 sekund, mając jednocześnie ustawione powiadomienia, kiedy wspominamy o Tobie My tu chłopcze, jednak potrafimy pomyśleć, więc nie mierz nas swoją miarą
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 10-09-2015 o 09:39
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  38. Powrót do góry    #4085
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Nadal chłopcze nie rozumiesz ze tych śmiesznych powiadomień w ogóle nie widzę? Rzadko mam czas siąść do komputera a jak juz to zrobię to napewno tego czasu nie poświęcę by was czytać

  39. Powrót do góry    #4086
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Nadal chłopcze nie rozumiesz ze tych śmiesznych powiadomień w ogóle nie widzę? Rzadko mam czas siąść do komputera a jak juz to zrobię to napewno tego czasu nie poświęcę by was czytać
    Panu już podziękujemy.

  40. Powrót do góry    #4087
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Panu już podziękujemy.
    Takie pytanko. Jak rozmawiasz z prezesem w 4 oczy to tez mówisz do niego "Michaś"?

  41. Powrót do góry    #4088
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Nadal chłopcze nie rozumiesz ze tych śmiesznych powiadomień w ogóle nie widzę? Rzadko mam czas siąść do komputera a jak juz to zrobię to napewno tego czasu nie poświęcę by was czytać
    O Muj Borze!!

    Wejdź na forum, zajrzyj do prywatnych wiadomości!
    Odznacz w ustawieniach opcje, o której pisał admin w odpowiednim wątku!
    Nie mam aplikacji Taptalk, ale przypuszczam, że w niej nie ma takich licznych opcji, jakie uzyskasz wchodząc na forum na komputerze. Być może też, już to zrobił z litości za Ciebie Admin.

    Jak Tyś się uchował w tym brutalnym świecie?

    Aczkolwiek teraz już rozumiem, czemu nie masz ochoty na dyskusję w ważnych tematach. Przerasta Cię ona. Nie masz żadnych argumentów, a wszystko w Twojej głowie zalęgło się "bo tak" i już.
    A skoro się gubisz przy tak logicznym procesie, jak wyłączanie powiadomień na forum, to kiedy trzeba będzie przeczytać tekst ze zrozumieniem, odeprzeć argumenty i podać swoje, to zginiesz.

    Daj żyć i już tu nie wracaj, bo zacznie mi się robić przykro, że sam sobie robisz z własnej woli krzywdę.

    Nie pozdrawiam.

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Takie pytanko. Jak rozmawiasz z prezesem w 4 oczy to tez mówisz do niego "Michaś"?
    Nie wiem Jak PSUJ, ale Ty już się nam pochwaliłeś, że jak z "Michasiem" rozmawiasz, to nie widzisz jego oczu.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #4089
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    O Muj Borze!!
    (...)

    Wejdź na forum, zajrzyj do prywatnych wiadomości!
    Odznacz w ustawieniach opcje, o której pisał admin w odpowiednim wątku!
    Nie mam aplikacji Taptalk, ale przypuszczam, że w niej nie ma takich licznych opcji, jakie uzyskasz wchodząc na forum na komputerze. Być może też, już to zrobił z litości za Ciebie Admin.

    (...)
    Potwierdzam - zrobiłem
    Pozdrawiam
    Marcin

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    Gadol (10-09-2015), muuu (10-09-2015)

  44. Powrót do góry    #4090
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Takie pytanko. Jak rozmawiasz z prezesem w 4 oczy to tez mówisz do niego "Michaś"?
    W sprawach biznesowych mam zwyczaj rozmawiać z moim rozmówcą Per Pan.
    Więc mimo że Prezes chciał przejść na Ty zaproponowałem formę Pan.

    Ale żeby było śmiesznie Prezes pytał o WIO.
    Podobne z tego powodu klakierzy odradzają mu współpracę ze mną.

    Mam nadzieję że jakoś mogłem Ci pomóc.

  45. Powrót do góry    #4091
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Kurde, to jest dziwny swiat.
    Jak nie da sie kasowaniem postow i banem to sie siega po ostateczny orez...

    To pokazuje poziom jasnie panujacego.
    A moim zdaniem skonczy sie na strachu i smiechu z jasnie panujacego.

    Niech sie Mleczko i inni satyrycy zastanowia jak beda chcieli cos narysowac o czestochowskim zuzlu! W oczy zajrzec im moze widmo kratek...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Gadol (10-09-2015), muuu (10-09-2015)

  47. Powrót do góry    #4092
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przeciwko winnym strat i braku licencji też sięgał.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #4093
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Halo, Policja? Proszę przyjechać na Fejsbuka i Sportsbord!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (10-09-2015), młody_piernik (10-09-2015)

  50. Powrót do góry    #4094
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    - A dlaczego? Co się stało?
    - Bo mnie tam nie lubią... i się przezywają...

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Powrót do góry    #4095
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    To już jest potwierdzona informacja.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •