Strona 27 z 126 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,215 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1171
    Początkujący Awatar Włókniarz na wieki
    Dołączył
    19-11-2013
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...zonymi-klubami

    Caly czas zastanawiam sie jaki jest sens udzialu w takim spotkaniu stowarzyszenia.
    Regulamin Przyznawania, odmowy przyznania i pozbawiania licencji uprawniającej do udziału we współzawodnictwie sportowym w sporcie żużlowym dla klubów Ekstraligi, I i II ligi żużlowej.(tekst jednolity wg stanu na dzień 27.09.2014 r.)

    Zespół może przyznać Licencję warunkową w wypadku wskazanym w pkt 1 lub 2, w sytuacji, gdy Klub wraz z wnioskiem o nadanie Licencji złoży pisemne zobowiązanie do spłaty należności Innego Klubu do dnia 15 lutego roku, na który wydano Licencję lub do tego dnia zawrze z PZM inne porozumienie w tym zakresie.(*) Brak spłaty przedmiotowych należności w zakreślonym terminie powoduje wygaśnięcie Licencji warunkowej. W wypadkach opisanych w zdaniu poprzedzającym zespół wydaje Licencję ostateczną, gdy Klub dokonał terminowej spłaty należności Innego Klubu lub wywiązuje się należycie z zawartego porozumienia.(*) Na wniosek Klubu PZM może zawierać z Klubem porozumienia dodatkowe dotyczące zakresu obowiązków Klubu, który uzyskuje Licencję w sytuacji opisanej w niniejszym ustępie. Klub wnioskujący o zawarcie takiego porozumienia może być obciążany stosownymi opłatami na rzecz PZM
    Szkoda,że zabrakło Wam dziś czasu (chęci),aby zapytać Świącika o te warunki.

    (*) i o to w tym wszystkim chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Włókniarz na wieki ; 31-01-2015 o 00:36

  2. Powrót do góry    #1172
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Po pierwsze Ameryki nie odkryłeś tym zapisem, po drugie Świącik wspominał, że ujawnienie zapisu porozumienia zależy od woli PZM.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #1173
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Włókniarz na wieki Zobacz posta
    Szkoda,że zabrakło Wam dziś czasu (chęci),aby zapytać Świącika o te warunki.
    Szkoda, że zabrakło Tobie czasu (chęci), żeby przyjść i zadać własne pytania. Krytykować innego jest najłatwiej!!

    dwa to: panowie z tego co przedstawiacie zasadniczo zmienia mi się światopogląd polityczny (zaczynam żałować, że nie głosowałem w 2 turze)
    Ostatnio edytowane przez szyba213 ; 31-01-2015 o 01:51

  4. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi szyba213 za jego przydatny post!

    Gadol (31-01-2015), ROLAND (31-01-2015), ananasek_vel_oman (31-01-2015), mead (31-01-2015)

  5. Powrót do góry    #1174
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Zatem nie pozostaje nic innego jak pogratulować wszystkim, że spotkanie choć w małym gronie to jednak się odbyło i że wasze pomysły dotarły w końcu do klubu. Tak trzymać.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    berciol (01-02-2015)

  7. Powrót do góry    #1175
    Początkujący Awatar Włókniarz na wieki
    Dołączył
    19-11-2013
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez szyba213 Zobacz posta
    Szkoda, że zabrakło Tobie czasu (chęci), żeby przyjść i zadać własne pytania. Krytykować innego jest najłatwiej!!
    To nie była krytyka,to było stwierdzenie faktów.A tutaj masz dowód:

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Z uwagi na to, ze prezes do 15 ma duzo obowiazkow zwiazanych z dopelnieniem warunkow licencji (nie wnikalismy za bardzo) ...
    Ostatnio edytowane przez Włókniarz na wieki ; 31-01-2015 o 12:14

  8. Powrót do góry    #1176
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Rzucił mi się dzisiaj w oczy baner z reklamą Gali Lodowej z datą 21 luty.Wie ktoś coś więcej na ten temat
    Lew

  9. Powrót do góry    #1177
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    przeciesz nie ma juz Włokniarza , jest tylko jakies stowarzyszenie . Tak przeczytałem
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #1178
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michał Kamiński Zobacz posta
    Rzucił mi się dzisiaj w oczy baner z reklamą Gali Lodowej z datą 21 luty.Wie ktoś coś więcej na ten temat
    Legowik to cos oganizuje

  11. Powrót do góry    #1179
    Początkujący Awatar Włókniarz na wieki
    Dołączył
    19-11-2013
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    przeciesz nie ma juz Włokniarza , jest tylko jakies stowarzyszenie . Tak przeczytałem
    Podążając tokiem rozumowania "Gadola":"Ameryki nie odkryłeś":-D

  12. Powrót do góry    #1180
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Włókniarz na wieki Zobacz posta
    To nie była krytyka,to było stwierdzenie faktów.A tutaj masz dowód:
    Bo to nie bylo spotkanie informacyjne o sytuacji w klubie tylko na inny temat.
    Pojmij.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1181
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Coś ma pojąć typ uważający forum dyskusyjne za klubowy portal informacyjny?! Płonne Twoje nadzieje.


    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    przeciesz nie ma juz Włokniarza , jest tylko jakies stowarzyszenie . Tak przeczytałem
    Włókniarz był jest i będzie braknie co najwyżej kibiców sukcesu. Ale luzik jeżeli przyjdą sukcesy to ponownie zacznie się lansik.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 31-01-2015 o 18:53
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #1182
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie wiem czy ktos juz tego tematu nie poruszal, ale mamy kolejnego zawodnika, do tego z nieznanego nam dotad kierunku - Polwyspu Apeninskiego Kontrakt warszawski.
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #1183
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    To moje domniemanie, ale to chyba efekt wyjazdow Swiacika do Wloch i m.in. pozyskania tam sporo sprzetu dla chlopakow ze szkolki za free. Byc moze w ten sposob, dajac chlopakowi mozliwosc wystepu w oficjalnych zawodach (ma jechac w memoriale i treningach przedsezonowych) splaca dlug.

    Moim zdaniem dobry ruch.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1184
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Co by nie mowic to wlasnie taka specyfika 2 ligi jest. Folklor. Sami zawodnicy sie zglaszaja do klubow. Licza na to, ze ktos sie nimi zainteresuje. Olrocz wspomnianego zglosil sie jeszcze jeden Wloch ale zrezygnowal. Zobaczcie jaki wysyp dziwnych nazwisk w innych klubach. Hefe tez sam sie zglosil bo sie dowiedzial, ze bedzie 2 liga. Kajzer meczyl telefonami Michala ciagle. Podobnie innych dwoch krajowych zawodnikow. 2 liga to jedyna mozliwosc dla niektorych do kontynuowania "kariery". Takie sa realia. BTW- przejrzalem wyniki Tungate. Mimo iz nie jest to Polska to jednak chlopaczyna jedzie z niezlym skutkiem. Jemu koliduja 2 terminy tylko i o ile dobrze pamietam to jest to 10 maja i 21 czerwca.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #1185
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Nie wiem kto wpadł na pomysł z wypożyczeniem Rohana, ale to był strzał w dziesiątkę. Będziemy mieć z niego w najbliższym sezonie duży pożytek. Biesczastnow, Hefenbrock a nawet Jakobsen według mnie nie mają z nim najmniejszych szans w walce o skład. Podstawowa trójka stranieri to będzie Allen, Tungate i Vissing. Rohan nie będzie mógł przyjechać na mecz do Krosna i Piły.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  18. Powrót do góry    #1186
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Nie wiem kto wpadł na pomysł z wypożyczeniem Rohana, ale to był strzał w dziesiątkę. Będziemy mieć z niego w najbliższym sezonie duży pożytek. Biesczastnow, Hefenbrock a nawet Jakobsen według mnie nie mają z nim najmniejszych szans w walce o skład. Podstawowa trójka stranieri to będzie Allen, Tungate i Vissing. Rohan nie będzie mógł przyjechać na mecz do Krosna i Piły.
    Rzadko, bo rzadko ale sie zgadzam.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1187
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Szkoda tylko ze Rohan jest tylko wypożyczony i po sezonie wraca do Gniezna :/

  20. Powrót do góry    #1188
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Rohana wykminil Borys. Ponoc tez polecal go Darek Lapa.

  21. Powrót do góry    #1189
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Zawodnik na pewno aspirujący na lidera II ligowego składu. Szkoda tylko, że to wypożyczenie, a nie "wolny" kontrakt. Ciekaw jestem tego Włocha, raczej w Europie się nie pokazywał, więc doświadczenie marne, ale może Nas zaskoczy talentem.

  22. Powrót do góry    #1190
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Albo rozczarować :-P z Tungatem nie ma co na razie się martwić bo nie wiadomo co bedzie po sezonie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1191
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Albo rozczarować :-P z Tungatem nie ma co na razie się martwić bo nie wiadomo co bedzie po sezonie
    Włoch może tylko zaskoczyć ... widziałem że potrafi fajnie przemieszczać środek ciężkości.
    Rozumiem że o sprzęt przed sezon zadba dla niego Borys z tych części co to do klubu mają dotrzeć?

    A tak z innej bajki bo były jakieś opowieści o starcie Włókniarza w lidze czeskiej. Ilu krajowych zawodników Włókniarza ma podpisane kontrakty u Pepików?

  24. Powrót do góry    #1192
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Czy czesci jakies z tamtad beda to nie wiem. Ale wiem, ze zalatwil Swiacik kaski, rekawice itp.

    Natomiast mnie sie wydaje, ze skoro kontrakt warszawski to gosc sam dba o sprzet. Mysle, ze jesli w sparingach i memoriale powalczy o pierwszy sklad (a beda absencje z powodu kolizji terminow) to wtedy mozna myslec o jakims doposazeniu.
    Mnie sie wydaje, ze ten kontrakt to forma podziekowania dla kogos i po prostu danie chlopkowi szansy pokazania sie w PL. Niekoniecznie musi wystepowac w lidze w naszych barwach
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1193
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Czy czesci jakies z tamtad beda to nie wiem. Ale wiem, ze zalatwil Swiacik kaski, rekawice itp.

    Natomiast mnie sie wydaje, ze skoro kontrakt warszawski to gosc sam dba o sprzet. Mysle, ze jesli w sparingach i memoriale powalczy o pierwszy sklad (a beda absencje z powodu kolizji terminow) to wtedy mozna myslec o jakims doposazeniu.
    Mnie sie wydaje, ze ten kontrakt to forma podziekowania dla kogos i po prostu danie chlopkowi szansy pokazania sie w PL. Niekoniecznie musi wystepowac w lidze w naszych barwach
    To jeśli tak wspierajmy Śląsk jak się tylko da. Ale miały być części ze względu na popularność marki Guseppe?
    Ponawiam pytane ze starami chłopaków z Częstochowy w lidze Pepików.

  26. Powrót do góry    #1194
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    To jeśli tak wspierajmy Śląsk jak się tylko da. Ale miały być części ze względu na popularność marki Guseppe?
    Ponawiam pytane ze starami chłopaków z Częstochowy w lidze Pepików.
    Swoje pytania musisz skierowac do wyzszej instancji bo nie znam na nie odpowiedzi
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1195
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Swoje pytania musisz skierowac do wyzszej instancji bo nie znam na nie odpowiedzi
    Wyższa instancja nie chce rozmawiać. Dla mnie to akcja Charlie Charlie.

  28. Powrót do góry    #1196
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...ign=newswidget



    yyyyy.... 2,28 miasto
    1,3 Ekstraliga + transmisje

    Wychodzi na to, ze klub ktory samodzielnie pozyska niecale poltora miliona zlotych (bilety, karnety, sponsorzy) moze startowac w ekstralidze. Chcialbym takiego dobrego wujka.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #1197
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...ign=newswidget



    yyyyy.... 2,28 miasto
    1,3 Ekstraliga + transmisje

    Wychodzi na to, ze klub ktory samodzielnie pozyska niecale poltora miliona zlotych (bilety, karnety, sponsorzy) moze startowac w ekstralidze. Chcialbym takiego dobrego wujka.
    Wow, gdyby Wlokniarz dostal od miasta 2,3 mln PLN to zlote medale DMP rozdawaliby chyba kibicom przy wejsciu na stadion.

    Z drugiej strony popatrzcie, ile dostal Tarnow
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #1198
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Czytacie chyba trochę wybiórczo tego newsa i umyka Wam jedna informacja:

    Urząd miasta, który posiada 97 procent akcji przeznaczy na grudziądzki klub 2,28 mln złotych.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #1199
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Czytacie chyba trochę wybiórczo tego newsa i umyka Wam jedna informacja:
    A co do ma do rzeczy?
    Rownie dobrze mogli dac 100 tysiecy a reszte mialby wypracowac zarzad.
    Ktos chcial, ktos dal.
    Ktos bedzie sie zdrowo lenic przez rok i w cieplej posadce ogrzewac sie blaskiem tomusia
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1200
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Najciekawsze jest to, ze mimo takiego zastrzyku gotowki Gruzdziadz nie ma wciaz dopietego budzetu

    Ale oni pewnie beda dalej twierdzic, ze "zbudowali sklad na miare mozliwosci"
    Pzdr,
    Garfield

  33. Powrót do góry    #1201
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Najciekawsze jest to, ze mimo takiego zastrzyku gotowki Gruzdziadz nie ma wciaz dopietego budzetu

    Ale oni pewnie beda dalej twierdzic, ze "zbudowali sklad na miare mozliwosci"
    Nie wiem skąd masz takie informacje. Ale nawet jeśli tak jest, to wydaję mi się, że lepiej nie mieć dopiętego budżetu na początku lutego niż w październiku czy listopadzie jak to miało miejsce w przypadku kilku byłych klubów ekstraligowych.

  34. Powrót do góry    #1202
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Najciekawsze jest to, ze mimo takiego zastrzyku gotowki Gruzdziadz nie ma wciaz dopietego budzetu

    Ale oni pewnie beda dalej twierdzic, ze "zbudowali sklad na miare mozliwosci"
    Najciekawsze jest to że Ty chyba jesteś ksiegowym GKMu a to Włokniarz ostatnie kilka lat kontraktował ponad stan. Jak im zabraknie to miasto dołozy w końcu ma 97% akcji

  35. Powrót do góry    #1203
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Nie wiem skąd masz takie informacje. Ale nawet jeśli tak jest, to wydaję mi się, że lepiej nie mieć dopiętego budżetu na początku lutego niż w październiku czy listopadzie jak to miało miejsce w przypadku kilku byłych klubów ekstraligowych.
    Zle to odbierasz co piszemy i zachowujesz sie troche tak jak my dawniej.

    Jesli miasto + transmisje i nazwa ligi daja w sumie prawie 3,6 mln a klub z reszty ma uzbierac 1,4 mln to cos nie halo jest Tym bardziej, ze z biletow gdzie przy pojemnosci 8 tysi i braku eligi przez wiele lat nie bedzie kompletow to sie zdziwie, powinno byc spokojnie kolo 1 banki, to wychodzi, ze sponsorzy jeszcze nie dali nawet 400 tysiecy

    Wiec pisze... ktos tam sie dobrze obija.
    Macie super warunki stworzony do zuzla ze strony miasta, ale chyba leniwe wladze klubu. Dokladnie tak jak bylo u nas za czasow Zlomrexu. Super warunki finansowe, ale krotkowzroczny prezes. I tam podobnie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #1204
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Nie wiem skąd masz takie informacje. Ale nawet jeśli tak jest, to wydaję mi się, że lepiej nie mieć dopiętego budżetu na początku lutego niż w październiku czy listopadzie jak to miało miejsce w przypadku kilku byłych klubów ekstraligowych.
    Nawiazujac do Twojego pytania:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...ra-tytularnego

    Innymi slowy: zabezpieczona jest polowa budzetu, klub stara sie sponsorow ale wychodzi mu to delikatnie mowiac srednio, wygenerowana dzieki Tomusiowi "wartosc medialna" nie wywoluje poki co u darczyncow zadnego odzewu, natomiast klub liczy, ze dotrze do nich dzieki stabilnosci finansowej. Stabilnosc finansowa i niedopiety w polowie budzet Coz - witajcie w Ekstralidze.
    Pzdr,
    Garfield

  37. Powrót do góry    #1205
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    do czego to doszło ? jak mozna nazywac Grudziadz beniaminkiem ?? Przeciesz oni nigdzie nie awansowali wiec o co biega ? Parodia . jakie to wszystko wiejskie takie jakies torunskie
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1206
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nawiazujac do Twojego pytania:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...ra-tytularnego

    Innymi slowy: zabezpieczona jest polowa budzetu, klub stara sie sponsorow ale wychodzi mu to delikatnie mowiac srednio, wygenerowana dzieki Tomusiowi "wartosc medialna" nie wywoluje poki co u darczyncow zadnego odzewu, natomiast klub liczy, ze dotrze do nich dzieki stabilnosci finansowej. Stabilnosc finansowa i niedopiety w polowie budzet Coz - witajcie w Ekstralidze.
    Ale im brakuje 1,4 mln do dopiecia budzetu
    W tym sa bilety gdzie maja 8000 miejsc i bilety po 20 i 30 zl 8000x20x7=1,12 mln
    Dobra, niech bedzie 800 tysi to i tak musza od sponsorow tylko 600 uzbierac.

    Gdyby nie miasto to podzielili by los spolki Wlokniarz.

    A swoja droga to ciekawe kiedy marszalek podzieli pieniadze z pul sportowych. W marcu????
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1207
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Mysla pewnie jak dankowi przyznac dotacje bo wniosek o takowa zlozyl

  40. Powrót do góry    #1208
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ciekawe co on na nich ma
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1209
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...ign=newswidget

    Roman Tajchert przyznaje, że czeka cierpliwie na odzew ze strony Michała Świącika. - Wiem, że sprawy finansowe wyglądają w klubie tak, a nie inaczej. Rozumiem, że może być to powód, dlaczego wszystko trwa tak długo. Czekam obecnie na to, co się wydarzy - podsumował.
    Milo ze ktos wreszcie powiedzial to otwarcie.
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #1210
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Tajchert od tego czasu, jak zabłysnął super inteligentną wypowiedzią odnośnie próby zmiany Mirka, to nie powinien się w ogóle odzywać w mediach. Już nie mówiąc o tym, że mi na jego miejscu po takim czymś nie przyszłoby do głowy prowadzenie dalej tego klubu, jak się nie ma żadnego posłuchu wśród zawodników. I to nie wśród gwiazd tylko typowych leszczach.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  43. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (04-02-2015), ananasek_vel_oman (04-02-2015), muuu (04-02-2015)

  44. Powrót do góry    #1211
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Bo moze Michal ma inny plan...cos przebakiwal ostatnio o Stachyrze seniorze. Ja natomiast wiem, ze Kafel nie jest sklonny pracowac dla stowarzyszenia.
    A Tajchert fakt, poczciwa chlopina, ciepla klucha, nie nadaje sie raczej na prowadzenie zespolu.

  45. Powrót do góry    #1212
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A bedzie Stachyra senior gotow zrezygnowac z syna gdyby ten przegral walke o sklad?

    hmm..
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1213
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Robi sie grubo.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...634,1,281.html

    Btw, od dawna mowilem, ze cegielski ma problemy zglowa i z mysleniem. Debil i tyle.

    " Co do Włókniarza to działające tam Stowarzyszenie jest od lat. Ich pech polega na tym, że są w tym czasie, w tym miejscu. To nie jest ich wina, że spółka narobiła długów. Cała sytuacja ma jednak swoje plusy i minusy. Plus jest taki, że zajmując miejsce spółki przejmują też całą piękną historię Włókniarza. A minus jest taki, że muszą się tłumaczyć za poprzedników i muszą próbować się dogadać z wierzycielami spółki – kwituje Cegielski."
    No historia piekna jak nie wiem... 2007-2014, jeden medal, brazowy w 2009 i masa dlugow. Cegielski,lecz sie.

  47. Powrót do góry    #1214
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    OK, ale w świetle prawa i w ogóle, to Spółka nadal istnieje

    Gdyby było tak, że Spółka upada i nie ma od kogo kasy ściągać, to rozumiem takie roszczenia względem nowych tworów.
    Ale u nas przecież Spółka jest i deklaruje spłatę tych długów, nie dostała tylko licencji na starty w lidze. Więc na jakiej zasadzie długi jej ma spłacić Stowarzyszenie?
    Co oni tam wymyślili??
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  48. Powrót do góry    #1215
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Najwyżej nie pojedziemy Stowarzyszenie odjedzie dwa sezony tak jak dotychczas i mogą nas pocałować. Niech.Niech ścigają tych co te długi narobili a nie szukać frajera co to będzie spłacać .A Krzysiu Cegielski zostałby zbawicielem żużla w Polsce.Co takiego zrobił w Polskim żużlu ?nic tylko swoje złote myśli lasuje w mediach. Negociator? jak patrzy tylko w jedna stronę.Zawodnicy niech się sadza z tymi co ich okantowali ewentualnie Ekstraliga i PZM bo oni mogli nie dopuścić to takiej sytuacji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •