Strona 57 z 126 PierwszyPierwszy ... 747555657585967107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,521 do 2,565 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2521
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    A jesli Drabik faktycznie jezdzi na przelitrazowanym sprzecie to predzej czy pozniej wyjdzie. I jak powiedziala mi jedna osoba- na lige nie zaryzykuje uzycia takiego silnika ale na mlodziezowki juz tak. Bo nikt tego na mlodziezowkach nie sprawdza. Ja mam cicha nadzieje, ze jednak jezdzi normalnie na 500cm3.
    Skoro w lidze jeździ na normalnych (słabszych) silnikach, a jeździ tam z samymi Asami i walczy z powodzeniem jak równy z równym,
    to czemu ma używać nieregulaminowego (lepszego) silnika w zawodach, w których ma za rywali samych cienkich bolków??
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #2522
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2004
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Ten temat był już kiedyś wałkowany, gdy Sławkowi po zawodach rozebrano najlepszy silnik. Było to wieki temu i mogę się mylić, ale wtedy podstawą do kontroli było podejrzenie zbyt dużej pojemności jednostki napędowej. Przypuszczenia kontrolerów wzięły sie bodajże z żartu Sławka, który chlapnął coś o rozwierconych silnikach. Tym razem może być podobnie. Psy szczekają, a Drabiki odjeżdżają��.

  3. Powrót do góry    #2523
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...ubileusz-holty

    Duży plus za turniej pożegnalny Sławka bo należy mu się coś takiego. Benefis Ryśka również jest fajną inicjatywą.

    Co do pucharu prezydenta to proponuję zgromadzić zapas zgniłych jaj czy bardziej pomidorów (pasuje kolor) i podziękować Matyjaszczykowi i jego świcie za wsparcie i pomoc jaką okazują Włókniarzowi.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Michał Kamiński (19-04-2015), ROLAND (18-04-2015), ananasek_vel_oman (18-04-2015), artem (19-04-2015), berciol (18-04-2015), pat92 (18-04-2015)

  5. Powrót do góry    #2524
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Puchar prezydenta z wielką chęcią bym zbojkotował, niestety głód żużla jest większy i się wybiorę.

    PS. Pomidory zabieram ze sobą

  6. Powrót do góry    #2525
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Uwazajcie, bo za pomidory moga byc zakazy stadionowe i wyroki
    Chyba ze poza stadionem...
    Ja tam proponuje gwizdac a jesli nie potraficie to wziac dobry gwizdek.
    Do tego transparent.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #2526
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Już na Stamford Bridge seler naciowy jest zakazany, także wiecie

  8. Powrót do góry    #2527
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Uwazajcie, bo za pomidory moga byc zakazy stadionowe i wyroki
    Chyba ze poza stadionem...
    Ja tam proponuje gwizdac a jesli nie potraficie to wziac dobry gwizdek.
    Do tego transparent.
    Hmmm a to monitoring będzie działał? Bo jeśli będzie ta firma ochroniarska co za spółki to pewnie nic nie zauważy
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #2528
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Hmmm a to monitoring będzie działał? Bo jeśli będzie ta firma ochroniarska co za spółki to pewnie nic nie zauważy
    Spoko, spoko. Jakby reka obywatela nawet posrednio "dotknela" marynarke wladzy to oko wytropi co trzeba i jak trzeba
    Ja sobie chyba daruje w takim razie, bo mi ktos jeszcze rzucanie pomidorami przyklei na sfalszowanym monitoringu w ramach zemsty czy cos
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #2529
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Rewizja w Twoim domu ujawni fakturę za zakup pół tony pomidorów
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Powrót do góry    #2530
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Rewizja w Twoim domu ujawni fakturę za zakup pół tony pomidorów
    Moge ich wyprodukowac i 50 ton jak bede mial kaprys
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #2531
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Co do turnieju pożegnalnego Sławka Drabika to jak najbardziej jestem za. Jestem tez za tym aby stawka zawodnika nie była przypadkowa czy też z łapanki, fajnie by było zebrać ludzi z którymi Sławek miał doczynienia dobre jak i te złe (mysle ze po czasie by każdemu juz emocje opadły) I uzupełnić reszte naszymi juniorami

    1. Sławomir Drabik
    2. Maksym Drabik
    3. Artur Czaja
    4. Oskar Polis
    5. Przemysław Portas
    6. Tomasz Gollob - pamietny IMP '91
    7. Jacek Krzyżaniak - jeszcze bardziej pamietny IMP '96
    8. Adam Skórnicki
    9. Sebastian Ułamek
    Macie jeszcze jakies propozycje?
    Mysle ze taki turniej byłby ciekawym widowiskiem, a raczej zabawą bo to o to w tym chodzi
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  13. Powrót do góry    #2532
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Co do turnieju pożegnalnego Sławka Drabika to jak najbardziej jestem za. Jestem tez za tym aby stawka zawodnika nie była przypadkowa czy też z łapanki, fajnie by było zebrać ludzi z którymi Sławek miał doczynienia dobre jak i te złe (mysle ze po czasie by każdemu juz emocje opadły) I uzupełnić reszte naszymi juniorami

    1. Sławomir Drabik
    2. Maksym Drabik
    3. Artur Czaja
    4. Oskar Polis
    5. Przemysław Portas
    6. Tomasz Gollob - pamietny IMP '91
    7. Jacek Krzyżaniak - jeszcze bardziej pamietny IMP '96
    8. Adam Skórnicki
    9. Sebastian Ułamek
    Macie jeszcze jakies propozycje?
    Mysle ze taki turniej byłby ciekawym widowiskiem, a raczej zabawą bo to o to w tym chodzi
    10. Dawid Stachyra
    Pzdr,
    Garfield

  14. Powrót do góry    #2533
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Co do turnieju pożegnalnego Sławka Drabika to jak najbardziej jestem za. Jestem tez za tym aby stawka zawodnika nie była przypadkowa czy też z łapanki, fajnie by było zebrać ludzi z którymi Sławek miał doczynienia dobre jak i te złe (mysle ze po czasie by każdemu juz emocje opadły) I uzupełnić reszte naszymi juniorami

    1. Sławomir Drabik
    2. Maksym Drabik
    3. Artur Czaja
    4. Oskar Polis
    5. Przemysław Portas
    6. Tomasz Gollob - pamietny IMP '91
    7. Jacek Krzyżaniak - jeszcze bardziej pamietny IMP '96
    8. Adam Skórnicki
    9. Sebastian Ułamek
    Macie jeszcze jakies propozycje?
    Mysle ze taki turniej byłby ciekawym widowiskiem, a raczej zabawą bo to o to w tym chodzi
    Z calym szacunkiem ale teraz Krzyzaniak bylby zagrozeniem dla innych zawodnikow.
    Chyba nie tedy droga.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #2534
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Chłopaki, po tym co zobaczyłem w Warszawie na Grand Prix, to jednak u nas z organizacją imprez żużlowych nie jest tak źle
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (19-04-2015), muuu (19-04-2015)

  17. Powrót do góry    #2535
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Przestań, bo jeszcze Świącik spocznie na laurach.
    Tak poważnie to było mnóstwo ludzi z Częstochowy.
    Po drodze z trzy autokary i sporo osobówek z tego co słyszałem.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #2536
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    No było trochę ludzi z Cze-wy. Długi klubów to pikuś przy tym co się wczoraj działo

  19. Powrót do góry    #2537
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Chłopaki, po tym co zobaczyłem w Warszawie na Grand Prix, to jednak u nas z organizacją imprez żużlowych nie jest tak źle
    Hehe no to samo od razu mi przyszlo do glowy. Prezes musi byc teraz mega zadowolony - niewazne jaka zaliczy wtope, to w porownaniu do GP bedzie to i tak duzy postep
    Pzdr,
    Garfield

  20. Powrót do góry    #2538
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Hehe no to samo od razu mi przyszlo do glowy. Prezes musi byc teraz mega zadowolony - niewazne jaka zaliczy wtope, to w porownaniu do GP bedzie to i tak duzy postep
    Zawsze moze teraz powiedziec "na GP nie daja rady a my mamy dac rade?"
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #2539
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Jeśli chodzi o obsadę turnieju pożegnalnego Sławka Drabika, Tomasz Gollob i Jacek Krzyzaniak jak najbardziej tak, jeżeli ten drugi może wystartować. Obaj jednak najbardziej zapadli w pamięć kibiców podczas finału IMP w Częstochowie '97, a nie '96.

    Krzyżaniak- wiadomo pamiętny baraż o złoto i ostry atak późniejszego IMP na pierwszym łuku,

    Tomek Gollob- pamiętny atak Sławka na prowadzącego Tomasza na wejściu w ostatni wiraż, upadek i wykluczenie Golloba, który w ten sposób stracił szanse na tytuł.
    W 1996 w Warszawie Drabik też pokonał Golloba na trasie, ale ogólnie było bezstresowo 15 (3,3,3,3,3) i pewny tytuł.
    AZS-CKM the leading polish teams

  22. Powrót do góry    #2540
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    7. Jacek Krzyżaniak - jeszcze bardziej pamietny IMP '96
    97 nie 96


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #2541
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Racja, 97. Mój błąd

    Wysyłane z betoniarki
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  24. Powrót do góry    #2542
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Dorzucmy jeszcze Swista, ktory wkomponowal Slawka w dechy w Opolu na meczu Polnoc-Poludnie.

  25. Powrót do góry    #2543
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    https://www.facebook.com/Stowarzysze...186684/?type=1

    SKWC sprzedaje gadżety i oddaje kasę do Klubu.
    Brawo.

    Michale Świąciku i ekipo - jak widać, dokoła jest już stado mądrzejszych od Was ludzi, więc apeluję - uczcie się.
    Uczcie się wszystkiego, tego jak robić hajs i jak robić tor, póki macie jeszcze na to czas i póki można jeszcze uratować Włókniarz.

    Już nie wspomnę, że właśnie coś takiego, winno być na tej genialnej konferencji prasowej - nowe logo na gadżety i heja, sprzedawać co by kasa była. Uniknęło by się by też wtedy zażenowania tym logo-gniotem, jakby tak parę gostków zakupiło taką koszulkę czy bluzę.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #2544
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Marzenie prezesa wam uciekło

  27. Powrót do góry    #2545
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Etam.
    Tylko przeszło do klubu wzoru, ideału by poznać od środka by za rok zrobić taki sam u nas
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 20-04-2015 o 21:25
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Garfield (20-04-2015)

  29. Powrót do góry    #2546
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu

    Nie chciałbym "malkontencić" ale kiedyś rozmawiałem z właścicielem Lee Coopera w Częstochowie, który sprzedawał jako pierwszy koszulki klubowe i było z tego wielkie goowno. Myślał bardziej jak się raczej z tego wymiksować. Nie pytałem o warunki umowy. Także na tamte czasy to był żaden interes, a mówimy o czasach kiedy Włókniarz zdobywał medale. Teraz też jak sądzę to nie jest coś o co by się można zabijać. To jest pewien dodatek, który wspomaga wizerunek klubu, ale nie jego budżet. To nie NBA, NFL czy PL. Zarabiają na tym ludzie ze straganów ze swoją marżą, a zarobek dla klubu jest tutaj śladowy. Nawet sobotnie GP wyglądało tak, że ludzie kupowali właściwie tylko programy. Smycze kosztowały 10 pln, czapki 50 pln, koszulki 70 czy 80 pln. Na wyjściu ustawiły się kolejki jak wszystko kosztowało 50 procent mniej. Jaki z tego byłby zauważalny dochód dla klubu?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #2547
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu

    Nie chciałbym "malkontencić" ale kiedyś rozmawiałem z właścicielem Lee Coopera w Częstochowie, który sprzedawał jako pierwszy koszulki klubowe i było z tego wielkie goowno. Myślał bardziej jak się raczej z tego wymiksować. Nie pytałem o warunki umowy. Także na tamte czasy to był żaden interes, a mówimy o czasach kiedy Włókniarz zdobywał medale. Teraz też jak sądzę to nie jest coś o co by się można zabijać. To jest pewien dodatek, który wspomaga wizerunek klubu, ale nie jego budżet. To nie NBA, NFL czy PL. Zarabiają na tym ludzie ze straganów ze swoją marżą, a zarobek dla klubu jest tutaj śladowy. Nawet sobotnie GP wyglądało tak, że ludzie kupowali właściwie tylko programy. Smycze kosztowały 10 pln, czapki 50 pln, koszulki 70 czy 80 pln. Na wyjściu ustawiły się kolejki jak wszystko kosztowało 50 procent mniej. Jaki z tego byłby zauważalny dochód dla klubu?
    Dokładnie. To bardziej wizerunkowe działanie i pokazanie kibicowi, że jest ważny dla klubu, że dba się o jego potrzeby etc. To się potem przekłada na frekwencje - ileś takich drobnych cegiełek.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Marzenie prezesa wam uciekło
    Ja mam nadzieje, ze juz nie wroci
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2548
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    W miescie coraz ciszej o Włokniarzu , nawet w knajpach nie porusza sie tego tematu . Cegielska zrobiła swoje , jeden klub mniej . I pomyslec ze jeszcze nie tak dawno .......ehhhh . Mam miekkie serce co do takich eksponatów.
    Mysle ze sie podniesiemy na przekór zniewiesciałej blondynce . Wqrza tylko ze w latach 80 bylismy na dnie z własnej winy a teraz blondyna nas poprostu wyrzuciła z ligi
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #2549
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Gdyby nie dzialania spolki to by do tego nie doszlo.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #2550
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Wie ktoś może czy będzie możliwość zakupienia wczesnej trochę biletu i programu na memoriał? W sobotę niestety czeka mnie trochę więcej pracy więc na stadionie pojawię się na styk, a nie chciałbym dać się zaskoczyć kilometrową kolejka do tylko jednej otwartej kasy jak to u nas przeważnie bywa na małych imprezach...

  34. Powrót do góry    #2551
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu

    Nie chciałbym "malkontencić" ale kiedyś rozmawiałem z właścicielem Lee Coopera w Częstochowie, który sprzedawał jako pierwszy koszulki klubowe i było z tego wielkie goowno. Myślał bardziej jak się raczej z tego wymiksować. Nie pytałem o warunki umowy. Także na tamte czasy to był żaden interes, a mówimy o czasach kiedy Włókniarz zdobywał medale. Teraz też jak sądzę to nie jest coś o co by się można zabijać. To jest pewien dodatek, który wspomaga wizerunek klubu, ale nie jego budżet. To nie NBA, NFL czy PL. Zarabiają na tym ludzie ze straganów ze swoją marżą, a zarobek dla klubu jest tutaj śladowy. Nawet sobotnie GP wyglądało tak, że ludzie kupowali właściwie tylko programy. Smycze kosztowały 10 pln, czapki 50 pln, koszulki 70 czy 80 pln. Na wyjściu ustawiły się kolejki jak wszystko kosztowało 50 procent mniej. Jaki z tego byłby zauważalny dochód dla klubu?
    Doskonale rozumiem.
    Z tym że mówię o sytuacji, w której upadły klub organizuje konferencję prasową, zapowiadając wielki Włókniarz, pokazuje tylko zdziadziałe logo. A nie o formie promocji poprzez gadzety.
    (Nawiążując trochę do logotypow - ostatnio pojawilo sie sporo takich stworzonych przez ludzi z ASP. Uznanych artystow jak ten od naszego. Poczytajcie opinie co zrobili i jak odebral to ludzie Sam badziew.)

    Powinno się na takowej rzucic koszulki i inne gadzety do kupienia z tym logo, kuc zelazo poki gorace, to nie robi sie nic, poza wywolaniem malego skandalu ze zmiana herbu. Takie to bezmyslne wszystko.
    A pewnie pare osob by kupilo na szybko jakas koszulke wspierajac klub i z innej litosci. Teraz bedzie trudno nawet uzbierac kogos na trybuny podczas jakis zawodów...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #2552
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Beda wczesniej. W klubie i pewnie w Patroxie. Ale kiedy, czy juz jutro czy od czwartku to nie jestem w stanie powiedziec.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    ckm-ista (21-04-2015)

  37. Powrót do góry    #2553
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Doskonale rozumiem.
    Z tym że mówię o sytuacji, w której upadły klub organizuje konferencję prasową, zapowiadając wielki Włókniarz, pokazuje tylko zdziadziałe logo. A nie o formie promocji poprzez gadzety.
    (Nawiążując trochę do logotypow - ostatnio pojawilo sie sporo takich stworzonych przez ludzi z ASP. Uznanych artystow jak ten od naszego. Poczytajcie opinie co zrobili i jak odebral to ludzie Sam badziew.)

    Powinno się na takowej rzucic koszulki i inne gadzety do kupienia z tym logo, kuc zelazo poki gorace, to nie robi sie nic, poza wywolaniem malego skandalu ze zmiana herbu. Takie to bezmyslne wszystko.
    A pewnie pare osob by kupilo na szybko jakas koszulke wspierajac klub i z innej litosci. Teraz bedzie trudno nawet uzbierac kogos na trybuny podczas jakis zawodów...
    Trochę nie do końca. Koszulki owszem sprzedawałyby się, ale nie teraz, nie w sytuacji, gdy klub nie startuje w żadnych rozgrywkach ligowych i z trudem stać go na remont band.

    Czas na sprzedaż gadżetów jest w grudniu. Klub ogłasza transfery, zapowiadając tym samym swoje cele na nadchodzący sezon, i od razu wiadomo jest co człowiek chciałby dostać pod choinkę

    Teraz tak jak mówisz na gadżet z nowym pseudo-herbem może skusić się jedynie albo jakiś kolekcjoner, albo inny społecznik z dobrego serca chcący wesprzeć Wielką Orkiestrę Świącikowej Niemocy.

    Gra nie warta świeczki. Stwórzmy podwaliny klubu, zaklepmy sobie na przyszły sezon jazdę w lidzę i wtedy bawmy się w merchandising.
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #2554
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Beda wczesniej. W klubie i pewnie w Patroxie. Ale kiedy, czy juz jutro czy od czwartku to nie jestem w stanie powiedziec.
    Super, bo zapowiada się, że na Memoriał przybędę w ostatniej chwili.

    Memoriał ... nie wiem czy wypada i w ogóle ... , ale centralnie w sobotę przypada data urodzin Lee. Może jakieś słówko i Jego pamięci na tę okoliczność by przygotować i wygłosić?

  39. Powrót do góry    #2555
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Super, bo zapowiada się, że na Memoriał przybędę w ostatniej chwili.

    Memoriał ... nie wiem czy wypada i w ogóle ... , ale centralnie w sobotę przypada data urodzin Lee. Może jakieś słówko i Jego pamięci na tę okoliczność by przygotować i wygłosić?
    A może bieg ku czci jego pamięci
    Lew

  40. Powrót do góry    #2556
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51...ko-pzm-zlozone

    Szkoda, że zwykli kibice mogą, a u nas.. ehh
    Pzdr,
    Garfield

  41. Powrót do góry    #2557
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Garfield, wiem, że Cie to wszystko wkurza, ale tak nie można. Duży jesteś, więc czaisz, że to nie "kibice", a "konsumenci" będą szarpać PZM o niezgodność towaru/usługi z umową.

  42. Powrót do góry    #2558
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    "Kibic" się już nie będzie domagał swoich pieniędzy wydanych na tą parodię ?

  43. Powrót do góry    #2559
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    W sobotę niestety czeka mnie trochę więcej pracy więc na stadionie pojawię się na styk, a nie chciałbym dać się zaskoczyć kilometrową kolejka do tylko jednej otwartej kasy jak to u nas przeważnie bywa na małych imprezach...
    Pewnie nie tylko Ty, więc mam nadzieję, że w końcu ktoś pójdzie do rozum po głowy i otworzy więcej kas. No i mam nadzieję, że te po stronie parkingu przy Hali także będą otwarte.

    P.S. Kiedyś pięknym zwyczajem Memoriału było to, iż panie wchodziły za darmo. Szkoda, że teraz nikt o tym nie pamięta...

  44. Powrót do góry    #2560
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    bilety dostepne beda od jutra. Zglosze dzis o tych kasach.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #2561
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach

  46. Powrót do góry    #2562
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    W Toruniu we wtorek i w środę mieliśmy dwa turnieje zaplecza kadry juniorów. Wystąpiło
    dwóch zawodników o których na łamach tego forum często się pisało.

    Max Drabik zajął odpowiednio miejsca:
    4. Maksym Drabik - 11 (2,2,2,3,2)
    2. Maksym Drabik - 13 (3,3,3,3,1)
    Stylowo chyba najładniej się prezentował w zawodach razem z Woryną, wytrzymał też fenomenalnie
    atak taranem w wykonaniu Trzensioka, widać dużą bojowość i jeszcze mało doświadczenia i
    sprytu. Tymi ostatnimi rzeczami przewyższał go Krystian Rempała. Warto dodać, że Drabik kręcił
    najlepsze czasy. Podobało mi się też jak szuka nieustannie najlepszej ścieżki. W parkingu asystował
    mu tata. Oj, widać, że rośnie nam fajny żużlowiec.

    Przemysłam Portas:
    12. Przemysław Portas - 5 (3,2,0,0,0)
    6. Przemysław Portas - 9 (3,2,0,2,2)
    Tutaj jazda wyglądała tak jak punktacja (nie wiem, czy coś mu czasem w pierwszym turnieju
    nie padło). Bardzo dobre biegi, gdzie trudno było mieć coś do zarzucenia - i co do startu i co
    do dystansu przeplatał sytuacjami, gdzie nie można było poznać, że to zawodnik z poprzedniego
    biegu. Wyglądało tak jakby w jednych biegach jeździł na jakiś dopalaczach i pełen werwy, by
    po chwili jechać bardzo anemicznie, flegmatycznie jakby był sam na torze. Ogólnie to zaskoczenie
    in plus w porównaniu z tym czego się spodziewałem. Choć największym zaskoczeniem in plus
    obu turniejów dla mnie był Damian Dróżdż.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Gadol (23-04-2015), Sofold (23-04-2015), ananasek_vel_oman (23-04-2015), artem (24-04-2015), ckm-ista (23-04-2015), dockm (24-04-2015)

  48. Powrót do góry    #2563
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Kasy beda otwarte 3. Glowna, ta z boku od strony Olsztynskiej i od strony hali ta kasa blizej best auto.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (23-04-2015)

  50. Powrót do góry    #2564
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Renciści emeryci też na ulgowy? Bo komunikat nie wspomina nic
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #2565
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    - bilet ulgowy – 10 zł (przysługuje uczniom i studentom do 26-go roku życia – urodzonym w 1989 roku i później oraz osobom po 65-tym roku życia – urodzonym w 1950 roku i wcześniej)

    Rencisci niestety na cały

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •