Strona 65 z 126 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,881 do 2,925 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2881
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Właśnie oglądałem fragment Magazynu Ekstraligi.

    Był reportaż z Poznania na temat reaktywacji, po 4 latach, żużla w mieście. Był sensowny prezes, menedżer z łbem na karku, sponsor, wszystko poukładane, jest plan i widać że coś się dzieje. Odbudowują stadion i jadą do przodu, by w sezonie 2016 wystartować w lidze.

    A u nas cisza, konferencja tylko na temat zmiany logo i www. Chyba że ja za dużo wymagam jednak i nasi działacze muszą dojrzeć do podjęcia jakichkolwiek konkretnych decyzji. Tak z 2-3 lata.

    Aczkolwiek to by się układało w jedną całość. Michał zawsze lubił wzorować się na innych zespołach, to może i u nas w mieście chce zabić żużel na te kilka lat i odbudować go w błyskach fleszy jak to ma miejsce w Poznaniu?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 25-05-2015 o 00:22
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    artem (24-05-2015)

  3. Powrót do góry    #2882
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu

    Nie popadaj w paranoję. Można o Włókniarzu nakręcić nawet lepszy spot, ale to nie znaczy że mamy równać do Poznania.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #2883
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie do Poznania, do Krosna
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #2884
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Na razie to rownamy do Rawicza.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #2885
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Co Wy tam wiecie, w nogach spicie

    Kto zrobil najlepszy biznes w oknie transferowym?? No kto? A no my! Wziac kase za wypozyczenie zawodnika , ktory nie jezdzi Mistrzostwo! Tego to by sam Skrzydlewski nie wymyslil i nie mam tu na uwadze Polisa.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #2886
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Co Wy tam wiecie, w nogach spicie

    Kto zrobil najlepszy biznes w oknie transferowym?? No kto? A no my! Wziac kase za wypozyczenie zawodnika , ktory nie jezdzi Mistrzostwo! Tego to by sam Skrzydlewski nie wymyslil i nie mam tu na uwadze Polisa.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Stawiam ze chodzi o : Hu Hu Hu Huberta!
    Co wygrałem?


    Swoją drogą on teraz tez pracuje, chyba w dziale PR, nawet wywiady daje jak to GKM płaci solidnie, przebranzowił się chłopak ot co!

  8. Powrót do góry    #2887
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Talon na kur.. i balon strzal w dyche hehe.

    BTW licencji... z tej trojki to1.5 zawodnika sie nadaje. Gruchalski i pol Bialka. I to doslownie bo u niego to troche zbednych kg jest. Wozniak moim zdaniem zrobi licencje i to bedzie juz szczyt. Oby Gruchalskiemu nie odbilo jak kilku innym. Widze, ze powoli matka zostala odsunieta i dobrze. Bo juz do historii przeszly jej wypowiedzi o synu w stylu: ooo moja gwiazda speedwaya. Szybko zostala sprowadzona na ziemie slyszac, ze gwiazdy to sa na niebie. Grucha talent ma. Kto byl na treningu to widzial, ze on mysli na torze. Szuka sciezek. Tylko jak dla mnie 1 podstawowy blad- o rok za dlugo na mini torze. Ma teraz przy boku chlopaka (no juz faceta) ktory dawniej byl mechanikiem Osumka. Z tej wspolpracy moze cos byc. Oby sodowka nie walnela i trzeba za to trzymac kciuki. Nie jest to diament na miare Drabika ale zawsze cos. W porownaniu z reszta to bije ich na glowe i wciaga jedna dziurka w nosie.

    Ananas... z tym Rawiczem pocisnales. Niedlugo Ty bedziesz rozliczany za swoje dzialania tutaj moga nie zostawic na Tobie suchej nitki.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  9. Powrót do góry    #2888
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    to nie znaczy że mamy równać do Poznania.
    Rafale, sam wiele razy stosujesz takie zagrywki, z użyciem sarkazmu, ironii czy drwin, więc powinieneś je wyłapywać.
    My już równaliśmy do wszystkich, Falubazu, Lecha Poznań czy Krosna, powinniśmy więc być lada dzień potęgą

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ananas... z tym Rawiczem pocisnales. Niedlugo Ty bedziesz rozliczany za swoje dzialania tutaj moga nie zostawic na Tobie suchej nitki.
    Ode mnie ma, jak wszyscy nowi, taryfę ulgową na kilka pierwszych tygodni. O ile tyle będzie w klubie działał

    PS Mam nadzieję, że nasze logo było tanie, a jak widać, to artysta po ASP niekoniecznie jest dobrym grafikiem/designerem http://www.radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/item/25085-gdanska-prokuratura-zajmie-sie-nowym-logo-wojewodztwa-pomorskiego.html

    http://www.radiogdansk.pl/index.php/...morskiego.html
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #2889
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Logo bylo za free. Zakoduj to.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #2890
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Poważnie?! Taki barter?! Grafik wziął je tylko do portfolio??
    Jakie cwane biznesmeny w tym Włókniarzu!

    PS Dzięki Peter, specjalnie dla Ciebie będę stosował więcej emotek przy ironiach czy podobnych żartach
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #2891
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ode mnie ma, jak wszyscy nowi, taryfę ulgową na kilka pierwszych tygodni. O ile tyle będzie w klubie działał
    Pragnę sprostowac. Nie działam w klubie. Podjąłem się przygotowania oprawy medialnej turnieju Holty o ile spełnione zostaną moje warunki o których pisałem wcześniej. Czy zostały zaakceptowane tego nie wiem na ten moment
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2892
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ananas prostować i tłumaczyć się to będziesz jak bedziemy hejt... tzn oceniać Twoją pracę
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #2893
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walcz o swoje Ananas, warunki muszą zostać spełnione jak ma być profeska!

  15. Powrót do góry    #2894
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez CalusS Zobacz posta
    Walcz o swoje Ananas, warunki muszą zostać spełnione jak ma być profeska!
    Nie walcze o swoje, bo nic z tego poza mniejsza iloscia wolnego czasu nie bede mial.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ananas prostować i tłumaczyć się to będziesz jak bedziemy hejt... tzn oceniać Twoją pracę
    Zobaczymy czy w ogole do wspolpracy dojdzie, bo jesli podstawowe sprawy nie zostana dopelnione to ja nie bede podejmowac sie karkolomnych dzialan.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2895
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Na liście startowej KMICICA nie widać Borysa czy coś mi uciekło.
    Ananas ma racje nie walczy o swoje walczy o Nasze każdego kibica który chciałby Włókniarza we właściwym miejscu.

  17. Powrót do góry    #2896
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,763
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Nie ma podpisanego kontraktu z żadnym klubem i nie jest potwierdzony do startów
    Źródło: Fan Page Włókniarza

  18. Powrót do góry    #2897
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    1/2 finału IMP w Ostrowie:

    16. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) - 1 (0,0,0,1,0)

    Co się z tym chłopakiem porobiło.. Nowe osoby w teamie, nowy, wypłacalny klub, a póki co totalna żenada na każdym polu.

    Nie ma podpisanego kontraktu z żadnym klubem i nie jest potwierdzony do startów
    Źródło: Fan Page Włókniarza
    Może wypożyczymy go do Łodzi? Oskar zrobił nam dobrą reklamę, więc Witek na pewno chętnie się skusi
    Pzdr,
    Garfield

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    dockm (27-05-2015)

  20. Powrót do góry    #2898
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Może wypożyczymy go do Łodzi? Oskar zrobił nam dobrą reklamę, więc Witek na pewno chętnie się skusi
    Jak wypożyczyć komuś zawodnika, który:
    Nie ma podpisanego kontraktu z żadnym klubem i nie jest potwierdzony do startów
    Tak tylko z ciekawości pytam

    P.S.
    A przy okazji pytanie nr 2 - czemu po rozwiązaniu kontraktów seniorów przez PZM i braku podpisania gdzie indziej nie został podpisany nowy kontrakt Borysa z Włókniarzem?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #2899
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    To chyba trzeba zapytac Borysa i ludzi z klubu.
    Ale tak na chlopski rozum.

    Podpisuje we Wlokniarzu - moze byc wypozyczony i jak tam sie nie zalapie gdzie by byl wypozyczony to ma po sezonie.
    Podpisuje gdzies indziej - jak sie tam nie zalapie moze jeszcze byc wypozyczony do innego klubu.

    Ale chyba i tak ma po sezonie bo mamy zaraz czerwiec, sezon w pelni.... No chyba, ze Lodz sie teraz pokusi... Tam istny szpital i chyba nie beda mieli kim jechac.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #2900
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Borys dzis podpisal w Lodzi.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #2901
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Wczoraj
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Może wypożyczymy go do Łodzi? Oskar zrobił nam dobrą reklamę, więc Witek na pewno chętnie się skusi
    Dziś
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Borys dzis podpisal w Lodzi.

    Chyba możęsz zgłosić się po jakiś procent do zainteresowanych klubów, za podsunięcie pomysłu
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Powrót do góry    #2902
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Ja tu widzę prawdopodobnie niewykorzystany potencjał bukmacherski.

  25. Powrót do góry    #2903
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    No i w końcu Borys pojeździ

  26. Powrót do góry    #2904
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Dziś w Lesznie odbył się egzamin na licencję żużlową. Tylko jeden z naszych adeptów zakończył dzisiejszy egzamin wynikiem pozytywnym. Jest nim Adrian Woźniak. Adrian Bialk zaliczył upadek a Michałowi Gruchalskiemu dwukrotnie defektował motocykl. Wymieniona dwójka wróciła z Leszna na tarczy.
    ole!!
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #2905
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Hehe z tą Łodzią to było tak trochę pół żartem, pół serio, bo z jednej strony szpital, a z drugiej nie wierzyłem, że Witek będzie miał w ogóle ochotę na dalsze interesy ze Stowarzyszeniem

    Prowizji za transfer nie chcę, wystarczy mi satysfakcja, bo kolejny raz potwierdza się jak ważny charakter mają nasze komentarze na SB

    PS. To w końcu ile tego sprzętu kupiło Stowarzyszenie?
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #2906
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    PS. To w końcu ile tego sprzętu kupiło Stowarzyszenie?
    Ważniejsze pytanie brzmi nie ile ale jakiego. Może z wyprzedaży...
    5337221951bfe4_61382248.jpg


    P.S.
    aaa i może Roland nie chwal już nikogo bo to wyszło prawie jak pocałunek śmierci
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    BTW licencji... z tej trojki to1.5 zawodnika sie nadaje. Gruchalski i pol Bialka. I to doslownie bo u niego to troche zbednych kg jest. Wozniak moim zdaniem zrobi licencje i to bedzie juz szczyt.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 28-05-2015 o 19:05
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Powrót do góry    #2907
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Gruchalski prezentowal sie najlepiej ale dwa razy mu te lancuszki strzelaly. Jechal na swoim sprzecie wiec ucinam temat, ze stowarzyszenie dalo jakis szajs. Tu po prostu kosmiczny pech. Bialk mial grozny upadek i skasowal sprzet. Wozniak zdal ale czasy slabe.

  30. Powrót do góry    #2908
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    A kiedy następny egzamin? Bo tak by sobie już mogły chłopaki jeździć w tych turniejach towarzyskich i w ogóle.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Powrót do góry    #2909
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A kiedy następny egzamin? Bo tak by sobie już mogły chłopaki jeździć w tych turniejach towarzyskich i w ogóle.
    Tak, chyba zeby "wyprodukowac" kolejnego Cieslara.
    Jeden nie potrafi na licencji sprawnie przejechac paru kolek, drugi ma sprzet jak amator (albo amatorska obsluge) a trzeci zeby nie upasc to jechal pyr pyr pyr zamiast na pelnej kur#*ie.

    Z turniejami to niech oni sie tak z rok wstrzymaja, zeby sobie i komus krzywdy nie zrobic.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #2910
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    To ja się powstrzymuje żeby nie pisać, iż znów grafik coś się pomylił przy plakacie turnieju i zrobił pasztet, i chciałem jakoś milej podejść do tego Włókniarza, szukam miłych słów czy czegoś, a tu maszcilos :-/
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #2911
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/52...orow-w-lesznie

    Roznica 4 lat jazdy na zuzlu miedzy Drabikiem a Czaja na korzysc tego drugiego, a mlody dystansuje Artura w kazdych mozliwych zawodach...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2912
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Nad Arturem nie ma się co znęcać. Chłopak od półtora roku ma problem i najwyższy czas by zrozumiał, że problem z samym sobą. W zeszłym roku dość łatwo i jak się okazuje nietrafnie wytypowano źródło jego problemów. Dziś po wymianie całego otoczenia i osiągnięciu dna, chyba czas by przypomnieć sobie co dawało mu progres. Konkretnie mam na myśli mądrego trenera w osobie pana Grabowskiego, który na on czas prowadził drużynę z Ostrowa.

  35. Powrót do góry    #2913
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    A jaki jest koszt miesięczny dobrego trenera???

    Co do Artura to zawsze tak sceptycznie podchodziłem do chłopaka, jednak od momentu jak zobaczyłem że sam na minitorze kręci kółka pomyślałem że ma zacięcie.
    Dobrze by było żeby zaczął jechać bo skończy jak Adaś Pietraszko.

    Oby jutro chłopaki zainwestowały w kasjerki bo znowu będzie pocisk

  36. Powrót do góry    #2914
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    A jaki jest koszt miesięczny dobrego trenera???

    Co do Artura to zawsze tak sceptycznie podchodziłem do chłopaka, jednak od momentu jak zobaczyłem że sam na minitorze kręci kółka pomyślałem że ma zacięcie.
    Dobrze by było żeby zaczął jechać bo skończy jak Adaś Pietraszko.

    Oby jutro chłopaki zainwestowały w kasjerki bo znowu będzie pocisk
    A co? Zasponsorujesz? :-P
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #2915
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Myślicie, że jutro będzie wysoka frekwencja ?

    Swoją drogą jutro na stadionie może być wesoło.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 29-05-2015 o 15:54

  38. Powrót do góry    #2916
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Myślicie, że jutro będzie wysoka frekwencja ?

    Swoją drogą jutro na stadionie może być wesoło.
    Czemu wesoło?
    Myślę że dwa-trzy tysiące bedzie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2917
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Czemu wesoło?
    Myślę że dwa-trzy tysiące bedzie
    Atralcje dla dzieci beda to moze byc wesolo

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  40. Powrót do góry    #2918
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Atralcje dla dzieci beda to moze byc wesolo

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Roland a zdradzisz nam ile te atrakcje kosztują i ile ich będzie.
    Pytam bo w ostatnim czasie rozmawiałem z gościem od dmuchanych pałacy itp.
    Zastanawiam się jak wygląda stawka dla mnie a jak dla klubu za 8h wynajmu bajzlu.
    Jak coś to na priv poproszę co inni mają wiedzieć.
    Ja ze swej strony siadam do napisania ankiety dla klubu 1946.

    I tego trenera napisalibyście ile to kosztuje. Kto wie może zwariuje i za sponsoruje

  41. Powrót do góry    #2919
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Atrakcje to częstochowskie dzieci miały rok temu, gdy przyjechał potężny Toruń, nie do przebicia
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Lipa_PL (29-05-2015)

  43. Powrót do góry    #2920
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Atrakcje to częstochowskie dzieci miały rok temu, gdy przyjechał potężny Toruń, nie do przebicia
    Nie chcę wchodzić w tego typu przygaduszki ale skoro nalegasz to ...
    U nas dzieci wiedzą że jak przyjeżdża Toruń to jest hasło "O WICEMISTRZOWIE" więcej nie trzeba dodawać

  44. Powrót do góry    #2921
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    młody piernik napisał:
    Atrakcje to częstochowskie dzieci miały rok temu, gdy przyjechał potężny Toruń, nie do przebicia
    Otóż to. Pod względem poza sportowym (Zielona Góra) jak i czysto sportowym (Gdańsk) rzeczywiście nie do przebicia
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  45. Powrót do góry    #2922
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Roland a zdradzisz nam ile te atrakcje kosztują i ile ich będzie.
    Pytam bo w ostatnim czasie rozmawiałem z gościem od dmuchanych pałacy itp.
    Zastanawiam się jak wygląda stawka dla mnie a jak dla klubu za 8h wynajmu bajzlu.
    Jak coś to na priv poproszę co inni mają wiedzieć.
    Ja ze swej strony siadam do napisania ankiety dla klubu 1946.

    I tego trenera napisalibyście ile to kosztuje. Kto wie może zwariuje i za sponsoruje
    Pytaj sie Beaty Juraszczyk. Nie moja brocha. BTW, napisz jak tam po Twoim spotkaniu bo milczysz w tej sprawie.

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Atrakcje to częstochowskie dzieci miały rok temu, gdy przyjechał potężny Toruń, nie do przebicia
    A torunskie dzieci zostaly w domach lub poszly na msze do Tadeusza.

  46. Powrót do góry    #2923
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    No no, na stadionie piękna pogoda, pod kasa stałem moze z 10 minut, także jestem zadowolony. Ile ludzi ciężko mi ocenić, ale jak na turniej towarzyski to mi się podoba. Mam nadzieje ze będzie piękne ściganie!

    Pozdro,
    Sof

  47. Powrót do góry    #2924
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sofold Zobacz posta
    No no, na stadionie piękna pogoda, pod kasa stałem moze z 10 minut, także jestem zadowolony. Ile ludzi ciężko mi ocenić, ale jak na turniej towarzyski to mi się podoba. Mam nadzieje ze będzie piękne ściganie!

    Pozdro,
    Sof
    Piekna pogoda byla, ale sie zbyla

    Ogolnie turniej fajny, i nawet calkiem to przygotowane.
    Kasy mialy byc otwarte 3 a byly dwie. Czy tez okienka
    Ale nawet to sprawnie szlo... tylko ze na trybunach bylo ze 2 tysie. W porywach 2,5.
    Gdyby bylo dwa razy tyle to znowu byloby stanie pod kasa pol godziny.

    Generalnie dobre wrazenie calosci spier.... olil tor. Zeby w 1 biegu TAK sie kurzylo... Ludzie jeszcze w trakcie biegu ktorzy siedzieli na luku zabrali sie i dzida na prosta. Czesc z nich siadla obok mnie to raczej nie bede cytowal co mowili

    Troche niepowazne zeby tak przygotowac tor... juz abstrahuje od tego, ze mijanek jak na lekarstwo i jedna sciezka tak na prawde...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #2925
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    No słabo dziś szeroka niosła, bo chyba że to mi się tak zdawało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •