Strona 70 z 126 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,106 do 3,150 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3106
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Po co w wywiadach mowic, ze sie zaprasza do dzialania ludzi a jak ktos przychodzi to jest olewany cieplym moczem?
    No to akurat wiadomo. Jakiś sirqaz czy inny lizodup przeczyta i dalej będzie tkwił w myśli, że prezes chce, ale ludzie nie chcą I takich ludzi niezainteresowanych jest sporo. Przeczytają i uwierzą, bo czemu mieliby pomyśleć, że kłamie?
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  2. Powrót do góry    #3107
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Dziwne.
    Do mnie się numer znalazł

    Pozdrawiam ciepło.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #3108
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Z innej beczki: dzis widzowie TVP mogli na wlasne oczy przekonac sie jak wyglada slynne na caly kraj czestochowskie szkolenie. Pierwszy as Miturski rozwala siebie i kolege z zespolu, drugi kolejny raz mysli ze jest Laguta i rozglada sie za siebie (nie musze dodawac, czym to grozi). Troche to malo chlubne i fajne.
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #3109
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Dziwne.
    Do mnie się numer znalazł

    Pozdrawiam ciepło.
    Spoko, spoko, do mnie tez dzwoniono, na spotkanie zapraszano, a jak przychodzi do konkretow to cichosza
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #3110
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ananas napisał:
    A mnie przeszkadza. Włókniarz to nie podrzedny klubik
    Co to ma do rzeczy? Wrocław zgłosił stadion Włókniarza jako rezerwowy w sytuacji kiedy remontują swój stadion.
    Nie umniejsza to statusu klubu na stadionie którego będą jeździć, zwłaszcza że uważam to za naturalny gest.
    Klubu, który też powinien mieć stadion rezerwowy, aby uniknąć sytuacji jaką mamy, albo zaszachować decyzje które zapadły.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Gadol (29-06-2015)

  7. Powrót do góry    #3111
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    drugi kolejny raz mysli ze jest Laguta i rozglada sie za siebie (nie musze dodawac, czym to grozi). Troche to malo chlubne i fajne.
    Rozglądanie się jest spoko.
    Ja tam lubię taki żużel i nie wiem czemu to jest karalne

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Spoko, spoko, do mnie tez dzwoniono, na spotkanie zapraszano, a jak przychodzi do konkretow to cichosza
    Nic mi o żadnym spotkaniu nie mówiono. Same konkrety.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #3112
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Też lubię taką jazdę, tylko trzeba mieć jeszcze umiejętności jak Pawliccy, Ward czy Grisza. Widać było brak objeżdżenia u Borysa. Wczoraj to taka rzeźnicza niedziela, pełno upadków a przede wszystkim kontuzji.

  9. Powrót do góry    #3113
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,453 w 1,296 postach
    Miturskiego wystrzeliło jak z rampy, nie miał nic do roboty. Pech. Za to zachowanie i wypowiedzi później... Jemu chyba naprawdę zależy. Niewielu takich.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  10. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Gadol (30-06-2015), GriN (30-06-2015), artem (30-06-2015), muuu (29-06-2015), młody_piernik (30-06-2015), pakosik (02-07-2015)

  11. Powrót do góry    #3114
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta

    Ktoś wie jaka to działalność gospodarcza Holty sprawia, że znowu czegoś się "nie da"?
    W piekarni mówią, że działalność gospodarcza Holty to nie jedyny problem. Turniej jubileuszu Runego miał być połączony z turniejem zakończenia kariery przez Drabika. Tyle że Drabik, po wysłuchaniu propozycji i jej warunków, odpowiedział jednym słowem... mało cenzuralnym... ogólnie odmownym....
    Tylko plotka ale jakoś tak dobrze pasująca do sytuacji w klubie...
    Z Drabikeim "nie da" się dogadać, a bez Drabika "nie da" się tego przeprowadzić...
    Ostatnio edytowane przez szyba213 ; 30-06-2015 o 12:46

  12. Powrót do góry    #3115
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Był Memoriał i Szabla Kmicica - działalność Rune nie przeszkadzała w startach. Teraz nagle przeszkadza. Łykajcie dalej to co się mówi oficjalnie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    artem (30-06-2015)

  14. Powrót do góry    #3116
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Był Memoriał i Szabla Kmicica - działalność Rune nie przeszkadzała w startach. Teraz nagle przeszkadza. Łykajcie dalej to co się mówi oficjalnie.
    Tez to jest dla mnie dosc dziwne
    Ale jakie tam sa warunki wspolpracy to wiedza Holta i zainteresowani panowie ze stowarzyszenia.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #3117
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Tych jutrzejszych, fascynujących, 10-biegowych zawodów nie dało się zrobić trochę później?
    Bo jak mam lecieć z roboty z wywalonym jęzorem, płacić 10zł, nastać się w kolejce i nawet nie napić się browarka na koronie mimo pięknej pogody (akurat też nie chciało by mi się przywozić całej aparatury do sprzedaży bo jutro to może z 300 osób będzie),i to wszystko żeby obejrzeć może z godzinne zawody... to mimo głodu speedwaya na żywo, nie chce mi się...
    No chyba że jest jakaś nowa formuła i biegów jest więcej to w takim wypadku przepraszam za marudzenie, ale jeśli tylko każdy z każdym jak zawsze to mogliby zacząć o 18 bez włączania świateł...

  16. Powrót do góry    #3118
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Swoją drogą, to ja rozumiem, że klub jest biedny, ale na takie zawody, z taką stawką i taką ilością wyścigów, to śmiało można było puścić bilety w formie programu chociażby po te 5zł, a oddźwięk byłby inny, a nawet na fejsbuku ludzie piszą, że 10 to drogo.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  17. Powrót do góry    #3119
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Bywało, że poszło i kilkanaście razy więcej za 0 biegów, ale jak otwarłem dzisiaj program i zobaczyłem 10 biegów to sam zacząłem szukać numeru terapeuty w telefonie...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  18. Powrót do góry    #3120
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    No to akurat wiadomo. Jakiś sirqaz czy inny lizodup przeczyta i dalej będzie tkwił w myśli, że prezes chce, ale ludzie nie chcą I takich ludzi niezainteresowanych jest sporo. Przeczytają i uwierzą, bo czemu mieliby pomyśleć, że kłamie?
    Wystarczy was poczytać i szczerze gratuluje klubowi mądrej decyzji - nie podejmowania współpracy ze schizofremikami ze sportsboard. Tacy ludzie jak wy którzy uważają ze są pępkiem świata i maja złote recepty na klub (tylko w swojej skrzywionej wyobraźni) należy trzymać z dala od klubu. Pozdrawiam.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    jazzmanik (03-07-2015)

  20. Powrót do góry    #3121
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    To już mamy ustalone, a gdzie trzymają takich jak Ty, trzeźwo myślących w pełni władz umysłowych? W dziale propagandy?


    Nawet idiota by zauważył że osoby tutaj są juz sfrustrowane tym ze chodzą do klubu i chcą pomóc, a zamiast tego są zlewane. Nudzi im się ze tak chodzą? No chyba jednak wychowaly się na tym naszym Włókniarzu i mają go w sercu.

    Pozdrawiam,
    Sof

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sofold za jego przydatny post!

    Gadol (03-07-2015)

  22. Powrót do góry    #3122
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wystarczy was poczytać i szczerze gratuluje klubowi mądrej decyzji - nie podejmowania współpracy ze schizofremikami ze sportsboard. Tacy ludzie jak wy którzy uważają ze są pępkiem świata i maja złote recepty na klub (tylko w swojej skrzywionej wyobraźni) należy trzymać z dala od klubu. Pozdrawiam.
    Qaz,

    to nie są złote recepty, to są rozwiązania stosowane powszechnie przez inne kluby (także 2. ligowe), które przynoszą im korzyści majątkowe i wizerunkowe...

    A propos "schizofremików", to pozwól że przytoczę Ci kilka cytatów. Czy wiesz, kto jest ich autorem?


    - Jestem w stałym kontakcie z rodziną Drymlów, a przede wszystkim z Lukasem, który w przeszłości bronił barw Włókniarza i szybko stał się ulubieńcem częstochowskiej publiczności - mówi xxx - Planujemy wykorzystać jego duże znajomości i prawdopodobnie w przyszłym roku nasi juniorzy wystartują w kilku turniejach w Czechach. Być może zaprosimy czeskich zawodników do nas na jakieś zawody. Jestem przekonany, że warto wykorzystać bliskość tego kraju.

    - Chciałbym, by zawody odbywały się raz na dwa tygodnie – podkreśla xxx – Już w najbliższych dniach rozpoczniemy rozgrywanie meczów sparingowych. Mamy zapytania od kolegów z Krakowa, czy Rybnika.

    - Pracując z Marianem Maślanką i Markiem Kraskiewiczem nauczyłem się, że największym skarbem są wychowankowie – mówi nam [...]. - Dlatego zamierzamy wyposażyć ich w dobry sprzęt i zrobić to, co kiedyś Rybnik, gdzie w krótkim czasie licencję zdało wielu zdolnych juniorów. To nie jest tak, że dobrego juniora wychowuje się raz na pięć lat. Można więcej, ale trzeba dobrego trenera i podejścia. Nasz szkoleniowiec Roman Tajchert fajnie to robi. Zostanie też z nami tuner Fleming Graversen. A reszta, taką mam nadzieję, przyjdzie – stwierdza xxx

    - Będziemy się odwoływać do PZM. Być może także do Ministra Sportu. Liczymy także poniesione straty. [...] Nie ukrywam, że będziemy się domagać zwrotu całej sumy. Wynajmiemy sztab prawników. Zrobię wszystko, żeby znaleźć winnych tego, co się stało. Być może udamy się też do osób, które naciskały na PZM, by częstochowski klub nie startował w lidze. Wiemy, którzy zawodnicy to robili. Zresztą, więcej na ten temat na portalu SportoweFakty.pl opowie niedługo przedstawiciel Rune Holty. Wiem, że sam zawodnik chce wyrazić zniesmaczenie postępowaniem kolegów, którzy oczekiwali spłaty zobowiązań spółki przez stowarzyszenie - podkreślił xxx.
    Pzdr,
    Garfield

  23. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Często się chowam (04-07-2015), Gadol (03-07-2015), Michał Kamiński (04-07-2015), Sofold (03-07-2015), dockm (03-07-2015)

  24. Powrót do góry    #3123
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wystarczy was poczytać i szczerze gratuluje klubowi mądrej decyzji - nie podejmowania współpracy ze schizofremikami ze sportsboard. Tacy ludzie jak wy którzy uważają ze są pępkiem świata i maja złote recepty na klub (tylko w swojej skrzywionej wyobraźni) należy trzymać z dala od klubu. Pozdrawiam.
    A z Tobą podjęli już współpracę? Skoro taki zacny i proklubowy jesteś?
    Zapewne masz jako jeden z nielicznych łeb na karku i harujesz od rana do nocy za pół miski ryżu.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 03-07-2015 o 10:39
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #3124
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wystarczy was poczytać i szczerze gratuluje klubowi mądrej decyzji - nie podejmowania współpracy ze schizofremikami ze sportsboard. Tacy ludzie jak wy którzy uważają ze są pępkiem świata i maja złote recepty na klub (tylko w swojej skrzywionej wyobraźni) należy trzymać z dala od klubu. Pozdrawiam.
    Człowieku jesteś samobójcą . Nie pisz im tego bo dostają szału!!!! Przerabiałem to jakiś czas temu i dałem spokój bo szkoda czasu. Teraz czasem tu luknę poczytać jak to by jeden z drugim Włókniarza do sukcesów doprowadził ale nie ma dychy na bilet albo ma akurat grilla. Pośmieję się i daję spokój. A czy trzymać ich z dala od klubu? Prezes już chyba podjął słuszną decyzję.
    Pozdro.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    sirqaz (04-07-2015)

  27. Powrót do góry    #3125
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie trzeba daleko szukać jakiś niebotycznych wzorów marketingu, podejścia do kibica, obsługi meczu. Wystarczy popatrzeć na pewien drugoligowy(!) klub piłkarski z ul. Limanowskiego w Częstochowie. Wiele rzeczy, których we Włókniarzu nie da się/nie chce się* zrobić tam z powodzeniem jest stosowane.

    * - niepotrzebne skreślić
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    artem (03-07-2015)

  29. Powrót do góry    #3126
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Bywało, że poszło i kilkanaście razy więcej za 0 biegów, ale jak otwarłem dzisiaj program i zobaczyłem 10 biegów to sam zacząłem szukać numeru terapeuty w telefonie...
    To nie wiedziałeś wcześniej ile par startuje? Nie wiedziałeś ile jest biegów przy 5 parach?
    Zaskoczony...

  30. Powrót do góry    #3127
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Niby bieda w tym klubie ale na klakierów, piszących wszędzie peany na cześć włodarzy, jakoś ich stać
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #3128
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Niby bieda w tym klubie ale na klakierów, piszących wszędzie peany na cześć włodarzy, jakoś ich stać
    Bida bidą, ale pokazać się trzeba przeciez, ale ciiiii muuu, lepiej się nie wychylac podobno schizofrenicy grasują

  32. Powrót do góry    #3129
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Grasować to grasują od lat na Olsztyńskiej "złotouści". Zaufałem kiedyś Kefirowi i Świącikowi pełniącemu wtedy funkcję rzecznika klubu przekonujących nas, że kłopoty Złomrexu nie odbiją się na klubie. Zaufałem później Siarze i dwójce amatorów, którym powierzył klub jak się skończyło wiemy - agonią klubu i ostatecznym zarżnięciem spółki pod zarządem kolejnego złotoustego - Śleszyńskiego. Mimo tego zaufałem pod koniec zeszłego roku Świącikowi, mówiłem wiele razy w prywatnych i nie tylko rozmowach by dać mu szansę a nerwowe ruchy wynikać mogą z braku czasu (pomijam fakt, że podobno Stowarzyszenie chciał zgłosić niezależnie od sytuacji spółki). No ale sorry moje pokłady cierpliwości się wyczerpały i koniec z kredytem zaufania. Wolę się pomylić i przyznać później do błędnej oceny będąc przyjemnie zaskoczonym niż znów ślepo wierzyć prezesowi. Tym bardziej, że mamy serwowaną powtórkę z rozrywki czyli obietnice bez pokrycia, powielanie błędów poprzedników a nawet zatrudnianie osób, które brały udział w zarżnięciu spółki i oprócz nabicia stanu własnego konta nic pożytecznego nie zrobiły.

    Żeby nie być gołosłownym co do przepaści organizacyjnej dzielącej nasz klub od wspomnianego przeze mnie wcześniej Rakowa - obejrzyjcie sobie jak wyglądała zeszłoroczna prezentacja długofalowej strategii klubu (tak Panie Świącik, nawet drugoligowy klub piłkarski po sporych przejściach finansowych takową posiada!) wyglądała i porównajcie z prezentacją (sic!) planów Włókniarza.
    http://www.astar.czest.pl/news/9507/...wac_mecze.html
    http://www.wczestochowie.pl/artykul/...owe--zdjecia--

    Spójrzcie na stronę klubową Rakowa i Włókniarza, na profile na fejsie. O dziwo niezabogaty klub piłkarski stać na Raków News TV prezentującą filmy z treningów, skróty meczy z bramkami zarówno z meczy na własnym stadionie i na wyjeździe, wywiady, konferencje itd... A we Włókniarzu upadł choćby projekt "W Jaskini Lwa" i to o dziwo z chwilą gdy prowadzący został zatrudniony w klubie. Już nie mówię o błyskawicznym reagowaniu na problemy kibiców Rakowa ze strony klubu jak choćby ze względu na ograniczenie liczby widzów na barażu o wejście do I ligi błyskawiczne załatwienie transmisji live w necie. I nie mam tu na myśli relacji tekstowej

    A właśnie baraż. Plany Rakowa zakładały awans do I ligi w 2016 roku czyli niewiele brakło do wyprzedzenia założonego planu, patrząc na ruchy transferowe widać, że jest duża szansa na zrealizowanie tego planu w najbliższym sezonie. Czyli da się Panie Świącik i reszto działaczy obiecać coś kibicom i się z tego wywiązywać? Da się w niezbyt przyjaznym ostatnio dla sportu mieście notować progres zamiast cofania się w rozwoju?
    Da się! Tylko trzeba naprawdę mieć dobry plan i odpowiednich ludzi do realizacji.

    I jeszcze jedno co w Rakowie się da a we Włókniarzu nie dało. Licencja. Raków nie spełnia wymogów licencyjnych I ligi ale o dziwo działaczom tego klubu udało się takową licencję zdobyć. I tak Raków gdzie przed barażami nie tylko dziennikarze ale nawet zarząd Rakowa mówił o problemie z uzyskaniem licencji ją otrzymał a złotousty prezes Włókniarza zapewniający o braku problemów i pełnej akceptacji działaczy PZM dla jego poczynań został z ręką w nocniku...

    I co nadal my forumowi krytykanci wymagamy od klubu z tradycjami, gdzie są działacze od lat udzielający się w żużlu i klubie w różnym charakterze czegoś niemożliwego?

    Z innych rzucanych tu propozycji w Rakowie jest choćby coś takiego jak Business Club Raków, działający a nie istniejący tylko w zapowiedziach prezesa. Jest funkcjonujący sprawnie dział zajmujący się ofertą dla sponsorów/reklamodawców, który w każdej chwili może przysłać kompetentne osoby do przedstawienia oferty zainteresowanej firmie lub umówi spotkanie w klubie. We Włókniarzu Pani Barter może łaskawie znajdzie czas na umówienie audiencji u siebie w domu... No ja prdl to jest profesjonalne podejście do potencjalnego partnera biznesowego?! Pomijam już fakt, że tak jak za czasów Pani od stringów pewne ustalenia nie są realizowane tak jak być powinny.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 04-07-2015 o 03:20
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (04-07-2015), GriN (04-07-2015), Lafan (04-07-2015), artem (04-07-2015), muuu (04-07-2015)

  34. Powrót do góry    #3130
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Żeby zrozumieć gdzie jest Raków a gdzie Włókniarz to trzeba porównać sobie sytuację firm właścicieli obu klubów.

    I taka sytuacja.
    Świacik się do mnie w minionym tygodniu odezwał że jest w kontakcie z osobą która ma zapewnić zaplecze techniczne do projektu Włókniarz.tv i.... Znowu cisza

    Takie tempo działania... Spotkanie, półtora tygodnia na wykonanie telefonu, następne półtora na kolejne spotkanie, potem kolejne półtora...

    Ja wymiekam. Skoro na etapie organizacji działania jest taka opieszalosc to co to będzie jak trzeba będzie realnie działać?

    Ja nie mam czasu działać od dzwona do dzwona.
    Jest tyle klakierow co mają nas za głupców i schizofrenikow to niech oni się wykażą działaniem ja sobie popracuje nad swoją firma, czasem przyjdę na zawody i zacznę podchodzić tak jak do sprawy podchodzić należy czyli że w perspektywie 5 lat nie będzie u nas żużla na przyzwoitym poziomie.

    Pozdro
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #3131
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Żeby zrozumieć gdzie jest Raków a gdzie Włókniarz to trzeba porównać sobie sytuację firm właścicieli obu klubów.
    Sytuację CZEGO?! Na szczęście Patrox ani Michał Świącik nie jest właścicielem Włókniarza. A tym bardziej SCKM.

    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #3132
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Sytuację CZEGO?! Na szczęście Patrox ani Michał Świącik nie jest właścicielem Włókniarza. A tym bardziej SCKM.

    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Pisalem na komorce i skrot myslowy

    W przypadku Rakowa wlasciciel, w przypadku Wlokniarza Prezes.
    Wiadomo, chodzilo o osoby ktore decyduja.

    A swoja droga... pewny jestes, ze nie jest wlascicielem?
    Dzisiaj rzadzi ten kto ma poparcie czlonkow, a jak wiesc gminna niesie mnostwo osob nie oplaca skladek wiec zostaje automatycznie wykreslona. Zostaje grupa... na wlasnie, grupa Swiacika?
    W ten oto sposob mozna byc wlascicielem nim nie bedac
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #3133
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    A ta m.e.n.d.a z bródką wszędzie się wciśnie...teraz wielki fan Rakowa

    wmark.jpg

  38. Powrót do góry    #3134
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    TAka rola czerwonych

    W końcu jakaś dobra decyzja, mianowicie Kafel na trenerce.

  39. Powrót do góry    #3135
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    rakow-czestochowa-prezentacja-zawodnicy-03.jpg

    To zdjęcie jeszcze ciekawsze

    A co do Kafla, pasmartim uwidim
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  40. Powrót do góry    #3136
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    W końcu jakaś dobra decyzja, mianowicie Kafel na trenerce.
    I taka powinna być od początku. Albo naprawdę dobry trener z zewnątrz albo Kafel, który warsztatem nie ustępuje Tajchertowi a przynajmniej swojak
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 04-07-2015 o 13:53
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #3137
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Kibice lokalni

  42. Powrót do góry    #3138
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Kafel spoko koles . Kiedys cwaniaki zawiesili Go za konsumpcje jajeczka w meczu z ówczesna Unia Tarnów i przegranie ekstralipy z chłopcami z prowincji.
    A wystarczyło ruszyc głowką lub ........ i zostac zaproszony jak pewne dwa małowarte klubiki.
    ================================================== =============
    Bójcie sie chamy ! Na swoje miejsce wracamy !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Emil za jego przydatny post!

    jazzmanik (04-07-2015)

  44. Powrót do góry    #3139
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Kafel spoko koles . Kiedys cwaniaki zawiesili Go za konsumpcje jajeczka w meczu z ówczesna Unia Tarnów i przegranie ekstralipy z chłopcami z prowincji.
    A wystarczyło ruszyc głowką lub ........ i zostac zaproszony jak pewne dwa małowarte klubiki.
    ================================================== =============
    Bójcie sie chamy ! Na swoje miejsce wracamy !

    Wtedy wystarczyło nie zawieszać Kafla i awans rok później byłby na bank. Weszła potem słabieńka Ostrovia a my cały sezon jechaliśmy w 3,5 zawodnika a i tak walczyliśmy. No ale wladze miejskie, wojewódzkie, partyjne, pewno i klasztorne na trybunach, szampany w lodowce ... Jakaś glowa musiala polecieć. Padlo na Józka.
    Podobna sytuacja rok wcześniej z Jurkiem Kochmanem ze Śląska. Też zawieszenie za ch.. wie co po barażu z Unią Tarnów. (Fajny wywiad z Kochmanem na jutubie, polecam starszym fanom bo gównarzeria pojęcia nie ma o czym piszę)

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Emil (05-07-2015)

  46. Powrót do góry    #3140
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Kafel nie rozni sie wiele od Tajcherta i wielkiego skoku jakosciowego nie bedzie jesli chodzi o szkolenie.

    Takze tego... Niby krok do przodu ale taki malutki. Tylko pytanie czemu tak pozno?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #3141
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Młody Drabik zdobył Brązowy Kask tak jak Kafel w 1979 roku.
    Szkoda, że dla innego klubu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #3142
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Człowieku jesteś samobójcą . Nie pisz im tego bo dostają szału!!!! Przerabiałem to jakiś czas temu i dałem spokój bo szkoda czasu. Teraz czasem tu luknę poczytać jak to by jeden z drugim Włókniarza do sukcesów doprowadził ale nie ma dychy na bilet albo ma akurat grilla. Pośmieję się i daję spokój. A czy trzymać ich z dala od klubu? Prezes już chyba podjął słuszną decyzję.
    Pozdro.
    Robię to samo co Ty. Czasem wejdę, poczytam te schizy, uśmiechnę sie i spadam. A tutaj jedyna słuszna naprawa klubu trwa

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    jazzmanik (05-07-2015)

  50. Powrót do góry    #3143
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Niby bieda w tym klubie ale na klakierów, piszących wszędzie peany na cześć włodarzy, jakoś ich stać
    Hahaha schizofrenia zaawansowana

  51. Powrót do góry    #3144
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Mam takie pytanie. Jak nazwać osobę, która hejtuje tych, którzy starają się coś zrobić dobrego dla klubu (i robią), a sama poza tymi hejtami, nic w kierunku poprawy sytuacji Włókniarza nie zrobi? Bo ja waham się między kiepem i strasznym kiepem.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (05-07-2015), Peter Kildemand (05-07-2015)

  53. Powrót do góry    #3145
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Mam takie pytanie. Jak nazwać osobę, która hejtuje tych, którzy starają się coś zrobić dobrego dla klubu (i robią), a sama poza tymi hejtami, nic w kierunku poprawy sytuacji Włókniarza nie zrobi? Bo ja waham się między kiepem i strasznym kiepem.
    Ja tam nie robie i robic juz nie bede
    Popatrze jak sirqaz dziala
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 05-07-2015 o 01:09
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #3146
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale on działa tylko przy użyciu wazeliny. Nie wiem jak Ty ale ja daruję sobie ten widok...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  55. Powrót do góry    #3147
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ale on działa tylko przy użyciu wazeliny. Nie wiem jak Ty ale ja daruję sobie ten widok...
    Przeciez cel uswieca srodki
    Ja tam nie wnikam co i jak ale na efekt tejze pracy chetnie spojrze i obcenie

    Na razie mozna powiedziec ze dzieki mojemu gledzeniu o medialnych sprawach sa spoty w radiu Jura i nawet cos ala spot video promujacy zawody byl na FB, ale to trudno nazwac spotem, raczej blizej do prezentacji ze sciezka dzwiekowa

    Ale... nie od razu Rzym zbudowano przeciez Jest czas, przy takim tempie pracy to takie spoty:
    https://www.youtube.com/watch?v=7PN0hqdhcPI
    beda robione w roku 2045

    A to zadna wielka filozofia dla kumatego montazysty. Kilka minut "przebitek" miec w bibliotece i takie klipy robi sie w gora 2-3 godziny
    Ale... u nas jest na wszystko czas
    W grudniu bedzie placz, ze trzeba robic druzyne (o ile bedzie licencja) a tu brak kaski na jazde o awans, bo sponsorzy sie nie garna a miasto bidne i koledzy z LSD nie dali tyle co stow chcialo

    chlip chlip

    A no... zaraz bedzie argument, ze inne kluby takich klipow przeciez nie robia...
    No nie robia, bo to kosztuje
    A nasz klub mogl to miec za free, doslownie

    Padl tez w lutym czy marcu na komisji sportu watek, ze stowarzyszenie nie moze dostawac pieniedzy z puli promocji miasta poprzez sport... slawetne 900 tysi ktore dostawala spolka. A nie moze dostawac bo nie ma transmisji live z zawodow.

    Otoz drodzy Panstwo oswiadczam publicznie, ze jestem w stanie zorganizowac taka transmisje live via net bez jakichkolwiek ograniczen co do ilosci uzytkownikow sledzacych taka transmisje i bez ograniczen transferu

    XXI wiek, ale nie w klubie, bo gdy rzucilem temat w klubie to padl argument, ze kibicow na stadion przyjdzie mnie i z biletow sie nie zarobi
    Ale 900 kola ucieka kolo nosa i to nie jest strata
    Koszt transmisji 5000-6000 zl brutto

    Takze tego...
    Ja sie z koniem kopac nie bede

    A teraz sirqaz powiedz co Ty mozesz zaoferowac klubowi, zalatwic. Poza dwoma rekami do szpadla albo szufli?

    Inne fajne filmy promo:
    https://www.youtube.com/watch?v=z-fT5x0sbU8
    https://www.youtube.com/watch?v=Y2ATdsDM56k
    https://www.youtube.com/watch?v=J1sal16yKFc
    https://www.youtube.com/watch?v=KNyCNGiaLuU choc dla mnie troche przebajerzone, ale zadanie spelnia
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 05-07-2015 o 10:46
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  56. Powrót do góry    #3148
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ja tak sie zastanawiam, czy w klubie biora pod uwage to, ze sytuacja dwoch klubow w 1. PLZ jest delikatnie mowiac niepewna i nalezy byc gotowym na kolejny konkurs o dzika karte. Nikomu zle nie zycze, ale wiadomo jak jest, a ze nasza widownia i tor stanowia ma pewno smaczny kasek pod wzgledem atrakcyjnosci, to moze warto by byc zawczasu gotowym?

    Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2
    Pzdr,
    Garfield

  57. Powrót do góry    #3149
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale po co Garfield? 1 liga to większe wymagania i więcej pracy trzeba włożyć w budowę zespołu a na 2 jakoś to będzie starczy
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  58. Powrót do góry    #3150
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2014
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Przeciez cel uswieca srodki
    Ja tam nie wnikam co i jak ale na efekt tejze pracy chetnie spojrze i obcenie

    Na razie mozna powiedziec ze dzieki mojemu gledzeniu o medialnych sprawach sa spoty w radiu Jura i nawet cos ala spot video promujacy zawody byl na FB, ale to trudno nazwac spotem, raczej blizej do prezentacji ze sciezka dzwiekowa

    Ale... nie od razu Rzym zbudowano przeciez Jest czas, przy takim tempie pracy to takie spoty:
    https://www.youtube.com/watch?v=7PN0hqdhcPI
    beda robione w roku 2045

    A to zadna wielka filozofia dla kumatego montazysty. Kilka minut "przebitek" miec w bibliotece i takie klipy robi sie w gora 2-3 godziny
    Ale... u nas jest na wszystko czas
    W grudniu bedzie placz, ze trzeba robic druzyne (o ile bedzie licencja) a tu brak kaski na jazde o awans, bo sponsorzy sie nie garna a miasto bidne i koledzy z LSD nie dali tyle co stow chcialo

    chlip chlip

    A no... zaraz bedzie argument, ze inne kluby takich klipow przeciez nie robia...
    No nie robia, bo to kosztuje
    A nasz klub mogl to miec za free, doslownie

    Padl tez w lutym czy marcu na komisji sportu watek, ze stowarzyszenie nie moze dostawac pieniedzy z puli promocji miasta poprzez sport... slawetne 900 tysi ktore dostawala spolka. A nie moze dostawac bo nie ma transmisji live z zawodow.

    Otoz drodzy Panstwo oswiadczam publicznie, ze jestem w stanie zorganizowac taka transmisje live via net bez jakichkolwiek ograniczen co do ilosci uzytkownikow sledzacych taka transmisje i bez ograniczen transferu

    XXI wiek, ale nie w klubie, bo gdy rzucilem temat w klubie to padl argument, ze kibicow na stadion przyjdzie mnie i z biletow sie nie zarobi
    Ale 900 kola ucieka kolo nosa i to nie jest strata
    Koszt transmisji 5000-6000 zl brutto

    Takze tego...
    Ja sie z koniem kopac nie bede

    A teraz sirqaz powiedz co Ty mozesz zaoferowac klubowi, zalatwic. Poza dwoma rekami do szpadla albo szufli?

    Inne fajne filmy promo:
    https://www.youtube.com/watch?v=z-fT5x0sbU8
    https://www.youtube.com/watch?v=Y2ATdsDM56k
    https://www.youtube.com/watch?v=J1sal16yKFc
    https://www.youtube.com/watch?v=KNyCNGiaLuU choc dla mnie troche przebajerzone, ale zadanie spelnia
    Kolega to sie chyba troszke przecenia. Wszystko on wymyslil, wszystko wie, we wszystkim jest "kumaty", wszystko by zrobil lepiej. A ja proponuje nie czekac na "zielone swiatla" tylko cos zrobic i przyniesc to gotowe do klubu. Pokazac, ze mozna inaczej ale nie czekac na pozwolenie. Zrob kolego i pokaz. poki co tylko piszesz i piszesz, zale wylewasz, bo ten zadzwonil, tamten nie zadzwonil, ten moze zadzwoni a tamten uj wie. Od dlyzszego czasu czytam to forum i jak tak patrze jacy sa znawcy teoretycy to mnie smiech ogarnia. Nie proscie sie skoro jestescie tacy fantastyczni, zrobcie, pokazcie, przedstawcie na forum PRODUKT FINALNY a potem pokazcie fucka wladzom a jesli to bedzie cos extra to sprzedajcie innemu klubowi i jeszcze zarobicie. Poki co tylko gadanina i gadanina.

    Nie na tym rzecz chyba polega. Skoro uwazacie, ze jestescie lepsi to obalcie Swiacika. Sami zajmijcie sie prowadzeniem klubu. Juz byl przewrot, Maslanke chciano wysadzic i co? Nic. Tak samo jak ze Stonoga. Nawoluje ludzi do wyjscia na ulice, do obalenia wladzy. Ale czemu nikt tego nie robi tylko wypisuja na necie na profilu Zbigniewa - brawo, super, jestesmy z toba, tak wywalmy ich... czemu nikt na ulice nie wychodzi? Bo sie boja, bo to szczekacze. Tu widze dziala to podobnie, zrobice w koncu cos konkretnego, namacalnego a nie placzecie ze ktos nie zadzwonil. I wielce sie obrazacie, ze teraz to ja nie mam czasu i robic nie bede. Takie babskie fochy.

    I nie bronie stowarzyszenia i Swiacika. ABo do poprawy i budowy jest wiele wiele rzeczy, proces na pewno dlugi a nie , zektos trzasnie w dlonie i bedzie. To tez trzeba zrozumiec ale faktycznie newralgicznych miejsc jest masa. Niemniej jednak skoro sa tacy specjalisci tutaj to sie dziwie, ze jeszcze porzadku nie zrobili.

    Ku chwale Włókniarza!!!! Czuwaj!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •