Strona 2 z 126 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jest jeden plus startów w II lidze. Mianowicie, jak na dowolny wyjazd pojedziecie składem juniorskim, nikt was nie oskarży o niszczenie żużla

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Czyli jazda juniorami nie jest taka zła, a tylko w Ekstralidze to nie ludzie - to wilki.

    Więc to tylko uciekanie z meczu w każdej klasie rozgrywkowej będzie odebrane jako tchórzostwo i blamaż.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sobotch napisał:
    Jest jeden plus startów w II lidze. Mianowicie, jak na dowolny wyjazd pojedziecie składem juniorskim, nikt was nie oskarży o niszczenie żużla
    Nie mam nic przeciwko jeździe składem juniorskim.
    Uważam nawet, że jest to naturalny powód do dumy w rozgrywkach drugoligowych.
    Szkoda, że nie możemy jechać z Czają czy Drabikem, ale myślę, że czasami będzie to możliwe.
    Niech ktoś inny będzie odpowiedzialny za niszczenie żużla na pastwiskach i innych "stadionach", My możemy cieszyć się jazdą Naszych juniorów.
    Przecież nie musimy uczestniczyć w tym objazdowym cyrku.
    Zadaszone trybuny, sztuczne oświetlenie, miejsca siedzące? na co to Nam było?
    Przecież można omijać przepisy i czekać na zaproszenie tylko czy to jest jeszcze sport?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    sobotch napisał:

    Nie mam nic przeciwko jeździe składem juniorskim.
    Uważam nawet, że jest to naturalny powód do dumy w rozgrywkach drugoligowych.
    Szkoda, że nie możemy jechać z Czają czy Drabikem, ale myślę, że czasami będzie to możliwe.
    Niech ktoś inny będzie odpowiedzialny za niszczenie żużla na pastwiskach i innych "stadionach", My możemy cieszyć się jazdą Naszych juniorów.
    Przecież nie musimy uczestniczyć w tym objazdowym cyrku.
    Zadaszone trybuny, sztuczne oświetlenie, miejsca siedzące? na co to Nam było?
    Przecież można omijać przepisy i czekać na zaproszenie tylko czy to jest jeszcze sport?
    Gdyby sprawy poukładały się inaczej, gdybyśmy mogli jechać z Czają, Darabikiem i Łegowikiem... Czaja, Polis, Drabik, Łęgowik... Swoimi byśmy mogli myśleć o napsuciu kwri rywalom.... I tak jest pięknie. Warunki będą takie na jakie sie zgadzaliśmy więc cieszy się, że wystartujemy

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Nawet Tarnow tutaj przyszedl ujadac? A nie powinni sie zaczac martwic wirtualnymi kontraktami? Sady kontrakty podpisal a nie ma na nie pokrycia jak GA sie nie zlituje to spotkamy sie za rok w 2 lidze.
    Jestem tego swiadomy i jednoczesnie martwie sie oraz sie nie martwie. Dla mnie rozwalenie takiej paki jaka tu byla w tym seoznie juz jest mistrzostwem swiata i za to Sady bedzie dla mnie do konca zycia synonimem bezradnego glupka.
    Jak sie spotkamy w 2 lidze to mowi sie trudno i zyje sie dalej. Moze wtedy tez i u nas beda czystki
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    sobotch napisał:

    Nie mam nic przeciwko jeździe składem juniorskim.
    Uważam nawet, że jest to naturalny powód do dumy w rozgrywkach drugoligowych.
    Szkoda, że nie możemy jechać z Czają czy Drabikem, ale myślę, że czasami będzie to możliwe.
    Niech ktoś inny będzie odpowiedzialny za niszczenie żużla na pastwiskach i innych "stadionach", My możemy cieszyć się jazdą Naszych juniorów.
    Przecież nie musimy uczestniczyć w tym objazdowym cyrku.
    Zadaszone trybuny, sztuczne oświetlenie, miejsca siedzące? na co to Nam było?
    Przecież można omijać przepisy i czekać na zaproszenie tylko czy to jest jeszcze sport?
    No niestety nie pojedziemy samymi juniorkami bo z tego co się orientuje są plany zatrudnienia wiekowych szwedów.Jak,któryś nie będzie chciał to jest na oku młody Dun.
    Lew

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    A wiadomo już jakie cele sobie założyło Stowarzyszenie ?

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Szumina musi być

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Szumina musi być
    Też bym chciał ,ale na obecną chwile planowany jest jeden senior z Polski i jest to Borys
    Lew

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Do końca stycznia daleko. W Rybniku nie mogą się z Rafałem dogadać, więc myślę, że mając do wyboru szparagi/budowy w Niemczech lub jazdę u nas, wybierze to drugie

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    To są jakies jaja chyba. Nadal klub oficjalnie nie zna warunków jakie ma spełnić?

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    To są jakies jaja chyba. Nadal klub oficjalnie nie zna warunków jakie ma spełnić?
    W Lidlu karpia w promocji rzucili.
    Panowie są zajęci przygotowywaniem świąt. Nie będą się przecież pierdołami zajmować.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michał Kamiński Zobacz posta
    No niestety nie pojedziemy samymi juniorkami bo z tego co się orientuje są plany zatrudnienia wiekowych szwedów.Jak,któryś nie będzie chciał to jest na oku młody Dun.
    Czyli tak to może wyglądać:

    1.Peter Karlsson
    2.Borys Miturski
    3.Rafał Szombierski
    4.Rafał Malczewski
    5.Daniel Nermark
    6.Oskar Polis
    7.Przemysław Portas

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Q_b_a za jego przydatny post!

    veronek (19-12-2014)

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    To byłby bardzo dobry skład. Może te "dziadki" nie gwarantują nic na przyszłość, ale ostatecznie nie wygląda to źle.

    Ale obawiam się że na takie coś nas stać nie będzie.

  16. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    To są jakies jaja chyba. Nadal klub oficjalnie nie zna warunków jakie ma spełnić?
    Zna, ale nie wie czy to samo jest w postanowieniu komisji. Przynajmniej na wczoraj wieczor tak bylo.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Zna, ale nie wie czy to samo jest w postanowieniu komisji. Przynajmniej na wczoraj wieczor tak bylo.
    O to mi chodzilo. Klub przedstawil komisji jakie warunki jest gotow spelnic. Mysle ze skoro dostalismy warunkowa to wlasnie dlatego ze komisja przystala na pomysl klubu. Ale nigdy nie wiadomo czy sobie czegos nie dodali

  18. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    O to mi chodzilo. Klub przedstawil komisji jakie warunki jest gotow spelnic. Mysle ze skoro dostalismy warunkowa to wlasnie dlatego ze komisja przystala na pomysl klubu. Ale nigdy nie wiadomo czy sobie czegos nie dodali
    Z moich informacji od Michala Swiacika wynika, ze ustalil on warunki z Witkowskim.
    A Witkowski w komisji nie zasiada wiec gwarancji ze to samo co ustalil z nim jest w postanowieniu komisji nie ma.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Włokniarz jest tylko jeden !

    Trzeba było powiedziec Witkowskiemu by ta licencje wsadził sobie w cztery litery !
    Ten sport padł na pysk . Tu sie juz o nic nie jedzie . Tu zaprasza sie pociotków do klas rozgrywkowych wg widzimisie jednego gostka.
    Druga liga wezcie wyluzujcie .
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Do końca stycznia daleko. W Rybniku nie mogą się z Rafałem dogadać, więc myślę, że mając do wyboru szparagi/budowy w Niemczech lub jazdę u nas, wybierze to drugie
    W Rybniku Szuminy nie chcą.
    Niby dostał ofertę ale raczej jest to gra przed kibicami którzy w Rybniku wielbią Rafę, żeby się nie rzucali za bardzo.

    Rafał oferty nie przyjmie, więc jest za stosunkowo niewielką kasę do wzięcia by machać rączką
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 19-12-2014 o 19:53
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    dockm (20-12-2014)

  22. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Panowie.
    Na ten moment Stowarzyszenie ma okolo 700 tysiecy. Chyba ze o czyms wnie wiem
    Stac nas moze na jednego zawodnika z zewnatrz. I to wszystko. A poza tym tak do konca nie wiadomo co z licencja. I co zawiera porozumienie Swiacik-Witkowski.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Szumina jak najbardziej tak, ale przedwojenni Szwedzi niekoniecznie, wolę już popatrzeć na naszych chłopaków, ewentualnie inny zawodnik z Polski/Świata wchodzący w wiek seniora.

  24. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,986
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Szumina jak najbardziej tak, ale przedwojenni Szwedzi niekoniecznie, wolę już popatrzeć na naszych chłopaków, ewentualnie inny zawodnik z Polski/Świata wchodzący w wiek seniora.
    Jeżeli prawdą jest za jakie pieniądze ma jeździć Karlsson to należy brać i się nawet nie zastanawiać.

  25. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Panowie.
    Na ten moment Stowarzyszenie ma okolo 700 tysiecy. Chyba ze o czyms wnie wiem
    Stac nas moze na jednego zawodnika z zewnatrz. I to wszystko. A poza tym tak do konca nie wiadomo co z licencja. I co zawiera porozumienie Swiacik-Witkowski.
    A ile z tych 700 tys bedzie mialo isc na splate zadluzenia by spelnic warunki?

  26. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Trzeba było powiedziec Witkowskiemu by ta licencje wsadził sobie w cztery litery !
    Ależ Emilu drogi Musiałbyś wówczas słacić Emila, Walaska i całą resztę beznadziejnych darmozjadów, co to ich wyrzuciłeś na zbity pysk, a założę się, że tego byś nie chciał

  27. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    A ile z tych 700 tys bedzie mialo isc na splate zadluzenia by spelnic warunki?
    Zapytaj kogoś kto wie, a nie tylko stwarza pozory i szuka wyznawców

    Póki co nikt nie wie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Szumina jak najbardziej tak, ale przedwojenni Szwedzi niekoniecznie, wolę już popatrzeć na naszych chłopaków, ewentualnie inny zawodnik z Polski/Świata wchodzący w wiek seniora.
    Tak naprawdę na ta chwilę to jedynie Malczewski, Polis i Miturski mogą po kilka punktów zdobywać natomiast reszta chłopaków nie gwarantuje nic. Przedwojenni Szwedzi natomiast mogą ciągnąć tą drużynę a poza tym młodzież będzie miała wtedy kogo podpatrywać i kogo się radzić. Wszystko zależy od postawionych celi na sezon 2015 a te będą zależeć od mamony. Jeśli mamy tylko przejechać sezon to faktycznie co najwyżej Szumina i jeden młody "zagraniczniak" i starczy. Pozostałe miejsca niech zajmą młodzi wychowankowie i jazda. Jednak ilość pieniądza w budżecie to płynna sprawa i nawet w trakcie sezonu może dość do jakiś roszad w naszym składzie co diametralnie może zmienić układ sił w lidze oraz cele o jakie będziemy walczyć.

  29. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jeśli miałbym wybierać Szumina vs dziadki ze Skandynawii to zdecydowanie Szumina. Tylko jest taki problem, że na wzór dla młodzieży to się średnio nadaje
    :-P

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Q_b_a (19-12-2014), veronek (20-12-2014)

  31. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jeśli miałbym wybierać Szumina vs dziadki ze Skandynawii to zdecydowanie Szumina. Tylko jest taki problem, że na wzór dla młodzieży to się średnio nadaje
    :-P

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Myślę, że większość by wybrała Szuminę Jednak jakbyśmy mieli jakimś cudem walczyć o awans to Szweckie dziadki nadają się do tego zadania idealnie.

  32. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To co najwyżej jeden - Pikej. Daniel nie ze względu na 2 rzeczy - sposób odejścia z klubu oraz przejście na emeryturę. Rzadko powroty na tor są udane. Przykładów jest aż nadto w tym taki koks jak Saletra.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    słacić Emila,
    Sam idź Emila słacić. Jak go dobrze posłacisz to może cię polubi.
    Niby mundry i uczuny a literówy jak szczeniak wali. Słabość...

    Jak był do wzięcia Dolny z Wrocka to myśmy działań żadnych nie podjęli i poszedł do Piły. Jak się będziemy teraz ociągać z Szuminą to też pójdzie do jakiejś Wandy czy Opola. Finał będzie taki, że zostaną nam te 2 szwedzkie pierniki a oni raczej szalonymi akcjami kibiców na stadion nie przyciągną. Potrzebny jest ktoś, jakaś wartość dodana, kto przyciągnie "niedzielnych" fanów, taki mały idol zanim dorobimy się swojego, częstochowskiego. Wszystko oczywiście w zakresie naszych możliwości finansowych. Szwedzkie pierniki się nie nadają.

  34. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Zapytaj kogoś kto wie, a nie tylko stwarza pozory i szuka wyznawców

    Póki co nikt nie wie.
    Rozmawialem z Michalem Swiacikiem na ten temat. Wiec nie ma tutaj co do udawania - sam mozesz sie skontaktowac i porozmawiac. Akurat Pan Michal jest bardzo otwarta osoba, trzeba tylko chciec rozmawiac, a ze Ty juz nie potrafisz normalnie to inna sprawa

    Sirqaz, wedlug slow Swiacika 0 zl.

    Cytat Zamieszczone przez Q_b_a Zobacz posta
    Tak naprawdę na ta chwilę to jedynie Malczewski, Polis i Miturski mogą po kilka punktów zdobywać natomiast reszta chłopaków nie gwarantuje nic. Przedwojenni Szwedzi natomiast mogą ciągnąć tą drużynę a poza tym młodzież będzie miała wtedy kogo podpatrywać i kogo się radzić. Wszystko zależy od postawionych celi na sezon 2015 a te będą zależeć od mamony. Jeśli mamy tylko przejechać sezon to faktycznie co najwyżej Szumina i jeden młody "zagraniczniak" i starczy. Pozostałe miejsca niech zajmą młodzi wychowankowie i jazda. Jednak ilość pieniądza w budżecie to płynna sprawa i nawet w trakcie sezonu może dość do jakiś roszad w naszym składzie co diametralnie może zmienić układ sił w lidze oraz cele o jakie będziemy walczyć.
    Zgadzam sie. My tak tutaj piszemy raz 500 raz 700 a tak na prawde to teraz nikt nie wie ile stowarzyszenie tych pieniedzy bedzie miec.
    Nie wiadomo ile da miasto.
    Nie wiadomo jakie koszty uzytkowania stadionu.
    Nie wiadomo ile biletow bedzie sprzedawane.
    Nie wiadomo ile dadza sponsorzy (jest jakas grupa, ale to pewnie nie wszystko co sie uda "zgromadzic").

    Duzo tych niewiadomych, wiec te kwoty mocno orientacyjne sa.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Sirqaz, wedlug slow Swiacika 0 zl.
    0zł? Zatem jakie mamy spelnic warunki jak nie splata czesci zadluzenia?

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Emil Zobacz posta
    Włokniarz jest tylko jeden !
    litery ! .

    Trzy sa Włókniarze, w mieście jednym. Operator kombinator, Spółka Gomułka, oraz stowarzyszenie o licencji wieczne pie....

    3 liga, 3 Włókniarze.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Sam idź Emila słacić. Jak go dobrze posłacisz to może cię polubi.
    Niby mundry i uczuny a literówy jak szczeniak wali. Słabość...
    Słabość to ty masz do mnie, kolegen

    Do argumentów odnieść się nie łaska, to zawsze można się czepić czego innego, standard u was.

  38. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    lego napisał:
    Trzy sa Włókniarze, w mieście jednym. Operator kombinator, Spółka Gomułka, oraz stowarzyszenie o licencji wieczne pie....

    3 liga, 3 Włókniarze.
    Operatorów w Częstochowie i tym podobnych tworów jest więcej w całej Polsce.
    Nawet na hali obok zawodnicy mają swojego Operatora.
    Rozumiem, że szydera musi być ale ile można o tym samym pie...
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-12-2014 o 22:46
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    0zł? Zatem jakie mamy spelnic warunki jak nie splata czesci zadluzenia?
    Gdzies w jakims wywiadzie Swiacik mowil, ze zaproponowal inne rozwiazanie Witkowskiemu, ale szczegolow nie zdradzil. W prywatnej rozmowie tez nie.
    Myslalem, ze tym elementem ma byc organizacja meczu reprezentacji plus jakies MIMPy czy inne srimpy i kasa z tych imprez na rzecz np juniorow ktorzy maja w spolce dlug, ale zaprzeczyl.
    Ale jak mantre powtarza ze nie splaci zlotowki za spolke.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Bądźmy szczerzy. Świącik się tak samo nadaje do zarządzania klubem, jak Mirek Jabłoński na ekstraligę
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Q_b_a (20-12-2014)

  42. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Bądźmy szczerzy. Świącik się tak samo nadaje do zarządzania klubem, jak Mirek Jabłoński na ekstraligę
    Niestety, ale z przykrością muszę się przychylić do powyższego stwierdzenia.

  43. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Z chęcią zobaczyłbym chętnego do ogarnięcia tematu żużla w Częstochowie. Jakieś propozycje?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Słabość to ty masz do mnie, kolegen

    Do argumentów odnieść się nie łaska, to zawsze można się czepić czego innego, standard u was.
    Ano mam. Taką jak do wszystkich hejterów odwiedzających ten wątek.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 20-12-2014 o 08:18

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Z chęcią zobaczyłbym chętnego do ogarnięcia tematu żużla w Częstochowie. Jakieś propozycje?

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Marian M.

    Finito.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  46. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Marian M.

    Finito.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Veronek,
    chodzilo o CHETNEGO.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Gadol (20-12-2014)

  48. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    On jest chętny. Tylko jeszcze o tym nie wie

  49. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Trzy sa Włókniarze, w mieście jednym. Operator kombinator, Spółka Gomułka, oraz stowarzyszenie o licencji wieczne pie....

    3 liga, 3 Włókniarze.
    Niemniej zawsze to Włókniarz.

    To w avatarze to zapowiedź nowego sponsora = nazwy dla KoNN? KS.T. będzie miał konkurencje?

  50. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    31-12-2013
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    196
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    PK to jeszcze by się nadał ,ale co do Nermarka też jestem na nie .Ja bym widział skład tak.
    1.B.Miturski
    2.R.Malczewski
    3.R.Szombierski
    4.O.Polis
    5.P.Karlsson
    6.P.Portas
    7.Najlepszy z reszty młodzieniaszków
    Lew

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •