Strona 19 z 51 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 2294

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2015 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No meczyk palce lizać jak na początek sezonu. Co do stadionu to skandal, żeby siedzieć w chwastach po kolana , szkoda że randapu nie zabrałem, druga rzecz to grafiki na telebimie, do poprawki , przykład to wczorajszy mecz w Grudziądzu, gdzie infografiki super czytelne.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  2. Powrót do góry    #812
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    Dzisiaj o 14 mija czas składania ofert w sprawie kupna klubu. Ciekawe jak to wygląda, czy są jacyś chętni ?

    Wczorajszy mecz był transmitowany w internecie, wiecie gdzie można obejrzeć powtórkę ?

  3. Powrót do góry    #813
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Witam, system elektroniczny jest taki jak w kinie tylko Ty wybierasz na kartce a oni wklepują w komputer hehe i jak w jednej kasie wybierzesz sobie jakieś miejsce to ono zostaje zarezerwowane. Tylko że w następnej kasie nikt tego nie skreśli na kartce i potem trzeba godzinę wybierać miejsce bo to co chcesz okazuje się już zajęte. Kupowałem bilet na trybunę koło godziny 13 i zajęło mi to z 10min, dopiero jak mi pani łaskawie pokazała monitor to mogłem wybrać jakieś nie zarezerwowane miejsce, bo tak na kartce były niby wolne ale w systemie już nie. Ogólnie jak może być lepiej skoro na trybunie widziałem generała który się z wszystkimi witał. Jedna wilka klika. A cha na trybunie były poduszki pod tyłek , ale oparcia już brudne.
    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #814
    Początkujący Awatar JohnyBravoBDG
    Dołączył
    24-03-2005
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Zaraz będzie wrzucany na YT. Się koduje. Pewnie koło 16.00 będzie online

  5. Powrót do góry    #815
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,104
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    To ja nie kumam w takim razie tego systemu kartkowego.
    No cóż...nikt generałowi na mecz zabronić przyjść nie może, a że z tymi ludźmi nie raz Klubową pił, to i się witał jak ze starymi ziomkami
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #816
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,510
    Kliknij i podziękuj
    2,171
    Podziękowania: 306 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Thorn - sporo tych uwag organizacyjnych wyłapałeś do samego tematu sprzedaży biletów. I dobrze, widać co jest do poprawy. Wg mnie aż przykro, że nadal nie ma żadnego systemu elektronicznego wyboru miejsc. To kreślenie krzyżyków na kartkach to zalatuje trochę PRLem. Ciekawe jak w różnych kasach zostaną skreśolne te same krzyżyki...kto rozsądzi spór?
    I jeszcze jedna rzecz o której koniecznie trzeba wspomnieć. Karnet na sektor B nabyłem dawno temu, wczoraj wchodzę na stadion i okazuje się że na moim miejscu siedzi Pan, który ma na bilecie numer dokładnie ten sam, jak mój numer karnetu!

  7. Powrót do góry    #817
    Początkujący Awatar JohnyBravoBDG
    Dołączył
    24-03-2005
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez FanPolonia Zobacz posta
    Wczorajszy mecz był transmitowany w internecie, wiecie gdzie można obejrzeć powtórkę ?
    Mecz jest na kanale TotalSpeedwayTV - niestety w związku z tym, że jestem smarkacz na forum nie mogę dać linka. Ale na FB Polonii już jest. Miłego oglądania! Pozdrawiam.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JohnyBravoBDG za jego przydatny post!

    Falubaz (27-04-2015)

  9. Powrót do góry    #818
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    971
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez JohnyBravoBDG Zobacz posta
    Mecz jest na kanale TotalSpeedwayTV - niestety w związku z tym, że jestem smarkacz na forum nie mogę dać linka. Ale na FB Polonii już jest. Miłego oglądania! Pozdrawiam.
    https://www.youtube.com/watch?v=OpGpekZzhpw


    Co do narzekania na kolejki i opóźniania meczu - a dlaczego osoby kupujące bilet wcześniej czy posiadające karnety mają siedzieć bezczynnie na stadionie i czekać bo ktoś nie był w stanie pomyśleć, że jak przyjdzie chwilę przed meczem to może nie wejść na pierwszy bieg bo nie zdąży kupić biletu? To samo co na wyjeździe do Gniezna - wkurzające przedłużanie rozpoczęcia meczu bo kolejki. A może ktoś ma plany na po meczu i albo będzie musiał z nich zrezygnować albo nie obejrzy końcówki bo inni nie pomyśleli wcześniej? Bilety można kupić przez neta, bilety można kupić wcześniej w klubie, bilety można kupić w różnych punktach na terenie miasta między innymi w obleganych galeriach ale po co. Lepiej narzekać...
    Ostatnio edytowane przez Sportowa_2 ; 27-04-2015 o 17:12

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    FanPolonia (27-04-2015), Semen (27-04-2015), chrzan (28-04-2015), never_mind (27-04-2015)

  11. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Dodam od siebie, że najbardziej jest to wk.......jące, gdy człowiek po meczu musi dojechać do domu pociągiem lub autobusem.
    Wiele razy kiblowałem na dworcach przez beztroskich kibiców przychodzących na ostatnią chwilę.

    Godzina rozpoczęcia pierwszego biegu powinna być święta. Zdarzało mi się spóźniać przez kolejki na początkowe biegi, ale nigdy nie przyszło mi do głowy krytykować organizatorów za to, ze nie opóźnili rozpoczęcia meczu.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (27-04-2015), chrzan (28-04-2015), never_mind (27-04-2015), oki (27-04-2015), tomkoz (27-04-2015)

  13. Powrót do góry    #820
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 133 w 97 postach
    Mentikk to powiedz to trenerowi aby nie sadzal zawodnikow 2 tygodnie przed meczem. Skoro juz przed treningiem Siopek zostal poinformowany ze w meczu nie pojedzie mimo ze wszystkich objezdzal i byl najlepszy...

  14. Powrót do góry    #821
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    ja pamietam taki sezon... zreszta to bylo dosc niedawno... jak chlopaki walczyli i mordowali sie na treningu, by udowodnic trenerowi, ze to wlasnie na nich powinien postawic... po czym przychodzila niedziela i okazywalo sie, ze walczyc chlopaki to chcieli ale na treningach, a w meczu ligowym nie bylo juz powera!

    Nie ukrywam, ze tez mam uwagi do trenera, choc na innym tle, chec udowadniania podpitym kibicom, ze mialo sie racje, trenerowi nie wypada tak ostentacyjnie tego prezentowac, ale to wszystko nie zmienia faktu, ze broni sie wynikami druzyny! I zycze Wozniakowi z calego serca, aby tak zwyciesko z tych potyczek wychodzil do konca sezonu!

  15. Powrót do góry    #822
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez JohnyBravoBDG Zobacz posta
    Mecz jest na kanale TotalSpeedwayTV - niestety w związku z tym, że jestem smarkacz na forum nie mogę dać linka. Ale na FB Polonii już jest. Miłego oglądania! Pozdrawiam.
    Czy ten mecz Polonii na żywo w YT to była jednorazowa akcja czy szykujecie coś regularnego? Swoją drogą szkoda, że następna runda to hit kolejki i starcie dwóch niepokonanych drużyn w lidze a telewizja oraz radio się na Łotwę nie pofatygują i zostaje jedynie relacja tekstowa...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  16. Powrót do góry    #823
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,510
    Kliknij i podziękuj
    2,171
    Podziękowania: 306 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Swoją drogą szkoda, że następna runda to hit kolejki i starcie dwóch niepokonanych drużyn w lidze a telewizja oraz radio się na Łotwę nie pofatygują i zostaje jedynie relacja tekstowa...
    Może się jednak okaże, że dobrze będzie, że nikt tego nie zobaczy

  17. Powrót do góry    #824
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    No na meczu byłem i nie żałuję, ludzi dużo. Kolejki wnerwiające strasznie. 4 kasy na tyle ludzi????!!!
    Co by się stało jakby przesunęli o 20-30 minut?
    W innych miastach np. Pile potrafią tak zrobić a u nas już nie bardzo.

    Dużo osób, których kojarzyłem z widzenia z czasów ekstraligowych i dzisaj znowu ich zobaczyłem.
    Widać, że atmosfera sie polepszyła troche, bardzo dobre ceny biletów i ulgi.
    Cena piwa 5zł . Brawo w końcu ktoś pomyślał, żeby obniżyć ceny.

    Do Daugavpils po zwycięstwo!!!

    Na moje to my mamy najlepszy skład!!!
    Najbardziej wyrównany.

    Kudriaszow latał po orbicie jak Emil/Tomek, nie bał się przeciskać koło bandy. Takich nam trzeba walczaków
    Woźniak z 4ego na drugie miejsce super akcja.

    Nawet spiker żywiołowo dość reagował i o to chodzi, żeby pobudzić ludzi.
    Ludzie tez jakoś tak żywiołowo bawili się i to mi się podobało, bo tamten sezon to była stypa na całego.

    Życzyłbym żeby klub nie kalkulował i nie odpuszczał meczów.

  18. Powrót do góry    #825
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    No na meczu byłem i nie żałuję, ludzi dużo. Kolejki wnerwiające strasznie. 4 kasy na tyle ludzi????!!!
    Co by się stało jakby przesunęli o 20-30 minut?
    W innych miastach np. Pile potrafią tak zrobić a u nas już nie bardzo.
    Było wcześniej, ale co mi tam ,napiszę.

    ... a co by się stało jakbyś raczył przyjść 20-30minut wcześniej lub wcześniej kupił bilety?
    Zaprezentowałeś typowo polskie myślenie. Mnie nie pasuje to niech dopasują się do mnie, jednocześnie innych (tych którzy weszli punktualnie) mam w dupie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Malin017 (28-04-2015), Sportowa_2 (28-04-2015), chrzan (28-04-2015), kingpin (28-04-2015), młody_piernik (28-04-2015), never_mind (28-04-2015), vicar (04-05-2015)

  20. Powrót do góry    #826
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Semen ma racje. Ja wchodzilem na stadion ok. 16 i moze z 200 osob bylo na nim. Nikt nie spodziewal sie takiego zainteresowania, ale juz wiadomo ze na mecz z Lodzia trzeba troche szybciej wybrac sie na stdion.

  21. Powrót do góry    #827
    Użytkownik Awatar jjack
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Te pretensje o kolejki za biletami to przesada. Sam też oglądałem mecz dopiero od 6 biegu, ale żalu do nikogo mieć nie mogę. W końcu bilet mogłem zakupić przez Internet i tyle w temacie.

  22. Powrót do góry    #828
    Początkujący Awatar JohnyBravoBDG
    Dołączył
    24-03-2005
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Pamiętajcie żeby informować znajomych, nieznajomych, że bilety są też dostępne w galeriach handlowych (empik) itd. Lista jest na stronie Polonii w dziale bilety (jeszcze nie moge dawac linkow - forum noob). Nie każdy pewnie ma dostęp do neta. A w takiej galerii czy tam gdzieś po drodze może sobie spokojnie kupić wcześniej.

    PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW NA TERENIE BYDGOSZCZY

    STS Bydgoszcz 1
    Śniadeckich 28, 85-010 Bydgoszcz

    STS Bydgoszcz 2
    ul. Planu 6-letniego 38, 85-806 Bydgoszcz

    STS Bydgoszcz 3
    M. Curie - Skłodowskiej 27 paw. 3, 85-099 Bydgoszcz

    Salon Empik - Bydgoszcz DTC
    ul. Gdańska 15 (DTC Jedynak), 85-005 Bydgoszcz

    Salon Empik - Bydgoszcz Focus Mall
    ul. Jagiellońska 41 (CHFocus Park), 85-097 Bydgoszcz

    Salon Empik - Galeria Pomorska
    ul. Fordońska 141, 85-739 Bydgoszcz

    STS Bydgoszcz
    ul. Leszczyńskiego 2, 85-138 Bydgoszcz

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JohnyBravoBDG za jego przydatny post!

    rogal1979 (28-04-2015)

  24. Powrót do góry    #829
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Pretensje o kolejki to przesada i typowe marudzenie, ale już o syf na krzesełkach - jak najbardziej słuszne. Koszmarny fail Polonii. Nie pojmuję jak można tak dać ciała. Gdyby im tak naprawdę, ale to naprawdę zależało to nawet w sobotę sam Polkowski dałby radę umyć te krzesełka byle jakim detergentem z pobliskiej Biedry. Albo Mama mógłby się trochę poruszać i zrzucić chociaż trochę brzuchala. To nie jest stadion na 80 tys. ludzi, no cholera... Niestety prawda jest bolesna - nie chce im się dupy ruszyć.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Attyla za jego przydatny post!

    Mihalo (28-04-2015)

  26. Powrót do góry    #830
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    a gdzie ten pacan od wyjazdu na SEC, zapadl sie i nie komentuje jak sie cos dobrego dzieje na Polonii ?,
    SEC w zaden sposob nie mzna porownac do emocji, ktore towarzysza uulubionej druzynie i to w tak waznym i efektownym meczu
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  27. Powrót do góry    #831
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Spokojnie... Panowie każdy kibic nawet ten "pajac" jest dla naszej Polonii na wagę złota.
    Nikt nie jest bez winy przy krzesełkach. Myślę, że klub nie straciłby wiele gdyby zaproponował kibicom, że chętni w dniu x dostaną materiały do sprzątania aby wszystko wyglądało po ludzku w zamian za bilety... Wilk syty i owca cała.
    Co biedniejsi kibice mogliby zapracować w ten sposób na bilet i spokojnie wejść na mecz drużyny, a Ci którzy i tak by bilet nabyli mogą zaprosić kogoś znajomego.
    Osobę której dawno na sportowej nie było, albo która żużel zobaczy po raz 1.
    Jednak do sensownych rozwiązań w naszym klubie dawno nie dochodziło, więc co miałoby się stać teraz, żeby coś drgnęło?
    Jakoś do wczoraj miały napływać oferty zakupu akcji. W mieście cisza. Przy próbie 1 prywatyzacji gdzie od początku wiedziano, że jajco z tego będzie ogłaszano terminy w każdej możliwej prasie i telewizji. Teraz cisza jak makiem zasiał. Zastanawiające.

  28. Powrót do góry    #832
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Myślę, że klub nie straciłby wiele gdyby zaproponował kibicom, że chętni w dniu x dostaną materiały do sprzątania aby wszystko wyglądało po ludzku w zamian za bilety...
    No tak, wracamy do kwestii trzeba chcieć, a nie mieć wszystko w dupie i tylko skomleć o kasę. Brud i syf? A to brud i syf, trudno. Miasto i tak da kasę bo tradycja Mam nadzieję, że ktoś to przejmie i posprząta ten cyrk, proszę, proszę...

  29. Powrót do góry    #833
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    45 min bycia przed meczem ZAWSZE wystarczało, żeby wejść na pierwszy wyścig.
    Nawet gdy były czasy kiedy na stadion chodziło po kilkanaście tysięcy ludzi.


    Nie jestem z Bydgoszczy, mam kilkadziesiąt km trasy, do tego nie każdy wie, że można kupowac bilety przez internet. Osoby stojące w kolejce podczas dyskusji też myślały i mówiły, że nie mozna kupić biletów przez internet.

    4 kasy na kilka tysięcy ludzi to trochę kpina.
    Potem otwarto drugie okienko w jednej kasie i musiałem wepchnąc sie bo gdyby nie to wszedłbym chyba na 7 bieg dopiero.

    A mnie huia obchodzi, że ktoś się spieszy albo ma pociąg po meczu, takich osób jest garstka.
    A szacunek dla kibica się należy, co za problem sprawnie przeprowadzić zawody po przesunięciu o te 20-30 minut?

    Oferowałem się jakiś czas temu, żeby podziałać w zakresie marketingu, ale smieszne warunki oferowano mi, to było za czasów Januszkiewicza.

  30. Powrót do góry    #834
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta

    A mnie huia obchodzi, że ktoś się spieszy albo ma pociąg po meczu, takich osób jest garstka.
    A szacunek dla kibica się należy.
    Z tego co widać to przeczysz samemu sobie, raz piszesz, że masz gdzieś to, że ktoś się spieszy (mimo, że jest w mniejszości), a chwilę później piszesz o szacunku...

    Więc jeśli tak domagasz się tego szacunku to uszanuj czas innych kibiców i przybywaj na stadion szybciej niż 45 minut przed meczem.
    Jeszcze to Twoje wyróżnienie, że ZAWSZE tak było... toś młodziutki jest kibic skoro tak piszesz.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    never_mind (29-04-2015)

  32. Powrót do góry    #835
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    bywam od 98 roku

    pomijam czasy kiedy wyjeżdżało się dwie godziny przed meczem i było się z godzinę przed stadionem i stało w kolejce i nie było problemu, żeby wejść przed 1wszym biegiem


    Pamiętam ile było wejść wcześniej i jak to sprawnie szło

    Derby z Apatorem co był nabity stadion i trawa się paliła od rac, siedziałem na pierwszym łuku w drugim rzędzie od dołu
    Pamiętam to jak dziś godzina przed meczem i spokojnie wszedłem przed 1wszym wyścigiem

    Nadal ktoś tu nie rozumie, co by było gdyby na mecz chciało iść 10 tysięcy ludzi?
    to w takim wypadku przy czynnych tylko 4 kasach trzeba byłoby stać już w kolejce te 2 godziny wcześniej!

    Kupowanie biletu na sektor C idzie bardzo sprawnie, ale już jak ktoś kupuje bilet na sektor B i 5 min zastanawia się czy to miejsce będzie odpowiednie czy nie to coś strzela człowieka.

    Sam pracowałem kiedyś w jednym klubie przy sprzedaży biletów i musieliśmy ręcznie wypisywać dane i oświadczam z całą odpowiedzialnością, kibice mogli przychodzić 30 minut przed meczem i 3tysiące ludzi wchodziło bez problemu przed gwizdkiem a kas było 8 !
    Ostatnio edytowane przez whitered ; 28-04-2015 o 23:54

  33. Powrót do góry    #836
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    No tak, wracamy do kwestii trzeba chcieć, a nie mieć wszystko w dupie i tylko skomleć o kasę. Brud i syf? A to brud i syf, trudno. Miasto i tak da kasę bo tradycja Mam nadzieję, że ktoś to przejmie i posprząta ten cyrk, proszę, proszę...
    Klub od lat ma nadzieję, że ktoś posprząta te krzesełka, ale jakoś samo nie chce się sprzątnąć...
    Może by się tak zgłosić do klubu i zaproponować sprzątanie?
    Ogłoszenie na oficjalnej stronie wyglądałoby żałośnie i jego wpływ na wizerunek klubu wśród kibiców czy potencjalnych sponsorów mógłby nieco odbiegać od pożądanego...

  34. Powrót do góry    #837
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Zgłoście się do klubu i zaproponujcie pomoc, podejrzewam, że obie strony byłyby zadowolone.
    Daliby wam bilet jeden czy dwa a mieliby czyste krzesełka.

  35. Powrót do góry    #838
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Witam
    Ja na meczu byłem ok. godz. 15.30 i nie było żadnych problemów z wejściem!!
    Chciałbym aby Ci kibice, którzy zrezygnowali z oglądania zawodów z powodu nieszczęsnych kas nie obrazili się na klub i przyszli na mecz 17 maja o te 40 min. szybciej i będzie ok.
    Co do organizacji kas klubowi działacze przypuszczam też nie wiedzieli jak to będzie z frekwencją po przedsezonowych zawirowaniach, jak i przypuszczam opierali się na statystykach z ubiegłego sezonu !! Teraz mogą te błędy zniwelować.
    Jak ja się cieszyłem kiedy zobaczyłem stadion z dość dużą publiką
    Żużel przy S2 od tego sezonu zacznie być oglądany z trybun a nie z SF
    Pozdrawiam

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi BRUNO za jego przydatny post!

    mentikk (29-04-2015), rogal1979 (30-04-2015)

  37. Powrót do góry    #839
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    a gdzie ten pacan od wyjazdu na SEC, zapadl sie i nie komentuje jak sie cos dobrego dzieje na Polonii ?,
    SEC w zaden sposob nie mzna porownac do emocji, ktore towarzysza uulubionej druzynie i to w tak waznym i efektownym meczu
    Ten pacan jedzie na SEC i nie wchodzi w polemikę z głupszymi od siebie. Dlaczego? no bo głupa trzeba traktować jak głupka A Ty się dalej jaraj tym dobrem... pacanie

    Ps. Może dla nie których większe emocje wzbudza występ zawodnika, któremu kibicuje się latami niż mecze Polonii.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 29-04-2015 o 20:10

  38. Powrót do góry    #840
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    No to krzyzacki krzyz na droge i smigaj, nikt za Toba plakac nie bedzie. Juz jeden taki byl co zakladal Stowarzyszenia Ratowania Polonii a chwile potem z Gdanskiej posty pisal jak mu tam swietnie.
    Cytujac klasyka:
    https://www.youtube.com/watch?v=VTBjyhMZj9I
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  39. Powrót do góry    #841
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Możliwe, że na dniach pojawi się news w PS o przejęciu Polonii. Na tę chwilę raczej nie ma zbyt optymistycznych wiadomości.

  40. Powrót do góry    #842
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    czyli bedzie news czy tez go nie bedzie ? rozumiem ze negocjacje trwajac czy tez moze ratusz dostal tak slaba oferte ze dalej woli splacac dlugi Polonii?
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 30-04-2015 o 14:50
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  41. Powrót do góry    #843
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Jest jeden chętny do kupna, miasto musiałoby jednak bardzo, bardzo mocno zjechać z ceny. Pojawienie się artykułu w PS jest niezależne ode mnie

  42. Powrót do góry    #844
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jak zete sprzedali za 500 tys i to za kase miasta, ze stadionem odnowionym za 100 mln to czego ratusz chce skoro tu ani stadionu ani opcji jego odnowienia a do tego 3 mln dlugu. Smiech na sali. Niech sie ciesza ze ktos wogole sie zglosil. Niech Bruski dorzuci jeszcze ze dwa kartony Roundapu i caluje po rekach chetnego.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    never_mind (30-04-2015)

  44. Powrót do góry    #845
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,104
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    A tymczasem odbyły się 1/4 IMP. Kostek i Misiek bardzo ładnie, dobre wyniki i awans. Natomiast Siopek i Szymek słabiutko. Zwłaszcza Szymkowi odpadnięcię na tym etapie przydarzyć się jednak nie powinno. Póki co to są kandydaci do odpoczynku w lidze, muszą chłopaki zacząć solidniej jechać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #846
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Oby Polonię sprzedali.

    Zaczyna być dobrze sportowo. Chciałbym żeby finansowo też szło dobrze.

    Nawet wierzę w wygraną w Dauga.

  46. Powrót do góry    #847
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    1,140
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A tymczasem odbyły się 1/4 IMP. Kostek i Misiek bardzo ładnie, dobre wyniki i awans. Natomiast Siopek i Szymek słabiutko. Zwłaszcza Szymkowi odpadnięcię na tym etapie przydarzyć się jednak nie powinno. Póki co to są kandydaci do odpoczynku w lidze, muszą chłopaki zacząć solidniej jechać.
    Jeżeli pozwolisz.. Przyglądałem się dzisiaj specjalnie Waszemu "Siopkowi".
    Wygrywa starty-jest ostatni na wejściu w łuk. Ma refleks i jest bardzo waleczny. Nie odstawał.
    Tor był wyjątkowo twardy.
    On potrzebuje mentora i mocy w koniu. Mnie się podobał.

  47. Powrót do góry    #848
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Na treningu był lepszy od naszych seniorów. Na moje Siop nie zarobi na takich eliminacjach i nie marnuje sprzętu.
    To jest zawodnik który kocha klub. Da z siebie ponad 100%.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #849
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Nawet wierzę w wygraną w Dauga.
    no nie... niepoprawny optymista

  49. Powrót do góry    #850
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    mam podobne zdanie i dotyczy to takze Kostka, nie zalezy im zeby obijac sie i motory na jakis imprezach, w ktorych i tak nic nie osiagna a tylko generuja koszty ( straty). Kostek po 2/3 biegach oduscil widzac ze jest szansa na awans, niestety dla niego pewnie i tak awansowal. Moze sie myle ale tak to wyglada juz od kilku lat. Swiata nie zwojuja a koszty musza poniesc.

    co do wygranej na Lotwie: to bylaby juz sensacja grubego kalibru bo rozumiem pokanac na wyjezdzie cieniujace Gniezno bez lidera i bez juniorow ale Lokomotiv ma kim jechac na kazdej pozycji i do tego ma dobrego juniora
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 01-05-2015 o 13:10
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  50. Powrót do góry    #851
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Kościecha i Siopek może i na luzie podeszli do tych zawodów, ale Woźniak to już chyba nie i to może martwić. Przejście ćwierćfinału to powinien być dla niego obowiązek. Mam nadzieję, że nie jest to związane z jakimiś większymi problemami sprzętowymi. Lada dzień rusza Szwecja i zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale powiedzmy sobie szczerze, że na dziś to Woźniak i Siopek mogą mieć największe problemy z jazdą w Polonii.

    A jutro kibicujemy Andriejowi, bo walczy w Gorican w elim. do GP!
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  51. Powrót do góry    #852
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Andriej po dwoch meczach ma chyba wiecej szacunku u kibicow niz Hans po paru latach w bydgoszczu
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  52. Powrót do góry    #853
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,104
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Bo Andriej w tych dwóch meczach zostawił na torze więcej serca i walki niż Hans przez całą swoją kadencje w Polonii.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  53. Powrót do góry    #854
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    526
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Oby w eliminacjach nie pracował sprzęt ligowy.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  54. Powrót do góry    #855
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2013
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    BTZ jako jedyny są chętni do kupna Polonii. Teraz to już nie wiem o co chodzi...chyba ze co niektóre osoby chcą się schować za BTZ. Kupno akcji za 1 zł!

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jericho za jego przydatny post!

    atomenda (01-05-2015)

Strona 19 z 51 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •