Strona 26 z 126 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1126
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    I o tym trzeba jutro rozmawiać też. Jak Świacik nie obieca że nie poprze już więcej żadnej partii to ja się na nic nie pisze.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1127
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Zacnie.
    Nic tylko przyklasnąć
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #1128
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ale tu jest jescze jeden watek... ie poparli radni SLD i PO...a radnym PO czasem nie jest Banas? ten sam co byl prezesem stowarzyszenia, wiceprezesem (krotko) spolki? Ten sam co z Szewinskim jezdzil do PZM? Zenada.

  4. Powrót do góry    #1129
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,989
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    No ale wniosek złożył PiS więc przecież nie mogli inaczej głosować.

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Jack Daniel's (29-01-2015), Michał Kamiński (30-01-2015), berciol (29-01-2015), młody_piernik (29-01-2015)

  6. Powrót do góry    #1130
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Dokładnie tak, jak Lafan napisał. Jakby radny Sokołowski nie był z tej partii, to wniosek by przeszedł.

  7. Powrót do góry    #1131
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Yhym. Czyli na czele Klubu stoi człowiek z SLD, firmuje swoją twarzą poparcie dla prezydenta przed wyborami i zachęca kibiców do głosowania na niego,
    a teraz ci radni robią mu na złość, bo wniosek złożył PIS?

    To jak tak bardzo chcą klubowi pomóc, to niech sami złożą swój i się go przegłosuje 28:0

    Może to zrobić radny PO Jacek Krawczyk czy wspominany Łukasz Banaś, skoro tak idą z SLD ramię w ramię albo imć Wabnic wielki fan sportu

    Proste.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 29-01-2015 o 16:00
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #1132
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nastepnym razem jak Michal bedzie robil blowjob to niech zacisnie zeby
    Pzdr,
    Garfield

  9. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (29-01-2015), GriN (29-01-2015), Jjasiek (29-01-2015), Michał Kamiński (30-01-2015), ananasek_vel_oman (29-01-2015), artem (29-01-2015), muuu (29-01-2015), młody_piernik (29-01-2015)

  10. Powrót do góry    #1133
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nastepnym razem jak Michal bedzie robil blowjob to niech zacisnie zeby
    Po podziękowaniach widzę, że wielu tu miłośników, akcji bez trzymanki. A to zaciśnięcie to tak żeby nic nie uronić z tego co skapnie dla klubu czy jak?

    Tak bardziej poważnie to jestem przeciwny dotowaniu sportu zawodowego z pieniędzy publicznych. Wyjątek dotacja olimpijczyków względnie reprezentantów.

  11. Powrót do góry    #1134
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Po podziękowaniach widzę, że wielu tu miłośników, akcji bez trzymanki. A to zaciśnięcie to tak żeby nic nie uronić z tego co skapnie dla klubu czy jak?

    Tak bardziej poważnie to jestem przeciwny dotowaniu sportu zawodowego z pieniędzy publicznych. Wyjątek dotacja olimpijczyków względnie reprezentantów.
    Istotne jest nie kto co miluje, ale kto kogo miluje. Swiacik LSD owszem, ale w druga strone juz nie bardzo.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/497538/kompromis-albo-pozew-co-wybierze-pzm?utm_source=sportsboard&utm_medium=scrollbarh&u tm_campaign=newswidget


    buhahahahahahaha
    Polecam tabelke.
    Ostatni sezon "maslankowy" i dlug wynosil prawie 4,5 mln.
    Teraz wynosi ponad 6 mln.
    Okazuje sie, ze az tak bardzo te KJG dlugu nie zadluzylo.

    Dedykuje to wszystkim, ktorzy twierdzili, ze maslanka taki dobry prezes
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1135
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    A to nie było tak, bo już kiedyś pokazywano te tabelki,
    że tam spora część kasy w klubie, to była pożyczka, jaką udzielił mu Maślanka?
    I stąd dalsza jego obecność we władzach klubu, gdyż tego ługu KJG nie zdołało spłacić przejmując klub??
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #1136
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A to nie było tak, bo już kiedyś pokazywano te tabelki,
    że tam spora część kasy w klubie, to była pożyczka, jaką udzielił mu Maślanka?
    I stąd dalsza jego obecność we władzach klubu, gdyż tego ługu KJG nie zdołało spłacić przejmując klub??
    Jak tam bylo to wiedza tylko zainteresowani. A fakty sa faktami.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1137
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    No to przecież znana sprawa, która wyszła przy przejęciu klubu przez KJG od Mariana.
    Kiedy chłopaki dobrali się do rzeczywistych funduszy Klubu, a nie tych które pokazywał im Marian
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #1138
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    No to przecież znana sprawa, która wyszła przy przejęciu klubu przez KJG od Mariana.
    Kiedy chłopaki dobrali się do rzeczywistych funduszy Klubu, a nie tych które pokazywał im Marian
    Widziales papiery ze mowisz z taka pewnoscia?
    Ja juz nie uwierze w nic bez zobaczenia dokumentu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1139
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    O ile mnie pamięć nie myli, to były takie same zastawienia, jak te które pokazujesz, z audytu po sezonie 2013 i dług był już chyba tylko 1,5 mln czy coś koło tego.

    Ale nie jestem pewien, więc czekamy na sirquaza by wstawił odpowiedniego screena
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #1140
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Istotne jest nie kto co miluje, ale kto kogo miluje. Swiacik LSD owszem, ale w druga strone juz nie bardzo.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...ign=newswidget


    buhahahahahahaha
    Polecam tabelke.
    Ostatni sezon "maslankowy" i dlug wynosil prawie 4,5 mln.
    Teraz wynosi ponad 6 mln.
    Okazuje sie, ze az tak bardzo te KJG dlugu nie zadluzylo.

    Dedykuje to wszystkim, ktorzy twierdzili, ze maslanka taki dobry prezes
    No bo dobry... zbudował drużynę, która wywalczyła złoto DMP i cztery medale innego koloru. To co działo się po 2008 r. to już inny temat. KJG dla porównania nie osiągnęło NIC, poza całkowitym zniszczeniem częstochowskiego żużla.

    A tymi tabelkami można sobie ogólnie podetrzeć d...
    Pzdr,
    Garfield

  18. Powrót do góry    #1141
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No dobry wujek - narobił długów, spółkę opchnął zatajając prawdziwy obraz finansów a jak padała na pysk a z nią ekstraligowy żużel to będąc współwłaścicielem klubu wolał działać w Rybniku jak zrobić cokolwiek dla jego ratowania. Praktycznie tak samo zadziałało KJG - uratowanie klubu, względny sukces (PO) i kaplica. Tylko KJG pobawiło się 3 lata a Marian kilkanaście.

    P.S.
    Co do długów, przyznawania licencji nam i innym klubom adwokaci zawodników zapominają o jednym - do uzyskania tej licencji potrzebne było oświadczenie zawodnika o braku długów lub ugoda. Czyżby mieli się teraz panowie żużloki przyznać, że okłamywali przez lata PZM a teraz ich pozywają?
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 29-01-2015 o 19:58
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #1142
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No ale oni nikogo nie okłamywali... Zrzekali się długu w zamian za lukratywny kontrakcik na kolejny sezon z którego nie było chu.. żeby klub się wywiązał

    Mi osobiście się ta inicjatywa podoba. Każdy sposób na upupienie leśnych dziadów z PZM jest warty rozważenia. Pod warunkiem, żeby różne oszołomy typu K. Cegielski przestały mieszać w to Stowarzyszenie, bo to jest ostatnia rzecz której w tym momencie potrzebuje.
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 29-01-2015 o 21:07
    Pzdr,
    Garfield

  20. Powrót do góry    #1143
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    A na marginesie czemu Stepniewskiemu nie chca sie dobrac do dupska i ekstralipie?? Przerzucili cala odpowiedzialnosc na PZM?

  21. Powrót do góry    #1144
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ale ja krytykuje tez Michala...
    oto kolejny dowod - oralnie zrobil dobrze rudemu pewnym spotem a tym czasem..
    http://czestochowskie24.pl/czestocho...-do-pomagania/
    Mój Apel do Was! Ananasek, Roland i Inni... Nie licytujcie się kto Michała gani a kto nie... Nie skaczcie sobie też to oczu nawzajem... Idźcie jutro na to spotkanie z Michałem Świącikiem tak jak wspólnie z nim ustaliliście. Przedstawcie swoje racje. Wysłuchajcie jego racji! Nie podcinajcie mu skrzydeł bo go tylko zniechęcicie a widać, że to ostatni mohikanin... Ostatni, który próbuje coś z pojęcia: "sport żużlowy" uratować w Częstochowie... Nie bądźcie rozżaleni gdy zorientujecie się, że Michał niby Was słucha ale myślami jest nieobecny....Jego sytuacja szczególnie teraz jest nie do pozazdroszczenia... Jak opadną emocje to przyznacie mi rację, że dobrze radziłem... że nie warto było kruszyć kopii bo problem przerasta nas wszystkich... Nie tylko Michała...
    Pozdrawiam
    m_e

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Analityk za jego przydatny post!

    sirqaz (29-01-2015)

  23. Powrót do góry    #1145
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Na miejscu Michała twardo obstawiałbym przy swoim...Chcieli żeby kluby zakładały Spółki?To proszę bardzo...Traktujmy to wolnorynkowo!Stowarzyszenie nie istnieje od dzisiaj,od wczoraj,BA!!! !istnieje już pare ładnych dekad i ma odpowiadać za długi spółki?Czy panowie Walasek,Łaguta,Emil byli przy podpisywaniu kontraktów???BYLI i ładnie szczerzyli gęby przy błyskach fleszy.Czy miasto Częstochowa ma zburzyć stadion który wybudowało za pieniądze WSZYSTKICH podatników bo panowie MAŚLANKA czy SUKIENNIK jako dzierżawcy narobili długów?STOWARZYSZENIE nie powstało "wczoraj" żeby płacic za nieudolność poprzednich DZIERŻAWCÓW wiec niech wyżej wymienieni płacą za długi z własnych kieszenii!

  24. Powrót do góry    #1146
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...za-dzialalnosc

    No to nici z wyjazdu do Opola.
    Swoją drogą czytałem Wasze wypowiedzi na temat karnetów i nie sądziłem, że nie wiecie nic o sytuacji w Opolu.
    Mam nadzieję, że jednak znajdą jakieś rozwiązanie w Opolu.

    p.s. Muuu piwko do biletu?
    Nie jest to możliwe do zrealizowania w myśl ustawy o wychowaniu w trzeźwości.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #1147
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To, że Kolejarz czyli Drozd nie dostanie kasy było pewne. Ciekawe co z Hawi będzie bo jak można przeczytać Drozd może im robić pod górkę mimo szumnych zapowiedzi o współpracy.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #1148
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Co by nie mówić to sytuacja w niższych ligach jest dość "dynamiczna".
    Zakup karnetu wydaje się rozwiązaniem dość absurdalnym.
    No i te rozważania o powiększeniu e-ligi...
    Grudziądz jeszcze nie wystartował,nawet nie awansował a już jest przeciwny
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-01-2015 o 01:23
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #1149
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jeśli odpadnie Opole to zostaje 21 zespołów. Jeśli ma to w miarę sensownie wyglądać to jestem za zrobieniem 10 zespołów w Ekstra a reszta w PLŻ.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #1150
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    p.s. Muuu piwko do biletu?
    Nie jest to możliwe do zrealizowania w myśl ustawy o wychowaniu w trzeźwości.
    Nie? Dorzucić talon na balon i picie i przy kasie się zweryfikuje, kto jakie bierze

    O Opolu też piszą tak
    "Skrytykowano także przedstawicieli klubu kibica, zarzucając im, że poprzez protesty na stadionie i kłamliwe wpisy na forach działali na szkodę żużla."
    Ładnie więc, jak coś, tfu tfu tfu, to w drugiej lidze tak robią, że jako forumowicze jesteśmy pierwsi w kolejności do zbesztania za zły stan rzeczy
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  29. Powrót do góry    #1151
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Nie? Dorzucić talon na balon i picie i przy kasie się zweryfikuje, kto jakie bierze

    O Opolu też piszą tak
    "Skrytykowano także przedstawicieli klubu kibica, zarzucając im, że poprzez protesty na stadionie i kłamliwe wpisy na forach działali na szkodę żużla."
    Ładnie więc, jak coś, tfu tfu tfu, to w drugiej lidze tak robią, że jako forumowicze jesteśmy pierwsi w kolejności do zbesztania za zły stan rzeczy
    5 wladza przeciez, nie?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1152
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Tak bardziej poważnie to jestem przeciwny dotowaniu sportu zawodowego z pieniędzy publicznych. Wyjątek dotacja olimpijczyków względnie reprezentantów.
    Może nie wiesz i nie jesteś w temacie, ale z zasady na Olimpiadzie (czy raczej na Igrzyskach Olimpijskich) startują amatorzy.

  31. Powrót do góry    #1153
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Może nie wiesz i nie jesteś w temacie, ale z zasady na Olimpiadzie (czy raczej na Igrzyskach Olimpijskich) startują amatorzy.
    LOL. Faktycznie, Adam Malysz i wielu innych sportowcow to byli amatorzy.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #1154
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,989
    Kliknij i podziękuj
    521
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Może nie wiesz i nie jesteś w temacie, ale z zasady na Olimpiadzie (czy raczej na Igrzyskach Olimpijskich) startują amatorzy.
    Ktoś utknął w XX wieku

  33. Powrót do góry    #1155
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Może nie wiesz i nie jesteś w temacie, ale z zasady na Olimpiadzie (czy raczej na Igrzyskach Olimpijskich) startują amatorzy.
    Cieszy mnie że są jeszcze ludzie, którzy pamiętają szczytne idee olimpijskie. Zapomniałeś dodać że w tych bardziej kasowych sportach mogą jeszcze startować zawodnicy +45 o ile dobrze kojarzę.

  34. Powrót do góry    #1156
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Szczególnie w tenisie startują amatorzy pełną gębą
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Powrót do góry    #1157
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cisza po spotkaniu z Prezesem?

  36. Powrót do góry    #1158
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Szczególnie w tenisie startują amatorzy pełną gębą
    Dla uściślenia można dodać że w kobiecej rywalizacji startują amatorzy pełną gębą.
    hmmm ... ciekawe za jakiego ...foba zostanę uznany ...

  37. Powrót do góry    #1159
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Cisza po spotkaniu z Prezesem?
    Nie, obowiazki

    Spotkanie jak spotkanie. Bylo nas az 4 liczac mnie i Rolanda... Oprocz tego bylo jeszcze dwie inne osoby i Swiacik wraz z Jarzabem.

    Padly konkretne propozycje pomocy, konkretne gotowe rozwiazania i co warto zauwazyc rozwiazania totalnie bezkosztowe dla klubu a na pewno mogace przyniesc znaczne korzysci.
    Przyjete raczej pozytywnie. Padly z obu stron deklaracje wspolpracy, z naszej (forumowiczow) nawet bardziej konkretne i zdecydowane.
    Z uwagi na to, ze prezes do 15 ma duzo obowiazkow zwiazanych z dopelnieniem warunkow licencji (nie wnikalismy za bardzo) to jest do tego czasu wylaczony z innej aktywnosci. Do konkretow ma dojsc po tym terminie.
    Wiec do tego czasu, przynajmniej ja, wstrzymam sie z ocena.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1160
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Dodam tylko, ze rozmawialem juz z pewna osoba, ktora jest tez odpowiedzialna ze pewne rzeczy i pomysl zaproponowany przez dwojke, ktora stawila sie na spotkaniu zostal bardzo dobrze przyjety i pewnie w niedlugim czasie dojdzie do spotkania wymienionej dwojki oraz osob odpowiedzialnych za pewne kwestie. Wszystko po to by do wspomnianego 15 wypracowac pewne rzeczy we wlasnym gronie i przedstawic je tylko Michalowi do akceptacji. Michal przystal zreszta na taki obrot spraw. Jesli to wszystko wypali to chyba nawet Ananas moze potwierdzic, ze wlasnie bezkosztowo mozna zrobic cos mega fajnego bo pomysl wspomnianej dwojki mega fajny i mega pozytywnie przyjety. I chyba do Michala dotarlo, ze jednak sie da i mozna. Tylko trzeba umiec skorzystac z takiej pomocy a brak korzystania byloby wielkim nietaktem w stosunku do tych osob oraz skrajna glupota. Mysle, ze poki co nie bedziemy mowic o konkretach o co dokladnie chodzi. Bo pracy jest wiele, z dnia na dzien sie tego nie zrobi ale jest to realnie do wykonania przed startem sezonu. Jedynie co moge powiedziec, to to, ze chodzi o budowanie marki i postrzeganie jej przez potencjalnych sponsorow. Jesli wypali a mam nadzieje, ze tak, to mysle, ze nikt nie bedzie zawiedziony. Ananas chyba mnie poprze.

  39. Powrót do góry    #1161
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Dodam tylko, ze rozmawialem juz z pewna osoba, ktora jest tez odpowiedzialna ze pewne rzeczy i pomysl zaproponowany przez dwojke, ktora stawila sie na spotkaniu zostal bardzo dobrze przyjety i pewnie w niedlugim czasie dojdzie do spotkania wymienionej dwojki oraz osob odpowiedzialnych za pewne kwestie. Wszystko po to by do wspomnianego 15 wypracowac pewne rzeczy we wlasnym gronie i przedstawic je tylko Michalowi do akceptacji. Michal przystal zreszta na taki obrot spraw. Jesli to wszystko wypali to chyba nawet Ananas moze potwierdzic, ze wlasnie bezkosztowo mozna zrobic cos mega fajnego bo pomysl wspomnianej dwojki mega fajny i mega pozytywnie przyjety. I chyba do Michala dotarlo, ze jednak sie da i mozna. Tylko trzeba umiec skorzystac z takiej pomocy a brak korzystania byloby wielkim nietaktem w stosunku do tych osob oraz skrajna glupota. Mysle, ze poki co nie bedziemy mowic o konkretach o co dokladnie chodzi. Bo pracy jest wiele, z dnia na dzien sie tego nie zrobi ale jest to realnie do wykonania przed startem sezonu. Jedynie co moge powiedziec, to to, ze chodzi o budowanie marki i postrzeganie jej przez potencjalnych sponsorow. Jesli wypali a mam nadzieje, ze tak, to mysle, ze nikt nie bedzie zawiedziony. Ananas chyba mnie poprze.
    Potwierdzam. Uzupelnie tylko, ze to bedzie mialo pelny efekt w polaczeniu z tym co proponowalem.
    Generalnie to jest kilka rzeczy, ktore sa w roznych klubach, funkcjonuja, ale nigdzie nie sa polaczone razem.

    Tak na prawde, jesli Swiacik skorzysta z naszej pomocy to ma z glowy kwestie PR, media relations, czesciowo marketing a byc moze i calosciowo jesli wystarczajaco zaufa.
    Co wazne, jesli dobrze zrozumialem, wszyscy ktorzy przyszli na spotkanie sa sobie szefem, wiec mozemy sie dostosowac zawodowo do potrzeb chwili klubu.
    Mam tylko watpliwosci czy zdazy sie to wszystko zrobic przed sezonem. Mysle ze nie, ale na pewno mozna zrobic wystarczajaco duzo zeby wygladalo jakby bylo zrobione wszystko

    I jesli Roland pisales o tej samiej osobie z ktora ja rozmawialem a ktora tez cos dla klubu robi, to rowniez potwierdzam. Im wiecej osob z umiejetnosciami tym szybciej, sprawniej i jednak lepiej, bo co 3 glowy to nie jedna.

    Miejmy tylko nadzieje, ze Panu Michalowie sie nie odwidzi. Nie zrozumialbym tego.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1162
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    To super że coś chłopaki ciągniecie i jakoś Michałowi uda się pokazać, że to ma sens

    Jakby coś było Wam potrzebne do wsparcia, to nadal deklaruję swoją pomoc.

    Było coś na temat cen biletów? Czemu i skąd taki babol?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Powrót do góry    #1163
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    To super że coś chłopaki ciągniecie i jakoś Michałowi uda się pokazać, że to ma sens

    Jakby coś było Wam potrzebne do wsparcia, to nadal deklaruję swoją pomoc.

    Było coś na temat cen biletów? Czemu i skąd taki babol?
    Nie bylo czasu poruszyc wszystkiego.

    Po spotkaniu rozmawialem jeszcze z Rolandem chwile i wspomnialem, ze dobrze byloby Ciebie przekonac do wspolpracy. Podczas spotkania bylo tez wspomniane ze Swiacik chetnei sie z Toba spotka, wiec moze warto sie umowic i pogadac lub przybyc na spotkanie ktore bedzie w lutym?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1164
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Na marginesie - pojawilm sie tez Lukasz Banas, ktory wyjasnial o co dokladnie chodzilo z ta dotacja na Wlokniarz, dokladniej o wniosek Sokolowskiego. Malo tego, wedle slow Banasia to Maranda przystawil wczoraj przyslowiowy pistolet do glowy Matyjaszczykowi i wyrwal 700 tys nie na pilke nozna ale na Rakow. Pilka, wedle slow Banasia, byla krotka - albo daja 700 tys na Rakow albo Maranda nie poprze budzetu. Jest w necie ta sesja RM ale nawet nie mam ochoty tego ogladac. Pisze tylko o czym mowil Banas.

    Swoja droga - skoro wniosek Sokolowskiego byl niekompletny, nie spelnial tam jakichs wymogow to co za ludzie sa w RM, ze 14 osob za nim glosowalo. Wiec tak naprawde sami nie wiedzieli za czym glosowali? Dziwne to. I ponoc, nawet jakby przeglosowali ten wsniosek to i tak nic by z tego nie bylo bo nie spelnial on jakichs tam wymogow.

  43. Powrót do góry    #1165
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    To moze dookresle, bo to ja polemizowalem z Banasiem.

    On sie tlumaczyl, ze wniosek byl zlozony nie dla Wlokniarza, ale przeciw niemu, zeby go w srodowisku zuzlowym skompromitowac. Dlaczego?
    Bo jak tlumaczyl, przesuniecie srodkow z pieniedzy na hale sportowa do puli na szkolenie poprzez sport i sport na wysokim poziomie wspolzawodnictwa (z ktorych Wlokniarz bedzie otrzymywal dotacje) byloby nawet w przypadku przeglosowania poprawki zablokowane przez prezydenta. Dlaczego? Bo miasto rozpisalo przetarg na obsluge hali i wygrala go firma i ta kwota 2,8 mln ktore placi miasto za obsluge hali jest kwota ktora miasto musi wyplacac.Gdyby zmniejszyla srodki wowczas ta spolka moze isc do sadu i pewnie by wygrala.
    Dlatego Banas zaglosowal na nie.
    Tyle tylko, ze po pierwsze to spolka miejska, wiec dlaczego spolka miejska mialaby sadzic tego, kto ma w niej udzialy? czyzby koalicja nie panowala nad swoimi podwladnymi?

    Nie wchodzilem w ta polemike, bo nie po to bylo to spotkanie.
    Zadalem jednak jedno pytanie, ktore mnie utwierdzilo w negatywnym nastawieniu do Banasia.
    Otoz.... w samej spolce operujacej hala byla kontrol NIK i na dniach maja byc jej wyniki. Trwa takze kontrol w samym magistracie dotyczaca zasadnosci przetargu. Banas twierdzi, ze kontrola NIK dotyczaca hali jest ok, natomiast przyznal, ze moga byc problemy z kontrola w magistracie. Bardzo prawdpodobne jest zatem, ze bedzie trzeba powtorzyc przetarg na zarzadzanie hala.
    I tu zapytalem czy jesli taki scenariusz bedzie mial miejsce to czy Banas bedzie za obcieciem srodkow na hale o te 800 tysiecy i przeniesienie jej w formie autopoprawki do puli sportowej.
    Uchylil sie od odpowiedzi twierdzac nie bedzie mial na to wplywu.

    Jaki z tego moral? Maranda potrafil zadbac o Rakow przystawiajac pistolet do lba matyjaszczykowi. A Banas tego nie potrafi bo choc jest radnym PO to uklad sil jaki panuje w Radzie Miasta pozwalalby mu na nastepujaca rozmowe: sluchaj Krzychu, lubie Cie fajny z Ciebie gosciu, ale jesli nie dasz teraz 700 tysiecy jak dales na Rakow to staje sie radnym niezaleznym i masz problem, bo tracisz wiekszosc w radzie. To co? Mamy sztame?


    Ale Banasiowi brak odwagi zeby taki krok poczynic gdyz moze i Wlokniarz jest dla niego wazny ale nie wazniejszy od wlasnej kariery i spraw jego dotyczacych.

    I jeszcze jedna uwaga. Gdyby wniosek byl niekompletny formalnie nie bylby w zadnym razie glosowany. Banas pokazywal poprawki jakie byly glosowane a przy nich byly znaczki. Jakos inne poprawki byly skreslone a ta nie
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 30-01-2015 o 21:05
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #1166
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Po spotkaniu rozmawialem jeszcze z Rolandem chwile i wspomnialem, ze dobrze byloby Ciebie przekonac do wspolpracy. Podczas spotkania bylo tez wspomniane ze Swiacik chetnei sie z Toba spotka, wiec moze warto sie umowic i pogadac lub przybyc na spotkanie ktore bedzie w lutym?
    Ja nie mam z tym problemu.
    Tzn mam, jeden, nie jestem dyspozycyjny 5 roboczych dni w tygodniu niestety. Jedynie po godzinach pracy i to zdalnie i też nie zawsze.
    Poza tym, jak sam zauważyłeś, lepsze są spotkania w grupie. Lepsze i bardziej to efektywne, więc nie jestem za spotkaniami tylko w 4 oczy.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 30-01-2015 o 21:18
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  45. Powrót do góry    #1167
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Spotkanie moze sie odbyc w weekend.
    Bede do tego namawial, bo pewnie jeszcze sa osoby, ktore chcialy przyjsc, ale z uwagi na termin nie przyszly.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1168
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Poruszaliscie na spotkaniu kwestie reklamy na stadionie/biletach/programie?Ciekawi mnie to ponieważ można by było dość dużo firm zainteresować taka forma wspierania klubu

  47. Powrót do góry    #1169
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Poruszaliscie na spotkaniu kwestie reklamy na stadionie/biletach/programie?Ciekawi mnie to ponieważ można by było dość dużo firm zainteresować taka forma wspierania klubu
    Nie, byl ogolnie poruszony temat oferty dla potencjalnych sponsorow/reklamodawcow. Wpisuja sie w to sprawy o ktorych pisal Roland wyzej, rzeczy ktore zaproponowali chlopaki.
    Poza tym ze slow Swiacika wynikalo, ze ktos stricte od stworzenia takiej oferty na poziomie pro (oczywiscie nieodplatnie) sie do klubu zglosil i nad tym pracuje. Nasze pomysly dotyczyly spraw okolo ofertowych, jednak istotnych z punktu widzenia odbioru samej oferty.
    O szczegolach na razie nie ma co pisac.


    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/49...zonymi-klubami

    Caly czas zastanawiam sie jaki jest sens udzialu w takim spotkaniu stowarzyszenia.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 30-01-2015 o 22:37
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1170
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Prezes powinien wysłać info iż za poprzednie sezony kierowany przez niego klub nie posiada żadnych zaległości i finito.

    Chyba, że o czymś (porozumienie w sprawie licencji) nie wiemy...

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •