Strona 106 z 126 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Roland tatuaże prezesa to jego prywatna sprawa

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #4727
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Hmm

    1. Czaja
    2. Borowicz
    3. Morris
    4. Miturski/Malczewski
    5. Lambert/Garrity
    6. Polis/Łęgowik
    7. Gruchalski

    Bez inwestowania w obcy szrot pokroju Stachyry.

    Ew. Jak będą finanse to Holta za całokształt lub Ułamek jako trenerska melodia przyszłości. Sądzę że z jego zaangażowaniem i profesjonalizmem może być doskonałym trenerem w przyszłości.


    Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Girion (11-10-2015), muuu (12-10-2015)

  4. Powrót do góry    #4728
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Hmm

    1. Czaja
    2. Borowicz
    3. Morris
    4. Miturski/Malczewski
    5. Lambert/Garrity
    6. Polis/Łęgowik
    7. Gruchalski

    Bez inwestowania w obcy szrot pokroju Stachyry.

    Ew. Jak będą finanse to Holta za całokształt lub Ułamek jako trenerska melodia przyszłości. Sądzę że z jego zaangażowaniem i profesjonalizmem może być doskonałym trenerem w przyszłości.
    Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
    A może 3 lub 5 Oliver Berntzon?
    Reszta dla mnie bomba ale będzie stado zawiedzionych, że co to za Włókniarz bez Pedersenów, Hancocków, Hampelow i innych Olsenów i Penhali oraz trenera Mourinho. Kibice sukcesu nie zaakceptują składu jaki wykombinowałeś.

  5. Powrót do góry    #4729
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    A może 3 lub 5 Oliver Berntzon?
    Reszta dla mnie bomba ale będzie stado zawiedzionych, że co to za Włókniarz bez Pedersenów, Hancocków, Hampelow i innych Olsenów i Penhali oraz trenera Mourinho. Kibice sukcesu nie zaakceptują składu jaki wykombinowałeś.
    Tylko tu raczej takich nie znajdziesz. No chyba, że mowa o tych co wierzą w poukrywanych w szafie sponsorach. Jak dla mnie skład o wiele lepszy od przymierzanych tu odpadów pokroju Strzelca, Stachyry czy Ł.Przedpełskiego. A jeśli koniecznie prezes chce komuś dać szansę się odbudowywać to poproszę o Szuminę

    P.S.
    Aha ta pogrążająca się wg co niektórych w kryzysie Wanda zorganizowała również turniej o puchar prezydenta miasta. Pomijając ciut ciekawszą obsadę turnieju niż u nas to promocję zaczęli 17.09 (turniej 11.10), nie wciskali do nazwy imienia i nazwiska prezydenta miasta a prezentację zawodników rozpoczęli 10 dni przed turniejem.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 10-10-2015 o 19:31
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #4730
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Miturski? Naprawde dajcie juz spokoj...

    Jazzmanik: kibice sukcesu to jeszcze nic. Najlepsi sa sentymentalisci zyjacy jeszcze czasami PRLu, ktorzy nie chca by ich klub wygrywal i pial sie w gore oraz fantasci wierzacy w to, ze zapelnianie skladu owocami "fajnej" mysli trenerskiej doprowadzi nas na szczyty.


    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 10-10-2015 o 21:26
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #4731
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Aha ta pogrążająca się wg co niektórych w kryzysie Wanda zorganizowała również turniej o puchar prezydenta miasta. Pomijając ciut ciekawszą obsadę turnieju niż u nas to promocję zaczęli 17.09 (turniej 11.10), nie wciskali do nazwy imienia i nazwiska prezydenta miasta a prezentację zawodników rozpoczęli 10 dni przed turniejem.
    I to bez sponsora, bez Flinty, którego zabrał Włókniarz
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #4732
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Że obsada w Krakowie jest ciekawsza niż u nas to bym polemizował

  9. Powrót do góry    #4733
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Że obsada w Krakowie jest ciekawsza niż u nas to bym polemizował
    Ja tez mysle ze stawka podobna.
    Tyle tylko, ze Wanda miala lige i z tym zwiazane wydatki, a my nie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4734
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ja tez mysle ze stawka podobna.
    Tyle tylko, ze Wanda miala lige i z tym zwiazane wydatki, a my nie.
    Bredzisz. Play off mielismy. I to bez rozgrywania fazy zasadniczej.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #4735
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Bredzisz. Play off mielismy. I to bez rozgrywania fazy zasadniczej.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    To juz oprocz miejsca w lidze daja od razu miejsce w PO?
    Zaraz miszcza beda rozdawac
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4736
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    https://youtu.be/NLei5uF0zJg

    Finfa i inni marketingowcy Wlokniarza. Uczcie sie. Tylko jedno ale. Nie wysylajcie Stachyry.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (11-10-2015)

  14. Powrót do góry    #4737
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    https://youtu.be/NLei5uF0zJg

    Finfa i inni marketingowcy Wlokniarza. Uczcie sie. Tylko jedno ale. Nie wysylajcie Stachyry.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Już niedługo można się takiej akcji spodziewać u hejterów, ale nie będzie to zawodnik Włókniarza tylko prawnik i nie będzie miał koszulki/kewlaru/kasku tylko pozew sądowy o naruszenie dobrego imienia klubu

  15. Powrót do góry    #4738
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurand Zobacz posta
    Już niedługo można się takiej akcji spodziewać u hejterów, ale nie będzie to zawodnik Włókniarza tylko prawnik i nie będzie miał koszulki/kewlaru/kasku tylko pozew sądowy o naruszenie dobrego imienia klubu


    Ale to będzie realny człowiek czy marzenie?

  16. Powrót do góry    #4739
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurand Zobacz posta
    Już niedługo można się takiej akcji spodziewać u hejterów, ale nie będzie to zawodnik Włókniarza tylko prawnik i nie będzie miał koszulki/kewlaru/kasku tylko pozew sądowy o naruszenie dobrego imienia klubu
    To my kibice powinnismy wytoczyc proces o naruszanie dobrego imienia klubu calej tej pozal sie ekipie.

    Normalnie drze ze strachu
    I szczerze mowiac czekam niecierpliwie
    Oj beda mialy media ogolnopolskie ujezdzanie, beda mialy
    Pierwszy w historii (jesli nie to mnie poprawcie) klub, ktory walczy z kibicami, ktorzy konstruktywnie krytykuja

    A MiS niech tak nie folguje sobie, bo jak zacznie takie proby podejmowac to ja zaczne (ale juz z realnym adwokatem i to takim, ktory potrafi konstruowac umowy cywilno-prawne ) dochodzic informacji publicznej polegajacej na informacji na co zostala spozytkowana dotacja w 2015 roku i jak bedzie trzeba to nakazu udostepnienia tych informacji bedzie sie dochodzilo w Gliwicach, ktore sa cos bardzo ciete na czestochowska wladze, ktora przegrywa tam sprawe za sprawa

    Takze tego... kazda akcja budzi reakcje
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 11-10-2015 o 14:41
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4740
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Mój wpis to bardziej pod żart może podchodzić, ale jak wiemy MiS potrafi przekraczać kolejne granice, więc kto wie czy w pewnym momencie i tej nie naruszy

  18. Powrót do góry    #4741
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    "hejterzów nie będzie, długów nie będzie i nie będzie niczego!"


  19. Powrót do góry    #4742
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurand Zobacz posta
    Mój wpis to bardziej pod żart może podchodzić, ale jak wiemy MiS potrafi przekraczać kolejne granice, więc kto wie czy w pewnym momencie i tej nie naruszy
    Dlatego napisalem powaznie, bo spodziewac sie mozna wszystkiego
    Lacznie z bieganiem po policji z powodu legitymacji
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #4743
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurand Zobacz posta
    Mój wpis to bardziej pod żart może podchodzić, ale jak wiemy MiS potrafi przekraczać kolejne granice, więc kto wie czy w pewnym momencie i tej nie naruszy
    Nie będzie pierwszy. Próbował już PZPN za czasów Laty zamknąć usta hejterom za pomocą sądu.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #4744
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    I jak skończył?:-D
    http://ckmwlokniarz.com.pl/news.php?readmore=1562

    Jedyni zawodnicy bez punktów to...wychowankowie stowarzyszenia
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 11-10-2015 o 20:20
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #4745
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Miturski? Naprawde dajcie juz spokoj...

    Jazzmanik: kibice sukcesu to jeszcze nic. Najlepsi sa sentymentalisci zyjacy jeszcze czasami PRLu, ktorzy nie chca by ich klub wygrywal i pial sie w gore oraz fantasci wierzacy w to, ze zapelnianie skladu owocami "fajnej" mysli trenerskiej doprowadzi nas na szczyty.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

    O tak !SENTYMENTALIŚCI i FANTAŚCI! Oni są najgorsi! Pelno ich w Lesznie i Unia jest mistrzem! Och podli sentymentaliści!

    A my! Przez cale lata trybuny wypelnione zasrańcami dla ktorych ważna byla tylko wygrana. Nie ważne że Pedersenami, Rucholami, Zielonogorcami Włókniarz jechał. Dla nich nie to bylo ważne, najważniejsze bylo wygrywanie, chocby znajduchami. Tacy kibice XXI wieku co to Włókniarzem wszechczasów wybrali ruchola ktory właściwie nic dla klubu nie zrobił. Żałośni głupcy...
    I dzięki takim kibicom XXI wieku i ich dzikiemu oczekiwaniu sukcesu jesteśmy tu gdzie jesteśmy, w dupie! Dla nich ściągano młodzieżowców z Ostrowa, Niemiec czy Anglii. A częstochowskie chlopaki rocznik po roczniku kończyły swoją przygodę ze sportem. Dla nich Sukiennik kupował Wałacha i Sajfudinowa. Pewnie SENTYMENTALIŚCI byli winni tym idiotycznym działaniom, co Garfield? Dzisiaj w klubie zostało kilku chłopcow ktorym się jeszcze chce sprobować. A co się dzieje na forum? Jedziecie z nimi, że bez talentu, że niedojdy,że nie punktują, że sprzęt nie taki, że ojcow mają nie takich (to już wyjątkowa podłość)... Nie tylko Czaja, Borowicz ale nawet Łęgowik nie chce tu wrócić bo robiliście z niego pijaka. Nie dziwię się, że nie chce z Czewą mieć nic wspólnego. Nikt nie chce.

    Idź Garfield na wątek Leszna i opowiedz im, że źle prowadzą klub i doradź im swoje XXI wieczne metody skupu asiorów i bezsensu szkolenia. Będą Ci zapewne wdzięczni i wcale nie będą się z Ciebie śmiali...

    Z mojej strony żadnej dyskusji nie będzie więc grzecznie proszę o niewysyłani mi niczego na priva.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Tommq (12-10-2015), waldek0234 (11-10-2015)

  24. Powrót do góry    #4746
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie jedziemy po nich ślepcze tylko po żałosnych działaczach nie potrafiących zapewnić im ani sprzętu ani trenera pozwalającego zrobić coś więcej niż poznawanie nowych torów.

    Dlaczego taki Hubert potrafi wychodzić sobie u sponsorów lokalnych i nie tylko wsparcie na poziomie kilkudziesięciu tysięcy a prezes ma problem z załatwieniem wsparcia dla szkółki?

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 11-10-2015 o 21:30
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (11-10-2015), ananasek_vel_oman (12-10-2015)

  26. Powrót do góry    #4747
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Jazzmanik za bardzo Cie ponosi.

    W skladzie Leszna jezdzilo w tym sezonie 3-4 wychowankow. Reszte stanowili: Ruchol, zielonogorzec, dunska zlotowa oraz pewien Szwed. Wszyscy (moze poza Szwedem) byli w Lesznie cenieni, a gdy przedluzali swoje umowy, to kibice Unii przyjmowali to z radoscia.. Wg Twojego rozumowania ci fani z Leszna to kibice sukcesu, tak?

    Spokojnie, Polska jeszcze nie awansowala, poczekaj jeszcze ze dwie godziny a w miedzyczasie wyluzuj z alko i innymi mocarzami.

    Pozdro

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #4748
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta

    Dlaczego taki Hubert potrafi wychodzić sobie u sponsorów lokalnych i nie tylko wsparcie na poziomie kilkudziesięciu tysięcy a prezes ma problem z załatwieniem wsparcia dla szkółki?

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Bo rodzice mają większe "kontakty biznesowe"/"znajomości" *, Hubert sobie dobrze "wychodził" miejsce w podstawowym składzie przez pól sezonu w spółce i co z tego było ? Może mieć sponsorów co mu silnik ze złota zrobią a i tak pewnego poziomu nie przeskoczy ...


    *uzależnione od poziomu odbiorcy i położenia

  28. Powrót do góry    #4749
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Czyli rodzice Huberta nadają się lepiej na stanowisko prezesa od Świącika czy też "tylko" zamiast pani Barter?

    I co Jazzmanik to nie ci wstrętni hejterzy jadą po wychowankach tylko okazuje się, że Ci co liżą jajka prezesowi.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Powrót do góry    #4750
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Bo rodzice mają większe "kontakty biznesowe"/"znajomości" *
    Większe niż Jaśnie Panujący i ekipa? To znaczy, że klubem zarządzają osoby, które absolutnie nie powinny się za to zabierać. Aby szefować klubowi sportowemu podstawą są znajomości i umiejętności poszukiwania funduszy /co się w oczywisty sposób wiąże/. Gdyby udane zarządzanie klubem uzależnione było tylko od miłości do dyscypliny i znajomości jej, to sam bym mógł startować na prezesa, podobnie jak parę tysięcy innych kibiców w Częstochowie.

    A może zwyczajnie Częstochowy nie stać na żużel, względnie żużel na pewnym poziomie? Jak w mieście jest każdy wie.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rain za jego przydatny post!

    Gadol (12-10-2015), muuu (12-10-2015)

  31. Powrót do góry    #4751
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Jak w mieście jest każdy wie.
    Jak? Chyba nie powiesz ze zle. Przeczy temu brak mozliwosci zaparkowania w GJ w dniu dzisiejszym.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #4752
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Źle nie jest, dobrze wcale. Od średniej krajowej nie odbiegamy.

    Problemem jest to, że ze skompromitowanymi nieudacznikami bawiącymi się żużlem u nas nikt poważny nie chce mieć nic wspólnego. Nikt poważny nie wpompuje też dużej kasy w stowarzyszenie. Era dobrych wujków dających działaczom kasę do zabawy minęła. Jeśli ktoś miałby zainwestować poważne pieniądze to tylko przejmując kontrolę nad klubem jak np Sztuczkowski czy Sukiennik.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #4753
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jak? Chyba nie powiesz ze zle. Przeczy temu brak mozliwosci zaparkowania w GJ w dniu dzisiejszym.
    Typowa niedziela.
    Kłobuck, Pajęczno, Myszków, Lubliniec oraz inne metropolie się zjeżdżają.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Garfield (12-10-2015), dockm (12-10-2015)

  35. Powrót do góry    #4754
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    I wiekszosc z nich to apacze.

    - cos podac?
    - a pacze sobie tylko, dziekuje

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  36. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Morciasz (12-10-2015), berciol (12-10-2015), dockm (12-10-2015), waldek0234 (12-10-2015)

  37. Powrót do góry    #4755
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    (...) Dzisiaj w klubie zostało kilku chłopcow ktorym się jeszcze chce sprobować. A co się dzieje na forum? Jedziecie z nimi, że bez talentu, że niedojdy,że nie punktują, że sprzęt nie taki, że ojcow mają nie takich (to już wyjątkowa podłość)... Nie tylko Czaja, Borowicz ale nawet Łęgowik nie chce tu wrócić bo robiliście z niego pijaka. Nie dziwię się, że nie chce z Czewą mieć nic wspólnego. Nikt nie chce.

    Idź Garfield na wątek Leszna i opowiedz im, że źle prowadzą klub i doradź im swoje XXI wieczne metody skupu asiorów i bezsensu szkolenia. Będą Ci zapewne wdzięczni i wcale nie będą się z Ciebie śmiali...
    Z tego co wiem, to Czaja i Łęgowik chętnie pojadą we Włókniarzu, o ile dostaną pewną kasę, skład na awans i wyższe cele niż klepanie biedy przez X lat. Mają tu sponsorów, tu mieszkają, tu się wychowali, sezony w Ekstralidze mieli nie za dobre, więc chętnie wystartują w Częstochowie by się trochę odbudować i pomóc sportowo klubowi.

    Co do jechania z młodymi. Ciężko nazwać talentem chłopaków, którzy jadą na 2/3 gazu przez cały bieg. Poza tym to nic złego, wielu zawodników talentu nie ma, tylko zostali odpowiednio wyszkoleni, by być zacnymi żużlokami. U nas nie ma kto tego zrobić. Sprzęt niby jest (tak mówi prezes), ale tego nie widać. Prezes zaś też mówił, że jesienią tego roku te młode synki będą wymiatać i zadziwią niektórych. No... widzieliśmy wczoraj jak wymiatają i jak się popisali. Sam Prezes narzeka na niektórych ojców, sam w swojej karierze paru hejtował, więc coś tu musi być na rzeczy (wyjątkowa podłość?).
    Sumując. Prezes mówi, że sprzęt jest, że trener też zacny, że zawodnicy mają teraz wymiatać, to co poszło nie tak? Gdzie coś się spierdzieliło? Czyżby się jednak prezes nie znał/mylił/błądził?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 12-10-2015 o 09:46
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  38. Powrót do góry    #4756
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jak? Chyba nie powiesz ze zle. Przeczy temu brak mozliwosci zaparkowania w GJ w dniu dzisiejszym.

    Znajdź w tym mieście pracę za rozsądne pieniądze, bez znajomości. Albo prywatna działalność, albo wypad z miasta. Takie to są alternatywy jeżeli nie chcesz egzystować na głodowej pensyjce.
    A że pod sklepem auta stoją to dla Ciebie wyznacznik zamożności miasta?

  39. Powrót do góry    #4757
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Większe niż Jaśnie Panujący i ekipa? To znaczy, że klubem zarządzają osoby, które absolutnie nie powinny się za to zabierać. Aby szefować klubowi sportowemu podstawą są znajomości i umiejętności poszukiwania funduszy /co się w oczywisty sposób wiąże...
    Czyli, że jak będzie chętny z większymi znajomościami na stanowisko prezesa to za każdym razem będziemy go zmieniać ? Zawsze się ktoś znajdzie z lepszymi i większymi ... A jak będzie chciał Sukiennik wrócić ze swoimi powiązaniami to też będzie lepszy ?

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Jak? Chyba nie powiesz ze zle. Przeczy temu brak mozliwosci zaparkowania w GJ w dniu dzisiejszym.
    10 był w sobotę a więc Matki Boskiej Pienięźnej, wypłaty były więc czas na rodzinny odpoczynek w GJ. Poczekaj co w tygodniu będzie.

  40. Powrót do góry    #4758
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ananas ma trochę racji. Tłumy kibiców na PO i na zeszłorocznych meczach z Falubazem, Wrockiem czy Toruniem, ogromne kolejki po szczoch za 5 zł i kawałek giętej za 10 zł... Odpowiedź na pytanie "czy Częstochowę stać na żużel" nasuwa się chyba sama..
    Pzdr,
    Garfield

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (12-10-2015)

  42. Powrót do góry    #4759
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Większe niż Jaśnie Panujący i ekipa? To znaczy, że klubem zarządzają osoby, które absolutnie nie powinny się za to zabierać. Aby szefować klubowi sportowemu podstawą są znajomości i umiejętności poszukiwania funduszy /co się w oczywisty sposób wiąże/. Gdyby udane zarządzanie klubem uzależnione było tylko od miłości do dyscypliny i znajomości jej, to sam bym mógł startować na prezesa, podobnie jak parę tysięcy innych kibiców w Częstochowie.

    A może zwyczajnie Częstochowy nie stać na żużel, względnie żużel na pewnym poziomie? Jak w mieście jest każdy wie.
    Jako pracodawca mogę powiedzieć znajdź kogoś mądrego do pracy.
    3 miesiące 3 pajacy się przewinęło. Zawsze chorują jak się podliczy ich osiągnięcia.
    W CZWA brak jest ludzi chcących uczciwie pracować.
    W ten krajobraz idealnie wpisuje się Pan Prezes.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    Girion (12-10-2015), muuu (12-10-2015)

  44. Powrót do góry    #4760
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Jako pracodawca mogę powiedzieć znajdź kogoś mądrego do pracy.
    3 miesiące 3 pajacy się przewinęło. Zawsze chorują jak się podliczy ich osiągnięcia.
    W CZWA brak jest ludzi chcących uczciwie pracować.
    W ten krajobraz idealnie wpisuje się Pan Prezes.
    Ci mądrzejsi uciekają z miasta.
    Tu liczy się głównie kolesiostwo i inne układy. Albo zostajesz trybikiem maszyny we Wkręt-Mecie czy Brembo.

    Ale co by było, jakby tak podliczyć osiągnięcia pracowników klubu.
    Ciekawe czy Michał ma takie zestawienie...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  45. Powrót do góry    #4761
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Czyli, że jak będzie chętny z większymi znajomościami na stanowisko prezesa to za każdym razem będziemy go zmieniać ? Zawsze się ktoś znajdzie z lepszymi i większymi ... A jak będzie chciał Sukiennik wrócić ze swoimi powiązaniami to też będzie lepszy ?
    Tak to powinno działać, że sprawniejszy zarządca zastępuje tego mniej ogarniętego...
    Ale widać wszystko można sprowadzić do absurdu, przywołując postać pana S. (który swoją drogą zbyt sprawny- delikatnie rzecz ujmując- w zarządzaniu klubem nie był więc i to przykład z czarnej d.)

  46. Powrót do góry    #4762
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jazzmanik za bardzo Cie ponosi.

    W skladzie Leszna jezdzilo w tym sezonie 3-4 wychowankow. Reszte stanowili: Ruchol, zielonogorzec, dunska zlotowa oraz pewien Szwed. Wszyscy (moze poza Szwedem) byli w Lesznie cenieni, a gdy przedluzali swoje umowy, to kibice Unii przyjmowali to z radoscia.. Wg Twojego rozumowania ci fani z Leszna to kibice sukcesu, tak?

    Spokojnie, Polska jeszcze nie awansowala, poczekaj jeszcze ze dwie godziny a w miedzyczasie wyluzuj z alko i innymi mocarzami.

    Pozdro

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    3-4 wychowanków to mało? To kiedy myśmy mieli tylu swojaków w składzie? Nie incydentalnie lecz przez cały sezon. Ja nie mówię o odrzuceniu zagranicznych czy krajowych znajduchów tylko o balansie między wychowankami a nimi.
    A awans Polski? Owszem miło ale bardziej kręci mnie Konkurs Chopinowski.
    Wrzutkę o mocarzach pozostawię bez komentarza.
    Pozdrawiam

  47. Powrót do góry    #4763
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Tak to powinno działać, że sprawniejszy zarządca zastępuje tego mniej ogarniętego...
    Ale widać wszystko można sprowadzić do absurdu, przywołując postać pana S. (który swoją drogą zbyt sprawny- delikatnie rzecz ujmując- w zarządzaniu klubem nie był więc i to przykład z czarnej d.)
    Pisalem o ilosci znajomosci a nie o sprawniejszym zarzadzaniu ...

    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Tak to powinno działać, że sprawniejszy zarządca zastępuje tego mniej ogarniętego...
    Ale widać wszystko można sprowadzić do absurdu, przywołując postać pana S. (który swoją drogą zbyt sprawny- delikatnie rzecz ujmując- w zarządzaniu klubem nie był więc i to przykład z czarnej d.)
    Pisalem o ilosci znajomosci a nie o sprawniejszym zarzadzaniu ...

  48. Powrót do góry    #4764
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ci mądrzejsi uciekają z miasta.
    Tu liczy się głównie kolesiostwo i inne układy. Albo zostajesz trybikiem maszyny we Wkręt-Mecie czy Brembo.

    Ale co by było, jakby tak podliczyć osiągnięcia pracowników klubu.
    Ciekawe czy Michał ma takie zestawienie...
    Dobrze napisane Krowa, sam uciekłem po maturze z tego miasta za granicę. Po kilku latach wróciłem i... we czwartek mam samolot powrotny. Zero perspektyw, smutni ludzie, smutne miasto. Brutalna prawda.

  49. Powrót do góry    #4765
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    A ja tu wróciłem po studiach i... pracuje na ten moment mam lepiej niż koledzy w dużych miastach. Aczkolwiek, dla osiągnięcia tego co chce będę musiał prawdopodobnie wyjechać, ale to dłuższa perspektywa i nietypowa praca.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  50. Powrót do góry    #4766
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Oj mowicie tak bo najwidoczniej za duzo umiecie. Trzeba bylo nic nie umiec i o niczym nie wiedziec, a czekalaby na Was dobra posadka np. w klubie sportowym. Popatrzcie np. na zarzad Wlokniarza za czasow KJG albo na to, kto byl przez wiele lat prezesem AZS. Czestochovian dream jest lepszy niz ten amerykanski, bo tam trzeba ciezko pracowac, a w Czewie wystarczy byc

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (13-10-2015)

  52. Powrót do góry    #4767
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Ale cierpiętnictwo i samobiczowanie wprowadzacie. Jesień widzę dotarła do Częstochowy, a przecież wygląda na to,
    że jednak żużel ligowy w przyszłym roku chyba będzie pod Jasną Górą. A to zawsze jakiś plus? Prawda? Bo jak się
    już coś toczy to jest szansa, że potoczy się szybciej i lepiej w końcu. Więcej trochę optymizmu! Niech to będzie nawet
    skład na połowę tabeli albo na wygranie choć kilku meczów, ale niech będzie coś w ogóle. A na to się zapowiada!
    Warto spojrzeć przy okazji na to co się dzieje w Śląsku Świętochłowice - też ładnie może być.
    I a propos tej dyskusji, że smutni ludzie, narzekania, emigracji, układów, ucieczek zaraz po szkole... dwa lata temu jeden
    z dziennikarzy stwierdził, że niestety Częstochowa jest jedynym miastem z klubem żużlowym w Polsce w którym
    wciąż widać mentalność porozbiorową po rosyjskim zaborze i ówczesne podejście do pracy, urzędniczenia, układów
    i knuta. Można się nie zgadzać, ale w świetle rozważań np. o mapie wyników wyborów to jest to ciekawe spostrzeżenie...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  53. Powrót do góry    #4768
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Ale tak bardzo źle nie ma w Częstochowie. Jakaś tam praca jest
    Dobrze płatną posadę znajdzie się na specyficznym stanowisku w bardzo nielicznych w mieście branżach. Ale i tak razi w oczy kolesiostwo i kurczowe trzymanie się stołków, mimo braku wyników itp.
    Poza tym też "szefowie" swoich "wielkich biznesów" wolą sami pławić się w luksusach, aniżeli inwestować w kadry czy firmę. Bliskość Warszawy, Katowic czy Krakowa pozwala mieszkańcom wyjechać z miasta i zarabiać więcej niż te 2,5oo na rękę, gdzie wykorzystają swoją wiedzę oraz gdzie ich ktoś doceni. I z tej możliwości korzystają.

    We Włókniarzu widać własnie jak to wygląda. Osoby na stanowiskach po znajomości. Mimo wpadek tychże oraz lepszych kandydatów, są nadal na stołkach. Chociaż jednak tu Michał zaprzeczył trochę typowemu pracodawcy częstochowskiemu i dał podwyżki za wyborne wyniki klubu podczas PO. Szacun...
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 13-10-2015 o 11:02
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  54. Powrót do góry    #4769
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Spokojnie, podobno w klubie od wczoraj próbują założyć konto na instagramie, więc progres jest widoczny. Tylko problem jest taki, że prezes używa Internet Explorera i wyświetla mu się, że za 3 godziny gramy z Irlandią... W Dublinie


    Także czasu jest dużo
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  55. Powrót do góry    #4770
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Miło. Jako student PCz nie mam perspektyw bez znajomości...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •