Strona 5 z 126 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Na takie coś to i 5tys powinno przyjść. Jak karnet będzie kosztował 70-80 zł to będzie na prawdę fajny sezon z nutką lat 90tych.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Karnetów, to się nie opłaca chyba robić
    Zanim ulepi się budżet, skład, to potem może być już za późno na karnety.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Karnetów, to się nie opłaca chyba robić
    Zanim ulepi się budżet, skład, to potem może być już za późno na karnety.
    Niby tak. Chyba ze po nowym roku "karty" beda rozdane i sklad juz bedzie ogloszony. Wtedy sa 4 msc - miesiac na przygotowanie karnetow i 3 na sprzedaz. Wystarczajaco dlugo zeby rozprowadzic znaczna ilosc.
    Stowarzyszenie przejelo profil na fb wiec jest bezkosztowa platforma dotarcia do tych co klubem sie interesowali. Poczta pantoflowa nie raz zdziala wiecej niz promocja.

    Sklad z PK i Szumina fajny, tylko czy nas na Szumine stac?
    Zeby nie bylo za rok problemow...
    PK, Szumina, Vissing, Borys, Polis i dwa juniory...
    To moze sie nawet udac. Mysle ze najjasniejszym (dla kibicow) punktem druzyny bedzie Polis o ile bedzie robil takie postepy jak w minionym sezonie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    To jakiś wyczyn, bo nie załapałem.
    Kolega zarzucil mi ze zamiast isc na zuzel tylko o nim gadam

  5. Powrót do góry    #185
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Odnosnie Szombierskiego.
    Michal go chce ale ja uwazam, ze to glupi pomysl. Po pierwsze to on bedzie chcial ze 2,5 tys za punkt. Nie ma takich stawek w II lidze. Dawanie mu pod stolem? Slaby pomysl, nie stac nas na to. A za mniej to on jezdzic nie bedzie. Poza tym zapomnieliscie juz jak kombinowal i dostal czerwien? Wiem, zaraz bedziecie pisac o meczu z Lesznem. Ale przed tym pamietnym meczem z Toruniem bylem w parku maszyn i na odprawie sedzia mowil wyraznie, nie kombinujcie, mam narzedzia by wykluczac i to bede robil. No i dyskopata przekombinowal. I nadal twierdze, ze czerwien sluszna byla. Ale zostawiajac to idzmy dalej. W minionym roku specjalnie wozilsliwki zeby nie zrobic punktu i odejsc od nas. Kolejna rzecz - on olewa treningi i ogolnie jego stosunek do zuzla jest delikatnie mowiac nieodpowiedni.I teraz, czy mlodzi zawodnicy powinni patrzec i uczyc sie takiego ignoranctwa? Ja mysle, ze nie. Na moje to nawet wielkie chciejstwo Michala tu nic nie zmieni i Szombierskiego nie zobaczymy u nas. No chyba ze za 1000 zl za punkt pojedzie.

  6. Powrót do góry    #186
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Kolega zarzucil mi ze zamiast isc na zuzel tylko o nim gadam
    No jeżeli ktokolwiek uważa pójście na żużel za czyn heroiczny...

    Co do Szuminy
    To gdzie Rafał chce wylądować? W Rybniku? Zachowanie z zeszłego sezonu nieodpowiednie, ba żałosne. Ale to też pokłosie,, genialnego " sztabu. Przed meczem 99 %kibiców wiedziało, że Szumina będzie zwozil śliwki... A sztab nie
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 26-12-2014 o 11:56
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Dlatego kontrakt z Szombierskim musi być skonstruowany z sensem, a nie z nadzieją że Szombierski sie weźmie za siebie.
    Jeśli nie my no to zostanie mu znowu budowa w Niemczech.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Odnosnie Szombierskiego.
    Michal go chce ale ja uwazam, ze to glupi pomysl. Po pierwsze to on bedzie chcial ze 2,5 tys za punkt. Nie ma takich stawek w II lidze. Dawanie mu pod stolem? Slaby pomysl, nie stac nas na to. A za mniej to on jezdzic nie bedzie. Poza tym zapomnieliscie juz jak kombinowal i dostal czerwien? Wiem, zaraz bedziecie pisac o meczu z Lesznem. Ale przed tym pamietnym meczem z Toruniem bylem w parku maszyn i na odprawie sedzia mowil wyraznie, nie kombinujcie, mam narzedzia by wykluczac i to bede robil. No i dyskopata przekombinowal. I nadal twierdze, ze czerwien sluszna byla. Ale zostawiajac to idzmy dalej. W minionym roku specjalnie wozilsliwki zeby nie zrobic punktu i odejsc od nas. Kolejna rzecz - on olewa treningi i ogolnie jego stosunek do zuzla jest delikatnie mowiac nieodpowiedni.I teraz, czy mlodzi zawodnicy powinni patrzec i uczyc sie takiego ignoranctwa? Ja mysle, ze nie. Na moje to nawet wielkie chciejstwo Michala tu nic nie zmieni i Szombierskiego nie zobaczymy u nas. No chyba ze za 1000 zl za punkt pojedzie.


    Odnośnie Szombierskiego.
    Kibice go chcą i uważam, że to sensowny pomysł. Rafał jest jednym z nielicznych zawodników, którzy potrafią bawić kibiców, a i za stosunkowo małą kasę potrafią stworzyć widowisko.
    A Peter nie kombinował? Może też Karlssona nie bierzmy, bo oszukuje? Rafał zrobił co musiał, co by zrobił każdy inny szaleńczo myślący zawodnik - wypierdzielił się i liczył na powtórkę. Tak zrobił głupio, nawet bardzo ale to też trzeba mieć jaja by tak zaryzykować. Zrobił co umiał, a wtedy miał jakiś bardzo fatalny dzień. Jak dla mnie kara niesłuszna (bo czerwona powinna być za coś gorszego - tak jak w gale, za brutalne faule a nie za symulki). Kolejna rzecz - olewa treningi, jak nie jest zmotywowany. W tym sezonie biega od dawna. Jak do nas przychodził, też zapierdzielał po naście kilometrów truchtem i nawet odstawił imprezowe życie na bok. Teraz też przydałoby mu się coś podobnego - ktoś, kto go poprowadzi za jaja. Nie wspominając już o tym, że Rafał ma taka budowę/wytrzymałość/fizykę ciała, iż wielkiego treningu nie potrzebuje, by być dobrze przygotowanym do sezonu. Od nas też odchodził, bo "Jaśnie Pan Jabłoński Mirosław" brylował w parkingu i swoim uśmiechem zaczarował trzęsących klubem i kiboli i innych *********ch włodarzy czym zyskał niepodważalne miejsce w składzie. Rafał na takie układy ma od zawsze wywalone i woli bawić się żużlem, a i za czapkę gruszek też jeździł nie będzie. Sytuację też pogarsza sprawa, że miał iść już od początku sezonu do Rybnika.
    Ja życzę sobie i fanom wielkiego zmarnowanego talentu Szuminy, by jeździł on we Włókniarzu. Właśnie dlatego, że ma w sobie jeszcze wielkie pokłady umiejętności które zaniedbał, a które mogą jeszcze rozbłysnąć. Tylko trzeba go z tym przypilnować i mieć w parkingu kogoś z jajami!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #189
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Panowie ale kto mowi, ze Rafal ma byc wzorem do nasladowania? Ma zdobywac punkty, a w 2. lidze bedzie to robil z palcem w d.. i usmiechem na ustach, niezaleznie od tego czy przyjedzie na trening czy nie.
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jak nigdy tak teraz się z krowa zgadzam. O ile nas będzie stać na niego w co wątpię to niezbędny jest w klubie ktoś z jajami. Tajchert to miły pan ale bez odpowiednich cech. Wątpię żeby zapanowal nad Rafałem.

    Mamy 300-400 tysięcy na samego Rafała?

  11. Powrót do góry    #191
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Pierwsza podstawowa rzecz. Nikt ani Wlokniarz ani inny klub w II lidze nie da mu 2.5 tys. Nikogo na to nie stac. A on za mniejsze to z wyra nie wstanie.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Pierwsza podstawowa rzecz. Nikt ani Wlokniarz ani inny klub w II lidze nie da mu 2.5 tys. Nikogo na to nie stac. A on za mniejsze to z wyra nie wstanie.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Obys mial racje. Nie chcialbym i pewnie nikt z nas za rok czytac o dlugach stowarzyszenia.

    Problem sie rozwiazuje sam.
    Mnie niepokoi bardziej to, ze Swiacik zaczyna mocniej myslec o druzynie na awans. Byc moze ma do tego jakies podstawy (rozmowy z kims) a byc moze to zwykle chciejstwo. Jak to drugie to nei wroze nam powodzenia.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #193
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Obys mial racje. Nie chcialbym i pewnie nikt z nas za rok czytac o dlugach stowarzyszenia.

    Problem sie rozwiazuje sam.
    Mnie niepokoi bardziej to, ze Swiacik zaczyna mocniej myslec o druzynie na awans. Byc moze ma do tego jakies podstawy (rozmowy z kims) a byc moze to zwykle chciejstwo. Jak to drugie to nei wroze nam powodzenia.
    A ja uważam, iż mimo wszystko istotne jest abyśmy awansowali ligę wyżej i ewentualnie tam przekulali ze 2-3 sezony budując w międzyczasie fundamenty finansowe pod atak na ekstraligę.Pewnie, ważne żeby się nie zadłużać, ale znaleźliśmy się między młotem a kowadłem. Z jednej strony nieduże zasoby finansowe i obawa przed jakimkolwiek zadłużaniem się mając świeżo w pamięci sytuacje Spółki Akcyjnej jednak z drugiej strony możliwość popadnięcia w wieloletni marazm drugoligowy jest perspektywą równie niebezpieczną dla popularności żużla w Częstochowie.

  14. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jeżeli w tym czasie młodzi będą robić postępy i będą walczyć a nie dostawać gładko w palnik to nawet 2 sezony w 2 lidze nam nie zaszkodzą.

    1 liga to po pierwsze większe wymagania finansowe a po drugie tu już nie będzie miejsca na objeżdżanie młodych.

    Co do trenera to zastanawiam się czy nie lepszą kandydaturą od Tajcherta nie będzie Kafel jak już nie bawi się w doradzanie Borowiczowi. W sumie jak swoje chłopaki to niech będzie swojak na trenerce.

    P. S.
    Jeżeli czerwona dla Szuminy była słuszna to po pierwsze czemu Wojaczek za identyczne numery w 2 innych meczach, które sędziował nie dał nawet żółtej. Po drugie w takim razie PK powinien za numer z Polonią pauzować minimum sezon.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 26-12-2014 o 14:26
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (26-12-2014)

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    A ja uważam, iż mimo wszystko istotne jest abyśmy awansowali ligę wyżej i ewentualnie tam przekulali ze 2-3 sezony budując w międzyczasie fundamenty finansowe pod atak na ekstraligę.Pewnie, ważne żeby się nie zadłużać, ale znaleźliśmy się między młotem a kowadłem. Z jednej strony nieduże zasoby finansowe i obawa przed jakimkolwiek zadłużaniem się mając świeżo w pamięci sytuacje Spółki Akcyjnej jednak z drugiej strony możliwość popadnięcia w wieloletni marazm drugoligowy jest perspektywą równie niebezpieczną dla popularności żużla w Częstochowie.
    Nie obraz sie, ale te dwa pogrubione fragmenty to mam wraznie ze Twoj sposob myslenia.
    Mimo wszystko awansujmy, czyli mimo aktualnych mozliwosci i swiezo w pamieci czyli jak minie 4-5 lat i nie bedzie swiezo w pamieci to mozna podobnie.

    Nie.
    Jesli stowarzyszenie bedzie szlo chocby w czesci droga spolki to nigdy nie odbuduje zaufania do zuzla i jakiekolwiek nerwowe ruchy czy robienie czegos na sile skonczy sie katastrofa.
    Niestety Swiacik juz po czesci idzie ta droga, bo z przejrzystoscia i transparentnoscia slabiutko.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    co tak sie podniecacie składem ? Wyniki i tak sa nie wazne . Wystarczy lizac cztery litery Witkowskiemu to nas zaprosi do ligi wyzszej .

    Ktos wpisał w tym watku nazwisko Hertel czyzby to ktos z rodziny byłego Janka z Opola ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #197
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nie obraz sie, ale te dwa pogrubione fragmenty to mam wraznie ze Twoj sposob myslenia.
    Mimo wszystko awansujmy, czyli mimo aktualnych mozliwosci i swiezo w pamieci czyli jak minie 4-5 lat i nie bedzie swiezo w pamieci to mozna podobnie.

    Nie.
    Jesli stowarzyszenie bedzie szlo chocby w czesci droga spolki to nigdy nie odbuduje zaufania do zuzla i jakiekolwiek nerwowe ruchy czy robienie czegos na sile skonczy sie katastrofa.
    Niestety Swiacik juz po czesci idzie ta droga, bo z przejrzystoscia i transparentnoscia slabiutko.
    A na jakiej podstawie uwazasz, ze stowarzyszenie nie posiada mozliwosci finansowych z pomoca ktorych moznaby przeprowadzic atak na 1. lige?

    Odnosze wrazenie, ze niektorzy (nie pisze tego w odniesieniu do Ciebie) zapominaja, ze naturalnym celem rywalizacji sportowej jest wygrywanie i piecie sie coraz wyzej. Takie Leszno potrafi startowac w Ekstralidze i jednoczesnie wypuszczac co roku na tor utalentowane perelki, z ktorych wyrastaja potem solidni zuzlowcy. U nas z kolei "prawdziwi kibice" chcieliby chyba, aby klub jezdzil do usranej smierci w 2. lidze bo trzeba "objezdzac mlodych" (oczywiscie pod okiem swojakow, czyli fachowcow z lat 80., dzieki ktorym od kilkunastu lat bezskutecznie czekamy na kogos chocby pokroju Pietrzyka). Jakies pie#dolenie o "kibicach sukcesu", "lanserach", "oddzielaniu ziarna od plew", etc. Naprawde nie wiadomo, czy sie smiac czy plakac.
    Pzdr,
    Garfield

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    blacktop (28-12-2014)

  20. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A na jakiej podstawie uważasz, ze ma podstawy finansowe na taki atak? Sam Michał chyba tego nawet nie wie jak patrzę na jego wypowiedzi

    Poza tym obiecanki sponsorów a dotrzymanie tych obietnic to niebo i ziemia. Przypomnę tylko przykłady 2 do niedawna głównych naszych sponsorów czyli Dreiera i Coneco. Walnęli focha i zostaliśmy z większą dziurą budżetową niż mogła być. Bo jeden kretyn chciał koniecznie "strzelbę" po sezonie 2012 a później odszedł jak dostał prikaz by trzymał język za zębami a nie robił za gwiazdę mediów. Drugiemu, który to miał utrzymywać kontrakt Holty nie pasuje nikt kto zarządza(ł) Włókniarzem bo pewnie sam by to chciał zrobić ale tylko wtedy jak dadzą mu akcje za 1 zł

    Poza tym jest jeszcze kwestia kwoty jaką MOSiR (bo pewnie on będzie zarządzał w imieniu miasta) zaśpiewa sobie za korzystanie z obiektu.

    O jakiś atakach i gwiazdkach można pomyśleć jak wróci do klubu najpewniejsze źródło finansowania czyli giełda.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Garfield,

    w Lesznie w zasadzie nigdy nie bylo kryzysu zaufania do klubu czy srodowiska.
    Mozni sponsorzy z rejonu i nie tylko jednocza sie i przekazuja kase ale zarazem sprawuja kontrole nad klubem czy tez go prowadza. U nas to inaczej wyglada.
    Gdyby takie firmy jak Wkret-Met, PressGlass, Dreier, Huta Stolzle i pare jeszcze innych firm podobnej wielkosci przekonac do wsparcia klubu konkretna kwota mozna byloby mowic o budzecie nawet na elige, a jak jest kazdy wie. Sponsorzy daja po kilkadziesiat tysiecy z tym ze zazwyczaj sa to kwoty ponizej 50 tysiecy.

    Myslisz ze nie chcialbym ogladac ekstraligi? Czlowiek latwo przyzwyczaja sie do dobrego. Ale stowarzyszenie nie ma ciaglosci dzialania na poziomie ligowym. Nie wie na dzis czego moze sie spodziewac w kwestii finansow. I to pod kazdym wzgledem. Nie wiadomo ile da miasto, jaka bedzie frekwencja, ile kasy pozyska w skali calego roku od sponsorow.
    Dlatego spinanie sie juz teraz na awans, podpisywanie kontraktow na poziomie 1 ligowym to strzelanie w kolano. A co jesli miasto sie wypnie i da smieszne ochlapy, kibicow bedzie 1000 lub 2000 na meczu a sponsorzy dadza polowe tego co zapowiadali?
    Kto zaplaci podpisane kontrakty?

    Skoro nie wiemy na co mozemy liczyc na 100% to jedzmy sezon ostroznie. Ogorkami i naszymi juniorami a jak cos sie z tego urodzi swietnie.
    Ale potrzebny jest ten rok zeby byl czas na poukladanie spraw organizacyjnych i ulozenie dlugofalowej wspolpracy z miastem a czy zostanie to wykorzystane to inna sprawa.

    Odpowiedzialnosc za klub na pierwszym miejscu. Bo trzeciej szansy moze juz nie byc.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #200
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No coz, moze udzial Swiacika w kampanii LSD mial swoj cel? Albo po informacji o przyznaniu licencji obudzili sie sponsorzy? Bez powodu nazwiska o jakich dywagujemy chyba nie padaja. A niedotrzymywanie umow czy spadek frekwencji to cos, na co sie nie poradzi. Grunt, zeby nie przeholowac z zalozeniami, a tego we Wlokniarzu wierze, ze nie zrobia.
    Pzdr,
    Garfield

  23. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    No coz, moze udzial Swiacika w kampanii LSD mial swoj cel? Albo po informacji o przyznaniu licencji obudzili sie sponsorzy? Bez powodu nazwiska o jakich dywagujemy chyba nie padaja. A niedotrzymywanie umow czy spadek frekwencji to cos, na co sie nie poradzi. Grunt, zeby nie przeholowac z zalozeniami, a tego we Wlokniarzu wierze, ze nie zrobia.
    Niedotrzymywanie umow cyz spadek frekwencji to cos na co sie nic nie poradzi? To jak Ty sobie myslisz prowadzenie klubu?
    Na koniec sezonu powiesz zawodnikom "nic nie poradzimy ze bylo mnie ludzi, zaplacimy wam za rok?"
    Wez sobie nie rob zartow, bo to ani smieszne, ani zalosne.
    Stowarzyszenie moze miec i 500 tysiecy i 1 mln budzetu. Tylko ze na ten moment nic nie wiadomo a Ty chcesz podpisywac kontrakty z zawodnikami ktorzy wolaja 300k za sezon.
    Chyba nie odrobiles pracy domowej z minionych lat.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Najpierw solidne podstawy finansowe a potem walka o awanse, medale. Chyba, że komuś powtórka z lat 2009-13 się marzy.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    spitt22 (26-12-2014)

  26. Powrót do góry    #203
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Niedotrzymywanie umow cyz spadek frekwencji to cos na co sie nic nie poradzi? To jak Ty sobie myslisz prowadzenie klubu?
    Na koniec sezonu powiesz zawodnikom "nic nie poradzimy ze bylo mnie ludzi, zaplacimy wam za rok?"
    Wez sobie nie rob zartow, bo to ani smieszne, ani zalosne.
    Stowarzyszenie moze miec i 500 tysiecy i 1 mln budzetu. Tylko ze na ten moment nic nie wiadomo a Ty chcesz podpisywac kontrakty z zawodnikami ktorzy wolaja 300k za sezon.
    Chyba nie odrobiles pracy domowej z minionych lat.
    No jak masz umowe ze sponsorem, a ten juz w trakcie sezonu nie placi kasy to co zrobisz? Masz z tego powodu nie przystepowac do sezonu? Wszystkie kluby tak dzialaja (o ile jeszcze tego nie zauwazyles).
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    No jak masz umowe ze sponsorem, a ten juz w trakcie sezonu nie placi kasy to co zrobisz? Masz z tego powodu nie przystepowac do sezonu? Wszystkie kluby tak dzialaja (o ile jeszcze tego nie zauwazyles).
    Jak masz. Slowo klucz do dalszej dyskusji.
    Ale zalozmy ze juz sa te umowy.
    Pokaz mi ktore kluby tak funkcjonuja jak powiedziales? Sponsor to osoba swiadoma. I jesli twierdzisz ze wszedzie jest jak w Czestochowie to sorry... nie wszedzie klub jest okradany przez wlasciciela przy biernej akceptacji drugiego.
    I zaden sponsor nie lubi jak jego kasa zamiast ladowac u zawodnikow laduje u kogos innego.
    A zupelnie inna sprawa. Ktorzy sponsorzy nie przekazali obiecanych/podpisanych pieniedzy?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    W sumie jak przeczytałem wypowiedź Rolanda to ma sporo racji... Szumina wcale nie musi być takim pewniakiem nawet na drugą ligę.

    A może by tak z tym chlopakiem porozmawiać

    http://espeedway.pl/news,patryk_mali...74420,wyw.html

    Na treningi miałby blisko i sądzę że więcej niż Szu Szu Szumina nie krzyknie. Oczywiście jak Rafał u nas wyląduje to będę mu kibicował jak całemu Włókniarzowi, ale w kolejne jego wielkie odrodzenie nieszczególnie wierzę.

  29. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    300000 za jazde w jakiejs II lidze ? A kopa w dupe by nie chciał ? II liga zuzlowa to odpowiednik okręgówki w kopanej a tam graja za wino i 20 zł za mecz.
    Za jazde w II lidze artysta powinien dostac umowe o prace w Wełnopolu z mozliwoscia treningów zamiast pracy co dawałoby mu przywilej pobierania wypłaty 15 kazdego miesiaca w kasie zakładu i tyle !!!!
    No własnie w latach 2009-2013 wszelkiego rodzaju drewniaki doprowadziły nasz klub / bo nie ich / do miejsca w którym jest.
    Zastanawia mnie czemu ten cały ze stowarzyszenia nie załapał sie do spółki ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Kompletnie nikt ale to nikt nie da mu takiej kasy. Jedyne na co moze liczyc to 800-1000 (mega naciagane!) I ani grosza wiecej.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  31. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Wiadomo coś kiedy można spodziewać się jakiegoś kontraktu ?

  32. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Wiadomo coś kiedy można spodziewać się jakiegoś kontraktu ?
    Ja bardziej od składu czekam na uzasadnienie nadania nam licencji nadzorowanej na 2015 r.Mysle ze za wielu możnych sponsorów nie zajrzy do 2 ligi.Wiec lepiej nie szaleć z kwotami co dla niektórych.Co do Szuminy jakoś się nie zabijają o niego.

  33. Powrót do góry    #210
    Początkujący
    Dołączył
    09-06-2014
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    jak to żeście koledzy pół roku temu pisali ? "dobre chociaż to, że Raków spadł"...... Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.....

  34. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez częstochowianin Zobacz posta
    jak to żeście koledzy pół roku temu pisali ? "dobre chociaż to, że Raków spadł"...... Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.....
    Fakt ale my już niżej nie spadniemy a Raków zawsze możne .

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Jack Daniel's (28-12-2014)

  36. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 89 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Fakt ale my już niżej nie spadniemy a Raków zawsze możne .
    mało brakło a byśmy spadli do ligi czeskiej...

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi szyba213 za jego przydatny post!

    blacktop (28-12-2014)

  38. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez częstochowianin Zobacz posta
    jak to żeście koledzy pół roku temu pisali ? "dobre chociaż to, że Raków spadł"...... Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.....
    A jak się później okazało to i tak nie spadł i dobrze.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sławek napisał:
    Co do Szuminy jakoś się nie zabijają o niego.
    Przewija się jego nazwisko w wątkach transferowych w kilku klubach.
    Wątpię, aby wylądował we Włókniarzu a zwyczajnie nawet nie chcę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sławek napisał:

    Przewija się jego nazwisko w wątkach transferowych w kilku klubach.
    Wątpię, aby wylądował we Włókniarzu a zwyczajnie nawet nie chcę.
    gdzie go chca bo mi umkło?

  41. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dzisiaj czytałem o Rzeszowie, wczoraj jakiś Tarnów czy Grudziądz.
    Cały czas rozmawia z Rybnikiem. Myślę, że spokojnie znajdzie zatrudnienie w II lidze.
    Nie sądzę, aby się wybierał do III.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #217
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Mógłbym prosić coś szerzej o jakichś ewentualnych rozmowach na linii Szombierski-GKM? Jakiś link? Bo może przez święta coś mi umknęło, a to dla mnie duże zaskoczenie :o Wydaję mi się, że to napędzanie zainteresowania przez samego zawodnika(lub jego menadżera) bo do tej pory takiego tematu w Grudziądzu nie było. Nie wydaję mi się aby był lepszy od któregokolwiek z grudziądzkich seniorów, zwłaszcza, że toru musiałby się uczyć. W każdym razie nie sądzę, aby w takiej informacji był choć ułamek prawdy. Chyba, że chodzi o kontrakt warszawski, wtedy niech podpisuje i pokaże na treningach, że się nadaje
    Ostatnio edytowane przez kleczes_GKM ; 29-12-2014 o 15:15

  43. Powrót do góry    #218
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez częstochowianin Zobacz posta
    jak to żeście koledzy pół roku temu pisali ? "dobre chociaż to, że Raków spadł"...... Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.....
    A co to jest Raków?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  44. Powrót do góry    #219
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    A co to jest Raków?
    Dzielnica, na której się wychowałem i klub sportowy, który darzę takim samym sentymentem co CKM i AZS. I wkur*wia mnie wywyższanie się kibiców któregokolwiek z klubów.

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sopell za jego przydatny post!

    Gadol (28-12-2014), Michał Kamiński (29-12-2014), Morciasz (28-12-2014), jazzmanik (29-12-2014)

  46. Powrót do góry    #220
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Poza dzielnicą to mi przykro.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    muuu (28-12-2014)

  48. Powrót do góry    #221
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    A co to jest Raków?
    Taki klubik, gdzie kibole pewnego klubu potrafią pobić własnego zawodnika drużyny młodzieżowej, bo ma za długie w ich mniemaniu włosy Poza tym atakują autobus z "cywilami" bo jedzie z Zawodzia na koncert Muńka.
    Ot, patologia.

  49. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kleczes napisał:
    Mógłbym prosić coś szerzej o jakichś ewentualnych rozmowach na linii Szombierski-GKM? Jakiś link? Bo może przez święta coś mi umknęło, a to dla mnie duże zaskoczenie :o Wydaję mi się, że to napędzanie zainteresowania przez samego zawodnika(lub jego menadżera) bo do tej pory takiego tematu w Grudziądzu nie było.
    kleczes

    Nie pamiętam dokładnie czy chodziło akurat o Grudziądz.
    Podałem pierwsze z brzegu informacje, że jest zainteresowanie nawet Szombierskim.
    Mam nadzieję, że dostanie to swoje 150'000 za podpis i nie będzie jeździł w Częstochowie.


    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (29-12-2014)

  51. Powrót do góry    #223
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ramow... akurat ja i Lafan mamy wielu znajomych kibicow Rakowa. I sa to spoko ludzie. W tym roku zaczalem tez chodzic na Skre. Bardziej kameralnie i mozna kopana poogladac. Ponoc to sadomasochizm jak twierdzi wlasnie Lafan ale moge sie tam spotkac tez ze znajomymi. Swoja droga Lafan zafunduje Ci bilet na mecz i Cie zabiore. Zobaczysz ze nie jest zle hehe.

    Szombierski - robi szum? A niby czym? Wyniki mial przecietne delikatnie mowiac wiec nie szalejmy. Poza tym w Grudziadzu jest Gollob i na nim skupi sie uwaga zarzadu, innych zawodnikow i kibicow. Szumina moze co najwyzej nosic za nim buty.


    P.s. szkoda, ze tak samo jak nasze miasto tak i sport upada.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  52. Powrót do góry    #224
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    no tak , czyli wychodzi na to ze do zaproszonych nie awansujacych biora kazdy odpad Taki sportowy smietnik / po slasku hasiok / .
    Do czego to doszło ? Kilkunastu cwaniaków doprowadza klub do katastrofy . Ehhh ale liga
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #225
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ramow... akurat ja i Lafan mamy wielu znajomych kibicow Rakowa. I sa to spoko ludzie. W tym roku zaczalem tez chodzic na Skre. Bardziej kameralnie i mozna kopana poogladac. Ponoc to sadomasochizm jak twierdzi wlasnie Lafan ale moge sie tam spotkac tez ze znajomymi. Swoja droga Lafan zafunduje Ci bilet na mecz i Cie zabiore. Zobaczysz ze nie jest zle hehe.

    Szombierski - robi szum? A niby czym? Wyniki mial przecietne delikatnie mowiac wiec nie szalejmy. Poza tym w Grudziadzu jest Gollob i na nim skupi sie uwaga zarzadu, innych zawodnikow i kibicow. Szumina moze co najwyzej nosic za nim buty.


    P.s. szkoda, ze tak samo jak nasze miasto tak i sport upada.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    teraz będzie dopiero widać ilu sponsorów z prawdziwego zdarzenia mial Włókniarz a ilu sie bezgotówkowo reklamowało .Polowa tego co bylo nawet z mniejszymi kwotami plus inne źródła dochodu dało by przyzwoity budżet.Wpadl mi w oko artykul o planach w AZS zobaczymy jak im sie potacza sprawy ale wiac ze mozna znalesc wlascicieli poza Czestochowa plus sponsorow z gornej polki.Czemu we Włókniarzu sie nie udalo? Coraz czesciej mysle ze nikomu nie zależało bo każdy garnął do swojej kieszeni.Teraz mozna gdybac co by bylo jakby klub przejeli wtedy Dreier i inni .Gorzej jak Siara i spolka tego by nie spartolili.

Strona 5 z 126 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •