Strona 126 z 126 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126
Pokaż wyniki od 5,626 do 5,644 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5626
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Umowy muszą być dwojakie w takiej sytuacji.
    Niektóre w ogóle się nie zrealizują w lidze 2., gdyż moc mają tylko w 1.

    A umowy są ze sponsorami, zawodnikami, miastem. Stąd walka o jak najlepszą sytuację wyjściową.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #5627
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    No pora chyba żeby Prezes Włókniarza pomyślał o spotkaniu z kibicami tak jak to zrobił właściciel Rakowa .Pora określić strategie klubu na lata .Niestety jakoś to będzie nie wróży dobrze dla Włókniarza.Kilka zasad można by skopiować .
    -jeżeli wychowanek nie robi postępów z takim zawodnikiem klub się zegna.
    -klub kontraktuje zawodników młodych rokujący dobry wynik na kilka sezonów .
    -zawodnicy mający problemy z dyscyplina są wypożyczani.
    Ciekawie tez właściciel Rakowa wypowiadał się do tematu osób pracujących w klubie osobiście odniosłem wrażenie ze po prostu nie ma miejsca dla osób nie wnoszących nic do klubu typowych darmozjadów .Wiedza kogo potrzeba im do osiągnięcia celu i takowych szukają .
    Co do postępów naszych jak dla mnie są zerowe a co do nadziej Polisa obawiam sie ze sie cofa.Kluby 2 ligowe większości będą mieć braki na pozycjach juniorskich wiec Prezes juz teraz powinien znalesc im kluby i niech pokażą czy warto w nich coś inwestować .
    Może pora aby Prezes Włókniarza tez zorganizował rzeczowe spotkanie z kibicami ?

  3. Powrót do góry    #5628
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Do takiego spotkania potrzebne jest:

    - trochę odwagi ze strony prezesa
    - jasno określony plan działania, żeby było o czym dyskutować
    - brak zmiany decyzji/przemyśleń co 5 minut lub co udzieloną wypowiedź mediom
    - przyznanie się (przynajmniej samemu sobie), że nie jest się alfą i omegą w każdej strefie działania klubu

    Z ostatnim punktem może być spory problem co już pokazał m.in. pozwalając wypuścić niedorobioną stronę czy nieogarnięte logo. Trzeci punkt bez komentarza, bo każdy wie jak to wygląda

  4. Powrót do góry    #5629
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Umowy beda dwojakie. Tylko tyle wiem i wiem to od prezesa.
    Dobrze się bawiliście?

    Mi też kiedyś wmawiano, że św. Mikołaj istnieje...

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Osowski90 za jego przydatny post!

    Kononow (13-12-2015), ROLAND (13-12-2015)

  6. Powrót do góry    #5630
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Wiec twierdzisz ze w przypadku 2 lub 1 ligi zawodnicy beda mieć dokładnie te same warunki finansowe? Rozumiem ze chciałeś zabłysnąć, ale nie ośmieszaj sie więcej.


    Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #5631
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Sirquaz ma rację. Tzn trochę coś tam słyszał, ale niekoniecznie dobrze.

    Pewne umowy po prostu stracą na ważności jak nie będzie osiągniętych określonych warunków.
    Więc wszystko co mówi Michał jest całkiem prawdziwe, ale tylko jeśli będziemy w lidze 1.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #5632
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wiec twierdzisz ze w przypadku 2 lub 1 ligi zawodnicy beda mieć dokładnie te same warunki finansowe? Rozumiem ze chciałeś zabłysnąć, ale nie ośmieszaj sie więcej.
    Nie. Twierdzę, że łykasz wszystko jak pelikan i to Ty się ośmieszasz:

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Szczegóły kontraktów nie sa jawne i nie znam ich.
    Jak sam napisałeś szczegóły kontraktów są NIEJAWNE i ich nie znasz (ba, przecież na razie to są tylko listy intencyjne), ale dziwnym trafem jednak coś tam wiesz i prezes Tobie udziela informacji Albo kłamiesz i to Ty próbujesz zabłysnąć albo mój pierwszy post oddaje w pełni Twoje relacje z prezesem

    Bez odbioru.

  9. Powrót do góry    #5633
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Wiem tylko tyle ile napisałem. Czyli ze warunki finansowe beda inne dla 1 ligi i inne dla 2 ligi.


    Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #5634
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osowski90 Zobacz posta
    Albo kłamiesz i to Ty próbujesz zabłysnąć albo mój pierwszy post oddaje w pełni Twoje relacje z prezesem

    Bez odbioru.
    Prezes mu trochę mówi, tylko że nie wszystko, a tyle ile powinien. Ten zaś sam coś dopisuje do tego i nam słowa prezesa dokrasza swoimi gdybaniami i złą interpretacją.
    I wychodzą głupoty.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Michał Kamiński (15-12-2015)

  12. Powrót do góry    #5635
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    "Stowarzyszenie Częstochowski Klub Motocyklowy „Włókniarz” Częstochowa - licencja nr 2/II/2016"

    W końcu...

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    sirqaz (15-12-2015)

  14. Powrót do góry    #5636
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    http://www.polskizuzel.pl/jest-decyz...ji-dla-klubow/

    Trochę klubów nie dostało licencji ,czyli co ? Dwie ligi
    Lew

  15. Powrót do góry    #5637
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Prawda jest taka, że druga liga dla nas to największe dziadostwo co nas teraz może spotkać. Wszystkie kluby chcą jechać żużlowym szrotem, byleby odjechać sezon. Już nie mówię o zgłoszeniu się Rawicza czy Poznania, bo to jest tylko po to żeby przetrwała druga liga. Nikt nie patrzy przez pryzmat tego, że mocniejsze drużyny w 2 lidze na tym stracą bardzo dużo, bo różnica wyników będzie ogromna. Przecież w tej lidze poza nami tylko Piła chce zrobić skład na miarę czegokolwiek. Tylko, że oni pójdą do 1 ligi. Czuję, że może się okazać ten rok decydujący jeśli chodzi o dalsze istnienie klubu.


    I to pokazuje patologie GKSŻ i PZM. Chcą na siłę zachować trzy ligi, a jedyne sensowne wyjście to połączenie lig i niech jadą ci co mają pieniądze. Start drużyn z Rawicza czy Poznania, którzy otwarcie mówią, że pieniędzy na drużynę ligową nie będzie, to strzał w kolano.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Garfield (15-12-2015), ananasek_vel_oman (16-12-2015), sprytnyd (15-12-2015)

  17. Powrót do góry    #5638
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 195 w 51 postach
    Stowarzyszenie Częstochowski Klub Motocyklowy „Włókniarz” Częstochowa – licencja nr 2/II/2016
    Dobra wiadomość. Pytanie teraz tylko takie, w której lidze pojedziemy.

    Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA – odmowa przyznania licencji
    Czyżby jednak problemem był stadion jak u nas rok temu?

    I to pokazuje patologie GKSŻ i PZM. Chcą na siłę zachować trzy ligi, a jedyne sensowne wyjście to połączenie lig
    No oczywiście, że tak... ale to wiedzą Ci, którzy używają "szarych komórek". Niestety panowie decydenci od dawna mają z tym problemy...

  18. Powrót do góry    #5639
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Jeżeli nie połączą lig to obawiam się że wasze mecze w Częstochowie będą bardzo nudne.

  19. Powrót do góry    #5640
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Jak pojedziemy w 2. lidze, to będzie słabizna z Włókniarzem.
    Mało który zawodnik w 2. lidze chce jeździć, a kasa od sponsorów będzie tak baaaardzo marna, że nie wystarczy jej na wiele.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Powrót do góry    #5641
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    O matko, po ciężkiej pracy na uczelni, tu takaz wiadomość! Włókniarz otrzymuje licencję!
    I to bez żadnego straszenia sądami. Czyli udało się papiery złożyć, pierwsze sukcesy już są, strona, licencja. Niedługo Gazprom wejdzie w nazwę przy takim rozmachu!

  21. Powrót do góry    #5642
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    stowarzyszenie Włokniarz ? Nie ma ,nigdy nie było i nigdy nie bedzie takiego tworu w Czestochowie . Mojzesz , CKM Włokniarz nie jest twój !
    II lige niech sobie wsadza w zad marynarki i sukienka Cegielska . W przypływie euforii gawiedzi z okolicznych gmin liczba widzów nie przekroczy 200 !
    Włokniarz nie spadł z eligi a Grudziadz tam nie awansował . Zreszta zuzel to juz niszowa przeszłosc . Teraz zuzlem rzadza cwaniaki bez ambicji
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #5643
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    "Chcemy uniknąć łączenia lig" - rozmowa z Piotrem Szymańskim

    https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net...5d&oe=5673ACCE

  23. Powrót do góry    #5644
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy
    Śmiało można gadać już w nowym wątku, co?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •