Strona 107 z 126 PierwszyPierwszy ... 75797105106107108109117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,771 do 4,815 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4771
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wy tu pitu pitu o pracy itd.

    A tu taki faux pas wczoraj podczas gali ekstralipy.
    No ja wiem, ze kategorii dla dzialaczy Wlokniarza nie bylo zadnej, ale zeby ich nie zaprosic na gale???? W koncu to oni zorganizowali tak swietnie play off nie Sparta. Jak mozna bylo o tym zapomniec!! Wstyd PGE Ekstraliga, WSTYD!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (13-10-2015)

  3. Powrót do góry    #4772
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie przyznawano tytułu Złotego Pinokia to nie było po co MiSia zapraszać.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #4773
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Ale tak bardzo źle nie ma w Częstochowie. Jakaś tam praca jest
    Uważam, że w Częstochowie jest podobnie albo tak samo jak w innych miastach w Polsce z wyłączeniem Warszawy, Wrocka, Poznania i naprawdę kilku innych największych miast i sensownych stref ekonomicznych gdzie znajdują się przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym. Jeżdżę trochę po Polsce i widzę co się dzieje i jak pracują ludzie przy granicy z Niemcami oraz w obszarach gdzie jest największe bezrobocie. PSUJ tam miałbyś większy problem. Oczywiście największym błędem było oddanie województwa, ale z drugiej strony jak jestem w Toruniu to serce boli jaka tam jest bieda i wszechobecna patologia, ale mają piękne poniemieckie stare miasto i największy dług w kraju.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-10-2015 o 23:24
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #4774
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    Uważam, że w Częstochowie jest podobnie albo tak samo jak w innych miastach w Polsce z wyłączeniem Warszawy, Wrocka, Poznania i naprawdę kilku innych największych miast i sensownych stref ekonomicznych gdzie znajdują się przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym.
    Czyli wszędzie tam, gdzie są dobre pieniądze
    I to też napisałem. Częstochowa jest dobra, a jak ktoś chce lepiej, to jedzie poza jej granice by szukać lepszego życia. I jak się okazuje większość mieszkańców chce lepiej, bo to i młodych w mieście nie ma (w porównaniu z innymi grupami wiekowymi) nic a nic.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #4775
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    I jak się okazuje większość mieszkańców chce lepiej, bo to i młodych w mieście nie ma (w porównaniu z innymi grupami wiekowymi) nic a nic.
    Gdyby chcieli lepiej to by nie oddali województwa. Zabrakło działania w najważniejszym momencie. Opole czy Kielce mimo braku argumentów takich jak Częstochowa poradziły sobie w tej sytuacji.
    Wracając do tematu sportu i jego finansowania to zastanawiam się jak to możliwe, że taki Tauron, który zarabia w Częstochowie grubą kasę nie został wzięty za przeproszeniem za mordę i nie sponsoruje sportu w Częstochowie, a co za tym idzie satysfakcji jego klientów/mieszkańców. Sponsoruje wszędzie zamiennie piłkę i żużel, a u Nas? Brakuje kogoś kto by wziął to za ryj, niestety.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 13-10-2015 o 23:37
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #4776
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Widziałem ostatnio ich logo na koszulkach zawodników AZSu, więc pewnie od tego sezonu będą ich sponsorem.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    blacktop (14-10-2015)

  9. Powrót do góry    #4777
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dzięki za informację. Zastanawiałem się jak długo mogli sobie pozwolić na brak finansowania sportu w Częstochowie.


    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 14-10-2015 o 00:09
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #4778
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    O ile mnie pamięć nie myli to Tauron dołączył do sponsorów AZS z początkiem tego roku.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Powrót do góry    #4779
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Taurona zalatwil AZSowi J. Buzek. Inaczej nikt sobie by nimi glowy nie zawracal, obojetnie ile mieszkancy Czestochowy placiliby za prad.

    Poparcie osob ze swiata polityki to dla klubu sportowego rzecz nieoceniona, oczywiscie z wyjatkiem Wlokniarza, ktorego prezes wchodzi komuszkom do pupy a ci rzucaja mu w rewanzu jakimis ochlapami.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  12. Powrót do góry    #4780
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Garfield napisał:
    Taurona zalatwil AZSowi J. Buzek. Inaczej nikt sobie by nimi glowy nie zawracal, obojetnie ile mieszkancy Czestochowy placiliby za prad.
    Uważam, że jest ich zasr#nym obowiązkiem płacić za sponsorowanie/satysfakcję klientów poprzez sport tak jak to robią w Zabrzu, Chorzowie czy Tarnowie.
    Wizerunek klubu jak i ich władze sądząc po wyżej wymienionych przykładach nie mają większego znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 14-10-2015 o 01:44
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #4781
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Garfield napisał:

    Uważam, że jest ich zasr#nym obowiązkiem płacić za sponsorowanie/satysfakcję klientów poprzez sport tak jak to robią w Zabrzu, Chorzowie czy Tarnowie.
    Wizerunek klubu jak i ich władze sądząc po wyżej wymienionych przykładach nie mają większego znaczenia.
    Problem polega na tym, że nikt w zarządzie Taurona nie wie, że sponsoring Włókniarza jest ich obowiązkiem, a tym bardziej za#ranym

    Warto wpierw byłoby ich o tym jakoś poinformować, tak jak AZS zrobił to przy pomocy Buzka.
    Pzdr,
    Garfield

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    crunch (15-10-2015)

  15. Powrót do góry    #4782
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Problem polega na tym, że nikt w zarządzie Taurona nie wie, że sponsoring Włókniarza jest ich obowiązkiem, a tym bardziej za#ranym

    Warto wpierw byłoby ich o tym jakoś poinformować, tak jak AZS zrobił to przy pomocy Buzka.
    Ale kto to ma zrobic? MiS? Ktory wlasna firme prowadzi w sposob nastepujacy:

    Wystawia produkt w cenie 590 zl plus dostawa podczas gdy Komputronik i X-kom to samo maja w cenie 549 i dostawa za free?
    I gdy ktos mu zwraca na to uwage, dopiero wtedy zmienia cene na 498?

    Jak sie WLASNY BIZNES prowadzi bez elementarnego rozpoznania rynkowego tylko na zasadzie "a fajnie na tym zarobic tyle" to jak to myslicie wyglada w klubie?
    Amatorszczyzna pelna geba. Ole!

    A co do Czestochowy i Galerii Jurajskiej.
    Wczoraj ponownie bylem w GJ i choc tlumow nie bylo to kupujacych nadal sporo. Przynajmniej bylo gdzie zaparkowac
    Bylem za to w poniedzialek w M1. I parkowalem praktycznie przy glownej uliczce parkingowej. Ludzi w markecie full.
    Tez byli pozwiedzac i poogladac?

    Nie robmy juz z naszego miasta jakiejs dziury totalnej (bo mamy jakos to bardzo w zwyczaju).
    Warszawa, Krakowej, Wroclawiem, Gdanskiej czy Poznaniem zarobkowo nigdy nie bedziemy.
    Ale kiedy jest malzenstwo i oboje zarabiaja w okolicach czy ponad 2 tysiace a bardzo czesto maja ludzie mieszkanie po dziadkach etc to stac ich od czasu do czasu i na zakupy w GJ czy innych miejscach
    Wiedza o tym doskonale firmy handlowe, ktore jednak Czestochowy nie omijaja.

    Takze... nie robmy tragedii i dramatu. Oczywiscie jak ktos chce byc dziennikarzem, wzietym prawnikiem czy wykonywac inny specjalistyczny zawod ktory nie jest wlasna dzialalnoscia to faktycznie ma tutaj kiepskie perspektywy.
    Ale juz hydraulicy, wykonczeniowcy etc maja pelne rece roboty i kilkutysieczne zarobki!

    Takze tego...
    Skonczmy biadolic, bo takie biadolenie to jest woda na mlyn dla MiSka i ekipy. Bo sie nie da, bo bieda, bo to, bo tamto.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 14-10-2015 o 09:34
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4783
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    całkiem możliwe ze znowu będziemy mieli ekstraligowe ściganie w Czewie w 2016 r

    "- Na 95 procent Betard Sparta Wrocław nie będzie mogła jeździć w kolejnym sezonie na Stadionie Olimpijskim - powiedział portalowi GazetaWroclawska.pl Jacek Sutryk, dyrektor Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Miasta Wrocławia."

    http://www.gazetawroclawska.pl/artyk....html?cookie=1

  17. Powrót do góry    #4784
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Jeżeli Włókniarz wystartuje w rozgrywkach ligowych to nie ma opcji na Spartę w Częstochowie.
    Świącik chyba aż takim samobójcą nie jest ?

  18. Powrót do góry    #4785
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Świącik inteligencją nie grzeszy, więc pewnie przygarnie Spartę I to będzie gwóźdź do trumny.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  19. Powrót do góry    #4786
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Niech jeżdżą na Stadionie Miejskim. Ole Olsen ułoży im tor. Uda się na pewno - skoro ufa mu nawet PZM (bo inaczej nie pozwoliłby robić toru na Narodowym drugi rok z rzędu), to znaczy że się chłop zna, nie?

    A na poważnie - dwie drużyny ligowe na jednym stadionie to nie jest wcale takie mission impossible. Warunek: Sparta płaci normalną stawkę za wynajem, jeździ wtedy, kiedy Włókniarz ma wolne i przede wszystkim NIE MA PRAWA ingerować w sposób przygotowania nawierzchni. Oczywiście nikt normalny w WTS na coś takiego się nie zgodzi, ale technicznie jest to jak najbardziej do wykonania. Skoro w Lesznie mogli zorganizować dwie imprezy jednego dnia, to czemu nie przenieść tego na nasz grunt? Prawdziwie żuzlowa niedziela: najpierw Włókniarz w 2. PLŻ, a na deser Ekstraliga. I cały dzień na stadionie

    PS. Teraz naprawdę na poważnie - Ekstraligo witaj w Świętochłowicach / Poznaniu.
    Pzdr,
    Garfield

  20. Powrót do góry    #4787
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta

    PS. Teraz naprawdę na poważnie - Ekstraligo witaj w Świętochłowicach / Poznaniu.
    Ekstraliga w Świętochłowicach i robię wyjazd
    Chociaż kiedyś już tam byłem na 1/4 IMP.

    Swoją drogą to byłaby bardzo dobra decyzja gdyby w któryś z tych dwóch miast Sparta jeździła w przyszłym roku.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 14-10-2015 o 15:32

  21. Powrót do góry    #4788
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Ekstraliga w Świętochłowicach i robię wyjazd
    Chociaż kiedyś już tam byłem na 1/4 IMP.
    Ja też jestem za... mam tam bliżej niż do Częstochowy
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #4789
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wówczas nawet kiełbaska postanowiła Cię zaatakować

  23. Powrót do góry    #4790
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Stadion w Swietochlowicach nie spełnia standardów
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #4791
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Stadion w Swietochlowicach nie spełnia standardów
    My pojedziemy na Skałce (na 2 ligę może starczy) a Wrocław będzie jeździć w Częstochowie Problem solved

  25. Powrót do góry    #4792
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,984
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Stadion w Swietochlowicach nie spełnia standardów
    A to jakiś problem ?

  26. Powrót do góry    #4793
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jezeli mielbysmy jeździć w lidze to żadnej sparty
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  27. Powrót do góry    #4794
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    Nie rozumiem jednego, dlaczego my tu o dwóch ligach w Częstochowie skoro MŚ jakoś nie przejawia zainteresowania jazdą Włókniarza w II lidze?
    No bo skoro zero informacji na ten temat ze strony klubu to sprawa jest chyba jasna.

  28. Powrót do góry    #4795
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Stadion w Swietochlowicach nie spełnia standardów
    A ten w Grudziadzu spelnial?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #4796
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Tak wszedłem na stronę AZSu z telefonu

    Po czym na stronę Wlokniarza

    Co zrobiliśmy przez ten rok? Logo? Bo jakiś innych efektów ,, Pracy" nie widzę. Strona Powinna hulać. Na komputerze i telefonie. Co jest? GÓWNO. Twitter, INST. FB? No gdziez?! Sponsorzy? Kim i cztery koziolki na stadionie z czego minium jeden w barterze? Szkolenie? Też raczej sukcesu trudno szukać.

    Stąd zasadnicze pytanie: co obecna ekipa robi dobrze? Bo ani menadzersko, ani sportowo i organizacyjnie nie pokazano NIC.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (14-10-2015)

  31. Powrót do góry    #4797
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Tak wszedłem na stronę AZSu z telefonu http://images.tapatalk-cdn.com/15/10...6510d13d19.jpg

    Po czym na stronę Wlokniarza http://images.tapatalk-cdn.com/15/10...b58dba12f9.jpg

    Co zrobiliśmy przez ten rok? Logo? Bo jakiś innych efektów ,, Pracy" nie widzę. Strona Powinna hulać. Na komputerze i telefonie. Co jest? GÓWNO. Twitter, INST. FB? No gdziez?! Sponsorzy? Kim i cztery koziolki na stadionie z czego minium jeden w barterze? Szkolenie? Też raczej sukcesu trudno szukać.

    Stąd zasadnicze pytanie: co obecna ekipa robi dobrze? Bo ani menadzersko, ani sportowo i organizacyjnie nie pokazano NIC.

    Na te pytania odpowie rzecznik prasowy Michała Świącika ds. walki z hejterami na forum sportsboard: sirqaz.

    Sorry.
    Nie odpowie bo nie ma argumentów
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  32. Powrót do góry    #4798
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    A ten w Grudziadzu spelnial?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Tak? .

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Na te pytania odpowie rzecznik prasowy Michała Świącika ds. walki z hejterami na forum sportsboard: sirqaz.

    Sorry.
    Nie odpowie bo nie ma argumentów
    Nie odpowie bo nie prowadzi z nami merytorycznej dyskusji bo nie ma ona sensu, bo tak.

    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #4799
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Tak? .



    Nie odpowie bo nie prowadzi z nami merytorycznej dyskusji bo nie ma ona sensu, bo tak.

    Merytoryczna dyskusja z wami nie ma sensu - to fakt. Potwierdzam.

  34. Powrót do góry    #4800
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Widzicie? :-D
    Wróżka że mnie :-D
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #4801
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cóż to tylko książkowy przykład trolla i hejtera, piszącego by prowokować. Ale by dwa zdania z sensem sklecić to już powoduje przegrzanie zwojów w mózgu.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #4802
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Po co wywołujecie tego osobnika.
    Powinno być wprowadzenie jakiegoś progu.
    Ludzie z IQ niższym niż szynka mają zakaz zabierania głosu.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-10-2015), muuu (14-10-2015)

  38. Powrót do góry    #4803
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nie odpowie bo nie prowadzi z nami merytorycznej dyskusji bo nie ma ona sensu, bo tak.
    Dyskusja? I do tego merytoryczna?
    Przecież ten osobnik nawet koło tych słów nie stał. One są mu tak samo bliskie, jak włodarzom Włókniarza pojęcia: solidna praca i dotrzymywanie słowa.

    Skupmy się na poważniejszych tematach.
    Co z tą licencją? Czy może jednak robimy kolejny rok przerwy, żeby zarobić na startach Sparty u nas i od razu uderzyć do konkursu na wolne miejsca w Ekstralidze 2017?? ))
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-10-2015 o 21:21
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-10-2015)

  40. Powrót do góry    #4804
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

    Wirtualni znawcy, eksperci, fachowcy od marketingu i profesjonalnego prowadzenia klubu sportowego z fotelika przed monitorkiem. Małe pytanko. Czy wy kiedyś zauważycie to jak śmieszni jesteście? Z IQ bliskim szynki i rożnym psujom może być cieżko

  41. Powrót do góry    #4805
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Z licencją może być problem taki, że nie wiadomo jakiej klasy rozgrywkowej ma ona dotyczyć

    Popatrzmy:

    Falubaz, Rzeszów - długi
    Wrocław - problem ze stadionem
    Bydgoszcz - nierozwiązana sytuacja własnościowa
    Ostrów, Gniezno, Lublin - patrz Falubaz, Rzeszów.

    W Gnieźnie i Zielonej Górze sytuacja wygląda b. nieciekawie, w Ostrowie i Rzeszowie też, ale o tym jeszcze się głośno nie mówi. Wszystkie te kluby to tykające bomby, które lada chwila mogą (ale nie muszą) pierdyknąć i poważnie pozmieniać kształt wszystkich lig.

    Jeśli leśne dziadki z PZPM będą konsekwentne tak jak w przypadku Włókniarza, to w sezonie 2016 z ligą żegnają się Gniezno i Lublin (oba kluby startowały z licencją nadzorowaną). Piła wchodzi w miejsce Gniezna, a w 2. PLŻ zostają Włókniarz, Opole (?), Rawicz i Krosno i Poznań (?). Jeśli któryś z ww. ośrodków nie przystąpi do ligi to pozostają nam albo czwórmecze, albo połączenie lig (o tym za chwilę). W plajtę Falubazu i Rzeszowa oraz groźby Ruski że WTS wycofa drużynę z rozgrywek w 2016 r. jakoś nie wierzę.

    Moja prognoza: Witkowski wyraźnie mówił, że połączenia lig nie będzie. Dlatego o 1. PLŻ raczej zapomnijmy i przygotujmy się na drugoligową młóckę z drużynami, które nie chcą / nie stać ich aby awansować. Oczywiście aktualna pozostaje wciąż kwestia, czy opowieści prezesa o tym jacy będziemy bogaci są prawdziwe czy może jest to kolejne MiŚiowe bajdurzenie, ale to już temat na inną... bajkę
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #4806
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Mateusz Borowicz został MIMW wychowanek ale chyba nie ma żadnego startu z lwem na plastronie.
    Pamiętam że już 3-4 lata temu w barwach Lublina bardzo fajnie prezentował się na motocyklu.
    Widać nasi potrafią jeśli zrywają z przeciętniactwem.
    Ostatnio edytowane przez P.S.U.J. ; 14-10-2015 o 22:03

  43. Powrót do góry    #4807
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Z licencją może być problem taki, że nie wiadomo jakiej klasy rozgrywkowej ma ona dotyczyć
    Dobra, dobra. Ale to znowu wiele opcji nie ma. I tak trzeba ogarnąć stadion, jakieś papiery i skład. Nieważne w jakiej lidze się jeździ.
    A ogarnięcie tego dla 1. oraz 2. ligi chyba nie przerasta możliwości działaczy i pracowników Włókniarza? To tylko dwa rożne plany - A oraz B.
    O ile ktoś pomyśli, żeby plan B przygotować...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #4808
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Plan A już jest - "były luźne rozmowy podczas play-off". To chyba jedyne poważne rozmowy o jakiejkolwiek lidze jakie odbył MiŚ. I nie chodzi tu o starty Włókniarza
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 14-10-2015 o 22:20
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Powrót do góry    #4809
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,992
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    No i to jest wlasnie ta inna bajka

    Na chwile obecna wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazuja, ze wystartujemy w najnizszej lidze. Oczywiscie nawet i w takim wypadku mozna zmotac wzorem Grudziadza sklad, ktory przy drobnych korektach nada sie i na 1. PLZ, no ale tu juz niech sie prezes wykaze.

    (inne rzeczy organizacyjne typu tor, bandy, etc. uwazam za formalnosc)

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  46. Powrót do góry    #4810
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Dobra, dobra. Ale to znowu wiele opcji nie ma. I tak trzeba ogarnąć stadion, jakieś papiery i skład. Nieważne w jakiej lidze się jeździ.
    A ogarnięcie tego dla 1. oraz 2. ligi chyba nie przerasta możliwości działaczy i pracowników Włókniarza? To tylko dwa rożne plany - A oraz B.
    O ile ktoś pomyśli, żeby plan B przygotować...
    Przecież oni papiery to mają ogarnięte od wiosny 2014. Może dobrze że o tym piszesz to daty pozmieniają.
    Widząc jakie babole z niechlujstwa odstawiają to całkiem możliwe że gdzieś jakaś dziwna data się przewinie.

    Tak z drugiej strony to w tamtym roku prezes dużo opowiadał dużo działał w mediach i wyszło jak wyszło.
    Może teraz po cichu ale uda się skręcić przynajmniej skład młodzieżowy i będziemy mieć sytuacje o jakiej Michaś opowiadał przed rokiem.
    W II lidze drużyna szkoleniowa a w ekstralidze Sparta zastąpi Włókniarz.
    Tak jak w obecnym sezonie byłem zwolennikiem wrocławskich PO w CZWA tak na sezon 2016 dziękuje za Sparte przy Olsztyńskiej.

  47. Powrót do góry    #4811
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Garfield napisał:
    Problem polega na tym, że nikt w zarządzie Taurona nie wie, że sponsoring Włókniarza jest ich obowiązkiem, a tym bardziej za#ranym
    Problem polega na tym, że ruszyła kampania firmy Tauron w Częstochowie, polegająca na wciskaniu mieszkańcom nowych, 3 letnich umów.
    Nie wiem czy już do Was dzwonili, ale mają takie zadanie.
    Przy tej okazji przypomniałem sobie wywiad w którym pewien prezes chwalił się że wystarczył jeden telefon żeby umówić się na spotkanie i podpisać umowę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #4812
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,705
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Tak jak w obecnym sezonie byłem zwolennikiem wrocławskich PO w CZWA tak na sezon 2016 dziękuje za Sparte przy Olsztyńskiej.
    Sir Quaz woli Spartę w Częstochowie aniżeli odrodzenie Włókniarza.
    Także tego. Oszczędźmy panu kompromitacji dalszej i pomijajmy go w dyskusjach. Rozmowa z nim rani naszą inteligencję.

    Screenshot.png
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-10-2015 o 23:20
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  49. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Bywalec (15-10-2015), Gadol (14-10-2015), GriN (15-10-2015), P.S.U.J. (14-10-2015), ananasek_vel_oman (14-10-2015), artem (14-10-2015), berciol (15-10-2015)

  50. Powrót do góry    #4813
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Wg Qaza zacznijmy "hodować" kibiców Sparty w Czewie. Brawo. Prawdziwy kibic WŁÓKNIARZA

  51. Powrót do góry    #4814
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Sir Quaz woli Spartę w Częstochowie aniżeli odrodzenie Włókniarza.
    Także tego. Oszczędźmy panu kompromitacji dalszej i pomijajmy go w dyskusjach. Rozmowa z nim rani naszą inteligencję.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=2889
    To on ma dziecko???????? :OOOOOOOOOO
    Boze... biedne dziecie... na starcie tak skrzywdzone (
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #4815
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •