Strona 8 z 126 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...jakuba-jamroga

    Paczpan jaki atak może jednak podpisać z nim "warszawską"?

  2. Powrót do góry    #317
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    BTW czemu swoje wypowiedzi zamazujesz? Masz cos do ukrycia? Skoro ujawniles wypowiedz Michala to nie jest to juz rozmowa prywatna wiec i swoje powinienes pokazac.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka



    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 05-01-2015 o 12:54

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/nowi-...8,1,12407.html

    Od razu prosze, by potraktowac moj post jako rozwazania akademickie.

    Czy ktos jest w stanie wymienic na szybko kilku wolnych zawodnikow na poziomie I-ligowym? Bo tak sobie HIPOTETYCZNIE mysle, ze I liga to: transmisje w TV (czyli wieksze szanse na podchwycenie sponsorow), wiekszy dochod z biletow i mimo wszystko jakas tam podstawa, by ubiegac sie o lepsza kase z tytulu promocji poprzez sport. Kosmicznego budzetu to nie wymaga, infrastrukture mamy jak na tamtejsze warunki zarabista, a miejsce w skladzie dla Malczewskiego, Polisa i Miturskiego znajdzie sie tak czy siak. Wiem, ze zaraz zostane z lewa i prawa zaatakowany, no ale skoro slysze ze w I lidze moga nagle startowac Pila i Krosno a Wlokniarz z jego torem i stadionem nie, to jestem troche zalamany.
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Niech ta 2 liga będzie dla nas "karą". Tylko jedna sprawa: niech PZM zapewni większą liczbę spotkań drużynom w 2 lidze bo to jest potwarz jak będzie z 8 kolejek dla każdego z klubów :/

  5. Powrót do góry    #320
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Sirqaz.... dziwny z ciebie koles. Najpierw lizesz na fb dupe sukiennikowi (z czego kilka osob w tym i Michal mial beke) teraz lizesz Michalowi...choragiewka...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Hah to juz nie pierwszy raz uslyszalem nie martw sie. Powiem Ci tak (i to wiedza ci ktorzy mnie znaja) oplacalo sie lizac tamtemu panu by od niego dowiedziec sie to czego chcialem. Myslisz ze taki glupi jestem zeby wspierac go bo mu ufam?

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    BTW czemu swoje wypowiedzi zamazujesz? Masz cos do ukrycia? Skoro ujawniles wypowiedz Michala to nie jest to juz rozmowa prywatna wiec i swoje powinienes pokazac.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka



    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Po pierwsze - spytalem czy moge ujawnic slowa o pieniadzach za Legowika wiec tylko te slowa pokazalem. Po drugie pytanie na forum bylo tylko i wylacznie o kase z wypozyczenia wiec po co pokazywac zdania ktore nie tyczyly sie konkretnie tej kwestii? Nie znamy sie Roland. Skad u Ciebie taka niechec do mnie?

    Aha Roland. Wypowiedzi na zdjeciu te zamazane to wypowiedzi prezesa. Na zdjeciu nie ma ani jednej mojej wypowiedzi. Moje wypowiedzi sa w dymkach od prawej strony jak widac tam sa dymki tylko od lewej strony
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 05-01-2015 o 15:46

  6. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    BTW czemu swoje wypowiedzi zamazujesz? Masz cos do ukrycia? Skoro ujawniles wypowiedz Michala to nie jest to juz rozmowa prywatna wiec i swoje powinienes pokazac.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    On chce się tylko podlizać i zaimponować komuś, więc spokojnie

    Ale racja, jak się wstawia rozmowę, to należy całą, a nie wyrwane z kontekstu fragmenty.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #322
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    On chce się tylko podlizać i zaimponować komuś, więc spokojnie

    Ale racja, jak się wstawia rozmowę, to należy całą, a nie wyrwane z kontekstu fragmenty.
    Po pierwsze to zapytalem wczesniej czy wiecie cos o budzecie. Nie bylo odpowiedzi. Pozniej ktos cos burknal w tym temacie wiec odiusalem mu ze juz nie wazne bo juz sie dowiedzialem i wiem ze czesc kasy juz wplynela. Zarzucono mi klamstwo wiec udowodnilem tym zdjeciem ze to nie klamstwo. Na zdjeciu nie ma moich wypowiedzi (akurat w tej czesci rozmowy caly ekran zajely wypowiedzi prezesa) gdyby byly tam moje to bym ich nie zaslanial. Zasloniete wypowiedzi to wypowiedzi prezesa ktore nie tyczyly sie konkretnej kwestii o ktorej piszemy. Po drugie. Podlizac sie chce? Komu? Wam? Zaimponowac? Komu??? Mnie zwisa to ze wiekszosc mnie nie lubi.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 05-01-2015 o 14:30

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    spitt22 (05-01-2015)

  9. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Po pierwsze to zapytalem wczesniej czy wiecie cos o budzecie. Nie bylo odpowiedzi. Pozniej ktos cos burknal w tym temacie wiec odiusalem mu ze juz nie wazne bo juz sie dowiedzialem i wiem ze czesc kasy juz wplynela. Zarzucono mi klamstwo wiec udowodnilem tym zdjeciem ze to nie klamstwo. Na zdjeciu nie ma moich wypowiedzi (akurat w tej czesci rozmowy caly ekran zajely wypowiedzi prezesa) gdyby byly tam moje to bym ich nie zaslanial. Zasloniete wypowiedzi to wypowiedzi prezesa ktore nie tyczyly sie konkretnej kwestii o ktorej piszemy. Po drugie. Podlizac sie chce? Komu? Wam? Zaimponowac? Komu??? Mnie zwisa to ze wiekszosc mnie nie lubi.
    Jest zasada, że rozmów prywatnych się nie upublicznia.
    Z Michałem też rozmawiałeś w prywatnej rozmowie, a nie na forum publicznym czy jako dziennikarz z wolą obu stron, by rozmowę upublicznić.

    Szanujmy się więc, zwłaszcza, że Michał czasem coś lubił za dużo powiedzieć i niekoniecznie chciał by to szło w eter
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #324
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Jest zasada, że rozmów prywatnych się nie upublicznia.
    Z Michałem też rozmawiałeś w prywatnej rozmowie, a nie na forum publicznym czy jako dziennikarz z wolą obu stron, by rozmowę upublicznić.

    Szanujmy się więc, zwłaszcza, że Michał czasem coś lubił za dużo powiedzieć i niekoniecznie chciał by to szło w eter
    Muuu przeczytaj moje wypowiedzi z poprzedniej strony. Ja Michala spytalem czy te slowa o polowie pieniedzy za Huberta moge upublicznic. Gdybym takiej zgody nie dostal to by ich tu nie bylo.

  11. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Muuu przeczytaj moje wypowiedzi z poprzedniej strony. Ja Michala spytalem czy te slowa o polowie pieniedzy za Huberta moge upublicznic. Gdybym takiej zgody nie dostal to by ich tu nie bylo.
    Bez spiny

    16b53fcb3f1d774622275c0d7c7cd78f.jpg
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #326
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    http://www.espeedway.pl/news,p_szyma...,74484,12.html

    No to terminarz diabli wiedzą kiedy... Może lepiej na prawdę na rok olać tych pajaców, powypożyczać chłopaków i pojechać w 2016 jak pajace poustalają kto w której lidze jedzie.

  13. Powrót do góry    #327
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Niech się Włókniarz zgłosi skoro nie ma chętnych

  14. Powrót do góry    #328
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Takim składem i budżetem? Może jeszcze jakieś genialne pomysły?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #329
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Załóżmy pod nazwą Włókniarz klub piłki ręcznej

  16. Powrót do góry    #330
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Takim składem i budżetem? Może jeszcze jakieś genialne pomysły?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Gadol, raczej Twoje pierwsze pytanie powinno brzmieć:

    Z takim prezesem?

    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  17. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Gadol, raczej Twoje pierwsze pytanie powinno brzmieć:

    Z takim prezesem?

    A kogo proponujesz?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #332
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Tu nie chodzi o to, kogo proponuję. Przez charakter jaki ma pan Świącik nie nadaje się na to stanowisko. Chciałby dla wszystkich być fair, a tak się nie da. Potrzeba cwaniactwa, kombinatorstwa pełniąc tą rolę. Trafnie zobrazował to Roland, mówiąc, że przez charakter prezesa Krcmar będzie jeździł w Gdańsku, a nie w Częstochowie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    muuu (06-01-2015)

  20. Powrót do góry    #333
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Tu nie chodzi o to, kogo proponuję. Przez charakter jaki ma pan Świącik nie nadaje się na to stanowisko. Chciałby dla wszystkich być fair, a tak się nie da. Potrzeba cwaniactwa, kombinatorstwa pełniąc tą rolę. Trafnie zobrazował to Roland, mówiąc, że przez charakter prezesa Krcmar będzie jeździł w Gdańsku, a nie w Częstochowie.
    Ok, pelna zgoda. Tylko jakos nie bylismy swiadkami walki o stolek prezesa stowarzyszenia.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #334
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Takim składem i budżetem? Może jeszcze jakieś genialne pomysły?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Hmm... Szumina, Karlsson, Vissing, Miturski, dwójka naprawdę niezłych jak na PLŻ juniorów + np. Denis Andersson albo jakieś młode strzelby z Danii lub Rosji. Wstydu z tego nie będzie, dojdą za to transmisje w TV i o niebo lepsza oferta dla reklamodawców. Polonii starczyło ponoć 1,5 mln... Da się? Moim zdaniem tak, ale tu potrzeba działania a nie pierdu pierdu w stylu "potrzebujemy 10 lat by uporządkować budżet i bazę sponsorską".
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #335
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ok, pelna zgoda. Tylko jakos nie bylismy swiadkami walki o stolek prezesa stowarzyszenia.
    A jak miało do niej dojść skoro już wcześniej prezesem stowarzyszenia był MŚ?
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  23. Powrót do góry    #336
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    A jak miało do niej dojść skoro już wcześniej prezesem stowarzyszenia był MŚ?
    Przeciez Danek startowal ale w ostatniej chwili sie wycofal.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #337
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Hmm... Szumina, Karlsson, Vissing, Miturski, dwójka naprawdę niezłych jak na PLŻ juniorów + np. Denis Andersson albo jakieś młode strzelby z Danii lub Rosji. Wstydu z tego nie będzie, dojdą za to transmisje w TV i o niebo lepsza oferta dla reklamodawców. Polonii starczyło ponoć 1,5 mln... Da się? Moim zdaniem tak, ale tu potrzeba działania a nie pierdu pierdu w stylu "potrzebujemy 10 lat by uporządkować budżet i bazę sponsorską".
    Widze ze masz bardzo dobre samopoczucie wierzac w to, ze PZM zgodzi sie na nasz start w 1 lidze biorac pod uwage ze caly smrod ktory wynika z zaproszen jest wina dwoch klubow, w tym jednego z Czestochowy.

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    A jak miało do niej dojść skoro już wcześniej prezesem stowarzyszenia był MŚ?
    Przeciez sa statutowe mozliwosci zmiany prezesa przed koncem kadencji. Poza tym mozna samego prezesa przekonac ze jest lepszy kandydat na to stanowisko. Ale takiego nie ma.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #338
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Widze ze masz bardzo dobre samopoczucie wierzac w to, ze PZM zgodzi sie na nasz start w 1 lidze biorac pod uwage ze caly smrod ktory wynika z zaproszen jest wina dwoch klubow, w tym jednego z Czestochowy.
    Mam bardzo dobre samopoczucie, a PZM i tak robi, co chce, więc nie jest to przeszkoda
    Pzdr,
    Garfield

  26. Powrót do góry    #339
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  27. Powrót do góry    #340
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    I wtedy Włókniarz na licencji, którą otrzymała Łódź pojechał by w NPLŻ. Niezłe jaja.

  28. Powrót do góry    #341
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez kuba_miszczu Zobacz posta
    I wtedy Włókniarz na licencji, którą otrzymała Łódź pojechał by w NPLŻ. Niezłe jaja.
    Czyli od początku Nowego Włókniarza jedziemy na przekręcie

  29. Powrót do góry    #342
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez kuba_miszczu Zobacz posta
    I wtedy Włókniarz na licencji, którą otrzymała Łódź pojechał by w NPLŻ. Niezłe jaja.
    ...i od razu rozwiazalby sie problem, kto ma byc u nas prezesem
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Przynajmniej każdy by mógł być spokojny, że nie będzie długów...

  31. Powrót do góry    #344
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    O ile z Łodzi przyjąłbym odpowiedzialnego za transfery to co do Pana Witolda mam mieszane uczucia. Zresztą, tak czy siak, jakiekolwiek propozycje od nas czy od Orła to amucja w walce o budowę stadionu, a nie realna możliwość.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  32. Powrót do góry    #345
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    No prosze...
    My tu z Artemem sobie dywagujemy kto mialby to pociagnac poza Swiacikiem a tu taki kandydat sie okazuje ze jest!
    Fuzja to dosc obszerne slowo i zalezy na jakiej zasadzie mialoby to wygladac. Jesli na takiej jak sytuacja z Amica i Lechem gdzie wiekszy polknal mniejszego (ale to ten mniejszy dal licencje etc) to jest jak najbardziej za.
    Ale jesli oznaczaloby to koniec istnienia stowarzyszenia to nie popieralbym takiego rozwiazania.

    Inna sprawa, ze ze Skrzydlewskim na pokladzie mielibysmy bardzo solidna baze. Po przejeciu gieldy kilka solidnych zrodel finansowania:
    - sam Skrzydlewski rzuca kilkaset tysiecy na Orla i pewnie tutaj byloby podobnie
    - kilkaset tysiecy (blizej miliona)rocznie z gieldy od 01.2016
    - dotacja miasta na poziomie okolo 800 tys - 1mln
    Na tym juz mozna budowac bardzo mocny klub. Po wejsciu do eligi jeszcze dochodza wplywy z "federacji" czyli okolo 1,3 mln rocznie.

    Podejrzewam, ze i latwiej byloby o sponsorow, ktorzy dotad nie byli zainteresowani wspolpraca z zuzlem...

    Ale koniec koncow skonczy sie tak, ze w Lodzi dadza kase na stadion i temat upadnie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #346
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    No prosze...
    My tu z Artemem sobie dywagujemy kto mialby to pociagnac poza Swiacikiem a tu taki kandydat sie okazuje ze jest!
    Fuzja to dosc obszerne slowo i zalezy na jakiej zasadzie mialoby to wygladac. Jesli na takiej jak sytuacja z Amica i Lechem gdzie wiekszy polknal mniejszego (ale to ten mniejszy dal licencje etc) to jest jak najbardziej za.
    Ale jesli oznaczaloby to koniec istnienia stowarzyszenia to nie popieralbym takiego rozwiazania.

    Inna sprawa, ze ze Skrzydlewskim na pokladzie mielibysmy bardzo solidna baze. Po przejeciu gieldy kilka solidnych zrodel finansowania:
    - sam Skrzydlewski rzuca kilkaset tysiecy na Orla i pewnie tutaj byloby podobnie
    - kilkaset tysiecy (blizej miliona)rocznie z gieldy od 01.2016
    - dotacja miasta na poziomie okolo 800 tys - 1mln
    Na tym juz mozna budowac bardzo mocny klub. Po wejsciu do eligi jeszcze dochodza wplywy z "federacji" czyli okolo 1,3 mln rocznie.

    Podejrzewam, ze i latwiej byloby o sponsorow, ktorzy dotad nie byli zainteresowani wspolpraca z zuzlem...

    Ale koniec koncow skonczy sie tak, ze w Lodzi dadza kase na stadion i temat upadnie

    Przepraszam że się wtrące, ale gdybyś cofnął się w czasie jakieś 3 lata i zamiast nazwiska Skrzydlewski wpisał Sukiennik to wracamy do punktu wyjścia.
    Stary, nie wiem ile masz lat, ale Ty pomimo doświadczeń dalej wierzysz w alladyna?

  34. Powrót do góry    #347
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    http://www.espeedway.pl/news,p_szyma...,74484,12.html

    No to terminarz diabli wiedzą kiedy...
    Jest powiedziane, że do połowy stycznia musi być ułożony, czyli do 15.01, do kiedy z tego co mówił p. Szymański
    PZM jest zobowiązany złożyć do FIM pełne kalendarze ligowe na sezon 2015.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    jazzmanik (07-01-2015)

  36. Powrót do góry    #348
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piotr_Duze_P Zobacz posta
    Przepraszam że się wtrące, ale gdybyś cofnął się w czasie jakieś 3 lata i zamiast nazwiska Skrzydlewski wpisał Sukiennik to wracamy do punktu wyjścia.
    Stary, nie wiem ile masz lat, ale Ty pomimo doświadczeń dalej wierzysz w alladyna?
    Jasne ze jest punkt wyjscia. Ale chcesz kazdego czlowieka traktowac przez pryzmat Sukiennika?
    To tak jakby facet raz zdradzony kazda nastepna uwazal za szmate bo tamta nia byla
    W alladyna nie wierze, ale sa ludzie na tym swiecie, ktorzy wykladaja kase bez wiekszego interesu. Bo ich po prostu na to stac i maja taki kaprys.
    Np. udzial Zlomrexu w Czestochowie to bylo spelnienie przez ojca kaprysu dziecka o czym malo kto wie Ale to temat na inna rozmowe.
    Skrzydlewski raczej nie jest czlowiekiem ktory robi cos bezcelowo. Wiec cos sie za tym kryje bez dwoch zdan. Dla mnie to jest jednak nieistotne. I dla prezesa klubu tez powinno byc.
    Jak pisalem, taki wklad jak w Lodzi dalby klubowi stabilizacje na pewien czas (do zakonczenia wspolpracy bo ze wszystko kiedys sie konczy to chyba klocic sie nie bedziemy ) i czas na takie poukladanie roznego rodzaju spraw, ze odejscie tak znacznego sponsora?/wlasciciela? owszem byloby bolesne, ale nie oznaczaloby konca i dramatu, ale co najwyzej przejsciowe trudnosci.

    Marze o takim czasie kiedy tylko 60-70 proc budzetu klubu bedzie przeznaczane na place zawodnikow, ale wlasnie dzieki pozostalej czesci te 60-70 proc co roku kwotowo beda wyzsze. Kasa ze wszystkich zrodel o ktorych wspomnialem pozwoli tak "gospodarzyc" o ile osoba za to odpowiedzialna nie da sie wciagnac w przebijanie ofert i bedzie miala pomysl na klub na nieco dluzsza perspektywe niz biezacy sezon.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #349
    Początkujący
    Dołączył
    06-01-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jasne ze jest punkt wyjscia. Ale chcesz kazdego czlowieka traktowac przez pryzmat Sukiennika?
    To tak jakby facet raz zdradzony kazda nastepna uwazal za szmate bo tamta nia byla
    W alladyna nie wierze, ale sa ludzie na tym swiecie, ktorzy wykladaja kase bez wiekszego interesu. Bo ich po prostu na to stac i maja taki kaprys.
    Np. udzial Zlomrexu w Czestochowie to bylo spelnienie przez ojca kaprysu dziecka o czym malo kto wie Ale to temat na inna rozmowe.
    Skrzydlewski raczej nie jest czlowiekiem ktory robi cos bezcelowo. Wiec cos sie za tym kryje bez dwoch zdan. Dla mnie to jest jednak nieistotne. I dla prezesa klubu tez powinno byc.
    Jak pisalem, taki wklad jak w Lodzi dalby klubowi stabilizacje na pewien czas (do zakonczenia wspolpracy bo ze wszystko kiedys sie konczy to chyba klocic sie nie bedziemy ) i czas na takie poukladanie roznego rodzaju spraw, ze odejscie tak znacznego sponsora?/wlasciciela? owszem byloby bolesne, ale nie oznaczaloby konca i dramatu, ale co najwyzej przejsciowe trudnosci.

    Marze o takim czasie kiedy tylko 60-70 proc budzetu klubu bedzie przeznaczane na place zawodnikow, ale wlasnie dzieki pozostalej czesci te 60-70 proc co roku kwotowo beda wyzsze. Kasa ze wszystkich zrodel o ktorych wspomnialem pozwoli tak "gospodarzyc" o ile osoba za to odpowiedzialna nie da sie wciagnac w przebijanie ofert i bedzie miala pomysl na klub na nieco dluzsza perspektywe niz biezacy sezon.
    Gospodarność i marzenia, gospodarnością i marzeniami, natomiast jak sam przyznałeś w tych słowach jest gdzieś haczyk i myślę że to jest próba wywarcia presji, tak jak z rzekomą odmową startu w barażach.. Facet często się obraża i staje okoniem jak dziecko, przy tym głośno wykrzykując że jego jest najlepsze, dlatego zaskoczyło mnie to że podjąłeś próbę analizy takiej opcji i aż postanowiłem wyjść z zaścianka

  38. Powrót do góry    #350
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piotr_Duze_P Zobacz posta
    Gospodarność i marzenia, gospodarnością i marzeniami, natomiast jak sam przyznałeś w tych słowach jest gdzieś haczyk i myślę że to jest próba wywarcia presji, tak jak z rzekomą odmową startu w barażach.. Facet często się obraża i staje okoniem jak dziecko, przy tym głośno wykrzykując że jego jest najlepsze, dlatego zaskoczyło mnie to że podjąłeś próbę analizy takiej opcji i aż postanowiłem wyjść z zaścianka
    Tyle tylko ze my sie dalej zgadzamy bo na koniec jak to ujales analizy napisalem cos takiego:

    Ale koniec koncow skonczy sie tak, ze w Lodzi dadza kase na stadion i temat upadnie
    Co nie zmienia faktu, ze taki inwestor? bylby bardzo potrzebny klubowi. Byc moze wspomniany Zlomrex/Cognor, ktory stanal na nogi wesprze klub? Nie na takim poziomie jak kiedys ale chocby 10-20proc tamtych kwot teraz byloby niezwykle cenne.


    Taka jeszcze refleksja na boku.
    Troche tutaj pocisku jest po Swiaciku, ze sie nie nadaje na prezesa, ze za miekki, zbyt honorowy czy kierujacy sie swoimi zasadami bycia fair wobec ludzi.
    Refleksja numer jeden. Krotkoterminowo oczywiscie to jest negatywna rzecz, ale w perspektywie "wyrobienia" sobie marki za 2-3 lata bedzie to atutem, bo zawodnicy beda mieli pewnosc, ze co jest powiedziane to jest pewne ze bedzie zrobione.
    Druga refleksja. Nie sadze zeby w juz normalnie funkcjonujacym klubie, ktory ma swoja baze finansowa (ktorej obecnie nie ma) Swiacik bral na siebie negocjacje z zawodnikami. Powinna od tego byc wtedy odpowiednia osoba. Np Dymek
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #351
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To jak to w końcu jest? Sukiennika lubisz i szanujesz? Czy może raczej jak tu się przyznałeś jesteś po prostu dwulicowym człowieczkiem?

    Ja takich osób nie szanuję i dlatego lądujesz na honorowym miejscu w ignorowanych.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #352
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Krotkoterminowo oczywiscie to jest negatywna rzecz, ale w perspektywie "wyrobienia" sobie marki za 2-3 lata bedzie to atutem, bo zawodnicy beda mieli pewnosc, ze co jest powiedziane to jest pewne ze bedzie zrobione.
    Racja. Ale którzy zawodnicy??
    Jakieś Jabłońskie czy Świsty może i tak, cała reszta liczących się zawodników będzie już dawno miała swoje kluby i głęboko w dupie jaką dany ma opinie.
    Co już niejednokrotnie udowadniali
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 07-01-2015 o 08:52
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Powrót do góry    #353
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Racja. Ale którzy zawodnicy??
    Jakieś Jabłońskie czy Świsty może i tak, cała reszta liczących się zawodników będzie już dawno miała swoje kluby i głęboko w dupie jaką dany ma opinie.
    Co już niejednokrotnie udowadniali
    Otoz to. Prawda jest taka, ze opinia o klubie ksztaltuje sie w momencie, gdy zawodnik czyta ile ten zaoferowal mu w kontrakcie. Proste Jestem pewien, ze gdyby Wlokniarz zaczal podsuwac teraz zuzlowcom oferty o 30% wyzsze niz konkurencja, to opinie mielibysmy jak ta lala.

    A co do Skrzydlewskiego - tak juz najzupelniej serio: trzymajmy sie od tego pana jak najdalej. Nie potrzeba nam bogatego cudaka ze sloma w butach, ktory bedzie stroil fochy i co rok straszyl kibicow wycofaniem sie z rozgrywek. Juz wole Swiacika i jego bieda-Wlokniarz.
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #354
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Obawiam się, że Skrzydlewski mimo, że sam dawałby jakąś kasę przez swój charakter byłby ciężki do współpracy z innymi ewentualnymi sponsorami. Ktoś kto chciałby wyłożyć jakąś większą sumkę pewnie chciałby też mieć coś do powiedzenia a nie tylko słuchać się nieomylnego i mającego zawszę rację Skrzydlewskiego. Także przybycie takiego sponsora, a wtedy i może prezesa miałoby swoje plusy i minusy z tym, że nie wiem czy te minusy nie były by dużo większe niż plusy.

  43. Powrót do góry    #355
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Co Wy z tym Skrzydlewskim to ja nie... Przecież to Sci-fi. Gość wywiera nacisk na radę miasta Łodzi, a Wy łykacie jak studentki psychologii.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (07-01-2015)

  45. Powrót do góry    #356
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Do Witka mam ogromny szacunek. Wyciągnął żużel z tarapatów i łoży w ten sport własne pieniądze. A że jest jaki jest? Cóż...Wolę takiego Skrzydlewskiego, niż kulturalnego i elokwentnego pana R., co nie płaci za 11 meczów, a na pytanie jednego z byłych zawodników Startu i Włókniarza czy chociaż na paliwo dostanie, odpowiada "nie pogrążaj się".
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  46. Powrót do góry    #357
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Roland, wiem że nadal czekają na licencję na papierze, ale jakbyś dał radę to podpytaj MŚ o karnety
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 07-01-2015 o 14:39

  47. Powrót do góry    #358
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Rozmawialem na ten temat, sprawa jest w toku, tak to nalezy ujac. Ale maja byc jednak jeszcze na calkowity ksztalt ligi i terminarz czekamy.

  48. Powrót do góry    #359
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Roland, wiem że nadal czekają na licencję na papierze, ale jakbyś dał radę to podpytaj MŚ o karnety
    Z karnetami rusza jak beda znac terminarz. Ja juz popytalem Roland nie musi...
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 07-01-2015 o 14:40

  49. Powrót do góry    #360
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Apel do dziennikarzy SF: wiem, ze czytacie to forum i czerpiecie z niego inspiracje, wiec prosze Was uprzejmie o komentarz M. Swiacika nt. wspolpracy z Orlem Lodz i tego, co mowil o niej W. Skrzydlewski (patrz link powyzej). Od razu deklaruje, ze moja podpowiedz ma charakter czysto spoleczny, nie bede wymagal od Was, byscie dzielili sie ze mna wierszowka, wiec starczy Wam na paczke ciastek w calosci.
    Pzdr,
    Garfield

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (07-01-2015)

Strona 8 z 126 PierwszyPierwszy ... 6789101858108 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •