Strona 105 z 126 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,725 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4681
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Z klubami w ktorych zawodnicy maja wciaz wazne kontrakty moga podpisywac caly czas.
    Natomiast z innymi dopiero po wygasnieciu obecnego czyli tak jak sa ustawiane okienka transferowe. W zeszlym roku cos z tym pomieszali i nie pamietam dat.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4682
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Caly czas zapominacie o tym, ze zuzlowcy umieja liczyc kasiore. Oj umieja, I teraz pytanie retoryczne. Czy Ulamek badz Holta zgodza sie na jazde w II lidze gdzie bedzie ona liczyc 4 zespoly?? Ile wowczas zarobia? A kretynizmem byloby placic im kosmiczne stawki by wyszlo np na zarobki takie jak w I lidze.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    dockm (08-10-2015)

  4. Powrót do góry    #4683
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    A ja napisze coś nieco innego, a więc dyskutujecie o zawodnikach, a chyba najważniejszy powinien być szkoleniowiec z którym Włókniarz byłby w stanie wspiąć się do topu, oraz wyrobić sobie solidnych lokalnych chłopaków.
    O kim myślę? Kandydatura może być tylko jedna w moim mniemaniu:
    077.jpg
    Ten pan nie jest już młody, pewnie niedługo będzie zbliżał się do emerytury, poza tym jakoś nie wydaje mi się żeby w perspektywie chciało mu się jeździć po jakiś Ostrowach. Jeśli klub realnie myśli o szybkich awansach, sensownych wychowankach to chyba jest jeden z ostatnich momentów.
    Nie mniej jednak, nie ważne czy ktoś go lubi czy nie, jest to marka w żużlu, facet który jeździł z "LWEM" na piersi i myślę że przyciągnął by wielu kibiców na trybuny.




    PS. Jeszcze taka uwaga, spójrzmy na to jak jeżdżą juniorzy w drużynach które prowadzi.

    Pozdrawiam,
    Sof.
    Ostatnio edytowane przez Sofold ; 08-10-2015 o 16:03

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sofold za jego przydatny post!

    berciol (11-10-2015)

  6. Powrót do góry    #4684
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sofold Zobacz posta
    A ja napisze coś nieco innego, a więc dyskutujecie o zawodnikach, a chyba najważniejszy powinien być szkoleniowiec z którym Włókniarz byłby w stanie wspiąć się do topu, oraz wyrobić sobie solidnych lokalnych chłopaków.
    O kim myślę? Kandydatura może być tylko jedna w moim mniemaniu:
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=2874
    Ten pan nie jest już młody, pewnie niedługo będzie zbliżał się do emerytury, poza tym jakoś nie wydaje mi się żeby w perspektywie chciało mu się jeździć po jakiś Ostrowach. Jeśli klub realnie myśli o szybkich awansach, sensownych wychowankach to chyba jest jeden z ostatnich momentów.
    Nie mniej jednak, nie ważne czy ktoś go lubi czy nie, jest to marka w żużlu, facet który jeździł z "LWEM" na piersi i myślę że przyciągnął by wielu kibiców na trybuny.




    PS. Jeszcze taka uwaga, spójrzmy na to jak jeżdżą juniorzy w drużynach które prowadzi.

    Pozdrawiam,
    Sof.
    Z tego co wiem to ten pan tak kocha Włókniarz i tak nie chce mu się jeździć po Ostrowach, że na nast. sezon ma już klepniętą posadkę w ZG (za niemały $$$ domniemywam).
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #4685
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    A czy ja pisałem coś o miłości? Przecież oczywiste że gość zarabia. Nie dziwię mu się. Przesłanie jest zupełnie inne.

  8. Powrót do góry    #4686
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Panowie, my tu możemy mieć Ułamków, Cieślaków, Drabików, Hancocków i Holderów. Tylko musi się zmienić jedno.
    Podejście zarządu do prowadzenia tego biznesu jakim jest Włókniarz.

    Przecież skoro tacy zawodnicy jak Czaja, jak Łęgowik już widzą, że jest nie tak w klubie i każdy inny jest lepiej zarządzany, to czym mamy przekonać kogokolwiek?
    Do składu na ten moment łapią się tylko inwalidzi żużlowi i zdesperowane grajki...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #4687
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Dlatego Pan Świącik powinien dążyć, aby rozgrywki II ligi były rozgrywane w formie czwórmeczy.

    Poważnie mamy dostać od miasta 2,5mln? To nie ma co się dziwić biernej postawie w poszukiwaniu darczyńców. Ciekawe co zrobi prezes jak miasto odmówi dotacji w przyszłych latach.

    Co do Cieślaka to wydaje mi się, że teraz wróci do eligi, ale już w 2017 powinniśmy go do nas sprowadzić.

    Podoba mi się wizja składu artema. Prawda taka, że na Holtę i Ułamka nie ma co liczyć w II lidze. Natomiast można stworzyć skład, który będzie projektem długofalowym i kibicom na pewno się to spodoba. Tylko trzeba działać, od zaraz.

  10. Powrót do góry    #4688
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    2,5 mln to kolejne marzenie prezesa - "bo Rybnik ma takie wsparcie"

    Zapomniał tylko, że dostali tyle na walkę o awans do ekstralipy.

    Czemu hejtujecie pomysł Holty/Ułamka? Przecież jesteśmy podobno przygotowani nawet na 1 ligę. Czyli finansowo pewnie też.

    Szkoda, ze optymizmu prezesa nie podzielają inne osoby z klubu. Polecam wywiady z okazji ostatniego turnieju.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (09-10-2015)

  12. Powrót do góry    #4689
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    To jest ostatni dzwonek dla MŚ i reszty żeby coś zdziałać. Przez rok nie zrobiono kompletnie nic więc okres jesienno-zimowy będzie jedyną szansą dla nich na naprawienie wizerunku Włókniarza. Nieudolność jest bardzo widoczna dlatego póki co możemy marzyć żeby się coś ruszyło. Co poniektórych tutaj chyba poniosło z zawodnikami do składu na przyszły sezon. Większość z nich jest poza naszym zasięgiem bo na piękne oczy nikt kontraktu nie podpisze, tym bardziej w II lidze. Klub musi zacząć działać profesjonalnie i na większą skalę niż teraz. Ten rok to był świetny okres na zebranie sponsorów, a jaki jest efekt widzieliśmy podczas ostatniego turnieju.
    Więc skąd tu brać kasę na zawodników i sprzęt dla nich? Kasa z miasta powinna być tylko dodatkiem, a nie podstawowym źródłem dochodu klubu. O ile Czaja i Łęgowik wyraziliby chęć startów w naszych barwach to trzeba będzie ich jakoś przekonać i to powinien być cel numer jeden. Komar też mógłby być i myślę, że na naszym torze dawałby radę lepiej niż młody zaciąg z zagranicy. Od nich powinniśmy zacząć bo resztę jakoś znajdziemy, a tych chłopaków raczej nikt nam nie zastąpi.
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  13. Powrót do góry    #4690
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    http://www.dziennikzachodni.pl/artyk....html?cookie=1

    Czyżby prezes czytał to forum?

    A tak na serio to chyba prezes MŚ zapomniał, że Arturowi równo z końcem obecnego sezonu kończy się kontrakt ze stowarzyszeniem. Chyba, że o czymś mi nie wiadomo?

  14. Powrót do góry    #4691
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Prezes Świącik nie ukrywa, że zamierza zbudować zespół w oparciu o swoich wychowanków. - Potrzebujemy dwóch doświadczonych zawodników, którzy poprowadzą młodzież - wyjaśnia prezes. - Po okresie wypożyczenia wracają Hubert Łągownik i Artur Czaja. Być może sięgniemy też po dobrze znanego i lubianego w Częstochowie Rune Holtę.

    Dziennik zachodni.

    Dobra robota Michał, hejterzy nie tacy źli okazuje się już po raz kolejny, teraz to wdrożyć w życie skuteczniej niż nową www i instagram!

    Mamy nadwyżkę finansową, więc o budżet jesteśmy spokojni - podkreśla sternik Włókniarza. - Cieszy nas, że udało nam się sprowadzilić sponsorów spoza naszego miasta.

    A tu o kogo chodzi? O jakich sponsorów (liczba mnoga).
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #4692
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Mamy nadwyżkę finansową, więc o budżet jesteśmy spokojni - podkreśla sternik Włókniarza. - Cieszy nas, że udało nam się sprowadzilić sponsorów spoza naszego miasta.

    A tu o kogo chodzi? O jakich sponsorów (liczba mnoga).
    To, że o nich nie wiesz nie znaczy, że ich nie ma Choć powinno być to transparentne...

  16. Powrót do góry    #4693
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    To mamy sponsorów, którzy są ukryci i niewidoczni?
    Ok, niech będzie. Niezła robota Michał, wystarczy koziołków na innych!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #4694
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zapytaj Mariusza z Zielonej Góry. On zna takich co dają Zengiemu pieniądze bez reklam na www czy kevlarze/motorze

  18. Powrót do góry    #4695
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2013
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie ma się co czarować Czaja najprawdopodobniej znajdzie sobie jakiś klub w 1 lidze (Łódź może Ostrów) Łegowika jeszcze przez sezon będzie chciał startować w Grudziądzu na Ryska to stać na pewno nie będzie Ułamek na pewno tak nisko nie upadł zęby jeździć w drugiej lidze i do tanich zawodników nie należy .Z tego co można co fajnego skleić to może warto dać szanse Stachyrze przemawia przez niego duże doświadczenie może Szumina będzie miał ochotę powrócić do sportu Malczewskiego to nikt nie będzie chciał to razem ze Strzelcem na rezerwę do tego Miturski .A co do zawodników zagranicznych warto by było zainwestować w jakiś młodych Benzton ,Hertel , Tarasienko ,Czałow podpisać jakieś długoterminowe kontrakty ,z starszych to moze Klind zawsze w Częstochowie sobie nieźle radził ,Karpov widać tez sobie fajnie u nas śmigał .

  19. Powrót do góry    #4696
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Ale tym hejterkom będzie glupio...już nie dlugo. Bedą mowić ze fajnie, ze spoko...ale bedzie im głupio i bedzie bolec.

  20. Powrót do góry    #4697
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2011
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez casus Zobacz posta
    A co do zawodników zagranicznych warto by było zainwestować w jakiś młodych Benzton ,Hertel , Tarasienko ,Czałow podpisać jakieś długoterminowe kontrakty ,z starszych to moze Klind zawsze w Częstochowie sobie nieźle radził ,Karpov widać tez sobie fajnie u nas śmigał .
    Karpow przyznał otwarcie, że jazda w II lidze go nie interesuje. Skupia się na I. Nazwiska które wymieniłeś fajne, ale już na nie za późno. Ale są jeszcze młode grajki jak np. Jason Garrity, o którym tu wiele osób pisało. Bracia Riss, aczkolwiek ich minusem są starty na długim torze, gdzie Erik jest Mistrzem Świata, w wieku 19 lat. Ciekawym zawodnikiem jest także Rohan Tungate (myślę, że jakby miał obiecane starty w każdym meczu, zgodziłby się), Josh Bates, Brady Kurtz, Mikkel B. Andersen, Jason Jorgensen, Andreas Lyager, Gleb Czugunow czy też Roman Lahbaum. Naszym minusem w przypadku Rosjan mogą być bracia Łagutowie i Sajfutdinow, z którymi młodzi mogą się kontaktować. Wiadomo, od razu nie będą wozić dwucyfrówek, ale nikt nie powiedział, że jak poznają tor, nie będą groźni. Nikt ich nie zna, oni nic nue muszą, a mogą. A co do nazwisk typu Stachyra, Strzelec. Jeśli chcą i Włókniarz ich chce, okej, niech podpisują kontrakty. Ale nie ma tak, że klub im płaci nie wiadomo ile na sprzęt, przygotowanie i mają pewne miejsce w składzie. Podpisują z nami warszawskie umowy, jak się sprawdzą podczas treningów, sparingów, np. dobrze wypadną w Memoriale otwierającym sezon - bierzemy ich na stałe, ale bez miejsca w składzie. Walczą dalej. Jeśli się nie sprawdzą mają do wyboru, albo nadal walczą o kontrakt albo idą sobie gdzie tylko chcą. I nie ma sensu angażować 20-stu zawodników jak to robiło Krosno, max. 10 zawodników seniorów, max 5 juniorów, bowiem akurat tylu jedzie w MDMP. Reszta na wypożyczenie tam, gdzie mogliby pojeździć.

    Co do Łęgowika, nawet jeśli zostanie w GKM, zostaje opcja - gość. W kadrze narodowej go nie będzie, a nie wiadomo kto jeszcze dołączy do GKM-u. Jedynie nie wiem czy junior jako gość może startować np. na pozycji 1-5/9-13?

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kononow za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (09-10-2015)

  22. Powrót do góry    #4698
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Czy ten artykul nie brzmi Wam znajomo?

    Usuncie Czaje, "Lagownika" i Holte i wstawcie w ich miejsce nazwiska Szombierski, Jablonski, Graversen...

    Kojarzy sie to Wam z czyms?


    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (08-10-2015)

  24. Powrót do góry    #4699
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2013
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Kononow Zobacz posta
    Karpow przyznał otwarcie, że jazda w II lidze go nie interesuje. Skupia się na I. Nazwiska które wymieniłeś fajne, ale już na nie za późno. Ale są jeszcze młode grajki jak np. Jason Garrity, o którym tu wiele osób pisało. Bracia Riss, aczkolwiek ich minusem są starty na długim torze, gdzie Erik jest Mistrzem Świata, w wieku 19 lat. Ciekawym zawodnikiem jest także Rohan Tungate (myślę, że jakby miał obiecane starty w każdym meczu, zgodziłby się), Josh Bates, Brady Kurtz, Mikkel B. Andersen, Jason Jorgensen, Andreas Lyager, Gleb Czugunow czy też Roman Lahbaum. Naszym minusem w przypadku Rosjan mogą być bracia Łagutowie i Sajfutdinow, z którymi młodzi mogą się kontaktować. Wiadomo, od razu nie będą wozić dwucyfrówek, ale nikt nie powiedział, że jak poznają tor, nie będą groźni. Nikt ich nie zna, oni nic nue muszą, a mogą. A co do nazwisk typu Stachyra, Strzelec. Jeśli chcą i Włókniarz ich chce, okej, niech podpisują kontrakty. Ale nie ma tak, że klub im płaci nie wiadomo ile na sprzęt, przygotowanie i mają pewne miejsce w składzie. Podpisują z nami warszawskie umowy, jak się sprawdzą podczas treningów, sparingów, np. dobrze wypadną w Memoriale otwierającym sezon - bierzemy ich na stałe, ale bez miejsca w składzie. Walczą dalej. Jeśli się nie sprawdzą mają do wyboru, albo nadal walczą o kontrakt albo idą sobie gdzie tylko chcą. I nie ma sensu angażować 20-stu zawodników jak to robiło Krosno, max. 10 zawodników seniorów, max 5 juniorów, bowiem akurat tylu jedzie w MDMP. Reszta na wypożyczenie tam, gdzie mogliby pojeździć.

    Co do Łęgowika, nawet jeśli zostanie w GKM, zostaje opcja - gość. W kadrze narodowej go nie będzie, a nie wiadomo kto jeszcze dołączy do GKM-u. Jedynie nie wiem czy junior jako gość może startować np. na pozycji 1-5/9-13?
    Nie sadze zęby Hertelem i Benztonem było jakie mega zainteresowanie to samo z Klindem moze warto zastanowic sie nad 3 Laguta Pawłem . No niestety 2 z zawodników których podałeś odpada Rohan Tungate na dzień dzisiejszy jest zawodnikiem Startu Gniezno, Brady Kurtz zawodnikiem Apatora Toruń .warto sie zastanowic nad powrotem Mateusza Borowicza który konczy wiek juniora .
    Ostatnio edytowane przez casus ; 08-10-2015 o 22:36

  25. Powrót do góry    #4700
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2011
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 195 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu
    Mamy nadwyżkę finansową, więc o budżet jesteśmy spokojni - podkreśla sternik Włókniarza. - Cieszy nas, że udało nam się sprowadzilić sponsorów spoza naszego miasta.

    A tu o kogo chodzi? O jakich sponsorów (liczba mnoga).
    Pewnie o grupę KIM... przecież to nie jeden sklep tylko cała sieć (liczba mnoga)

  26. Powrót do góry    #4701
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    BEZ KIBICÓW BEZ SPONSORÓW brawo Michaś kolejne genialne wypowiedzi.
    Jutro ktoś przychylny Michasiowi powinien obdzwonić wszystkie firmy wymienione na stronie klubu i zapytać jak się czują darczyńcy których Michaś ma w poważaniu. Kibice powinni go zjeść na FB.

    Jak długo będziesz jeszcze człowieku udowadniał że się nie nadajesz na to stanowisko ???

  27. Powrót do góry    #4702
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    kiedy pogoni sie wreszcie tego samozwanczego Mojzesza ? Nie rozumie jak kibice , kibole i sympatycy moga tolerowac takie cos ? Niech spada wraz ze swpim bochomazem i nie zapomni przeprosic
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4703
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    BEZ KIBICÓW BEZ SPONSORÓW brawo Michaś kolejne genialne wypowiedzi.
    Jutro ktoś przychylny Michasiowi powinien obdzwonić wszystkie firmy wymienione na stronie klubu i zapytać jak się czują darczyńcy których Michaś ma w poważaniu. Kibice powinni go zjeść na FB.

    Jak długo będziesz jeszcze człowieku udowadniał że się nie nadajesz na to stanowisko ???
    Hmm...

    Straciliśmy rok, ale wracamy silniejsi. Nie jest łatwo utrzymać klub bez ligi, kibiców, sponsorów. Nam się to udało.

    Cieszy nas, że udało nam się sprowadzilić sponsorów spoza naszego miasta.
    Schizofrenia?
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #4704
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    http://www.dziennikzachodni.pl/artyk....html?cookie=1

    Czyżby prezes czytał to forum?

    A tak na serio to chyba prezes MŚ zapomniał, że Arturowi równo z końcem obecnego sezonu kończy się kontrakt ze stowarzyszeniem. Chyba, że o czymś mi nie wiadomo?
    Phi, kto by sie takimi szczegolami przejmowal
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #4705
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kononow Zobacz posta
    Co do Łęgowika, nawet jeśli zostanie w GKM, zostaje opcja - gość. W kadrze narodowej go nie będzie, a nie wiadomo kto jeszcze dołączy do GKM-u. Jedynie nie wiem czy junior jako gość może startować np. na pozycji 1-5/9-13?
    GOŚĆ nie jedzie w fazie play-off.
    Wtedy musiałby startować np. wychowanek bez odjechanego sezonu.
    Naprawdę liczycie, że np. Lambert zgodzi się na 2 ligę jak w tym roku pytała o niego E-liga i się nie podpisał nic ? (pomijam, że boski DO upierał się, że od czerwca trafi do E i nawet wie do jakiego klubu).

  31. Powrót do góry    #4706
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kononow Zobacz posta
    Co do Łęgowika, nawet jeśli zostanie w GKM, zostaje opcja - gość. W kadrze narodowej go nie będzie, a nie wiadomo kto jeszcze dołączy do GKM-u. Jedynie nie wiem czy junior jako gość może startować np. na pozycji 1-5/9-13?
    Moze.Trzensiok przykladem

    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/5...y-dreier-zks-o

  32. Powrót do góry    #4707
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/552...dwoch-juniorow

    Do klubu z Ostrowa Wielkopolskiego wypożyczeni zostali Adrian Bialk i Adrian Woźniak.
    Oho, od razu na głeboką wodę

    Będzie jakaś transmisja w TV z barażu? Bo jak chłopaki przyjadą do Rzeszowa na klubowym sprzęcie to może być zabawnie
    Pzdr,
    Garfield

  33. Powrót do góry    #4708
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A to nie jest tak, ze Ostrow jedzie juniorami do Rzeszowa?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4709
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ja bym wypozyczyl B. Swiacika. Niech sie chlopak objezdza.

  35. Powrót do góry    #4710
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Mieli odpuścić baraz, chyba że coś mylę.

  36. Powrót do góry    #4711
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Podobno w klubie jest gruby hajs i bedzie jeszcze grubszy.

  37. Powrót do góry    #4712
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Podobno w klubie jest gruby hajs i bedzie jeszcze grubszy.
    Wiecej kfc?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #4713
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

    Awans do nice z przytupem

  39. Powrót do góry    #4714
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Awans do nice z przytupem
    Aha, jesli polaczenie lig nazywasz awansem to mozna i tak
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4715
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    Widmo krąży na Włókniarzem widmo kompromitacji

  41. Powrót do góry    #4716
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Podobno w klubie jest gruby hajs i bedzie jeszcze grubszy.
    Antyhejter używa zwrotu "podobno'?! Bluźnierca! #tylkofakty

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wiecej kfc?
    Biorąc pod uwagę to, że teraz można samemu skomponować kubełek to takie będą na Olsztyńską dostarczać
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 09-10-2015 o 22:08
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #4717
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Dopiero dzisiaj znalazlem czas by obejrzec sobie migawki z Pucharu Prezydenta. Trafilem m.in. na wywiad z Kaflem. Zadano mu pytanie o przyszly sezon. Odpowiedz nie brzmiala zbyt optymistycznie.. Klubowy dzial propagandy zapomnial wyslac instrukcji?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  43. Powrót do góry    #4718
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach

    icon20.gif

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Podobno w klubie jest gruby hajs i bedzie jeszcze grubszy.
    Qaz ma racje zgłosił się inwestor z zagranicy z kraju o którym Prezes Świącik dużo mówił przed sezonem.
    Zagraniczny inwestor postanowił wyłożyć 1.000.000 BYR.

    Qaz się nie myli gruby hajs cała bańka.

    W międzyczasie na Marsie podobno widziano Yeti.
    Czekamy na potwierdzenie niewiarygodnych doniesień, przez osoby dobrze zorientowane.
    Qaz nie każ czekać ludzkości.

  44. Powrót do góry    #4719
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Pożyczyłem klubowym dwie dychy na kubelek. O to chodzi?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    muuu (09-10-2015)

  46. Powrót do góry    #4720
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Pożyczyłem klubowym dwie dychy na kubelek. O to chodzi?
    To wiele wyjasnia.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #4721
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Zagraniczny inwestor postanowił wyłożyć 1.000.000 BYR.
    Uzupełniając pomyślne wiadomości - kurs białoruskiego rubla skoczył w ciągu tygodnia o prawie 1% w górę!
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Powrót do góry    #4722
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Włókniarz uratowany idę się uchlac.
    Ostatnio edytowane przez Sofold ; 09-10-2015 o 23:10

  49. Powrót do góry    #4723
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Uzupełniając pomyślne wiadomości - kurs białoruskiego rubla skoczył w ciągu tygodnia o prawie 1% w górę!
    Gdy Michaś zajmie się spekulacją można spodziewać się że ów waluta skoczy jak KGHM w ciągu tygodnia o 21%.
    Oj będziemy ustawiać się w kolejce żeby przeprosić Prezesa .

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    Sofold (09-10-2015), ananasek_vel_oman (09-10-2015)

  51. Powrót do góry    #4724
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Gdy Michaś zajmie się spekulacją można spodziewać się że ów waluta skoczy jak KGHM w ciągu tygodnia o 21%.
    Oj będziemy ustawiać się w kolejce żeby przeprosić Prezesa .
    Nie wiem jak Ty ale ja juz szykuje klecznik
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #4725
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •