Strona 4 z 126 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Koniec świata, Emil jako jedyny z was pisze z sensem. Ja wiem że szukacie w całej tej sytuacji pozytywów ale jak czytam o armii wychowanków którzy za kilka lat będą trzęśli ekstraligą i o 18tyś na inauguracji to się zastanawiam czy wam się trochę nie poprzestawiało z tego wszystkiego.
    Ja na Twoim miejscu wstydzilbym sie w ogole co kokwiek pisac gdybym byl kibicem klubu bez nazwy i honoru. Wasz klub samemu sobie i wam pluje w twarz kontraktujac zawodnika ktory sam u nas wchodzil do mlyna po to by zainicjowac "kto nie skacze" a skaczac wskazywal palcem na wasz sektor z szyderczym usmiechem na twarzy. Pod ziemie bym sie zapadl gdyby moj klub zakontraktowal takiego czlowieka. Czlowieka ktory pluje na ten klub i kibicow. Milego oklaskiwania Laguty.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    jak czytam o armii wychowanków którzy za kilka lat będą trzęśli ekstraligą i o 18tyś na inauguracji to się zastanawiam czy wam się trochę nie poprzestawiało z tego wszystkiego.
    Wszystko dobrze rozumiesz emigrancie.

    Tylko mówiąc "trząść Ekstraligą" chodzi nam o pozamiatanie wszystkich rywali i zostawienie ich sportowo daleko w tyle, a nie "trząść" czyli miotać się jak szatan bez ładu i składu po torze, jak to robi wychowanek Miedziński. A że od dawien dawna nie zaznaliście innego wychowanka i innego sposobu jak to zrobić, więc stąd pewnie to drobne nieporozumienie.
    Wyjaśniając wszystko życzę Ci radosnych świąt i tanich biletów do domku
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Wszystko dobrze rozumiesz emigrancie.

    Tylko mówiąc "trząść Ekstraligą" chodzi nam o pozamiatanie wszystkich rywali i zostawienie ich sportowo daleko w tyle, a nie "trząść" czyli miotać się jak szatan bez ładu i składu po torze, jak to robi wychowanek Miedziński. A że od dawien dawna nie zaznaliście innego wychowanka i innego sposobu jak to zrobić, więc stąd pewnie to drobne nieporozumienie.
    Wyjaśniając wszystko życzę Ci radosnych świąt i tanich biletów do domku
    Przedpełskiego wypożyczyli z Częstochowy?

  4. Powrót do góry    #139
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Drodzy goście spod Bydgoszczy ustalcie może wspólne stanowisko we własnym wątku a dopiero później spróbujcie rzucać szyderą. Najpierw wpada jeden śmiejąc się, że chcemy Pikeja czy Szuminę, którzy to mają pochłonąć połowę naszego budżetu. Później odzywa się taki jeden znad zmywaka, że co my sobie wyobrażamy chcąc jechać wychowankami. Może zamiast robić z siebie debili to od....walicie się po prostu od Włókniarza bo tak naprawdę co Was obchodzi jakim składem będziemy jechać w 2 lidze. No chyba, że tak się interesujecie 2 ligą z obawy, że tu traficie jak Wasi prezesi znów uznają, że nie ma sensu jechać w meczu.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Włókniarz jest tylko jeden !
    Tytuły Mistrza Polski zdobywał CKM Włokniarz ! Poprostu od pewnego czasu kontraktowalismy przypadkowych zawodników , Marian zatrudnił NP i GH wygralismy zasadniczą na czysto a medalu i tak nie było . Pozniej juz było z górki , coraz wieksze długi , sumy z kosmosu , jakies daniny za podpis a zatrudnienie ruskich było strzałem w kopyto.
    Sukiennikowi brakło kasy na milionowych drewniaków , pozniej kabaret z Wojaczkiem i brak finału z którego unibaks i tak uciekł , na dodatek przegralismy braz z cieńkim Tarnowem . Wtedy juz było pozamiatane .
    2014 to jakas paranoja . Ruska... siedzi na trybunach i nie jedzie , pozniej uniela sie w NC plus jako znawca , zielonogórzec tez ma jakies fochy , raz wali 18 a raz 3
    Wreszcie Witkowski zwalił nas razem z Wybrzezem w otchłań i niebyt speedwaya.

    czego szkoda ??
    jak nie lubie Cieslaka tak w ostatnim jego wywodzie z ptakiem jest wszystko, kto chodził kiedys po cmentarzu na Rocha ten wie...............
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #141
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Wszystko dobrze rozumiesz emigrancie.

    Tylko mówiąc "trząść Ekstraligą" chodzi nam o pozamiatanie wszystkich rywali i zostawienie ich sportowo daleko w tyle, a nie "trząść" czyli miotać się jak szatan bez ładu i składu po torze, jak to robi wychowanek Miedziński. A że od dawien dawna nie zaznaliście innego wychowanka i innego sposobu jak to zrobić, więc stąd pewnie to drobne nieporozumienie.
    Wyjaśniając wszystko życzę Ci radosnych świąt i tanich biletów do domku
    Tak tak, ja nadal pamiętam, jak w 2012 po transferze Bjerre w trakcie sezonu - cytuję - Cała Polska miała robić w gacie przed Wielkim Włókniarzem już nie pamiętam, który to wtedy chłopek roztropek z Częstochowy pisał.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Tak tak, ja nadal pamiętam, jak w 2012 po transferze Bjerre w trakcie sezonu - cytuję - Cała Polska miała robić w gacie przed Wielkim Włókniarzem już nie pamiętam, który to wtedy chłopek roztropek z Częstochowy pisał.
    Mowil to Winiarski w wywiadach, ten sam, ktory daje kase na Sparte, ten sam, ktory namowil Maxa Drabika na Sparte, ten sam, ktory sponsoruje Maxa....ten sam, ktoremu Klocowa proponowala posadke w klubie... zaraz, zaraz... wychodzi na to, ze on teraz jest we Wrocku... przejazdem bo jeszcze kreci lody w Ostrowie.

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Czy ktos wie kiedy bedzie mozna kupic karnecik?

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Mowil to Winiarski w wywiadach, ten sam, ktory daje kase na Sparte, ten sam, ktory namowil Maxa Drabika na Sparte, ten sam, ktory sponsoruje Maxa....ten sam, ktoremu Klocowa proponowala posadke w klubie... zaraz, zaraz... wychodzi na to, ze on teraz jest we Wrocku... przejazdem bo jeszcze kreci lody w Ostrowie.
    Nie, nie to któryś z forumowiczów pisał w waszym wątku
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie, nie to któryś z forumowiczów pisał w waszym wątku
    W ślad za słowami ówczesnego naszego wiceprezesa Ireneusza "kupię wszystkich" Winiarskiego.

    Tego samego, wspaniałego mecenasa sportu we Wrocławiu czy Ostrowie, który kłamał publicznie na temat stanu finansów i wyników audytu Włókniarza w 2012 roku.

    Rozumiem, że jakby się do tych klubów zgłosił Sukiennik jako sponsor to też przyjęty zostanie z otwartymi ramionami?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 21-12-2014 o 19:47
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie, nie to któryś z forumowiczów pisał w waszym wątku
    Fakt... zapomnialem, ze Winiarski czestochowski to nie ten sam co wroclawsko-ostrowski. Przepraszam.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Drodzy goście spod Bydgoszczy ustalcie może wspólne stanowisko we własnym wątku a dopiero później spróbujcie rzucać szyderą. Najpierw wpada jeden śmiejąc się, że chcemy Pikeja czy Szuminę, którzy to mają pochłonąć połowę naszego budżetu. Później odzywa się taki jeden znad zmywaka, że co my sobie wyobrażamy chcąc jechać wychowankami. Może zamiast robić z siebie debili to od....walicie się po prostu od Włókniarza bo tak naprawdę co Was obchodzi jakim składem będziemy jechać w 2 lidze. No chyba, że tak się interesujecie 2 ligą z obawy, że tu traficie jak Wasi prezesi znów uznają, że nie ma sensu jechać w meczu.
    Nie wiem o co Ci chodzi. Po pierwsze nie jestem spod Bydgoszczy. Po drugie zapytałem ponieważ od znajomego z Ostrowa wiem że Pikej miał wysoki kontrakt w Ostrowie w 2 lidze rzedu 350 tysiecy. Nie było z mojej strony żadnej szydery.

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Za wzięcie za trollunianina serdecznie przepraszam. Z tego co słychać to podobno kontrakt jest naprawdę nieduży i spokojnie do udźwignięcia. Mimo to wielkim jego entuzjastą nie jestem choć zapewne w 2 lidze będzie ładnie punktował. Cóż jazda jego nie porywa. Z poprzedniego jego pobytu u nas zapamiętałem tylko rolę oskarową i jeden atak gdzie wśród kibiców śmialiśmy się, że PK chyba manetka się zablokowała wtedy.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Z PiKejem jest głośno co roku na rynku transferowym. Rozmawiał w poprzednich latach z kilkoma klubami. Nie wiem jak w tym, ale wcześniej odniosłem wrażenie że robi charakterystyczny dla siebie szum medialny i wybiera najlepszą ofertę. Często nieosiągalną dla zwykłych klubów z II dywizji. Osobiście jestem zwolennikiem pozyskiwania młodych zawodników z perspektywami, którzy chcą się wypromować w polskiej lidze. Z drugiej strony uważam, że jak dostaniemy licencję "bezwarunkową" to będzie ciśnienie na szybki awans i wtedy będzie się brało zawodników którzy coś prezentują i mają doświadczenie nawet jak na drugą ligę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #150
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cudnie!
    Po tym jak drużyna kolarzy z krosna ogłosiła, że jej celem jest awans podobne hasło rzucił Gdańsk. Teraz podobną deklarację składa klub żużlistów z Lubelka!
    Zanosi się na heroiczną walkę na deklaracje awansu w naszej lidze. Szkoda, że jeszcze żaden z samopretendentów składu nie zbudował.
    Na nasze szczęście klub... sorki, krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Rzeczywiście nie nastawiacie się na awans?
    - Absolutnie tak. Naszym głównym postanowieniem jest poukładanie kwestii finansowej klubu i zbudowanie silnych podwalin. Nie zamierzam dopuścić do sytuacji, w której stowarzyszenie popadnie w długi. Po drugie, budowa budżetu całkowicie spadła na nasze barki. Skupiamy się na pozyskiwaniu sponsorów i to jest nasz priorytet. Dopiero na drugim miejscu stawiamy na pomoc od miasta, a nie odwrotnie. Jesteśmy realistami i wiemy, że to, co "wydeptamy" u sponsorów i przyjaciół żużla to jest podstawa.

    sportowefakty.pl


    No Brawo Michał!
    Oby tak dalej!
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 22-12-2014 o 16:52
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wywiad czyta sie milo. Inwestycje w sprzet i angaz kogos, kto zjadl na zuzlu zeby i bylby dla lebkow w parkingu wzorem do nasladowania. Od miasta z kolei prezes moglby, a nawet powinien wymagac wiecej.
    Pzdr,
    Garfield

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wróćmy do początku naszej rozmowy. Macie licencję warunkową, czyli musicie coś spełnić. Na razie w większości klubów, które takie licencje otrzymały, tajemnicą owiane są owe warunki. Może pan powiedzieć, jakie wam postawiono założenia?

    - Myślę, że w przypadku wszystkich są to ustalenia pomiędzy władzami żużla i klubami. W naszym przypadku są to ustalenia dobre dla rozwoju częstochowskiego i polskiego żużla. Wszyscy widzimy, co się dzieje obecnie z żużlem. Mamy do czynienia z odpływem wielkich sponsorów, widzimy, co się dzieje w Rosji, gdzie zamyka się rynek dla zagranicznych zawodników i zostają trzy kluby. Uważam, że przyznanie klubom drugoligowym licencji warunkowych to bardzo dobry ruch. Jeżeli warunki przez GKSŻ czy PZM zostaną podane do opinii publicznej to w porządku, ale ja przed szereg wychodzić nie będę.
    Wiem, ale nie powiem bo byscie mnie zlinczowali?
    Kibicom nalezy sie prawda, biorac pod uwage wszystko co mialo miejsce ze spolka - czyli jedno oficjalnie mowione a drugie sie dzialo.
    Jednak chyba woli isc droga spolki...

    A może pan konkretnie podać ile wyniesie wasz budżet?

    - Przyznam szczerze, że nie chciałbym zdradzać kwoty, dlatego że ja uważam, iż wchodzimy w coś nowego i jeżeli będzie mi się to układało, to w czasie sezonu będę powolutku zdradzał, czy wszystko idzie zgodnie z naszymi planami. Na razie posiadamy pewne deklaracje, mniej lub bardziej istotne. Jeżeli zostaną one dotrzymane, to będę się bardzo cieszyć, ale może się zdarzyć, że ktoś się wycofa. Wówczas podając teraz wysokość naszego budżetu zwyczajnie bym skłamał. Wspominałem wcześniej, że musimy zainwestować w sprzęt, ale później nie będziemy musieli wydawać dużo na "punktówki". Oczywiście jednak ja nie chcę, aby nasi wychowankowie jeździli za darmo, proszę mnie dobrze zrozumieć.
    Tak jak pisalem wczesniej. Sam nie wie ile bedzie miec do dyspozycji.
    Ale fragment o wsparciu miasta w sytuacji, gdy tak otwarcie wsparl jako stowarzyszenie wladze to jakis zart.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 22-12-2014 o 23:19
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #154
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Wolałbym żeby był bardziej szczery w tych wywiadach i dawał konkrety, a nie lał wodę. Miało być szczerze i wszystkie informacje dostępne dla kibiców, a póki co wszystko chowa do kieszeni.

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Taki OT z naszym ulubionym teamem w tle:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...nianiem-klubow

    Suskiewicz i Emil sa tak zmeczeni zmienianiem klubow, ze zwiazali sie z Unia az na rok. Po roku blond ludziki znow rozpoczna swoja podroz po Polsce szukajac kogos, kto da im wiecej $$$ - bo "sytuacja ich zmusza".
    Pzdr,
    Garfield

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...i-w-ksm-krosno

    Krosno jak mówi, tak robi. Marzenia o wygraniu ligi prysnęły jak bańka mydlana
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  22. Powrót do góry    #157
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Taki Chrzanowski poziomem sportowym nie przebija Miturskiego... Jak tor będzie robiony "pod" naszych, a pod tyłkiem będą mieć porządny sprzęt to nikt nie powiedział, że jadąc nawet w tak przypadkowym składzie- na jaki się zapowiada- jesteśmy skazani z góry na okupowanie tyłów ligi. Ja tam jestem niepoprawnym optymistą w tym względzie. Uważam, że Miturski, Malczewski i Polis swoje będą robić na pewno w każdym meczu, do tego jeden/dwóch zawodników z zewnątrz + "odpalenie" jednego z młodzików i może być całkiem, całkiem...

  23. Powrót do góry    #158
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Niestety ja nie podzielam optymizmu co niektórych Malczewski Polis Miturski nie są na to zawodnicy na 10 punktów co mecz.Bez solidnych przynajmniej 2 zawodników będziemy wozić ogony. Jeżeli nastawiajmy się na jazdę szkoleniowo OK ale nie oczekujmy za wiele.

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Z takim składem wygramy z Opolem / nie pamietam jak ten klub sie nazywa/ kiedys w II lidze stukalismy tu i tam Sparte Wrocław z jej ówczesnymi asiorami teraz pokarzemy tym z Opola gdzie ich miejsce w szyku.
    Lipa sezon sie szykuje ten i nastepne równierz
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Z takim składem wygramy z Opolem / nie pamietam jak ten klub sie nazywa/ kiedys w II lidze stukalismy tu i tam Sparte Wrocław z jej ówczesnymi asiorami teraz pokarzemy tym z Opola gdzie ich miejsce w szyku.
    Lipa sezon sie szykuje ten i nastepne równierz
    Cieszmy ze ze bedzie zuzel i wspierajmy naszych, przychodzmy na mecze nie narzekajmy bo moglo zuzla nie byc wcale.

  26. Powrót do góry    #161
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Ty najwiecej przychodzisz siedząc przed kompem i popychając pierdoły na SF

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    artem (24-12-2014), muuu (24-12-2014)

  28. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Ty najwiecej przychodzisz siedząc przed kompem i popychając pierdoły na SF
    Moge popychac pierdoly 20x wiecej niz inni a na wszystkie zawody u nas w 2015 przyjde.

  29. Powrót do góry    #163
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...i-w-ksm-krosno

    Krosno jak mówi, tak robi. Marzenia o wygraniu ligi prysnęły jak bańka mydlana
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...ign=newswidget

    Jesli chcemy dorownac Krosnu to brac bez gadania W hitowych transferach bedzie 1:1
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Wesołych Świąt synki
    Co by były radosne i rodzinne, a i żużlowe tematy powodowały dużo uśmiechu
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/48...ign=newswidget

    Jesli chcemy dorownac Krosnu to brac bez gadania W hitowych transferach bedzie 1:1
    Ja wiem ze sa swieta, okres pojednania i tak dalej ale bez przesady To moze lepiej Artura Pietrzyka reanimowac, wyniki bylyby podobne

    Wszystkim zycze wesloych swiat a co niektorym zeby wreszcie rozumieli ze ludzie maja rozne opinie i wypadaloby to szanowac I mniej zajadliwosc co niektorym rowniez a wiecej skupiania sie na sobie
    Pozdrawiam
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #166
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Przepraszam iż tu zamieszczam swoją prośbę. Zwracam się do was z prośbą o skany pierwszych stron okładek z programów żużlowych z następujących zawodów rozegranych w Częstochowie. Poszukuję skanu z Ligi Juniorów z roku 2009,2012 i 2014 oraz finału Złotego Kasku z 2010 roku. Skany prosiłbym przesłać na mojego maila maliszes@wp.pl Za okazałą pomoc z góry serdecznie dziękuję jednocześnie życząc wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt
    Pozdrawiam
    Marek Maliszewski

  33. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    http://czestochowskie24.pl/hotnews/l...a-pod-choinke/

    Tak pod te święta

    Zdrowych, wesołych umiłowani we Włókniarzu!

  34. Powrót do góry    #168
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Kurde ale tego Krcmara to mi naprawdę jest szkoda. Zawalili sprawę.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  35. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    1. Peter Karlsson
    2. David Bellego
    3. Rafał Szombierski
    4. Oskar Polis-->Jan Holub-->Claus Vissing
    5. Borys Miturski
    6. Rafał Malczewski
    7. Przemysław Portas------>Oskar Polis
    I byłbym zadowolony widząc jaka jest sytuacja we Włókniarzu.
    Zdrowych i Wesołych Świat i pomyślności w Nowym Roku .

  36. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Moge popychac pierdoly 20x wiecej niz inni a na wszystkie zawody u nas w 2015 przyjde.
    To jakiś wyczyn, bo nie załapałem.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  37. Powrót do góry    #171
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    1. Peter Karlsson
    2. David Bellego
    3. Rafał Szombierski
    4. Oskar Polis-->Jan Holub-->Claus Vissing
    5. Borys Miturski
    6. Rafał Malczewski
    7. Przemysław Portas------>Oskar Polis
    I byłbym zadowolony widząc jaka jest sytuacja we Włókniarzu.
    Zdrowych i Wesołych Świat i pomyślności w Nowym Roku .
    Jak bylby taki sklad to super. Nikt by nam nie pierdnal, nawet KSM z Ozilem

    Wesolych Swiat bialo-zieloni!
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #172
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Krcmara szkoda :/ ale skład z Szumina, PK i ewentualnie Holubem biorę w ciemno.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #173
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Jakby się udało taki skład skleić to nie ma bata naprawdę na nas w 2 lidze

    A może by tak uderzyć do Władimira Borodulina chłopak nie raz udowodnił że potrafi się ścigać i nie sądzę , że by dużo śpiewał $$$

  40. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Krcmar to zawodnik na I ligę, więc tym bardziej szkoda. O Bellego, Beiszczastnowie i Hefenbrocku nie będę się dzisiaj rozpisywał, ale nie tędy droga. Holub, Szumin, PK(jak pisaliście, że chce za niskie pieniądze jechać, to się przekonam do niego, bo pewne jest, że zrobi średnią ponad 2 pkt na bieg), to te trzy nazwiska mi pasują. Vissing też dobra opcja, ale Krosno raczej go nie odpuści. Malitowski też jeszcze nie ma klubu.

    Zdrowych i Wesołych Świąt!

  41. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    1. Peter Karlsson
    2. David Bellego
    3. Rafał Szombierski
    4. Oskar Polis-->Jan Holub-->Claus Vissing
    5. Borys Miturski
    6. Rafał Malczewski
    7. Przemysław Portas------>Oskar Polis
    I byłbym zadowolony widząc jaka jest sytuacja we Włókniarzu.
    Zdrowych i Wesołych Świat i pomyślności w Nowym Roku .
    Pikej i Szumina jak najbardziej do tego Holub też pasuje(taka magia nazwiska z przełomu lat 80/90), szkoda że jeszcze na jakiegoś Vandirka nie zapolujemy
    Z takim składem faktycznie jest szansa zawalczyć w II lidze o czołowe pozycje.Jak jakiś pieniądz się pojawi to i awans do NICE ligi stanie się realny a przy okazji juniorzy może zaczną jakiś poziom prezentować.

  42. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Kompletna amatorka Pana Michała , jeśli faktycznie Krcmar był już praktycznie dogadany.... Takiego zawodnika my kibice bardzo chcieliśmy

  43. Powrót do góry    #177
    Początkujący
    Dołączył
    12-11-2013
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pamie Swiacik Mikael Hertel warto sie zastanowic mlody i ogromny potencjal

  44. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Vissing prawie dogadany. Mozna powiedziec, ze juz jest (oby nie wyszlo jak z Madsenem hehe) Krcmar byl w polowie rozmow z nami. Jednak zostaly one zawieszone i ponoc w Gdansku wyladuje. Ogolnie wszyscy odradzamy Michalowi Bellego. Nawet Borys. On nie podniesie wartosci tego zespolu. Tak samo jak Hefe, ktory bodaj od czerwca nie siedzial na motocyklu. Wczoraj rozmawialem z Michalem i jest pomysl otwarcia sie na wschod. Jeden, moze dwoch mlodych Rosjan w przedziale 19-22lata. Poza tym ich latwiej nauczyc spiewac kto nie skacze ten z Torunia niz Dunczyka czy Szweda
    Byly jakies tam pomysly na Angola ale tem5at juz odpuszczony. Przede wszystkim dlatego ze utalentowanych Angoli jest malo a liga tamtejsza specyficzna i taki ktos moze cale zycie jezdzic tylko w UK i mu starczy. Ruski jak chce cos osiagnac to musi przyjechac tutaj i pokazac sie, tu ( PL) sie moze rozwijac i zarabiac. U siebie nie ma szans. Ale pozyjemy zobaczymy.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    BFM (27-12-2014)

  46. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Bellego, Hefenbrock, nie tędy droga.

    Vissing w 2 lidze może pomóc w awansie niewątpliwie. Pikej, jeśli tak jak mówicie jest taki tani, to też brać na sezon. Do tego dołożyć Szuminę i myślę, że skład ok
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  47. Powrót do góry    #180
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Tak jak artem pisze było by super
    1. Pikej
    2. Komar
    3. Szumina
    4. Miturski
    5. Vissing
    6. Polis
    7. Najlepszy z pozostałych adeptów
    Skład zarówno szkoleniowy jak i z ambicjami powalczyć o coś więcej. Jak by było nas stać na niego i taki by był to nikt nie powinien narzekać

Strona 4 z 126 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •