Strona 73 z 126 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,285 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3241
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Mamy przykład jak w Gdańsku wszystko postępuje, tam robią wszystko z głową. Dało się nawet zaprosić reprezentację Polski na mecz towarzyski z byłymi gwiazdami Wybrzeża. A u nas przyjedzie reprezentacja śląska z worynami czy innymi chmielami i będzie to super impreza pewnie
    Gdybys czasem czytal cos w mediach to wiedzialbyś że zawodow z reprezentacją śląska nie będzie. I bardzo dobrze bo pewnie grupa internetowych aktywistów zorganizuje coś lepszego

    Wybrzeże to władza silnej osoby. Władza gościa z kasą a nie gromady rozpyskowanej internetowej gównarzerii więc nie wiem czym się podniecasz. U nas w takiej sytuacji jak w Wybrzezu żalilibyście się, że jednemu prezes nie pozwolil umalować płotu, drugiemu wydać broszurki a on broszurki to w Warszawie robil, trzeciego nie zapytal o cenę biletu, czwartemu za późno otworzył bramę , piątemu zorganizował nie takie zawody jak mu się wymarzyły, szósty nie zadowolony bo mu żużel ze świniobiciem czy innym grillem we wiosce koliduje, nastepny ma żal bo się za wcześnie ściemnia, dwu kolejnych chcialo film nakręcić a jeden nagrać sluchowisko ale nikt nie zadzwonił z Hollywood itd itp. A tam w Gdańsku prezes takich dzieciaków ignoruje. Tak samo jest w silnych ekstraligowych ( i nie tylko) klubach. Więc pozostaje Ci tylko przez internet naprawiać, naprawiać, naprawiać...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Emil (11-07-2015)

  3. Powrót do góry    #3242
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zal mi Cie jazzmaniku bo jakis tam szacunek u mnie masz (co raz mniejszy, w zasadzie juz watpliwy ale jednak), ale rozgrzeszam Cie, bo i daleko jestes, i gowno wiesz o tym co sie dzieje w kuluarach i w zwiazku z tym spaczony obraz masz.

    Kiedys przejrzysz na oczy i wtedy pogadamy

    A najsmutniejsze, ze tak inteligentny gosc lyka jak pelikan
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 11-07-2015 o 22:44
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3243
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Ło matko Wybrzeze równac z Włokniarzem ?
    U nas na zawodnika wszechczasów wybrano ruską skaczaca czapeczke smigajacą z lwem na cycach rok czy dwa , no i zmieniono znak Klubowy na bochomaza czy jak kto woli bazgroła a gawiedz wyła i tupała .......... Orgazm ruzlezzzzzzz
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3244
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Gdybys czasem czytal cos w mediach to wiedzialbyś że zawodow z reprezentacją śląska nie będzie. I bardzo dobrze bo pewnie grupa internetowych aktywistów zorganizuje coś lepszego

    Wybrzeże to władza silnej osoby. Władza gościa z kasą a nie gromady rozpyskowanej internetowej gównarzerii więc nie wiem czym się podniecasz. U nas w takiej sytuacji jak w Wybrzezu żalilibyście się, że jednemu prezes nie pozwolil umalować płotu, drugiemu wydać broszurki a on broszurki to w Warszawie robil, trzeciego nie zapytal o cenę biletu, czwartemu za późno otworzył bramę , piątemu zorganizował nie takie zawody jak mu się wymarzyły, szósty nie zadowolony bo mu żużel ze świniobiciem czy innym grillem we wiosce koliduje, nastepny ma żal bo się za wcześnie ściemnia, dwu kolejnych chcialo film nakręcić a jeden nagrać sluchowisko ale nikt nie zadzwonił z Hollywood itd itp. A tam w Gdańsku prezes takich dzieciaków ignoruje. Tak samo jest w silnych ekstraligowych ( i nie tylko) klubach. Więc pozostaje Ci tylko przez internet naprawiać, naprawiać, naprawiać...
    Inny natomiast cieszy się z logo hej hej tu nba i na serwowaną kupę patrzy jakby podali mu najlepsze specjały w kopenhaskiej Nomie. A później będzie klaskał kolejnemu "naprawiaczowi" nawet jak ten zmieni nazwę klubu na jakąś bardziej amerykańską typu Częstochowa Lions i każe jeździć w prawo.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #3245
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Jazzmanik: jakby nasz prezes dzialal tak jak Zdunek to gwarantuje Ci, ze z mojej strony nie byloby zadnej krytyki ani szydery.

    Jak sam zauwazyles Wybrzezem rzadzi powazny czlowiek z powazna kasa. U nas wladza lezy w rekach gromadki ludzi ktorzy nawet nie tyle co nie umieja, co nie chca lub z gory zakladaja, ze sie nie da. Opowiadaja ludziom bajki, a potem chodza ze spuszczona glowa.

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #3246
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Jazzmenik naprawdę zapraszam do rozmowy na argumenty. Z tego co prezentujesz w ostatnim czasie ja się nie dziwie że Ty nie uczestniczysz w świnobiciu czy jak tam se plujesz. Głupie jeść coś co ma wyższe IQ. Na argumenty proponuje rozmowy bo posłużenie się przykładem ZDUNKA potwierdza że z myśleniem za dużo wspólnego nie masz. Skoro ja używam argumentu ZDUNKA to Ty poleciałeś czymś zupełnie z dupy. Ja już na temat Michasia nie mam zamiaru się rozpisywać chcesz to pójdziemy do niego po wtorkowych zawodach. Porozmawiamy na argumenty. Jeśli ja nie będę w stanie wygrać takiej rozmowy na argumenty od środy staje się tubą propagandową. A że Ananasek jest dla mnie gościem który dość celnie punktuje obecny stan. W pierwszej linii postawie sobie za zadanie przekonać go do racji Pana Prezesa. Ananasek to mały pikuś ja nawet pójdę do częstochowskiego biznesu przekonywać ich że warto temu człowiekowi zaufać. Powtarzam po raz enty zapraszam do rozmowy na argumenty.

    Zrozum że te ciemniaki nie potrafią nawet zorganizować tak prostego projektu jak "Mieszkanie z Włókniarzem" który mógłby przynosić dochód ok. 40.000PLN rocznie. Jedyne co gamonie musiałyby zrobić to założyć maila i użyczyć nazwy WŁÓKNIARZ !!! Projektów dla marki Włókniarz ja mam 100 - 1000 na wszystkim można zarabiać. Ale Michaś to ............. W niektórych środowiskach mówią i nim pała. W jakim środowisku niech się Michaś sam pochwali.

  8. Powrót do góry    #3247
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Jazzmenik naprawdę zapraszam do rozmowy na argumenty. Z tego co prezentujesz w ostatnim czasie ja się nie dziwie że Ty nie uczestniczysz w świnobiciu czy jak tam se plujesz. Głupie jeść coś co ma wyższe IQ. Na argumenty proponuje rozmowy bo posłużenie się przykładem ZDUNKA potwierdza że z myśleniem za dużo wspólnego nie masz. Skoro ja używam argumentu ZDUNKA to Ty poleciałeś czymś zupełnie z dupy. Ja już na temat Michasia nie mam zamiaru się rozpisywać chcesz to pójdziemy do niego po wtorkowych zawodach. Porozmawiamy na argumenty. Jeśli ja nie będę w stanie wygrać takiej rozmowy na argumenty od środy staje się tubą propagandową. A że Ananasek jest dla mnie gościem który dość celnie punktuje obecny stan. W pierwszej linii postawie sobie za zadanie przekonać go do racji Pana Prezesa. Ananasek to mały pikuś ja nawet pójdę do częstochowskiego biznesu przekonywać ich że warto temu człowiekowi zaufać. Powtarzam po raz enty zapraszam do rozmowy na argumenty.

    Zrozum że te ciemniaki nie potrafią nawet zorganizować tak prostego projektu jak "Mieszkanie z Włókniarzem" który mógłby przynosić dochód ok. 40.000PLN rocznie. Jedyne co gamonie musiałyby zrobić to założyć maila i użyczyć nazwy WŁÓKNIARZ !!! Projektów dla marki Włókniarz ja mam 100 - 1000 na wszystkim można zarabiać. Ale Michaś to ............. W niektórych środowiskach mówią i nim pała. W jakim środowisku niech się Michaś sam pochwali.
    Zmartwie Cie PSUJ. Moze nie sledziles wczesniej tego forum, ale powinienes juz wiedziec, ze mnie bardzo ciezko przekonac
    A jazzmanik... coz, przyjal uliczna forme plucia jadem, niech pluje. "Krol" jest nagi i tylko slepy tego nie widzi, ale nawet slepy kiedys przejrzy na oczy

    Bedzie wtedy gosciowi troche glupio, moze i zwinie sie z forum jak wielu, ale co poradzic.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #3248
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przejrzy na oczy jak kolejny raz ten klub padnie. Tylko następny raz może być ostateczny.

    Tak jak Świącik powiela błędy poprzedników, czy też tak jak oni otacza się miernotami zamiast fachowcami to tak samo jak Kefir czy Siara jak wykańczali klub ma poparcie wielu ślepców.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #3249
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Podobno prawą ręką Świącika w ostatnich dniach została znana wszędzie pani ultras. DRAMAT!
    To trochę jak w tym dowcipie o rozdawaniu rowerów Beata faktycznie może będzie pojawiać się na stadionie, ale jako pracownik innego klubu i to w fazie PO Ekstraligi. Włókniarz z tym nie ma nic wspólnego. Jeśli hejt na zarząd to raczej nie w tym wątku.

    Co do Borysa - pewnie tylko zainteresowani wiedzą o co chodzi, choć kwota którą usłyszałem (z mało pewnego źródła, ale jednak)... w pełni uzasadniała całodobowe zaangażowanie Jeśli prawdą jest to co piszecie i miała ona się zwielokrotnić to decyzja mnie nie dziwi.

  11. Powrót do góry    #3250
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    To trochę jak w tym dowcipie o rozdawaniu rowerów Beata faktycznie może będzie pojawiać się na stadionie, ale jako pracownik innego klubu i to w fazie PO Ekstraligi. Włókniarz z tym nie ma nic wspólnego. Jeśli hejt na zarząd to raczej nie w tym wątku.

    Co do Borysa - pewnie tylko zainteresowani wiedzą o co chodzi, choć kwota którą usłyszałem (z mało pewnego źródła, ale jednak)... w pełni uzasadniała całodobowe zaangażowanie Jeśli prawdą jest to co piszecie i miała ona się zwielokrotnić to decyzja mnie nie dziwi.
    Jeśli miała, i to jest dobre stwierdzenie...

  12. Powrót do góry    #3251
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    IMO to dopiero kwota którą zażądał Borys uzasdaniała całodobowe zaangażowanie i czuwanie nad wszystkim w klubie.
    To co dostawał do tej pory było niegodziwym odwdzięczeniem się za to wszystko co musiał robić przez 24h/7dni. Zwłaszcza, że inni pracujący dla stowarzyszenia jedynie 8h dostają podobne sumy (lub połowę mniejsze) i nie robią nic.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #3252
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2014
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Ostatnio zasiegnalem jezyka na temat akcji z Borysem i z roznych zrodel naplywaja rozne informacje ale jedna sie powtarza. Borys w tym wszystkim chyba najmniej winny jest.To jego ojciec miesza i konfliktuje wszystkich. To nie pierwsza zagrywka Miturskiego. Juz po finale IMEJ mial konflikt ze wszystkimi a zwlaszcza z Maslanka, potem z Ziebaczewskim, teraz ze Swiacikiem. Byl czas przeciez, ze Borys odsunal tatusia i jezdzil na mecze z wujkiem. Starzy kibice pewnie pamietaja jak obaj Miturscy jezdzili we Wlokniarzu. Jezdzili to jednak za duze stwierdzenie. Ani jeden ani drugi nie byl wybitnym zawodnikiem, nie byl nawet przecietnym. Borys powinien sie usamodzielnic i odciac sie od szkodliwego ojca, bo juz raz mu zaszkodzil, teraz robi to drugi raz, sprawi, ze nikt w Czestochowie nie bedzie chcial chlopakowi pomoc.
    Tylko w nielicznych przyopadkach mariaz ojca z synem daje efekty (Pawliccy, Zmarzlik, Drabik - mozna dodac za caloksztalt klan Gollobow, Kasprzaka). U nas pamietam dokladnie bo bylem dosc blisko jak papa Czerwinski swojego Zbynia nakrecal i ile krzywdy mu tym robil. Podobnie Ciura, Piekarski i pewnie sie jeszcze wielu znajdzie. Podejrzewam, ze w szkolce tez teraz sie kreca tatusiowie obok synkow. Sposob na zycie? Dziecko bedzie zarabiac a ja bede dobrze zyl?

    Co do dziewczynki o ktorej wspomniano. Ze ona bedzie dla Wroclawia tu pracowac. Ja nie bardzo rozumiem co sie takiego stalo, ze Wroclaw chce ja zatrudnic. Nielogiczna dla mnie sytuacja. Nikt im nie potrafi wytlumaczyc i przedstawic osiagniec tej bylej pracownicy Wlokniarza? Mialem kiedys watpliwa przyjemnosc spotkania tej osoby. Kurde z kolpakiem od matiza sie predzej da dogadac i jest bardziej elokwentny nie mowiac juz o aparycji.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi beretta za jego przydatny post!

    Gadol (13-07-2015)

  15. Powrót do góry    #3253
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    To trochę jak w tym dowcipie o rozdawaniu rowerów Beata faktycznie może będzie pojawiać się na stadionie, ale jako pracownik innego klubu i to w fazie PO Ekstraligi. Włókniarz z tym nie ma nic wspólnego. Jeśli hejt na zarząd to raczej nie w tym wątku.

    Co do Borysa - pewnie tylko zainteresowani wiedzą o co chodzi, choć kwota którą usłyszałem (z mało pewnego źródła, ale jednak)... w pełni uzasadniała całodobowe zaangażowanie Jeśli prawdą jest to co piszecie i miała ona się zwielokrotnić to decyzja mnie nie dziwi.

    Teraz to i ja wiem, że IW załatwił jej tam fuchę W sumie się nie dziwie, że się zgodziła. Podobno nowe miejsce jej pracy jest na przeciwko KFC, będzie bliżej
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  16. Powrót do góry    #3254
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    To trochę jak w tym dowcipie o rozdawaniu rowerów Beata faktycznie może będzie pojawiać się na stadionie, ale jako pracownik innego klubu i to w fazie PO Ekstraligi. Włókniarz z tym nie ma nic wspólnego. Jeśli hejt na zarząd to raczej nie w tym wątku.
    A gdzie niby była jak dostała propozycję transferu? Brawa dla pana, który uwolnił nasz klub od niej. Nie mógłby załatwić tam jeszcze pracy specjalistce od barteru? Co do lokalizacji nowego miejsca pracy czyli tego co przeważyło to wypowiedział się już @artem. Przynajmniej mniej czasu straci na drogę Czemu cicho siedziałeś w tym temacie przed nagłym zwrotem akcji w tym temacie?

    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Co do Borysa - pewnie tylko zainteresowani wiedzą o co chodzi, choć kwota którą usłyszałem (z mało pewnego źródła, ale jednak)... w pełni uzasadniała całodobowe zaangażowanie Jeśli prawdą jest to co piszecie i miała ona się zwielokrotnić to decyzja mnie nie dziwi.
    Pomijając fakt rzucenia kwoty podczas czegoś co można uznać za ożywioną wymianę poglądów to skoro ktoś zasuwa na kilku etatach to chciałby zarabiać więcej niż na jednym. Tym bardziej, że niektórzy w tym klubie pobierali i pobierają kasę za to, że są. Czekam kiedy będzie w tym klubie płacone za rzeczywiste efekty pracy. I nie chodzi mi tu o płacenie realną gotówką za umowy barterowe

    P.S.
    Jak tam tworzenie strony pod nową jakość? Już kolejną zresztą więc powinno pójść szybciej...
    Może przy okazji jak jesteśmy w tematach sieciowych dowiesz się też co z ewentualnym kontem na Insta, które "już się zakłada"?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #3255
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Mozna tez zaproponowac Wrockowi na czas gosciny inne osoby do pomocy, np. dwoch mlodych, zdolnych menedzerow albo spolecznika-lobbyste, ktoremu w kaszkiecie Sparty na pewno byloby do twarzy.

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  18. Powrót do góry    #3256
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Przepraszam bardzo, ale czy mnie oczy nie mylą i czy nie piszecie o tym, że guru kibiców UF04 i Michała Świącika
    będzie teraz P R Z E R Z U T E M ??

    Niewiarygodne :-]
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  19. Powrót do góry    #3257
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Kevlar jest. Jakiś taki... maskujący
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  20. Powrót do góry    #3258
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Michał Miturski . Krzysztof Miturski , Marek Łyko rycerze speedwaya. Do tego dodac Mirka Dzwonkowskiego , Henia Jatczaka i mamy przeglad asów wszechczasów a wy mi tu o Borysie ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #3259
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/53...rybniku-wyniki

    IV. Speedway Wanda Instal Kraków - 6 pkt.
    9. Marcin Wawrzyniak - 6 (2,0,2,0,1,1,0)
    10. Tymoteusz Kasprzyk - 0 (0,0,0,0,w)
    11. Adrian Woźniak - 0 (0,0,w,w)

    12. Brak zawodnika

    Czy wklejając te wyniki jestem szkodnikiem działającym na niekorzyść klubu (schizofremikiem)?
    Pzdr,
    Garfield

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    pakosik (14-07-2015)

  23. Powrót do góry    #3260
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Perły częstochowskie duma pierś rozpiera!

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #3261
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No cóż wyjście z najlepszej w Polsce szkółki żużlowej, spod ręki świetnego trenera i zaopatrzenie w sprzęt z nawiązanej współpracy ze świetnym tunerem do czegoś zobowiązuje. Czekam jak jeszcze współpraca z czeskim środowiskiem żużlowym zaprocentuje

    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #3262
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jestem pod wielkim wrażeniem...
    Odwróć tabele,Włókniarz na czele.....
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #3263
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Trzeba jednak przyznać że włókniarz nawet nie jeździ w lidze a tyle wrażeń nam zapewniają te roszady, spory, dobrze rokująca młodzież, prezes i jego wywiady, nowe logo - nowa jakość rozrywki!

  27. Powrót do góry    #3264
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2014
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    kto przez ostatni rok szkolil tych chlopakow? Tajchert. To co pisaliscie tutaj na forum juz jakis czas temu tez widzialem na wlasne oczy. To co wyrabial ten facet to wolalo o pomste do nieba. Oby Kafel to ogarnal. Swoja droga slyszalem kiedys jak chlopaki mowili, ze najlepiej im sie pracowalo ze Stachyra. Ale nie z marzeniem prezesa.

  28. Powrót do góry    #3265
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez beretta Zobacz posta
    kto przez ostatni rok szkolil tych chlopakow? Tajchert. To co pisaliscie tutaj na forum juz jakis czas temu tez widzialem na wlasne oczy. To co wyrabial ten facet to wolalo o pomste do nieba. Oby Kafel to ogarnal. Swoja droga slyszalem kiedys jak chlopaki mowili, ze najlepiej im sie pracowalo ze Stachyra. Ale nie z marzeniem prezesa.
    "To nie jest tak, że dobrego juniora wychowuje się raz na pięć lat. Można więcej, ale trzeba dobrego trenera i podejścia. Nasz szkoleniowiec Roman Tajchert fajnie to robi."

    Pzdr,
    Garfield

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Girion (15-07-2015), beretta (15-07-2015)

  30. Powrót do góry    #3266
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Grubo. Niestety w tym klubie nie zmieni się nic, dopóki od koryta nie odejdą karierowicze z układu. A na to szanse są chyba raczej marne.

  31. Powrót do góry    #3267
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    "To nie jest tak, że dobrego juniora wychowuje się raz na pięć lat. Można więcej, ale trzeba dobrego trenera i podejścia. Nasz szkoleniowiec Roman Tajchert fajnie to robi."

    Nie cytuj zlotoustego bo działasz na szkodę klubu :-D
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #3268
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Stachyra i Dzikowski to jedyni sensowni trenerzy jacy w ostatnich latach się u nas przewinęli. Co do Jaśka to wiedziałem, że długo nie zabawi bo jego charakter kolidował trochę z wyobrażeniami gwiazd i gwiazdeczek od czego jest trener w zespole. Zresztą charakter Dzikowskiego zaważył za czasów Kefira, że nie podjęto z nim rozmów o przedłużeniu umowy bo też potrafi walnąć prosto z mostu i powiedzieć jak jest a to drażniło i drażni wiele osób w Klubie. Dla nich najlepszymi wyborami są Tajchert czy Jasio "juniorzy są młodzi i mają czas" Krzystyniak.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (15-07-2015)

  34. Powrót do góry    #3269
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Wszystko pięknie ładnie ale pora chyba zacząć rozliczyć Pana Michała z tego co zrobił a raczej czego nie zrobił pod kątem sezonu 2016.

    -czy prowadzone były jakieś sondażowe rozmowy z firmami mogącymi stanowić fundamenty finansowe w 2016?
    -czy klub w osobie Prezesa stworzył chociażby propozycje dla takich firm {propozycje reklamy przedstawiania w mediach}?
    -czy stworzono choćby pomysł KARTY KIBICA żeby można było ruszyć ze sprzedażą odrazy po dostaniu licencji?
    -czy pomyślano o stworzeniu pionu szkoleniowego z myślą o sezonie ligowym żeby ten już oddzielił zawodników rokujących od tych co rekreacyjnie jeżdżą?
    Prezes powinien wiedzieć prosta regułę ze lepiej mieć 3-4 rokujących zawodników i takowym zapewnić sprzęt niż 10 którzy bawią się tym sportem.
    -czy przeprowadzono jakieś rozmowy z miastem na jakie realne pieniądze mogą liczyć lub ewentualna pomoc w sezonie 2016.
    Jedynym ratunkiem dla nowego Włókniarza jest Grupa Sponsorów która będzie miała pieniądze jak i władze decyzyjna. Przykład Rakowa pokazuje ze można nawet 2 ligowym klubem kogoś zainteresować ale trzeba działać a nie mydlić oczy piękna gadka jak poprzednicy.Serce się kraje jak jedynym problemem na teraz jest herb czy kewlar Włókniarza.Na ta chwile widzę ze ten czas bez ligi u nas jest czasem zmarnowanym a niestety prezes chyba liczy na to ze jakoś to będzie i sam nie ma planów jak się za to zabrać.Teraz już nie zgoni na Siare Kefira czy dwóch pozostałych bajkopisarzy.

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Gadol (16-07-2015), P.S.U.J. (15-07-2015), ananasek_vel_oman (15-07-2015)

  36. Powrót do góry    #3270
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 195 w 51 postach
    Właśnie jestem po lekturze artykułu o finansach ekstraklasy kopanej http://weszlo.com/2015/07/15/wszystk...zkowa-lektura/ i naszła mnie taka refleksja dotycząca ogólnej kondycji finansowej klubów sportowych oraz Włókniarza i jego prezesa...

    Niemal wszystkie kluby w tym kraju mają mniejsze lub większe długi, niemal wszystkie spóźniają się z wypłatami a nawet jeśli nie prawie wszystkie to ich znaczna większość. Niby we wszystkich ligach obowiązują jakieś regulaminy finansowe, niby wszystkie podmioty organizujące rozgrywki patrzą prezesom na ręce (czytaj: klubowe konta bankowe) i grożą im, że w razie zadłużenia nie dopuszczą ich do rozgrywek ale nie oszukujmy się... wszystkie te przepisy są tak konstruowane, żeby można je było bez większych przeszkód obejść. Nie pochwalam tego procederu ale wszyscy prezesi cwaniakują i jakoś udaje im się dogadać z centralą i doprowadzić do startu swoich drużyn w kolejnych sezonach więc trzeba być głupim żeby też raz do roku w procesie licencyjnym nie grać cwaniaka. W najgorszym wypadku kończyło się to do tej pory degradacja i startem od niższej klasy rozgrywkowej.
    Nie tylko Włókniarz jest zadłużony... Wybrzeże? Zadłużone ale potrafiło się dogadać i pojechać o II ligi. Gniezno? Poszli na jakieś upadłości układowe i jadą dalej... wcześniej Rybnik założył nowy klub i jazda bez przeszkód od II ligi... Polonia Bydgoszcz podobnie... kolejnych nie chce mi się wyliczać ale jest tego więcej...
    Zacząłem od tego, że czytałem o finansach w kopanej. Tam też są długi takie, że te żużlowych klubów to przy nich pikuś...
    Fragment o Śląsku Wrocław:
    całkowite zadłużenie zielono-biało-czerwonych, ze względu na ogromne straty z zeszłych lat, niemal ośmiokrotnie przewyższa cały majątek klubowy. Oznacza to, że WKS nie ma z czego spłacić aż 87% długu, bo „przejadł” te pieniądze w poprzednich latach”
    Fragment o Ruchu Chorzów:
    Ruch Chorzów już czwarty rok z rzędu wygenerował stratę netto. Jednocześnie tym razem była to największa strata w ekstraklasie – ponad 12 milionów złotych, a połowę tej kwoty stanowi obsługa zobowiązań finansowych – kredytów czy pożyczek. To chyba oznacza, że chorzowianie wpadli w spiralę długów. Zobowiązania krótkoterminowe na koniec 2014 roku wyniosły ponad 44 miliony złotych, czyli ponad dwukrotnie przewyższają roczne przychody klubu!
    O Wiśle Kraków czytałem niedawno, że jej zadłużenie (wliczając dług właścicielski) przekracza 100 mln zł ! Górnik Zabrze? Korona Kielce? Kilkunasto-milionowe długi. A tych klubów w niewiele lepszej sytuacji jest tam jeszcze więcej.
    Mimo to, że w lidze piłkarskiej też o licencji decydują komisje licencyjne (i mimo, że Ekstraklasą SA zarządzają bardziej poważni goście niż naszym żużlowym grajdołkiem) wszystkie te kluby potrafią sobie co roku załatwić licencje na kolejne sezony... w najgorszym przypadku założyć teoretycznie nowy klub i bez problemu zgłosić nowy klub kilka klas rozgrywkowych niżej jak Polonia Warszawa czy ostatnio Widzew.

    I tutaj dochodzę do puenty... Wszystkie kluby w osobach ich zarządców potrafią w jakiś magiczny sposób załatwić, przycwaniakować, naściemniać komisji licencyjnej (papier wszystko przyjmie) i generalnie zrobić co potrzeba żeby ich klub dostał licencje i mógł startować w lidze mimo zadłużenia.
    Wszystkie oprócz prezesa Michała... ten niestety nie potrafił nic zrobić... potrafił tylko pięknie gadać.

    Doszła do mnie myśl, że Stowarzyszenie Włókniarz jest chyba jednym klubem w Polsce w historii wszystkich dyscyplin sportowych, który został ukarany roczną karencją (oby tylko roczną) i nie został dopuszczony do rywalizacji w żadnej klasie rozgrywkowej za długi... komizmu sytuacji dodaje fakt, że w dodatku nawet nie za swoje długi...

    To obrazuje fatalną operatywność prezesa... dodatkowo dobijający jest fakt, że w ostatnich 6-7 miesiącach nie zrobiono chyba nic, żeby przed kolejnym sezonem zabezpieczyć się przed powtórką tej sytuacji.

    Chyba czas na zmiany bo prezes M.Ś. ewidentnie nie ma pomysłu i umiejętności do prowadzenia klubu sportowego.
    Ostatnio edytowane przez sprytnyd ; 15-07-2015 o 18:01

  37. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi sprytnyd za jego przydatny post!

    Gadol (15-07-2015), Garfield (15-07-2015), Magik (17-07-2015), ROLAND (16-07-2015), ananasek_vel_oman (15-07-2015), artem (15-07-2015), blacktop (15-07-2015), muuu (15-07-2015)

  38. Powrót do góry    #3271
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sprytnyd Zobacz posta
    Właśnie jestem po lekturze artykułu o finansach ekstraklasy kopanej http://weszlo.com/2015/07/15/wszystk...zkowa-lektura/ i naszła mnie taka refleksja dotycząca ogólnej kondycji finansowej klubów sportowych oraz Włókniarza i jego prezesa...

    Niemal wszystkie kluby w tym kraju mają mniejsze lub większe długi, niemal wszystkie spóźniają się z wypłatami a nawet jeśli nie prawie wszystkie to ich znaczna większość. Niby we wszystkich ligach obowiązują jakieś regulaminy finansowe, niby wszystkie podmioty organizujące rozgrywki patrzą prezesom na ręce (czytaj: klubowe konta bankowe) i grożą im, że w razie zadłużenia nie dopuszczą ich do rozgrywek ale nie oszukujmy się... wszystkie te przepisy są tak konstruowane, żeby można je było bez większych przeszkód obejść. Nie pochwalam tego procederu ale wszyscy prezesi cwaniakują i jakoś udaje im się dogadać z centralą i doprowadzić do startu swoich drużyn w kolejnych sezonach więc trzeba być głupim żeby też raz do roku w procesie licencyjnym nie grać cwaniaka. W najgorszym wypadku kończyło się to do tej pory degradacja i startem od niższej klasy rozgrywkowej.
    Nie tylko Włókniarz jest zadłużony... Wybrzeże? Zadłużone ale potrafiło się dogadać i pojechać o II ligi. Gniezno? Poszli na jakieś upadłości układowe i jadą dalej... wcześniej Rybnik założył nowy klub i jazda bez przeszkód od II ligi... Polonia Bydgoszcz podobnie... kolejnych nie chce mi się wyliczać ale jest tego więcej...
    Zacząłem od tego, że czytałem o finansach w kopanej. Tam też są długi takie, że te żużlowych klubów to przy nich pikuś...
    Fragment o Śląsku Wrocław:
    Fragment o Ruchu Chorzów:
    O Wiśle Kraków czytałem niedawno, że jej zadłużenie (wliczając dług właścicielski) przekracza 100 mln zł ! Górnik Zabrze? Korona Kielce? Kilkunasto-milionowe długi. A tych klubów w niewiele lepszej sytuacji jest tam jeszcze więcej.
    Mimo to, że w lidze piłkarskiej też o licencji decydują komisje licencyjne (i mimo, że Ekstraklasą SA zarządzają bardziej poważni goście niż naszym żużlowym grajdołkiem) wszystkie te kluby potrafią sobie co roku załatwić licencje na kolejne sezony... w najgorszym przypadku założyć teoretycznie nowy klub i bez problemu zgłosić nowy klub kilka klas rozgrywkowych niżej jak Polonia Warszawa czy ostatnio Widzew.

    I tutaj dochodzę do puenty... Wszystkie kluby w osobach ich zarządców potrafią w jakiś magiczny sposób załatwić, przycwaniakować, naściemniać komisji licencyjnej (papier wszystko przyjmie) i generalnie zrobić co potrzeba żeby ich klub dostał licencje i mógł startować w lidze mimo zadłużenia.
    Wszystkie oprócz prezesa Michała... ten niestety nie potrafił nic zrobić... potrafił tylko pięknie gadać.

    Doszła do mnie myśl, że Stowarzyszenie Włókniarz jest chyba jednym klubem w Polsce w historii wszystkich dyscyplin sportowych, który został ukarany roczną karencją (oby tylko roczną) i nie został dopuszczony do rywalizacji w żadnej klasie rozgrywkowej za długi... komizmu sytuacji dodaje fakt, że w dodatku nawet nie za swoje długi...

    To obrazuje fatalną operatywność prezesa... dodatkowo dobijający jest fakt, że w ostatnich 6-7 miesiącach nie zrobiono chyba nic, żeby przed kolejnym sezonem zabezpieczyć się przed powtórką tej sytuacji.

    Chyba czas na zmiany bo prezes M.Ś. ewidentnie nie ma pomysłu i umiejętności do prowadzenia klubu sportowego.
    Poprawka (której nota bene daleko szukać nie trzeba): Kolejarz Opole, a w zasadzie Hawi Racing Z tą róźnicą, że tamtejszy prezio od początku położył na tym lachę, u nas natomiast wyglądało to trochę tak jak u dziewicy przed inicjacją, tzn. "chcę, ale nie mogę".

    Ogólnie w tym co piszesz jest dużo racji. Dodam tylko, że nie musi to być wcale kwestia papieru czy cwaniakowania. W Częstochowie jest realny fundament o nazwie "kibice", na którym spokojnie można budować klubowe finanse (a nawet naprawiać błędy z poprzednich latach). Lecz cóż z tego, skoro się "nie da".
    Pzdr,
    Garfield

  39. Powrót do góry    #3272
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Lecz cóż z tego, skoro się "nie da".
    Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.

    Tak więc, ten... tego...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #3273
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2014
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Idac w pilke - Juventus Turyn w 2006 roku za afere korpucyjna zostal zdegradowany do serie B i nalozono mu -30 punktow na starcie rozgrywek. kilka dni pozniej zlagodzono kare do -17 punktow a skonczylo sie na -9. Ale nigdy nie stalo sie ta by nie grali. Malo tego, zostali w klubie Buffon, del Piero czy Trezeguet.

    Tu bylo za duzo krzyku, ze licencja bedzie. Wiecej w mediach bylo gadaniny niz realnego dzialania.

  41. Powrót do góry    #3274
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez beretta Zobacz posta
    Idac w pilke - Juventus Turyn w 2006 roku za afere korpucyjna zostal zdegradowany do serie B i nalozono mu -30 punktow na starcie rozgrywek. kilka dni pozniej zlagodzono kare do -17 punktow a skonczylo sie na -9. Ale nigdy nie stalo sie ta by nie grali. Malo tego, zostali w klubie Buffon, del Piero czy Trezeguet.

    Tu bylo za duzo krzyku, ze licencja bedzie. Wiecej w mediach bylo gadaniny niz realnego dzialania.
    Bo jak sie ma parcie na szklo to tak potem jest...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #3275
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    najlepsze było, jak już pod koniec
    Świącik błagał PZM o licencję, oferując niemożność awansu i jazdę wychowankami
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  43. Powrót do góry    #3276
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    O śmieszności tej propozycji świadczyło połączenie niemożności awansu z ujemnymi punktami. Jeśli nie mamy prawa awansu to po co jeszcze ujemne punkty? No cóż logika dla niektórych to czarna magia.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #3277
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Bo ja to widzę mniej więcej tak:

    Świacik w wywiadach:



    (wszystko będzie i to jeszcze z pocalowaniem rączki nam dadzą licencje.)


    W rozmowach z PZM :


  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sofold za jego przydatny post!

    Gadol (17-07-2015)

  46. Powrót do góry    #3278
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Podobno to Włókniarz przebił ofertę Unibaxu Toruń ws. transferu Warda.
    Tu i tam słychać, że Michał wysłał zawodnikowi tyle SMS z zaproszeniem na najbliższe zawody, iż nie zorientował się, że bierze udział w licytacji. Ostatecznie ją wygrał.
    Teraz Darcy wspomina o jakiś bliskich relacjach z innymi i cieszy gębę, ktoś też dotarł do podobnych informacji?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    młody_piernik (16-07-2015)

  48. Powrót do góry    #3279
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Muuu, właśnie miałem o tym pisać! Ward w tym sezonie przejmie wszystkie obowiązki Borysa, natomiast na 2016 dostał gwarancję startów. Doszło też do porozumienia z prezesem z ul. Jarzynowej, jeśli Włókniarz nie dostanie licencji, Ward zostanie wypożyczony do drużyny speedrowerowej.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Girion za jego przydatny post!

    Sofold (16-07-2015)

  50. Powrót do góry    #3280
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 195 w 51 postach
    Odnośnie wywiadów Świącika to mi w głowie utkwił szczególnie jeden... w którym po cofnięciu licencji warunkowej dla stowarzyszenia zapytany o możliwość skierowania sprawy do sądu i jakiejś walki z PZMotem o zmianę tej decyzji powiedział, że raczej nie bo on jest człowiekiem honorowym i ma dżentelmeńską umowę z władzami polskiego żużla i że jeśli się z kimś umawia na jakieś warunki to oczekuje, że ten ktoś ich dotrzyma. Jak to się zakończyło wszyscy dzisiaj wiemy. Już wtedy słuchając jego słów pomyślałem sobie, że czarno widzę szanse na jazdę w II lidze bo dzisiaj niestety świat jest taki, że większość dżentelmeńskich umów jest g**no warta... jak nie masz warunków na piśmie to nie masz nic.

    Oczywiście taka postawa w dzisiejszych czasach sama w sobie jest godna podziwu a honor jest cechą mocno pożądaną... ale niestety sprawdza się wtedy kiedy dowodzisz zastępem zuchów a nie kiedy kierujesz klubem sportowym.
    W twardym światku żużlowym (zresztą dotyczy to też innych dyscyplin) gdzie niemal każdy prezes ciągnie w swoją stronę i kombinuje tylko jak wykiwać innych i jak ugrać najwięcej dla swojego klubu, kierowanie się w pierwszej kolejności honorem z góry stawia cię na przegranej pozycji. Postawa dżentelmeńska nie pomaga w środowisku gdzie każdy zawodnik myśli tylko o jak największej liczbie zer w kwocie na kontrakcie i o tym jak przytulić możliwie najwięcej złotówek mając głęboko w poważaniu w jakiej sytuacji znajdzie się za rok jego klub i czy w ogóle będzie w stanie mu je wypłacić...

    Niestety ten świat jest brutalny a sport mimo, że sam w sobie piękny to więcej ma dzisiaj wspólnego z biznesem niż zabawą i jazdą ku uciesze kibiców... i żeby się w nim odnaleźć trzeba być sprawnym organizatorem... twardym, wyrachowanym i czasem bezwzględnym a idealistyczne romantyczne podejście do speedwaya i łudzenie się, że uczciwość i etyczna postawa mają w tym żużlowym grajdołku znaczenie może mieć kibic obserwujący ten sportowy świat z boku ale nie ktoś kto stara się odnaleźć w jego środku.

    Jeśli w życiu prywatnym Michał kieruje się według swoich zasad to można mu tylko przyklasnąć bo to postawa godna uznania... ale niestety nie sprawdza się ona w starciu z cwaniakami i karierowiczami ze środowiska żużlowego...
    Ostatnio edytowane przez sprytnyd ; 17-07-2015 o 00:53

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sprytnyd za jego przydatny post!

    Gadol (17-07-2015), ananasek_vel_oman (17-07-2015)

  52. Powrót do góry    #3281
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Sptyrny, ale to - brak jaj u Michała i twardej ręki - już zauważono dużo wcześniej. Wtedy byliśmy wyzywani od hejterów i gamoni.
    To jest główny powód tego, że nie nie ma i nie będzie dobrego żużla w mieście jeszcze długo. Skończymy jak Poznań albo jakieś Opole, gdzie chodzi się tylko na piknik bez jakiś większych aspiracji i oczekiwań. I to tylko przez kilka lat.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  53. Powrót do góry    #3282
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Sptyrny, ale to - brak jaj u Michała i twardej ręki - już zauważono dużo wcześniej. Wtedy byliśmy wyzywani od hejterów i gamoni.
    To jest główny powód tego, że nie nie ma i nie będzie dobrego żużla w mieście jeszcze długo. Skończymy jak Poznań albo jakieś Opole, gdzie chodzi się tylko na piknik bez jakiś większych aspiracji i oczekiwań. I to tylko przez kilka lat.
    Powiedz lepiej jak tam zapatruja sie na projekt ktory przygotowales
    Czyzby biurokratyczna machina stowarzyszenia nadal mielila owy projekt i nie wydala jeszcze decyzji?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #3283
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Nikt go nie widział.
    Przez "fachowców" forsowane są inne rozwiązania w klubie i współpraca z innymi osobami, więc na razie cisza. A ja tam na siłę pchać się nie będę
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  55. Powrót do góry    #3284
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Nikt go nie widział.
    Przez "fachowców" forsowane są inne rozwiązania w klubie i współpraca z innymi osobami, więc na razie cisza. A ja tam na siłę pchać się nie będę
    Deja vu mam

    Ale widze ze tamte eksperty dzialaja tak samo preznie jak te w kwestii klubowej tv i generalnie spraw medialnych
    Spoko, jak tak dalej pojdzie to do konca przyszlego sezonu moze z czyms rusza
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #3285
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie liczyłbym na to. Konto na instagramie zakładają od czasu konfy i jeszcze nie założyli.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •