Strona 118 z 126 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,266 do 5,310 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5266
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Może to był sposób, aby Nas pobudzić do działania.
    i/albo sprawdzić Naszą czujność?
    Przecież ten logotyp to był ponury żart.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #5267
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Może to był sposób, aby Nas pobudzić do działania.
    i/albo sprawdzić Naszą czujność?
    Przecież ten logotyp to był ponury żart.
    Hmm no o tym to ja nie pomyślałem.

    Marzenie o Stachyrze, nowe logo, 6 defektów Polisa, plotki o powrocie Mizgalskiego, "galeria sław" z krzywo przybitymi ramkami - może to wszystko prowokacje, mające sprawić by dyskusja o Włókniarzu trwała i trwała, a userzy-hejterzy sypali coraz to bardziej świeżymi pomysłami jak z rękawa?

    Jeśli tak to brawo - prezesie, nie doceniałem Cię:
    https://www.youtube.com/watch?v=dSaeQkVxFQM
    Pzdr,
    Garfield

  3. Powrót do góry    #5268
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ale jak to tak, amerykańskiego loga niet?!

    Ale przynajmniej hasło #przeszłośćktóranadejdzie nabiera sensu

    P.S.
    Można prosić o streszczenie ostatniego tygodnia z haczykiem z życia w tym temacie? Bo z lekka byłem oderwany od sieciowego bytu.


    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #5269
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Najważniejszy news to coming out jednego z dwóch najbardziej zatwardziałych anty-hejterów, który dołączył do ciemnej strony mocy
    Pzdr,
    Garfield

  5. Powrót do góry    #5270
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Po lekturze dzisiejszego "Tygodnika" dochodze do wniosku ze ta Flinta ma plecy . Załatwiła nam kapitana który przed laty ponoc miał włosy dłuzsze niz Skórnicki Adam który kapitanem nie był . W osobnym artykule gosc -redaktor opracował zestawienia młodziezowców z których wynika ze w Czestochowie jest ich az 11 ! Dodac do tego obco i kapitana pora pomyslec o wystawieniu dwóch druzyn
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Emil za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (24-11-2015)

  7. Powrót do góry    #5271
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Albo i 3! Jedną w Elidze, jedną w pierwszej i jedną w drugiej!

  8. Powrót do góry    #5272
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jeszcze kilku zakontraktować i starczy jeszcze na ligę czeską, wszak chyba swoich planów prezes nie porzuci
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #5273
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    I tak wyszło szydło z worka. Polska liga opiera sie tylko i wyłacznie na Włokniarzu . Małomiasteczkowi torunczyki , tarnowiaki i inni artysci musza przyznac ze Włokniarz jest WIELKI . Ponoc cegielska juz to przyznała.
    Czy w galerii mojzesza wisi fota Leszka Cyganka ??? Jakos nie miałem okazji obcenic facjatek tam wiszacych
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #5274
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Screen Shot 2015-11-25 at 17.47.37.png

    A jednak żyje nam złotousty i wspaniałobezmyślny Sir
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #5275
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Polecam sie na przyszlosc


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Powrót do góry    #5276
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=2951

    A jednak żyje nam złotousty i wspaniałobezmyślny Sir
    Mnie się bardzo podoba jego aktywność w wątkach drużyn z kłopotami finansowymi (Start, Falubaz, Rzesza) na SF (oczywiście twierdzi on, że tam nie pisze nic od miesięcy). Zapomniał wół jak cielęciem był. W dodatku jara się prezesem, który w kategorii nieudolności może stawać w konkury z każdym innym prezesem
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  13. Powrót do góry    #5277
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Mnie się bardzo podoba jego aktywność w wątkach drużyn z kłopotami finansowymi (Start, Falubaz, Rzesza) na SF (oczywiście twierdzi on, że tam nie pisze nic od miesięcy). Zapomniał wół jak cielęciem był. W dodatku jara się prezesem, który w kategorii nieudolności może stawać w konkury z każdym innym prezesem
    Oczywiscie ze pisze. Nie czesto ale pisze i taki ten prezes nieudolny ze Wlokniarz od dna odbija sie od razu na szczyt ligi. No tak. Slabo zarzadzany klub... ehh jak duzo moglbym wam powiedziec a niestety nie moge. Zreszta gdybym nawet mogl to akurat wam bym nic nie powiedzial


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 25-11-2015 o 23:22

  14. Powrót do góry    #5278
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Gdzie ten szczyt ligi? Poproszę tabele oraz potwierdzenie przyznania licencji. (bo skoro jest na szycie ligi to rozumiem ze licencja jest już, nawet liga jeździ...)

  15. Powrót do góry    #5279
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Spoko, spoko.
    Swego czasu też byli mędrcy, którzy mówili iż Ziemia jest płaska i leży na giga żółwiu. Byli też tacy, którzy twierdzili że Hancock spóźnił się na samolot, że Włókniarz nie ma długów i stać nas na Sajfutdinowa i Walaska i inne fanaberie.
    Jak widać są nadal na tym Świecie wyznawcy takich "tęgich głów", wierzą w każde ich słowa, zdają się też być głusi i ślepi na tychże "wielbłądy". Dzieje się to zapewne przez to, iż wyznawcy ci mają zatkane uszy i oczy, od zażywania rozkoszy głęboko w dupie "mędrców".
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 25-11-2015 o 23:47
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    wespe (26-11-2015)

  17. Powrót do góry    #5280
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Sirqaz ma pelna racje panowie. Absolutna.
    Tylko debil nie poradzilby sobie ze zbudowaniem zespolu w sytuacji gdzie:

    600 tysi jest z gieldy
    300-400 tysi da miasto
    wedlug roznych danych od 100 do 200 tysi KIM wpompowal juz w klub (czyli ze placimy za podpisy...) i bierze Trojana na siebie w calosci iiii tego Finfe tez placi KIM

    ze 100 pewnie uzbieraja od roznych sponsorow i z reklam
    Takze poltorej bani jest.

    Ale ze:
    - gielda to nie zasluga MiSia
    - miasto to nie zasluga MiSia tylko psi obowiazek miasta i tak na prawde w porownaniu do innych ochlapy
    - KIM to oczywista zasluga Finfy a nie Misia

    to juz drobny szczegol

    Na biedna 1 lige starczy. Na cos wiecej to juz trzeba pracowac, pracowac, pracowac a biorac pod uwage kto ten marketing tworzy to na nawal pracy sie nie zapowiada...
    Fakt, ze jest przygotowana oferta sponsorska ale... nie ma UMOWY aby podpisac zobowiazanie jest najlepszym tego przyklad <ROTFL>
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    berciol (27-11-2015)

  19. Powrót do góry    #5281
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wg mnie są to zbyt optymistyczne wyliczenia bo odliczyć trzeba utrzymanie stadionu, kwota kilkuset tysięcy rocznie, wg zarówno klubu jak i miasta, przewijająca się w kilku wywiadach. Jak wiadomo na stadionie oprócz giełdy nie ma żadnego zarobku jak na razie bo być nie mogło. No chyba, że nie organizowałoby się za frajer meczy i treningów obcego zespołu.

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Oczywiscie ze pisze. Nie czesto ale pisze
    czyli kolejne potwierdzenie, że jesteś zwykłym kłamcą.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 26-11-2015 o 00:47
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #5282
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    O w morde widze ze ten jakis sir to sympatyk / przyd...s/ mojzesza z nad Kucelinki . No tak , pozostaje mi tylko pogratulowac
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #5283
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ja tam quaza podziwiam. To jest taki nasz Mariusz, ktory obojetnie co by prezes zrobil (a raczej nie zrobil), to zawsze bedzie go bronil jak lwica. Ostatni Mohikanin. Respect

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #5284
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ja tam quaza podziwiam. To jest taki nasz Mariusz, ktory obojetnie co by prezes zrobil (a raczej nie zrobil), to zawsze bedzie go bronil jak lwica. Ostatni Mohikanin. Respect

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Ale w tym wszystkim Mariusz potrafi samodzielnie budowac zdania, cale (dlugie!!) wypowiedzi czego neistety Quazik nie potrafi
    Wiec tak... jaki klub taki nasz Mariusz. Tam 2 banki znalezli... u nas sie nie dalo. Tam jest Mariusz elokwentny, u nas strzelajacy focha Quazik ( przykre to to (

    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #5285
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Polecam sie na przyszlosc


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dalej nie odpowiedziales na moje pytanie. I jak tu traktowac Cie powaznie? Chcialbym ale nie umiem. Malo tego, kiedys proponowalem Ci dyskusje o zuzlu przy browarze. Deklarowales wowczas ze nawet za swoje funty postawisz piwko mimo iz to ja zapraszalem.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  24. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Bywalec (27-11-2015), Gadol (26-11-2015), Kononow (27-11-2015), ananasek_vel_oman (27-11-2015), artem (26-11-2015), sprytnyd (26-11-2015), wespe (26-11-2015)

  25. Powrót do góry    #5286
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Dalej nie odpowiedziales na moje pytanie. I jak tu traktowac Cie powaznie? Chcialbym ale nie umiem. Malo tego, kiedys proponowalem Ci dyskusje o zuzlu przy browarze. Deklarowales wowczas ze nawet za swoje funty postawisz piwko mimo iz to ja zapraszalem.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Jakie pytanie?

    Sportowefakty:
    Choć od wielu lat mówi się, że II liga w obecnym kształcie nie ma sensu, to kluby tej ligi w raporcie licencyjnym wypadają najlepiej. Polonia Piła, KSM Krosno i Włókniarz Częstochowa są na tyle stabilne, że gotowe byłyby nawet do startu w I lidze. Co prawda w obu ośrodkach potrzebne są prace na stadionie, ale zostały już one zaplanowane przed rozpoczęciem sezonu. Najmniej problemów ma drużyna z Częstochowy. Finansowo startuje od zera po rocznej karencji związanej z niewypłacalnością spółki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #5287
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Jakie pytanie?
    Na moje propozycje też nie odpisywałeś, więc też nie rób nadziei Rolandowi i innym, że cokolwiek odpiszesz, powiesz, spotkasz się

    Cytat Zamieszczone przez Sportowefakty
    Najmniej problemów ma drużyna z Częstochowy. Finansowo startuje od zera po rocznej karencji związanej z niewypłacalnością spółki.
    Jedynie gdybanie Sir. Redaktor piszący już sporo głupot, Gapiński, szydzony i wyśmiewany przez wielu, założył, że skoro jedziemy od zera to nie mamy długów i nie musimy zbierać na ich spłatę jak inne zespoły. Zapomniał, że też nie tu kto tej kasy zbierać. Czekanie na tą z miasta, jakimś wybitnym wyczynem nie jest.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #5288
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale w tym wszystkim Mariusz potrafi samodzielnie budowac zdania, cale (dlugie!!) wypowiedzi czego neistety Quazik nie potrafi
    Wiec tak... jaki klub taki nasz Mariusz. Tam 2 banki znalezli... u nas sie nie dalo. Tam jest Mariusz elokwentny, u nas strzelajacy focha Quazik ( przykre to to (

    Hahaha true

    Kazdy ma takiego Mariusza, na jakiego zasluguje

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #5289
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,765
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta

    Najmniej problemów ma drużyna z Częstochowy. Finansowo startuje od zera po rocznej karencji związanej z niewypłacalnością spółki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    no nie
    NIe startowaliśmy w lidze to trudno miec jakies długi ,ale sukces,chooociaz...
    Ale jaki prezes taki sukces

  29. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Gadol (26-11-2015), Jjasiek (26-11-2015), ananasek_vel_oman (26-11-2015), artem (26-11-2015)

  30. Powrót do góry    #5290
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Te sir , przyznaj sie ze jestes torunskim dywersantem ! Masz układ z mojzeszem i tyle. W Czestochowie nie ma takich oryginałów a w Toruniu co drugi to artysta .
    Jak chcesz to sprzedam ci szalik unibaksu mało uzywany za dyche
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #5291
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    A tak a propos cytowanego artykulu: trzeba przyznac, ze MiS jeden sukces odniosl. Jestesmy stawiani w jednym rzedzie z KSM Krosno.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Kononow (27-11-2015)

  33. Powrót do góry    #5292
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Co byśta beze mnie zrobili? Wąteczek by padł


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #5293
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Jakie pytanie
    To dowodzi, ze czytasz tylko siebie samego. Wroc sie strone, moze 2 lub 30(w przypadku tapatalka). Wysil sie. Raz jeden jedyny.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #5294
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    A tak a propos cytowanego artykulu: trzeba przyznac, ze MiS jeden sukces odniosl. Jestesmy stawiani w jednym rzedzie z KSM Krosno.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Nie wiem czy to powod do radosci, bo skoro osiagneli juz cel i sa jak wzorzec to by znaczylo ze teraz to juz dopiero siada na laurach, o przepraszam, tylkach.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #5295
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    To dowodzi, ze czytasz tylko siebie samego. Wroc sie strone, moze 2 lub 30(w przypadku tapatalka). Wysil sie. Raz jeden jedyny.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Nie chce mnie sie szukac. Cos tam kojarze ze pytales kiedys czy przaznaje sie do tego ze cos tam gdzies tam pisalem. Skoro pisalem to dlaczego mialbym sie nie przyznac?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  37. Powrót do góry    #5296
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Czyli jednak wiesz ale nie odpowiedziales a teraz glupa udajesz. Nie mam wiecej pytan.

  38. Powrót do góry    #5297
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    On nie udaje :-P

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CKMik (26-11-2015), Kononow (27-11-2015), ananasek_vel_oman (27-11-2015), muuu (27-11-2015), veronek (27-11-2015)

  40. Powrót do góry    #5298
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Nie chcę być złym prorokiem, może to tylko moje dziwne domysły ale... Marzenie Prezesa było wczoraj widziane w godzinach wieczornych w Galerii Jurajskiej, wraz z byłym zawodnikiem Włókniarza. Mam nadzieje że to tylko jakiś przypadek

  41. Powrót do góry    #5299
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,989
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach

  42. Powrót do góry    #5300
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,765
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Czyli wiemy ze ekstraliga nie wczesniej niz za 4 lata

  43. Powrót do góry    #5301
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez pat92 Zobacz posta
    Nie chcę być złym prorokiem, może to tylko moje dziwne domysły ale... Marzenie Prezesa było wczoraj widziane w godzinach wieczornych w Galerii Jurajskiej, wraz z byłym zawodnikiem Włókniarza. Mam nadzieje że to tylko jakiś przypadek
    Może jakieś kolejne promocje w H&Mie? Trzeba na to liczyć

  44. Powrót do góry    #5302
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Black Friday dzisiaj, więc nie tylko H&M strzela promocjami dzisiaj

  45. Powrót do góry    #5303
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Patrox tez??

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #5304
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Untitled-1.jpg

    Żenujące. Pewnie skasował się przez przypadek, albo znów zadziałał filtr od cenzury zostawiający tylko pochwały
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Powrót do góry    #5305
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    wcieło mój wpis wyzej
    Ostatnio edytowane przez Emil ; 27-11-2015 o 12:34
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #5306
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=2952

    Żenujące. Pewnie skasował się przez przypadek, albo znów zadziałał filtr od cenzury zostawiający tylko pochwały
    Ban w zestawie był czy dzisiaj bez promocji?

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  49. Powrót do góry    #5307
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ban w zestawie był czy dzisiaj bez promocji?

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Ja juz wiem czemu pare dni temu dostalem bana
    Dobrze wiedzieli, ze sie wypowiem, wiec chcieli sobie uniknac roboty z kasowaniem
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #5308
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    a na taczce nie mozna przetransportowac tych artystów za brame ? Moze by tam wejsc we czterech i sie ogłosic / wybrac/ zarzadem ! Oczywiscie demokratycznie
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #5309
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Eee cos tam musieliscie po pijoku pokasowac, moje komenty wiszą


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Powrót do góry    #5310
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jest taki jeden od kasowania pijany... "władzą".

    A do postu powyżej - przenieść nie skasują postów głównego czyściciela "berła".

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •