Strona 17 z 126 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 721 do 765 z 5644

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #721
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    K.M. nawet bym napisał :-P
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #722
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Za gruba.
    A tam za gruba, ale te różowe okulary...

    Wracając do tematu wątku, to jeśli Pan Michał spełniając swoje marzenia działa dla dobra klubu, nie mam nic przeciwko. Zatrudnieniem Stachyry krzywdy nikomu nie zrobił, ja również uważam, że przy odrobinie szczęścia możemy mieć z niego pożytek. Problem jest jednak gdzie indziej, co fajnie obrazuje podejście do spotkania. Niby prezes chętnie wysłucha każdego, ALE z osobna. Obiecanki, cacani, łatwiej zbyć jednostkę lub mała grupkę Kibiców, niż ich pokaźną reprezentację. Zresztą podobnie było z obietnicami, które padły na spotkaniu po liście otwartym Gadola. Kto był, ten wie, Pan Michał także. Problemem jest znów to ALE, które pojawia się coraz częściej...

  3. Powrót do góry    #723
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A moze my kibice bysmy zrobili spotkanie Panu Michalowi?
    Zainteresowani ustaliliby na priv termin spotkania i bysmy cala grupa udali sie do firmy Pana Michala
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #724
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Na początku tego posta chciałbym pozdrowić serdecznych "przyjaciół" Włókniarza.
    Dziękuje Wam o nawiedzeni że poświęcacie chwilę na przeczytanie moich wypocin z forum, dziękuję że informujecie o tym najwyższe władze z Klubu ale zaniepokojony jestem, że nic z tego do Was nie dociera. Żadna refleksja czy pomysły na lepszy Włókniarz. Kompletna pustka.
    Zamiast tego widzicie wszędzie żółć i nienawiść.

    Bardzo też niefajnie, że macie czas Panowie popychać między sobą takie pierdoły jak to, co napisał muuu na forum, a nie macie czasu się z nim nie tyle co spotkać, co nawet zadzwonić i pogadać w tym temacie.

    Nie mam pojęcia do czego chcecie dojść z tym Klubem ale ja Was serdecznie pozdrawiam
    Póki co jakoś tym palcem

    A żeby pokazać co miałem na myśli w swoich "wywodach" na temat wizerunku Klubu i jak ważna jest świadomość tego co się wrzuca na swoje profile w Internecie, pokażę ten oto obrazek
    eh.png

    Tak, wiem że to jest śmieszne ale takie obrazki i słowa są dobre dla plebsu, a nie prezesa i zawodnika Klubu, który ma jakieś tam ambicje


    PS A mam dla Ciebie niespodziane sirquaz.
    http://www.wlokniarz.net/aktualnosci...biezczastnowem

    Taki długi wywiad, bo Oleg po Duńsku nie chciał.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-01-2015 o 22:00
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #725
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A mam dla Ciebie niespodziane sirquaz.
    http://www.wlokniarz.net/aktualnosci...biezczastnowem

    Taki długi wywiad, bo Oleg po Duńsku nie chciał.
    Juz czytalem i teraz to mnie sie podoba

  6. Powrót do góry    #726
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    A lajka nie widać sirqaz
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-01-2015 o 21:35
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #727
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Ja jako naczelny przeciez lizodup stanalbym tutaj w obronie prezesa. Podsumujmy co mamy. Wywalczyl dla nas licencje, mamy zawodnikow dzieki ktorym bedziemy walczyc prawdopodobnie o awans, grono sponsorow sie powieksza, poswieca temu wszystkiemu czas, zycie zawodowe (jest chyba tez wlascicielem firmy?), zycie rodzinne co sam podkreslal i sporo nerwow. Jest sporo rzeczy ktore moznaby wdrozyc zeby to wszystko ulepszyc (wasze pomysly) ale moim skromnym zdaniem namietne czepianie sie go jest nie fair bo facet sie stara. Co najwazniejsze - uratowal nam zuzel w Czestochowie.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A lajka nie widać sirqaz
    Jest jest

  8. Powrót do góry    #728
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Mizgalski, Kowalski, Śleszyński. Oni wszyscy też się starali. Samo staranie się nie wystarczy. Tu trzeba myśleć!
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (14-01-2015)

  10. Powrót do góry    #729
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Mizgalski, Kowalski, Śleszyński. Oni wszyscy też się starali. Samo staranie się nie wystarczy. Tu trzeba myśleć!
    Starali sie? Ok zalozmy ze tak. Ale czy napewno chcieli dobrze? Świącik napewno chce jak najlepiej. Pewnie powiecie ze jestem krotkowzroczny i nie widze dalszych i szerszych horyzontow. Ale trzeba tez docenic to co juz jest dla Wlokniarza zrobione. Nadal przyznaje racje ze spotkanie z wami powinno sie odbyc i rozumiem ze brak odpowiedzi na wasze nawolywanie flustruje, ale nie powinniscie potepiac kazdego kroku prezesa ale rowniez docenic to co juz zostalo zrobione.

  11. Powrót do góry    #730
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Sirqaz, że ktoś coś robi, to nie znaczy że robi to dobrze.

    Cieszę się, że jest licencja i Prezes z drużną dali radę, ale na litość. To nie koniec! To dopiero pierwszy krok tej zabawy, w którą się zaczęli panowie bawić.
    A jak już do tej zabawy rozsypali klocki, to niech ogarniają to jak należy, a nie "idą skarżyć Pani" czy chcą by im drukować dyplomy i wręczać puchary bo tyle się naharowali.
    Nie można teraz zatrzymać się i podziwiać co tam jest, tylko trzeba robić dalej! Z głową, żeby tego nie spartolić kolejny raz!!

    Ja czy Ty pracując chyba nie robimy wszystkiego tip top i widzimy, że coś można w tej pracy poprawić.
    I w tym problem w Klubie. Tam nie widzą swoich braków i błędów. Wielbłądów. Obiecują jedno, robią drugie.
    Zamiast konstruktywnej rozmowy, jest obgadywanie i donoszenie za plecami. Żenua i amatorka.


    PS Przepraszam Prezesa za ton, bo wiem iż ciut agresywny , ale mi trochę pewne donoszące, szpiegujące i nic nie robiące gnoje ciśnienie podniosły.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  12. Powrót do góry    #731
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ale to jest kwestia nie tylko FB a moze i nawet przede wszysktim wywiadiow.
    Prezes tego nie rozumie, ze powinien wazyc kazde slowo, ktore wypowiada.

    Nie mozna mowic ze spelnilo sie jego marzenie, bo dany zawodnik przychodzi do klubu! Takie informacje to mozna pozniej, po latach we wspominkach podawac. Albo w ksiazce o swojej prezesurze
    A nie kiedy sie zajmuje stanowisko...
    Marzeniem powinno byc DMP. A nie konkretny zawodnik i do tego obecnie bardzo mierny. Niestety, ale w oczach powaznych ludzi troche to smiesznie wyglada i malo ambitnie. A klub powinien miec inne troche podejscie i nastawienie.
    Jakis czas temu pisalem Panu Michalowie, ze potrzebuje wspolpracownika w randze wiceprezesa ktory zajmie sie PR i udzielaniem informacji bo on tego nie potrafi niestety.
    Oczywistym bylo, ze to zlekcewazny, bo zgadzam sie z pewnymi osobami, ktore twierdza, ze Pan Michal ma parcie na szklo. I niestety takimi nieprzemyslanymi wypowiedziami potwierdza to.

    Co do wywiadu z Olegiem.
    Dawanie silnika zawodnikowi to tez jest forma placenia na przygotowanie do sezonu.
    Szczegolnie dawanie tego silnika zawodnikowi, ktory nie mial innych ofert z Polski.
    I zawodnikowi, ktory wedle slow prezesa, ma walczyc z 3 innymi zawodnikami o 2 miejsca meczowe.
    Ciekawe, ktory zawodnik jeszcze dostal zapewnienie o silniku? Kazdy obco?

    Ja rozumiem... moze nie miec sprzetu na miare polskiej ligi, ale jesli tak jest, podpisujemy dluzszych kontrakt i wtedy goscia dosprzetawiamy. A to jest tak, dwuletni kontrakt, gdzie przy tych obcokrajowcach i biorac pod uwage ze zalozenie "skladu" bedzie takie jak powiedzial w ktoryms wywiadze (dwoch obco i dwoch seniorow i reszta juniory) to Olega ma marne szane na starty. Za rok daj Boze ze 1 liga i tym bardziej nie bedzie mial szans na starty. Wiec wywalamy iles tysiecy na silnik dla zawodnika, ktorego to ten zawodnik za bardzo nie wykorzysta na cele klubu...
    Chyba, ze bedzie 2 seniorow, 3 obco i 2 juniorow... I tak pewnie bedzie i znowu slowa Pana Michala mozna miedzy bajki wtedy wlozyc...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #732
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Starali sie? Ok zalozmy ze tak. Ale czy napewno chcieli dobrze? Świącik napewno chce jak najlepiej. Pewnie powiecie ze jestem krotkowzroczny i nie widze dalszych i szerszych horyzontow. Ale trzeba tez docenic to co juz jest dla Wlokniarza zrobione. Nadal przyznaje racje ze spotkanie z wami powinno sie odbyc i rozumiem ze brak odpowiedzi na wasze nawolywanie flustruje, ale nie powinniscie potepiac kazdego kroku prezesa ale rowniez docenic to co juz zostalo zrobione.

    Czyli skład złożony kompletnie bez pomysłu, licencja, której nikt nie musiał wywalczyć, od początku była pewna, a ta cała szopka związana z tym, jak to Włókniarz nie pojedzie w lidze w 2015 była tylko i wyłącznie zrobiona po to, by prezes Świącik podlizał się komu trzeba. Grono sponsorów się nie powiększa. Grono sponsorów przechodzi ze spółki na stowarzyszenie. I to nie w całości, bo ludzie myślący drugi raz do tego samego gówna nie wejdą, a niestety poprawy brak. Ja też w pewnym stopniu poświęcam czas dla Włókniarza, więc tym bardziej wymagam tego od człowieka piastującego funkcję prezesa klubu.

    Sugerujesz, że poprzednicy nie chcieli dla Włókniarza dobrze? Totalna głupota. Maślanka, Mizgalski, Sukiennik, Kowalski, Śleszynski, każdy z nich chciał wyprowadzić ten klub na powierzchnię, jednak żaden z nich nie rozumiał, co do tego jest potrzebne. Samo ściąganie gwiazd i oferowanie im wirtualnych pieniędzy, to nie wszystko. Tak samo, jak teraz zbudowanie składu przez prezesa Świącika. To jest NIC. Tu potrzebne są działania, które pokażą klub w dobrym świetle. Tak jak kiedyś wspominałem, potrzebne jest do tego jawne i przejrzyste działanie klubu. Potrzebny do tego jest marketing na odpowiednim poziomie. Tu przy okazji dziwie się, że prezes Świącik mając pod nosem, muuu, którego zna, nie potrafi wykonać do niego jednego głupiego telefonu by się umówić na spotkanie i poprosić go o pomoc. Wszyscy tutaj zdajemy sobie sprawę z tego, że muuu nie poprosi o stałą pensję, czy procent z kosmosu od załatwionych umów sponsorskich, reklamowych etc, jak niektóre osoby.

    Prezes Świącik woli otaczać się za to w dalszym ciągu Kijeńską, która jest kompletnym marketingowym zerem. Naprawdę, jak można przez tyle czasu, ile w klubie działa owa pani nie spostrzec się, że nie wnosi kompletnie nic? Czekam tylko jeszcze na miłosierne zapewnienie pannie BJ angażu w stowarzyszeniu. Osób, które naprawdę chcą pomóc jest wiele, ale potrzeba trochę chęci do tego, by z takimi osobami się porozumieć. Niestety, po dzisiejszym wywiadzie z prezesem i słowach o spełnionym marzeniu w postaci angażu Stachyry, to nóż w kieszeni mi się otwiera. Sukiennik też spełniał marzenia swoje, kibiców, ściągając Sajfutdinowa, a potem Walaska. Nie zważał na to, że budżet się nie domknie, spełnił marzenie. Nie twierdzę, że teraz budżet się nie domknie przez angaż Stachyry, chcę pokazać tylko, że trzeba zejść na ziemię i racjonalnie spojrzeć na sprawy, a nie kierować się swoimi marzeniami. Powiedziałem kiedyś w prywatnej rozmowie jednemu z forumowiczów, tuż po tym, jak okazało się, że jedyną szansą na żużel w Częstochowie jest stowarzyszenie, że obawiam się iż normalności w częstochowskim żużlu się szybko nie doczekamy. Niestety, wszystko wskazuje na to, że miałem rację, a pan Świącik, chce za wszelką cenę pokazać kibicom, że to dzięki niemu żużel dalej będzie istniał i powinni być mu wdzięczni, a sam traktuje klub tylko i wyłącznie jako własne podwórko.

    Podsumowując, sirqaz. Przypomnij sobie zimę 2011/2012. Każdy z nas traktował przejęcie klubu przez Artura Sukiennika jako zbawienie. Doprowadził do tego, że Grisza został, a skład został zbudowany taki, by się utrzymać w ekstralidze, z czym wcześniej były problemy. Następnie rok później walka o mistrza kraju. Wtedy też były głosy, że uratował nam żużel w Częstochowie. Więc prosiłbym o wstrzymanie się od takich osądów, jak wyżej napisałeś. Na ten moment nie mamy nic, co dawałoby chociaż odrobinę pozytywnego myślenia. Mówisz skład na awans? Dla mnie ten skład, to zlepek indywidualnych pragnień prezesa.
    Ostatnio edytowane przez artem ; 14-01-2015 o 22:47
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  14. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (14-01-2015), Petroniusz (15-01-2015), ananasek_vel_oman (14-01-2015), muuu (14-01-2015)

  15. Powrót do góry    #733
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Panowie ale wy powoli probujecie powiedziec ze walka o licencje, cale poswiecenie i starania Michala Swiacika to jedne wielkie klamstwo. Nie przesadzacie troche?

  16. Powrót do góry    #734
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Panowie ale wy powoli probujecie powiedziec ze walka o licencje, cale poswiecenie i starania Michala Swiacika to jedne wielkie klamstwo. Nie przesadzacie troche?
    Ja wiem czy klamstwo. Raczej artemowi chodzilo o stwarzanie pozorow ciezkiej pracy podczas gdy jej nie bylo.
    Tak ja odebralem ten post.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #735
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Nikt z nas nie zna rozkladu dnia prezesa i nie wiemy co robi codziennie w klubie, z kim rozmawia, jakie sprawy zalatwia. Ja moge powiedziec tylko tyle ze odbylem z nim kilka dluzszych rozmow prywatnych i jestem przekonany ze czlowiek sie stara, przejmuje sie bardzo, poswieca i kocha Wlokniarz. Macie pomysly na Wlokniarz i powinny zostac one wysluchane to nie podlega dyskusji. Zastanowmy sie jednak nad inna rzecza. Macie pomysly zwiazane z marketingiem, ktore miglyby przyniesc klubowi zyski. Ale zapominamy tutaj o jednym. Malo osob udziela sie w tym watku na forum, ale ogromna ilisc kibicow czyta ten watek. Kazdy ma prawo do swojego zdania i ma prawo krytykowac. Ja nie mowie ze wy powinniscie przestac to robic, ale pragne zauwazyc ze wieczne czepianie sie prezesa i mowienie ze to wszystko to sciema, po przygodach ze spolka...te slowa ida w eter, ludzie czytaja, powtarzają znajomym, frekwencja spada, zarobek dla klubu maleje. Z jednej strony sa pomysly na promowanie klubu, z drugiej strony zniechecanie kibicow.

  18. Powrót do góry    #736
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Z ta "moca" sportsboardu to mocno przesadzasz.
    Zarzuty sa takie, ze prezes powinien otoczyc sie odpowiednimi ludzmi ale tego nie robi i nawet nei chce.
    Calkiem jak za maslanki.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #737
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Bo Prezes niestety był jednym z elementów układu Maślanki i chyba nie wyciągnął z tamtych czasów odpowiednich wniosków.

  20. Powrót do góry    #738
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Wiemy ze kibicow sledzacych non stop sprawy zwiazane z Wlokniarzem jest xxx razy mniej niz kibicow ktorzy chodza tylko na mecz i czasem z kumplami pogadaja o zuzlu. Ogolny obraz jest taki ze Wlokniarz padl bo sciemniano, kradziono i wszystko co beeee. Jak pojdzie w eter plotka ze Swiacik to kolejny oszust to mamy pozamiatane. A bylaby to plotka bardzo nieprawdziwa.

  21. Powrót do góry    #739
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Teraz czekam jak trener Tajchert usłyszy podczas meczu od Stachyry jak będzie go chciał zmienić w razie słabej jazdy - "chcesz zniszczyć marzenia prezesa?"

    Podstawą sprawnie zorganizowanego klubu jest zadbanie o marketing i finanse - ściśle związane ze sobą sprawy. Dobrze byłoby też zadbać o odpowiednią osobę do prowadzenia zespołu. Dopiero po tym kontraktować wymarzonych zawodników. I spojrzeć w końcu na choćby 2 lata do przodu.

    Wiem, że teraz było mało czasu ale jak już jest ten skład marzeń to czekam na efekty w ważniejszych kwestiach.

    P. S.
    Ciekaw jestem obecnych stawek prowizyjnych od sponsorów/reklamodawców i mam nadzieję, że od umów barterowych tym razem nie będzie płacone. Taka mała motywacja dla "naszej" specjalistki.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    artem (15-01-2015), muuu (15-01-2015)

  23. Powrót do góry    #740
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Strasznie się uwzięliście na Stachyrę. Ja tam w niego wierzę.

  24. Powrót do góry    #741
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Strasznie się uwzięliście na Stachyrę. Ja tam w niego wierzę.
    Ja tam do Stachyry nic nie mam. Pewnie sobie poradzi na 2 ligowym poziomie. Moze nawet jesli wroci do swojej najlepszej dyspozycji bedzie wozic dobre punkty w 1 lidze i te 2-3 sezony u nas pojezdzi. Ale nie o to chodzi.
    Takie wypowiedzi sprawiaja, ze Stachyra bedzie uchodzic za pupilka prezesa. To nie bylo potrzebne samemu zawodnikowi, a i taka wypowiedz daje do myslenia co do ambicji prezesa itd. Poza tym tak jak napisal Gadol - jesli faktycznie bedzie "miekki" Tajchert trenerem to juz na starcie mozna byc pewnym, ze to nie trener bedzie rzadzil w parkingu. To jest niezdrowe dla klubu i atmosfery w zespole.
    Raz jeszcze napisze - jedynym i nadrzednym marzeniem prezesa powinno byc zdobycie DMP z jak najwieksza iloscia wychowankow w skladzie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #742
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    wyplujcie to słowo żeby Tajchert został trenerem... on jest za miekki i znów treningi będą olewane

  26. Powrót do góry    #743
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    wyplujcie to słowo żeby Tajchert został trenerem... on jest za miekki i znów treningi będą olewane
    Takie realia, z tak powiem...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #744
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ja rozumiem, jakby prezes powiedzial ze np. zawsze marzylem zeby przyszedl do nas Hampel czy Tomek Gollob. Marzenie o Dawidzie Stachyrze brzmi troche groteskowo Generalnie wyglada mi to troche na prywate. Juz wiele tygodni temu trwala promocja Stachyry na portalach i forach. Tak, jakby starano sie na sile przekonac fanow, ze ten transfer bedzie korzystny. No ale moze odnosze zle wrazenie.
    Pzdr,
    Garfield

  28. Powrót do góry    #745
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Co do marzeń prezesa ->

    Co to samej struktury klubu, to nie podoba mi się że prezes zrobił sobie "Marianowy" folwark i nikogo nie dopuszcza. Sam tego nie udźwignie, mając rodzine, firme i jeszcze Włókniarza na głowie.
    Uważam że, to też w jego interesie powinno być znalezienie ludzi co by go trochę odciążyli, a uważam, że nawet na tym forum są osoby które z powodzeniem by robie poradziły z odpowiedzialnymi rolami w klubie.
    Popatrzmy jak to działa w Europejskich klubach piłkarskich.
    Jest Menadzer który odpowiada za to jakie chłopaki grają w klubie
    Jest sztab trenerski, jest dział sportowy, jest dział marketingu, sam prezes jest od "klejenie tego finansowo". Nie mówie że nam jest potrzebny od razu sztab ludzi, ale zupełnym priorytetem nawet przed zawodnikami powinno być:
    - trener/menadzer - on dobiera zawodnikow i odpowiada za wynik,
    - mechanik - no dobra jest Borys,
    - toromistrz,
    - spec od marketingu,
    Rolą prezesa powinno być sklejanie tego wszystkiego finansowo i dbanie aby to pędziło.

    http://www.fbgagency.com/publikacje/...ortowym_mu.pdf ciekawa publikacja. Może nie bierzmy do słowa skali jaka tam jest napisana, bo nasz prowincjonalny sport nigdy taki nie bedzie, ale kurde trzeba stawiać sobie marzenia mało realne, to są podstawy przedsiębiorczości... Bill Gates w latach osiemdziesiątych mówił, że za 30 lat komputer będzie w każdym domu to też mu wszyscy mówili aby dał sobie siana i zszedł na ziemie.
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  29. Powrót do góry    #746
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez Michał Świącik Zobacz posta
    Pewnie, że Peter Karlsson by się przydał, bo nawet i Dawid Stachyra był za jego obecnością we Włókniarzu.
    No po prostu nie da się tego czytać...
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    kigen (15-01-2015)

  31. Powrót do góry    #747
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Nikt tutaj nie zostaje przepłacany, zgodnie z tym, co umawiałem się z odpowiednimi ludźmi w żużlowej centrali.

    (Prezes za SF.pl)
    To też jest mocne.

  32. Powrót do góry    #748
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta

    Ja rozumiem... moze nie miec sprzetu na miare polskiej ligi, ale jesli tak jest, podpisujemy dluzszych kontrakt i wtedy goscia dosprzetawiamy. A to jest tak, dwuletni kontrakt, gdzie przy tych obcokrajowcach i biorac pod uwage ze zalozenie "skladu" bedzie takie jak powiedzial w ktoryms wywiadze (dwoch obco i dwoch seniorow i reszta juniory) to Olega ma marne szane na starty.
    A moze sie okazac ze Oleg z Bieszczad bedzie najczesciej ogladanym obcokrajowcem w skladzie. Bo - Vissing, Jakobsen i Allen maja kontrakty w premier league. A ta liga najczesciej jezdzi w niedziele. Niby Allen mowil ze Peterborough bedzie przekladac mecze by mogl on w PL jezdzic ale jakos w to nie wierze.

    Piszecie o trenerze, menago... ja to widze tak, ze to idzie w tym kierunku, ze bedzie Tajchert i kierownik druzyny, ktory bedzie zglaszal zmiany. To teraz wykombinujcie kto nim moze byc... podpowiem... w jaskini lwa?

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 15-01-2015 o 11:16

  33. Powrót do góry    #749
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2010
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    No po prostu nie da się tego czytać...
    Wychodzi na to, że p. Stachyra będzie kapitanem, jeżdżącym trenerem, kierownikiem drużyny, menadżerem....Bogiem...
    Masakra

  34. Powrót do góry    #750
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Serio przydałby się ktoś od PR...a na pewno od autoryzacji wywiadów...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  35. Powrót do góry    #751
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    yyyyyy..... prosze powiedz, ze sobie zartujesz....
    Dwie cieple kluchy w parkingu :|||||||||||
    Kurde nie wiem o kim pomyslales...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  36. Powrót do góry    #752
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Kurde nie wiem o kim pomyslales...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Mysle ze o Rafale P.

  37. Powrót do góry    #753
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    To Borys Miturski. Klub uznał, że na siłę nie warto tego zmieniać. Miturski to autorytet, tym bardziej, że łączy wiele funkcji. Jest nie tylko zawodnikiem, ale również wiceprezesem SCKM, dba o klubowy sprzęt i bierze udział w negocjacjach kontraktowych, zaczyna właśnie kurs instruktora żużlowego, a warsztatu na częstochowskim stadionie praktycznie nie opuszcza. Doskonale zna częstochowskie środowisko. Trudno się więc dziwić, że ma spory posłuch u młodych. Ponadto sam ma dopiero 25 lat i potrafi znaleźć z juniorami wspólny język.
    To ja mam pomysl. Skoro Miturski jest autorytetem to zrobmy tak, ze bedzie dbal o sprzet, mechanikowal, doradzal mlodziezy, a na torze niech jezdzi i punktuje Karlsson. Co wy na to?
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #754
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Nie no, tu się z kimś tam zgadzam.
    Autorytet czy kapitana wybiera się naturalnie, obserwując zachowanie zespołu czy grupy.
    Robić na siłę kogoś taką osobą nie ma sensu i może to zrobić więcej krzywdy niż pożytku.
    Więc jeśli nim naturalnie został Borys, to niech tak będzie, nie wciskajmy im Petera skoro nie chcą.

    Poza tym jak widać, to jest tam kółko wzajemnie adoracji, sam wyobrażałem sobie, że w końcu jakiś jednak profesjonalizm zawita do klubu i będzie ktoś miał konkretną łapę na tym wszystkim i poprowadzi to w jedynym słusznym kierunku - czyli szybki awans do Ekstraligi.

    Jak widać nadal cel jest nieznany, nie wiadomo kto za co odpowiada w Klubie, jakieś decyzje nie wiadomo skąd, więc niech się bawią dobrze. Janusze.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 15-01-2015 o 13:11
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Powrót do góry    #755
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Świącik chce brać przykład z Krosna, marzeniem jest Stachyra, Miturski jest autorytetem dla młodych. No po prostu ręce opadają. Brać tego Karlssona, bo jak Vissing czy Allen nie będą mogli jechać u nas ze względu na mecz w Premier League albo kontuzję, to leżymy. Wtedy ten skład już tak dobrze nie będzie wyglądać. Nie wiem czy PiKej chce gwarancji startów, bo jak nie, to nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Podobno na przygotowanie nie dajemy kasy, więc nic nas to nie będzie kosztować. Nie musi jechać we wszystkich meczach, a im więcej dobrych zawodników w kadrze tym lepiej. Poza tym zabierzemy najlepszego zawodnika ligi konkurencji.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  40. Powrót do góry    #756
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    A moze sie okazac ze Oleg z Bieszczad bedzie najczesciej ogladanym obcokrajowcem w skladzie. Bo - Vissing, Jakobsen i Allen maja kontrakty w premier league. A ta liga najczesciej jezdzi w niedziele. Niby Allen mowil ze Peterborough bedzie przekladac mecze by mogl on w PL jezdzic ale jakos w to nie wierze.
    To nieprawda, że Premier League jeździ najczęściej w niedzielę. Premier League jeździ przez cały tydzień, a w niedzielę swoje mecze rozgrywają głównie drużyny ze Szkocji. Żaden z obco Włókniarza nie podpisał kontraktu w Glasgow i Edynburgu, więc jeśli chodzi o niedziele to zajęte terminy powinni mieć raczej tylko wtedy, kiedy ich drużyny będą tam jeździć na wyjazd. Natomiast nie ma co liczyć, że Vissing będzie przyjeżdżał na treningi do Cz-wy, bo Berwick jeździ przeważnie w soboty wieczorem.

  41. Powrót do góry    #757
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Uwaga, oto dowód, że można czasem pleść głupoty
    ale być jednocześnie tęgim łbem:

    Do tej pory nam się udawało, bo sprawdzali się u nas tacy żużlowcy jak Adamczak, Larsen, Kildemand, Doyle czy Korneliussen. Fart to nie jest jednak żadna reguła, zatem za rok w Łodzi koniec eksperymentów. Musimy namówić lepszych zawodników na starty w naszym klubie - wyjaśnia Skrzydlewski.
    Pierwszy raz będę proponować wtedy zawodnikom dwuletnie kontrakty. Mają wiedzieć, że pojadą też w Ekstralidze. Jak przyjadą na rozmowy, to zobaczą też kawałek stadionu i będą wiedzieć, że nie żartujemy.

    I uwaga, prezes mówi o latach 2016-2017

    U nas na 3 miesiące przed startem sezonu 2015 nadal nic nie wiadomo.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (15-01-2015), Petroniusz (15-01-2015)

  43. Powrót do góry    #758
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    No wiec dobrze pisalem wczesniej, ze Borys obecnoscia Petera czulby sie zagrozony.
    Skoro w składzie musi być minimum czterech zawodników z polską licencją, to jaką konkurencją dla Miturskiego byłby Karlsson? Żadną. Dla niego konkurencją byłby Szombierski lub inny Polak.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bazyli za jego przydatny post!

    Vojtas (15-01-2015)

  45. Powrót do góry    #759
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ananas, spartoliłeś forum czy tak specjalnie dodajesz wszystkie wypowiedzi w jednym poście?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  46. Powrót do góry    #760
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Bo Rafson pisal. Wczesniej to na stronie jakas partyzantka byla.

    A z tym Stacgyra to przegiecie. Ja Michala szanuje ale kurde, jak on mowi, ze marzyl o Stachyrze... to drobne sie rozmieniaja. Dla Michala widocznie to jest sufit, a dla innych podloga...A co bedzie jak Stachyra nie wypali?
    To sięgniemy po inne marzenie - jak już mówiłem są Pulczasy, po roku będzie wolny Ozil, a jak dopisze nam szczęście to może dojdzie Kuciapsson
    Pzdr,
    Garfield

  47. Powrót do góry    #761
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Bo Rafson pisal. Wczesniej to na stronie jakas partyzantka byla.

    A z tym Stacgyra to przegiecie. Ja Michala szanuje ale kurde, jak on mowi, ze marzyl o Stachyrze... to drobne sie rozmieniaja. Dla Michala widocznie to jest sufit, a dla innych podloga...A co bedzie jak Stachyra nie wypali?

    Wlasnie z Michalem rozmawialem i powiedzial, ze nie mial wplywu na tytul , i ze sam sie wkurzyl.

  48. Powrót do góry    #762
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Panowie jak się sytuacja kształtuje w klubie? Będzie cokolwiek poukładane i czy są jakiekolwiek szanse na zalążki czegoś zwanego marketingiem?

    Zastanawiałem się nad tym czy nie przydałaby się jakaś porządna aplikacja mobilna (przynajmniej na Androida), która pomagałaby docierać do kibiców (wiadomo jak wyglądała poprzednia ). Patrząc tylko po ilości lajków na fejsbukach to target jest cały czas całkiem spory.

  49. Powrót do góry    #763
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Aplikacje na telefony tego typu, to tylko marnotrawstwo kasy.
    A już na pewno tak dziadowsko wykonane i zupełnie nieprzemyślane jak ta ostatnia.

    Ludzie najzwyczajniej w świecie z tego nie korzystają - od pozyskiwania newsów jest obecnie tylko fejsbuk i mobilne wersje storn www.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  50. Powrót do góry    #764
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    widze ze ten jakis Swiecik rajcuje juz kilkunastu "kibiców" , oj bedzie sie działo na trybunach . Cały autobus fanów zaleje krzesła po wschodniej stronie obiektu.
    Szok . Aha , a ten Swiecik to kto ??
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #765
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Spokojnie może wrócimy niedługo do ekstraligi to znów zaczniesz "kibicować" Włókniarzowi.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •